Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2020.09.07. 15:40:32

culinho írta:
2020.09.07. 11:13:05
Tegnap élmény volt nézni a spanyol csapatot. Thiago kinőtte magát, tanárian irányított. Elmúlt évek legnagyobb igazolása lenne, ha őt sikerülne visszahozni. Valahol itt olvastam, hogy felmerült a neve. Nem tudom van-e reális alapja, de szöget ütött, hogy Ter Stegen mért őt emlegette. És ha jól tudom már előrehaladottak voltak a tárgyalások a Liverpool-al, mégse jelentették be. Hátha kivár ő is, mint Eric Garcia.

Ez a két srác, plusz a Lyon-os csatár és Koeman megkapja az erősítéseket a belső pozíciókban, amiről tavaly beszélt. 3 igazolás, 85 millió euro. Ez baráti ár, ahhoz képest, amit elszórtunk mostanság 1-1 "sztárra". Üres a kassza, de el lehetne passzolni pár felesleget.

Számomra álom csapat a jelenlegi helyzetben:

T.S.

Semedo - E. Garcia - Lenglet - Alba
De Jong
Thiago - Puig / Coutinho
Messi - Depay - Fati

Ez a középpálya ismét bika lenne, mehetne a gyors játék.

Másik oldalon pedig simán ki lehetne dobni Grizest és Dembelet, a dánt is. Kapjon lehetőséget Trianco, Pedri ...

A jövő csapata lehetne, 1-2 év kellene neki, hogy összeálljon. Persze ez csak álmodozás, de hátha..
Mindennel egyetértek... :) Ami viszont probléma, hogy Coutinho/Dembélé/Griezmann távozásáról egyelőre szó sincs, látszólag mind itt maradnak a nyakunkon, ez meg olyan 400 millió euró lenne a padra. Pont az a 3 igazolás kéne, amit írtál, 80-85 millió euróért tökéletes, de ha csak 1,5 milliókért szórjuk el Rakiticet, Vidalt, Suárezt, akkor abból a 85 millió se fog kijönni.

Coutinho-ról most úgy hírlik, hogy számol vele Koeman, Griezmann nem lesz kitéve egy év után és ő sem akar elmenni, Dembélé pedig jelenleg nyilván nem kell senkinek. Pedig ha közülük nem megy el valaki, akkor ugyanott leszünk, mint tavaly, idő pedig nem sok van, kérő ránézésre még kevesebb...

Reálisan amúgy szerintem Depayt meg is vesszük egy az egyben Suárez helyére, de Thiagóra nem sok esélyt látok sajnos, nekem ez inkább tűnik csak pletykának, illetve Koeman se akarja. Wijnaldumban nem látom az előrelépést mondjuk Vidalékhoz képest. A chilei szerintem olyan box-to-box középpályás, ami a nagykönyvben meg van írva, de azért annyira nagyon nem vált be nálunk. Ide nem ez kell szerintem, viszont Thiago pontosan az a típusú játékos, aki szerintem hiányzik nekünk.

szerk.: Depayról jut eszembe, Masi-ról tud bárki bármit? :D Ha jön a holland, akkor szerintem a fórum kollektívan tartozni fog egy bocsánatkéréssel a kollégának, aki bedobta őket olyan 5-6 éve... :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.07. 15:30:15

davi10 írta:
2020.09.07. 14:58:06
Nincs könnyű dolga Koeman-nak, a védelmünk lyukas, előlre meg annyian vagyunk, mint az állat.
Jelenleg: Messi, Suarez, Griezmann, Braithwaite, Fati, Dembele, Trincao

Coutinho-t nem is számoltam, és akkor még jön Depay. Még ha Suarez és Braithwaite távozik is, és számolunk azzal, hogy Dembele úgyis lesérül, akkor is soknak tűnik.

Trincao-ra baromi kíváncsi vagyok, de szerintem semmit nem fog játszani, lehet érdemesebb lenne kölcsönadni.

Ez a Thiago vs. Wijnaldum téma is érdekes. Nekem nagy kedvencem Thiago, de ha Koeman-nak szabad kezet ígértek, és a spanyolt hozzák az szerencsétlen Koeman-nak 2/0 (van de Beek, Wijnaldum). A végén még Lautaro-t is elhozzák Depay helyett...
Legalább Griezmannt megtarthatta :lol: Már ha igazak a hírek hogy ő marasztalta.


Bőség zavara van, de becsapós lehet, mert ezek közül kevés olyan van akire rá is merném bízni a szezont.
Messi egyértelmű, mellette Fati aki valamit bizonyított már, nagyjából ennyi, melléjük kellene még egy igazi 9-es rosszarcú gólvágó.
Suarez szinte biztos hogy megy, Griezmann annyira lesz idevaló mint amennyire Diego Costa a Fair-play díjazottak közé.
Dembele jó lehetne, de várhatóan idén is lesérül.

Garcia nem értem hogy miért nincs még nálunk, nagyon kellene a védelembe az erősítés, vagy komolyan gondolja a vezetőség hogy a következő szezont is az egyszál Piqué-Lenglet kettőssel toljuk le?


Lautaro meg szerintem inkább Bartomoeuék blöffje, hogy azt mutassák van pénzünk, különben annyiba kerülne mint a Thiago+Wijnaldum+Depay tengely, még mellé csapnánk a 20 milliós Garciát és meglennénk a szezonra.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.07. 14:58:06

Nincs könnyű dolga Koeman-nak, a védelmünk lyukas, előlre meg annyian vagyunk, mint az állat.
Jelenleg: Messi, Suarez, Griezmann, Braithwaite, Fati, Dembele, Trincao

Coutinho-t nem is számoltam, és akkor még jön Depay. Még ha Suarez és Braithwaite távozik is, és számolunk azzal, hogy Dembele úgyis lesérül, akkor is soknak tűnik.

Trincao-ra baromi kíváncsi vagyok, de szerintem semmit nem fog játszani, lehet érdemesebb lenne kölcsönadni.

Ez a Thiago vs. Wijnaldum téma is érdekes. Nekem nagy kedvencem Thiago, de ha Koeman-nak szabad kezet ígértek, és a spanyolt hozzák az szerencsétlen Koeman-nak 2/0 (van de Beek, Wijnaldum). A végén még Lautaro-t is elhozzák Depay helyett...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2020.09.07. 14:45:23

LG írta:
2020.09.07. 13:09:06
Thiago vs Wijnaldum: Valóban nem egy szint a két játékos. Utóbbival is jól járnánk, mert kapnánk egy nagyszerű kiegészítőjátékost, de az előbbi olyan minőséget képvisel, ami most nagyon hiányzik a középpályánkról.

Én azt sem bánnám, ha mindkettő jönne. Hiszen létszámban így pont annyian lennénk, mint tavaly, és Busquets jó messze kerülhetne a kezdő közeléből. [-o<
Lyon are expecting to receive an opening bid from Barcelona in the coming hours for 26-year-old Dutch international winger Memphis Depay. Lyon hope to extract a fee of €30m. [l'equipe via @GFFN]
Úgy tűnik hogy Depay lesz az első igazolásunk. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.07. 13:12:59

csababarca írta:
2020.09.07. 11:32:38
sansz írta:
2020.09.07. 10:54:44



Azért mindez tetézve van borzalmas kommunikációval is.
nah igen, ez el volt hibázva rendesen.

Umtiti esete meg egyrészt a játékos sara, de azért egy élő szerződéssel rendelkező játékost nem igaz, hogy nem lehet kötelezni orvosi vizsgálatra.
ha nem akar menni, akkor szerződésszegés (gondolom, van ilyen jellegű pont a szerződésben, ami kiterjed sérülések kezelésére), és mehet a dolgára.

de boldog lennék, ha egészséges lenne, mert magasan a legjobb képességű védőnk, kár érte.
Szerintem nem a vizsgálattal van a gond, még Katarba is a Barca orvosi felügyeletével ment a kezelésekre.
Itt az a kérdés,hogy mik a lehetőségei, valójában volt-e választás, a műtétre milyen kockázatok és milyen eredmények voltak várhatóak. Ha azt mondja neki az orvos,hogy 70% esély van,hogy jobb lesz műtét után, 30%,hogy műprotézissel fogsz életed végéig bicegni, akkor nem hinném,hogy kötelezhetnék rá. De csak a hasamra ütöttem..kár érte, ez tény.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.07. 13:09:06

Thiago vs Wijnaldum: Valóban nem egy szint a két játékos. Utóbbival is jól járnánk, mert kapnánk egy nagyszerű kiegészítőjátékost, de az előbbi olyan minőséget képvisel, ami most nagyon hiányzik a középpályánkról.

Én azt sem bánnám, ha mindkettő jönne. Hiszen létszámban így pont annyian lennénk, mint tavaly, és Busquets jó messze kerülhetne a kezdő közeléből. [-o<
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.07. 11:32:38

sansz írta:
2020.09.07. 10:54:44



Azért mindez tetézve van borzalmas kommunikációval is.
nah igen, ez el volt hibázva rendesen.

Umtiti esete meg egyrészt a játékos sara, de azért egy élő szerződéssel rendelkező játékost nem igaz, hogy nem lehet kötelezni orvosi vizsgálatra.
ha nem akar menni, akkor szerződésszegés (gondolom, van ilyen jellegű pont a szerződésben, ami kiterjed sérülések kezelésére), és mehet a dolgára.

de boldog lennék, ha egészséges lenne, mert magasan a legjobb képességű védőnk, kár érte.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2020.09.07. 11:13:05

Tegnap élmény volt nézni a spanyol csapatot. Thiago kinőtte magát, tanárian irányított. Elmúlt évek legnagyobb igazolása lenne, ha őt sikerülne visszahozni. Valahol itt olvastam, hogy felmerült a neve. Nem tudom van-e reális alapja, de szöget ütött, hogy Ter Stegen mért őt emlegette. És ha jól tudom már előrehaladottak voltak a tárgyalások a Liverpool-al, mégse jelentették be. Hátha kivár ő is, mint Eric Garcia.

Ez a két srác, plusz a Lyon-os csatár és Koeman megkapja az erősítéseket a belső pozíciókban, amiről tavaly beszélt. 3 igazolás, 85 millió euro. Ez baráti ár, ahhoz képest, amit elszórtunk mostanság 1-1 "sztárra". Üres a kassza, de el lehetne passzolni pár felesleget.

Számomra álom csapat a jelenlegi helyzetben:

T.S.

Semedo - E. Garcia - Lenglet - Alba
De Jong
Thiago - Puig / Coutinho
Messi - Depay - Fati

Ez a középpálya ismét bika lenne, mehetne a gyors játék.

Másik oldalon pedig simán ki lehetne dobni Grizest és Dembelet, a dánt is. Kapjon lehetőséget Trianco, Pedri ...

A jövő csapata lehetne, 1-2 év kellene neki, hogy összeálljon. Persze ez csak álmodozás, de hátha..
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.07. 10:54:44

Feast4 írta:
2020.09.07. 08:30:51
csababarca írta:
2020.09.07. 08:22:10

egyszerűen eladhatatlan a keret zöme, egyrészt a bérek miatt, másrészt meg az elmúlt években mutatott teljesítmény miatt.
Pont ezt mondom én is hónapok óta.Brutál bértömeg 30 fölötti levitézlett játékosok.Ha megnézitek nem véletlen az hogy szerződésbontással vagy ilyen kamu pénzért történő eladásokkal operálunk.Csak így tudunk szabadulni tőlük...

Meg könyörgöm kinek kell egy Busquets vagy egy SR?Azok a csapatok amik meg tudják fizetni őket ott hol nincs ilyen játékos?

Vagy ki vesz meg egy Untitit úgy hogy ennyit keres de ahhoz hogy orvossal megnézesse magát ahhoz már hülye?
Azért mindez tetézve van borzalmas kommunikációval is. Én nem gondolom, hogy Lajost ne lehetett volna eladni pénzért, ha nem lengetik be, hogy nem kell. Így ki akarná megvenni, ha ingyen is vihető? Aki eladható lett volna, az pont Messi, nem tudom mi a francért nem lépték meg, vagy hogy valójában ki vonult vissza... Mindegy. SR és Busi, főleg Busi meg kiszolgálta az idejét, szerintem az nem gond, ha végül valaki háttérbe vonul és innen vonul vissza (a gond, hogy ezt már két éve el kellett volna kezdeni).
Umtiti meg egy külön eset. Nem mondom, hogy nem lehet hülye, de mintha csak a commentelők fújnák újra és újra a nótát, hogy sámánnal akar gyógyulni és hasonlók. A konzervatív kezelés azért nem ezt jelenti alapvetően és a térdműtétek sem rutinmutatványok még az ő szintjükön sem. Könnyen lehet fél éves rehabilitáció és az, hogy soha nem fogja úgy hajlítani. Sajnos tapasztalatból tudom, hogy a földi halandóknál is gyakran téma az orvosoknál, hogy nehéz dönteni konzervatív kezelés és műtét közt.
Ettőlmég lehet hülye, lehet, hogy sámánozott és lehet, hogy az orvosi stáb nagyon ellenezte, de erről én nem nagyon olvastam, csak ilyen visszafogott híreket, hogy műtétet javasolnának, de Umtiti nem akarja. Ez jelenthet sok mindent...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.07. 09:19:04

Thiago miután visszaigazol a Barcához:
https://twitter.com/i/status/1302747403175555077

:mrgreen:



A hírek szerint felvettük a kapcsolatot Thiagoval is, a klub Thiagot akarja, Koeman pedig Wijnaldumot.(altobelli13, sportbild)
Ennyit arról hogy Koeman szabad kezet kap?! :lol:

Azért egy Riqui-Thiago irányító/kreatív kp kettős eléggé ütős opció lehetne ha megvalósulna

Albert Roge szerint a héten futunk mégegy kört Lautaroért, mi 65M+1 játékost adnánk, ők 85 milliót kérnek, ezen a héten ülnek le tárgyalni.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.07. 08:30:51

csababarca írta:
2020.09.07. 08:22:10

egyszerűen eladhatatlan a keret zöme, egyrészt a bérek miatt, másrészt meg az elmúlt években mutatott teljesítmény miatt.
Pont ezt mondom én is hónapok óta.Brutál bértömeg 30 fölötti levitézlett játékosok.Ha megnézitek nem véletlen az hogy szerződésbontással vagy ilyen kamu pénzért történő eladásokkal operálunk.Csak így tudunk szabadulni tőlük...

Meg könyörgöm kinek kell egy Busquets vagy egy SR?Azok a csapatok amik meg tudják fizetni őket ott hol nincs ilyen játékos?

Vagy ki vesz meg egy Untitit úgy hogy ennyit keres de ahhoz hogy orvossal megnézesse magát ahhoz már hülye?
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.07. 08:22:10

Sinya22 írta:
2020.09.07. 06:57:54


Depayt mondogatják,de majd hiszem ha látom. Ami engem jobban aggaszt,hogy se Garciáról se másról nem jönnek a hírek, sőt,elvileg Todibot is el akarjuk adni,szóval a védelemben 0 változás lesz.
nem lesz itt semmi szerintem, max ez az Eric Garcia jön, más nem hiszem.
majd lehet Messi maradására fogni, hogy nincs pénz...
ami azért érdekes, mert amíg nem volt szó Messi távozásáról, addig is terveztek igazolásokat, távozásokat, tehát vajmi kevés köze van ehhez.
egyszerűen eladhatatlan a keret zöme, egyrészt a bérek miatt, másrészt meg az elmúlt években mutatott teljesítmény miatt.

itt tényleg csak a szerződésbontás játszana, de ezt meg Barto nem akarja, se a játékosok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.09.07. 08:16:54

Messi maradása után Griezmann szerintem még inkább használhatatlan lesz,
el kell adni, akár 50-60 millióért is. (feltéve ha érdekel bárkit).
A fizuja óriási,
helye nincs a csapatban.

De nagy kérdőjel Coutinho is, nekem sokkal szimpibb mint Griezmann,
azonban kérdés, hogy középen valóban megtermeli-e a pénzének legalább egy részét.
Ha marad, újabb milliók a Liverpoolnak, és nagy fizu neki.
Plusz elveszi a helyet Puig, Pedri elől.
Illetve akár Messi is játszhatna azon a helyen, és Dembele, Trincao lenne a jobb szél.
Akkor megint nincs helye.

Én már 40-ért elengedném. Nem igaz, hogy az Angoloknál, akik kb. egyedül igazolnak, nem kell sehova.
Egy erős középcsapatban húzóember lehetne.

A 2 játékosért 100 milla, és jöhetnének a kért emberkék.
(Depay, Vijnaldum, Garcia, egy jobb hátvéd, egy csatár), és akkor Martin és Sergi Roberto is out.
A fizetések nagyban csökkennének, és nagyobb lenne a verseny.
Eredményt meg szerintem senki nem vár rögtön komolyat.
Csak jobb, tudatosabb focit, és hajtást!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.07. 06:57:54

Subinho írta:
2020.09.07. 06:40:07
Nagy a csend. Semmi hír. Elment Rakitic, meg elmegy Suarez és talán Vidal. Ezzel be is fejeződött a nagytakarítás? Érkezőről se nagyon olvasok? Lautaro? Depay? Eddig ami biztos, Coutinho vissza...
Depayt mondogatják,de majd hiszem ha látom. Ami engem jobban aggaszt,hogy se Garciáról se másról nem jönnek a hírek, sőt,elvileg Todibot is el akarjuk adni,szóval a védelemben 0 változás lesz.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.07. 06:40:07

Nagy a csend. Semmi hír. Elment Rakitic, meg elmegy Suarez és talán Vidal. Ezzel be is fejeződött a nagytakarítás? Érkezőről se nagyon olvasok? Lautaro? Depay? Eddig ami biztos, Coutinho vissza...
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.06. 19:11:12

fcjoc írta:
2020.09.06. 16:50:38
Azért Messi, Gríz, Cou, Dembi, Fati, Trincao és Depay 4 posztra (amennyiben 4-2-3-1-et játszunk), igencsak nem rossz.
-------------------------------------------Fati/Gríz/Depay------------------------------------
Demb/Fati/Cou/Depay---Cou/Messi/Depay/Puig---Trincao/Messi/Demb
---------------------------Puig/Busq/Pjanic-------DeJong/Wijn----------------
---Alba/Firpo?------Garcia/Lenglet----------Piqué/Araujo-----Semedo/SR---

Variációk, lehetőségek vannak, de szerintem valami ilyesmi kerettel kell számolni.. kapusok adottak.

Nagyon bízom benne hogy Messi cserélhető lesz! :roll:
.....és majd az első labdavesztésnél felébredünk.... :^o
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.06. 19:06:08

fcjoc írta:
2020.09.06. 16:50:38
Azért Messi, Gríz, Cou, Dembi, Fati, Trincao és Depay 4 posztra (amennyiben 4-2-3-1-et játszunk), igencsak nem rossz.
-------------------------------------------Fati/Gríz/Depay------------------------------------
Demb/Fati/Cou/Depay---Cou/Messi/Depay/Puig---Trincao/Messi/Demb
---------------------------Puig/Busq/Pjanic-------DeJong/Wijn----------------
---Alba/Firpo?------Garcia/Lenglet----------Piqué/Araujo-----Semedo/SR---

Variációk, lehetőségek vannak, de szerintem valami ilyesmi kerettel kell számolni.. kapusok adottak.

Nagyon bízom benne hogy Messi cserélhető lesz! :roll:
A kevesebb néha több. Szerintem Messi Griezmann, Coutinho és Depay is akkor tud igazán kibontakozni, hogy ha elsősorban rájuk épül a támadójáték. Szerintem 1 ilyen játékos elég a kezdő 11-be (Messi), 1 pedig a cseréjének (Depay). De attól tartok, Griezmann és Coutinho így sok sót megint nem fog megenni. A fiatalok sem kapnak így majd annyi lehetőséget. Ha a brazilt és a franciát eladtuk volna, a bejövő pénzt pedig a védelem megerősítésére költöttük volna, beljebb lennénk szvsz.

Ja, és Thiagot én is visszahoznám, ha viszonylag olcsón megoldható. Ilyen játékos nagyot dobna a középpályánkon.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.06. 18:35:49

Letriplázunk idén a facba :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.06. 17:27:34

Ha jönne Depay, akkor Griezmannt simán eladnám bárkinek bármennyiért és hoznék két középső védőt. Kész is lenne a keret.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.09.06. 16:55:15

fcjoc írta:
2020.09.06. 16:50:38
Azért Messi, Gríz, Cou, Dembi, Fati, Trincao és Depay 4 posztra (amennyiben 4-2-3-1-et játszunk), igencsak nem rossz.
-------------------------------------------Fati/Gríz/Depay------------------------------------
Demb/Fati/Cou/Depay---Cou/Messi/Depay/Puig---Trincao/Messi/Demb
---------------------------Puig/Busq/Pjanic-------DeJong/Wijn----------------
---Alba/Firpo?------Garcia/Lenglet----------Piqué/Araujo-----Semedo/SR---

Variációk, lehetőségek vannak, de szerintem valami ilyesmi kerettel kell számolni.. kapusok adottak.

Nagyon bízom benne hogy Messi cserélhető lesz! :roll:
Depay-t el kell hozni, buktunk már nagyobbat is, az meg nem lehet mérvadó, hogy nagy csapatban még nem bizonyított, mert aki bizonyított az sem vált be nálunk...

Legalább az ő személye adna egy kis megújulást és reményt, a küzdeni akarásával szerintem nem lenne baj. 8)

Szerk.: Malcom eladása is egy nagy mutyi volt, mert a teljesítményével szerintem nem volt baj, már amikor lehetőséget kapott...

Azt sem értem, hogy oké, hogy nincs esélyünk megszerezni, de még csak pletyka szinten sem hallottam Koulibaly-ról, aki szerintem egy terminator állati jó védő :?
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2020.09.06. 16:50:38

Azért Messi, Gríz, Cou, Dembi, Fati, Trincao és Depay 4 posztra (amennyiben 4-2-3-1-et játszunk), igencsak nem rossz.
-------------------------------------------Fati/Gríz/Depay------------------------------------
Demb/Fati/Cou/Depay---Cou/Messi/Depay/Puig---Trincao/Messi/Demb
---------------------------Puig/Busq/Pjanic-------DeJong/Wijn----------------
---Alba/Firpo?------Garcia/Lenglet----------Piqué/Araujo-----Semedo/SR---

Variációk, lehetőségek vannak, de szerintem valami ilyesmi kerettel kell számolni.. kapusok adottak.

Nagyon bízom benne hogy Messi cserélhető lesz! :roll:
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.09.06. 16:50:31

davi10 írta:
2020.09.06. 16:18:08
barca_bome írta:
2020.09.06. 15:58:40
Már lassan ott tartok, hogy bánom is én, mert mikor kipattant a Messi-féle balhé, akkor az lett volna a klub számára a legjobb, ha lép és Girzi marad, most meg ott tartunk, hogy marad egy sétálgatós Leo és jobban járunk, hogy az edző által motivált Grizit jobb, ha eladjuk, mert Messivel együtt nem fog megférni a pályán.
Én is így vagyok vele.
Egyrészt marad egy kecskénk, akiben mindig benne van a váratlan.
Viszont marad egy Griezmann meg egy Coutinho, akik nem tudnak mellette érvényesülni, illetve Trincao aki kb. semmit nem fog így játszani a jobboson.

Közben a terv elvileg az, hogy max 55 misiért elhozzuk a Wijnaldum+Depay pakkot. Előbbiért 17, utóbbiért 25-öt kérnek, mindkettőnek lejár jövőre a szerződése, szóval még össze is jöhet.
Marad egy kecskénk, de ha egyedül megnyer nekünk minden kupát én már akkor sem fogok olyat érezni, mint Iniesta Chelsea elleni góljánál... Valahogy elmúlt a rajongásom, nem mondom, hogy Messi a hibás érte, de ő is benne van... Viszont más csapatnak nem tudok szorítani, én most ott tartok, hogy nem érdekelnek a sztárok meg az egyéniségek. Én egy feltörekvő sikerre éhes csikó csapatot szeretnék látni, akikben menne van az, hogy "nem baj ez szép volt, jövőre sikerülni fog", ugyanakkor a középpályára szerintem már, ha nem jött össze van de Beek, akkor legalább Wijnaldumot hozzuk el, legyen aki cipeli azt a kib.szott vizes vödröt. :evil:
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2020.09.06. 16:34:41

Peter írta:
2020.09.06. 16:33:21
Tök klassz lesz : Messi, Gríz, Cou, Dembi, Fati, Trincao és Depay.....(ha kihagytam valakit, sorry.... #-o)

A film címe : Hogyan akadályozzuk egymást a gólszerzésben
Depay is now ahead of Lautaro on Barça's priority list. The costs of the operation for the Dutchman would be considerably less than the signing of the Argentine, and Depay is also more versatile. [md]

Depay, Fati, Dembele, Messi, Griz, azért nem rossz. :D
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.06. 16:33:21

Tök klassz lesz : Messi, Gríz, Cou, Dembi, Fati, Trincao és Depay.....(ha kihagytam valakit, sorry.... #-o)

A film címe : Hogyan akadályozzuk egymást a gólszerzésben
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.06. 16:18:08

barca_bome írta:
2020.09.06. 15:58:40
Már lassan ott tartok, hogy bánom is én, mert mikor kipattant a Messi-féle balhé, akkor az lett volna a klub számára a legjobb, ha lép és Girzi marad, most meg ott tartunk, hogy marad egy sétálgatós Leo és jobban járunk, hogy az edző által motivált Grizit jobb, ha eladjuk, mert Messivel együtt nem fog megférni a pályán.
Én is így vagyok vele.
Egyrészt marad egy kecskénk, akiben mindig benne van a váratlan.
Viszont marad egy Griezmann meg egy Coutinho, akik nem tudnak mellette érvényesülni, illetve Trincao aki kb. semmit nem fog így játszani a jobboson.

Közben a terv elvileg az, hogy max 55 misiért elhozzuk a Wijnaldum+Depay pakkot. Előbbiért 17, utóbbiért 25-öt kérnek, mindkettőnek lejár jövőre a szerződése, szóval még össze is jöhet.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése