Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.02. 21:07:09

Januárban lesz 4 csapatos szuperkupa (Valencia, Real, Atleti), vagy rosszul tudom?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.08.02. 20:48:51

Ronal.10 írta:Mundo 6 óránként rak ki valami Neymar PSG feszültségről hírt, kicsit unalmas és egyben fura is. Aug 11. én lesz első bajnoki, szerintem addig világossá válnak a dolgok, pláne otthon játszanak és egészséges.

Ezek a legjobb fordulók az elsők, újra együtt a csapat új szezon otthon játszunk kipihenten nagy lelkesedésnek kellene lennie, na majd kiderül. Ha ott pályára lép akkor max télen fog jönni sztem.

Spanyol szuperkupa döntő nem lesz idén nekünk?
Azt nem tudom, hogy lesz-e szuperkupa, az viszont biztos, hogy Neymar nem fog játszani az első pár(3?) meccsen mivel elmeszelték miután pofánvert egy nézőt a kupadöntő után..

egész pontosan ezért: https://www.youtube.com/watch?v=I_QE_ftpFMc" target="_blank
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2019.08.02. 18:13:19

Umtitivel semmi,miután De Ligt nem ide jött. Semedo szerintem végül maradni fog, Rakitic pedig megy,Robertot még is vissza akarják rakni a kp-ra. Rafinha szintén menni fog,kár érte,én csípem,tökéletes csere lett volna,de ez a 2 hosszú sérülés sok volt neki. Coutinho-ra tippem sincs,volt hír hogy marad,aztán a háta mögött tárgyaltunk elvileg. Lehet ez is csak az újságírók agymenése,és nem is volt kérdés az eladása,ha már sírtunk érte is 1 évet nem fogják 2 átlagos szezon után elküldeni.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.08.02. 17:33:31

Még el kell adni vagy kölcsön kell adni vagy 10 játékost a B-ből, mert túl sokan vannak. És akkor ki tudja, mi lesz Rafinhaval, Couval, Rakiticcsel, Umtitivel, Semedoval.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.02. 16:09:25

Malcom Zenit 40+5 millió, hivatalos.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2019.08.02. 14:39:56

Neymar visszaterese abszurd es Griezmann leigazolasa utan felesleges is lenne. Coutinhoval igysem tudunk kb mit csinalni, minek meg egy csatar?
A jatekunk kepe biztosan nem fog valtozni. En öszinten szolva Vidaltol es Rafinhatol valnek meg meg es közepcsatarnak felhoznam Suarez möge Calres Perezt, Firpo leigazolasa mellett. Kesz is lenne a keret. Szivem szerint Coutinhotol valnek meg Vidal helyett, de Rakiticet jobbnak tartom a chileinel igy ö menne.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2019.08.02. 12:54:25

Mundo 6 óránként rak ki valami Neymar PSG feszültségről hírt, kicsit unalmas és egyben fura is. Aug 11. én lesz első bajnoki, szerintem addig világossá válnak a dolgok, pláne otthon játszanak és egészséges.

Ezek a legjobb fordulók az elsők, újra együtt a csapat új szezon otthon játszunk kipihenten nagy lelkesedésnek kellene lennie, na majd kiderül. Ha ott pályára lép akkor max télen fog jönni sztem.

Spanyol szuperkupa döntő nem lesz idén nekünk?
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2019.08.02. 11:40:56

Subinho írta:https://barcanoticias.blog.hu/2019/07/3 ... bba_kozott

Csak én nem látom benne a 300 milliós Neymart :D
Nagyon bírom a blogjukat, de ahol katalánnak nevezik Messi-t és De Jong-ot.. háát igen :mrgreen:

Amúgy korrekt lista.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.02. 08:59:57

https://barcanoticias.blog.hu/2019/07/3 ... bba_kozott" target="_blank

Csak én nem látom benne a 300 milliós Neymart :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.02. 07:51:37

Mondjuk ennyi erővel szinte minden évben majdnem triplazunk. :mrgreen:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.02. 02:21:45

MatyiG írta:
A legnagyobb vicc hogy ez a szedett vedett csapat is majdnem duplázott, és a BLből se úgy estünk ki hogy lelettünk volna focizva, pedig ez tényleg egy gyenge szezon volt.
:?: Majdnem dupláztunk? :D Nem nyertünk csak egy szuperkupát augusztusban.
A Tico ellen meg nehéz úgy kiesni, hogy lefociznak. :D
https://m.youtube.com/watch?v=9DCMq2Eftgw" target="_blank
Utolsó forduló, ha nyerünk bajnokok vagyunk, 1-1nél elvették Messi szabályos gólját

A kupa döntőben meg Neymar a 94. percben egy az egyben szétlőtte a kapufát amikor Ancelotti már az összes támadóját lecserélte. Persze ez mind csak “ha” meg “mi lett volna” de egyik trófea se volt messze.

BL meccsekről nincs highlights de csak egy góllal maradtunk el + Pinto-Adriano-Bartra stb. védelemmel álltunk fel
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.08.02. 00:37:34

A legnagyobb vicc hogy ez a szedett vedett csapat is majdnem duplázott, és a BLből se úgy estünk ki hogy lelettünk volna focizva, pedig ez tényleg egy gyenge szezon volt.
:?: Majdnem dupláztunk? :D Nem nyertünk csak egy szuperkupát augusztusban.
A Tico ellen meg nehéz úgy kiesni, hogy lefociznak. :D
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2019.08.01. 22:24:01

Ha már mindenki ide offol a griezmannos sztorikkal, akkor én is.
Nekem a Sociedad-ból annyi rémlik róla, hogy egyszer Alves bogozta ki a cipőfűzőjét meccs közben, mint egy apa a fiának, mikor hozza haza az oviból. :mrgreen:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.01. 22:01:30

https://m.youtube.com/watch?v=_kShTPW4ib8" target="_blank

Én itt figyeltem fel a kisgyerekre

Lol amúgy hogy anno hogy ment a Bartra-kampány, de az is vicces hogy sokan azt hitték hogy Song lesz olyan mint Touré. :D Jah, kb. annyi közük van egymáshoz mint Neymarnak és Dembelének.

A legnagyobb vicc hogy ez a szedett vedett csapat is majdnem duplázott, és a BLből se úgy estünk ki hogy lelettünk volna focizva, pedig ez tényleg egy gyenge szezon volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.08.01. 21:29:09

Annyira meggyőző volt, hogy a csapatot sem sikerült eltalálni. :D d
De egyébként igen Velaval tolták, Grizi balszél, Vela jobbos. Mire Griezmann tényleg megmutatta magát a Sociedadban, az már a 13/14-es szezon volt szerintem mikor itt volt már Neymar.
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2019.08.01. 21:10:15

A Sociedara gondoltam, akkor ha jól tudom Velaval borzolták a védők idegeit.Szerintem még nem volt meg Ney, de utána nézek.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.08.01. 20:41:03

MesQueUnClub írta:
Goikoechea írta:Nagy a vita látom. Én anno még Neymar helyett hpztam volna a fuatal Griezmant a Racingból amnyira meggyőző volt a játéka. Ha akkor jött volna most nem lenne Neymar ügy. Nagyon nem szeretném a kis makit viszontlátni a csapatban. Valaki váltsa már le a vezetőséget könyörgöm. Rakiticet, Coutinhot el lehet adni.

:shock: :shock:
Gondolom a Sociedadra gondolt. Egyébként már ott látszott hogy komoly játékos lesz belőle, a Martino érában az egyik meccsen bohócot csinált a védelmükből.

De akkor már Neymar megvolt + a prime Suarez leigazolása következő évben jobb döntés volt mint a fiatal Griezmanné.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.01. 20:15:02

andreas írta: Emlékszem egy PSG elleni meccsre, Te nem?
Nem szajkózom semmit, egyszerűen csak nem értek veled egyet de, tiszteletben tartom a véleményed.
Mint az látható, a kettő nem zárja ki egymást.

A PSG elleni (amúgy kemény) teljesítménye önmagában nem indok. Ennél jóval több undorító megmozdulása volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2019.08.01. 19:52:23

Nagy a vita látom. Én anno még Neymar helyett hpztam volna a fuatal Griezmant a Racingból amnyira meggyőző volt a játéka. Ha akkor jött volna most nem lenne Neymar ügy. Nagyon nem szeretném a kis makit viszontlátni a csapatban. Valaki váltsa már le a vezetőséget könyörgöm. Rakiticet, Coutinhot el lehet adni.
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.01. 19:32:06

davi10 írta:
Pontosan azért hozná vissza mindkét edző mert Ő jácca a focit szó szerint.
Az hogy rossz döntést hozott anno, talán belefér de, nem kell ezért lehúzni a redőnyt!
Azzal, hogy ezt szajkózod még nem lesz igaz, de úgy néz ki neked lehet hozni bármilyen ellenérvet.

A pereskedés, a bunyó, a buli, a kamusérülések mind el vannak felejtve, mert amikor éppen kedve van hozzá, akkor "jácca" a focit?
Pontosan mit jelent a jácca a focit kifejezés nálad? Azt, hogy folyamatosan fetreng, keresi a balhét, kötözködik a társakkal, ha nem Ő rúgja a tizit, meg öncélúan belemegy még az 5. cselbe is?[/quote]

Emlékszem egy PSG elleni meccsre, Te nem?
Nem szajkózom semmit, egyszerűen csak nem értek veled egyet de, tiszteletben tartom a véleményed.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.01. 18:44:10

andreas írta:
Capon írta:Szerintem sem hozná vissza Neymart a két említett edző.
Semmivel sem lett érettebb játékos, sőt, inkább rosszabb lett, és a hozzáállása is megkérdőjelezhető.
Pontosan azért hozná vissza mindkét edző mert Ő jácca a focit szó szerint.
Az hogy rossz döntést hozott anno, talán belefér de, nem kell ezért lehúzni a redőnyt!
Azzal, hogy ezt szajkózod még nem lesz igaz, de úgy néz ki neked lehet hozni bármilyen ellenérvet.

A pereskedés, a bunyó, a buli, a kamusérülések mind el vannak felejtve, mert amikor éppen kedve van hozzá, akkor "jácca" a focit?
Pontosan mit jelent a jácca a focit kifejezés nálad? Azt, hogy folyamatosan fetreng, keresi a balhét, kötözködik a társakkal, ha nem Ő rúgja a tizit, meg öncélúan belemegy még az 5. cselbe is?
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.08.01. 18:21:16

andreas írta:
Capon írta:Szerintem sem hozná vissza Neymart a két említett edző.
Semmivel sem lett érettebb játékos, sőt, inkább rosszabb lett, és a hozzáállása is megkérdőjelezhető.
Pontosan azért hozná vissza mindkét edző mert Ő jácca a focit szó szerint.
Az hogy rossz döntést hozott anno, talán belefér de, nem kell ezért lehúzni a redőnyt!

Ki hozná vissza, Pep? :lol: híresen nem tud bánni az egoista játékosokkal, Ibra tudna róla mesélni, és Ő nem partyarc hanem szimplán nagyképű. Eto’o-nak is meszeltek egy év után pedig a kameruni csak nagypofájú mégsem kellett.

Ney egye meg amit főzött, de ha már van fölösleges 180 milliónk játékosra és 20 a fizetésére akkor menjünk rá Pogbára.

OFF.: a napokban az egyik spanyol lap lehozta miszerint Messinek készítik elő a hosszabbítását. Arra honnan lesz pénz? #klubhűség
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
andreas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2019.05.11. 21:25:03

2019.08.01. 18:03:27

Capon írta:Szerintem sem hozná vissza Neymart a két említett edző.
Semmivel sem lett érettebb játékos, sőt, inkább rosszabb lett, és a hozzáállása is megkérdőjelezhető.
Pontosan azért hozná vissza mindkét edző mert Ő jácca a focit szó szerint.
Az hogy rossz döntést hozott anno, talán belefér de, nem kell ezért lehúzni a redőnyt!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2019.08.01. 17:16:13

Szerintem sem hozná vissza Neymart a két említett edző.
Semmivel sem lett érettebb játékos, sőt, inkább rosszabb lett, és a hozzáállása is megkérdőjelezhető.
Ahogy kitette a lábát Barcelonából beperelte a klubbot, az új helyén első dolga volt belekötni Cavaniba, és azóta is csak a botrányairól lehet hallani.
Kötve hiszem, hogy egy ilyen nagypofájú ficsúrt visszahoznának Pep-ék és betennék a csapatba, hogy mérgezze a légkört.
De Dembelének sem lenne könnyű dolga Pep alatt, hamar megráncigálta volna őt is edzésen mint anno Messit, és ha tovább lazáskodik, akkor már az első nyáron túladott volna rajta.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.08.01. 15:51:29

andreas írta:
westerngom írta: Pep vagy Cruijff visszahozná?
Elnézést kérek az OFF-ért!
Mindkettő visszahozná:)

Pep vagy Cruijff , mindkettőnek a foci volt a lényeg. Nem akartak feltétlen védekezni stb,soha nem az volt a lényeg ami ma!
Az a Pep, aki egyből kirakta Ronaldinho-t? :D

Szerintem ha idő közbe került volna ide, akkor Neymar-t is egyből kirakja, nemhogy még visszahozná.

Én is imádtam a Pep-csapatot, tetszett az MSN is, de azért maradjunk már meg a realitás talaján. Szerintetek ha visszajön Neymar akkor egyből 10 évvel ezelőtti űrfoci menne?

Ugyanannyira lenne leépülve, mint Dembele vagy Coutinho, csak nála nem az lenne a legnagyobb gond, hogy elkésett az edzésről, hanem hogy éjszakázik meg bunyózik (Neymar-Semedo eset remélem megvan még, szimpatikus üdvözlése volt egy új csapattársnak, és azóta Neymar se lett okosabb...).

A nagy több mint egy klubozásba meg akkor az is elfelejtődött, hogy aki egyszer lelépett az nem kell vissza?

Ez meg, hogy a foci volt a lényeg, nem akartak védekezni nagyon szépen hangzik, csak semmi értelme nincs.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése