Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.05.29. 19:33:28

Léfe írta:Csak azt nem értem, hogy többen ittt különböző összeálításokkal jönnek. Mindegyikben szerepel Suarez. Ugy kivágnám, hogy a lába sem érné a földet Busival és Rakiticcsel, Cutinhoval együtt.
Na ja, aki nem elvakult hater az ketszer meggondolja, hogy kivagjon-e egy 20+ golos csatart, plane amig nincs a keretben olyan, akire azt lehetne mondani, hogy garantaltan elrak 15 golt Suarez helyen.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.05.29. 15:03:34

Csak azt nem értem, hogy többen ittt különböző összeálításokkal jönnek. Mindegyikben szerepel Suarez. Ugy kivágnám, hogy a lába sem érné a földet Busival és Rakiticcsel, Cutinhoval együtt.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.29. 13:13:48

davi10 írta: Arda Turan visszajöhet a kölcsönből, a Basaksehir nem tart igényt rá. Viszont érdeklődhet iránta a Galatasaray vagy az Inter. A klub minimális összegért megválna tőle.
Megvan a támadóigazolásunk fiúk. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.29. 11:33:12

Ronal.10 írta:Fúúú de örülnék Neymarnak még ha Valverde marad is, sokkal színesebb lesz a játékunk.
Ney-Suarez-Messi
Cou-De Jong-Raki
Alba-Ligt-Pique-Semedo
TS

Bárki lenne az edző biztos élvezetes meccsek lennének ismét. :D
Valverde szerintem még az MSN-hez is töketlen lenne, nemhogy még egy Coutinho-t is felrakjon mögéjük.
vinszentvega írta:Nyílván keményen fenékbe lenne rugva, ha mondjuk csak úgy elugrana bulizni, valami kötelező program helyett.
Elképzelem ahogy Ernő bá behívja az öltözőbe és udvariasan megkéri, hogy ne csináljon már ilyet többet, legyen szíves :D
Persze a pályán előrébb lennénk vele, de nagyon nem hiányoznának a baromságai.

Napi tuti (SPORT, Mundo):

- Griezmann megtudta, hogy az öltöző nem akarja az igazolását és ezért most szomorú :cry:

- Denis-nek hiába nem jött be az angol kitérő, a Valencia így is leigazolhatja. Ezt mondjuk adnám, egy gonddal kevesebb.

- Arda Turan visszajöhet a kölcsönből, a Basaksehir nem tart igényt rá. Viszont érdeklődhet iránta a Galatasaray vagy az Inter. A klub minimális összegért megválna tőle.

- A klubnál szóba se jött Roberto Martinez.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.29. 11:19:24

vinszentvega írta:Nem tudom... valahogy úgy érzem, hogy ez a Neymaros story még a végén tényleg igaz lesz...
Igazat megvallva ezt kis makákót, a becsvágy vittel el( meg a pénz of course), de tudja ő jól, hogy pályafutása legnagyobb hibáját követtel el. Szerintem Ő is akarná, hogy újra egy rendes bajnokságban legyen, rendes társak között. Az más kérdés, hogy a fizetési és party igényeit nálunk nem biztos hogy keresztül tudná vinni. Nyílván keményen fenékbe lenne rugva, ha mondjuk csak úgy elugrana bulizni, valami kötelező program helyett. Bár Romarionál is bejött a gyermeki fenyegetés... Az a bizonyos Rió-i karnevál-os story ugye... :D :D :D
Még abban is benne lennék, hogy Kérésére Alvest is visszahozzák még egy évre..( na jó ez nagyon tetszene)
Szerintem csak annyi az egész, hogy a vezetőség bedobta hogy ezzel foglalkozzon a jónép, ne pedig azzal hogy szégyen szemre Valverde ugyanúgy marad, miközben 2 ekkora égés után még Guardiola is repült volna egy normális vezetőséggel, nemhogy Valverde.

Alves hiányát azóta is köhögjük(hála annak is, hogy Valverde fele annyit játszatja Semedot mint kéne), ő elengedése se semmi. Elengedtük mert lefele ívelt a pályája, erre ott tartunk hogy utána fontos eleme volt a Juventusnak is, és a PSG-nek a mai napig, mindezt 36 évesen.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.05.29. 10:53:36

Nem tudom... valahogy úgy érzem, hogy ez a Neymaros story még a végén tényleg igaz lesz...
Igazat megvallva ezt kis makákót, a becsvágy vittel el( meg a pénz of course), de tudja ő jól, hogy pályafutása legnagyobb hibáját követtel el. Szerintem Ő is akarná, hogy újra egy rendes bajnokságban legyen, rendes társak között. Az más kérdés, hogy a fizetési és party igényeit nálunk nem biztos hogy keresztül tudná vinni. Nyílván keményen fenékbe lenne rugva, ha mondjuk csak úgy elugrana bulizni, valami kötelező program helyett. Bár Romarionál is bejött a gyermeki fenyegetés... Az a bizonyos Rió-i karnevál-os story ugye... :D :D :D
Még abban is benne lennék, hogy Kérésére Alvest is visszahozzák még egy évre..( na jó ez nagyon tetszene)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.05.29. 09:41:59

Fúúú de örülnék Neymarnak még ha Valverde marad is, sokkal színesebb lesz a játékunk.
Ney-Suarez-Messi
Cou-De Jong-Raki
Alba-Ligt-Pique-Semedo
TS

Bárki lenne az edző biztos élvezetes meccsek lennének ismét. :D
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.29. 09:12:45

Nem fog jönni, biztosra veszem, hogy kamuhír. Szimplán idedobták ezt a csontot, hogy erről beszéljenek az emberek, ne Valverde marasztalásáról.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.05.29. 08:55:45

Pont Messi másik nagy haverja, Neymar nem kéne még ide azok után ahogy elment, másrészt akkor egész szezonban menne újra az MSN, ami többek közt azt is jelentené hogy -1 ember lenne védekezésben-bár nem mintha Cou annyit menne hátra.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2019.05.29. 08:34:58

Neymar out <-> Valverde in
Valverde out <-> Neymar in

Valverde eleg peches ha ez igy lesz.
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.28. 23:13:21

recrea írta:Hazard, Dybala :) vennénk velük egy újabb Cout, akiért annyira oda volt a fórum 80%-a, én már a hisztitől rosszul voltam, amit az igazolása előtt levágott, most meg ugyanezt teszi itt, csak épp teljesítmény nélkül.

Akkor is látszott, most meg főleg, h irtó nagy baromság volt Neymart elengedi, le kellett volna neki ígérni a csillagokat, most beljebb kennénk 100 millióval meg két - eddig - balul elsült igazolással.

Anno többször leírtam, h Messi rovására több teret kell adni a brazilnak, így utólag sem tűnik nagy hülyeségnek, tekintve, h fényévekkel jobb és hasznosabb játékot produkált, mint Dembele vagy Coutinho. Aztán majd nézünk, amikor Messi mögött lesz egy csúnya nagy űr, persze ebben a brazil is ludas, türelmesebbnek kellett volna lennie. De sztem még mindig zseniális a játéka, itt meg aztán pláne az volna. Na, majd a következő vonatra felszállunk, csak ne sokára jöjjön :)
Latom nem teljesen sikerult ertelmezni amit irtam. Pontosan arra utaltam, hogy ez a ket jatekos, Dybala Hazard is ugyanakkora lutri lenne, mint Coutinho, akirol azt hittuk, tokeletes lesz ide es lattuk mi tortent. (furcsa hogy ezt ujra le kellett irnom, mert egyszer mar megtettem)

Neymart pedig nem mi engedtuk el, o menni akart a psg pedig kifizette a kivasarlasi arat. A hozzaszolas tobbi reszevel egyet ertek...
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.05.28. 22:57:06

Hazard, Dybala :) vennénk velük egy újabb Cout, akiért annyira oda volt a fórum 80%-a, én már a hisztitől rosszul voltam, amit az igazolása előtt levágott, most meg ugyanezt teszi itt, csak épp teljesítmény nélkül.

Akkor is látszott, most meg főleg, h irtó nagy baromság volt Neymart elengedi, le kellett volna neki ígérni a csillagokat, most beljebb kennénk 100 millióval meg két - eddig - balul elsült igazolással.

Anno többször leírtam, h Messi rovására több teret kell adni a brazilnak, így utólag sem tűnik nagy hülyeségnek, tekintve, h fényévekkel jobb és hasznosabb játékot produkált, mint Dembele vagy Coutinho. Aztán majd nézünk, amikor Messi mögött lesz egy csúnya nagy űr, persze ebben a brazil is ludas, türelmesebbnek kellett volna lennie. De sztem még mindig zseniális a játéka, itt meg aztán pláne az volna. Na, majd a következő vonatra felszállunk, csak ne sokára jöjjön :)
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.28. 21:53:16

Ha az arabok tenyleg elkezdenek kihatralni a psg mogul, akkor en minden követ megmozgatnek azert, h Neymart visszahozzuk. Nem mondom, h rizikomentes, a serulesei miatt, de ezt leszamitva az. Ezen kivul nincs olyan kaliber a piacon mint o, hasonlo talan van. Es akkor eljutottunk coutinhoig, o is hasonlo kaliber, lathatjuk mire megyunk vele. Hazard is hasonlo kaliber, de egy, h ha o megy, akkor madridba megy, ketto, coutinho utan vele is jarhatunk ugyanugy, esetleg Dybala, vagy tenyleg szerintetek ki az aki meg szoba johet ilyen szinten? Mert szerintem valaki kell, vagy ha nem jon senki ilyen kaliber, akkor az edzocsere biztosan elengedhetetlen. Egy uj edzo talan kihozza Coubol ami benne van, talan dembele nem serul le allandoan es akkor ok tehermentesithetik Messit. Persze optimalis esetben csapatszinten kene azt elerni, hogy ne minden Messirol szoljon, de a jatekosminoseg is elengedhetetlennek tunik. Messinek kell legalabb egy kreativ jatszotars, nem csak olyan mint Suarez, aki teruletet csinal neki, de masrs nem igazan alkalmas mar.
Hozhatunk ide orias tehetsegeket, igeretes fiatalokat, befutott sztarokat, senkinel nincs garancia az elmult evek alapjan arra, h bevalnak. Kifejezetten gyengenek tunik nekem a piac, barmilyen hulyen hangzik, Neymar tunik a legesszerubbnek, ha a psg hajlandó megvalni tole, meg a tavozasanak korulmenyeivel együtt is.
Edzocseret en Neymar erkezese eseten is mindenkepp eroltetnem, mert ez a keret tobbre hivatott (jatek minoseget tekintve). Neymar erkezese tobb kreativitast vinne a csatarsorba, ami mar onmagaban oromteli es Messinek is jobban megjonne a kedve a jatekhoz. A tobbi csapatresz boven hordoz magaban minoseget, egy edzovel aki ezt ki tudja hozni, szerintem mar jok is lehetnenk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.05.28. 21:36:10

Nyilván, idejön Neymar és Hazard, aztán egycsapásra megtanulunk védekezni, szép focit tolunk és mindent megnyerünk. #-o
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.28. 21:32:07

lics írta:Eszemet eldobnám, ha Coutinho Hazard csere lenne és Dembelé +pénz vagy még 1-2játékos és Neymar jönne. Meghajtanám a fejem a vezetőség előtt, még ha nem is igazán működne. De így hangzásra az elkövetkezendő 3 évben kb mindent megnyernénk ilyen csatár sorral. Akkor már csak a középpályára kéne talán 1-2ember.
Neymar menjen csak a Realhoz, volt itt pár jó éve, de elég is volt belőle ennyi, meglenne Dembelé és Coutinho helye a csapatban, hoznák a Neymar szintet, sőt. Nem volt annyira nagyjátékos a brazil, hogy hiányozzon. Főleg mikor a 60 kg-val ment keménykedni... Menjen csak a Realba, jó drágán persze
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.05.28. 21:25:18

Ezek csak pletykák. Ha felröppen a hír,hogy akarjuk xy játékost,hamar jön a hír,hogy a Real is bejelentkezett érte. Ugyan ez fordítva is. Jovic,Rabiot,De Ligt. Csak pár név,akiket szóba hoztak velünk,mindegyikük szóba került a Madriddal is.Pár napja szóba került a másik oldalon is Griezmann,érdekes :D Valamivel el kell adni a lapokat,főleg miután van még egy EL meg egy BL döntő aztán nincs meccs amiről írhatnak.

De elméleti síkon Hazardra még lenne is esély,Neymar (remélem) sosem jön vissza,De Bruyne meg elég mozdíthatatlannak tűnik. Első sorban ha már ennyire nagy változtatásokat akarunk,akkor az edzővel kellene kezdeni,ő nem fog fejlődni erről a szintről,és ha új embert hozunk a padra,nem ártana vele is megbeszélni az igazolásokat,mert megint valaki úgy jár mint Malcom,hogy hoztuk,csak nem kell.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2019.05.28. 21:21:44

lics írta:Eszemet eldobnám, ha Coutinho Hazard csere lenne és Dembelé +pénz vagy még 1-2játékos és Neymar jönne. Meghajtanám a fejem a vezetőség előtt, még ha nem is igazán működne. De így hangzásra az elkövetkezendő 3 évben kb mindent megnyernénk ilyen csatár sorral. Akkor már csak a középpályára kéne talán 1-2ember.
On: Hazard,Neymar,R.Martinez,Titi.
Off: Valverde,Dembele,Cou.
De jó is lenne. :mrgreen:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.05.28. 20:47:50

Eszemet eldobnám, ha Coutinho Hazard csere lenne és Dembelé +pénz vagy még 1-2játékos és Neymar jönne. Meghajtanám a fejem a vezetőség előtt, még ha nem is igazán működne. De így hangzásra az elkövetkezendő 3 évben kb mindent megnyernénk ilyen csatár sorral. Akkor már csak a középpályára kéne talán 1-2ember.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2019.05.28. 20:19:28

Hazard, de Bruyne, Neymar... Tyűha mi megy itt. És meg el sem kezdődött.. Izgalmas nyár lesz.
De remélem lesz sok változás, mert szükség van rá. Első lépés ebben az új edző.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.28. 20:18:49

Jövőre mehet:

TS - Roberto, Piqué, Lenglet, Alba - Busquets, Coutinho, de Bruyne - Messi, Hazard, Neymar

Itt van a Xavi-féle Barca-DNS kezdő. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.28. 20:15:01

Nervo 17.40-kor írta:With the imminent arrival of Roberto Martinez, Barça accelerate the move for Chelsea winger Eden Hazard (28). The Belgian winger has a great relationship with the coach and Barça are beginning to turn his head away from Real Madrid. Coutinho is open to moving to Chelsea. [Rac1]
:lol: :lol:
:arrow:
davi10 10.30-kor írta: Eszembe jutott mekkora poén lenne, ha bejelentenénk Roberto Martinez-t, és mivel úgy szeret együtt dolgozni vele, elhoznánk Hazard-ot Coutinho helyére. :D
Persze semmi esély nincs rá, de jót röhögnék, Madridban egy éve megváltóként várják a belgát :D
Ki mondta, hogy nehéz újságírónak lenni? :D

De Bruyne nekem is nagy kedvencem, és szerintem nem is lenne gondja a beilleszkedéssel, de idén kb. annyit volt sérült, mint Dembele, Ő is egy nagy kérdőjel. Meg persze mozdíthatatlan.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2019.05.28. 20:07:05

Roberto Martinez ? ... nem igazán ismerem, de elhozhatna De Bruynet..
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.28. 20:04:04

MNS: Ernő tuti megy, a Jugonesben azt mondták, hogy a klub már közölte is vele, hogy jövőre nem ő lesz.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.05.28. 20:01:24

Barça and PSG will begin talks for the return of Neymar to Camp Nou. Dembélé would enter the operation. (Romero, rac1) :lol: :lol: az öreg Romero jól tolja ma
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.28. 19:09:44

Hazard legalább kétlábas, és balszélső az alap posztja Transfermarkt szerint, jobban illene a balos Neymar-szerepre mint Grizi az biztos.

DE először még azt éljük meg, hogy kirakják Valverde szűrét :lol:
Remélem nem az lesz hogy amúgy ki se rúgják, hanem marad.
Válasz küldése