Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2020.09.08. 11:59:03

Valszeg Suarez megy, de semmiképp se alapkezdő...kéne egy 9-es de látjuk hogy jelenleg nincs ilyen klasszikus a piacon! ( Haaland, Werner,Lewa, stb.. esélytelen) akiért érdemes befektetni (ilyen 6 gólos Lautaró 100-ért meg felejtős remélem)

Ne felejtsük el, hogy viszont azért csak itt van a világ talán leghatékonyabb befejező támadója...Messi, kell ennél jobb?!
Nem tudom Koaman mit ért azon egy utosó szezonos játékosra építí a csapatot,de ha most nem tanulunk meg Messi nélkül támadásokat kidolgozni akkor jövőre nagyon nagy gondban leszünk, mert nélküle azért mindenki tök homály előre játékban ( kivéve Fati és Puig) széljáték nincs, átlövés nincs, 3 szögek nem mennek, és többnyire mindenki szaladgál csak össze vissza mint fing a gatyában!

Én az utolsó évében meghagynám inkább befejezőnek( hamis 9-esnek) 4-2-3-1 ben középen váltva első második hullámban érkezve( mert tudjuk hogy úgy is visszalép) Depay al, vagy Griezmannal stb.. már csak azért is hogy valahogy rálegyünk kényszeritve h ne minden szituban Őt keresse mindenki ( főleg Busquets, és Alba ilyen, annyira gagyin átlátszó)
Egy technikailag és fizikailag is jó 6-os forgató viszont nagyon kéne középre ..meg Alba nak cseréje de inkább jövője!

Semedo-----Pique--------------------Lenglet---------Alba
-------------Thiago ----------------------De Jong----------------
Dembelé---------Coutinho/ Messi----------------A. Fati
-----------------------Depay/Griezman-------------------------
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.08. 11:49:41

MessiNeymarSuarez írta:
2020.09.08. 11:18:59
Ha nem hozunk rendes 9-est hanem az lesz a terv hogy Grizi/Fati lesz a 9-esünk akkor inkább maradjon itt Lajos még az is jobb megoldás.

Depayt támogatom, a Lautaro pénzből kijönne a Depay+Thiago+Wijnaldum csomag, egy kicsit még kaparnak aztán a 20 milliót is elő tudják teremteni Garciára és készen vagyunk, már csak eladások kellenek.

Az meg mindent elmond a mai vezetőségről(bár a hírek szerint most kivételesen őt akarjuk) és a csapat helyzetéről ha a piacra került Thiagot nem mi hozzuk el hanem a Liverpool, mi meg egy Wijnaldum-féle játékost veszünk helyette, pár éve ha ilyet hallunk azt hinnénk hogy ez csak egy párhuzamos univerzumban történhet meg.
Szerintem is maradhatott volna így már. Félidőkre válthatták volna egymás a francia szupersztárunkkal, ha már ennyire itt akarják tartani. Griezmann félideje kicsit jobb lenne elöl letámadásban, Suarez meg egy félidőben is lövögetné a gólokat. Griezmann esetében nem sajnálnám a nem poszton játszatást, mivel eleve nem ott fog játszani.

Depay meg 30-ért szerintem semmi, több mint 10-szer ennyi ment el 3 ide nem illőbb játékosért. Depaynak szerintem már csak az erős mentalitása megérné, meccsek dőlhetnek el azon, hogy egy ijedős Griezmann vagy egy zseniális, de azért még rutintalan Fati kerül helyzetbe BL-nyolcaddöntőben a 90. percben 1-1-nél, vagy egy Depay aki el sem hiszi magáról, hogy kihagyhatja. Ha nem válna be, ment 30 a levesbe, nabumm, de szerintem beválna.

Igen, az a szomorú, hogy jelenleg hiába vagyunk azért top 6-7 csapat, igazolásban kb egy gyenge másodvonal vagyunk, senki komoly nem akar most jönni. Nem is álmodozhatunk rendes csatárokról mint Werner, Haaland, vagy akár egy fokkal gyengébbekről, mint pl Martial. Thiago sem itt fog kikötni gondolom.

Hasítani kell a fiatalokkal, év végére jó képet kiállítani egy lecserélt vezetőséggel meg egy De Jong-Messi-Puig-Fati stabilizálódott vonallal, akik miatt megéri idejönni, mert látná az ember, hogy ez a jövő sztárcsapata, és akkor jövőre már tán más lesz a leányzó fekvése.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.08. 11:33:55

MessiNeymarSuarez írta:
2020.09.08. 11:18:59
Az meg mindent elmond a mai vezetőségről(bár a hírek szerint most kivételesen őt akarjuk) és a csapat helyzetéről ha a piacra került Thiagot nem mi hozzuk el hanem a Liverpool, mi meg egy Wijnaldum-féle játékost veszünk helyette, pár éve ha ilyet hallunk azt hinnénk hogy ez csak egy párhuzamos univerzumban történhet meg.
És az mit mond el, ha idehozzuk Thiagot, pedig a szabadkezet kapott edzőnk kifejezett kérése, hogy ne őt hozzuk ide?
Vagy adjuk vissza bartomeu kezébe a gyeplőt?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.08. 11:18:59

bence0330 írta:
2020.09.08. 10:39:02
Barca_10 írta:
2020.09.08. 10:16:33
Depay minek nekünk? Fatival egy poszt, inkább rá kéne építeni. Griezmann-t szívem szerint eladnám mert nem ide való, de a csávó sosem sérült ellentétben a másik franciával aki ide való lenne, de ezt a Depay bizniszt nem tudom hova tenni jelenleg. Inkább költenék a lóvét egy Alaba-Thiago pakkra, szép boostot kapna a keret tőlük és Alba is mehetne a kispadra végre. Lautarot meg ne, lőtt 3 gólt ennyit Bajner is eltett a Dortmund2-ben. Ott lett volna Werner apróért, totál nem értem miért nem hoztuk el kivásárlási áron, persze nem vagyunk olyan vonzóak mint 7-8 éve, de egy próbát megért volna.
Ha abból indulunk ki, hogy Suarez tényleg megy, és kellene egy 9-es, akkor valaki tényleg kell. Vannak támadóink a szélre bőven, de egyik sem 9-es. Fati átnevelésére húzom a szám nagyon, egyrészt szerintem a közel Messi-szintű cselezőképessége nem kapna olyan szerepet, másrészt ha valaki fiatalon végig szélső támadót játszik, akkor arra rendezkedik be az ösztöne, a reflexei. Coutinho is ritka rossz volt szélső támadóként, mert sosem játszott ott, Griezmann szintén. Játszassuk már ott, ahol eddig is jó volt, a posztján, Messi tükörképeként. Nem mondom, hogy nem lehetne jó 9-es is, de szerintem mindig jobb lenne balról indulva.
Szóval egy 9-es mindenképp kéne, hiába a szélsőtámadó-túltengés. És arra azért Depay elég jó, természetesebb 9-es sokkal, mint itt bárki. De mondjon valaki jobbat, aki igazolható is és nem 100+M...
Azzal én is egyetérténék, hogy több támadó nem kéne, de a 9-es hely abszolút nem megoldott. Szélsőből tényleg túl sok van.
+1
Befejezhetnék már végre ezt a "csináljunk jobbhátvédből balszélső támadót"-féle felfogást, tele van a csapat kényszermegoldásokkal és poszton kívül játszatott játékosokkal. Ez utoljára Robinál működött de az is csak ideiglenesen vészmegoldásnak.
Ha nem hozunk rendes 9-est hanem az lesz a terv hogy Grizi/Fati lesz a 9-esünk akkor inkább maradjon itt Lajos még az is jobb megoldás.

Depayt támogatom, a Lautaro pénzből kijönne a Depay+Thiago+Wijnaldum csomag, egy kicsit még kaparnak aztán a 20 milliót is elő tudják teremteni Garciára és készen vagyunk, már csak eladások kellenek.

Az meg mindent elmond a mai vezetőségről(bár a hírek szerint most kivételesen őt akarjuk) és a csapat helyzetéről ha a piacra került Thiagot nem mi hozzuk el hanem a Liverpool, mi meg egy Wijnaldum-féle játékost veszünk helyette, pár éve ha ilyet hallunk azt hinnénk hogy ez csak egy párhuzamos univerzumban történhet meg.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.09.08. 11:11:27

Nagyon kíváncsi vagyok már Koeman szabad kezére,
azaz, hogy a Depay, Vijnaldum, de Vries hármas lesz-e,
vagy Barto Lautaro, Tiago, Eric Garcia listája.
Egyébként nekem tök mindegy, de az edzőnek nem.
Bár lassan bármelyikkel kiegyeznék.
Nagyon venni sem tudunk jó áron, eladni meg főleg. még ingyen sem.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.08. 10:56:46

Hát elvileg stisztikaliag is inkább középen játszik.
https://www.footballcritic.com/memphis- ... ions/11487

Viszont, utánanéztem ennek a pozíció kérdésnek, főleg a Lyon meccsek esetében: ott láthatóan Dembele mögött játszott, tehát a háromból inkább AM amit Lyonba játszott. Középről indul alapvetően, és mindkét szél felé szeret kifele cselezni. Semmiképp nem jelenteném ki, hogy egy nagybetűs szélső lenne, szóval nem veszélyezteti Fatit, vagy Trincaot. Ami inkább szembetűnik, ha valaki nem csak a "mértékadó" transzfermarkton néz utána, hogy milyen pozíciót tölt be a pályán, akkor az hogy nagy szabadkezet kapott a Lyonban. Szóval inkább az a kérdés, hogy tud e kötötteb pozíciót játszan, ahol sok munkája van labda nélkül, mert Messi ott lesz neki.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.08. 10:39:02

Barca_10 írta:
2020.09.08. 10:16:33
Depay minek nekünk? Fatival egy poszt, inkább rá kéne építeni. Griezmann-t szívem szerint eladnám mert nem ide való, de a csávó sosem sérült ellentétben a másik franciával aki ide való lenne, de ezt a Depay bizniszt nem tudom hova tenni jelenleg. Inkább költenék a lóvét egy Alaba-Thiago pakkra, szép boostot kapna a keret tőlük és Alba is mehetne a kispadra végre. Lautarot meg ne, lőtt 3 gólt ennyit Bajner is eltett a Dortmund2-ben. Ott lett volna Werner apróért, totál nem értem miért nem hoztuk el kivásárlási áron, persze nem vagyunk olyan vonzóak mint 7-8 éve, de egy próbát megért volna.
Ha abból indulunk ki, hogy Suarez tényleg megy, és kellene egy 9-es, akkor valaki tényleg kell. Vannak támadóink a szélre bőven, de egyik sem 9-es. Fati átnevelésére húzom a szám nagyon, egyrészt szerintem a közel Messi-szintű cselezőképessége nem kapna olyan szerepet, másrészt ha valaki fiatalon végig szélső támadót játszik, akkor arra rendezkedik be az ösztöne, a reflexei. Coutinho is ritka rossz volt szélső támadóként, mert sosem játszott ott, Griezmann szintén. Játszassuk már ott, ahol eddig is jó volt, a posztján, Messi tükörképeként. Nem mondom, hogy nem lehetne jó 9-es is, de szerintem mindig jobb lenne balról indulva.
Szóval egy 9-es mindenképp kéne, hiába a szélsőtámadó-túltengés. És arra azért Depay elég jó, természetesebb 9-es sokkal, mint itt bárki. De mondjon valaki jobbat, aki igazolható is és nem 100+M...
Azzal én is egyetérténék, hogy több támadó nem kéne, de a 9-es hely abszolút nem megoldott. Szélsőből tényleg túl sok van.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.09.08. 10:16:33

Depay minek nekünk? Fatival egy poszt, inkább rá kéne építeni. Griezmann-t szívem szerint eladnám mert nem ide való, de a csávó sosem sérült ellentétben a másik franciával aki ide való lenne, de ezt a Depay bizniszt nem tudom hova tenni jelenleg. Inkább költenék a lóvét egy Alaba-Thiago pakkra, szép boostot kapna a keret tőlük és Alba is mehetne a kispadra végre. Lautarot meg ne, lőtt 3 gólt ennyit Bajner is eltett a Dortmund2-ben. Ott lett volna Werner apróért, totál nem értem miért nem hoztuk el kivásárlási áron, persze nem vagyunk olyan vonzóak mint 7-8 éve, de egy próbát megért volna.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
SlowFlow
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2020.09.08. 08:10:13

2020.09.08. 10:13:34

Én Depayt abban az esetben támogattam volna, ha Leo nem marad velünk. Akkor jól jött volna egy karakteres, erős személyiség a támadósorba, egy ilyen big time player, akiről elhiszed, hogy megoldja a nehéz pillanatokban. Mondjuk a képességein lehet vitatkozni, de a karaktert jól hozza a csapataiban.
Leoval a csapatban viszont semmi értelme, ugyanolyan béna unterman lenne, mint Griezmann.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.09.08. 10:03:39

Ha esetleg nem is kacsa Umtiti beszámítása a Depay üzletbe a nagyon magas fizetéséből engednie kell ez nem is vitás mert különben nem lesz belőle semmi.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.08. 09:57:42

fanbarca írta:
2020.09.08. 09:42:58
Titinho írta:
2020.09.08. 09:38:38

Valamint felmerült most Umtiti neve is hogy bevonnánk a Depay üzletbe, így ő visszatérhetne a Lyonhoz.
Ez egy ritka zseniális ötlet, csak félő, hogy csak az újságírók találták ki.
Hát a sport.es hozta le, de a Lyonnál nincsenek meggyőződve hogy Umtiti megfelelő állapotban lenne, meg ugye a magas fizuja is hátráltató tényező.

Barcelona are pushing for Samuel Umtiti to be included in the deal for Memphis Depay, but Lyon aren't convinced. They like the centre-back, but his wages and physical state cause them to be reluctant. [sport]
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.08. 09:42:58

Titinho írta:
2020.09.08. 09:38:38

Valamint felmerült most Umtiti neve is hogy bevonnánk a Depay üzletbe, így ő visszatérhetne a Lyonhoz.
Ez egy ritka zseniális ötlet, csak félő, hogy csak az újságírók találták ki.
més que un club
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.08. 09:38:38

visca el barca írta:
2020.09.08. 06:37:31
Valaki tudja mi ez a mizéria, hogy lajosnak olasz utlevel kell ahhoz h a juveba igazoljon?
Az olasz csapatoknál meg van határozva hogy egy átigazolási szezonon belül csak 2 nem EU-s játékost igazolhatnak. Ez a Juve részéről már megtörtént Arthur és Weston McKennie (amerikai) személyében, így már csak EU-s játékosokat igazolhatnak. Suárez felesége amúgy olasz állampolgár, de neki is kell tennie egy olasz állampolgári vizsgát ahhoz hogy igazolható legyen. Ez a héten megtörténik elvileg.

Vidal pedig ma vagy holnap lehet hivatalos az Interbe.

Valamint felmerült most Umtiti neve is hogy bevonnánk a Depay üzletbe, így ő visszatérhetne a Lyonhoz.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.08. 08:04:38

csababarca írta:
2020.09.08. 07:24:18
valami olyasmi, hogy neki van olasz állampolgársága, de nem Olaszo.-ban szerezte meg, így ők nem fogadják el.wtf.
nem tudom, valami ilyesmit olvastam.
A topikjába írtam már erről, ennyi nagyjából. Így önmagában nem fogadják el, hanem kell egy jelképes vizgát tennie, amire úgy hivatkozott a spanyol média, hogy egy "kis vizsga".

Gondolom megnézik tesz e ketchupot a pizzárra...
Messias2 írta:
2020.09.07. 23:36:03
gyerekek, az mekkora árazás, hogy mi elhozzuk wijnaldumot, pool meg helyére hozza thiagot. nagyon jól megmutatja, hogy hol tart jelenleg a 2 klub.
De miért kell úgy kezelni a hollandot, mintha a frissen feljutó Leeds cserejátékosa lenne? Értek én sok mindent, hogy nem erre az igazolásra vágyott valaki, vagy éppen ha Thiago neve bárhova odakerül, akkor mindenkinek annyira nedves a bugyija, hogy már más nem is érdekli, de azért na. Stabil játékperceket hozott, mind a klubjában, ami amúgy európa jelenleg egyik legerősebbje, mind a válogatottban. Nem kutyaütő a gyerek!

Amit láttam belőle, halottam, vagy olvastam róla, nem ő lesz a szines ceruza a csapatban, de hiányzik belőle a hektikusság, egy stabil játékost nyerehetünk vele! Egy kérdés, hogy Rakitic, vagy inkább Paulinho féle élet úttal, már az elnökválasztás miatt?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.08. 07:40:13

Mennyi esélyt láttok arra, hogy a 4-2-3-1-ben Messi játsszon a 10-es pozícióban közvetlenül a csatár mögött? Szerintem adná magát, mert így a széleken Fati, Dembélé, Trincao és Pedri futkorászhatna. Annyi a gond, hogy így lesz Messi, Coutinho és Puig a támadó középpályás posztra, ami nem kedvezne Riqui-nek.

Amúgy kezdem én sem látni Griezmann helyét a csapatban, pedig eddig eléggé mellette álltam. Így hogy Messi marad, nehéz lesz vele, nem tudom milyen lenne befejezőcsatárnak (mondjuk Depay is hasonló profil - legalábbis a 9-es pozícióban nyújtott teljesítményt illetően). Ugyanakkor fontosabb prioritásnak érzem, hogy Eric Garcia érkezzen. Igazából jelenleg rá és Alaba-ra lenne szükség és kb. meg is lennénk.
més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.08. 07:24:18

visca el barca írta:
2020.09.08. 06:37:31
Valaki tudja mi ez a mizéria, hogy lajosnak olasz utlevel kell ahhoz h a juveba igazoljon?
valami olyasmi, hogy neki van olasz állampolgársága, de nem Olaszo.-ban szerezte meg, így ők nem fogadják el.wtf.
nem tudom, valami ilyesmit olvastam.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.08. 06:37:31

Valaki tudja mi ez a mizéria, hogy lajosnak olasz utlevel kell ahhoz h a juveba igazoljon?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2020.09.07. 23:36:03

gyerekek, az mekkora árazás, hogy mi elhozzuk wijnaldumot, pool meg helyére hozza thiagot. nagyon jól megmutatja, hogy hol tart jelenleg a 2 klub.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.07. 23:23:33

Aki nézte a holland - olasz meccset, az láthatta Depay játékát....oké, hogy erős, lelkes, ügyes is....de a kapura nem veszélyesebb, mint Coutinho.....vagy akár Gríz....sorry Depay rajongók, de az sem titok, hogy Koeman tanácsadója sem vagyok.... :lol:
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.09.07. 22:11:48

Szerintem megvagyunk a szezonra... van 4 támadónk, van 5 középpályásunk (+ két mindenes ugye, Messi és Cou) talán meg egy kőkemény bek hiányzik..., akiért lehetne pénzt adni.... + a fiatalok ugye
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.07. 19:38:18

Titinho írta:
2020.09.07. 17:10:10

Amúgy még ennyit a nagy depájotokról:

https://youtu.be/ufrrgu-QEoQ

https://youtu.be/xjtNp-RStOs

https://youtu.be/cmKzUCWrvKg

Egy kikúrt rapper is a gyerek, a zenei fronton szeretne még betörni, és ez csak egy pár klipje.
Iniesta-nak borászata volt, biztos full alkesz.
Messi-nek ruhamárkája van, biztos egy utolsó divatbuzi.
Xavi gombászni szokott, biztos egy utolsó drogos.

Kit érdekel, hogy ki mit csinál a karrierje mellett?
Amíg nem hat ki a "főállására" (khm.. Pique...), addig csináljanak amit akarnak.

Ha Koeman-nak Ő kell, akkor hozzák.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
ikajli
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2019.03.30. 20:40:04
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.07. 17:48:11

Nem hiányzik ide Depay szerintem. Ha valahova, akkor hátra kéne irányítani az összes pénzt.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.07. 17:19:25

Titinho írta:
2020.09.07. 17:10:10
Hát én komolyan mondom a falnak megyek ha ez a Depay gyerek ide jön...mi a pics@nak ide ő? Milyen posztra? Komolyan egy Depay legyen a Barca középcsatára? Vagy szélre? Oda minek? Tele vagyunk oda játékosokkal.

Amúgy még ennyit a nagy depájotokról:

https://youtu.be/ufrrgu-QEoQ

https://youtu.be/xjtNp-RStOs

https://youtu.be/cmKzUCWrvKg

Egy kikúrt rapper is a gyerek, a zenei fronton szeretne még betörni, és ez csak egy pár klipje.

Pont egy ilyen figura kell egy újjáépülő Barcába...elsőszámú csatárnak. #-o Ugyanúgy ahogy a MU-nál megbukott itt is meg fog.

Nagyon remélem hogy megbukik valami orvosin és elkerül minket messziről! :evil:
Klasszikus zenét szeretek, de ettől még nem látom be, miért ne jöhetne valaki a Barcába, aki a rap-et kedveli, és esetleg elő is adja. Szerintem úgy, hogy egyetlen 9-esünk sem lesz, egy tökéletes igazolás. Van jobb a piacon, de nem is túl sok, meg 4-szer ennyibe kerülnének.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.07. 17:10:10

Hát én komolyan mondom a falnak megyek ha ez a Depay gyerek ide jön...mi a pics@nak ide ő? Milyen posztra? Komolyan egy Depay legyen a Barca középcsatára? Vagy szélre? Oda minek? Tele vagyunk oda játékosokkal.

Amúgy még ennyit a nagy depájotokról:

https://youtu.be/ufrrgu-QEoQ

https://youtu.be/xjtNp-RStOs

https://youtu.be/cmKzUCWrvKg

Egy kikúrt rapper is a gyerek, a zenei fronton szeretne még betörni, és ez csak egy pár klipje.

Pont egy ilyen figura kell egy újjáépülő Barcába...elsőszámú csatárnak. #-o Ugyanúgy ahogy a MU-nál megbukott itt is meg fog.

Nagyon remélem hogy megbukik valami orvosin és elkerül minket messziről! :evil:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2020.09.07. 16:45:02

bence0330 írta:
2020.09.07. 16:34:30
Nálam Depay az elmúlt 2-3 év egyetlen támadó igazolása, akiről úgy érzem, hogy képes beváltani a hozzá fűzött reményeket, illetve képes betölteni a lyukat, amit be akarnak vele foltozni. Tele van önbizalommal, jól cselez, támadja a kaput, gólérzékeny, nagyon bizonyítani akar, szerintem kb minden megvan benne ami Griezben nincs. Közben meg nem egy ígéret, kész játékos, viszont nem öreg, ha beválik, 5 évre megoldaná a csatárgond ráeső felét. Szerintem nagyon megéri őt elhozni, és ezen a szinten szerintem nagyon olcsón jön.
Nem a legklasszikusabb 9-es aki létezik, de azért elég közel van hozzá.
Lyon are ready to let Depay leave now. He never responded to their contract renewal talks and they don't want to lose him for free next summer. Discussions continue with Barça. [@mohamedbouhafsi]
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Válasz küldése