Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.02. 14:14:15

Chino írta:Penat bár nem sokat láttam, de az alapján nem egy nagy eresztés, viszont még rohadt fiatal. kellene neki még minimum 2, de talán 3 év hogy a felnőtt csapat közelébe kerüljön. Viszont ha MAtS-nak nem jön közbe egy sérülés simán végigviheti a szezont. Talán legutoljára Masip volt az utánpótlásban,akivel lehetett volna csereként számolni, de akkor volt egy Bravo-ter Stegen duó előtte. Inkább egy idősebb, rutinos kapust érné meg hozni.
Értem. Csak a tervezett nyári bevásárlás után nem tudom, mennyire marad kapusra is pénz, azért érdekelt. Nem lenne rossz, ha berobbanna egy saját nevelés, és megoldaná a posztot. Cillessen-kalibert még egyszer nem akasztunk le, pláne, hogy ő még egy középszerűnek vélt ter Stegen mögé jött, az utódnak meg a világ legjobbja mögé kell ideigazolnia úgy, hogy a CDR-meccsek száma is előreláthatóan csökken, ahol védhet majd.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.05.02. 13:32:52

Cestus írta:
Chino írta:Amúgy Mendyről tud valaki vmit. Régen voltak pletykák, hogy van esély rá, ő jó választás lehetne (bár nem lenne olcsó) akár az Alba utáni érára, de rég nem találtam semmilyen hírt.
A Lyon elleni meccseken állítólag csalódást okozott a szakmai stábunknak, és elvetették. Meg a Lyon emlékeim szerint ilyen 50 milliót is kért érte mondván, hogy nem ajándékozzák nekünk úgy, mint Umtitit. Ezek közül lehet, hogy az utóbbi a valós indok, előbbi meg a fedősztori. Vagy tényleg igaz mindkettő. Azóta már a Reallal hozták szóba mindenesetre.

Egyébként Inaki Pena mennyire jó kapus? Tudna a második számú lenni, ha Cillessen távozik?
Adnak 40-50 misit meg Mendyt és visszakaphatják Umtitit. :D

Penat bár nem sokat láttam, de az alapján nem egy nagy eresztés, viszont még rohadt fiatal. kellene neki még minimum 2, de talán 3 év hogy a felnőtt csapat közelébe kerüljön. Viszont ha MAtS-nak nem jön közbe egy sérülés simán végigviheti a szezont. Talán legutoljára Masip volt az utánpótlásban,akivel lehetett volna csereként számolni, de akkor volt egy Bravo-ter Stegen duó előtte. Inkább egy idősebb, rutinos kapust érné meg hozni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.02. 13:12:56

Chino írta:Amúgy Mendyről tud valaki vmit. Régen voltak pletykák, hogy van esély rá, ő jó választás lehetne (bár nem lenne olcsó) akár az Alba utáni érára, de rég nem találtam semmilyen hírt.
A Lyon elleni meccseken állítólag csalódást okozott a szakmai stábunknak, és elvetették. Meg a Lyon emlékeim szerint ilyen 50 milliót is kért érte mondván, hogy nem ajándékozzák nekünk úgy, mint Umtitit. Ezek közül lehet, hogy az utóbbi a valós indok, előbbi meg a fedősztori. Vagy tényleg igaz mindkettő. Azóta már a Reallal hozták szóba mindenesetre.

Egyébként Inaki Pena mennyire jó kapus? Tudna a második számú lenni, ha Cillessen távozik?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.05.02. 11:57:03

davi10 írta:Várható volt, túl jó kapus Ő a padhoz. Soha rosszabb cserekapust!
Mai árak mellett egy 50-60 misit simán megér, de nem hiszem, hogy licitháborút indítana a klub, bár igazából van Ő olyan szinten, hogy mindegy hova igazol kb. garantált a kezdő tagsága.

Főleg ahogy olvasom, De Gea nem akar hosszabbítani, és az MU új kapust keres. Az nso szerint kifizetik Oblak 120 millás kivásárlási árát, bár ez még Cilessen bejelentése előtti hír.
Az utóbbi években elég kényelmes helyzetben vagyunk ezen a poszton. (Barcás) Bravo-Ter Stegen, Cilessen-MAtS, elég kellemes gond. Azelőtt talán Baia volt az utolsó, akit klasszisnak lehetett nevezni. Egyik szemem sírna, a másik nevetne ha eligazolna, mert sokkal többre hivatott mint, hogy második számú kapus legyen, viszont a német mögött nincs reális esélye.
Ráadásul még szép summát is kaphatnánk érte.

[/quote]A Mundo szerint pedig nyáron visszahozzuk Cucurella-t, utána lesz eldöntve, hogy igazolunk-e Alba mögé valakit.[/quote]

Cucuval szerintem újabb kölcsön lesz, főleg, hofgy már nem is hátvédetb játszik.

Amúgy Mendyről tud valaki vmit. Régen voltak pletykák, hogy van esély rá, ő jó választás lehetne (bár nem lenne olcsó) akár az Alba utáni érára, de rég nem találtam semmilyen hírt.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.04.30. 13:20:19

Biztosra veszem, hogy más lesz a nyári átigazlási időszak, ha meg lesz a tripla, mint ha nem. Ha igen, akkor csak kozmetikai változások lesznek. Ha nem, akkor nagy lesz a jövés-menés és Valverde szavára se figyelnek. Ha ennek ellenére marad, akkor sokkal inkább megmondják neki, hogy mit csináljon. Tripla esetén viszont nem nyúlnak át a feje fölött.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.30. 12:26:04

Várható volt, túl jó kapus Ő a padhoz. Soha rosszabb cserekapust!
Mai árak mellett egy 50-60 misit simán megér, de nem hiszem, hogy licitháborút indítana a klub, bár igazából van Ő olyan szinten, hogy mindegy hova igazol kb. garantált a kezdő tagsága.

Főleg ahogy olvasom, De Gea nem akar hosszabbítani, és az MU új kapust keres. Az nso szerint kifizetik Oblak 120 millás kivásárlási árát, bár ez még Cilessen bejelentése előtti hír.

A Mundo szerint pedig nyáron visszahozzuk Cucurella-t, utána lesz eldöntve, hogy igazolunk-e Alba mögé valakit.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.04.29. 13:57:26

http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... sa-2697497" target="_blank nem úgy volt, hogy jövőre még marad?
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.04.29. 13:46:05

Jesus a vb óta értékelhetetlen produkciót nyújt,bl csoportkörben volt néhány jó meccse azt leszámítva dupla nulla idén.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.29. 08:10:43

El Pistolero írta:Csak félek, Jesus nehezen mozdítható Manchesterből.
Jesus totál mozdíthatatlan, ezért nem is merült fel a neve, pedig szerintem jobban beválna, mint Rashford. Ha valaki egy Pep-csapatban tud érvényesülni, az már nem rossz ajánlólevél.

Pénz nem kell a City-nek, de egy Busi-G.Jesus cserét aláírnék, ha minden igaz Pep nem egyszer kopogtatott már érte.
Bár erre ugyanúgy nem látok esélyt, pedig ezzel 2 legyet ütnénk egy csapásra. Jönne valaki Suarez mögé, és a kp-n is maradna hely De Jong-nak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.04.28. 20:55:23

Csak félek, Jesus nehezen mozdítható Manchesterből. A City nem olyan csapat, akiknek nagy szüksége lenne a pénzre.

Valaki már korábban már felvetette Richarlison nevét, szerintem Ő lenne a legideálisabb csatár posztra. 22 lesz idén, abszolút van még hova fejlődnie, ezen kívül elől mindenhol nagyszerű teljesítményre képes. A WhoScored szerint középcsatárként és jobbszélsőként 4-4, baloldalon 3 gólt tudott szerezni. Suáreznek az elmúlt két évben gyakori játékeleme, hogy kihúzódik valamelyik szélre. Erre a brazil válogatott támadó is tökéletesen képes lenne. Ezen kívül, idén a Premier Leagueben, azon belül is az Evertonban - ahol Gueyetől és Gomestől érkeznek a labdák - idén nagy teljesítménynek számít 13 gólt szerezni, főleg ennyi idősen.

A Telegraph néhány napja lehozta, hogy a United és a Chelsea is érdeklődik felőle. Szerintem őt kellene megszerezni Suárez helyére, - és mivel brazil - Malcom kárára, akinek egyébként ahogy már írtam, lefedi a posztját. Nem tudom mennyiért lehetne megvásárolni, a tavaly nyári távozókat látva nem mondanám, hogy rossz viszonyban vagyunk az Evertonnal. Nincs vásárlási opciójuk Gomesre, így az ő bevonásával és az ebben az esetben távozásra kényszerülő Malcom árából _szerintem_ le lehetne bonyolítani az üzletet. Legfeljebb néhány millió eurót kellene még rászánni pluszban.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.04.27. 21:39:46

Csatár kérdés: Lehet nem lenne hülyeség Gabriel Jesust megpróbálni, addig amíg Agüero előtte van. Talán addig mozdítható lenne. Mert benne megvan a kellő technika, és gólérzékenység, ami ide jó lehet.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.27. 18:28:51

Ha könnyen igazolható Ronaldo Nazário-k szaladgálnának mindenhol, nyilván szóba sem kerülne egy Rashford. De ilyen felhozatal mellett talán ő a legjobb opció, pláne, hogy egyre kevésbé tiszta, Joviccsal mi lesz végül. Ugyanakkor szerintem sem hagyná ott a MU-t.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.04.27. 18:27:09

MQuCsabi írta:Aki mellesleg kihagyott mindent ellenünk is meg már a PSG ellen is.... Komolytalanok vagytok.
Még szerencse, hogy Suarez meg a többi gólszerző mindent belő. PSG ellen nem emlékszem sok lövésére, kb az egész Unitednek volt 5 helyzete meccsen.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.04.27. 18:25:50

Stalkyard írta:
lics írta:Örülnék ennek a Rashford dolognak, de annak még jobban, ha Coutinhoval mondjuk 1v1 be cserélnénk, vagy max egy picit ráfizetni még.
Sőt, szerintem Coutinho mellett adjuk még oda Rakiticet meg Umtitit is, plusz 50 millát. Értem, hogy a saját játékosaink le vannak nézve, a máshol játszók meg istenítve vannak, de azért ne röhögtessetek már ilyenekkel. Egy Rashfordért.... :D
Coutinhoról valóban nem gondolom, hogy valamikor is lesz olyan jó itt mind amennyire el lett képzelve. Ki Isteníti, azokat akik máshol játszanak? Ki nézi le az itteni játékosokat? Ha reagálsz egy az írásomra akkor legalább ne írj hozzá olyan dolgot amiről szó sem volt. Tipikusan így keverik a 'mit is' ? az emberek, hogy hozzá pakolnak olyan szavakat amiről szó sem volt.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.04.27. 18:21:18

zola8787 írta:Nem vagyok annyira már nagy focinèző, szerintetek lehet majd helyettesíteni Suarez-t?
Szerintem a Barcába csatárként nem futòbolond kellene, oké Eto'o is más volt, de mellette az egyik legtechnikásabb játékos.
Suarez meg oké, hogy kihagy rengeteg ziccert, de hiányozni fog az a munka amit a vèdőkkel végez.
Egy nagy csapat sincs ahova futóbolond kell, az hogy gyors valaki, nem azt jelenti, hogy futóbolond. Ami szerintem kell nekünk egy 9-esbe, az minél több tulajdonság 1 játékosban kb ezekből: kegyetlen helyzetkihasználás, érzék a kényszerítőkhöz, érzék a szabad területek csinálásához, érzék az üresbe mozgáshoz, tudjon legelső embert játszani, mezőnymunka, tudjon több poszton is játszani elől, ne legyen rest a csapat alá dolgozni, minimum átlagos cselezési képesség, tudjon egyénileg is villanni, mentálisan beton legyen, ne csak a 16-osnál legyen haszna, érezze az egész csapat mozgását. Most így hirtelen ami szerintem nem árt. Nyilván mindegyik ezek közül nem lesz meg senkiben, kérdés kinek mi a preferencia. Elnézve a piacot mondjuk válogatni nem nagyon lehet sajnos..

Rashford meg lehet, hogy nem egy kiforrott játékos még - lehet nem is lesz soha -, de azért annál jobb játékos, hogy csak fut és föléver mindent. De tudom tudom, senki nem szint.
Tomix354 írta:Viszont 2022-ben lejár a szerződése Mbappénak, addig ha nem válik be az, akit ide hozunk le lehetne csapni rá.
Addigra kijön állítom vagy 10 csatártehetség, bazi messze van az még fociidőben.. :D
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.04.27. 17:47:41

Nyáron 3 igazolást tartok valószínűnek:
1. De Ligt: hozni kell mindenképpen ha ide akar jönni, a hírek alapján ez így is van. Umtiti-vel ki tudja mi lesz később, az ő leigazolását már többször kitárgyaltuk.

2. Valakit Alba mögé: azt írják, hogy egy olcsó megoldást keres rá a klub, ha ezt tényleg sikerül megoldani egész baráti áron az tökéletes lenne. Remélem jobb megoldást találnak mint Lajos esetében KPB. Filipe Luis jött eddig komolyabban szóba, lejár a szerződése így az AtMa-nak nem kéne fizetni. Ez egész jónak tűnik elsőre.

3. és egyben utolsó igazolás valaki Lajos mögé/elé. Ez lesz a legnehezebb feladat. Én sem látok senkit, akiért megérne kiadni 100+ milliót jelenleg. Jovic féle üzletben látom a megoldást: még viszonylag normális áron egy fiatal tehetség. Nem biztos, hogy a jövőben is Suarez féle centernél kéne maradni, Joao Félix például nem tűnik rossznak. Viszont 2022-ben lejár a szerződése Mbappénak, addig ha nem válik be az, akit ide hozunk le lehetne csapni rá. Madridban idén biztosan bevásárolnak, így talán csábítóbb lenne ide jönnie fixen Laller helyére, de ez még picit odébb van. Egy biztos, ez a poszt lesz a legnagyobb kérdés nyáron
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.27. 17:38:45

Aki mellesleg kihagyott mindent ellenünk is meg már a PSG ellen is.... Komolytalanok vagytok.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.04.27. 17:09:53

lics írta:Örülnék ennek a Rashford dolognak, de annak még jobban, ha Coutinhoval mondjuk 1v1 be cserélnénk, vagy max egy picit ráfizetni még.
Sőt, szerintem Coutinho mellett adjuk még oda Rakiticet meg Umtitit is, plusz 50 millát. Értem, hogy a saját játékosaink le vannak nézve, a máshol játszók meg istenítve vannak, de azért ne röhögtessetek már ilyenekkel. Egy Rashfordért.... :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.04.27. 17:05:47

Itt nem arról van szó, hogy egy Mbappéra nem tudnánk előteremteni a pénzt, vagy ne lenne átcsábítható a játékos. A gond az, hogy a klubja nem adja el. És ez egy olyan dolog, amit sok Mbappéról álmodozó madridista sem tud/akar megérteni. Maximum ha valahogy le tudja pörgetni a szerződését Párizsban, akkor lesz sansz a megszerzésére, de akkor is meg kell majd küzdeni minden más nagy klubbal. Addig viszont kell az új csatár, Suárez jövőre 33.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2019.04.27. 17:34:55-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.04.27. 16:42:32

Szerintem Rashford fél megoldás. A keret van De Ligt után annyira erős, hogy a következő években csak 1-1 fiatal és 1-2 nagy név elég szerintem. Én utóbbiakra spórolnék. Nálam az álom Mbappé és De Bruyne. Pár év múlva talán új kihívásra vágynak. Addig a jelenlegiek is megoldják.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.04.27. 16:25:11

Mindenki gondolja végig miért jön olyan kevés angol a spanyolokhoz. Még Terry, vagy Lampard sem jöttek. És akik mégis, kevesen tudtak érvényesülni. Rashford futni tud, aztán mindent az égbe rug. Az angoloknál az észt a külföldiek képviselik-zömmel. H.Kane az egyetlen akit szivesen látnék.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.04.27. 14:17:35

Örülnék ennek a Rashford dolognak, de annak még jobban, ha Coutinhoval mondjuk 1v1 be cserélnénk, vagy max egy picit ráfizetni még.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.04.27. 14:01:09

Nem vagyok annyira már nagy focinèző, szerintetek lehet majd helyettesíteni Suarez-t?
Szerintem a Barcába csatárként nem futòbolond kellene, oké Eto'o is más volt, de mellette az egyik legtechnikásabb játékos.
Suarez meg oké, hogy kihagy rengeteg ziccert, de hiányozni fog az a munka amit a vèdőkkel végez.

Az Arsenal meg :D Annò még Pires-ek, Ljungberg-ek meg Vieira-k osztogattak, most meg.. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2019.04.27. 11:37:24

Rashfordnak én örülnék, imádom a gyors, jól üresbe mozgó, és még cselezni is tudó csatárokat, de szerintem csak megfeji a témát a két katalán lap mielőtt hosszabbít. Esélyfelennek látom, hogy ő elgagyja most a vörösöket.

Az amúgy nyilván kérdés, hogy mire menne itt, de az nem baj szerintem, hogy nem egy Luis típusú 9-es. Eto'o se volt, aztán elég jól megélt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.04.27. 11:16:41

A SPORT szerint 100, a Mundo szerint 120 misit sem sajnálunk Rashfordért.
Talán Suarez után jobb lenne egy "nagyobb darab" csatár, de ha Jovic esélytelen, akkor Rashford se tűnik rossz választásnak. Aztán meglátjuk mire megy egy másik bajnokságban.

A Mundo szerint Emery szeretné Gomest.
Messideco, nem irigyellek. :D
Ha ez a Denis - Gomes duó összeáll... :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése