Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Gery0704
Jugador del Barça
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2010.04.12. 14:55:06

2018.12.17. 21:40:59

A Besiktas szerződést bontott Pepevel így szabadon igazolható :o
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.12.17. 19:46:23

Szerintem sok olyan védő van akit kölcsön tudnánk venni, mert mondjuk nem kap elég lehetőséget vagy ilyesmi. Az ilyenek jönnének talán fél évre is.
Aztán nyáron újra lehetne gondolni a helyzetet, de ez tényleg nem állapot, később ez címekbe kerülhet hogy 2 védőnk van egész szezonban.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.12.17. 18:05:14

Kényes a helyzet, mert ha most veszünk valami tapasztalt középhátvédet (ahogy Valverde szeretné), és odadobnánk neki egy öt éves szerződést, azzal erősen romlana az esélye, hogy a jövő nyáron behúzzuk de Ligtet, mert Umtiti, Lenglet, Piqué sem mennek sehova. Ha meg elhappolja előlünk a hollandot a Real, City vagy más top csapat, bottal üthetjük a nyomát.
MatyiG írta:
Samper írta:Ha most eladsják Malcont, akkor fel lehet hozni az uru Ronald Araújot és nem kell feltétlenül télen véglegesre igazolni kh.-t. Nyáron jöhet a kiszemelt De Light.
Mi köze van Malcomnak a téli középhátvéd kérdéshez?.
Szerintem a nem EU-s helyek problémája miatt írja ezt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.17. 18:04:56

de Ligt kapta idén a Golden Boy-díjat.

Adja az ég, hogy el tudjuk hozni! [-o<
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.17. 17:33:24

Samper írta:Ha most eladsják Malcont, akkor fel lehet hozni az uru Ronald Araújot és nem kell feltétlenül télen véglegesre igazolni kh.-t. Nyáron jöhet a kiszemelt De Light.
Mi köze van Malcomnak a téli középhátvéd kérdéshez?

Chumi fog feljönni amúgy maximum, más esélytelen.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.17. 16:55:28

Ha most eladsják Malcont, akkor fel lehet hozni az uru Ronald Araújot és nem kell feltétlenül télen véglegesre igazolni kh.-t. Nyáron jöhet a kiszemelt De Light.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.17. 16:44:12

65 milla az 65 milla.
gondolkodás nélkül.
Egy Denisért jó ha kapunk 20at, vagy ki tudunk csikarni egy kölcsönt.

Ez a legnagyobb hülyeség, hogy azért játszik, hogy el lehessen adni. Ezzel a teljesítménnyel? :D ne röhögtessetek.
Ha olyan teljesítményt hozna, amire felfigyelnének, akkor meg nem kell eladni, mert jól játszik.

De Ligtre rá kell menni, nagyon fontos lenne, remélem nem szúrjuk el.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.12.17. 16:18:18

MatyiG írta:
MQuCsabi írta:DS most azért játszik csak, hogy eladható legyen. Tavasszal megjön Malcom helye és ideje, nem fogják eladni. Vagy őt is azért hozták el, mint Paulinhot, hogy megforgassák a pénzt.
Plusz tegnap amúgy sem volt a keretben Malcom sérülés miatt.

Mondjuk 65 millióért én is eladnám.
Ha ez összejön, akkor a kínai vonalat melegen kell tartani, bár tuti valami okosság van a háttérben.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.17. 15:51:17

MQuCsabi írta:DS most azért játszik csak, hogy eladható legyen. Tavasszal megjön Malcom helye és ideje, nem fogják eladni. Vagy őt is azért hozták el, mint Paulinhot, hogy megforgassák a pénzt.
Plusz tegnap amúgy sem volt a keretben Malcom sérülés miatt.

Mondjuk 65 millióért én is eladnám.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.17. 15:35:47

DS most azért játszik csak, hogy eladható legyen. Tavasszal megjön Malcom helye és ideje, nem fogják eladni. Vagy őt is azért hozták el, mint Paulinhot, hogy megforgassák a pénzt.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.12.17. 15:07:52

Télen kötelező lesz hozni azt a középhátvédet, Umtitiről azt sem tudjuk, él-e még, Vermára meg egyszerűen nem lehet számítani.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.17. 15:00:14

Ha igaz Malcomért ez a 65 milla simán postáznám Kínába.
Láthatóan létszám feletti, egy vak Denis előbb játszik, így ennyi pénz ajándék érte.

feléből lehetne kukázni hasonlót a franciáktól.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.14. 00:09:35

ktm írta:Bayern elleni meccsen nem gyozott meg egyik ajaxos csodagyerek se. Az meg kerdes, hogy a gyenge holland csapatok elleni "paradezasuk" mit er.
Arthurról is ilyen vélemények voltak, aztán megmutatta, hogy tudja hozni azt a teljesítményt itt is... :)
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2018.12.13. 23:49:18

Bayern elleni meccsen nem gyozott meg egyik ajaxos csodagyerek se. Az meg kerdes, hogy a gyenge holland csapatok elleni "paradezasuk" mit er.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.12.13. 20:40:46

Én is de Ligtet hoznám mindenképp. A két holland közül szerintem csak őt fogjuk tudni végül behúzni, de Jongért nem hiszem, hogy ki fogunk adni 70-80 milliót úgy, hogy igazából nálunk nem égetően fontos a középpályás igazolás már. Más csapatoknak viszont (pl. PSG, Real, City) fontos lehet, így szerintem könnyen ránk licitálnak majd, és magasabb fizut is adnak majd de Jongnak. Meg Rabiot-nak már udvarolunk egy ideje, a hírek szerint többé-kevésbé úton van már ide, szerintem most már őt végigvisszük, pláne, hogy Abidal szerelmes a francia játékosokba. :D

Alba mögé én Filipe Luíst szervezném be, neki a nyáron lejár a szerződése a Ticoval. Elég vén már, de szerintem még mindig elég jó játékos (és nagy Messi-imádó is), kaphatna egy rövid szerződést, mint Vidal, és arra a pár szezonra pont jó lesz, amíg Cucurella vagy Miranda beérik, vagy esetleg felbukkan valami új piaci lehetőség.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.12.13. 16:43:27

Én csak De Ligt-et hoznám, őt viszont mindenáron. Néztem tegnap az Ajax-Bayernt, és engem De Jong nem győzött meg egyáltalán, bár tény, hogy ez volt az egyetlen (!) meccs, amit láttam tőle, szóval nem biztos hogy ki kéne ilyet jelentenem. De véleményem szerint bőven nem akkora tehetség, hogy bankot kéne robbantani érte, főleg úgy, hogy itt kopogtat Alena és Puig az első csapat ajtaján, Arthur meg már határozottan be is nyitott. :D

De Ligt viszont minden pénzt megérne nekünk, nem látok jelenleg nála alkalmasabb jelöltet Piqué utódjának. Labdabiztos, érti a labdatartós játékot (Ajax iskola, nem kell magyarázni), magas, erős fizikálisan, mégsem technikai analfabéta. Én pofátlanul fiatal, de legalább ennyire határozott, és általános vélemény, hogy közel egy 30 éves védő rutinjával játszik. Őt hoznám akár 70 millió körül is.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.13. 15:48:29

Én a két holland gyereket hoznám, ha van rá pénz. Alba mögé szintén jó lenne egy csere, ha Miranda nem válik be. Plusz előre is jól jönne egy játékos Suárez helyére/mögé.

De alapból De Ligt + De Jong 120-150 körül kezdődik, szóval necces lenne még rajtuk kívül igazolni.

Ha őket sikerül hozni, én eladnám Vermát, Rakiticet, Rafinhát és Denist mindenképp.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.12.13. 15:24:32

Morata remélem csak vicc. A Juvéban jó volt, ide kevés lenne. Amúgy sem látom értelmét mindaddig csatárt venni, ameddig Suarez itt van, mert semmit nem játszana. Szerintem még egy szezont marad Suarez, uh nyáron a védelmet és középpályát kell rendbe tenni, azt követő évben meg jöhet a csatár vásárlás...
Jelenleg EV a támadótrióban számíthat Messire, Suarezre, Dembelére, Coutinhora, Malcomra és Munirra. Utóbbi szerintem sem lesz itt tartós megoldás, de ettől függetlenül felesleges most csatárt hozni, mert ha Suarez nem játszik, akkor is jobb, ha Messit betoljuk hamis 9esbe, mintsem egy Moratát erőltetnénk.

Én nyáron egy középső védőt és középpályást hoznék. Ez most szerintem a prioritás, mert bár Coutinho szerintem nem szélső, de EV úgyis ott erőlteti. Verma helyére kell egy jó védő, én zsebbe nyúlnék a De Ligtért.

A középpálya izgalmasabb, mert van 3 "korosabb" játékosunk Busi, Rakitic és Vidal személyében, és Arthur, Alena személyében 2 fiatal. Busi innen megy nyugdíjba, míg Vidal szerintem kitölti a 2 éves szerződését és ingyen dobbant majd. Viszont lehetett olvasni Rakiticcel és a PSG-vel kapcsolatos híreket. Ti mit gondoltok??? Belemennétek egy Rabiot/De Jong vásárlása (előbbi ugye ingyen is hozható elvileg) esetén Rakéta távozásába? Nyilván abban a tekintetben jó lenne, hogy fiatalodna a középpálya, másrészt a horvát nem is nagyon van mostanában a toppon, de azért sokat tud ő adni a csapatnak. Viszont ahhoz, hogy normális középpályást tudjunk igazolni bevétel is kell eladási oldalon, amit Denis, Rafinha és esetlegesen Munir eladása nem tud kitermelni, másrészt olyan távozó is kell, akinek jelentős a fizuja.
Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről?!
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.12.12. 22:01:18

Cestus írta:A RAC1 és a Catalunya Radio is lehozta, hogy Moratát felajánlották nekünk, a spanyol jönne, a Chelseanek nem kell. Ehhez mit szóltok? Én méltányos ár esetén hoznám, Munirhoz képest előrelépés lenne, akármekkora falábú is. Legalább a spanyol ténylegesen csatár alkat is, Munirnak meg jövő nyáron úgyis lejár a szerződése, és kitudja, hosszabbítana-e egyáltalán, hogy itt maradjon évi 1000 percért.
[-X
https://twitter.com/morataskills" target="_blank
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.12. 21:18:58

A Juvéban volt egy jó szezonja, de a Cselsziben egy rakás semmit se ér. Felesleges. Hamarabb hoznám el Alexis Sanchez-t a MU-ból, ő tud 9-es poszton és szélen is játszani és gondolom már megbánta hogy oda ment... De persze ennek nulla az esélye.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2018.12.12. 14:42:57

https://www.youtube.com/watch?v=SPLrgXNFuJA" target="_blank nekem egyből ez az összeállítás ugrott be róla ,idén is sokat tesz azért ,hogy meglegyen egy 5-6 perces videó a kihagyott ziccereiről.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.12.12. 13:54:40

Cestus írta:A RAC1 és a Catalunya Radio is lehozta, hogy Moratát felajánlották nekünk, a spanyol jönne, a Chelseanek nem kell. Ehhez mit szóltok? Én méltányos ár esetén hoznám, Munirhoz képest előrelépés lenne, akármekkora falábú is. Legalább a spanyol ténylegesen csatár alkat is, Munirnak meg jövő nyáron úgyis lejár a szerződése, és kitudja, hosszabbítana-e egyáltalán, hogy itt maradjon évi 1000 percért.
Madridista, szóval ne jöjjön. Ráadásul max Munir perceit kapná meg, az meg biztos nem lenne neki elég.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.12.12. 12:14:22

ingyen, és max 1 milliós fizuért esetleg.
de isten mentsen tőle.

nem kellenek ilyen máshonnan kiebrudalt emberek ide.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.12.12. 12:05:26

A RAC1 és a Catalunya Radio is lehozta, hogy Moratát felajánlották nekünk, a spanyol jönne, a Chelseanek nem kell. Ehhez mit szóltok? Én méltányos ár esetén hoznám, Munirhoz képest előrelépés lenne, akármekkora falábú is. Legalább a spanyol ténylegesen csatár alkat is, Munirnak meg jövő nyáron úgyis lejár a szerződése, és kitudja, hosszabbítana-e egyáltalán, hogy itt maradjon évi 1000 percért.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2018.12.08. 14:53:38

Ezeket a híreket mindig így kezelem, hogy valószínűleg 50-50 tehát beszéltek a játékosokkal javasoltak nekik és kb ennyi.

"Former Ajax and Blaugrana star Ronald de Boer believes two exciting prospects should be holding out for big-money moves to Camp Nou

Frenkie de Jong and Matthijs de Ligt have been advised by former Ajax and Barcelona star Ronald de Boer to favour moves to Camp Nou over Manchester City." Lol.comról van viszont azon cikkek egyike amiben volt még 1-2 érdekesség.

De a múltban sok Holland van nálunk aki megtalálta magát vagy épp jobb lett. Ezért mindig hiszem, hogy ezek a játékosok sem hülyék és tudják itt nagyon jók lehetnek és velük épülhet a jövő. A kis Kluivert azért ment el, mert itt nem tudott volna játszani. Most azért elég szépen fejlődik kap lehetőséget majd ha 21-22 lesz még jöhet ide bőven és ezt nem a Róma elnöke dönti el hanem a játékos és az ügynöke. De Jong és De Ligt már 100x lenyilatkozták mennyire szeretik a Barcát és mennyire szeretnének itt játszani. Azért ebből a rengeteg cikkből erről valamelyikben biztos van igazság. Tehát én remélem jönnek ide. Az meg, hogy nem elég csábító a csapat. A Barcelona az azért Barcelona még mindig. Bartoék meg ugye elvileg max 2021ig maradnak, ha maradnak addig. Azért megyeget a szekér, de nem úgy tehát kitudja mivan, ha előbbi váltás lenne ? Nem tudhatjuk mi lesz 2019ben vagy 2020ban. Én bízom a legjobbaknak aztán kiderül.
Válasz küldése