Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.17. 19:24:19

visca el barca:
Hernandez rengeteget sérült, de ha mindenképp ilyen játékost hoznál akkor inkább Laporte mint ő
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.06.17. 16:30:40

Persze ordas kamu az egész, de játsszunk el a gondolattal. Ha nem ilyen töketlen vezetőségünk lenne és a MU tényleg ajánlott volna érte 150 millát, zokszó nélkül eladnám. Ennyi pénzből lehetne venni 2-3 top játékost a kezdőbe.

Múltkor ment itt a fantasy.

Akiket én eladnék:

firpo - 10 milla - nem szint, hoznám kurzawát ha kell egy kis ráfizetéssel
sergi roberto - 40 milla - ő sem szint, hoznám helyette emersont a betisből semedo cseréjének elég lenne
umtiti - 30-40 milla - állandóan sérült, ez így hosszú távon nem jó. Ide mindenki upamecanot írta, de az az ember olyan tetű lassú, hogy rossz nézni. Ráadásul jobb lábas. Nem feltételen kellene egy top player, lenglet sem az, mégis megoldja amit meg kell. Megpróbálnám lucas hernandezt, a bayerbe ugyse fér be, és sztem jó játékos.
rakitic - 30 milla - kezd kiégni, megpróbálnám tonalit a bresciabol, idén ugyis kiesnek.
dembelé - 60 milla - nem hoznék senkit a helyére, elegen vagyunk elől. ha nagyon kellene játékost mondani, talán comant megpróbálnám, de nem lenne feltétlen szükséges.

ha még nagyon akarnék fantasyt játszani egy griezmann-sancho cserébe is benne lennék.

coutinhot viszont haljak meg, megtartanám. nem igaz, hogy nem tudják sehova "benevelni" én a kp-n adnék neki még egy esélyt. csak nem ezzel a hurkagyurka edzővel

én egyelőre lajos helyére se hoznék senkit, főleg nem 100 millioért egy félszezonos martinezt.


szóval

out: firpo 10, SR 40, umtiti 40, rakitic 30, dembele 60, griezmann 80 milla - ez 260 millió

in: kurzawa 20, emerson 20, lucas hernandez 50, tonali 30, sancho 100 - ez 220 millió


------------------------------------------------------------------ TS / neto --------------------------------------------------------------------


---semedo/emerson-----------piqué/arujo------------------------lucas hern./lenglet---------alba/kurzawa-----


-------------------vidal/arthur-------------------------------busi/tonali-------------------------------FDJ/coutinho-------------------


-------------messi/sancho/fati---------------------suarez/braithwaite ---------------------------sancho/fati--------


FMbű ki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.06.17. 15:36:36

Valaki mutasson már egy HIVATALOS ajánlatot és egy Hivatalos cáfolatot már erről a Fati ügyről. Az igencsak szavahihető Sun magazin írt valamit arról hogy egy 2. ajánlatot is visszadobtunk.
Aki egy kicsit is ismeri ennek az igazmondó magazin munkásságát az tudja hogy fake a hír.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.17. 15:13:44

Mindannyiunknak van igaza ebben a Fati témában.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.06.17. 14:44:22

Bacsa írta:
2020.06.17. 11:57:58
Bármilyen hülyén hangzik de bízom abban, hogy Fati így folytatja, és a MU megadja érte a kivásárlási árat.
Jelenleg 50-50 % az esély arra, hogy valódi klasszis lesz belőle, és akkor 170 milliónál is többet ér néhány év múlva, vagy marad örök tehetség, és követi Bojant, Munirt, a középszerbe.
A Barca jelenlegi elöregedett és megújulásra érett keretét nagyon sok pénzből lehet csak feljavítani, és nincs sok sansz erre a nagy pénzre.
Dembelé, Coutinho tuti bukás, a többiek (Rakitic, Roberto, Firpo, Umtiti, stb.) pedig nem fognak sok pénzt hozni.
Így nagyon kellene az a 170 millió.
Persze ha be is jönne a 170 millió, ott van a veszély, hogy a Pjanic-Lautaro kettősre költi el a BArca, és azzal nem nagyon lennénk beljebb. Az nagyjából a Neymarért kapott pénz elpocsékolásának a megismétlése lenne.
Én semmiképp nem adnám el. A pénz miatt sem. Ha majd nem fut annyira be, akkor sem. Itt az ideje, hogy megint bizalmat szavazzunk fiataljainknak, s hiába szajkózzuk, hogy hirtelen kellenek az eredmények, minden csapat törekszik egy-két fiatal beépítésére, pont mi maradjunk el ettől? Érezzék ők is, hogy a Barca számol velük.
més que un club
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.06.17. 14:39:07

Az első, hogy szinte 100% , hogy ez a hír kamu. Senki nem fog kifizetni 150 milliót Fatiért. Ennyi pénzből megveheti egy csapat Mane-t Salaht, majdnem Neymart, Sanchot, Sanet és még elég sok más játékost.
A másik, hogy a csapat újjáépítéséhez annyi másik ember van, akit el lehetne adni. Pont azt az embert, akinek ott lehet a helye a jövő Barcájában nem kéne eladni. Szerintem ez a vezetőség már ne kapjon még egyszer 150 milliót és ne akarjon csapatot építeni, mert láttuk Neymar óta, hogy sikerült ezt megoldani. Kidobtak csak támadókra olyan 400 milliót és még mindig csak Messiben van veszély ( és amúgy néha Fatiban). Jah meg a 18 milliós kényszerigazolás Braitwhaite egyelőre hasznosabb bármelyik “jól megfontolt” 100+ millás igazolásnál. Szóval nekem már nincs meg bennük az a bizalom, hogy ezúttal majd olyan okosan költik el a 150 milliót. Valószínüleg megvennék Lautarot és ennyi lenne a nagy építkezés. Majd a következő vezetőség építkezzen, ezek már inkább ne.
Illetve a masik , hogy ha tudja a többi csapat , hogy a Barca kapott 150 milliót, akkor majd mindenki dupla annyiba fog kerülni, tehát már csak ezért sem lehet építkezni. Szerintem egyértelműen másokból kell pénzt csinálni. Sokkal inkább eladható szerintem Griezmann, mert semennyire nem illik ide és belőle is lehet pénzt csinálni, vagy ott van Coutinho vagy Dembele (bár őt csak kölcsönadnám , mert most lement az értéke és ha rendbetenné egyszer magát szerintem még jó is lehetne akár itt akár drágábban eladható lenne) , de eladható, Rakitic, Firpo, Umtiti is és nálam Roberto is simán. Szerintem borzalmas üzenet lenne egyébként a La Masianak Fati eladása. Nem nagyon tudok elképzelni jobb kezdést egy La Masias 16-17 éves játékostól (aki az ifibajnokságból jött az A csapatba) , mint amit Fati produkál ebben a szezonban. Szóval, ha őt sem tartják meg/ becsülik meg akkor szerintem le kell húzni a rolót a La Masian. Engem az sem érdekel, ha mégsem lesz annyira jó. ilyen teljesítmény után megérdemli, hogy a Barcában játszhasson.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arthur8 2020.06.17. 14:45:06-kor.
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.06.17. 11:57:58

Bármilyen hülyén hangzik de bízom abban, hogy Fati így folytatja, és a MU megadja érte a kivásárlási árat.
Jelenleg 50-50 % az esély arra, hogy valódi klasszis lesz belőle, és akkor 170 milliónál is többet ér néhány év múlva, vagy marad örök tehetség, és követi Bojant, Munirt, a középszerbe.
A Barca jelenlegi elöregedett és megújulásra érett keretét nagyon sok pénzből lehet csak feljavítani, és nincs sok sansz erre a nagy pénzre.
Dembelé, Coutinho tuti bukás, a többiek (Rakitic, Roberto, Firpo, Umtiti, stb.) pedig nem fognak sok pénzt hozni.
Így nagyon kellene az a 170 millió.
Persze ha be is jönne a 170 millió, ott van a veszély, hogy a Pjanic-Lautaro kettősre költi el a BArca, és azzal nem nagyon lennénk beljebb. Az nagyjából a Neymarért kapott pénz elpocsékolásának a megismétlése lenne.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.17. 05:21:54

Arthur8 írta:
2020.06.17. 01:07:40
Sokkal előbb adnám el Griezmannt, mint Fatit. Egyszerűen nem illik ebbe a csapatba semennyire. 8 meccsenként van 1 jó meccse, egyébként pedig totálisan láthatatlan és veszélytelen.
Fati annyi játékpercel, mint amit Griezmann kapott szinte biztosan 10 gól fölött lenne.
Az egyértelmű hogy nem Fati lenne az első akitől megválnék, utolsók között lenne.
Bojan féle karriere lesz vagy Messi(persze nem a rekord rekordra halmozásra kell gondolni) azt nem tudhatjuk, de egy 17 éves pár meccses srácról beszélünk akit ennyiért biztosan eladnék többek között Grizi, Cou és Dembivel együtt, hogy "pillanatok" alatt felépítsem a jövő csapatát. Utólag fognám a fejem, vagy fogadnám a tapsvihart a döntés után az évek múlva derülne ki. Jelenlegi anyagi és keret összetétegileg jó döntés lenne hisz olyan fiatal tehetségekre csaphatnánk le mint De Ligt, Tonalli, van de Beek, Havertz. Tudom jön majd hogy Fati is közéjük tartozik meg, ha mindenkitől megszabadulunk Fatiert kapott pénz nélkül is meglehetne szerezni ezen játékosokból néhányat és akkor oda se kell már igazolni. Ez lenne a legjobb kivitelezés. Nem is azt mondom hogy elkell adni, de ilyen összeggel le kell húzni egy csapatot ha tényleg adna érte valakit. Mondjuk Messiért is adtak volna ennél jóval kevesebbet és látták benne a potenciált így maradt a többi pedig történelem. Én a csapat jelenlegi helyzete miatt adnám el, mert Grizi nem fog padozni, ha Dembele egészséges lesz ő fog játszani ha nem tudunk tőle megszabadulni, jön esetleg Lautaro.. Évekig nem juthat szóhoz az eddigi tendencia alapján így jó eséllyel távozna amúgy is és majd potom pénzért. Én ez miatt adnám ennyiért azonnal.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.06.17. 01:07:40

Sokkal előbb adnám el Griezmannt, mint Fatit. Egyszerűen nem illik ebbe a csapatba semennyire. 8 meccsenként van 1 jó meccse, egyébként pedig totálisan láthatatlan és veszélytelen.
Fati annyi játékpercel, mint amit Griezmann kapott szinte biztosan 10 gól fölött lenne.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.17. 00:51:31

palesz77 írta:
2020.06.16. 16:56:22
davi10 írta:
2020.06.16. 12:40:38
A Sport szerint egy 150 milliós ajánlatot is visszadobtunk Fati-ért :D
Mostmár kezdek gyanakodni :D
Nehogy mar elhidd ezt. :D Egy rendes sztarjatekosra nincs senkinek ennyi penze a mostani piaci helyzetben, nem hogy egy 10 meccses 17 evesre.. Tavaly nyaron is teljesen irrealis lett volna, hat meg iden. Akkora kamu mint a haz.
Ha igaz lenne..
Eladnám ennyiért simán, de nem Neymar miatt. Hanem ezen a pénzen, plusz még néhány távozóval legyen összesen 300 misi. Egy Van de Beek 60, Werner 60, De Ligt 90, Cucurella 6, Dest 20, Upamecano 50-60 m lehetne hozni azaz egy fél csapatot a rutinosak mellé.

Félre értés ne essék nem azért adnám el mert nem akarok visszaterni arra az útra hogy neveljük ki a tehetségeket a felnőtt csapatnak, de a selejtek eltávolításával meg az ő eladásával akár 1 holtszezon alatt lehetne utokepes csapatot felhúzni hosszú tavra, a várható 2-3-4 év alatt. Vissza hozhatnank azt az elveszett 4-5 évet és a többieket a következő szezonokban lecserelni.
Persze ez Barto alatt csak álom, ha eladja akkor egy igazolásba öli majd bele az összes pénzt. Egyedi Sancho vagy de Bruyne leigazolasat tudnám elfogadni all inbe.

Gyors példákat írtam csak meg akiket össze hoztak velünk, nem az én konkrét listám ez. 300 millióból lehetne egy szép csapatot építeni akár 1 év alatt is ha értelmes gondolkodás lenne. Ezt próbáltam szemléltetni

Árakat is csak össze csaptam. Nekünk biztos drágább lenne egy Werner is, de ha mindegyikre rarakunk meg 10-15 misit akkor is 3-4 játékos bőven hozható lenne, a várható 1 "értelmes igazolás" helyett.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.06.16. 16:56:22

davi10 írta:
2020.06.16. 12:40:38
A Sport szerint egy 150 milliós ajánlatot is visszadobtunk Fati-ért :D
Mostmár kezdek gyanakodni :D
Nehogy mar elhidd ezt. :D Egy rendes sztarjatekosra nincs senkinek ennyi penze a mostani piaci helyzetben, nem hogy egy 10 meccses 17 evesre.. Tavaly nyaron is teljesen irrealis lett volna, hat meg iden. Akkora kamu mint a haz.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.16. 13:13:03

Fatinak 170 millió a kivásárlási ára. Ha azt leteszik és ő maga is kap egy zsíros szerződést, nem hiszem, hogy a Barca réigérne neki.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.16. 12:40:38

A Sport szerint egy 150 milliós ajánlatot is visszadobtunk Fati-ért :D
Mostmár kezdek gyanakodni :D

Közben hivatalos
Perez :arrow: Roma, 11 millió
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1946
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.12. 12:12:56

davi10 írta:
2020.06.12. 11:06:54
Nekem elég egy "beismerő vallomás" bármelyik United-illetékestől, hogy tényleg próbálkoztak, már küldöm is a pü-t Matyinak :mrgreen:
Franc. Remélem egy MU-s vezetőnek sem tudod a telefonszámát :mrgreen:
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.06.12. 11:58:00

NovaProspekt írta:
2020.06.12. 10:44:22
Köszi Davi. Ha mégis eladnánk Fatit egy százasért, kérni fogom a bant. :mrgreen:
100 millióért azonnal el kell adni,valamelyest helyre rázódnánk anyagilag.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.12. 11:06:54

Nekem elég egy "beismerő vallomás" bármelyik United-illetékestől, hogy tényleg próbálkoztak, már küldöm is a pü-t Matyinak :mrgreen:
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1946
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.12. 10:44:22

Köszi Davi. Ha mégis eladnánk Fatit egy százasért, kérni fogom a bant. :mrgreen:
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.06.12. 10:22:39

SPORT @NovaProspekt csak neked csak most: :D
- A United nem áll le, készek emelni az árat Fati-ért :D

- Érdeklődünk egy 19 éves török-holland középpályásért, Orkun Kökcü-ért. Annyit olvasok, hogy nem akar hosszabbítani a Feyenoord-dal (2023-ig szól a szerződése), illetve az Arsenal és a Chelsea is érdeklődik.
Nem ismerem a gyereket, Youtube-on megnéztem 2 videót róla. Hát remélem azok voltak a legrosszabbak, mert azokban én semmi különöset nem láttam.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1946
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.06.12. 06:11:14

Sztem szimplán bullshit, ahogy a Rakiticért 90 milla is az volt, szintén a Sporttól. Ezek irreális árak a mai piacon is.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.06.11. 21:16:00

Van olyan gyanúm, hogy az állítólagos ajánlat Fatiért csak közönséges provokáció. Ha a Barca mutatott volna jelet az "üzletre", azonnal kiderült volna, hogy eszük ágába sincs ilyen árat fizetni. Viszont meghurcolhatták volna a Barcat, hogy nem becsüli se a fiatalokat, se a saját utánpótlást, úgyhogy a fiataloknak eszükbe se jusson oda igazolni, illetve aki ott nevelkedik, az első ajánlatra gyorsan húzzon el. Trükk - ami nem jött be. Gyorsan el kell felejteni,
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.06.11. 10:18:34

Szerintem se Bojan se Messi nem lesz a srác.
Az egyiknél azért Ő szerintem használhatóbb,már azért is mert sokkal nagyobb a lendület benne,a másikhoz meg Maradona volt hasonlítható a történelemben,így óriási hülyeség szvsz ilyet várni tőle. Új Messi valószínűleg nem mostanában lesz bárki is,ha lesz egyáltalán.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.11. 00:01:55

sansz írta:
2020.06.10. 21:46:39
Bacsa írta:
2020.06.10. 18:14:10


Utána jött Bojan, és talán még Messinél is ígéretesebb volt az indulása

Fati is lehet Messi, de lehet Bojan és társai követői.

Ha Messi lesz, akkor újabb 10-15 sikeres év előtt állhat a Barca, ha Bojan, akkor verni fogja minden Barca vezető, hogy nem adták el most 100 millióért, mert állítólag valamelyik angol klub ennyit kínált érte.
Nehéz okosan dönteni vele kapcsolatban, de én egyelőre nem látom benne Messit, de még a korai Bojant sem. Remélem, rám cáfol, ha marad.
Fati sosem lesz Messi-szerű. Fati nagyon lelkes, fiatal, dinamikus, bátor, de ahogy lentebb írta valaki, ennyi. Ez pl vagy bundesliga. Ha valaki 100at adna érte,azonnal adni kellene,még akkor is,ha jól jött csatárhiánykor.
Félreértés ne essék, lehet szeretni ezt a stílust, nincs ezzel gond, de a legjobb/legszerencsésebb meccsén sem volt benne több. A 14 éves Messihez se hasonlítható,független attól,hogy Messit is félve tették a csapatba. Azonnal látszódott,hogy egy az egyben szinte bármit megtehet a pályán.
Bojan pedig szerintem csak egy ilyen erőlködés volt, dönthetett értelmetlen rekordokat,játékban sosem volt igazán jó. Szerintem a Barcánál azt gondolták,hogy alacsony ő is, biztos olyan lesz,mint Messi a mezben :D
Abban egyetértek hogy nem volt akkora tehetség mint Messi vagy akár Bojan, hisz előtte hallani se hallottunk a srácról mint nagy reménység(én legalábbis nem). Befuthat sikeres karriert de Messi félét azért ne várjunk.. Bojanba sokkal több lakkozott ebben az időben, de mégis besült. Fatiba annál kevesebb és talán ezért lehet jobb karrierje.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.06.10. 23:27:23

Szerintem fölösleges bárkit Messihez hasonlítani. El lehet kezdeni hozzá hasonlítgatni bárkit pl a felkapott Sanchot, vagy Kai Havertzrt vagy Sterlinget , de akár Mbappét is és akkor is azt fogjuk látni, hogy senki nem lesz a közelében sem.
Kicsit korainak érzem azt, hogy Fatit elkönyveljük olyannak, mint akiből nem lehet majd Barca játékos. 16 évesen az ifiből érkezett a gyerek. Nem volt felnőtt meccse még , úgy kezdett el így játszani. Brutál nagy lehet a különbség az ifi foci és a világ egyik legjobb bajnoksága között. Ennek ellenére úgy robbant be, ahogy nem sokan az ifiből mostanában. Nem lesz Messi Fatiból , de nem hinném , hogy bárki is ezt gondolná. Viszont van pár árnyalat Tello, Sandro, Cuenca szintje és Messi szintje között, ahova azért elférhet Fati. Szerintem lehetne várni 2-3-4 évet azzal, hogy lássuk mi lesz belőle. Van ideje fejlődni. Olvastam a spanyol U 18as valogatott edzőjének nyilatkozatát , aki azt mondta, hogy Pedri es Fati a korosztálya két legjobbja Spanyolországban. Egyelőre 1000 percet játszott a felnőtt fociban és én egy meccsre emlékszem amikor kifejezetten rossz volt, a Dortmund ellenire, míg emlékszem olyan teljesítményre, amikor jobban játszott a világbajnok Griezmannál 16 (17) évesen. Általában szerintem nem lefelé lógott ki. Nem akarom felhypeolni sem, de azért várjunk vele pár évet, hogy mennyit fejlődik. Szerintem , aki 16 évesen az ifiből ilyen meccseket le tud tenni abban van lehetőség. Meglátjuk mi jön ki belőle.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.06.10. 21:46:39

Bacsa írta:
2020.06.10. 18:14:10


Utána jött Bojan, és talán még Messinél is ígéretesebb volt az indulása

Fati is lehet Messi, de lehet Bojan és társai követői.

Ha Messi lesz, akkor újabb 10-15 sikeres év előtt állhat a Barca, ha Bojan, akkor verni fogja minden Barca vezető, hogy nem adták el most 100 millióért, mert állítólag valamelyik angol klub ennyit kínált érte.
Nehéz okosan dönteni vele kapcsolatban, de én egyelőre nem látom benne Messit, de még a korai Bojant sem. Remélem, rám cáfol, ha marad.
Fati sosem lesz Messi-szerű. Fati nagyon lelkes, fiatal, dinamikus, bátor, de ahogy lentebb írta valaki, ennyi. Ez pl vagy bundesliga. Ha valaki 100at adna érte,azonnal adni kellene,még akkor is,ha jól jött csatárhiánykor.
Félreértés ne essék, lehet szeretni ezt a stílust, nincs ezzel gond, de a legjobb/legszerencsésebb meccsén sem volt benne több. A 14 éves Messihez se hasonlítható,független attól,hogy Messit is félve tették a csapatba. Azonnal látszódott,hogy egy az egyben szinte bármit megtehet a pályán.
Bojan pedig szerintem csak egy ilyen erőlködés volt, dönthetett értelmetlen rekordokat,játékban sosem volt igazán jó. Szerintem a Barcánál azt gondolták,hogy alacsony ő is, biztos olyan lesz,mint Messi a mezben :D
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.06.10. 20:08:57

NovaProspekt írta:
2020.06.10. 19:19:49
RA7 írta:
2020.06.10. 02:21:40
Tartaléknak legyen már saját nevelés, aki ebben a rendszerben nőtt fel és tudja mikor hova kell mozogni. Arra a szezononkénti 10-15 meccsre nem igaz hogy 40 milliós cseréket kell igazolni.
azt elfelejted, h hiába saját nevelés vki, nem biztos h minden vágya a padon rohadni egy életen át. Rafinha, Grimaldo, Thiago és még sok más saját nevelés menekült/menekül innen, ahogy tud. és akkor mindjárt kellenek azok a 40 milliós cserék, akik viszont bevállalják a padot legalább ideig-óráig.
Én úgy gondoltam ezt az egészet hogy cserének 1-2 évre, aki bizonyít az nyilván bekerülne a kezdőbe, helyére jön egy másik, ugyanúgy azok helyére is akik semmit se mutatnak. Ha van egy ilyen bázis használjuk már könyörgöm...
Válasz küldése