Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.02.19. 22:53:18

Mitől jobbak twitteren írogató szurkolók, mint itt bárki?
Mivel olvasok twitter, ezért nyugodtan meg tudom ítélni, hogy semmivel.
Ugyanazokról vitatkoznak, mint itt ugyanolyan arányban, nagyjából ugyanazokkal a pro-kontra érvekkel.

De megint az van, hogy Te feltételezed hogy azért ez a véleményem ami, mert nem olvasok twittert.

Arra meg hogy alaptalan/tájékozatlan a véleményem, írhatnál példákat mert elég légből kapott kijelentés ez így.
Illetve a vélemény az szubjektív dolog.
Arra is írhatnál példákat, hogy miket tartasz agyrémnek abban amit írok, és mi az igazság közben a twitter alapján. (Juvés pèlda egynek ok, csak azt nem értem hogy a twitteres kommentek hogyan magyarázzàk az ellenkezőjét)

Bocs ha nem érzem jól magam a meccseink nézése közben, vagy amiatt ahogy végezzük a “csapatépítést”. Gyorsan olvasok egy kis twittert, és akkor mindjárt pozitívabb hangulatba kerülök.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.02.19. 22:48:13

Leon írta:Lábát, nem labdát...
Ney a legjobb korban van és amennyire vinnyogott nyáron, esélyes hogy ha visszatérne akkor odatenné magát. 8)
A 75 misi nem pénz Haalandér ha így folytatja akkor nyáron licitháború lesz érte. Perez farzsebből kivág érte 100 milkát ha addig nem vásárolja fel a Man city elitjét. Vagy a PSG dob érte egy olyan összeget amitől a vezetőségünk összesírja magát...

Ez a Haaland téma egy kicsit túl van tolva. Hogy mi mennyire hülyék voltunk, hogy nem hoztuk, meg hogy a Dortmund mekkora király. Mikor a németek vitték itt még szó sem volt hogy Suarez egész szezonra kidől, ráadásul Dembélé visszatérése se volt messze. Nem mellesleg volt nálunk már egy fiatal támadó, akinek nagy jövője lehet és kellenek a percek.
Elvileg rövid időn belül lett volna 4 klasszis támadónk, plusz egy nagy ígéret. Minek kellett volna 20 millióért (ami nekünk min. 70) még ide egy olyan csatár akinek addig volt egy jó fél szezonja az osztrákoknál és ha klasszissá válhatna rengeteg perc kell neki.
Érdekes, hogy télen még nem volt itt akkora követelőzés érte, mindenki Barto fejét követelte volna ha idehoz egy akkor feleslegesnek tűnő 19 éves játékost az osztrák bajnokságból jó esetben 35-40 millióért. Úgy hogy az itteni fiatalok sem kapnak esélyt.
Emellett a Dortmund megteheti, hogy kockáztat 20 milliót, senki sem követeli a csapat fejét, ha másodikok, harmadikok lesznek vagy kiesnek a BL-negyeddöntőben.

Neymar egy igen érdekes kérdés, nincs rá biztosíték, hogy kis túlzással megváltaná a világot, de jelenleg talán ő tűnik a legbiztosabb megoldásnak és vele Suarez, de főleg Messi teljesítménye is megugorhatna. Emellett a Realnak is be lehetne egy kicsit tenni, mert ha Neymar dobbant, Mbappét kis túlzással lehetetlen lesz onnan elhozni.

De az is könnyen elképzelhető, hogy jövőre még bepróbálkoznak Dembélével, de inkább Coutinho sorsa az érdekes. Az elkönyvelhető volt, hogy a Bayern nem veszi meg annyiért, mint a fehér holló, olyan játékos az, akiért a németek ilyen összeget kiadnának.

Amúgy tudja valaki mi volt ez a három éves kitétel Neymar szerződésében vagy tényleg van/volt ilyen? palesz?
Forca Barca!!!!
optimus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2017.01.09. 16:04:31

2020.02.19. 22:45:04

LG írta:Akkor talán edzőt is olyat kellett volna hozni, aki illik az eltervezett profilba, nem? Sőt, az lett volna a legfontosabb. Luis Enrique, de előtte Pep is fürdött be emberekkel, de voltak nagyon jó fogásaik is, meg amúgy is letettek ezt-azt az asztalra.

Hogy ne csak off legyen: vezet az Atalanta, úgy látszik eddig tartott a spanyol foci nagy feltámadása. :mrgreen:
Áthozom ide, talán ide illik a legjobban.

Ott vagyunk hogy 2017 tavasza. Olyan edzők voltak elérhetőek hogy Sampaoli meg Koeman. Nem az volt hogy kilójával voltak elérhetőek a spanyol ajkú stílusedzők, és csak válogatni kellett közülük. Volt az 1 év múlva az argentínokkal iszonyatosan lebőgő Sampaoli, meg az alkoholista Koeman. Így utólag én nagyon örülök hogy ő jött közülük. Többször is kérdeztem már de eddig soha senki nem válaszolí rá. Kit kellett volna hozni? És ezt úgy kell ám nézni hogy Klopp akkoriban épp szenvedett a Pool-al ( meg amúgy is, ő soha nem lesz Barca edző ), a PL-ben asszem a Pep - Mou párharcot hypeolták.
Én az ilyen esetekben akkor tudom validnak mondani az érvelést, ha meg tudod mondani hogy akkori szemmel nézve ki lett volna jobb edző. Ugyanis én nem tudnék mondani nála jobbat, mai szemmel is max Tuchel-t tudnám, de ő nem tud egy szót sem spanyolul, tavaly ő is lebőgött a MU ellen, és idén is gyalázat volt amit a Dortmund ellen műveltek le. Mondom ezt úgy hogy iszonyatosan utálok egy kupasorozat, főleg onnan is 1-2 meccs alapján bárkit megítélni.
csababarca írta:
optimus írta:
Teljesen feleslegesen futod le ezeket a köröket, az információ 99%ban a hétvégén Farkas Norbi kommentárjával megnézett meccsből, eurobarca főoldalból, és nso címek végig olvasásából jön.
ezzel szemben vagy Te, aki szabad bejárással bír a játékosokhoz, a vezetőséghez, és az összes klubhoz köthető újságíróhoz, médiamunkáshoz, és ezekből informálódik.

ezt már nem egyszer játszod el, hogy csak te vagy tájékozott a fórumon, mindenki más fotelből okoskodik. = akinek más véleménye van.

máskor jobb ha inkább végigolvasod a beszélgetést, mielőtt beleokoskodsz, talán értelmezni is tudod, miről volt szó egyáltalán.
persze csak ha belefér az idődbe két Barto és Messivel történő beszélgetésed között.

elképesztő.
A kettő között van azért egy apró különbség. Focis forumok és twitter alapján informálódok. Ezek segítségével elég sok külföldi csapat szurkolójának véleményét lehet elolvasni, amiket értékelni lehet hogy mennyi igazság van benne, és az alapján véleményt lehet alkotni. EMellett elég sok infóhoz lehet jutni relatív kis energia befektetéssel, pl ha csak annyit csinálnál hogy beköveted palesz-t twitteren rájönnél, hogy amiket írsz annak a fele totál agyrém. És tényleg nem kell mást csinálni csak palesz-t bekövetni, nem egy túl nagy effort, de máris eltűnnének az ilyen agyrémek hogy nekünk nicns felismerhető stílusunk miközben a juvénak ( A JUVÉNAK !!!! ) igen. ( De pl a real sokkal jobban felismerhető stílusára is kíváncsi lennék, mert egy régi tv-n simán összekeverem a 2010-es West Hammel, amikor Crouch fejére dobálta be Diop a labdát bedobásból )
ezt már nem egyszer játszod el, hogy csak te vagy tájékozott a fórumon, mindenki más fotelből okoskodik. = akinek más véleménye van.
Ehhez annyit, hogy tényként fogalmazol meg teljesen alaptalan tájékozatlan 'véleményt', és ez alapján szidsz mindenkit. Ez kb oylan 'vélemény' mintha holnap beülnék hozzád töri órára, felállnék és szépen előadnám, hogy Szent István egy korabeli transformer volt ami lovaskocsivá alakult át és hajtott végig az országon a hátán Vazullal.
Annyi tényt tartalmaz hogy éltek ilyen nevű emberek, plusz tegnap este megnéztem a transformerst, szal nekem ez a véleményem a dologról.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.19. 22:13:53

Én is sokáig Neymar ellenes voltam, de amit az elmúlt években művelünk azon a poszton nevetségesebb mint a vissza hozatala.

A legjobb az lenne, ha Dembele és Coutinho eladásából hozni lehetne a brazil, bár nem tudom hogy megy ez az állítólagos kivásárlási ár megszabása, de ha normálisan szabják meg akkor még maradhat is belőle. A sallang eladásából lehetne hozni valakit középre vagy hátvédnek (vagy 2 olcsóbb tehetséges fiatallal mind a kettő helyre) és akkor még lehet csatárra költeni a nyárra szánt pénzt is.

Én valahogy így képzelnem el a nyarat.

Ja, és arról nem is beszélve, hogy Neymar esetleges érkezésével talán Messinek is nagyobb kedve lenne a játékhoz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.19. 21:23:53

Én is lábat akartam írni.

Neymar esetét a klubbal egy hasonlattal írnám le: volt egy barátnőd, akivel nem volt igazi nagy szerelem köztetek, de jól elvoltatok együtt, emellett a külsője is nagyon rendben volt. Egy nap aztán fogta magát és lecserélt egy gazdagabb férfira. A szétmenés sem ment zökkenőmentesen, bár a gazdag pasija mellett mindene megvolt, belőled azért próbált a lehető legtöbbet kisajtolni.

Ahogy telt az idő, rájött, hogy a pénznél fontosabb dolgok is vannak, és boldogtalan az új kapcsolatban. Ráadásul közben öregedett, csúnyult, hízott, még mindig vonzó ugyan, de már messze nem az a szépség, aki egykor. Így most már vissza jönne hozzád, de ez csakis úgy történhet meg, hogy te hatalmas árat fizetsz érte.

Te visszafogadnád úgy, hogy még neked kerülne nagyon sokba, és nem lehetsz benne biztos, hogy olyan jó lesz vele, mint régen? Én egy ilyen nővel szóba sem állnék többet, Neymarral ugyanezt tenném.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.02.19. 20:56:38

Lábát, nem labdát...
Ney a legjobb korban van és amennyire vinnyogott nyáron, esélyes hogy ha visszatérne akkor odatenné magát. 8)
A 75 misi nem pénz Haalandér ha így folytatja akkor nyáron licitháború lesz érte. Perez farzsebből kivág érte 100 milkát ha addig nem vásárolja fel a Man city elitjét. Vagy a PSG dob érte egy olyan összeget amitől a vezetőségünk összesírja magát...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.19. 20:45:49

Leon írta:Persze nagy tehetségnek tűnik ez a Haaland gyerek de nekünk kiállítanának egy 120 misit csekket érte...
Aztán lehet a lábát törné miközben Dembelével fifázik a kanapén... =D>
Én is Neymart hoznám vissza, egyszer már nagy király volt, Messivel szerintem megint aprítanának! 8)
Ha igaz a 75 milliós záradék, nem állítanak ki nekünk sem 120 milliós csekket. :lol: Ennyi erővel Neymar is eltörheti a labdát.
Ronaldinhoval is jókat aprított Messi, hozhatnánk őt is vissza.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.02.19. 20:39:15

Persze nagy tehetségnek tűnik ez a Haaland gyerek de nekünk kiállítanának egy 120 misit csekket érte...
Aztán lehet a lábát törné miközben Dembelével fifázik a kanapén... =D>
Én is Neymart hoznám vissza, egyszer már nagy király volt, Messivel szerintem megint aprítanának! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
nemvolttaggyules
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2020.01.12. 22:15:15

2020.02.19. 18:58:58

Neymar pocakféléje szerintem a bordasérülése után jelenleg még viselt védő-páncélzata lehetett, legalábbis remélem. 4-5-6 hét sérülés egy fiatal sportoló anyagcseréjében talán nem eredményez még pocakosodást, bár Hazard is elismerten pocakosan jelent meg a Madridnál első edzésén a nyár végén, sőt nálunk tavaly Suarez is detto.
Fizikailag valóban nem tűnt toppon levőnek - (de ki van mostanában toppon erőnlétileg a Barcánál - de Jong , Vidal és ter Stegen kivételével?) -, de a lába most is aranyat ér , príma szabadrúgást lőtt.
Az is egy szempont lehet egy esetleges újraigazolásánál, hogy semeddig sem tartana a beilleszkedése. Távozása óta annyira betöltetlen a helye a csatársor bal oldalán, hogy azóta nem is féloldalas, hanem nulla-oldalas a támadójátékunk.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.19. 18:26:32

Lehet mondani Neymar rá sok mindent, de itt igenis aranyat érhetne a Messivel való játékkapcsolata. Még egyszer mondom, én is hoznék minőségi védőt, a középpálya átalakítása sem várhat (teljesen De Jongra szabnám) de előre csakis Neyt hoznám, elég a sok zsákbamacskából.
Most is, képesek vagyunk elhozni ezt a kimondhatatlan nevű gyereket, ennél nincs lejjebb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2020.02.19. 19:08:22-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.19. 18:04:48

Neymart ideje lenne már elengedni. Értem én, hogy sokakban szép emlékek élnek róla, de 2015 már rég volt, és azóta csak lefelé ereszt, teljesítményben és hozzáállásban itt, emellett antipatikus, problémás magatartású, egyszer már beintett a klubnak, ráadásul még elég sérülékeny is az utóbbi években. Ha parádézna Párizsban, akkor sem hoznám vissza, nemhogy így. Megérdemli, hogy minél mélyebbre süllyedjen Párizsban.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.02.19. 17:45:44

Remélem akkor majd fittebb is lesz ha nyáron hajkurásszuk újra, a kis pocak féléje - magához képest - vicces volt. Sebességén is meglátszott, még ha a robbanékonysága meg is maradt szerencséjére. Ha ilyen fizikai állapotban nyomja a szezont Párizsban, akkor jó nagy hülyék leszünk, ha 180-ért visszahozzuk csillagászati fizuval.
nemvolttaggyules
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2020.01.12. 22:15:15

2020.02.19. 14:42:57

Neymarnak meccshiánya volt, 4 hete nem játszott, azért volt olyan rossz. A képességei nem romlottak, csak erősebb és rutinosabb lett. Sajna összjátékban Mbappé nem társa, legfeljebb Di Maríjával tud labdát váltani. Úgyhogy szerintem sokat tudna segíteni a Barcának is, ha visszahoznák.
Van jelenleg a Barcának 4 gyors játékosa (Semedo, Alba, Dembélé, Fati) , rájuk kellene építeni az új, szélen-elfutásokra épülő csatárjátékunkat, nem pedig az idősödő Messi labdacipelésére és cseleire, mert közben nincs kivel összejátszon. (Neymár hiánya) Messi (és Neymar) képes rá, hogy a szélekre távolról odarúgott pontos labdáival vagy a védőfal közelében mozogva gyors kényszerítőzéssel kiugrassa a széleken ezeket a gyors játékostársakat, akiket már csak a pontos visszapasszokra vagy betörésekre kellene megtanítani.
Nem tiltakoznék ha az összes támadásunk a széleken futna.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.19. 13:00:24

Akkora vezetési válság van kibontakozóban, hogy nyáron aligha lesz szó komoly és felelős átigazolásokról.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.02.19. 11:30:05

Subinho írta: Tegnap néztem egy darabig a PSG-Dortmund meccset, hát Ney semmi emlékezeteset nem csinált, amiért bárkinek le kellene igazolnia akár 100 millióért, nem pedig a duplájáért. Meg se közelíti a 4-5 évvel ezelőtti csúcs Neymart. Fásult, kiégett embernek tűnik. Rizikó a megvásárlása még 100-ért is, nem hogy több mint 200-ért.
A teljesítményét azért nagyban befolyásolja a sérülése, de talán méginkább, hogy cefettül érzi magát Párizsban. Tuchellel is összebalhézott, a közeg sem a legjobb számára. Persze ebben neki is van szerepe, nem egy maszületett bárányként viselkedik. Ennek ellenére csak összehozott egy Mbappéhoz hasonló gól,assist/perc mutatót.

Az árát inkább a PSG-vel való viszony srófolná fel. Ha Griezmann már két-három éve itt lenne el lehetne gondolkodni egy cserén/beszámítani az árába, de egy év után nem fognak egy 120 milliós sztárigazolást továbbadni Neymar ide vagy oda.
Monduk az ötéves szerződéséből már csak 2 év van, ha jól tudom volt valami megállapodás, hogy 3 szezon után szabadon tárgyalhat vagy hasonló. Tudja valaki hogy pontosan mi volt ez, vagy csak pletykaszinten merült fel?

Ez a Haalandos sztori is egy kicsit túl van fújva. Ki tudja mi mennyiért szerezhettük volna meg és választotta volna-e a padot a biztos kezdőtagság helyett. Még fiatal, ráadásul van ideje később nagyobb csapatba szerződni, ahhoz pedig fel kell magára hívni a figyelmet. Suarez, Messi, Griezmann, Dembélé mellett pedig ez nem biztos hogy könnyű lett volna. Azt nem lehetett előre tudni, hogy Suarez és Dembélé is kioffolja magát a szezonra.

A legjobb választás tlán tényleg Angel lenne, de ő is csak a minimális felhozatal miatt. Az ilyen Braithwate-re totál felesleges 20 milliót kiadni egy fél szezonért, úgyis csak a padot koptatná, max. további sérülés esetén vennénk igazi hasznát, nyáron úgyis megy ingyen kölcsönbe vagy 5 millióért rásóznánk valami palimadár csapatra, ráadásul a BL-ben nem is játszhat. Jobban jár a csapat, ha játszik Fati, rotáláskor pedig inkább átállni egy 4-4-2-re
Forca Barca!!!!
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.19. 08:15:30

Sérülésből tért vissza így valóban nincs nagy formában, viszont balosra úgy hiányzik valaki mint egy falat kenyér. Nincs nagyon jobb alternatíva, esetleg ha marad a City büntetése onnan lehetne próbálkozni, de ott inkább középpályást lenne érdemes kiszemelni.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.19. 06:53:06

Tomix354 írta:Nyáron egy Dembele, Coutinho, Gríz pakkból elfogadnék egy Neymar-Haaland párost. A brazil ha megembereli magát butíthat a baloson, a norvég meg ha így halad Mbappé mellett az egyik legnagyobb tehetség lenne és még csak 19. Volt valami hír mennyi a kivásárlási ára?
Tegnap néztem egy darabig a PSG-Dortmund meccset, hát Ney semmi emlékezeteset nem csinált, amiért bárkinek le kellene igazolnia akár 100 millióért, nem pedig a duplájáért. Meg se közelíti a 4-5 évvel ezelőtti csúcs Neymart. Fásult, kiégett embernek tűnik. Rizikó a megvásárlása még 100-ért is, nem hogy több mint 200-ért.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.02.19. 01:26:50

Nem tudom, most miért Braithwaite el szórakoznak, Angel jobb lenne 10 milláért. Olcsóbb is, golerosebb is, az hogy idősebb tok mindegy, rövid távra kell csak.
Káosz ami itt megy.. Jó hogy már csak 1 év van vissza ezekkel a koklerekkel.
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.18. 23:27:42

Tomix354 írta:Nyáron egy Dembele, Coutinho, Gríz pakkból elfogadnék egy Neymar-Haaland párost. A brazil ha megembereli magát butíthat a baloson, a norvég meg ha így halad Mbappé mellett az egyik legnagyobb tehetség lenne és még csak 19. Volt valami hír mennyi a kivásárlási ára?
Szép álom.. :lol:
Valóság az lesz, hogy marad Griezmann, Dembele jövőre is, Coutinho meg kérdéses hogy újból kölcsönbe megy, vagy ő is nálunk marad.

Abidaléknak a "Neymar és Lautaro sem lehetetlen küldetés a nyárra" szövegét meg nem is érdemes komolyan venni, szimpla befolyásolás ez is, hogy elhiggyük hogy van REMÉNY.
A valóság meg az lesz hogy megint körbe röhög majd a PSG, vagy az aktuális csapat minket, vagy ha kivételesen rá bólintana(mint nyáron a PSG) addigra már rég elvertük a pénzünket és jöhet az hogy kuncsorgunk hogy elengedjék kölcsönbe,részletre, vagy a 3 labda+2 barátságos meccs ajánlatért.
Kezdem azt hinni hogy arra játszanak Bartoék, hogy a lehető legszánalmasabb benyomást keltsük, és emberségből megsajnáljanak minket a csapatok
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.18. 22:43:47

Annyiért ha nem is ajándék de nem egy rossz alternatíva Lajos helyére. Kérdés mennyire illene hozzánk illetve 21-ben mi lesz.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2020.02.18. 22:41:09

Tomix354 írta:Nyáron egy Dembele, Coutinho, Gríz pakkból elfogadnék egy Neymar-Haaland párost. A brazil ha megembereli magát butíthat a baloson, a norvég meg ha így halad Mbappé mellett az egyik legnagyobb tehetség lenne és még csak 19. Volt valami hír mennyi a kivásárlási ára?
€75m
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.18. 22:39:53

Nyáron egy Dembele, Coutinho, Gríz pakkból elfogadnék egy Neymar-Haaland párost. A brazil ha megembereli magát butíthat a baloson, a norvég meg ha így halad Mbappé mellett az egyik legnagyobb tehetség lenne és még csak 19. Volt valami hír mennyi a kivásárlási ára?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.18. 22:28:23

Honnan vagytok olyan biztosak, hogy nem lesz újabb sérülés - pláne ha nem pihentetik őket? Márpedig a B-ben nincs betehető belső csatár. Hogy aztán a dán kell-e, vagy más elérhető, azt nem tudom. De akárkit választanak, tejeltetnek érte rendesen. Egy biztos: nem lehet olyat hozni, akire nem telik, aki nem akar jönni, vagy akinek nincs fix kivásárlási ára és nem engedik.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.02.18. 18:04:47

Olvasom itt a legújabb nevet: ̶B̶r̶a̶t̶w̶h̶ izé.... ̶ ̶B̶r̶a̶i̶t̶w̶a̶... na szóval ̶B̶r̶a̶i̶t̶w̶h̶i̶. 20 millió =D> a nevét se tudom leírni b+.

Hova az anyám valagába tud még ez klub süllyedni?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.18. 16:50:06

20 milliót adni olyanért akinek jó ha 2 meccse lesz? :D

Ez már tényleg egy vicc ami folyik a klub körül az elmúlt években. A legszomorúbb az, hogy ez ott senkit sem zavar. Nagyon hosszú lesz ez az év a választásokig, bár amekkora barmok vannak ott simán megválasztják a sleppjéből indulót.
Válasz küldése