Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.08. 22:06:58

De nem is kell Kanténak lenni, hogy rendben legyen a védekezés.
Xavi-Iniesta úgy olvasta a játékot ahogy senkik, tudták melyik sávokba kell helyezkedni és leszedték a passzokat.
Nyilván ehhez kellettek az elől lévő játékosok is, ezt nem tagadom, sőt.

Az egész felvetés onnan kezdődött hogy Messi miatt [auto_cenzúra] a kps védekezés, szerintem ez baromság, az önmagában tragikus, Messi meg nem javít a helyzeten.
Egy mozgékony kp kell nekünk, akikben benne van a lendület is előre, de jól olvassák a kps szitukat.
Nem feltétlen kell ehhez pitbullnak lenni.

Amúgy értem amiről beszéltek, de egy meccsen van ezer szitu amikor a kapus felrúgja a labdát kp meg egyből elveszíti, ilyenkor teljesen mindegy mit csinálnak Messiék.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.09.08. 22:04:16

csababarca írta:
2020.09.08. 21:39:08
MatyiG írta:
2020.09.08. 21:14:23
Nem mondtam, hogy világklasszis Lenglet, de ingyen elengedni, elég nevetséges kijelentés. Busira és SR-re már nem reagálok, fölösleges, de ez új volt.

Bezzeg Araujo és Todibo, mert ők fiatalabbak és gyorsabbak, ami ugye a legfontosabb. :D Az már nem számít, hogy Todibo a Schalkéban sem tudott fix kezdő lenni, és mentek el meccsek rajta.
Azt én se írtam hogy ingyen kellene elengedni, sőr azt se hogy engedjük el. :roll:

Csak azért kezeljük a helyén, baromi messze van egy csúcs Piquétől vagy Umtititől.
De îgy is jó lehetne nekünk, ha lenne egy csúcs Piqué/Umtiti mellette.

Jah mellesleg, azt sem írtam hogy Todibo vagy Araujo jobb lenne.
De ha már bepróbálkoztál a számba adni hogy ezt mondtam/írtam, akkor jah, a gyorsaság egy védőnél sem hátrány, bár ők sem villámléptűként élnek a fejemben.

Sr/Busi kettősre én sem reagálnék a helyedben.
Nem is neked írtam, hanem Iniesta68 kollégának, aki ingyen engedné ezt a hármast.
Iniesta68
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2020.03.01. 15:55:56

2020.09.08. 22:02:59

Lenglet nálam nem védő, oké hogy Jordi helyezkedési hibái miatt kijött minden gyengesége, amit korábban még nem láttunk, de szerintem a modern futballban már nem állja meg a helyét.
Igen Todibo amikor játszott megvett kilóra, uralta a rá bízott területet.
Araujo meg jó lesz 3. számú kh.
Egy 27 éves Telles meg komoly konkurencia lenne Albának.
A kp és támadósor ésszel összerakva meglenne, Puig és Fati nagy kedvenc, remélem számít rájuk a Mester. Alena is jó lenne kiegészítő embernek
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.09.08. 21:58:11

csababarca írta:
2020.09.08. 20:33:24
Jah mert csak Messi nem védekezik, amúgy a többiek védőmunkája teljesen rendben van.
Könyörgöm a full középpályánk képtelen védekezni, futhatna előttük 3 letámadó támadó is, akkor is bukna rajtuk a dolog.
Azt kell rendbe rakni, utána lehet a támadókat is bevonni.
Nem mosdatni akarom a középpályát, de igenis számít a +2 ember, letámadásban főleg. Mi nem egy olasz csapat vagyunk (remélhetőleg nem is leszünk azok), akik be tudnak állni bunkerbe, és 10 percig bámulni, hogy az ellenfél járatja a labdát. Tavaly sok meccsen előjött ez, főleg kiscsapatok ellen, letámadni nem tudunk, mert ahol le kellene, ott mindig Messire/Suarezre jött volna ki a 10méteres sprint, amivel megzavartuk volna az ellenfelet, hogy ész nélkül kivágják a labdát. Kicsik ellen simán belefért, ott nem volt mérvadó, mert cseréba eltettek 2-2 gólt, és mindenki dicsérte őket, hogy megint megmutatták a klasszisukat. Csak aztán ne sírjunk, hogy a játékunk olyan amilyen, SZERINTEM akkor volt élvezetes a játékunk legutoljára, mikor működött a letámadás, és az ellenfél térfelén tudtunk labdát szerezni.
Tény, hogy Messi a rangadókon próbálta megemberelni magát, talán össze is jött neki a 8km 90perc alatt, de egyrészt ez nem így műdödik, hogy húú srácok ma én is besegítek, de cserébe vállaljatok ti is többet a támadásban, másrészt az ilyen meccseken rendre a dögunalmas Busquets/Rakitic/Vidal/Roberto vonal kezdett, szóval épp mindegy volt, hogy rajtuk kívül ki mit csinál a pályán.
futhatna előttük 3 letámadó támadó is, akkor is bukna rajtuk a dolog.
Volt, nem is olyan régen egy Xavi,Busquets,Iniesta középpálya, egyik sem volt egy Kanté, viszont előttük volt egy sokat szidott Pedro/Villa/Henry/Sanchez, akik kompenzálták ezt, és úgy hajtottak, mintha nem lenne holnap.
Mindezek ellenére én úgy látom, hogy Messinek lenne helye egy gyors,letámadást játszó Barcában, de csakis a régi helyén, hamis 9esként. Ott ha odaáll az első védő mellé, már nem vagyunk emberhátrányban, ha kirontuk az ellenfélre, támadásban meg még mindig ő jelenthetné a plusszt.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.08. 21:45:45

Thiago vs Wijnaldum témára:

https://barcauniversal.com/thiago-or-wi ... as-season/

Röviden: Egyértelműen Thiago lenne a befutó, szinte minden statisztikában Wijnaldumra ver, és védekezésben sem utolsó.

Évekig üldöztük de "lehetetlen" kategória volt, jövőre lejár a szerződése így Coutinhohoz képest bagóért hozhatnánk, ha anno Thiago mozdítható lett volna, szintén 100 feletti áron jött volna.
Ha Griezmannra hajlandóak voltunk egy zsák hitelt is felvenni hogy hozzuk az 50 milliós fizuval együtt, nem tudom elhinni hogy ne tudnánk megoldani egy 30-40 milliós igazolást, főleg úgy hogy Suarez is(a fizujával együtt) megy.

Lautaro helyett 100-szor inkább választanám a Depay+Thiago kettőst, ennek ellenére 0 esélyt látok arra hogy ide igazoljon.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.08. 21:39:08

MatyiG írta:
2020.09.08. 21:14:23
Nem mondtam, hogy világklasszis Lenglet, de ingyen elengedni, elég nevetséges kijelentés. Busira és SR-re már nem reagálok, fölösleges, de ez új volt.

Bezzeg Araujo és Todibo, mert ők fiatalabbak és gyorsabbak, ami ugye a legfontosabb. :D Az már nem számít, hogy Todibo a Schalkéban sem tudott fix kezdő lenni, és mentek el meccsek rajta.
Azt én se írtam hogy ingyen kellene elengedni, sőr azt se hogy engedjük el. :roll:

Csak azért kezeljük a helyén, baromi messze van egy csúcs Piquétől vagy Umtititől.
De îgy is jó lehetne nekünk, ha lenne egy csúcs Piqué/Umtiti mellette.

Jah mellesleg, azt sem írtam hogy Todibo vagy Araujo jobb lenne.
De ha már bepróbálkoztál a számba adni hogy ezt mondtam/írtam, akkor jah, a gyorsaság egy védőnél sem hátrány, bár ők sem villámléptűként élnek a fejemben.

Sr/Busi kettősre én sem reagálnék a helyedben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.08. 21:20:00

Titinho írta:
2020.09.08. 20:52:17
⚠️ Òscar Grau already called Manchester City to make a first offer of 10M for Eric Garcia. Manchester City said no and they're willing to accept 15M-18M (via @orioldomenech)

Ma lehetett olvasni hogy felvesszük a kapcsolatot a Cityvel Garcia ügyében, most meg ez jött ki, bár csak újságírói infó, de hátha.
SR-t vagy Busquets-et nem akarják bevonni az üzletbe? Ha van a földön bárki, akinek kellhetnének, az Pep. Főleg Busit nem szeretném a keretbe látni, rendes fóbiám lett már.
Plusz minnél kevesebb a haver, annál nagyobb lehet az esélye, hogy komolyabb lázadás nélkül Messi is leül néha a padra.

Vidal-t meg sajnálom, szerintem az utóbbi évek legjobb igazolása, pedig eleinte nagyon húztam én is a számat.
Lenglet szerintem se gáz, és Setien alatt mintha tényleg szintet lépett volna.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.09.08. 21:14:23

Nem mondtam, hogy világklasszis Lenglet, de ingyen elengedni, elég nevetséges kijelentés. Busira és SR-re már nem reagálok, fölösleges, de ez új volt.

Bezzeg Araujo és Todibo, mert ők fiatalabbak és gyorsabbak, ami ugye a legfontosabb. :D Az már nem számít, hogy Todibo a Schalkéban sem tudott fix kezdő lenni, és mentek el meccsek rajta.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.08. 20:52:17

⚠️ Òscar Grau already called Manchester City to make a first offer of 10M for Eric Garcia. Manchester City said no and they're willing to accept 15M-18M (via @orioldomenech)

Ma lehetett olvasni hogy felvesszük a kapcsolatot a Cityvel Garcia ügyében, most meg ez jött ki, bár csak újságírói infó, de hátha.

Vidal-ért pedig kb ugyanolyan feltételekkel kapunk majd pénzt mint Rakitic esetében. Egy kis aprót mindenképpen szeretnénk kicsikarni az Intertől, szinte már csak ezek az apróságok vannak hátra.

Oké hogy fika volt a csapat, pláne Sétien alatt, de pl. Valverdénél kifejezetten magas szinten játszott Lenglet.
annyit tennék hozzá még, hogy a németek kondiban is mindenki fölé emelkedtek, ha kell 90 percig presszingelnek. nálunk 20 perc után a teljes kp a hátsóján veszi a levegőt.
Ez viccnek jó volt, de azért azt is tegyük hozzá hogy már nem a Busi-Rakitic-Vidal kp-val fogunk kiállni pl egy BL meccsen. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2020.09.08. 20:37:56

MatyiG írta:
2020.09.08. 20:28:50
Lenglet-t miért adnánk el ingyen? Legjobb védőnk volt az előző szezonban.
ez így önmagában nem nagy érdem. szerintem nagyon messze van a legfelső polctól, 18/19-es szezonban pl folyamat abból élt, hogy pique javítgatta a hibáit, és hát láthattuk idén, hogy ahogy visszaesett gerard a francia teljesítménye nagyot zuhant. umtiti amíg nem ment szét a térde, sokkal jobb volt.

közben csaba is leírta, full egyetértek, tipik beugrós kh.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.08. 20:33:24

Jah mert csak Messi nem védekezik, amúgy a többiek védőmunkája teljesen rendben van.
Könyörgöm a full középpályánk képtelen védekezni, futhatna előttük 3 letámadó támadó is, akkor is bukna rajtuk a dolog.
Azt kell rendbe rakni, utána lehet a támadókat is bevonni.
Amíg a kpn nincs összhang védekezésben, tök mindegy, hogy elől mit csinálnak.

Egy Busi-Vidal/Sr-DeJong képtelen volt erre bármilyen szinten, ezt kell átalakítani, és akkor rendben leszünk.
Ha ezt erőltetjük továbbra is, akkor jöhetnek ide a jól védekező/letámadó csatárok, ugyanúgy bukunk majd el, mint eddig.
MatyiG írta:
2020.09.08. 20:28:50
Lenglet-t miért adnánk el ingyen? Legjobb védőnk volt az előző szezonban.
Ez a vakok között félszemű tipikus esete.
Az ember klasszikus 3.számú védő, aki egy jó beugrós lehet.
Vagy mellé egy atomstabil, gyorsléptű védő, kompenzálni. (Piquével is ez a baj, ezért sem jó ez a páros együtt)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.09.08. 20:28:50

Lenglet-t miért adnánk el ingyen? Legjobb védőnk volt az előző szezonban.
Iniesta68
Barça B
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2020.03.01. 15:55:56

2020.09.08. 20:21:25

Alex Telles miért nem merült fel?
Középhátvéd Araujo Todibo és Garcia
9es poszton Messi
Nem értem mit foltozgatnak a szétszaggatott gatyán.
Busi Lenglet Róbertó Out akár egy marék lepkéért
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2020.09.08. 19:41:38

Ott volt nálatok Messi,Xavi,Iniesta trió.
Mindhárom akkora mint a kutya ülve és 50 kilók,mégis úgy támadtatok le velük hogy nem lehetett kihozni 25 méterig a labdát kis passzokkal mellettük.
Letámadni a játékos szemszögéből nem tudni kell,hanem akarni.
Barca_10 írta:
2020.09.08. 18:11:30
annyit tennék hozzá még, hogy a németek kondiban is mindenki fölé emelkedtek, ha kell 90 percig presszingelnek. nálunk 20 perc után a teljes kp a hátsóján veszi a levegőt.
Senki nem tud 90 percet letámadni.Ők sem.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.09.08. 18:11:30

annyit tennék hozzá még, hogy a németek kondiban is mindenki fölé emelkedtek, ha kell 90 percig presszingelnek. nálunk 20 perc után a teljes kp a hátsóján veszi a levegőt.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.08. 18:00:04

hajnesz írta:
2020.09.08. 16:51:45
Titinho írta:
2020.09.08. 14:43:31

Hát nem tudom Flick mennyit Fifázik de egy Goretzka-Thiago páros taknyosra sz..... minket és 8 lett a vége. Előtte 4 támadóval.

Én is támogatom ezt a 4-2-3-1-es felállást, elvileg Koeman is ezt szeretné játszatni egy dinamikusabb, gyorsabb játékkal.
Azért úgy más a helyzet, hogy ott 10 mezőnyjátékos letámad/védekezik, ha kell, nálunk meg a legideálisabb esetben is csak 9. Nem beszélve arról, hogy Puig vagy Coutinho mezőnymunkája össze sem hasonlítható Müllerével a pálya közepén.
Pontosan. Nálunk egyedül Griezmann az, akinek a védelmi munkája elég lenne hozzá. A másik három támadónkon, főleg ugye Messin elbukna a dolog. És még valami: a Bayernnek rohadt jó szélső védői vannak! Nálunk is ígéretesebb lenne a dolog egy csúcs Alves-Abidal/Alba duóval, de nagyon nem ez a jelenlegi helyzet.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.09.08. 17:52:31

Titinho írta:
2020.09.08. 17:40:31
Mondjuk igen, de ezt Koeman is tudja. A holland válogatottnál is használta ezt a felállást, máshogyan nem működik ez a taktika.
A 9-et nálunk nem értem de biztos.
Amig Messi itt van, addig nem fogunk 10 emberrel letámadni, max ha lesérül.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2020.09.08. 17:43:31

Sinya22 írta:
2020.09.08. 16:29:15
A franciát én is eladnám,de semmi hír ezzel kapcsolatban, ő se nagyon nyilatkozik...
Dehogynem, esze ágában sincs máshová igazolni:
https://www.sport.es/en/news/barca/grie ... ay-8102499
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.08. 17:40:31

hajnesz írta:
2020.09.08. 16:51:45
Azért úgy más a helyzet, hogy ott 10 mezőnyjátékos letámad/védekezik, ha kell, nálunk meg a legideálisabb esetben is csak 9. Nem beszélve arról, hogy Puig vagy Coutinho mezőnymunkája össze sem hasonlítható Müllerével a pálya közepén.
Mondjuk igen, de ezt Koeman is tudja. A holland válogatottnál is használta ezt a felállást, máshogyan nem működik ez a taktika.
A 9-et nálunk nem értem de biztos.
Coutinhot meg sem említettem, mondom szerintem Griezmann lenne ideális a 10-es poszton, az ő mezőnymunkája már vetekszik a németével. Példa erre az elmúlt évek Ateltico meccsei.
Ez önmagában teljesen rendben is lehene, csak amíg egy Piqué-Lenglet-Alba tengely van hátul, addig ennek az egésznek semmi értelme nincs.
Nem tudhatjuk hogy ez a tengely marad Koemannál is. Ehhez gyors játékosok kellenek, ami valljuk be a két szélen eléggé megvan főleg Semedo személyében, valamint nálam alapból kezdő vagy 1. számú csere hátvéd lenne Araujo, aki a Liga leggyorsabb játékosa volt a tavalyi szezonban. Nem harmadosztály...La Liga :wink:
Alba pedig még mindig gyors játékos, ezt ne felejtsük.

Sőt ha még Garcia is jönne, azért ő sem egy lassú tetű valljuk be. Így már neki lehetne kezdeni a 4-2-3-1 építésének.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2020.09.08. 17:09:50

Nem értem , 6 védő 4 támadó ( ebből kérdés pl. h Coutinho mi is ? ) ..teljesen okés, aztán attack :-)
Persze lehetne 4 védő + Pjanic, Vidal, Busquets(De Jong) + Messi és két 20 éves kölyök.. es neki esünk a Getafenak !!!

Amúgy tök mindegy nem ez a lényeg, pl. a Bayern ellen a kapus + 4 védő +4 kpval és inkább védekezőkkel álltunk fel....aztán támadásban lövésünk nem volt, de legalább kaptunk egy nyolcast, bravó =D> :lol:
-
A QS csapatnak semmilyen rendszerszintű tudatos mozgása nem volt se védekezésben ( kb, anniy hohy Busi beáll a két védő közé, váó) se támadásban ( majd Messi ) ... a pálya semmilyen stratégiai pontját sem tudtuk uralni, össze vissza szaladgálás ! ( pl. amikor a két (?) jobb hátvédünk Sr és Semedo egymásnak szalad a középpályán gólpasszt adva a németeknek...viccc )
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2020.09.08. 16:51:45

Titinho írta:
2020.09.08. 14:43:31

Hát nem tudom Flick mennyit Fifázik de egy Goretzka-Thiago páros taknyosra sz..... minket és 8 lett a vége. Előtte 4 támadóval.

Én is támogatom ezt a 4-2-3-1-es felállást, elvileg Koeman is ezt szeretné játszatni egy dinamikusabb, gyorsabb játékkal.
Azért úgy más a helyzet, hogy ott 10 mezőnyjátékos letámad/védekezik, ha kell, nálunk meg a legideálisabb esetben is csak 9. Nem beszélve arról, hogy Puig vagy Coutinho mezőnymunkája össze sem hasonlítható Müllerével a pálya közepén.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3286
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.08. 16:41:37

Titinho írta:
2020.09.08. 14:43:31
LG írta:
2020.09.08. 13:28:18
Ne vicceljünk már két középpályással és négy támadóval. Fifában lehet, hogy működne, de ez a valóság.
Hát nem tudom Flick mennyit Fifázik de egy Goretzka-Thiago páros taknyosra sz..... minket és 8 lett a vége. Előtte 4 támadóval.

Én is támogatom ezt a 4-2-3-1-es felállást, elvileg Koeman is ezt szeretné játszatni egy dinamikusabb, gyorsabb játékkal.
Ez önmagában teljesen rendben is lehene, csak amíg egy Piqué-Lenglet-Alba tengely van hátul, addig ennek az egésznek semmi értelme nincs.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.08. 16:34:34

LG írta:
2020.09.08. 13:28:18
Ne vicceljünk már két középpályással és négy támadóval. Fifában lehet, hogy működne, de ez a valóság.
Egyetértek. Mai fociban minimum 3 kp kell, abból is 2 melós, és a három támadóból 2nek rendszeresen be kell segítenie a védekezésben.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3294
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.08. 16:29:15

Mondjuk az nagyon jó lenne,ha a Coutinho,Griezmann,Dembelé hármas közül legalább az egyik szintet tudna lépni az előző évben/években mutatott teljesítményhez képest. A franciát én is eladnám,de semmi hír ezzel kapcsolatban, ő se nagyon nyilatkozik,szóval hacsak valaki hirtelen nem jelentkezik érte egy százassal,akkor itt fog maradni,és szabad kéz ide vagy oda játszani is fog bőven. Ha meg jön Depay vagy más középre,akkor tényleg elég sűrűn leszünk előre,azt remélem nem Fati jön ki rosszul ebbe a helyzetből,nálam ő fix kezdő,akármilyen felállásban.

Védő meg kell, 1 legalább. Piqué helye így is megkérdőjelezhetetlen, ha nem veszünk senkit megint,akkor Lenglet is végig fogja tolni a szezont bármilyen teljesítménnyel. Én Umtitiban nem bízok,amikor éppen egészséges volt és játszott, akkor is annyira bizonytalan volt, hogy semmilyen szinten nem építenék rá. Lehetne Alba-nak is teremteni valami versenyhelyzetet,de ilyenekről már nem álmodozok,örülök ha kh érkezik.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 356
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.09.08. 15:12:23

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... ez-8103945 Most mondom hogy 2 zsák szotyiért fog eligazolni.
Válasz küldése