Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2019.06.01. 20:01:21

En meg most is azt gondolom , hogy hiába veszünk még 6 csatárt .... ha nincs támadó középpályásunk ( jelenleg 1 van ugye Coutinho, hála Ernobanak azonban kar hogy nem tudjuk mit tud ott igazán ) csak orra bukik a csapat mint LE 2. évében !
Illetve Messi van, de o ha visszalép a felező vonalig , valojaban blokkolja az egesz csapatot ....
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.06.01. 17:49:49

Ki az az ostoba klubvezetés és/vagy edző, aki elengedné Semedot akkor, amikor nincs egy db szélső sem a piacon, ahogy nálunk sem? :D
Mi a túró van ezzel a klubbal?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.06.01. 13:09:35

Valverde ajándékot kapott azzal, hogy Semedo kérte elengedését. Nem ő küldi el, nem csökken egy kirúgással a lehetséges átigazolási díja - és eleve ott van helyette Wagué.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.06.01. 11:16:52

Hozzák vissza Paulinho-t! Ha ég a ház majd ő megoldja :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.01. 11:08:32

Valaki magyarázza már el nekem, hogy mi a francért írkálják folyamatosan, hogy Coutinho mehet a Chelsea-be (pl. ma is a SPORT szerint 158 misis ajánlatot terveznek) ? Nem ez a hiszti megy fél éve, hogy eltiltották őket, fellebbeztek és azt is elutasították?
Amúgy ez a 158 millió jól hangzik, elgondolkodtató ajánlat, de én nem ragaszkodom hozzá, hogy mindenképp elpasszoljuk. Egyértelműen fejben van valahol máshol a srác, jó képességű, reméljük egy jó Copa szerepléssel átlendül. Ehhez még az is segítene, ha Dembele nem sérülne le állandóan és tudnák úgy váltogatni egymást, hogy annak értelme is legyen, éppen milyen ellenféllel játszunk és ki van jobb formába. Nem a szokásos 60. perces váltás.

Más:
- Lacazette-t tegnap Barcelonában látták, bár lehet, hogy csak nyaralni ment.

- Denis-ért érdeklődik az ATMA. Azt még megértem, hogy Gomes-ért "sorban állnak" az angol klubok, mert az a fajta foci neki fekszik. De hogy Denis-ben mit látnak? Ugye pár napja még arról írtak, hogy a Valencia is szeretné leigazolni őt.

- A Cadena SER szerint már márciusban megvolt a papírmunka Griezmann-nal. Ha ez igaz, akkor jár a taps, tavaly ugyanezért hisztizett az Atleti, hogy a hátuk mögött egyezkedünk, ha idén is bejátszották, akkor nagyon profik =D>
Neymar se a szívem csücske de ezerszer inkább hoznám vissza őt, mint a franciát. De ha elhozzuk grízest és Valverde is marad, akkor lehet kiveszek egy szezon szabadságot :D

Ilyen hosszabb keret-eszmefuttatást én nem írok, szerintem egyedül egy bhv meg egy támadó kéne Suarez mögé. Illetve ha nagytakarítás lesz a kp-n akkor talán oda valaki, de szerintem bőven megvagyunk.
Balra szerintem jön Filip Luis, ingyen 1-2 szezonra jó lesz, és ismeri a ligát :D
Előre meg valaki a tegnapi listából, de ahogy olvastam Abel Ruiz és Carles Perez se volt olyan rossz az utolsó fordulókban, hozzájuk is bátrabban lehetne nyúlni kisebb csapatok ellen, bár amíg Valverde van itt, addig erre várhatunk...
Jobbosra Semedo szerintem (remélem) marad, mögé jön fel Wagué. Bellerin-t olvasom itt, nem is értem, többet sérült a srác, mint Dembele.
Kp-ra meg a Busi (...), Rakitic, Vidal, Arthur, De Jong, Alena, Puig sornak elégnek kell lenni. Annyira nem követem a B csapatot, de olvasom, hogy visszaesett a teljesítménye, meg sérült is volt, de ha akarunk valamit tőle, akkor a kis Businak is ideje perceket adni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2019.06.01. 10:38:09

Két ember van akit nem szeretnék a csapatban látni, grizman és neymar
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.06.01. 10:03:48

El Pistolero írta:Nem sokat érnek a közösségi médiában a ki kit követ be dolog, de a klub social felületeit kezelő személy most bekövette Griezmannt. Ezt az egyik followere "számon is kérte rajta", aki néhány emojival jelezte, hogy nagy dolog van készülőben. Ad némi hitelességet az ügynek, hogy állítólag a B-be igazolt Reist is bekedvelte a hivatalos bejelntés leőtt.
Tuti jön, nálam ez már akkor biztossá vált, amikor feltették a búcsúvideóját. Nem jelenti be a távozását senki, akinek nincs meg fixen az új helye, különben az évszázad hülyeségét követné el. :D
Félek, hogy szenvedni fog ő is itt, de drukkolok majd neki.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Dkaresz
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2019.05.09. 16:53:31

2019.06.01. 08:51:48

Vakmacska írta:Én két poszton látok nagy gondot: bal hátvéd, és csatár.
Azt hiszem, azért egy megfelelő csatárt könnyebben találnánk Lajos mellé/elé/mögé, mint bal hátvédet. A többi játékoshoz nem nyúlnék. Valverdét küldeném el, és meglátnánk, hogy egy másik edző mit hozna ki belőlük. Még Cout sem bántanám.
Megmondom őszintén én egyet értek Vakmacskával. Lehet kicsit elfogult vagyok, mert nekem tetszik alapból Cout játéka. Nyilván nem az, amit most képvisel. Annyira azért nem lehet rossz, ha egy brazil válogatottban is tudott húzó ember lenni egy vb-n. Lehet nem értek el kimagasló eredményt a vb-n, de nem rajta múlott. Valverde egy kicsit tutista edző benyomását kelti. Lehet meg leszek kövezve, de a Barcanak ebben a szezonban nem volt ellenfele a Ligaban. A Realt csak az nem verte meg, aki nem akarta. Illetve az Atletico sem volt valami acélos. Minden játékot Messire játszunk. Nincs más a fejekben, csak az, hogy "hol van, odapasszolom, ő biztos megoldja". Ebben azért egy edző vastagon benne van, hogy nincs más a kalapban. A szezon elején még ült, hogy Alba beindul, betesszük területbe, ő visszaadja Messinek, és gól. Csak a 60. meccsen már azért kicsit kiismerhető. Igazolni szerintem is max 1 tipikus, befejező csatárt, egy klasszik 9est kellene. Középpályára lett "frissítés", illetve van utánpótlás. Szélsőkből dömping van. Ha Umtiti is felépül, akkor ott is "sokan" vannak már. Egy-egy szélső védő, egy klasszik 9es, és egy új edző, és megvagyunk.
Semmi garancia nincs arra, ha hozunk megint egy "sztárt" (Griezmann, vagy Neymart), és marad az edző, és a játékunk, akkor nem fogjuk "leamortizálni" a drágán vett sztárunkat. A nyáron a legnagyobb szükség egy új edző. Szerintem.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2019.06.01. 06:47:00

Én több poszton látok problémát: 2 csatár, 1-2 kreativ középpályás, jobb és balhátvéd. De egyik se legyen közel a 30 évhez. Nekem Lajos nem is kellene.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.06.01. 06:10:11

Én két poszton látok nagy gondot: bal hátvéd, és csatár.
Azt hiszem, azért egy megfelelő csatárt könnyebben találnánk Lajos mellé/elé/mögé, mint bal hátvédet. A többi játékoshoz nem nyúlnék. Valverdét küldeném el, és meglátnánk, hogy egy másik edző mit hozna ki belőlük. Még Cout sem bántanám.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2019.05.31. 23:58:08

Fernando írta:...
Sajnos ezt nem lehetne megvalósítani, mert 4 EU-n kívüli, európai útlevéllel sehogy sem rendelkező játékos lenne a keretben. Gondolok itt Arthurra, Vidalra, Malcomra és Sonra. Egyébként ha már Football Managert játszunk én is hasonlót szeretnék egy Son-Sané cserével, valamint én szükségtelennek gondolom Bellerin leigazolását. Ja, Icardira egyébként semmi szükség. Rengetegen kritizálják Suárezt, hogy mennyire nem képes kezelni a labdát. Az argentinra ez hatványozottan igaz. Kimondottan nem illik a csapatba egy olyan támadó, akinek meccsenként 15 labdaérintése van.

Robertót nagyon sokan nem szeretik és igazából nem értem miért. (Nyilván nem vádollak azzal utálod, ezt most a fórumozók összességére értem) Mivel jobbhátvéd, mindenki Alveshez hasonlítja, pedig a brazilt valószínűleg Jordi Albával kellene. A 10 évvel ezelőtti csapatban rendkívül hasznos volt, hogy Dani így besegített a támadásokba, de azt mindenki elfelejti, hogy a túloldalon ott volt egy Abidal. És bár Ő is sokat volt elől, nála Robertót egy fokkal legalább offenzívabbnak mondanám.

Nem sokat érnek a közösségi médiában a ki kit követ be dolog, de a klub social felületeit kezelő személy most bekövette Griezmannt. Ezt az egyik followere "számon is kérte rajta", aki néhány emojival jelezte, hogy nagy dolog van készülőben. Ad némi hitelességet az ügynek, hogy állítólag a B-be igazolt Reist is bekedvelte a hivatalos bejelntés leőtt.

Még mindig borzasztó kíváncsi vagyok, hova fog érkezni. Igazából egyre inkább hiszem, hogy illeni fog a csapatba. Sokkal inkább tartok attól az igazán valószínű forgatókönyvtől, hogy Dembelé kárára fog kezdeni. Mivel meccset ebben a szezonban nagyon már nem játszik, nyilván maradt a jó öreg YouTube. Megfigyeléseim szerint, meglepően sok gólt szerzett a pálya bal oldaláról, még a végén el tudom képzelni, hogy valóban balszélső támadó pozícióba érkezik. Ezen kívül két opciót tudok még elképzelni: az elmúlt két évhez hasonlóan még jobban el lesznek hanyagolva a hagyományok és az idén is néhányszor próbálgatott 4-3-1-2/gyémánt 4-4-2 lesz vagy a 17/18-as szezonos 4-4-2, ahol a "RM" pozícióban kezdene.

Egyébként egyre jobban gondolom, hogy valamennyire Valverde maradását is jelenti az ő leigazolása. A szezonban többször is lehetett tapasztalni, ahhoz, hogy megvalósuljon az a taktika amit ő szeretne, szükség lenne egy olyan támadóra aki képes megfelelően visszazárni, mivel erre nem képes Coutinho, Dembelé és Malcom sem. A francia pedig többször is hangoztatta már idén is, hogy Simeone keze alatt mennyire megszerette ezt a szerepkört. Amikor ilyenekről elmélkedek, mindig elkeseredek azon, hogy fontos mérkőzésen miért kell ennyire gyáván játszani egy Coutinho/Griezmann, Dembelé, Suárez, Messi névsorral. Lassan tényleg egy könyvet lehet írni azzal kapcsolatban, mi a baj Valverde Barcelonájával.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.05.31. 23:52:01

Amíg Valverde az edző fölösleges ide bármely drága játékos. A bevált kezdő játszik, aztán a sérült valaki akkor jön a csere.
Semedo nos a sebességével nincs baj még néha ügyesen is cselez, de nem győzött meg, hogy nagyon szükség lenne rá.
Suarez, szerintem már ő is pótolható, mert cselezni azt nem tud, Messivel megy az összjáték és a labdaátlépés, de ennyi.
Coutinho és Dembele remélem marad, nekik csak, olyan edzőre van szükség akik megtalálja a helyüket a csapatban.
Neymar igen jó volt mikkor itt volt, viszont ő nem igazi focista. Ha visszajön kénytelen leszek a Real Madridnak szurkolni. Luis Figót szívesebben látom a Barcelonában, mint Jézuskát.
Argyelus
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2004.10.12. 07:26:07

2019.05.31. 23:30:16

Icardi? Gyűlölik egymást Messivel, és az idióta felesége nagyon nem hiányzik ide.
Ráadásul ugye ő tőlük ment el a B csapatból a Genoaba...
Az előzőekben elhangzott Son, na ő tényleg egy alul értékelt spiler, pedig nagyon labdabiztos.
Szerintem 2-3 éven belül szétesik a PSG, és Ney is érzi ezt már, ott BL nem lesz. Meglepne ha visszaengednék, de nem lenne rossz:)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2019.05.31. 21:42:58

Látom sokan írjatok a különböző elképzeléseket a jövő évi kerettel kapcsolatban. Megteszem én is.

A kapuskérdés kapásból egy vitatható téma. Cillessen biztosan távozik. A helyére két alternatíva lehet. Vagy megpróbálkozunk egy fiatal sajátnevelésű kapussal bízva abban, hogy MATS sérülés nélkül lenyomja a szezont és ezesetben az a pár kupameccs talán nem okozhat gondot (esetleg kellemesen is csalódhatunk), vagy tutira megyünk és hozunk egy rutinos, sokatmegélt hálóőrt a padra. Utóbbi esetében szinte biztos vagyok benne, hogy a Ligából eshet valakire a választás.

Védelem:
Egy fokkal nehezebb és több ismeretlenes az egyenlet. Semedo távozása esetén nem feltétlen dőlnék a kardomba. Ha egy Atma/Inter/Juve bármelyike kifizetne érte 50-60-at felőlem mehetne. Tehetséges játékos, ügyes, gyors, de a védekezése (hogy finoman fogalmazzak) hagy némi kívánnivalót maga után. És itt elsősorban nem az egy az egy elleni párharcokra gondolok, hanem amikor egységesen kellene a védelemnek mozognia akkor érzem, hogy kicsit kilóg. Nem biztos, hogy mindkét oldalon szükségünk lenne a 4 védős szisztémát játszva mindkét oldalon egy Jordi Albára (5 védős felállásban pedig talán kétszer játszottunk az elmúlt három évben (nem véletlen)). Egy szó mint száz, ha megy, igazolnunk kell. Nem helyette, hanem a kezdőbe. Roberto hoz egy átlagot a poszton, de ha valóban sikeresek akarunk lenni, kell egy vérbeli jobbhátvéd, nincs mese. Gondolok itt az évek óta téma Bellerín-re. A másik szél évek óta téma, teljes joggal. Idén nincs apelláta, kell egy megfelelő helyettes Albának. Képtelenség letolni egy komplett szezont egy emberrel egy poszton. Egyetlen egy esetben nem igazolnék ide, ha Umtiti töltené be ezt a posztot (persze, ha végleg elköszön a sámánoktól). Utóbbi variáció esetében mindenképp szükségünk van De Ligt-re. A kezdőben. Piqué mellett. Melléjük, Lenglet és Todibo mellé, néha néha fel lehetne hívni valakit egy-egy kupameccsre és ugye ott van Umtiti is.

Középpálya:
Érkezik De Jong és valószínűleg nem a padra. Ez számomra egyértelmű. Voltak hírek Rakitic távozásáról, írtátok, hogy Busquets is mehetne a levesbe. Egy szezon hosszú, ők pedig a 30 körül (fölött) mozognak. Véleményem szerint ezt tökéletesen lehetne orvosolni azzal, hogy egymás alternatívája lennének nagyjából azonos jatekperccel a szűrő pozícióban. Arthur, De Jong, Vidal mellé azonban szerintem szükség van még valakire. Mindenhol arról szólnak a hírek, hogy a fiatalitás jegyében fog zajlani a nyár. Mi kell még, hogy Puig felkerüljön, mint 6. számú középpályás? Rafinha, Gomes, Denis trió szerintem out.

Támadó szekció:
Talán a legnehezebb kérdés. Messi helye és szabad pozíciója megkérdőjelezhetetlen. Viszont a függősége nem tünet, hanem betegség. Ez véleményem szerint taktikai csőd. Coutinho-nak egyetlen egy lehetősége maradt ebben a keretben, ha Messi alternatívája lenne. Kérdés ez mekkora luxus egy 125 milliós játékos esetében. Van itt még egy Dembelénk és egy Malcomunk a szélső posztokra. Furcsán hangozhat, de nem dőlnék a kardomba, ha kettejük közül jövőre csak utóbbit látnám a keretben. Írták az újságok Neymart, hogy visszatérne. Nem hiszem, hogy ez lenne a legjobb megoldás. Jelenleg tehát van egy Dembele, Malcom, Coutinho, Messi, Suarez ötösünk előre. Ez karcsú. Kövezzetek meg, de én nem engedném el Coutinho-t. Szörnyű ezt kijelenteni, de Messin kívül az egyetlen valóban támadást építeni tudó játékosunk (mégha ebből semmit nem is láttunk). Egy befejező támadó viszont mindenképp kell és szerintem ha valódi rotációt és mélységet szeretnénk egy amolyan Jolly jellegű szélen és ékként is bevethető játékosra is szükség lenne. Ez utóbbira nálam Son a Spursből a No. 1. Kár, hogy még cikk sem volt róla, pedig szerintem olcsóbb megoldás lehetne, mint Griezmann. Az ék pedig Icardi.

Tehát a jövő évi csapatom:
Kezdő: Ter Stegen - Bellerín, Piqué, De Ligt, Alba - Rakitic (Busquets) - De Jong, Arthur - Messi, Dembele - Suárez (Icardi).
Nem tűnik akkora drasztikus valtozásnak, de ha normálisan van rotálva és megfelelő mélysége van a padnak szerintem hibátlan.
Pad:
Kapu: Egy rutinos kapus/Fiatal sajátnevelés.
Védelem: Semedo, Roberto, Lenglet, Todibo, Umtiti/BHV igazolás.
Középpálya: Busquets (Rakitic), Vidal, Puig.
Támadók: Son, Icardi (Suárez), Malcom, Coutinho.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.05.31. 21:21:05

Nem néztem túl sok arsenal meccset idén, de ahányszor láttam nekem hasonlónak tűnt mint Lajos jelenlegi szerepe itt. Nem elsősorban a gólokért felelős de bőven osztogatja a gólpasszokat, területet nyit, labdát megtart (ami a mostani Lajosunkra nem igazán jellemző). Szerintem az egyik legoptimálisabb utód, az ár-érték arányt nézve.

Egyébként elég szomorúnak néz ki a jelenlegi helyzet, vagyis az, hogy hogyan kezeljük az elmúlt 2 év csúfos lebőgéseit a bl-ben. Coutinho ki lesz kiáltva bűnbaknak, hoznak a helyére egy Grízest. 9-est kérdés hogy oldják meg, gondolom nagyban fog függni, hogy mennyiért sikerül eladni a brazilt (ugye Gríz -120). Valverde meg maradni fog, így ha rajta múlik akkora a Rakéta-Busi álom középpálya is marad, a harmadik helyért meg menni fog Vidal, Arthur és De Jong.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.05.31. 19:04:21

Kazettáról már több olyan véleményt is olvastam, hogy tökéletes lenne ide. Aki követte idén az Arsenal meccseit (messideco) hogy látja?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.31. 15:33:06

Aubameyangot én simán hoznám, lehet hogy 30 éves lesz, de pár évig megfelelő lehetne még.

Real volt a nagy álma, és tudtommal Perez is akarta, nem is értem hogy miért az Arsenalban kötött ki végül.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.31. 15:10:28

Rabiot írta:Meg van.
Köszi, leginkább ez a mamaleváltásos sztori érdekelt, ez nekem kimaradt.
davi10 írta:- Pierre-Emerick Aubameyang 18-06-1989 / 31 goals & 8 assists in 51 matches
Azért ez szép termés, nem gondoltam volna, hogy így alkot Auba. Icardi meg tényleg messze a legjobban csengő név, de Messivel valóban lehet valami viszályuk. Vagy csak az argentin öltöző utálja kollektíven, és így nem vállalhat ő sem közösséget vele kapitányként máshol sem.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
lesliejr12
Jugador del Barça
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2009.03.01. 21:53:00

2019.05.31. 14:38:41

Ha kiderül, hogy Griezzmannal tényleg írtunk alá egy szándék nyilatkozatot még tavasszal v ősszel akkor nagy bajban leszünk.
Az Atma állítólag már a bírósághoz fordult.
A végén még kizárnak minket a piacról... a culék elkergethetnék már ezt a káros elnökséget.
Mint anno Gaspart, csak neki nem volt Messije, hogy kihúzza a kakiból.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2019.05.31. 12:05:06

davi10 írta:Tegnap több helyen lehetett olvasni, hogy ha Conte megy az Interbe, akkor első dolga lesz kikukázni Icardi-t. Ma már bejelentették hivatalosan is, hogy Ő az új edző.

Én még mindig tartom, hogy jó választás lenne, az utánpótlást is megjárta és tényleg nincs olyan sok vérbeli 9-es a piacon, ilyen fiatal meg főleg nem. De ha jól tudom ezt Messi másképp gondolja :D

A SPORT szerint ez a lista, ahonnan jöhet az új 9-es:

- Pierre-Emerick Aubameyang 18-06-1989 / 31 goals & 8 assists in 51 matches
- Alexandre Lacazette 28-05-1991 / 19 goals & 13 assists in 49 matches
- Timo Werner 06-03-1996 / 19 goals & 10 assists in 37 matches
- Luka Jovic 23-12-1997 / 27 goals & 7 assists in 48 matches
- Krzysztof Piatek 01-07-1995 / 30 goals & 2 assists in 42 matches
- Nicolas Pépé 29-05-1995 / 23 goals & 12 assists in 41 matches


Filipe Luis viszont "felajánlotta" magát a Barca-nak, ingyen érkezne. Viszont van neki eu-s útlevele? Ha Cucurella nem győzi meg az illetékeseket, akkor egy szezonra jó kiegészítő lehetne.
Luisnak, ha jól tudom az egyik nagyszülője(talán a nagyapja) Lengyel származású. Valamikor hallottam egy olyat, hogy akár választhatta volna a Lengyel válogatottat is(nonsense :D )..
- Ha a 9-esek közül kéne dönteni akkor a Werner fiún elgondolkodnék. Bár egy kicsit önző a srác, de jó a lövője nagyon!
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.05.31. 11:40:01

Tegnap több helyen lehetett olvasni, hogy ha Conte megy az Interbe, akkor első dolga lesz kikukázni Icardi-t. Ma már bejelentették hivatalosan is, hogy Ő az új edző.

Én még mindig tartom, hogy jó választás lenne, az utánpótlást is megjárta és tényleg nincs olyan sok vérbeli 9-es a piacon, ilyen fiatal meg főleg nem. De ha jól tudom ezt Messi másképp gondolja :D

A SPORT szerint ez a lista, ahonnan jöhet az új 9-es:

- Pierre-Emerick Aubameyang 18-06-1989 / 31 goals & 8 assists in 51 matches
- Alexandre Lacazette 28-05-1991 / 19 goals & 13 assists in 49 matches
- Timo Werner 06-03-1996 / 19 goals & 10 assists in 37 matches
- Luka Jovic 23-12-1997 / 27 goals & 7 assists in 48 matches
- Krzysztof Piatek 01-07-1995 / 30 goals & 2 assists in 42 matches
- Nicolas Pépé 29-05-1995 / 23 goals & 12 assists in 41 matches

Emellett megfontolják az okosok Neymar visszahozatalát. A Mundo szerint viszont hiába az öltözői vétó, rámegyünk Griezmann-ra.

Tegnap szóba jött Rabiot, jelenleg a legvalószínűbb, hogy a Betis-be megy 3 milliós fizuért :D

A MARCA szerint az Atletico szeretné leigazolni Semedo-t, a klub már máshonnan is kapott ajánlatokat 35 millió körül, de elutasította, 100 millióért engednék el :D
Mondjuk én még annyiért se...
Filipe Luis viszont "felajánlotta" magát a Barca-nak, ingyen érkezne. Viszont van neki eu-s útlevele? Ha Cucurella nem győzi meg az illetékeseket, akkor egy szezonra jó kiegészítő lehetne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Milan012
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2019.05.18. 12:13:54

2019.05.30. 20:32:11

Az lenne a best ha neymar vissza jönne :D én már barca mezben is a legtúlhypoltabb játékosnak tartottam a világon persze jobb mint dembele és coutinho de a tavaszt már évek óta sérülten tölti és a vb-n is láthatatlan volt.Szerintem jól járt a barca az érte kapott pénzzel az már más kérdés hogy nagyon rosszul költötte el.
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.05.30. 19:52:56

Cestus írta:
Rabiot írta:Barca egyszer már meg egyezett Rabiotékkal, de az anyja el kezdett kupeckodni emelgette az árakat ezért megszakadt a kapcsolat.Szerintem Rabiot szándéka komoly, mert lecserélte anyját mint képviselőjét, új képviselője van akivel újra lehet kezdeni korrektül a tárgyalásokat.
Ezt nem tudtam, tényleg? Tudsz esetleg egy forrást dobni? Csak kíváncsiságból kérdem.
Meg van. http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... -t-2685483" target="_blank
https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/" target="_blank
http://www.fociclub.hu/2019/05/30/rabio ... -sajtohir/" target="_blank

Leghivatalosabb link az alsó. Mivel nagy pénzekről van szó sakkozva taktikáznak. Ebből is lehet levonni következtetést, de a végső az, ami megtörténik. Addig még sokat izgulunk.
https://www.fcbarcelona.cat/ca/?_ga=2.1 ... 1556219386" target="_blank
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Rabiot 2019.05.31. 07:35:36-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.05.30. 19:40:10

Rabiot írta:Barca egyszer már meg egyezett Rabiotékkal, de az anyja el kezdett kupeckodni emelgette az árakat ezért megszakadt a kapcsolat.Szerintem Rabiot szándéka komoly, mert lecserélte anyját mint képviselőjét, új képviselője van akivel újra lehet kezdeni korrektül a tárgyalásokat.
Ezt nem tudtam, tényleg? Tudsz esetleg egy forrást dobni? Csak kíváncsiságból kérdem.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.05.30. 19:04:43

Szerintem teljesen felesleges igazolás lenne, semmi helye nincs jelenleg a csapatban. Ha menne Rakitic és Busit is padra kerülne akkor talán de így abszolút semmi értelme nincs.

Remélem 1-2 éven belül kialakul egy jó kis Puig-De Jong-Arthur középpálya, igaz még mind a hárman kérdéses hogyan válnak be és mennyit fejlődnek.
Válasz küldése