Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.16. 21:59:30

MatyiG írta:Poénból összedobtam egy ilyet: https://www.buildlineup.com/shared/5d2e ... 2e24adc784" target="_blank
Elég erős, de hol van Vidal??? :o
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.16. 20:29:58

Poénból összedobtam egy ilyet: https://www.buildlineup.com/shared/5d2e ... 2e24adc784" target="_blank
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.16. 16:58:34

geridoss írta:A klub visszavette Cucurellat 4 millióért.

https://www.fcbarcelona.com/en/football ... ack-clause#" target="_blank
Valószínűleg Firpo transzfer része lesz.

Új szavazás.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.07.16. 16:56:18

A klub visszavette Cucurellat 4 millióért.

https://www.fcbarcelona.com/en/football ... ack-clause#" target="_blank
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.16. 15:45:26

davi10 írta:
Varatrix írta:Amúgy csak nekem egyértelmű az, hogy Cou itt marad?
Tuti, hogy marad, vagy valami nagy beetetés megy...

Az ügynöke is nyilatkozta, hogy kerestek neki új csapatot, de leszóltak, hogy eszük ágába sincs megválni tőle és ők ezt tiszteletben tartják.
Tényleg nagyon gyanús, hogy maradni fog mert semmit sem hallani, persze aztán lehet, hogy derült égből villámcsapásként jön egy ajánlat. Így is neki volt Messi és Suarez után a legnagyobb a fizuja, most bejött még elé Griezmann, de Jong sem 2 fillért keres, a távozók pedig nem könnyítenek a büdzsén.
Így is kritikus szinten voltak a fizetések, most pedig megfejelték még kb. 30-cal. Lehet jönni azzal, hogy ez nem a mi pénzünk, de meglehet , hogy pont emiatt nem fogunk majd tudni igazolni olyan posztokra, amik égetőek lennének vagy még egyy kis büntit is kiszabnak stb.

Arról nem is beszélve, hogy enyhén szólva sincs helye jelenleg Coutinhonak a csapatban, Dembélével kapcsolatban pedig kijelentették, hogy meg se hallgatják az ajánlatokat. Ha Neymarért tényleg odaadnánk a brazilt és Dembouzt is minimális szinten csökkenhetne a költségvetés, de akkor egy Griezmann-Suarez-Messi-Neymar kvartettből ki lenne, aki padozik? Vagy megpróbálnánk rámenni, hogy lőjjünk eggyel többet, mint amennyit kapjunk? A kp-n meg 2 helyre legyen a frissen szerzett De Jong, Busquets, Rakitic, Arthur, Alena?

Ráadásul Valverde jó eséllyel akkor sem adná fel a 4-3-3-at ha kést szorítanának a torkához.

És arról ne beszéljünk, hogy 3 év múlva elöl lesz vagy 3 eladhatatlan, horribillis fizetésű, kiégett játékos.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.16. 15:29:50

Meg azt is nyilatkozta, hogy André Cury közben azon dolgozik, hogy a Neymar ügybe belevonjak...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.07.16. 14:53:03

Varatrix írta:Amúgy csak nekem egyértelmű az, hogy Cou itt marad?
Tuti, hogy marad, vagy valami nagy beetetés megy...

Az ügynöke is nyilatkozta, hogy kerestek neki új csapatot, de leszóltak, hogy eszük ágába sincs megválni tőle és ők ezt tiszteletben tartják.

Ezek után egy Neymar-igazolás többet ártana, mint használna. Hiába top játékos, ha összekapja magát, semmi értelme nincs idehozni.
Ha az öltöző hangjára nem adtak Griezmann leigazolásakor, akkor a Neymar ügybe se adjanak...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2019.07.16. 14:30:22

Balinho írta:Jöjjön vissza Dani Alves és Neymar, álljunk át 3 vedore, azon belül is a Alba-Pique-Alves harmasra, ok olyan kis offenzivek, aztán pakoljuk fel a Ney-Suarez-Messi-Cou-Griezman ötöst, ter Stegen meg bizonyítsa hogy tényleg olyan jó kapus-e. A felallasba már csak két támadó szellemű kp hiányzik a boldogsághoz...
Busi azért maradjon vkp-nak, rajta úgysem ment át senki sem mostanában, így Piquè-k is feleslegesek lennének :D
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2019.07.16. 14:16:51

Jöjjön vissza Dani Alves és Neymar, álljunk át 3 vedore, azon belül is a Alba-Pique-Alves harmasra, ok olyan kis offenzivek, aztán pakoljuk fel a Ney-Suarez-Messi-Cou-Griezman ötöst, ter Stegen meg bizonyítsa hogy tényleg olyan jó kapus-e. A felallasba már csak két támadó szellemű kp hiányzik a boldogsághoz...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2019.07.16. 13:58:22

Amúgy csak nekem egyértelmű az, hogy Cou itt marad? Mégpedig Grízes mezszáma miatt. Ezelőtt hosszú évtizedekig tudtak várni, és ha kellett mezszám nélkül mutattak be egy játékost. Most viszont nem vártak! Ennél kevés egyértelműbb célzást tehetnek.

Én az a típus vagyok, aki végletekig képes hinni játékosokban, ha az alázat megvan. Coutinhoban ezt látom, szóval remélem, elkapja a jövő szezont. Volt már jó fél éve, szóval baromság, hogy nincs helye a csapatban. Tud focizni, csak volt egy rossz idénye. Én örülök ha várnak még ezzel, és nem a pénzéhes hisztis kisfiúiért mozgatunk meg minden követ.

#TEAMCOUTINHO [-o<
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2019.07.16. 10:52:02

Chino írta:
nagyatyesz írta:Egy balhátvédet kell még igazolnunk, valamint egy-két embertől megszabadulnunk, és készen van a keret.
Egyedül Coutinho sorsa lóghat a levegőben. Lehet Barto őt szeretné cserélni Neymarra némi kiegészítéssel. A következő szezonra valószínűleg a Griezman, Suarez, Messi trióval állunk fel. Dembnek nem elveszett a helyzete, mivel egyfelől ésszerű rotációval megfelelő mennyiségű játékpercet szedhet össze, mivel mindkét szélen bevethető.
Na ez az a dolog, ami Valverde alatt nem fog összejönni.

Nem igazán értem, hogy Cou távozásáról még pletykák sem nagyon keringenek. Az egy dolog, hogy már sem a helye, sem a kellő játékperc sem biztosított, de az eddig is toronymagas fizetéseket egy horrorbérű Griezmannal megfejelve nem tudom hogy fogja kigazdálkodni a klub.
Amióta Barca szurkoló vagyok ('97) ilyen koncepciótlan csapatépítést még nem láttam.
Arról már rég letettem, hogy saját neveléseket lássak a pályán, de hogy az igazolások, a szakmai stáb és a vezetőség egyszerre ilyen fogalmatlan legyen az már kicsit sok. Arról nem beszélve, hogy a jövőkép is teljesen kilátástalan. Van előre 6 játékosunk cirka 500 millióért (+Messi) akikből jó esetben is 2 az aki 2-3 év múlva még a csapat erőssége lesz, hacsak tőlük is meg nem szabadulunk addigra. A hátsó alakzatból is kimegy addigra 2 meghatározó játékos, bár valószínűleg Semedo sem marad itt sokáig, Umtiti pedig így is kérdéses. A kp-ra is bőven kellene a frissítés, bár De Jong-gal valamennyire jó irányba indultunk el.
Hozzák a jószerével felesleges galaktikus igazolásokat, akik nemhogy a kiöregedőket váltanák hanem az eddigiek mellé jönnek.
Az edzőnek pedig hiába van taktikai érzéke, tolja a pályára a jószerével motiválatlan, kényelmes szent teheneket, a cserék ugyanazok, szinte percre pontosan megjósolhatóak a játékban szintén zéró változatosság, változtatás.
Mindezt egymás utáni futballtörtténelmi pofáraesések mellett.

Volt a szezonban az egész keretből kb. 5 olyan játékos akire nem lehetett panaszunk, abból ráadásul az egyik egy 32 éves cserejátékos.
Ugyanígy látom a dolgot én is. Griez teljesen biztos, hogy fix kezdő pozícióra érkezik. A versenyhelyzet ,ami már nincs is, csak még komolyabb motiválatlanság lesz a vége. Dembi kap majd minden második meccsen 20 percet, ami alatt a folyamatos játéklehetőség hiánya miatt, megterheli magát ész nélkül és megint három hónap kihagyás.Cou meg továbbra is lóg a levegőben. Ketten Dembivel egy 300 millás cseretartalékok. A világ vicce ez az egész. Hitelből finanszírozunk értelmetlennek tűnő sztárokat horribilis fizetéssel. Eközben a már nálunk lévőkkel nem tudunk mit kezdeni.Arról nem is beszélve,hogy a fiataloknak, az utánpótlásnak esélye sincs.A klub értékrendje megszűnt létezni és akkor még hol van a játékunk...
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.07.16. 01:02:18

Szerintem a 3 értéke kicsit több mint Neymáré. Mi érteleme, ha itt van Dembele? Dembele kap majd 10 meccset kb? Horribilis a fizuja ahhoz, hogy a padon üljön és fixen a Neymar Suarez Messi fog játszani. Mondjuk nem nekem kell ezt értenem, gondolom Valverde meg Bartomeu már megfelelően átgondolták. Ja és akkor még elfelejtettem Griezmannt aki szintén nem csere lesz, mivel Valverde szerelmes belé évek óta. Légyszi ne jöjjön senki a rotációval, mert nem lesz úgysem. Nálam Dembele, Coutinho mehetne, Dembele csak ha jön Neymár, Coutinho helyett meg itt van Griezmann. Inkább az eladásokról lenne ennyi cikk mint Neymarról, még biztos van 2-3 játékosunk akit eladnánk vagy nem? Mondjuk én Alenát meg Puigot biztos kölcsönbe küldeném a Betishez vagy az Ajaxhoz, akkor már nem lenne olyan tömött a középpálya. Gondolom jövő nyáron legkésőbb Busquets, Vidal, Rakitic, Suarez menni fog, bár szerintem Rakitic már most. Alena, Arthur, Puig, Roberto, De Jong, (Oriol Busquets) maradna HA,bár akkor lehet kéne igazolni 1-2t középpályára. Meg egy csatár kérdés már tényleg égető lesz és az megint egy hatalmas lehúzás lesz, bárhova fogunk menni csatárért kb 10000szeres ár lessz, mivel tudjám, hogy Suarez helyett kell.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.07.16. 00:13:41

MatyiG írta:Katalán és francia források szerint is játékosokat adnánk Neymarert.

Malcom+Rakitic+Coutinho harmasert ki hozná a brazilt?
2 brazilt nem sajnálnám,de Rakétát nagyon, bár akkor talán több lehetőséget kapna Alena+Puig.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.15. 23:51:33

Katalán és francia források szerint is játékosokat adnánk Neymarert.

Malcom+Rakitic+Coutinho harmasert ki hozná a brazilt?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2019.07.15. 19:27:25

nagyatyesz írta:Egy balhátvédet kell még igazolnunk, valamint egy-két embertől megszabadulnunk, és készen van a keret.
Egyedül Coutinho sorsa lóghat a levegőben. Lehet Barto őt szeretné cserélni Neymarra némi kiegészítéssel. A következő szezonra valószínűleg a Griezman, Suarez, Messi trióval állunk fel. Dembnek nem elveszett a helyzete, mivel egyfelől ésszerű rotációval megfelelő mennyiségű játékpercet szedhet össze, mivel mindkét szélen bevethető.
Na ez az a dolog, ami Valverde alatt nem fog összejönni.

Nem igazán értem, hogy Cou távozásáról még pletykák sem nagyon keringenek. Az egy dolog, hogy már sem a helye, sem a kellő játékperc sem biztosított, de az eddig is toronymagas fizetéseket egy horrorbérű Griezmannal megfejelve nem tudom hogy fogja kigazdálkodni a klub.
Amióta Barca szurkoló vagyok ('97) ilyen koncepciótlan csapatépítést még nem láttam.
Arról már rég letettem, hogy saját neveléseket lássak a pályán, de hogy az igazolások, a szakmai stáb és a vezetőség egyszerre ilyen fogalmatlan legyen az már kicsit sok. Arról nem beszélve, hogy a jövőkép is teljesen kilátástalan. Van előre 6 játékosunk cirka 500 millióért (+Messi) akikből jó esetben is 2 az aki 2-3 év múlva még a csapat erőssége lesz, hacsak tőlük is meg nem szabadulunk addigra. A hátsó alakzatból is kimegy addigra 2 meghatározó játékos, bár valószínűleg Semedo sem marad itt sokáig, Umtiti pedig így is kérdéses. A kp-ra is bőven kellene a frissítés, bár De Jong-gal valamennyire jó irányba indultunk el.
Hozzák a jószerével felesleges galaktikus igazolásokat, akik nemhogy a kiöregedőket váltanák hanem az eddigiek mellé jönnek.
Az edzőnek pedig hiába van taktikai érzéke, tolja a pályára a jószerével motiválatlan, kényelmes szent teheneket, a cserék ugyanazok, szinte percre pontosan megjósolhatóak a játékban szintén zéró változatosság, változtatás.
Mindezt egymás utáni futballtörtténelmi pofáraesések mellett.

Volt a szezonban az egész keretből kb. 5 olyan játékos akire nem lehetett panaszunk, abból ráadásul az egyik egy 32 éves cserejátékos.
Forca Barca!!!!
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.15. 18:40:15

MatyiG írta:Neymar és Grimaldo távozása között azért volt egy kis különbség.
Naigen az egyik azért ment mert valamiért még Mathieu is előtte volt a posztra a sorban.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.15. 17:14:55

Neymar és Grimaldo távozása között azért volt egy kis különbség.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.15. 17:00:51

MatyiG írta:Firpót jó lenne 30 körül elhozni. Az meg vicces lesz, ha ő ide jön, Grimaldo meg a Betisbe... :roll:

Ha nem tudjuk elhozni, akkor Filipe Luísnak adjunk 2+1 éves szerződést, ingyé' van.

Naigen... "aki egyszer elment az ne is jöjjön vissza" ugye vagy hogy volt kivéve ha a 30 milliós fizetésű Neymar az.

Úgy látom a mundo bedobta hogy Barto ma még mindent megtett hogy de ligt mégis itt kössön ki de Raiola közölte vele hogy csak akkor tárgyalnak ha legalább ugyanazt az ajánlatot rakják az asztalra mint a Juve .
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2019.07.15. 15:52:41

Egy balhátvédet kell még igazolnunk, valamint egy-két embertől megszabadulnunk, és készen van a keret.
Egyedül Coutinho sorsa lóghat a levegőben. Lehet Barto őt szeretné cserélni Neymarra némi kiegészítéssel. A következő szezonra valószínűleg a Griezman, Suarez, Messi trióval állunk fel. Dembnek nem elveszett a helyzete, mivel egyfelől ésszerű rotációval megfelelő mennyiségű játékpercet szedhet össze, mivel mindkét szélen bevethető. Cou viszont a középpálya telítettsége és középpályára való alkalmatlansága miatt csak bal szélső poszton jöhet számításba. Emellett azért nagy luxus lenne 2 ilyen cserét megtartani. Ha el is tudjuk passzolni, akkor is kérdéses ki fog idejönni a az alaptrió és Dembi mögé padot koptatni? Mert az biztos, hogy sok szerepet nem fog kapni...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.15. 13:37:37

Firpót jó lenne 30 körül elhozni. Az meg vicces lesz, ha ő ide jön, Grimaldo meg a Betisbe... :roll:

Ha nem tudjuk elhozni, akkor Filipe Luísnak adjunk 2+1 éves szerződést, ingyé' van.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.14. 18:36:42

Romero szerint Firpo a Betis balhátvédje lehet a következő érkező és egyértelműen ő az első számú kiszemelt a posztra 40 millió a kivásárlási ára de megpróbálunk majd tárgyalni.
Más források szerint egyébként Grimaldo hamarosan a Betisben köthet ki.
MatyiG írta: Erről viszont nem tudtam, hogy eladtuk 6 millióért. Nem olvastam sehol mostanában.
Én is csak a transfermarkton láttam azért nem volt világos.
Zsoma írta: “The deal has cost 12 million euros and that figure been shared between Betis and Barcelona.

If Barcelona do not wish to sign him, Betis can keep him for an already agreed fee.”
Így már érthető akkor, köszi!
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.07.14. 17:26:16

Nem nagyon tudom elképzelni máshogy a támadósort, ha jön Neymar. Szerintem Dembele, Neymar, Griezmann, Suarez, Messi nagyon max Malcom, mert neki szerintem elég kicsi a költsége a többiekhez képest, 5 vagy 6 ember, 2 vagy 3 posztra.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2019.07.14. 14:01:16

MesQueUnClub írta:Valakinek ez az Emerson gyerek feltűnt akit elvileg januárban igazoltunk?

A Transfermarkt szerint 12 millióért jött, majd ment kölcsönbe a Betisbe rögtön, azonban július másodikán 6 millióért végleg megvette a Betis... ez most így mi lenne :| valamit benéztek az oldalnál vagy Barto újabb pénzmosó igazolása? #-o
“The deal has cost 12 million euros and that figure been shared between Betis and Barcelona.

If Barcelona do not wish to sign him, Betis can keep him for an already agreed fee.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.07.14. 13:12:49

MesQueUnClub írta:Valakinek ez az Emerson gyerek feltűnt akit elvileg januárban igazoltunk?

A Transfermarkt szerint 12 millióért jött, majd ment kölcsönbe a Betisbe rögtön, azonban július másodikán 6 millióért végleg megvette a Betis... ez most így mi lenne :| valamit benéztek az oldalnál vagy Barto újabb pénzmosó igazolása? #-o
Igen, feltűnt. :)

Erről viszont nem tudtam, hogy eladtuk 6 millióért. Nem olvastam sehol mostanában.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.07.14. 11:23:26

Valakinek ez az Emerson gyerek feltűnt akit elvileg januárban igazoltunk?

A Transfermarkt szerint 12 millióért jött, majd ment kölcsönbe a Betisbe rögtön, azonban július másodikán 6 millióért végleg megvette a Betis... ez most így mi lenne :| valamit benéztek az oldalnál vagy Barto újabb pénzmosó igazolása? #-o
Válasz küldése