Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
JB
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:13:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.01. 11:49:24

Vakmacska írta:
2020.09.01. 10:37:22

Igen, a két legjobb támadót kergetik el a klubtól, amúgy meg semmi változás.
Mintha direkt szét akarnák zúzni a maradék reményt is arra, hogy jó csapatunk legyen.
Búcsúzóul még távozás előtt jól odaszrnak egy nagyot az asztalra
Ahogy olvasom a katalán lapokat (Mundo, Sport) szerintem igenis határozott koncepciója van Koeman-nak.
Rakitic már eladva a Sevilla-nak, Vidal közel az Interhez, Suárez pedig lassan a Juve új 9-ese lehet.
Ugye ők lettek megemlítve a múlt héten távozóknak, meg még Umtiti. Tehát valszeg dolgoznak az ügyön az illetékesek.

Messinek meg elmondta, hogy számít rá, de nem mint csapatkapitány (aminek nem is való). Ez biztos fájt Leonak és kiverte a hisztit, de ez más történet.

Gondolom az első körös edzések lemennek, látja hova kellene igazolnunk és utána lépnek. De ehhez azért kell egy kis idő, én bizakodó vagyok!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2020.09.01. 11:40:50

Stalkyard írta:
2020.09.01. 11:01:37
Van de Beek, jó vicc, sose volt ő itt valós opció. :D

Elhozzuk Wijnaldumot 30 körül, hogy a Liverpool megvehesse a kapott pénzből Thiagot. Meg is lesz a trademark nyári Bartomeu bombaüzlet, amiben a Poolnak intézünk még egy BL/PL győzelmet, mi meg tovább ássuk magunkat az ürülékbe. Mindenki, akinek egyéb reményei vannak itt az átigazolási szezon kapcsán, súlyosan csalódni fog (ha még képes rá az elmúlt évek után). :D
Kb igen. De ha van egy Rafinha-nk, miért kellene Wijnaldum. Kb egy poszt, de a brazil nekem valahogy "ügyesebb".

Amikor elmegy Messi, kicsit át kell szellemülni, mert a játék mindig is köré volt építve. Biztos vagyok benne, hogy sok ember a csapatban közel nem tudta hozni azt a szintet, amire valójában is képes lenne. Ilyen pl.: Rafinha, Grizes és még sorolhatnám. Talán Dembelé-nek is hasznára válik a dolog. Remélem értitek mire gondoltam :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.01. 11:08:36

Én is örülök, hogy Lautaro nem jön, de valóban félő, hogy sok játékos látja most hasonlóan helyzetünket, és jelenleg finoman szólva sem vagyunk vonzó lehetőség számukra. Pedig néhány éve ez még teljesen máshogy volt, ennyit tesz a rossz vezetés. :(

Így valódi sztárigazolásokban szerintem nem nagyon reménykedhetünk, még akkor sem, ha Messiért végül bejönne egy komolyabb összeg. Gabriel Jesust talán elhozhatjuk a Messi-transzfer keretén belül, de más komolyabb névre nem látok esélyt. Akik Nemyarról és KDB-ről álmodoznak, azok szerintem nagyon elszakadtak a valóságtól.

Hozzáteszem, szerintem most nincs is sztárokra szükségünk. Sokkal inkább a meglévő játékosainkból kellene összerakni valami működőképes koncepciót. Ha ebbe jön egy százmilliós sztár, akinek mindenképpen helyet kell szorítani, kifejezetten romboló hatású is lehet. Valverdén sem segített, hogy az addig viszonylag jól működő rendszerébe be kellett szorítani az érkező Coutinhot és sérülésből visszatérő Dembelét, aki láthatóan nem illettek bele.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.01. 11:07:24

Stalkyard írta:
2020.09.01. 11:01:37
Van de Beek, jó vicc, sose volt ő itt valós opció. :D

Elhozzuk Wijnaldumot 30 körül, hogy a Liverpool megvehesse a kapott pénzből Thiagot. Meg is lesz a trademark nyári Bartomeu bombaüzlet, amiben a Poolnak intézünk még egy BL/PL győzelmet, mi meg tovább ássuk magunkat az ürülékbe. Mindenki, akinek egyéb reményei vannak itt az átigazolási szezon kapcsán, súlyosan csalódni fog (ha még képes rá az elmúlt évek után). :D
Kb. körülírtad mi lesz. Még esetleg lesz vagy két totál felesleges igazolásunk 30-30 milláért.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.09.01. 11:01:37

Van de Beek, jó vicc, sose volt ő itt valós opció. :D

Elhozzuk Wijnaldumot 30 körül, hogy a Liverpool megvehesse a kapott pénzből Thiagot. Meg is lesz a trademark nyári Bartomeu bombaüzlet, amiben a Poolnak intézünk még egy BL/PL győzelmet, mi meg tovább ássuk magunkat az ürülékbe. Mindenki, akinek egyéb reményei vannak itt az átigazolási szezon kapcsán, súlyosan csalódni fog (ha még képes rá az elmúlt évek után). :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.09.01. 10:58:05

Nézem a képet Koeman első edzéséről.
A háttérben van két fószer. Ők az új titkos igazolásaink? :lol: :lol: :lol: :lol:
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2020.09.01. 10:42:28

Sajnálnám, ha Messi elmenne, de lehet az ő távozása kell a megújuláshoz. Hozzáteszem én már vagy 2 éve csatárként, amolyan hamis 9esként játszattam volna 2 gyors szélsővel, mert védekezés az nem az erőssége, viszont kapu előtt még mindig top. Nyilván a középső sávban vissza-vissza jöhetett volna osztogatni is a gyors futóknak. Suarez kapcsán meg látva az ínséges csatárpiacot én simán felajánlottam volna neki egy fizu felezést melletti maradást azzal, hogy többnyire csere lesz. Más kérdés hogy belement volna...?

Kíváncsi vagyok milyen hadrendben állunk fel az új edzővel, én 4231re tippelek. Abban bízom, hogy Busit elfelejtjük, mert ő már lassú a mai focihoz.
Nekem nagyjából megfelelne első körben egy ilyen:
TS/Neto - Semedo/Emerson, Piqué/Garcia, Lenglet/Todibo vagy Arujo, Alaba/Alba - De Jong/SR, Pjanic/X - Coutinho/Fati, Griezman/Puig, Dembele/Trincao - X/X

Ami kérdéses nálam...a középhátvédként maradna a 2 tavalyi kezdő, cseresorban fiatalok. Kérdés ezek közül megugraná-e valaki a szintet? Emerson elhoznám, mert elég jó a Betisbe. Alaba sokoldalú játékos, simán elfogadnám. Kéne még valaki középre, mert Busi gyenge oda. Előre meg a legjobb ha Messi maradna, de erre csekély az esély, szóval valahogy csereként csatárt kell bevonni a bizniszbe. A sajtó által kreált Garcia, Jesus, B Silva triot szivesen látnám, pláne ha egy kis apró is jönne mellé.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.09.01. 10:37:22

Feast4 írta:
2020.09.01. 10:31:46


Ezzel teljesen egyet értek. Olyan szempontból tartom ezt most gáznak, hogy egy ilyen egyszerű félszezonos figura számára sem vagyunk csábítóak. Sok mindent elárul.

Egyébként van de Beek ha tényleg meg a Unitedbe mert mi sokkaltuk az árát, az leginkább Koeman szabad kezéről és a tényleges anyagi helyzetről árul el sokat. Egy játékost akart eddig az se jött össze. Ráadásul a csapatátalakítás eddig ott tart, hogy Suarezt elzavarjuk, Messivel összevesztünk. De se ide nem hoztunk senkit, se el nem adtunk a léhűtőkből eddig senkit. Szóval ez a tökös Koeman is nekem inog. Jelenleg két igazolásunk volt, mindekettőt lezsugáztuk mire idejött. (Tata Martino krrh...krrh...!)
Igen, a két legjobb támadót kergetik el a klubtól, amúgy meg semmi változás.
Mintha direkt szét akarnák zúzni a maradék reményt is arra, hogy jó csapatunk legyen.
Búcsúzóul még távozás előtt jól odaszrnak egy nagyot az asztalra
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.01. 10:31:46

visca el barca írta:
2020.09.01. 06:38:11
Vakmacska írta:
2020.09.01. 06:25:03
Lautaro Martinez meggondolta magát. Mégsem akar ide igazolni, a klub körüli balhék -"bizonytalanságok"- miatt
Hála a jó Istennek... 20 milliót se ér, nem hogy 100+ot...
Ezzel teljesen egyet értek. Olyan szempontból tartom ezt most gáznak, hogy egy ilyen egyszerű félszezonos figura számára sem vagyunk csábítóak. Sok mindent elárul.

Egyébként van de Beek ha tényleg meg a Unitedbe mert mi sokkaltuk az árát, az leginkább Koeman szabad kezéről és a tényleges anyagi helyzetről árul el sokat. Egy játékost akart eddig az se jött össze. Ráadásul a csapatátalakítás eddig ott tart, hogy Suarezt elzavarjuk, Messivel összevesztünk. De se ide nem hoztunk senkit, se el nem adtunk a léhűtőkből eddig senkit. Szóval ez a tökös Koeman is nekem inog. Jelenleg két igazolásunk volt, mindekettőt lezsugáztuk mire idejött. (Tata Martino krrh...krrh...!)
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.01. 07:27:57

NovaProspekt írta:
2020.08.31. 19:55:39
Feast4 írta:
2020.08.31. 19:51:12
Ha a hír igaz közben a Unites megelőzött minket a van de Beek dologban.
most akkor van de Beek, vagy nincs?
Nincs,de Beek lesz. Ha más nem Todibo. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.01. 06:38:11

Vakmacska írta:
2020.09.01. 06:25:03
Lautaro Martinez meggondolta magát. Mégsem akar ide igazolni, a klub körüli balhék -"bizonytalanságok"- miatt
Hála a jó Istennek... 20 milliót se ér, nem hogy 100+ot...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.09.01. 06:25:03

Lautaro Martinez meggondolta magát. Mégsem akar ide igazolni, a klub körüli balhék -"bizonytalanságok"- miatt
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2020.08.31. 23:05:56

Mondjuk csak most kezdi a teljes keret az edzéseket, nem baj ha Koeman megnezi őket mielőtt igazolunk. Simán benne van hogy, egy védő igazolás mondjuk attól is függ hogy pl Todibo hogy tetszik a hollandnak.
Én azt szeretném hogy akik eddig kölcsönben voltak, vagy jegelték őket, azok mind tiszta lappal induljanak. Gondolok itt még Wague, Oriol Busquets, Araujo és társaira. De akár Coutinhora is. Igazi bizonyítási lehetőséget még nem kaptak legtöbben.
A "biztos" távozókat mondjuk én is sürgetném egy picit.
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.31. 19:55:39

Feast4 írta:
2020.08.31. 19:51:12
Ha a hír igaz közben a Unites megelőzött minket a van de Beek dologban.
most akkor van de Beek, vagy nincs?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.08.31. 19:51:12

Ahhoz képest hogy nagy átalakítás van még se ide
se el nem igazolt senki.

Ha a hír igaz közben a Unites megelőzött minket a van de Beek dologban.

De legalább összevesztek mindenkivel.Haladunk! =D> :mrgreen:
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.08.31. 18:37:28

Sinya22 írta:
2020.08.31. 18:21:08
Meddig tart hivatalosan az átigazolási szezon,szeptember vége?

Értem én,hogy most a Messi üggyel foglalkozik mindenki Barcelonában és azon kívül is,de vannak emberek akik szerintem függetlenül attól,hogy mi lesz Messivel,lesz belőle pénz,vagy kapunk pár játékost,mehetne. Rakitic,Vidal,Umtiti, szerintem egyikre sincs szükség. A chileire azt mondtam maradhatna 1 évet,de mivel Buszkecc és Roberto is maradni fog,akkor inkább lépjen le, ne vegye el ő se az időt az új emberektől.

A Koeman szabad kezet kap dolog is kezd sántítani. Lehet,ő eleve úgy jött ide, hogy lesz egy Messije meg egy Suareze,akikre azért még lehet számítani. Erre megkapta a parancsot,hogy Suareznek mennie kell,majd megtudta,hogy Messi se marad. A kért emberekre vagy nem lesz pénzünk,vagy kapunk helyette mást( Jesus pl). aki lehet nem is kellene Koemannak,de hát abba meg nem lesz beleszólása.

Félek én ettől az új csapat dologtól. Nem azért mert nem nyerünk semmit esetleg megint,nem nagyon érdekel. Csak eddig úgy állunk,hogy ki lesz rakva a 2 emberünk akik szórták a gólokat, a védelem nem lesz megerősítve,a kp-n talán lesz változás,de ez is csak talán. Elől meg új esélyt kap Griezmann, Coutinho. Aztán vagy bejön,vagy kiderül,hogy nem Messi volt a bajuk. Egyedül a fiatalok miatt várom az új szezont(Fati,Puig) meg kíváncsi vagyok Trincao mennyire jó, vagy nem jó. Aztán ha ugyanazok az emberek lesznek erőltetve a hollandnál is,akkor felejtős a szezon,és majd jövő nyártól esetleg lesz valós építkezés.
Tavaly se focizott itt senki Messin kívül, szóval ha a fiúk elkezdenének végre játszani, akkor a tavalyi színt tarthatónak tűnik. Rosszabb, már nem lehet. A fejekben lenne jó rendet tenni, hogy egy mérkőzés az 90 percig tart és csak a lefújással van vége. És nem nyerünk attól, hogy Barca mezben megyünk ki a pályára. Egyébként nem jó hír Messi távozása.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.08.31. 18:21:08

Meddig tart hivatalosan az átigazolási szezon,szeptember vége?

Értem én,hogy most a Messi üggyel foglalkozik mindenki Barcelonában és azon kívül is,de vannak emberek akik szerintem függetlenül attól,hogy mi lesz Messivel,lesz belőle pénz,vagy kapunk pár játékost,mehetne. Rakitic,Vidal,Umtiti, szerintem egyikre sincs szükség. A chileire azt mondtam maradhatna 1 évet,de mivel Buszkecc és Roberto is maradni fog,akkor inkább lépjen le, ne vegye el ő se az időt az új emberektől.

A Koeman szabad kezet kap dolog is kezd sántítani. Lehet,ő eleve úgy jött ide, hogy lesz egy Messije meg egy Suareze,akikre azért még lehet számítani. Erre megkapta a parancsot,hogy Suareznek mennie kell,majd megtudta,hogy Messi se marad. A kért emberekre vagy nem lesz pénzünk,vagy kapunk helyette mást( Jesus pl). aki lehet nem is kellene Koemannak,de hát abba meg nem lesz beleszólása.

Félek én ettől az új csapat dologtól. Nem azért mert nem nyerünk semmit esetleg megint,nem nagyon érdekel. Csak eddig úgy állunk,hogy ki lesz rakva a 2 emberünk akik szórták a gólokat, a védelem nem lesz megerősítve,a kp-n talán lesz változás,de ez is csak talán. Elől meg új esélyt kap Griezmann, Coutinho. Aztán vagy bejön,vagy kiderül,hogy nem Messi volt a bajuk. Egyedül a fiatalok miatt várom az új szezont(Fati,Puig) meg kíváncsi vagyok Trincao mennyire jó, vagy nem jó. Aztán ha ugyanazok az emberek lesznek erőltetve a hollandnál is,akkor felejtős a szezon,és majd jövő nyártól esetleg lesz valós építkezés.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2020.08.31. 17:36:00

Rakitic ingyen megy a Sevillába 🤣🤣 mekkora divat ez nálunk ingyen lelépni meg sok pénzt keresni de unalmas már..
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.08.31. 17:22:59

Samper írta:
2020.08.31. 12:58:22
Boadu érkezését várom.
Én is így vagyok vele, szerintem nagy igazolás lenne. Láttam gyerekkorában szerepelni két Piedone filmben is.
Azóta sokat fejlődhetett.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.31. 15:17:54

Hát igen, viszont ettől függetlenül dolgozhatnának/dolgozhatnak az olyan transzfereken amik a Messi ügyet nem érintik.

FabrizioRomano szerint a Rakitic ügy el is van intézve, Sevillába igazol 3 éves szerződéssel, elvileg már orvosin is van.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.08.31. 15:07:27

LG írta:
2020.08.31. 14:43:05
fanbarca írta:
2020.08.31. 12:08:41
MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.31. 11:13:20

Van de Beek-re a hírek szerint(MD) sajnáltuk/sokalltuk a pénzt, pedig az elmúlt 1-2 hét alapján külön Koeman kérése volt.
Mondjuk abban talán egyet tudunk érteni, hogy most nem VDB-re van a legnagyobb szükség. Sokkal fontosabb jelenleg egy KH és egy BHV, utána pedig egy picit erősebb fizikumú, határozott focistára tenném a voksomat. Persze nem kéne megint 30+osban gondolkodni.

A középcsatár poszt pedig még mindig kérdés. Tényleg Grizes fog ott játszani?
Csak ez megint azt mutatja, hogy lehet mégsem kell annyira komolyan venni Komean szabad kezét.
Mondjuk ez még nagyon felemás helyzet. Nem tudni mi lesz a helyzet a közeljövőben. Ha Messiért kapunk egy pofásabb összeget, esetleg játékosokkal kiegészítve egészen máshogy alakul az átigazolási szezon, ha ingyen megy el minimális pénz lesz transzferekre, az az eset ha marad szintén más szituációt szül.
Itt úgy gondolkodott a vezetőség, illetve Koeman, hogy Messi marad és aszerint építi/változtat a csapaton. Aztán pár nappal később beáll egy teljesen új helyzet. Ez teljesen patthelyzetet szül. Még Trincao bemutatása sem tudott normálisan lezajlani, pedig ő már egy teljesen lezsírozott igazolás, hogy tudnának most még egy klubbal és játékossal leülni tárgyalni, főleg ha egy nagyobb kaliberű igazolásról van szó.
Nem véletlen, hogy még a sajtóban sem pörögnek a nevek, pedig ilyenkor már általában az 50.-nél tartanak, arról nem is beszélve, hogy most több távozó és érkező van terítéken.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.31. 14:43:05

fanbarca írta:
2020.08.31. 12:08:41
MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.31. 11:13:20

Van de Beek-re a hírek szerint(MD) sajnáltuk/sokalltuk a pénzt, pedig az elmúlt 1-2 hét alapján külön Koeman kérése volt.
Mondjuk abban talán egyet tudunk érteni, hogy most nem VDB-re van a legnagyobb szükség. Sokkal fontosabb jelenleg egy KH és egy BHV, utána pedig egy picit erősebb fizikumú, határozott focistára tenném a voksomat. Persze nem kéne megint 30+osban gondolkodni.

A középcsatár poszt pedig még mindig kérdés. Tényleg Grizes fog ott játszani?
Csak ez megint azt mutatja, hogy lehet mégsem kell annyira komolyan venni Komean szabad kezét.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.31. 13:44:09

Alaba vmi brutál fizut akar, ilyen évi 15-20 milláról olvastam. Gondolom bruttó, de az is húzós már. Sztem azért nem merül fel.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.08.31. 13:05:42

MessiNeymarSuarez írta:
2020.08.31. 12:54:18

Ha emellé még el is döntjük hogy mit akarunk játszani és ahhoz tartjuk magunkat(lehetőleg jó döntést hozva), akkor még jól is elsülhet a dolog.
Persze ha ebből az valósul meg hogy Lajos-Messi megy, Busi-Rakitic marad a kezdőbe akkor az még az idei szezonnál is gyászosabb lesz.
Amíg ez a Messi-komédia tart ne nagyon várjunk érkezőket se távozókat. Ha nem ezzel telne el minden nap valószínűleg nem itt tartanánk. Rakitic is már fél lábbal kint volt, ahogy Vidalnak is már csapatot kerestek, Koeman is több emberrel tisztázta kire van szüksége, kire nem, de amíg ez a huza-vona tart a transzferek nem tudnak haladni. És ez nem azért mert nincs semmi koncepció vagy bármilyen terv, amíg nem zárul le ez a tragikomédia felesleges bármit is várni.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.08.31. 12:58:22

Boadu érkezését várom.
Válasz küldése