Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.03.16. 19:28:08

A hangsúly nem a jelenlegi helyzeten van, bár így is bőven nálunk a legnagyobb a bértömeg. Ha ehhez hozzájön De Jong 10 milliója, De Ligt se hiszem hogy kevesebbet kapna, Jovic vagy hasonló játékos szintén kaphatna 8-9 milliót és akkor még emlegetik Rabiot érkezését, ami szintén 10 millió. Ha ebből 3 jön az már plusz 25-30 millió kezdőfizu és ha ilyen perememberekkel akarjuk ezt lefaragni olyan spirálba kerül a klub, amit ki tudja hogy huzamosabb ideig fent lehet-e tartani.
Szerintem nekünk nem kell aggódni a fizetések, miatt. Tegyék ezt azok a személyek, akik ingyen engednek el játékosokat a klubtól, pl Iniesta, Xavi vagy most Samper, de lehetne ezt folytatni a végtelenségig. Vagy szintén a magas fizuért felelősek. Elvileg szakemberek tudniuk kell, meddig enged a nadrágszíj. Mondjuk valahol zavar, hogy ilyen pénzek mellett amit a játékosok kapnak, és ezt sajnos a szurkolóknak kell megfizetni, sokszor nem kapunk igazán jó meccset.
Nem tudom mennyi most egy jegy, de nyilván nem olcsó, és én személy szerint, ha folyamatosan meccsre járnék sajnálnám megvenni. A jelenleg mutatott játék, miatt.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5174
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.03.16. 17:07:10

Luka Jović is the favorite striker to join Barça this summer. [Diario Sport]
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.03.12. 22:07:10

Cestus írta:
Chino írta:Todibo-Cilessen stb. távozókkal pedig nem szabadul fel sok pénz. Emiatt mindenképpen el kell gondolkodni a vezetőségnek Cou és/vagy Rakitic eladásán. Amúgy is az egekben vannak nálunk a fizetések, nem biztos hogy belefér további növekedés. Rabiot is nagyon jól hangzik, hogy csak aláírás pénzzel jön, de ő is 10 millióval kezdene.
Sokkal magasabb fizetéseink nincsenek amúgy, mint mondjuk egy Realban vagy más top csapatban. Szerintem az átlagfizunk mondjuk a Realénál ilyen 10%-kal magasabb (érzésre, nem néztem meg), ami nyilván sok, de nem kétszer, háromszor annyi, mint más hasonló helyeken. A bértömeget leginkább Messi fizetése és aláírási pénze dobja meg, és ezzel most nem Messit akarom okolni, mert nyilván ha valaki, ő megér minden pénzt. Viszont ha megnézi mondjuk az ember a 17/18-as bértömegünket, ott egyértelműen látszik, hogy javarészt a Messinek kifizetett kb. 100 milliós bónusz és fizuemelés brutálmód megdobja azt az összeget. Ez akkor óriási teher volt a klubnak anyagilag, de Messi nem fog minden évben hosszabbítani, szóval lesznek nyugisabb évek (más kérdés, hogy lassan megint meg kell újítania szerződését).

Vidal egyébként viszonylag jól keres itt, szóval az ő eleresztése ezen a gondon segítene.
A hangsúly nem a jelenlegi helyzeten van, bár így is bőven nálunk a legnagyobb a bértömeg. Ha ehhez hozzájön De Jong 10 milliója, De Ligt se hiszem hogy kevesebbet kapna, Jovic vagy hasonló játékos szintén kaphatna 8-9 milliót és akkor még emlegetik Rabiot érkezését, ami szintén 10 millió. Ha ebből 3 jön az már plusz 25-30 millió kezdőfizu és ha ilyen perememberekkel akarjuk ezt lefaragni olyan spirálba kerül a klub, amit ki tudja hogy huzamosabb ideig fent lehet-e tartani.
Nyilván a vezetés tisztában van a büdzsével és tudják mennyi fér bele, de ez az aspektus is beleszólhat az igazolásokba. Ha Cou végül megy én ezt közel akkora indoknak tartanám mint a sportszakmai szempontot.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.12. 20:18:51

Samper írta:Az igazolásokat tekintve lényeges körülmény. hogy idén Ruiz és Mujica lebetlizett, úgyhogy halvány remény sincs arra, hogy a saját utánpótlásunkból a következő években valaki is érkezzen az élvonalba. A kapus - védő - középpályás vonalon nem ilyen egyértelmű a helyzet - sok múlik a vezetés szándékán.
Eddig is esélytelen volt, hogy felkerüljenek. Akinek reális esélye van, az Puig és esetleg Oriol Busquets.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.03.12. 19:53:59

Az igazolásokat tekintve lényeges körülmény. hogy idén Ruiz és Mujica lebetlizett, úgyhogy halvány remény sincs arra, hogy a saját utánpótlásunkból a következő években valaki is érkezzen az élvonalba. A kapus - védő - középpályás vonalon nem ilyen egyértelmű a helyzet - sok múlik a vezetés szándékán.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.03.12. 17:53:07

Chino írta:
MatyiG írta:
Tobias88 írta:Szép ez a cikk, de Light-ot miért is engednék el 70 millióért? Nagyobb tehetség mint De Jong és őt sem adták 90 alatt. Kb minden nagy csapat szeretné megvenni, nem fog megállni az ára 120 alatt :|
Nem 90 volt De Jong, hanem 75+11.

Azért engednék el 70-ért, mert De Ligt ide akar jönni, a két klub jó kapcsolatot ápol egymással, illetve Bartomeu is jóban van a holland ügynökével.

De Jongért is többet adott volna a PSG vagy a City, mégis a miénk lett.
Azért nem ilyen egyszerű ez a dolog. A vételár egy dolog, azt még így vagy úgy ki lehet köhögni, de a fizetések már neccesek. De Jong alapból megdobja 10 millióval, egy Jovic-De Ligt duó pedig szintén nem filléres lesz. (+Albaét is emelték azt hiszem) Ilyen Vidal-Todibo-Cilessen stb. távozókkal pedig nem szabadul fel sok pénz. Emiatt mindenképpen el kell gondolkodni a vezetőségnek Cou és/vagy Rakitic eladásán. Amúgy is az egekben vannak nálunk a fizetések, nem biztos hogy belefér további növekedés. Rabiot is nagyon jól hangzik, hogy csak aláírás pénzzel jön, de ő is 10 millióval kezdene.
Az igazolásokat még úgy ahogy ki lehet köhögni, de hosszútávon fenntartani ezt a hatalmas bérösszeget ki tudja meddig lehet. És akkor a különféle bónuszokról nem is beszéltünk.

Szóval többről van itt szó, mint hogy ki, hova, miért jöjjön, a szakmai rész csak egy része az igazolásoknak. Nekem leginkább emiatt gyanús Cou vagy Vidal helyett Rakitic távozása. Főleg a brazillal felszabadulna egy jókora bérösszeg és az igazolásokra is lenne pénz. Az más kérdés, hogy Dembélé esetleges sérülése során necces lehet a szitu. Bár ha mondjuk Jovic érkezne lehetne egy amolyan 4-3-1-2 ahol Messi a két csatár mögött játszik. Persze ezen még kár gondolkozni, a lényeg hogy ne csak azt vegyük figyelembe, hogy kinek mennyivel tudnánk csökkenteni az árát vagy maradjon mondjuk Cou, hátha összeszedi magát, hanem hogy anyagilag mennyire bírja el hosszútávon a béreket, mert amíg Messi és/vagy Suarez itt lesz, biztos vezetjük fogjuk ezt a kétes listát.
Mondjuk szerintem ha Coutinho elmegy az nem feltétlen gond, nem a teljesítménye miatt, mert ennél sokkal többet is tud. Középpályán sokan vagyunk+De Jong, támadósorunk szintén megvan, főleg, ha jön egy csatár még. 100+milláért nem gondolkoznék egy percet sem. De amint már írtam, meg még páran, Umtiti a térde miatt szintén mehetne 80+milláért, nyárig kiderül lessze baja vele.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.12. 17:30:47

LG írta:
de Messi nem fog minden évben hosszabbítani,
De igen, szinte minden évben új szerződést kap fizuemeléssel.
Tényleg, 8 hosszabbítása volt eddig 2004 óta. Az kicsit kevesebb mint 2 évente egy hosszabbítás. Mindenesetre remélhetőleg 2020 télig megússzuk a következőt.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21158
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.03.12. 16:52:33

de Messi nem fog minden évben hosszabbítani,
De igen, szinte minden évben új szerződést kap fizuemeléssel.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.12. 16:33:40

Chino írta:Todibo-Cilessen stb. távozókkal pedig nem szabadul fel sok pénz. Emiatt mindenképpen el kell gondolkodni a vezetőségnek Cou és/vagy Rakitic eladásán. Amúgy is az egekben vannak nálunk a fizetések, nem biztos hogy belefér további növekedés. Rabiot is nagyon jól hangzik, hogy csak aláírás pénzzel jön, de ő is 10 millióval kezdene.
Sokkal magasabb fizetéseink nincsenek amúgy, mint mondjuk egy Realban vagy más top csapatban. Szerintem az átlagfizunk mondjuk a Realénál ilyen 10%-kal magasabb (érzésre, nem néztem meg), ami nyilván sok, de nem kétszer, háromszor annyi, mint más hasonló helyeken. A bértömeget leginkább Messi fizetése és aláírási pénze dobja meg, és ezzel most nem Messit akarom okolni, mert nyilván ha valaki, ő megér minden pénzt. Viszont ha megnézi mondjuk az ember a 17/18-as bértömegünket, ott egyértelműen látszik, hogy javarészt a Messinek kifizetett kb. 100 milliós bónusz és fizuemelés brutálmód megdobja azt az összeget. Ez akkor óriási teher volt a klubnak anyagilag, de Messi nem fog minden évben hosszabbítani, szóval lesznek nyugisabb évek (más kérdés, hogy lassan megint meg kell újítania szerződését).

Vidal egyébként viszonylag jól keres itt, szóval az ő eleresztése ezen a gondon segítene.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.03.12. 14:36:53

MatyiG írta:
Tobias88 írta:Szép ez a cikk, de Light-ot miért is engednék el 70 millióért? Nagyobb tehetség mint De Jong és őt sem adták 90 alatt. Kb minden nagy csapat szeretné megvenni, nem fog megállni az ára 120 alatt :|
Nem 90 volt De Jong, hanem 75+11.

Azért engednék el 70-ért, mert De Ligt ide akar jönni, a két klub jó kapcsolatot ápol egymással, illetve Bartomeu is jóban van a holland ügynökével.

De Jongért is többet adott volna a PSG vagy a City, mégis a miénk lett.
Azért nem ilyen egyszerű ez a dolog. A vételár egy dolog, azt még így vagy úgy ki lehet köhögni, de a fizetések már neccesek. De Jong alapból megdobja 10 millióval, egy Jovic-De Ligt duó pedig szintén nem filléres lesz. (+Albaét is emelték azt hiszem) Ilyen Vidal-Todibo-Cilessen stb. távozókkal pedig nem szabadul fel sok pénz. Emiatt mindenképpen el kell gondolkodni a vezetőségnek Cou és/vagy Rakitic eladásán. Amúgy is az egekben vannak nálunk a fizetések, nem biztos hogy belefér további növekedés. Rabiot is nagyon jól hangzik, hogy csak aláírás pénzzel jön, de ő is 10 millióval kezdene.
Az igazolásokat még úgy ahogy ki lehet köhögni, de hosszútávon fenntartani ezt a hatalmas bérösszeget ki tudja meddig lehet. És akkor a különféle bónuszokról nem is beszéltünk.

Szóval többről van itt szó, mint hogy ki, hova, miért jöjjön, a szakmai rész csak egy része az igazolásoknak. Nekem leginkább emiatt gyanús Cou vagy Vidal helyett Rakitic távozása. Főleg a brazillal felszabadulna egy jókora bérösszeg és az igazolásokra is lenne pénz. Az más kérdés, hogy Dembélé esetleges sérülése során necces lehet a szitu. Bár ha mondjuk Jovic érkezne lehetne egy amolyan 4-3-1-2 ahol Messi a két csatár mögött játszik. Persze ezen még kár gondolkozni, a lényeg hogy ne csak azt vegyük figyelembe, hogy kinek mennyivel tudnánk csökkenteni az árát vagy maradjon mondjuk Cou, hátha összeszedi magát, hanem hogy anyagilag mennyire bírja el hosszútávon a béreket, mert amíg Messi és/vagy Suarez itt lesz, biztos vezetjük fogjuk ezt a kétes listát.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.03.12. 14:06:03

Onana mondjuk nem hiszem, hogy el fog jönni TS mellé. Mégegyszer nem szerzünk oda Cillessen szintű kapust sztem, szóval kár, hogy valszeg megy a holland. Ő még akkor jött, amikor még TS nem volt név, most már komoly kapusnak őrültség lenne mögé eljönnie, pláne, hogy a kupameccsek száma is csökkenni fog.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.12. 13:50:47

messideco írta:Nagyon brutál holland generáció van létrejövőben. Kellenek az európai foci színessé tételéhez :)

Kellemes gondjai lesznek az edzőnek jövőre, személytől függetlenül.
Mondjuk egész váratlan lenne ha nem Ernesto Valverdének hívnák jövőre az edzőnket, tekintve hogy hivatalosan hosszabbitottak vele. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.12. 13:50:24

Tobias88 írta:Szép ez a cikk, de Light-ot miért is engednék el 70 millióért? Nagyobb tehetség mint De Jong és őt sem adták 90 alatt. Kb minden nagy csapat szeretné megvenni, nem fog megállni az ára 120 alatt :|
Nem 90 volt De Jong, hanem 75+11.

Azért engednék el 70-ért, mert De Ligt ide akar jönni, a két klub jó kapcsolatot ápol egymással, illetve Bartomeu is jóban van a holland ügynökével.

De Jongért is többet adott volna a PSG vagy a City, mégis a miénk lett.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.03.12. 13:44:02

Tobias88 írta:Szép ez a cikk, de Light-ot miért is engednék el 70 millióért? Nagyobb tehetség mint De Jong és őt sem adták 90 alatt. Kb minden nagy csapat szeretné megvenni, nem fog megállni az ára 120 alatt :|
Azért, hogy delighted legyen ;)
(jó lenne megnézni a bodibo delight duót jövőre :D )
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.03.12. 13:43:21

Ha már így megélénkült a topic, akkor én remélem valami hasonló lesz jövőre:
Cserekapus poszton várható változás. Cil túl jó kapus cserének, uh távozni akar majd. Híresen rosszak vagyunk eladásban, szóval én csak azt remélem hogy ha nem házon belül oldjuk meg a pótlását, akkor kb 10 millió pluszban tudunk zárni a cserekapus poszt rendezésével.
Védelembe jobboson meg vagyunk. Balra belátom én is, hogy kell valaki, amíg a 2 fiatalunk beérik (remélhetőleg). Én ide Filipe Luist szeretném egy 1+1 éves szerződéssel. Az ingyen távozó Verma pénzét megkapná, és nyugodtak lehetnénk akkor is, ha Alba pihizik. A középhátvéd kérdés problémás, de én hoznám De Ligtet, pláne 70-ért. Tobido mehetne kölcsönbe, kiderülne mit tud. Ha jól szerepel 1-2 év múlva Piqué helyére jöhetne vissza, de ha el is passzoljuk egy-két év múlva, akkor is többet kapunk érte, mint amennyiért vettük. Tény, hogy így 4 klasszisunk lenne középre, de nekem sajnos van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem Umtiti nem fogja megúszni a jövő évet sem térdproblémák nélkül...
Középen én Rakiticet nem adnám el. Innen Rafinha és Denis mehetne, valamint a kölcsönben lévő Gomes is. Belőlük azért 50et csak ki tudunk szedni. Puig meg jöhetne fel az első keretbe. Ha már itt is csökkenteni kell a keret létszámát és a fizetést is, akkor Vidalt adnám el. Összességében bírom őt, de ha közte és Rakitic között kell dönteni, akkor a chileit adnám el. Ha idén behúzzuk a kupát és bajnokságot, akkor Vidal 3 bajnokságban is bajnoknak és kupagyőztesnek mondhatná magát (olasz, német, spanyol), lehet rámenne egy Angol kalandra. Ha a bl is beesne, akkor akár egy távol kelet is opció lehet neki jó pénzért. Egy 10esért adnám, a fizuját meg De Ligtnek. Jövőre elég lenne egy Rakitic, Busi, Arthur, De Jong, Alena, Puig sor + egy SR.
Elől meg egy Suarez alternatíva kellene. Hogy ki lesz itt az áldozat az jó kérdés...Coutinho 110 körül felőlem mehetne, de a vezetőség nem fogja eladni, szóval Malcom lesz az áldozat.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2019.03.12. 13:39:59

Szép ez a cikk, de Light-ot miért is engednék el 70 millióért? Nagyobb tehetség mint De Jong és őt sem adták 90 alatt. Kb minden nagy csapat szeretné megvenni, nem fog megállni az ára 120 alatt :|
94:39 6 - 1
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.03.12. 13:25:34

Nagyon brutál holland generáció van létrejövőben. Kellenek az európai foci színessé tételéhez :)

Kellemes gondjai lesznek az edzőnek jövőre, személytől függetlenül.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.03.12. 13:05:29

Azért ha jönne De Ligt is.... Nem lehetne panasz a keretre jövőre sem.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.12. 12:39:14

recrea írta:Sztem De Ligt és Jovic sem lesz ilyen “olcsó”. Jól láttam, h Jovic csak kölcsönben van, akkor a Benficaval kell egyezkedni?

Couért meg a pletyka 110 m elég erős, annyiért elég elgondolkodtató és akkor csak keveset buktunk.
Apróért (14M asszem) van vásárlási opciója rá a Frankfurtnak, szóval nyáron már az övék lesz teljesen.

Gondolom De Ligt is ilyen 70+15 milla lesz, de az is jobb, mintha egyből 85 milla menne rá.

Cout én is adnám 100+-ért, ha nem javul fel a játéka nyárig, aztán nem kell spórolni az igazolásokkal. Mondjuk akkor viszont lehet, hogy egy balszélső cserét igazolni kell.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.03.12. 12:36:13

Sztem De Ligt és Jovic sem lesz ilyen “olcsó”. Jól láttam, h Jovic csak kölcsönben van, akkor a Benficaval kell egyezkedni?

Couért meg a pletyka 110 m elég erős, annyiért elég elgondolkodtató és akkor csak keveset buktunk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.03.12. 12:17:38

Hát ha tényleg jön De Ligt, középről pedig nem megy el senki nagyobb név, és pluszban még jön fel Puig is, a Spanyol Kupát teljesen "fel kell áldozni", és nyomatni a cseréket, tartalékokat.

Stegen/Onana - Semedo/Roberto, Piqué/De Ligt, Umtiti/Lenglet, Alba/XY - Busi/De Jong, Rakitic/Vidal, Arthur/Puig - Messi/Alená, Suárez/Jovic, Dembélé/Coutinho

Ez a keret elég brutál lenne. Bár ahhoz, hogy jöjjön De Ligt és egy csatár is, Rakiticet vagy Coutinhót muszáj lesz eladni szerintem. XY lehetne Filipe Luis, akkor ingyen megoldanánk Alba pótlását. :)

Egyébként De Ligtért ez a 70 elég akciós lenne. Jovic is lenne mondjuk 60 körül, Onana meg 20 körül, Filipe Luis meg ingyé. :D Ez 150 kiadás, Gomes+Rafinha+Denis nagyjából 60 millió, Cillessen 30, Malcom 40. Ez ideális lenne, ebben az esetben talán nem lenne muszáj Rakiticet vagy Coutinhót eladni.

Na FM-bű ki. :D
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.12. 11:22:06

davi10 írta:
Hát aki tuti távozik, az:

Védő:
- Verma
- Murillo

KP:
- Samper (bár ő már le is lépett)

Támadó:
- Boateng :D
A kezdőre gondoltam elsősorban :D
Hátul a Piqué,Umtiti,Lenglet,De Lighte sor nagyon erős,nem tudom bárkinek van e 4 ilyen szintű védője,de kétlem. És akkor gondolom Todibo marad 5. számúnak,vagy kölcsönadjuk/marad a B-ben esetleg. Középen is Arthur,Busi,Rakitic,Vidal sor mellé jön De Jong,bár itt legalább 3 posztra osztódnak el,nem 2-re. Alena meg ha igazak a hírek akkor Puig osztoznak majd a perceken rotáláskor.
Bejönni fog pénz valamennyi,angolok szeretnek a semmire is 30 milliót fizetni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.03.12. 11:12:16

Feast4 írta:Én most visszanéztem Jovic Düsseldorf elleni meccsét.Én se nagyon láttam játszani eddig még, de azt kell mondjam rendkívűl meggyőző volt.Azt is hozzá kell tenni ez egy meccs, de ha az a srác ezt tudja stabilan hozni, akkor nagyobb lehet mint Lajos.Viszont ez az első komoly szezonja és csak ezen a meccsen láttam még, tehát zsákbamacska is lehet.
Nem láttam én se sokat, szóval nem vagyok túl informált a témában én se, de az eddigi meccsek alapján konkrétan ezen volt a leggyengébb amit láttam.Volt pár jó megmozdulása az biztos, de összességében ennél csak többet tett a játékhoz azokon a meccseken, amiket néztem, úgyhogy ez a szint bőven megy neki szerintem stabilan. Csak hogy megnyugtassalak kicsit. :D Egyedül ami nekem nagyon nem tetszik, az a sebessége. Mondjuk Lajosnál nem lassabb, de sokkal gyorsabbnak se mondanám sajna, nekem meg ez a vesszőparipám.. :D De ha ennyi baj lenne vele, igazából akkor azt el tudnám nézni neki.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.03.12. 10:57:09

Sinya22 írta:Érdekes lesz,ha a kp-ról és a védelemből sem távozik senki,hogyan oldja meg EV a rotálást,főleg hátul nem szokott gyakran változtatni.
Hát aki tuti távozik, az:

Védő:
- Verma
- Murillo

KP:
- Samper (bár ő már le is lépett)

Támadó:
- Boateng :D

És lehet reménykedni abban, hogy Denis-t és Gomes-t megvásárolják. Előbbi teljesítményére még várni kell, de ha jól tudom Emery-vel jóban vannak, utóbbi pedig egész jól tolja az Evertonban, szóval érte még rendes pénzt is kaphatunk.
Emellett Rafinha-val kéne még kezdeni valamit, illetve ha van ilyen terv, akkor a fiatalok kölcsönadását.

Lesz itt mozgás bőven.
Cestus írta:Oriol Domenech: de Ligt családja, az Ajax vezetői és a játékos szponzorai már tényként kezelik, hogy de Ligt a Barcába igazol. 70 milliót fizetnénk érte.
Ez a 70 millió teljesen jó árnak tűnik úgy, hogy fél Európa meg akarja szerezni, és gondolom 18 évesen (és védőként) a fizuja se lesz olyan nagyon nagy.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.03.12. 09:04:37

Érdekes lesz,ha a kp-ról és a védelemből sem távozik senki,hogyan oldja meg EV a rotálást,főleg hátul nem szokott gyakran változtatni. Mondjuk értem,hogy a holland fontos igazolás,fiatal és már most elég tapasztalt,de azért van 2 hiányposztunk,ahova csak kellene igazolni,remélem marad rá pénz és nem egy másik 35 éves csatárt fogunk venni Suarez mellé,mert akkor ugyanaz lesz mint Boatenggel :D
Válasz küldése