Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.27. 18:30:16

hajnesz írta: Ha akiket felsoroltál mind elmennek, akkor marad Vidal,Busi,Arthur és Alena, 3 posztra. Ha azt vesszük, hogy Vidal sem oldja meg a posztot 10 évre ( :mrgreen: ), akkor simán jöhetnének mindketten, kérdés, hogy lesz-e rá pénzünk.
+ Coutinho + Dembele, ha visszaállunk 4-4-2re, bár amíg Dembele így játszik, addig marad a 4-3-3 szerintem.
+ Szeretném hinni, hogy Puigot is számításba vesszük.
A kis Busit már fel se hozom, bár velük nem kell sietni.

De ez csak akkor, ha sikerül elpasszolni mindenkit.
Rakitic még nem 100, hogy megy.
Denist sem tudjuk elpasszolni, bár talán már rájött, hogy nem fog jövőre se sokat játszani, ha marad
Rafinha meg Samper azt hiszem lejáró szerződésűek, velük nem talán lesz gond.
Illetve nyárig történhet még bármi, ami miatt Gomest se viszik el.

A mondandóm lényege amúgy az lett volna, hogy a KP-n kívül bármelyik posztra elférne még valaki, erre (valószínűleg) hoznak 2 KP-t (akik amúgy nem tűnnek rossznak, csak nálam kioltják egymást, de ha jól tudom De Jong KH-t is tud játszani)

Mindegy, Abidal nem adott okot rá, hogy ne bízzunk benne, az, hogy folyamatosan a keret alakításán pörgök az meg az én hülyeségem :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.12.27. 18:24:12

Rafinhával és Denissel egyértelműen nem lehet számolni, ők vagy eligazolnak vagy a lelátón lesznek a szezon 90%-ában. Marad Busi, Arthur, Rakitic, Vidal, Alena. A kezdő kp-sor (ami jelenleg Busi, Vidal, Rakitic) mind 30 fölött van, és egyértelmű, hogy kellene a vérfrissítés a kezdőbe. Így szerintem akár De Jong és Rabiot együttes érkezése sem lenne indokolatlan. Más kérdés, hogy szerintem szükségünk lenne egy klasszis irányítóra is, mivel Coutinho nem vált be/nem is a kp-n számol vele Valverde (ami persze változhat, ha esetleg új edző lesz jövőre, amit szívből remélek). Sem De Jong sem Rabiot nem ez a poszt szerintem. Bár ha utóbbit tényleg el tudnánk hozni két zsák szotyiért, simán jöhetne, kell csere is.

A gond az, hogy minden posztra kellene egy klasszis igazolás, és kétlem, hogy ez egy nyár alatt összejönne.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.12.27. 18:00:28

davi10 írta:
Jól sejtem, hogy neki nem Raiola az ügynöke?


Amúgy a SPORT szerint a PSG hajlandó eladni nekünk Rabiot-t 5 misiért most télen.

Ennyiért okés, de kérdés, hogy akkor van-e még szükség De Jongra?
Szerintem De Ligt kéne, hogy legyen a prioritás, de ha ez a Murillo srác beválik akkor ki tudja.

De már Rabiot-tal is sokan leszünk a kp-ra, pláne ha még jön De Jong. Még úgy is, ha Denist, Rafinhat, Sampert meg talán Rakiticet nem számoljuk (illetve Gomest sem, ha nem kérünk érte sokat, akkor el fogja vinni az Everton, én úgy látom, hogy ott bevált)
Ha akiket felsoroltál mind elmennek, akkor marad Vidal,Busi,Arthur és Alena, 3 posztra. Ha azt vesszük, hogy Vidal sem oldja meg a posztot 10 évre ( :mrgreen: ), akkor simán jöhetnének mindketten, kérdés, hogy lesz-e rá pénzünk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.27. 17:47:21

Nervo írta:Spanyol lapok értesülései szerint az AFC Ajax holland sztárja, Frenkie de Jong megegyezett az FC Barcelona együttesével.
Jól sejtem, hogy neki nem Raiola az ügynöke?


Amúgy a SPORT szerint a PSG hajlandó eladni nekünk Rabiot-t 5 misiért most télen.

Ennyiért okés, de kérdés, hogy akkor van-e még szükség De Jongra?
Szerintem De Ligt kéne, hogy legyen a prioritás, de ha ez a Murillo srác beválik akkor ki tudja.

De már Rabiot-tal is sokan leszünk a kp-ra, pláne ha még jön De Jong. Még úgy is, ha Denist, Rafinhat, Sampert meg talán Rakiticet nem számoljuk (illetve Gomest sem, ha nem kérünk érte sokat, akkor el fogja vinni az Everton, én úgy látom, hogy ott bevált)
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2018.12.27. 16:20:59

Spanyol lapok értesülései szerint az AFC Ajax holland sztárja, Frenkie de Jong megegyezett az FC Barcelona együttesével.

A SPORT English tudósításai szerint a középpályás ügynöke két hete Barcelonába utazott, hogy papírravessék az átigazolást, már ami a játékos álláspontját illeti.

A hírek szerint amint a Barça ismételten megkapja a labdarúgó beleegyezését a transzfer létrejöttébe, egy hatalmas pénzösszeget fognak letenni az amszterdamiak asztalára, melyet nem fognak visszautasítani az Ajaxnál.

Belsős infók szerint egyébként a piros-fehérek 75 millió euróra taksálják de Jong jelenlegi piaci értékét, és ezalatt az összeg alatt nem is igazán szeretnének megválni tőle.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.12.21. 05:51:24

Vegyük észre: Abidallal megváltozott az igazolási politikánk: sokkal kreatívabb lett. Ha a szerződések is másmilyenek lesznek, akkor nem kell tartanunk attól, hogy évekig a byakunkon marad, aki nem válik be. A gyenge pontunk, hogy Valverde szélsőségesen nem kreatív.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.12.20. 19:34:34

Jeison Murillo hivatalos
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.19. 19:12:50

visca el barca írta:
mert lehet nyáron a city vagy a MU vagy bárki ráígér az aláírási pénzre és ugrik az üzlet. nem szabad tökölni, ez nem az a helyzet. vele meg arthurral """""10 évre megvagyunk""""" középre :D
Alapesetben igazat adnék, de nekem nagyon az jön le, hogy nem a pénz mozgatja (különben csilliókért hosszabbított volna), hanem tényleg ide akar jönni.

Ha jól tudom rajtunk kívül nem volt komolyabb érdeklődő se, bár ugye az ingyenhúsra lehet rárepülnek, de mondom, szerintem nem fog Ő máshova menni.

De ha ennyire le vagyunk égve, hogy nem tudjuk mindkét hollandot elhozni, akkor inkább hozzuk ingyen. Bár ha őt elhozzuk akkor szerintem De Jong ki is esik...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.12.19. 18:28:11

rikko írta:
visca el barca írta:nem kell ide nagy bevásárlás. rabiot jöhet már télen 20-30-ért, meg nyáron de ligt és kész. a munir, rafinha, DS sallangtól meg végleg meg kell szabadulni. a 3 gyerek árából csak kijön de ligt.... :D

De miért kellene 20-30 milkát kiszórni egy pár hónappal később 0 Ft-ért vihető játékosért.
Ha ide akar jönni, akkor itt is lesz. Feltéve, ha mi is akarjuk.
Teljesen felesleges pénzkidobás.
mert lehet nyáron a city vagy a MU vagy bárki ráígér az aláírási pénzre és ugrik az üzlet. nem szabad tökölni, ez nem az a helyzet. vele meg arthurral """""10 évre megvagyunk""""" középre :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
rikko
Capitá del Barça
Hozzászólások: 960
Csatlakozott: 2017.02.12. 11:10:09

2018.12.19. 18:22:18

visca el barca írta:nem kell ide nagy bevásárlás. rabiot jöhet már télen 20-30-ért, meg nyáron de ligt és kész. a munir, rafinha, DS sallangtól meg végleg meg kell szabadulni. a 3 gyerek árából csak kijön de ligt.... :D

De miért kellene 20-30 milkát kiszórni egy pár hónappal később 0 Ft-ért vihető játékosért.
Ha ide akar jönni, akkor itt is lesz. Feltéve, ha mi is akarjuk.
Teljesen felesleges pénzkidobás.
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2018.12.19. 17:30:57

Hogy Rabiot nem Barca stílus? Volt egy Xavi, Busi, Ini középpálya az aranykorban. Xavi helyére szépen beépült Rakéta aki nem feltétlen Barca stílus, mégis bevált. Ini helyén már inkább Arthur játszik aki Xavira hajaz. Szóval Busi, Arthur(Xavi), és Ini helyén Rakéta? Simán megnézném Rabiot Rakéta helyett. Alena, Vidal, SR, Puig cserének, illetve magasabb fokú rotációval kiváló lehetne. Rafinha, DS, Samper mehetnek. Rakiticért még most kapnánk annyi pénzt, hogy de Ligt-et meg tudnánk venni belőle. Munir is mehet akár a télen, nagyon súlytalan. Nyáron meg lehet startolni Icardira, nem tudom mennyire van jóban Messivel. :D
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2018.12.19. 17:29:15

Murillo, érdekes. Örülök, hogy kölcsönszerződésben gondolkodunk csak és inkább nyáron akarunk majd hosszú távú megoldást találni. Viszont azt nem tudom hová tenni, hogy a Valencia ötödik számú középhátvédjét fogjuk elhozni. :D Kicsit beleült a tutiba, Valencia tartalékból majdnem Barca kezdő. (Ha igazak a hírek.)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2018.12.19. 17:19:57

visca el barca írta:nem kell ide nagy bevásárlás. rabiot jöhet már télen 20-30-ért, meg nyáron de ligt és kész. a munir, rafinha, DS sallangtól meg végleg meg kell szabadulni. a 3 gyerek árából csak kijön de ligt.... :D
Így-így, bár kiegészíteném egy csere csatárral, ha Munir tényleg megy.

Rabiot-ról lassan 3 éve mondom, hogy nagy játékos lesz, nagyon örülnék neki. Csak ez a Párizs annyira furcsa, ha ő elmegy marad egy full sérülékeny Verratti és kb nincs is más középpályásuk, vicc.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.12.19. 15:03:08

nem kell ide nagy bevásárlás. rabiot jöhet már télen 20-30-ért, meg nyáron de ligt és kész. a munir, rafinha, DS sallangtól meg végleg meg kell szabadulni. a 3 gyerek árából csak kijön de ligt.... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.19. 15:01:53

Kluivert nem az igazi azért Suárez pótlására. :)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.19. 14:48:31

Cestus írta:Télen sem fogunk unatkozni:

Rabiot:

Középhátvéd:

De Jong:

de Ligt:

Munir:
Rabiot-nál adná magát, hogy Rakiticet megkapják télen mondjuk 50 misi + Rabiot-ért, de Valverde miatt szerintem nem fog télen dobbantani, nyáron pedig ingyen jöhet, maradhat della De Ligtra.

A khv-re meglepően logikus lépés Bartoéktól, hogy télen csak kölcsönben gondolkoznak.

De Jong-ot akkor el is engedhetjük szerintem, egyrészt lesz aki kicsengeti a 75 misit, másrészt ha jön Rabiot, akkor nem hinném, hogy De Jongért is törnénk magunkat.

De Ligtot le kell igazolni és pont.

Munir pedig meglepő, pár hónapja még az volt a hír, hogy hamarosan megegyeznek és hosszabbít. Ha viszont tényleg dobbant, akkor méginkább égető egy támadó leigazolása. Idén még nem került szóba, meg nem is vagyunk nagyon jóba a Roma-val, de nem dőlnék a kardomba, ha a kis Kluivertben keresnénk az alternatívát, nem tudok róla, hogy a B-ben lenne valami nagy csatárgyémánt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.19. 12:54:34

visca el barca írta:
MatyiG írta:szerintem nem illene annyira ide a játéka
már hogyne illene? tiszta buszkecc+rakitic keverék a srác. és biztos többre mennénk vele mint a kis buskeccel vagy puiggal. jelenleg más kávéház rabiot mint a sok tini...
Gomes-feelingem van vele kapcsolatban, fejben lassúnak érzem a játékunkhoz, de mondom, ne legyen így.

Jövőre Puigot szívesebben látnám a felnőtt keretben, mint Rabiot-t, bár nem feltétlen ugyanaz a feladatuk a pályán.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.12.19. 12:45:06

MatyiG írta:Hogyne, ingyen elengedünk mindenkit. :D Hülyeség lenne télen elengedni, más centerünk nincsen.

Rabiot-nak nem örülnék, szerintem nem illene annyira ide a játéka, persze ingyen nem rossz, de sok értelmét nem látom. Cáfoljon rám, ha jön.
Munirt ingyen én sem adnám, viszont nyáron lejár a szerződése, előbb-utóbb el kell engedni. Hosszabbítani nem úgy tűnik, mint aki akarna, Rafinhához hasonlóan szerintem szökne innen. :D
Kifejezett centerjátéka neki sincs szerintem, én nem látom benne azt, hogy képes lenne küzdeni a védőkkel, fejpárbajokat nyerni, stb. Arra a posztra túl vézna. Jelenleg többet érünk azzal, ha Messi játszik hamis kilencest (amit én egyébként rühellek :D), ha Suárez éppen nem bevethető. Én télen hoznék egy valódi centert a padra Munir helyére, ha van ilyen lehetőség.

Rabiot meg nem az a tipikus Barca-középpályás, de Busquets-cel szerintem egyre inkább kompatibilisebb lesz Rakitichez képest. Itt a fő kérdés az, hogy mennyire képes kiegészíteni a már meglévő kezdő középpályásainkat egy egésszé, nem az, hogy önmagában vizsgálva mennyire Barca-jellegű.

A RAC1 szerint a két szláv helyett a Valenciás Murillo lesz végül az új középhátvéd. Kolumbiai-spanyol kettős állampolgár, kölcsönbe érkezne.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.12.19. 12:39:51

MatyiG írta:szerintem nem illene annyira ide a játéka
már hogyne illene? tiszta buszkecc+rakitic keverék a srác. és biztos többre mennénk vele mint a kis buskeccel vagy puiggal. jelenleg más kávéház rabiot mint a sok tini...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.12.19. 12:12:22

Munir: arra kéri a klubbot, hogy télen engedjék el (Sport).
Hogyne, ingyen elengedünk mindenkit. :D Hülyeség lenne télen elengedni, más centerünk nincsen.

Rabiot-nak nem örülnék, szerintem nem illene annyira ide a játéka, persze ingyen nem rossz, de sok értelmét nem látom. Cáfoljon rám, ha jön.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.12.19. 11:33:59

Én nem vagyok a híve annak,hogy az összes B-s játékost,aki egyszer egyenesen rúgott a labdába rakjuk be az első csapatba,csak azért mert Pep idejében kiálltunk majdnem 11(vagy talán volt olyan is hogy 11) saját neveléssel,de ha Rabiot még a Busi,Rakitic,Vidal hármas mellé fog jönni,akkor elég szomorú leszek. Mert akkor Alena és főleg Puig tovább várhat arra,hogy a kezdőbe,vagy legalább stabilan csere szerepbe kerüljön. Vidal biztosan itt lesz jövőre még,én Busiból se nézem ki,hogy elmenne,Rakiticre van esély. Az meg hogy ingyen van,engem nem tesz boldoggá,persze ha utána tovább adjuk 30-40m-ért az jó üzlet,de én jobban örülnék hogy ha Puig pl jövőre nem csak 2 * 30 percet kapna,mert hiába fiatal baromira nem ijedt meg a feladattól,már a nyáron is lehetett látni,hogy mennyire meg akarja mutatni,ahogy irányította a társakat :D És ahogy írtam már másik topicban,nem látom értemét annak,hogy 2-3 évig még várjunk,mert semmi értelme. Meg még játszhatna együtt Messivel is pár évet.
És tényleg van fontosabb poszt,szerintem kh is kell télen,és a nyáron elkezdhetnénk nézelődni egy 9-es után,mert abból is kapkodás lesz,ha Suarez nagyon visszaesik,vagy esetleg ő is elmegy levezetni valahova. A bhv igazolást azért nem tartom fontosnak,mert Alba úgy is végigjátssza a meccsek 90%-át,arra a néhány meccsre meg elég valamelyik fiatal.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.12.19. 11:28:09

Télen sem fogunk unatkozni:

Rabiot: a főoldali cikkben le van írva, hogy a Le Parisien szerint megegyeztünk vele, a katalán média szerint viszont nem. Ettől függetlenül lehet már megegyezés szerintem, régebben voltak ilyen hírek. Viszont óvatos a klub, mert hivatalosan csak január elsejétől lehet megegyezés.

Középhátvéd: mindkét célponttal (Ivanovic, Skrtel) volt találkozó. 6 hónapos kölcsönbe vennénk őket (egyiküket) a klubjuktól. Ivanovic 1,5 évig akar itt lenni, amit mi egyelőre nem szeretnénk. Skrtellel kapcsolatban komoly előrelépés nincs (RAC1).

De Jong: volt találkozó az ügynökével, de a Barcelona jelezte, hogy nem tud érte 75 milliót kiadni (Catalunya Radio).

de Ligt: továbbra is ő fő célpont a védelem hosszútávú megerősítésére. Viszont de Jonggal egyetemben gond, hogy sok pénzbe fájna (MD).

Munir: arra kéri a klubbot, hogy télen engedjék el (Sport).
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.12.19. 09:27:38

Ha jön ingyen, aztán Kínába igazol, az adja. Lehet átálltunk abba az irányba.
Kép
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2018.12.18. 22:16:59

nagyatyesz írta:Értem én, hogy sokan vagyunk a középpályán, de azt mondani, hogy felesleges igazolás lenne (plána ingyen vagy olcsón) butaság.
Attól, mert "ingyen" jön, még nem biztos hogy olcsó lenne. Eleve ilyenkor megugrik az aláírási pénz, hogy volt oly szíves és minket választott az érdeklődők közül, emellett nem hivatalosan a mostani elnökség biztos megtámogatná fű alatt feketén is és egy korrekt 10-12 millás fizetéssel el is indulhat nálunk, az amúgy olcsó, ingyen forma, akire viszont szükségünk sincs.

Természetesen, ha leigazoljuk én megszavazom neki is a bizalmat, mint mindenkinek, de sok értelmét jelenleg nem látom az idehozatalának. Sem most, sem nyáron.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2018.12.18. 11:37:06

Értem én, hogy sokan vagyunk a középpályán, de azt mondani, hogy felesleges igazolás lenne (plána ingyen vagy olcsón) butaság. Szerintem idén középső védő és középpályás igazolás a prioritás. Középen van egy 30 feletti Raktic, Busi, Vidal trio, amelyből legkésőbb 2020 nyarán utóbbi kettő szinte biztosan dobbant. Rafinha sérült, nyáron tuti megy, Denis reméljük már télen. Akik az első keret tagjai még az Arthur és Alena, valamjnt SR, aki főállásbsn már inkább jobbhátvéd. Cou meg inkább támadó EV-nél, uh bár ránézésre sokan vagyunk, de szerintem elférne. A fiatalok, akiknek a neveit dobáljuk még nem készek az első csapathoz, de a 3 idősödő középpályásunk miatt szépen beérhetnek, mikorra ők távoznak.
Válasz küldése