Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.22. 11:17:13

MessiNeymarSuarez írta:ezért megérte venni egy 120 milliós támadót, eddig akkora besülés mint Coutinho és Dembele.
Én nagyon ellene voltam a franciának, de ezt erős túlzásnak érzem.
A legmelósabb támadónk. Tény, hogy egyelőre több hasznát látjuk védekezésben, mint támadásban, de ezzel nálam már előrébb van, mint Coutinho vagy Dembele.
Támadásban Dembele veszélyesebb (lenne, ha nem lenne állandóan sérült), de azért Griezmann jóval kevesebbszer kerül helyzetbe, mint mondjuk Lajos. Megnéznék egy helyzetkihasználási mutatót a kettőjükre

És hogy csak a hétvégi meccset említsük: elég nagy passzt adott Vidal-nak a gól előtt.

Nyilván egyelőre nem szolgált rá a 120 milliós cédulára, de nálam messze nem akkora bukta.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.22. 11:07:57

Rinku írta:Bocsesz, ha tudatlan vagyok, de ha van nekünk Griezmann, ő nem képes 9-t játszani? Szélre ott van Fati vagy Vidal - mondjuk ő nem tudom, hogy mennyire lenne jó szélső, de akkor is, egy pillanatra álljunk már meg, nem? Most minek igazolgatni milliókért? Bárkit hozunk, mennyire fog ő jobban illeni a csapatba egy hét alatt, mint valaki, akinek nem teljesen a LW/RW a pozíciója, de már itt van évek óta? Werner, Abuameyang, Rodrigo. Egyik név nagyobb baromság, mint a másik. Elköltenének megint 60-80 misit, nyáron meg megint eggyel többen leszünk, eggyel több ember fog rinyálni, hogy nem tud játszani. BL-t akarunk nyerni? Nem realitás. Idén nem, sem.

Amúgy meg b.m meg, a francért nem ültetik fel Pedrót egy gépre Londonban, és meg is van oldva. Jobb vésztartalék nincs a srácnál...
Griezmann teljesen más profil, mint Suarez, nem tipikus erőcsatár, pont az hiányzik belőle mint Suarezben van, a kiszámíthatatlanság és a gólérzékenység, és pont ez a baj, Suarez kiesésével egyedül Messi maradt akiben benne van a váratlan, és ez nagy baj.
Ráadásul őt is már 2 éve rotálni kellett volna, ezt ő maga mondta, és már az utódját is meg kellene minél hamarabb találni, mert itt van ez a Lautaro gyerek, aki ígéretes de aztán lehet hogy ő is besül. Griezmann meg sajnos fontosabb a védőmunkájáról mint a támadásairól(eddig), ezért megérte venni egy 120 milliós támadót, eddig akkora besülés mint Coutinho és Dembele.
Szép hogy a Neymar összegnek mindjárt a DUPLÁJÁT elvertük, és azóta sem sikerült érdemben igazolni a helyére.
Dembele nagyon kéne hogy összeszedje magát a tavaszra, sokszor 2 bites, de benne ott van a váratlan

"BL-t akarunk nyerni? Nem realitás. Idén nem, sem." : Én azt mondom, hogy amíg Messi itt van, és így teljesít, minden évben a Bl-ért (is) kell menni, és ezért mindent megtenni, persze az ésszerű körülmények között, ezért is próbálnak kölcsönbe hozni valakit és nem megvásárolni.



Én azt furcsálom hogy Cavaniért nem megyünk, pedig olcsó lenne, hírek szerint a PSg 20-30 millióért megválna tőle, és még az átigazolási kérelmet is beadta(gondolom a PSG viszony miatt)
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.22. 09:36:30

nem fog jönni sztem senki, max egy Rodrigot elhoznak vhogy, aztán játszik 3 meccset max.

itt a kapott gólok számát kell minimalizálni egy melósabb csapattal, ahogy a Pool vagy a Real csinálja. ha ugyanazt akarjuk játszani, mint Suárezzel, csak egy sokkal gyengébb csatárral, aki Messivel nincs összeszokva sem, az garantált recept a bukásra.

Coutinho amúgy a Bild szerint jön haza nyáron.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.01.22. 08:56:44

Bocsesz, ha tudatlan vagyok, de ha van nekünk Griezmann, ő nem képes 9-t játszani? Szélre ott van Fati vagy Vidal - mondjuk ő nem tudom, hogy mennyire lenne jó szélső, de akkor is, egy pillanatra álljunk már meg, nem? Most minek igazolgatni milliókért? Bárkit hozunk, mennyire fog ő jobban illeni a csapatba egy hét alatt, mint valaki, akinek nem teljesen a LW/RW a pozíciója, de már itt van évek óta? Werner, Abuameyang, Rodrigo. Egyik név nagyobb baromság, mint a másik. Elköltenének megint 60-80 misit, nyáron meg megint eggyel többen leszünk, eggyel több ember fog rinyálni, hogy nem tud játszani. BL-t akarunk nyerni? Nem realitás. Idén nem, sem.

Amúgy meg b.m meg, a francért nem ültetik fel Pedrót egy gépre Londonban, és meg is van oldva. Jobb vésztartalék nincs a srácnál...
Football, bloody hell. /SAF/
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.21. 22:40:56

Kovbal88 írta:
Tomix354 írta:Szezon közben értelmes csatárt nehezen lehet találni apróért, a legtöbb csapat azért még harcban vannak kupákért. Meg aztán ott van a szokásos feltételek, hogy ismerje a ligát mert ez ugye múltkor is mennyit számított :lol:
Hátha megcáfolnak és hoznak valami használható csatárt is, de kétlem.
Akiket korábban hoztunk kész pénzkidobás volt. Szinte nem is játszottak. Jó lenne megtörni ezt a rossz sorozatot!
Lehet, hogy elfeledkezek valakiről, de szerintem Davids volt az utolsó jó téli igazolásunk. 16 éve. :roll:
úgy néz ki, Rodrigo lesz a Valenciából. én nem örülnék neki, mert max csere szint, vele eggyel többen lennénk legfeljebb. sztem mióta rúgott nekünk egyszer egy gólt még EV első meccseinek az egyikén, azóta dörzsöli a markát a Valencia, h mikor tudják majd nekünk túlárazva eladni
Én kezdek gyanakodni, hogy a vezetőségünk csak a mi meccseinket nézi, amúgy egyáltalán nem követi a labdarúgást. :lol:
A hírek szerint Aubameyang és Werner is a terítéken van, kölcsönnel vagy vétellel.
Ők már inkább tetszenének, de mindketten csapatuk húzóemberei, miért engednék el őket, főleg kölcsönbe?
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.01.21. 21:07:50

Tomix354 írta:Szezon közben értelmes csatárt nehezen lehet találni apróért, a legtöbb csapat azért még harcban vannak kupákért. Meg aztán ott van a szokásos feltételek, hogy ismerje a ligát mert ez ugye múltkor is mennyit számított :lol:
Hátha megcáfolnak és hoznak valami használható csatárt is, de kétlem.
Akiket korábban hoztunk kész pénzkidobás volt. Szinte nem is játszottak. Jó lenne megtörni ezt a rossz sorozatot!
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.01.21. 19:09:59

Szezon közben értelmes csatárt nehezen lehet találni apróért, a legtöbb csapat azért még harcban vannak kupákért. Meg aztán ott van a szokásos feltételek, hogy ismerje a ligát mert ez ugye múltkor is mennyit számított :lol:
Hátha megcáfolnak és hoznak valami használható csatárt is, de kétlem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.21. 19:02:46

Tomix354 írta:Azt írják, hogy akarunk egy csatárt, de nincs rá sok pénz. Kíváncsian várom megint kit hoznak, aki helyett inkább játszhatna B-s is.
A hírek szerint Aubameyang és Werner is a terítéken van, kölcsönnel vagy vétellel.

Kíváncsi leszek, nagyon kellene egy értelmes csatár a tavaszra.
Aubameyangot díjaznám is, Arsenal játéka hasonló a Barcáéhoz, bár kicsit érdekes lenne ha a Barcába jönne úgy, hogy régebben a nagyfaterjának ígéretet tett hogy a Realba igazol egyszer.
Furcsálom is hogy az Arsenalba kötött ki, mikor a Real is ment érte
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.21. 19:00:47

Tomix354 írta:Azt írják, hogy akarunk egy csatárt, de nincs rá sok pénz. Kíváncsian várom megint kit hoznak, aki helyett inkább játszhatna B-s is.
úgy néz ki, Rodrigo lesz a Valenciából. én nem örülnék neki, mert max csere szint, vele eggyel többen lennénk legfeljebb. sztem mióta rúgott nekünk egyszer egy gólt még EV első meccseinek az egyikén, azóta dörzsöli a markát a Valencia, h mikor tudják majd nekünk túlárazva eladni.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.01.21. 18:43:34

Azt írják, hogy akarunk egy csatárt, de nincs rá sok pénz. Kíváncsian várom megint kit hoznak, aki helyett inkább játszhatna B-s is.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.19. 14:42:46

Aubát én adnám, 2021ben jar le a szerződése, szval lehet értelme menni utána. Persze csak rövidtávú megoldás. Mandzut pár éve cserecsatárnak még elfogadtam volna, mostmár nem erőltetném. Sztem Martínezért sok lesz a 110 milla megint.

Jó lenne, ha Grízlit be tudná járatni Setién egy Firmino szerű szerepkörbe középcsatárnak, akkor ezzel a gonddal nem kellene foglalkozni. Én úgy vok vele, h bankot robbantani most klasszis középhátvédért kellene.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.19. 14:24:19

Ha Mandzukic az opció, akkor inkább nyomassuk a fiatalokat/váltsunk felállást. :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.19. 14:22:30

Így hogy Suarez lesérült a szezonra, nem kellene szerezni egy épkézláb centert?
Félek hogy a Messi-Griezmann kettős nagyon sovány lesz a szezonra, és még az sem biztos hogy Fati/Perez közül valamelyik beválik. Dembelével nem számolnék, mert a szokásos 1 hónapját nem tudom mennyire lehet bele számítani a szezonba

Egy Aubameyang/Mandzukic kaliber jól jönne, az utóbbi ráadásul most igazolt keletre ingyen, szóval lehetne olcsón is szerezni.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.18. 13:11:26

LG írta:A 28 év szerintem egy védőnél nem sok, főleg egy olyan játékosnál, aki ne nyerte agyon magát, így éhes a sikerre. Legalább nem akkora kérdőjel, mint egy fiatal tehetség. Ami miatt mégis aggódnék, hogy Seria A sztárok gyakran nem tudják hozni ugyanazt a szinten, ha eligazolnak külföldre.
sztem se, aki a fénykorában világklasszis védő, az 33-34 évesen is még bőven megállhatja a helyét, még ha már visszaesett is valamelyest. Ramos, Chiellini még mindig jók, Puyol is sokáig bírta, csak ugye a fránya sérülések.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.18. 12:47:20

NovaProspekt írta:Araújo jön fel 4. Khvnek. Őt többre értékeli a klub Todibonál.

Am Koulibalyt elvileg 75m körül már eladná a Napoli. Vén már (28), de én elgondolkoznék rajta. Ő világklasszis sztem, ha 75 misiért kapnánk 4-5 év elit védelmet, az nem lenne rossz
A 28 év szerintem egy védőnél nem sok, főleg egy olyan játékosnál, aki ne nyerte agyon magát, így éhes a sikerre. Legalább nem akkora kérdőjel, mint egy fiatal tehetség. Ami miatt mégis aggódnék, hogy Seria A sztárok gyakran nem tudják hozni ugyanazt a szinten, ha eligazolnak külföldre.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.18. 11:58:55

MessiNeymarSuarez írta:Umtiti-Kulabá' csere? :lol:
nekem kb. tökmindegy lenne, ki távozna. Piqué, Umtiti és Lenglet is sztem jók másodhegedűsnek, de a védelem vezérének mindhárom kevés. Umtiti esetleg felnőhetne a feladathoz, ha fejben és fizikálisan is összekapná magát.

azt meg láttuk a Poolnál, h mennyit jelent egy védelemnek, ha hoznak egy igazi alfát. inkább adnék ki most nagy pénzt egy tényleg klasszis védőért, mint egy újabb galaktikus igazolásért
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.18. 11:45:07

NovaProspekt írta:Araújo jön fel 4. Khvnek. Őt többre értékeli a klub Todibonál.

Am Koulibalyt elvileg 75m körül már eladná a Napoli. Vén már (28), de én elgondolkoznék rajta. Ő világklasszis sztem, ha 75 misiért kapnánk 4-5 év elit védelmet, az nem lenne rossz
Umtiti-Kulabá' csere? :lol:

Bárcsak, de nem bolondok az olaszok..Umtiti sajnos még mindig hatalmas kérdőjel, 1 meccs után 2 meccs pihenő kell a térdének, kiváló ötlet volt sámánokhoz járva meghálálni a szerződéshosszabbítást, ellent mondva az amúgy világhírű Barcelonai orvosi karnak, nem véletlen hogy még Ronaldoék is oda járnak.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.18. 11:24:21

Araújo jön fel 4. Khvnek. Őt többre értékeli a klub Todibonál.

Am Koulibalyt elvileg 75m körül már eladná a Napoli. Vén már (28), de én elgondolkoznék rajta. Ő világklasszis sztem, ha 75 misiért kapnánk 4-5 év elit védelmet, az nem lenne rossz
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.01.18. 11:18:04

Így hogy lezárult az edzőkérdés kíváncsi vagyok elkezdődnek-e az átigazolással kapcsolatos "pár órán belül a miénk" dolgok :D Csatárt nem hiszem hogy nézünk,Martinez elvileg a hosszú távú cél,kérdés lenne -e esély elhozni most. Újabb Boateng meg nem kell.
Max még egy hátvéd,de ott is valaki olyan jönne szóba úgy is,aki tényleg csak beugró lehet. Csak necces ez így 3 hátvéddel,Umtitit még mindig nem érzem 100%-ig egészségesnek. Félek hogy Piqué meg Lenglet meg fog dögleni szezon végére,meg hát nem is ártana nekik erős konkurencia.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.17. 16:23:02

MatyiG írta:
Nero. írta:Dembelének mikor volt zsinórban 3 jó meccse? Tudom hogy sokat sérült de biztos hogy volt olyan időszak amikor legalább egy honapig rendelkezésre állt.

A Liverpoolbol senki nem fog igazolni mostanában. A világ legjobb csapata, megfizetik a játékosokat, a szurkolók meg Istenként kezelik őket.
2018 őszén asszem, amikor Messi sérült volt. Akkor volt egy jó időszaka, azon kívül nagyon vegyes.
Igen, akkor a góljai, gólpasszai fontos pontokat hoztak nekünk. Sajnálom, hogy ennyire sérülékeny, szerintem ha tudna folyamatosan játszani, elkapná a fonalat.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.17. 14:45:13

Nero. írta:Dembelének mikor volt zsinórban 3 jó meccse? Tudom hogy sokat sérült de biztos hogy volt olyan időszak amikor legalább egy honapig rendelkezésre állt.

A Liverpoolbol senki nem fog igazolni mostanában. A világ legjobb csapata, megfizetik a játékosokat, a szurkolók meg Istenként kezelik őket.
2018 őszén asszem, amikor Messi sérült volt. Akkor volt egy jó időszaka, azon kívül nagyon vegyes.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.01.17. 14:04:15

Dembelének mikor volt zsinórban 3 jó meccse? Tudom hogy sokat sérült de biztos hogy volt olyan időszak amikor legalább egy honapig rendelkezésre állt.

A Liverpoolbol senki nem fog igazolni mostanában. A világ legjobb csapata, megfizetik a játékosokat, a szurkolók meg Istenként kezelik őket.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.17. 13:47:04

Subinho írta:Ki az aki azt gondolja, hogy Manét eladná a Pool? Jelenleg annyira egyben van az a hármas, hogy ebből elhozni bárkit is kb. a lehetetlen kategória, vagy ha mégis, akkor olyan 150-200 misi lenne az ára, annyit meg nagyon nem ér Mané (de Salah sem).
Alapvetően ezt a Suarez dolgot nem értem, mostanában nem volt rossz, nem olvastam, hogy megsérült, csak, hogy már régóta bajlódik a térdével, de azt gondoltam ez ilyen pár hét lesz, nem az, hogy vége a szezonjának. :shock:
Lehetne valakit hozni, amolyan csere embernek - mint ez a Vela gyerek - fél évre, de alapból most nagyon durván elkezdeném tolni Carles Perezt. Ügyes gyerek, nem hinném, hogy bénább, mint Pedro volt, aki évekig meghatározó játékosa volt a Pep csapatnak. Kapja meg a lehetőséget bőven, lássuk hogy él vele.
Egyébként ha nem fürdött volna be nálunk, komolyan elgondolkodtam volna Ibra-n erre a félévre. De ha Pepnél nem vált be Setiennél sem...
Nyilván nem akarják eladni Manét, de láthatjuk, hogy Suareznél majd Coutinhonál is volt az a pénz. Nyilván nem lenne olcsó, de én inkább érte adnék 150 milliót, mint Neymarért 200+ milliót. Alapvetően nem erőltetném, de még mindig jönnek hírek arról, hogy vissza akarjuk hozni Neymart, szóval, ha a vezetőség újabb drága igazoláson gondolkozik, akkor inkább ő, mint a brazil. Bár Bartoék valószínűleg máshogy látják...

Ha már felhoztad Ibrát, nem kezdett rosszul nálunk, az lett a vesztve, hogy Messi akkor kezdett hamis 9-est játszani, aztán Guardiolával is megromlott a viszonya. Ha maradt volna Messi jobbszélső, szerintem lett volna itt jövője.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.17. 13:42:56

Subinho írta:Ki az aki azt gondolja, hogy Manét eladná a Pool?
Plusz ha jól emlékszem Coutinho elengedésének egyik feltétele volt, hogy 5 évig nem zargatjuk őket. Bár ez lehet, hogy kacsa volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.17. 12:58:32

LG írta:Mondjuk megnézném Dembelét Klopp kezei alatt, hogy mit tudna belőle kihozni, bár ha ott is annyit lenne sérült, mint itt, nyilván nem sokat. De egy egészséges Dembelé szerintem hasítana nála.
biztos fejlődne alatta sokat, az ilyen elveszett lelkeknek, mint Dembélé pont egy Klopp-féle apafigura kell. Valverde meg inkább volt jó haver, mint mentor, úgy néz ki.

a 4. középhátvéd sztem Araújo lesz, voltak már olyan pletyik régebben, hogy Todiboval szemben őt favorizálják (hogy a klub vagy Valverde, arra már nem emlékszem). csatárnak lehetne hozni egy Stuanit vagy Gameirot, csak mire beilleszkednének, már mehetnének is. kezdőnek kevesek, csereként meg nem játszanának, újak lennének, sztem borítékolt lenne, h haszontalanok lennének teljesen.
Válasz küldése