Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.10. 07:22:45

Én csak egy szimpla szurkoló vagyok,de azt én is tudom,hogy Dembelével mindenki számol csak kalkulálnak az esetleges sérülésével?Fati,Pedri,Trincao ők fiatalok teljes szezont nem lehet rájuk bízni.maradt Messi,Griezmann,Coutinho, Braithwaite hát ebből Grizi formája ? Coutinho pozícióját ha megtalálják akkor jó lesz, Messi meg Messi. Én úgy gondolom,hogy egy tapasztaltabb támadóra szükségünk van és Depay most formába van ismerik egymást az edzővel nem biztos,hogy ez csak rosszul sülhet el.középpályán de Jong,Pjanic,Puig,Alena,Busi( :( ) esetleg ha Thiago-t sikerül megszerezni. Védelem SRobi,Semedo,Wague,Pique,Lenglet,Todibo,Araujo,Alba,Firpo,Miranda és Umtiti ? eligazol vagy sem és persze E.Garcia is vagy jön vagy nem.Kapusok TSteigen,Pena és Neto
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6888
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.09. 17:33:26

Hát igen, nagy elől a tömörülés, de az is tény, hogy nincs centerünk, és leginkább csak szélsők vannak. Ha Koeman is látná azt, amit mindenki, hogy Grízt padoztatni kell, illetve ha a Trincao-Pedri vonal még csak kiegészítés, akkor hagyján. Coutinho maradása nekem nagyon nem tetszik Pugi padoztatása miatt, még akkor sem, ha esetleg egy amúgy jó szezont hozna le (végre a helyén játszva). Ha 50-50%ben osztoznak a meccseken kezdőként, akkor még hagyján, mert lehet, hogy Puig nem érett még egy koronavírusos szezon végigpörgetésére.
Én teljesen megértem, miért akarja a középcsatárt, mert tényleg kell egy (Szegény Braithwaiteről mindig megfeledkezünk mondjuk :D ). De egy erős fizikumú középpályás és egy Alba-csere jóval fontosabb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.09. 16:31:20

Újra Covidos év következik - ezért engedélyezték újra az 5 cserét + sürített lesz az időpont is. Igy sokkal több aktívan mozgatott kerettagra lesz szükség, mint azelőtt. Ezzel együtt - ha jönnek még a kiszemeltek, ha nem - sokan távozni lesznek kénytelenek azok közül, akik most még együtt edzenek.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.09.09. 15:57:20

Szerintem alapjaiban meg van pecsételve a következő szezonunk. A védelmet tekintve (annak ellenére, hogy a pályán mutatott viselkedése alapján emberileg nem szimpatikus) Jordi Alba az elmúlt években legalább akkora fék, mint Busquets, hozzátéve, hogy csúcsformájában mindkettőjük játéka világklasszis volt.

A támadósorban jönnek a nagyobb gondok, hiszen Messi maradása miatt Coutinho megint nulla lesz, Griezmann szintén, ha hozzuk Depayt, akkor ő is. Amennyiben a kecske lépett volna, akkor lett volna lehetőségünk egy olyanra, hogy Cou irányítana a középcsatár mögött, aki Grizi lenne. Még ez sem lenne optimális eset. Vagy lehetett volna olyan, hogy Grizi irányít, előtte Depay. Minden esetben bal vagy jobb szélen Ansu. De jelen helyzetben csak úgy tudunk a Cou és Grizi duó legalább egyikéből valamit kihozni, ha Leo felmegy hamis kilencesnek, de szerintem egy igazi befejező csatárra lenne szükségünk. Véleményem szerint az a helyzet, hogy egy posztra (irányító) most van három méregdrága játékosunk (Cou, Gríz, Messi), akik között nem véletlen, hogy nem felhőtlen a viszony.

Szerintem abban reménykedhetünk csak, hogy a fiatalok minél több lehetőséget kapnak (főleg Ansu), és talán jövőre Messi szerződésének lejártával már nem a nulláról kell építkeznünk.

Szerk.: Azt még hozzátenném, hogy Firpo esetében sem a képességeivel van baj, mert ugyanazt láthatjuk nála is, mint Semedo esetében, aki a Benficában önbizalommal tele olyan aggresszívan vett részt a támadójátékban és, ha kellett maga vállalta el a befejezést. Azt én innen mezei szurkolóként nem tudom megállapítani, hogy mitől, de minden új igazolásunknál tele van a gatya, hogy ez rossz edzői utasítások miatt van, vagy a Messi baráti kör miatt azt nem tudom, de Griez, Cou, Firpo és Semedo sem meri még csak megpróbálni sem azokat a megmozdulások, amiket előző klubjában.

Hozzátéve, hogy Digne eladását sem értem, mert bár támadásban nem volt a legjobb, de annál biztos jobb, mint, hogy "legyen Semedo a jobbhátvéd a holnapi BL-meccsre", mert azért a védekező skilljei még ezzel a kevés bizonyítási lehetőséggel is jók voltak.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.09.09. 15:13:11

Igen, már Depay nélkül is necces, hogy ennyi támadó, hogy tud megfelelő mennyiségű játékidőt kapni, Depay-al meg aztán tényleg elképzelhetetlen nekem is.
Van egy olyan érzésem, hogy nagyon meg fogja ennek inni a levét Fati és Puig is. Szerintem Fatinak a következő szezonban a bal oldalon kezdőként kéne játszani, mert megérett rá és biztos , hogy még tovább tudna fejlődni, Puig meg 4-2-3-1-ben eleve csak csatár mögött tudna játszani szerintem, ahova lesz Griezmann , Coutinho, de még lehet Messi is. Szerintem a támadósor így Depay nélkül is több, mint jó. (Kb maximum egy erős centerre, mint mondjuk Haaland lehetne szükség, aki fixen hoz 25-30 gólt, de ahhoz is vagy Griezmannak vagy Coutinhonak szerintem menni kéne) . Sokkal inkább hátra kéne már megszerezni Eric Garciát, esetleg bal bekknek Gayat/Alabát, vagy mélységi irányítónak Thiagot.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.09. 14:51:08

Én továbbra sem tudom elképzelni (és nem is akarom), hogy minek ide Depay és hova?

Így hogy Messi maradt és úgy néz ki Coutinhoban is bízik Koeman, halvány fogalmam sincs mit akar ennyi támadó játékossal. Így szerintem borítékolható a 4-2-3-1 mert 4-3-3-ban ennyi támadó még a padra sem fér.

Remélem nem középcsatárnak érkezik a holland P.Daddy mert akkor már meg vagyunk lőve. Világ életében szélső volt a gyerek, az hogy néha játszott az elmúlt 2 évben csatárt is, attól még nem lesz egy Suárez utód.

De ha belegondolok hogy bal szélre jön, ahol Fati elől tuti elveszi a lehetőséget, vagy ahol játszhatna még Coutinho is, akkor végképp agy baj.

Még így is necces megtalálni Coutinho helyét a kezdőben, nem hogy ha még Depay is jön.

Nálam valahogy így nézne ki:

Dembelé - Griezmann - Coutinho/Fati
(Trincao)-----(Puig)
--------------------Messi
-----------------(a dán fiú)

Messit simán és szó nélkül betenném középre, Koemanról is olvastam ilyet az elképzeléseiről még a Messi sztori előtt hogy közelebb szeretné Messit tudni a 16-oshoz és hogy ne mászkáljon vissza a kp-ra.
Így Griezmannak is meglenne a területe a játékra, valamint ő is tudna érkezni középre, vagy indítani a két szélre. De ehhez ugye az is kell hogy a Dembelé - Coutinho/Fati visszazárjon védekezni is a széleken. Coutinho is rengeteget tudna villantani a kreativitásából, Dembelé meg Fati két szélen egy az egy elleni játékban a legjobbak Messi után.
Messi kreativitására és robbanékonyságára szintén nem lehet panasz, ha már így alakult szívesen megnéznék egy ilyen kezdőt.

És akkor borul is az egész, mert jön Depay...ismétlem, hova? Minek? :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.09. 14:09:15

Nero. írta:
2020.09.09. 13:39:44
Mibe fogadunk hogy az első bajnokin Piqué, Busquets, és SR is kezdők lesznek?

Lósz*ar se fog itt változni, ugyanaz az ötlettelen, gyenge 4-3-3 lesz annyi különbséggel, hogy Fati kezdo lesz, 9es poszton pedig Griezman fog játszani.

Eladtuk Rakiticet, Vidalt és Suarez elképesztően nevetséges áron. Ez volt a nagy átalakulás. Szégyen.
Sajnos én is ettől félek.
Nem akarom előre leírni, sőt bizakodó vagyok hogy nem azért adta fel az EB esélyes Holland válogatottat hogy itt báb legyen, de mellette tartok attól hogy ez lesz, Setien is bekeményített amikor idejött, kemény edzések, utána meg maradt minden a régi, és nem véletlen hogy az eligazoló játékosok benyögik hogy itt sokkal lightosabbak voltak az edzések.(aztán csodálkozunk ha nem bírják kondival)

Thiago vs WIjnaldumra, a tegnapi Thiago-féle szempont után részletesebb Wijnaldumról:
https://barcatimes.com/wijnaldum-to-bar ... obsession/



Pjanic közben felépült a hírek szerint, a második teszt is negatív lett így jöhet is végre Barcelonába. =D>

Depay számomra ígéretes, nem egy megszeppent figura a srác, megvan benne a kellő vadállatság, ami jól jön a sok halvérű mellett.
Sokkal inkább hozzuk őt, mint az legyen hogy Griezmann lesz a 9-esünk.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2020.09.09. 13:54:28

Zsoma írta: Már onnan tudni, hogy marhaság, hogy egy hete nem fogadták el a PSG 25+5m fontos ajánlatát Bellerinért, most meg majd odaadnák 20m euróért, persze :D Vigye el 30-ért a PSG, semmi szükség rá sem itt, sem az Arsenalban, Párizsban kiteljesedhet a modell karrierje...
Memphis Depay has agreed personal terms with Barcelona. Talks between Barça and Lyon are ongoing. [@FabrizioRomano]
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2020.09.09. 13:53:13

fanbarca írta:
2020.09.09. 12:35:07
Bedobták Hector Bellerín nevét is, akit 20-25 millió körül szeretne lepasszolni az Arsenal. [Sport]
Már onnan tudni, hogy marhaság, hogy egy hete nem fogadták el a PSG 25+5m fontos ajánlatát Bellerinért, most meg majd odaadnák 20m euróért, persze :D Vigye el 30-ért a PSG, semmi szükség rá sem itt, sem az Arsenalban, Párizsban kiteljesedhet a modell karrierje...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.09. 13:39:44

Mibe fogadunk hogy az első bajnokin Piqué, Busquets, és SR is kezdők lesznek?

Lósz*ar se fog itt változni, ugyanaz az ötlettelen, gyenge 4-3-3 lesz annyi különbséggel, hogy Fati kezdo lesz, 9es poszton pedig Griezman fog játszani.

Eladtuk Rakiticet, Vidalt és Suarez elképesztően nevetséges áron. Ez volt a nagy átalakulás. Szégyen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.09. 13:08:24

Mundo szerint Koeman el van ragadtatva Robi edzésen mutatott teljesítményétől.

Jöhet a gyilkos Busi-Robi tengely megint? :lol: #-o


Thiago vs Wijnaldum vitára kíváncsi leszek, ha a vezetőség közbeszól és felülbírálja az edzőt, akkor vajon a kezdőcsapat összeállításában is felülbírálja majd?(Busi, Grizi,Robi, társai kezdőbe visszaszivárgására gondolok) [-X
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2020.09.09. 12:41:52

reméljük csak a szokásos pletyka, ritka agyatlan játékos, gyors és ennyi a pozitívum.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.09. 12:36:22

fanbarca írta:
2020.09.09. 12:35:07
Bedobták Hector Bellerín nevét is, akit 20-25 millió körül szeretne lepasszolni az Arsenal. [Sport]
Nah ő is a szokásos név akit évről évre összehoznak velünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.09. 12:35:07

Bedobták Hector Bellerín nevét is, akit 20-25 millió körül szeretne lepasszolni az Arsenal. [Sport]
més que un club
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.09. 10:12:29

vg99 írta:
2020.09.09. 08:29:59


Griezmannt meg adjuk el, óriás fizu, erőltett pozíciókeresés, nem illik ide.
Az ára fedezne minden tervezett igazolást.
Jó volna valóban. Nem is baj, hogy ezt nem cseszték el és róla nem ugatták ki a világba, hogy nem kell Grizes, így talán eladható. Vele kapcsolatban tényleg Messi is kulcskérdés, az ominózus nulla passz után is látszik, hogy Grizesnek amúgyis kérdéses a jelenlétének értelme, de ha van Messi, akkor egyértelműen kuka és el kell adni. Remélem ez lesz, ő is jobban járna.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.09. 08:40:09

visca el barca írta:
2020.09.09. 06:39:50
Suarezert 3+13 milliot fogunk kapni a Juvétól.
Ezt én is olvastam, viszont azt is, hogy Suárez még szeretne kapni valami végkielégítést a klubtól az 1 évig érvényes szerződése miatt. :? Ezt nem is értem hogy hogyan és miért... #-o

Pár reggeli hír kakaós csiga mellé:

Barcelona value Memphis Depay at 20-25 million euros, since he's free next year. Depay doesn't want to renew with Lyon and wants to become a Barça player. [md]

Barcelona don't want to spend more than 15 million euros on Eric García this transfer window, since his contract expires next year. Barça hope that the player's desire to wear Blaugrana colours will help realising the deal. [md]

🚪 Barça will not sign any more players until the exit operation takes on real prominence. Vidal is the next to leave and is close to joining Inter Milan. Barça would want to include Umtiti (to Lyon) in the Memphis Depay deal to lower costs [lesportiu]

Barcelona will have to pay 5 million euros to Liverpool when Coutinho plays 15 more games for Barça, a clause that was part of the signing of the Brazilian. [sport]

Pjanic-nak negatív lett az első tesztje, tegnap csinálták a másodikat, ha az is negatív akkor még ma vagy holnap utazik is Barcelonába. Pénteken kezdheti meg az edzéseket.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.09.09. 08:29:59

Ha Rakitic, Suarez, Vidal, Umtiti menne az már félsiker a megújulásban,
bár Roberto és Busquets is mehetne, mert drágák, és remélhetőleg nem sokat fognak játszani.
Aztán jövőre ők is, is Piqué, Alba mehet.
Ez egészséges csere lenne szerintem.

Griezmannt meg adjuk el, óriás fizu, erőltett pozíciókeresés, nem illik ide.
Az ára fedezne minden tervezett igazolást.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.09. 06:39:50

Suarezert 3+13 milliot fogunk kapni a Juvétól.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.09.09. 05:49:19

Iniesta68 írta:
2020.09.08. 22:02:59
Lenglet nálam nem védő..........
Nagy szerencse, hogy a francia szövetség kapitányi poszt nem a tied.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.09.09. 03:16:19

Számomra édes mindegy Thiago jön vagy Wijnaldum(már a Newcastleben is bírtam) , ahogy az is hogy Lautaro(akármennyire nem látom őt az új gólgyárosunknak) vagy Depay. Azok jöjjenek akiket az edző akar, ne olyanok akiket megint Barto akar. Ha bukik valaki azért bukjon amit saját maga főzött, ne amit oda raknak elé. Ha Wijnaldum és Depay kell neki jöjjenek ők és pont. Ez ilyen egyszerű.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.09.09. 01:50:27

Koeman kiszemeltje, Depay mesterhármassal kezdte a francia bajnokságot, emellett akarnak még egy középső védőt. A Piqué-Lenglet-páros sajnos nem elégséges, a két fiatal sráccal, Todibóval meg Araújóval meg nem lehet nekivágni az idénynek, ketten összesen játszottak eddig 1 BL-meccset... Szükség van melléjük egy rutinos, de még csúcson lévő mesterre. Kíváncsi vagyok, sikerül-e valakit leigazolni. Bele kell húzni, mert fogy az idő.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3230
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.09. 00:11:15

Több korábbi hozzászólás van a védekezésről....a "csúcs" Piqué vagy Umtitől a játékot olvasó Xavi-Iniesta duón át az Alba-Lenglet páros hatalmas hiányosságáig....Busi, SR már szót sem érdemel.

Nos a védekezés terén jelenleg semmink sincs abból ami korábban bármikor is volt, vagy legalább részben volt.

Jelenlegi középpályánk - Thiago esetleges érkezésével is - előre játékra alkalmasabb, labdaszerzésre, szűrésre kevésbé....sajnos könnyen átjátszható.

Szerintem éppen ezért - Garcia estleges érkezése mellett is - kell a ptbull, de az sem baj, ha kettő is lenne belőle....jelenleg nincs jobb megoldás a pitbulloknál (a kreativitást megoldják mások majd)

Piqué, Lenglet, Alba, Busi, SR jelenléte mellett semmi jóra nem számítok
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2020.09.08. 23:48:05

Nero. írta:
2020.09.08. 23:40:01
Erdekes ez a Wjandalum-Thiago vita... Ugye egyertelmu hogy mi kit szeretnenk itt, es mint szurkolok egyertelmunek tunik hogy kit tartunk jobb jatekosnak, melyik tipisu jatekosra lenne inkabb szukseg.

Viszont a masik oldalt meg ugye arrol volt szo, hogy ugy kellene mint regen hogy az edzo donti el hogy kit akar es kit nem, kvazi teljes bizalmat szavaznak neki.

Na most legyen az amit Koeman akar? De ki tudja, hogy tenyleg jo edzo-e. Az elozo klubjai nagyreszetol elzavartak, es konnyen lehet hogy csak azert mert klub elegenda.
evertonban megbukott a pali, majd biztos nálunk nem fog, főleg a mostani körülmények között. jövőre már nem ő lesz az edző, ha tippelnem kéne, pont ezért nem kéne teljes szabad kezet kapnia, hogy aztán jövő ilyenkor az ő embereit kelljen kukázni.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.08. 23:40:01

Erdekes ez a Wjandalum-Thiago vita... Ugye egyertelmu hogy mi kit szeretnenk itt, es az is egyertelmunek tunik hogy kit tartunk jobb jatekosnak, milyen tipusu jatekosra lenne inkabb szukseg.

Viszont a masik oldalt meg ugye arrol volt szo, hogy ugy kellene mint regen hogy az edzo donti el hogy kit akar es kit nem, kvazi teljes bizalmat szavaznak neki.

Na most legyen az amit Koeman akar? De ki tudja, hogy tenyleg jo edzo-e. Az elozo klubjai nagyreszetol elzavartak, es konnyen lehet hogy csak azert jott mert klub legenda.

Vedekezes:
https://www.youtube.com/watch?v=kuI5ZbV4wrA

Pep-era alatt nem volt budos a melo neki. Plusz akkoriban nem is kellett vedekezni nagyon, alig volt a labda az ellenfelnel. Raadasul a vedelmunk vilagklasszis volt, most nem... finoman fogalmazva. Sokkal tubb futas, agresszio, es labdaszerzes kell ott a kpn, ha akarunk valamit iden.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2020.09.08. 23:48:33-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.08. 22:06:58

De nem is kell Kanténak lenni, hogy rendben legyen a védekezés.
Xavi-Iniesta úgy olvasta a játékot ahogy senkik, tudták melyik sávokba kell helyezkedni és leszedték a passzokat.
Nyilván ehhez kellettek az elől lévő játékosok is, ezt nem tagadom, sőt.

Az egész felvetés onnan kezdődött hogy Messi miatt [auto_cenzúra] a kps védekezés, szerintem ez baromság, az önmagában tragikus, Messi meg nem javít a helyzeten.
Egy mozgékony kp kell nekünk, akikben benne van a lendület is előre, de jól olvassák a kps szitukat.
Nem feltétlen kell ehhez pitbullnak lenni.

Amúgy értem amiről beszéltek, de egy meccsen van ezer szitu amikor a kapus felrúgja a labdát kp meg egyből elveszíti, ilyenkor teljesen mindegy mit csinálnak Messiék.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése