Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.10. 07:31:11

Ki kéne használni, hogy a Távolkeleten nem akkor lehet igazolni, mint Európában és el kéne adni azokat, akiknek Európában nincs áruk. Még akkor is, hogy foghíjas marad a keret.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1943
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.10. 06:43:29

Egy százasért tényleg mehetne grizli. Egy csatár (Auba, Werner pl.) + egy szélső jöhetne abból a penzből.

De sztem a védelmet rendbetenni az abszolút prioritás a nyáron, addig ne akarjunk Lautarot meg Neymart igazolni, amíg hátul bohóckodunk. Egy világklasszis kötelező, plusz akár egy másodhegedűs igazolás sem árthat mellé. Innen Umtiti mehetne, Lenglet hozzáállása jobb, őt tartanám meg.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.10. 05:37:30

Nem tartom lehetetlennek, főleg ha akad olyan klub, ahová pont beleillik a francia. Mert ide sajnos sehogysem passzol.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.09. 23:59:04

Mi nem vagyunk az a klub aki 1 év után meghúzna egy ilyen eladást. Elméletben lenne benne ráció, gyakorlatban viszont szerintem sincs.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.09. 23:07:54

hajnesz írta: Griezman eladása szerintem nem reális.
Miért nem? Ma is hozott egy újabb gyalázatot. Minél tovább marad itt, annál nagyobbat bukunk vele, nem mellesleg a fizetéséből ki jön egy olcsóbb igazolás.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.09. 21:05:04

Transfermarkt, őket biztos eladnám:
Neto: 18 millió €
Umtiti: 40 millió €(70-ről csökkent)
Busquets: 35 millió € (50-ről)
Rakitic: 25 millió € (40-ről)
Griezmann: 120 millió €
Coutinho: 70 millió € (90-ről)
Rafinha: 12 millió €
Perez: 14milliós vételi opció

Opcionálisan(ha van utód):
*Piqué(25 millió €) / Lenglet(60 millió €)
*Firpo 25 millió €
*Vidal: 14 millió €

Ez így a Bartomeu-faktorral(szóval a felével) és a magas fizetést nézve elosztva is 240-250 millió euro körüli összeg, amit kis ügyességgel ki lehetne hozni az átigazolásokból.
Én hoznék:
*Neto helyett egy ingyenes, veterán kapust
*Egy klasszis KH-et (úgy 70-80M €)
*előre Suarez utódot(Lautaro 110M €)
*Neymar utódot(vagy magát Neymart, ha megnevelte már magát..120-160M €)
*Kp-ra ha kell valakit, ez szezon végére kiderül hogy ki hogyan muzsikál, de akkor Arthur/De Jong kettősből valakinek nem kizárt hogy mennie kellene( kb 80M€ - eladott játékos ára)

Ez így 400 millió euro körül lenne durvább esetben, ebből úgy 250 milliót az eladások fedeznének, 100 milliónk meg szokott lenni a nyárra, így nem lenne lehetetlen küldetés, még a Barto-faktorral számolva sem.
(álmodik a nyomor, Busi, Piqué, Griezmann biztos marad jövőre is.)
Coutinhot meg néztem volna most Setien alatt, kár hogy nem hoztuk vissza kölcsönből, főleg hogy a Bayern sem valami elégedett vele, meg venni biztosan nem fogják.
Dembelét kölcsönbe adnám 2 évre, állják a fizuját, cserébe "kedvezményes" áron legyen opciójuk ha bevállna a srác.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.09. 20:48:57

NovaProspekt írta:
MesQueUnClub írta:Upamecano jól tolta összességében eléggé, igaz engem továbbra is aggaszt hogy mennyi sérülése volt eddig.
volt egy komoly térdprobléma, igen, a többi sérülése sztem nem olyan vész. ha vmi méltányos áron el tudnánk hozni, én rápróbálnék azért. persze nálunk amúgy is mindenki sérült most, úgyhogy jó lenne mostmár nem a kórházi váróterembe igazolni, viszont itt annak is gondjai lesznek, akinek előtte semmilyen sérülése nem volt, szval biztosra ígyse-úgyse mehetünk. :D
Akkor lehet most fordítva lenne? :lol:
Konate se lenne rossz védő igaz ő kb a teljes szezont kihagyja most sérülés miatt... ide illene ide. :mrgreen:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1943
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.09. 20:14:11

MesQueUnClub írta:Upamecano jól tolta összességében eléggé, igaz engem továbbra is aggaszt hogy mennyi sérülése volt eddig.
volt egy komoly térdprobléma, igen, a többi sérülése sztem nem olyan vész. ha vmi méltányos áron el tudnánk hozni, én rápróbálnék azért. persze nálunk amúgy is mindenki sérült most, úgyhogy jó lenne mostmár nem a kórházi váróterembe igazolni, viszont itt annak is gondjai lesznek, akinek előtte semmilyen sérülése nem volt, szval biztosra ígyse-úgyse mehetünk. :D
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.09. 20:08:16

NovaProspekt írta:Upamecano ma is nagyot ment a Bayern ellen. 2021-ben lejáró szerződés, 60 milliós kivásárlási ár, és a Bayern már állítólag a fejébe vette, h ingyen viszi. sztem 40 millió a Lipcsének most nyáron tőlünk, és akkor nem a riválisnak kell eladniuk. persze azért a 40 millióért még mindig vehetünk egy öregebb, lassú, gyenge hátvédet a Valenciától.

Coutinho viszont sajnos most is hullagyenge volt becserélve, pedig állítólag nagyon jó a bajoroknál, mióta végre a középpályán játszatják
Az az átkozott Valverde követte Münchenbe és "elrontotta".
Upamecano jól tolta összességében eléggé, igaz engem továbbra is aggaszt hogy mennyi sérülése volt eddig. Egyébként nem volt rossz meccs igaz Werner tolt egy Suarez féle befejezést, amikor 100%-os ziccerben még a kaput se. :D
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1943
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.09. 20:03:22

Upamecano ma is nagyot ment a Bayern ellen. 2021-ben lejáró szerződés, 60 milliós kivásárlási ár, és a Bayern már állítólag a fejébe vette, h ingyen viszi. sztem 40 millió a Lipcsének most nyáron tőlünk, és akkor nem a riválisnak kell eladniuk. persze azért a 40 millióért még mindig vehetünk egy öregebb, lassú, gyenge hátvédet a Valenciától.

Coutinho viszont sajnos most is hullagyenge volt becserélve, pedig állítólag nagyon jó a bajoroknál, mióta végre a középpályán játszatják
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.02.09. 19:32:11

LG írta: A kiöregedett vagy/és befuccsolt játékosainkért túl sok pénzt tényleg nem kapnánk, de legalább a fizetésük felszabadulna.

Coutinhoért és Griezmannért azért kaphatnánk valamit. Mínuszosok lesznek, az már szerintem most eldőlt, de ha tovább erőltetjük őket, csak még nagyobbat bukunk rajtuk.
Laportáéknak is takarítania kellett anno Gasparték után, nem is keveset.
Coutinhoért szerintem kapnánk vagy 60+3 barátságos meccset, 5 évre részletre. Griezman eladása szerintem nem reális. Ha emellett elküldjük a Rakitic-Vidal párost is, akkor talán összejön 100-120 milla, amiért tudnánk venni 1db játékost... Aki az utóbbi éveket figyelembe véve 30-40% hogy beválik :D Meg marad az első keretben 11 játékos :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.09. 19:25:03

hajnesz írta:Jelenleg ki az, akit el tudnánk adni, és kapnánk érte értelmes pénzt?
Szerintem ilyen nincs. Messi lenne, de ha ő megy egyszer, az ingyen lesz. A többi mind kivénhedt sztár kb 30-40-et ér a piacon, akik meg érnének valamit, azok mind sérültek hosszú ideje, vagy fomán kívüliek...
A kiöregedett vagy/és befuccsolt játékosainkért túl sok pénzt tényleg nem kapnánk, de legalább a fizetésük felszabadulna.

Coutinhoért és Griezmannért azért kaphatnánk valamit. Mínuszosok lesznek, az már szerintem most eldőlt, de ha tovább erőltetjük őket, csak még nagyobbat bukunk rajtuk.
Laportáéknak is takarítania kellett anno Gasparték után, nem is keveset.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1943
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.09. 19:20:00

hajnesz írta:Jelenleg ki az, akit el tudnánk adni, és kapnánk érte értelmes pénzt?
Szerintem ilyen nincs. Messi lenne, de ha ő megy egyszer, az ingyen lesz. A többi mind kivénhedt sztár kb 30-40-et ér a piacon, akik meg érnének valamit, azok mind sérültek hosszú ideje, vagy fomán kívüliek...
Umtitiért és Coutinhoért kaphatunk egy 100-ast kb. együtt, ha eladjuk őket, meg az ilyen Todibo-Wagué-Ruiz-Pérez-vonalon lévő fiatalokért 10-eket. Piqué, Busi, Alba, Suárez ugyanúgy ingyen mennek, ha mennek. annyi biznisz fér sztem bele az esetükben, h a szponzor csapatához mennek Japánba levezetni, és abból tuti lesz vmi haszna a klubnak.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.02.09. 19:15:11

Jelenleg ki az, akit el tudnánk adni, és kapnánk érte értelmes pénzt?
Szerintem ilyen nincs. Messi lenne, de ha ő megy egyszer, az ingyen lesz. A többi mind kivénhedt sztár kb 30-40-et ér a piacon, akik meg érnének valamit, azok mind sérültek hosszú ideje, vagy fomán kívüliek...
Avatar
Lilfish
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2004.10.08. 08:45:22
Tartózkodási hely: Na'Conxypán

2020.02.09. 18:49:03

Rivaldo11 írta:Ha az igazolasokról beszélgetünk, ne feledjük, hogy előbb el kéne adni pár emberkét. Én is simán visszahoznám Neymart, jöhetne Lautaro, középre Havertz, meg hátra egy minőségi középső vedő, de ez így kB alsó hangon 400 milla, úgyhogy a realitás talaján kell maradni. Alaposan fel kell mérni, hogy kire van vagy nincs szükség. Dembelé ugyan fillért nem ér - már ha mindenki annyit ér ugye amennyit adnak érte, persze lehet lesz olyan elmeháborodott klub, amelyik fizet érte - de Coutinho, Gríezmann-gondolkodás nélkül adnám el ahogy lehet-, Rakitic esetleg hozhat még pénzt a konyhára. Azt is meg kell majd nézni, Suareznek, Businak milyen szerep juthat a jövőben padról beszállva simán jók lehetnek még bőven, de a jövő csapatát nyilván már nem szabad rájuk építeni.
Én inkább úgy vagyok vele, h ez a bagázs már inkább ne vegyen senkit. Bőven leszerepeltek, Dembele, Coutinho, Griezman... évek mire ezt kiheveri a költségvetés. Rosszabbak mint Gaspart pedig az se volt semmi.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21115
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.09. 16:55:08

Rivaldo11 írta:Ha az igazolasokról beszélgetünk, ne feledjük, hogy előbb el kéne adni pár emberkét. Én is simán visszahoznám Neymart, jöhetne Lautaro, középre Havertz, meg hátra egy minőségi középső vedő, de ez így kB alsó hangon 400 milla, úgyhogy a realitás talaján kell maradni. Alaposan fel kell mérni, hogy kire van vagy nincs szükség. Dembelé ugyan fillért nem ér - már ha mindenki annyit ér ugye amennyit adnak érte, persze lehet lesz olyan elmeháborodott klub, amelyik fizet érte - de Coutinho, Gríezmann-gondolkodás nélkül adnám el ahogy lehet-, Rakitic esetleg hozhat még pénzt a konyhára. Azt is meg kell majd nézni, Suareznek, Businak milyen szerep juthat a jövőben padról beszállva simán jók lehetnek még bőven, de a jövő csapatát nyilván már nem szabad rájuk építeni.
Én elengedném az egy nyár alatt építsünk világverő csapatot mentalitást, és inkább hosszútávra terveznék már. A besült embereket én is eladnám, kivéve Dembelét, őt most normális összegért úgysem lehetne. Mehetne kölcsönbe mondjuk vissza a Dortmundba, és restartolhatná a karrierjét, bár a legnagyobb kérdés nála a sérülések. De ő legalább fiatal, legalább egy kicsi esélye van, hogy a jövőben még jó lehet nálunk, Coutinhoban ezt már nem látom, Griezmannban még kevésbé.

Nálam nyáron menne Pique és Busi is, utóbbi helyén már most elkéne kezdeni de Jongot erőltetni, hogy meglássuk mit tud. Pique helyén Todibót néztem volna meg többször, majd most meglátjuk a Schalkeban mit játszik. Eddig sok lehetőséget nem kapott, de úgy hallom, utoljára elég jól szállt be, talán most megnyílik az út előtte.

Újabb 100 milliós igazolások nem kellenének. Inkább próbálkozzunk még nem agyonsztárolt fiatalokkal. Persze az ilyenek zsákbamacskák, de ahogy láttuk, sztárigazolásokkal is nagyot lehet bukni. És akkor inkább egy 30 milliós igazolással fürödjünk be, mint 100+ millióssal, aki még ráadásul keres évi 15-20 millió eurót.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.02.09. 16:19:55

NovaProspekt írta:Arda papát drótoznám össze, Messi bírja az ilyen kórházba pisztollyal járó rosszfiúkat. Suárezt nen kell bemutatni, Paulinhoval is hogy elvolt, most meg Vidallal játszik szépen össze. Jöhetne még Nainggolan is, aztán Vidal-Nainggolan-Turan alfahím-kpval mehetnénk a tripláért
Kár hogy már az első meccsükön 8 emberrel fejeznénk be a találkozót... :lol:
Valszeg olyan eltiltás kapna ez egész klub miattuk,hogy még a Barca B-t is kizárnák bajnokságból! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1943
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.09. 16:09:12

Arda papát drótoznám össze, Messi bírja az ilyen kórházba pisztollyal járó rosszfiúkat. Suárezt nen kell bemutatni, Paulinhoval is hogy elvolt, most meg Vidallal játszik szépen össze. Jöhetne még Nainggolan is, aztán Vidal-Nainggolan-Turan alfahím-kpval mehetnénk a tripláért
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.09. 16:00:26

Miért nem ezt az Isak srácot vesszük kölcsön nyárig? :D

A Sociedad is kapna egy busás összeget a kölcsönért, a srácnak sem lenne rossz ajánlólevél+tapasztalat fél évig szinte fix kezdőtagság a Barcában
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2020.02.09. 15:52:58

Én is nézem a baszk derbit és egészen elképesztően nyomja Isak. A kommentátor is megjegyezte, meglepő, hogy valaki ennyire magas mégis ilyen technikás. Csereként váltotta Willian Josét és 10 perc alatt ki is osztott két elképesztő labdát amiből az egyik gólpassz is lett, valamint volt egy egészen remek lövése is. Tényleg egészen remek támadóról van szó aki a komment írása közben meg is szerzi a vezetést a Bilbao ellen :D

A Real ellen is nagyon jól játszott, a meccs előtt 130 percenként talált be a ligában és amikor tavasszal ontotta a gólokat a holland bajnokságban már ott szóba hozták velünk. Ahogy a vezetőség megpróbálta Bruno Fernandest leadni tavaszra, hogy szokja a ligát, úgy a klubnak az is jól jöhet hogy pont a Sociedadba igazolt el tavaly nyáron. A Marca szerint 70 millió eurós kivásárlási ára van és nem azt mondom vele kapcsolatban, hogy érkezzen Ő és ne Lautaro. De azt megjegyezném vele kapcsolatban, hogy fiatalabb az argentinnál, olcsóbb és szinte ugyanúgy lépkedi a lépcsőket, mint Madridban Ödegaard. Ráadásul a Serie A játékosaira - különösen a támadókra - jellemző, hogy csak Olaszországban képesek klasszis teljesítményt nyújtani és más bajnokságban csúnyán felsülnek.

Szerk: A Sport azt írja egyébként, hogy a Betis támadója Loren a klub játékosa lehet a mai mérkőzés után. Ő vezeti a házi góllövőlistát náluk, azonban nemrégiben kiszorította a kezdőből a rekordigazolásuk, Borja Iglesias.
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2020.02.09. 15:22:38

Kìvancsi voltam erre a Willian Jose-ra , leültem megnézni a Sociedad-Bilbaót. Én semmi extràt nem làtok a csàvóba , pontosan ilyen Sociedad kaliber ,viszont már a Madirid elleni kupameccsen is iszonyat jo volt ez az Isak gyerek. Most kb 10 perce állt be , de elképesztő miket művel a sràc..
Simàn aláìrnám min. èv végèig.

Szerk.: közbe gól+gólpassz :)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.09. 15:06:15

Ha az igazolasokról beszélgetünk, ne feledjük, hogy előbb el kéne adni pár emberkét. Én is simán visszahoznám Neymart, jöhetne Lautaro, középre Havertz, meg hátra egy minőségi középső vedő, de ez így kB alsó hangon 400 milla, úgyhogy a realitás talaján kell maradni. Alaposan fel kell mérni, hogy kire van vagy nincs szükség. Dembelé ugyan fillért nem ér - már ha mindenki annyit ér ugye amennyit adnak érte, persze lehet lesz olyan elmeháborodott klub, amelyik fizet érte - de Coutinho, Gríezmann-gondolkodás nélkül adnám el ahogy lehet-, Rakitic esetleg hozhat még pénzt a konyhára. Azt is meg kell majd nézni, Suareznek, Businak milyen szerep juthat a jövőben padról beszállva simán jók lehetnek még bőven, de a jövő csapatát nyilván már nem szabad rájuk építeni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.02.09. 14:52:49

vg99 írta:Barto szuperigazolásai mellett én az alábbiakat próbálnám meg hozni nyáron:
Lautaro (vagy Auba), Koulibaly, v hasonló, Willian (ingyen), Kimmich (támadgatják),
Coutinhot és Alenát az edzőre bíznám,
viszont eladnám: Griezmann, Dembele (kölcsön), Umtiti, Rakitic, és a kölcsönadottak közül, aki nem kel (Wague, Todibo stb.)
Utána nyáron meg jöhetne vissza Cucurella, Emerson, és mehetne SR, Neto, Firpo, meg a nagy öregek, mint Suarez, Pique, Busquets.
Több sebből is vérzik a mondandód, de csak egyet kérdeznék: Netoval mi a baj?
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.09. 14:35:49

Williant még ingyen se...
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.02.09. 12:05:37

Barto szuperigazolásai mellett én az alábbiakat próbálnám meg hozni nyáron:
Lautaro (vagy Auba), Koulibaly, v hasonló, Willian (ingyen), Kimmich (támadgatják),
Coutinhot és Alenát az edzőre bíznám,
viszont eladnám: Griezmann, Dembele (kölcsön), Umtiti, Rakitic, és a kölcsönadottak közül, aki nem kel (Wague, Todibo stb.)
Utána nyáron meg jöhetne vissza Cucurella, Emerson, és mehetne SR, Neto, Firpo, meg a nagy öregek, mint Suarez, Pique, Busquets.
Válasz küldése