Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.04.27. 18:27:09

MQuCsabi írta:Aki mellesleg kihagyott mindent ellenünk is meg már a PSG ellen is.... Komolytalanok vagytok.
Még szerencse, hogy Suarez meg a többi gólszerző mindent belő. PSG ellen nem emlékszem sok lövésére, kb az egész Unitednek volt 5 helyzete meccsen.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.04.27. 18:25:50

Stalkyard írta:
lics írta:Örülnék ennek a Rashford dolognak, de annak még jobban, ha Coutinhoval mondjuk 1v1 be cserélnénk, vagy max egy picit ráfizetni még.
Sőt, szerintem Coutinho mellett adjuk még oda Rakiticet meg Umtitit is, plusz 50 millát. Értem, hogy a saját játékosaink le vannak nézve, a máshol játszók meg istenítve vannak, de azért ne röhögtessetek már ilyenekkel. Egy Rashfordért.... :D
Coutinhoról valóban nem gondolom, hogy valamikor is lesz olyan jó itt mind amennyire el lett képzelve. Ki Isteníti, azokat akik máshol játszanak? Ki nézi le az itteni játékosokat? Ha reagálsz egy az írásomra akkor legalább ne írj hozzá olyan dolgot amiről szó sem volt. Tipikusan így keverik a 'mit is' ? az emberek, hogy hozzá pakolnak olyan szavakat amiről szó sem volt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.04.27. 18:21:18

zola8787 írta:Nem vagyok annyira már nagy focinèző, szerintetek lehet majd helyettesíteni Suarez-t?
Szerintem a Barcába csatárként nem futòbolond kellene, oké Eto'o is más volt, de mellette az egyik legtechnikásabb játékos.
Suarez meg oké, hogy kihagy rengeteg ziccert, de hiányozni fog az a munka amit a vèdőkkel végez.
Egy nagy csapat sincs ahova futóbolond kell, az hogy gyors valaki, nem azt jelenti, hogy futóbolond. Ami szerintem kell nekünk egy 9-esbe, az minél több tulajdonság 1 játékosban kb ezekből: kegyetlen helyzetkihasználás, érzék a kényszerítőkhöz, érzék a szabad területek csinálásához, érzék az üresbe mozgáshoz, tudjon legelső embert játszani, mezőnymunka, tudjon több poszton is játszani elől, ne legyen rest a csapat alá dolgozni, minimum átlagos cselezési képesség, tudjon egyénileg is villanni, mentálisan beton legyen, ne csak a 16-osnál legyen haszna, érezze az egész csapat mozgását. Most így hirtelen ami szerintem nem árt. Nyilván mindegyik ezek közül nem lesz meg senkiben, kérdés kinek mi a preferencia. Elnézve a piacot mondjuk válogatni nem nagyon lehet sajnos..

Rashford meg lehet, hogy nem egy kiforrott játékos még - lehet nem is lesz soha -, de azért annál jobb játékos, hogy csak fut és föléver mindent. De tudom tudom, senki nem szint.
Tomix354 írta:Viszont 2022-ben lejár a szerződése Mbappénak, addig ha nem válik be az, akit ide hozunk le lehetne csapni rá.
Addigra kijön állítom vagy 10 csatártehetség, bazi messze van az még fociidőben.. :D
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.04.27. 17:47:41

Nyáron 3 igazolást tartok valószínűnek:
1. De Ligt: hozni kell mindenképpen ha ide akar jönni, a hírek alapján ez így is van. Umtiti-vel ki tudja mi lesz később, az ő leigazolását már többször kitárgyaltuk.

2. Valakit Alba mögé: azt írják, hogy egy olcsó megoldást keres rá a klub, ha ezt tényleg sikerül megoldani egész baráti áron az tökéletes lenne. Remélem jobb megoldást találnak mint Lajos esetében KPB. Filipe Luis jött eddig komolyabban szóba, lejár a szerződése így az AtMa-nak nem kéne fizetni. Ez egész jónak tűnik elsőre.

3. és egyben utolsó igazolás valaki Lajos mögé/elé. Ez lesz a legnehezebb feladat. Én sem látok senkit, akiért megérne kiadni 100+ milliót jelenleg. Jovic féle üzletben látom a megoldást: még viszonylag normális áron egy fiatal tehetség. Nem biztos, hogy a jövőben is Suarez féle centernél kéne maradni, Joao Félix például nem tűnik rossznak. Viszont 2022-ben lejár a szerződése Mbappénak, addig ha nem válik be az, akit ide hozunk le lehetne csapni rá. Madridban idén biztosan bevásárolnak, így talán csábítóbb lenne ide jönnie fixen Laller helyére, de ez még picit odébb van. Egy biztos, ez a poszt lesz a legnagyobb kérdés nyáron
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.27. 17:38:45

Aki mellesleg kihagyott mindent ellenünk is meg már a PSG ellen is.... Komolytalanok vagytok.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.04.27. 17:09:53

lics írta:Örülnék ennek a Rashford dolognak, de annak még jobban, ha Coutinhoval mondjuk 1v1 be cserélnénk, vagy max egy picit ráfizetni még.
Sőt, szerintem Coutinho mellett adjuk még oda Rakiticet meg Umtitit is, plusz 50 millát. Értem, hogy a saját játékosaink le vannak nézve, a máshol játszók meg istenítve vannak, de azért ne röhögtessetek már ilyenekkel. Egy Rashfordért.... :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.27. 17:05:47

Itt nem arról van szó, hogy egy Mbappéra nem tudnánk előteremteni a pénzt, vagy ne lenne átcsábítható a játékos. A gond az, hogy a klubja nem adja el. És ez egy olyan dolog, amit sok Mbappéról álmodozó madridista sem tud/akar megérteni. Maximum ha valahogy le tudja pörgetni a szerződését Párizsban, akkor lesz sansz a megszerzésére, de akkor is meg kell majd küzdeni minden más nagy klubbal. Addig viszont kell az új csatár, Suárez jövőre 33.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2019.04.27. 17:34:55-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.04.27. 16:42:32

Szerintem Rashford fél megoldás. A keret van De Ligt után annyira erős, hogy a következő években csak 1-1 fiatal és 1-2 nagy név elég szerintem. Én utóbbiakra spórolnék. Nálam az álom Mbappé és De Bruyne. Pár év múlva talán új kihívásra vágynak. Addig a jelenlegiek is megoldják.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.04.27. 16:25:11

Mindenki gondolja végig miért jön olyan kevés angol a spanyolokhoz. Még Terry, vagy Lampard sem jöttek. És akik mégis, kevesen tudtak érvényesülni. Rashford futni tud, aztán mindent az égbe rug. Az angoloknál az észt a külföldiek képviselik-zömmel. H.Kane az egyetlen akit szivesen látnék.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.04.27. 14:17:35

Örülnék ennek a Rashford dolognak, de annak még jobban, ha Coutinhoval mondjuk 1v1 be cserélnénk, vagy max egy picit ráfizetni még.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.04.27. 14:01:09

Nem vagyok annyira már nagy focinèző, szerintetek lehet majd helyettesíteni Suarez-t?
Szerintem a Barcába csatárként nem futòbolond kellene, oké Eto'o is más volt, de mellette az egyik legtechnikásabb játékos.
Suarez meg oké, hogy kihagy rengeteg ziccert, de hiányozni fog az a munka amit a vèdőkkel végez.

Az Arsenal meg :D Annò még Pires-ek, Ljungberg-ek meg Vieira-k osztogattak, most meg.. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.04.27. 11:37:24

Rashfordnak én örülnék, imádom a gyors, jól üresbe mozgó, és még cselezni is tudó csatárokat, de szerintem csak megfeji a témát a két katalán lap mielőtt hosszabbít. Esélyfelennek látom, hogy ő elgagyja most a vörösöket.

Az amúgy nyilván kérdés, hogy mire menne itt, de az nem baj szerintem, hogy nem egy Luis típusú 9-es. Eto'o se volt, aztán elég jól megélt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.27. 11:16:41

A SPORT szerint 100, a Mundo szerint 120 misit sem sajnálunk Rashfordért.
Talán Suarez után jobb lenne egy "nagyobb darab" csatár, de ha Jovic esélytelen, akkor Rashford se tűnik rossz választásnak. Aztán meglátjuk mire megy egy másik bajnokságban.

A Mundo szerint Emery szeretné Gomest.
Messideco, nem irigyellek. :D
Ha ez a Denis - Gomes duó összeáll... :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.04.26. 11:51:25

Samper írta:Valverde korábban szinte össze-vissza hívott fel edzésre játékosokat a B csapatból. Év végére szinte mindig a Pena - Wagué -Puig -Collado négyesre esett a választása. Nehéz elképzelni, hogy ők jövőre is a B keretben legyenek. Lehet tippelni, hogy ki jön fel az A keretbe és ki megy kölcsönbe közülük. A harmadik kapus maradhat a B-ben, hogy játéklehetősége legyen, de a pénzét akkor is meg kell emelni.
At többnyire random szokott lenni, hogy kiket hív fel, mennek olyanok is akik 100%, hogy nem lesznek soha az A-keret tagjai, ez nem igazán jelent semmit.
Ezt a jh dolgot amúgy nem igazán értem, pont az a poszt, ahol leginkább el vagyunk engedve. Ott van Morey is, aki ha nem lett volna folyamatosan sérült, könnyen lehet, hogy első számú jobb bekk lett volna, de a rotációban nagy valószínűséggel szerepet kap. Bár ezt sosem tudjuk meg. Főleg annak tudatában, hogy Pimienta totál random dobálja fel a játékosokat, alig van valaki aki két meccset egymás után játszik. Amúgy is inkább támadókkal/szélsőkkel kellett volna megerősíteni, Emerson leigazolását ebből a szempontból nem értem, valszeg láttak benne potenciált és megy kölcsönbe.

Az inkább a nagy kérdés, hogy csatár érkezik-e egyáltalán, mert Jovicot jó eséllyel buktuk, rajta kívül pedig olyan ember aki megütné a szintet és bírja a padot nem nagyon van, főleg reális összegért.
Coutinhora is kíváncsi leszek, az szerintem egyértelmű, hogy Iniesta pótlására hoztuk volna, a karaktere bele illett volna ebbe a szerepkörbe, de szélsőként elég bukta, csak van egy olyan érzésem, hogy Bartoék már csak presztizsből sem akarják elengedni.

Én amúgy Malcomhoz sem ragaszkodnék, a gyerek a bal szélen kb. olyan teljesítményre képes, hogy azzal is jobban járnánk, ha MAtS-ot tennénk be a helyére, jobb oldalra pedig még Dembélé se fér el. Ügyes játékos, de míg Messi itt van sansztalan a gyerek. Van egy olyan gyanúm, hogy megy kölcsön és lezajlik a szokásos forgatókönyv. Ide-oda adják, amíg lejár a szerződése, aztán megy ingyen valahová.
Érdekes nyár lesz, sok embernek kérdéses a maradása a sallangon kívül, Umtiti, Rakitic, Vidal, Malcom, Coutinho, mindegyik esetében benne van a kalapban, hogy dobbant.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.04.26. 08:10:31

Valverde korábban szinte össze-vissza hívott fel edzésre játékosokat a B csapatból. Év végére szinte mindig a Pena - Wagué -Puig -Collado négyesre esett a választása. Nehéz elképzelni, hogy ők jövőre is a B keretben legyenek. Lehet tippelni, hogy ki jön fel az A keretbe és ki megy kölcsönbe közülük. A harmadik kapus maradhat a B-ben, hogy játéklehetősége legyen, de a pénzét akkor is meg kell emelni.
Avatar
Balazsis
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2018.03.04. 11:51:48
Tartózkodási hely: Hódmezőlázárhely

2019.04.25. 22:23:20

MatyiG írta:Ő nem a B-ben fog játszani az első évében?
Lehet bár transfermarkton a nagycsapathoz írták, hogy jön.
Akkor már inkább maradjon kölcsönbe a Betisnél mint a B csapatban. Ott úgyis van egy Wagué.
It's nice to be important but it's more important to be nice! -Scooter
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.04.25. 20:53:39

Balazsis írta:Tegnapi Betis meccsbe belenézve gondolkodtam el azon, ezt az Emerson gyereket figyelte valaki, hogy milyen teljesítményt hozott tél óta? (Ugye nyártól itt fog játszani.)

Nem igazán vágom, minek kellett ő most ide, de gondolom csak egy ilyen egynyári kalandba lesz része nálunk aztán megy apróért vmi középcsapatba...

Azért az nem rossz ajánlólevél, hogy az utóbbi egy évben meg 120 szorozta a piaci értékét :mrgreen: (transfermarkt szerint)
Ő nem a B-ben fog játszani az első évében?
Avatar
Balazsis
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2018.03.04. 11:51:48
Tartózkodási hely: Hódmezőlázárhely

2019.04.25. 20:05:53

Tegnapi Betis meccsbe belenézve gondolkodtam el azon, ezt az Emerson gyereket figyelte valaki, hogy milyen teljesítményt hozott tél óta? (Ugye nyártól itt fog játszani.)

Nem igazán vágom, minek kellett ő most ide, de gondolom csak egy ilyen egynyári kalandba lesz része nálunk aztán megy apróért vmi középcsapatba...

Azért az nem rossz ajánlólevél, hogy az utóbbi egy évben meg 120 szorozta a piaci értékét :mrgreen: (transfermarkt szerint)
It's nice to be important but it's more important to be nice! -Scooter
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.04.25. 19:42:18

Ha Coutinho itt marad es Rakiticet, Malcomot, esetleg Vidalt eladjuk az megerositi a gyanumat miszerint teljesen koncepcio nelkuli a csapat jelenleg es totalis jatekosuralom van. Malcomot mindenkeppen itt tartanam, van agya a focinkhoz es ami fontosabb amikor palyan van MINDIG megszakad a mezert, hajtja a bizonyitasi vagy, ellenben Coutinho beleszart az egeszbe a teljes szezonon keresztul.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2019.04.25. 17:43:15

davi10 írta:SPORT:

- Jovic nem valószínű, hogy a LaLiga-ban lesz jövőre, nagyobb esély van a Bayern-re vagy a PSG-re.
- Umtiti mindenképp maradni szeretne
- Malcom léphet, többen is érdeklődnek iránta (Tottenham, Arsenal, AC Milan), és a klub is elengedné, ha többet ajánlanak érte, mint amennyiért jött. Az ESPN szerint Malcom is benne lenne a váltásban.

Umtiti mehet, túl nagy rizikó. Malcom-ot viszont megtartanám még legalább 1 szezonra, pláne ha Coutinho-t is elengedjük.
Nem fogjuk elengedni Coutinho-t, szerintem túl nagy égés lenne a vezetőségnek és ő maga is bizonyítani akar valószínűleg. Malcom viszont menni fog sajnos, nagyon jó kis játékos, de nem egyértelmű, hogy be tudna robbanni nálunk, mivel leginkább Messitől venné el a levegőt, ha játszana. Ennél több játéklehetőséget érdemel, viszont a Messi-Dembélé-Coutinho sor mögé felesleges negyedik játékosnak ugyanazokra a posztokra. Ha tippelnem kéne, akkor őt fogjuk eladni és hozunk helyette egy középcsatárt Suárez mögé/mellé. (Jó lenne Jovic, de ezek szerint lemondtunk róla.)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.25. 17:13:29

SPORT:

- Jovic nem valószínű, hogy a LaLiga-ban lesz jövőre, nagyobb esély van a Bayern-re vagy a PSG-re.
- Umtiti mindenképp maradni szeretne
- Malcom léphet, többen is érdeklődnek iránta (Tottenham, Arsenal, AC Milan), és a klub is elengedné, ha többet ajánlanak érte, mint amennyiért jött. Az ESPN szerint Malcom is benne lenne a váltásban.

Umtiti mehet, túl nagy rizikó. Malcom-ot viszont megtartanám még legalább 1 szezonra, pláne ha Coutinho-t is elengedjük.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.04.22. 00:31:21

Igen, én is írtam, hogy rengeteg besült tehetség van akikről készült hasonló anyag. :D Egyébként a Citynél amennyi pénz van - mint a legtöbb európai topcsapatnál, köztük nálunk is - bőven rendelkeznek több játékosmegfigyelővel is Dél-Amerikában. Teljesen más kontinens, melyek tehetségeiről az európai átlag felhasználók, mint én és sokunk szinte semmit sem hallanak. Sokszor már nincsenek is ilyen pletykák, hogy x és y klub érdeklődik felőle csak bejelentik, hogy kész az üzlet vagy már a célegyenesben van. Az európai közeg valószínűleg semmit sem hallott korábban Arthurról vagy Vinicius Jr-ról, csak azonnal mindenki arra kapta fel a fejét, hogy egy magasnak számító összeget kifizettek érte. Rodrygóról is épphogy csak érkezett valami kis mozgóképes anyag, hogy milyen tehetséges és a következő héten már bejelentette a Real Madrid, hogy egyébként megvásárolták 60 millió euróért. Valószínűleg volt híre már akkor Dél-Amerikában csak az európai sajtó által egyáltalán nem volt felkapva a neve neki sem.

Szóval abban egyetértek, hogy sok esetben nem relevánsnak egy ilyen anyag. Egyszerűen csak láttam, hogy érdeklődik érte a City, talán mi is és a róla szóló nagyon kevés tartalomban nagyszerű. Azt sajnos elfelejtettem leírni az előző hozzászólásomban, hogy a Guardian októberi TOP60 2001 vagy fiatalabb tehetségek listájára. Sorszámot nem írnak, hogy hányadik de az Ő neve van másodjára feltüntetve. :D

Valószínűleg tud a vezetőség is tudnak a létezéséről és nagyon remélem hogyha tényleg meg van benne a lehetőség, hogy a legjobbak közé tartozzon az illetékesek nem fognak habozni és elhozzák őt. Különösen azok után, hogy Bartomeu februárban lenyilatkozta, hogy már készülnek a Leo utáni időszakra amit számomra az eddigi igazolásokkal (Arthur, De Jong) és az általunk határozottan megkeresettekkel, akikkel folynak a tárgyalások (Jovic, De Ligt) bizonyít is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.04.21. 22:27:26

Csabának igaza van. Pl. az ilyen videókban nincsenek benne a hibák, pl. megnézünk egy gyereket, aki kioszt két gyilkost passzt, de az nincs benne, hogy esetleg 18 másikat elrontott, abból 6-ból kontrázott az ellenfél, kettőből gól lett. Láthatjuk, hogy egy srác megveri a védőjét, de nem raknak bele másik három esetet, ahol a védő nyer stb. Meg nem mindegy, hogy ki ellen csinálja meg ezeket ember. Lehetne sorolni azokat a játékosokat, akik a korosztályos csapatokban butították a védőket, aztán mikor eljutottak vmelyik top liga felnőtcsapatába megették őket az ottani védők. Messi bőven beváltotta a hozzá fűzött reményeket, sőt, még sokszorosan túl is szárnyalta, de az őt követő szupertehetségeink mind befőttek a legmagasabb szinten. Az utóbbi évek dél-amerikai szupertehetségei közül is többen buktak meg, mind amennyien nem, szóval lehet akármekkora király a srác, ha minden meccsen úgy játszik, mint az összevágott vidiken, még úgy is bőven zsákbamacska.
Valószínűleg a City sem a 4 perces videó alapján érdeklődik.
Mondjuk a City meg pont megteheti, hogy leigazol minden ígéretesnek tűnő srácot, ha nem válik be, nem fogja őket földözvágni az érte kiadott pénzt. Nyilván mi sem mennénk csődbe, és bizonyos esetekben nekünk is kockáztatnunk, de azért 1-2 fokkal jobban meg kell gondolnunk, mint végtelen pénzel rendelkező csapatoknak.
Avatar
perga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 181
Csatlakozott: 2018.03.04. 20:02:24

2019.04.21. 22:16:06

Tomix354 írta:Nem tudom miért kell egy poénra így reagálni.

Nyílván mindenki egyetért abban, hogy egy 4 perces skill videó nem sokat számít
Valószínűleg a City sem a 4 perces videó alapján érdeklődik.
Most már Csaba is benne van a pakliban, igaz, róla még nem láttunk videót , de elővásárlási jogot követelünk reá :mrgreen:
"Mondanám hogy igyunk rá, de nem. Döglött lóba nem rúgunk Bale!"
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.04.21. 21:03:12

Nem tudom miért kell egy poénra így reagálni.

Nyílván mindenki egyetért abban, hogy egy 4 perces skill videó nem sokat számít
Válasz küldése