Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.14. 06:46:50

Remélem, megszűnik a fix kezdő fogalma és meccs kozben is sok lesz a csere. A csk. kérdéssel addig nincs mit csinálni, amíg nem alakul ki, hogy a játékosok zöme 1.2 játékostársra titulus nélkül is hallgat.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.09.14. 00:02:10

A Real egyéniségekben rosszabb mint mi, viszont ők csapatszinten egységesebbek.
A Ligában az a kérdés a 3 nagy ( Barca, Real, Atletico) közül melyik múlja alá magát a legjobban és a maradék nyer.
Európai szinten a spanyol foci halott jelenleg, bárkit darabokra fognak tépni az első komolyabb derbin. :evil:
Ja és igazolás: siralmas a helyzet de kb mind ezt vártuk/ tudtuk. #-o
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 853
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.13. 22:27:03

Jó azon filozofálgatni,hogy a Realnak rosszabb e vagy sem, szerintem ez is mutatja,hogy az egész la liga szenved, csak nézzétek meg az igazolásokat a többi bajnoksághoz képest.
Nem csak a Barca próbál szabadulni fillérekért az emberektől.
Amúgy szerintem ez egy erős keret, bőven van kitől várni a gólokat, ha Messi utolsó évében előrébb menne, tán a kényszeres nekipassz sem lenne akkora gond.
Ha a középpálya értelmesen birtokolja a labdát és támad, akkor a védelem se lesz olyan nyomás alatt, mikor nincs középpályánk.
Az első meccset meg hagyjuk, majd,ha Busi alapember marad, akkor sírjunk. Megjegyzem, tudom szentségtörés, de tavaly Busi a maga posztján ugyanúgy játszott,mint Messi és Lajos, neki is megvan még minden meccsen az a két-három nagy villanása, csak azokból nem gól és gólpassz van, de egyetértek,abból már nem kéne megélni. Utálni egyik nagy kiöregedett játékost sem fogom, ha fogom is a fejem miattuk.
De az edző amatőr is lenne,ha első meccsén nem az öregekkel kezdene.
Majd a bajnokság alatt aggódjunk akkor, de istenigazából annyira nem kell igazolni. Így,hogy van Messi, Grizes mehetne, még hosszú az igazolási időszak,meglátjuk.
Nem gyenge a keret, érkeztek igéretes emberek, bőven versenyben lesz a csapat a bajnokságban, ha az edző tud tartani kemény edzéseket és nem veszi át az irányítást a katalán klikk.
A csk helyzet aggasztó, Piquét leszámítva mind röhej,lehet ezt jelnek tekinteni, bár annyira nem tudom,hogy ki lenne jó csk. Az újak? Háát. Ja tudom, Ter Stegen. Imádom és remélem felépül fél év múlva, de ő egy közvetlen, visszahúzódó srác, fantasztikus képességekkel, de nem csk.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3275
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.13. 22:00:13

Chino írta:
2020.09.13. 21:50:37
Peter írta:
2020.09.13. 15:31:31
Tényleg szimpatikus, ahogy sokan bíznak....jók még a fiúk, csak ki kellene hozni belőlük....meg a tapasztalat, rutin, sztárok szöveg.....nos Nekik küldöm azt a kérdést, hogyan nyilatkoznának vagy milyen véleményük lenne egy olyan Realról, ahol ez lenne a felhozatal : SR - Piqué - Lenglet - Alba, előttük pedig Busi.....?

Százból kilencvenkilencen kiröhögnétek.....érdemes néha fordítva is belegondolni dolgokba
Ebből a sorból középen állnak jobban, de Ramos is lassan 35 éves, előttük pedig honnan tudod hogy Busquets lesz és nem mondjuk De Jong-Pjanic? De nézzük fordítva. Mit szólnál, ha nálunk egy Vinicius, Lucas Vazquez, Bale, egy folyton sérült (de akkor is kb. duplanulla), kétmázsás Hazard meg Rodrygonak kellene ontani a gólokat.
Plusz ne felejtsük már el azért Umtitit se. Mindenki úgy beszél róla, mintha már nem is itt játszana.
Éedemes objektíven is belegondolni a dolgokba.

Köszi, de kikerülted a választ....a felsorolásom döntően eddigi kezdőkre vonatkozott....a Te kérdésed szereplői együtt elég ritkán vannak pályán.....de nem kerülöm ki a választ, nem örülnék !
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.13. 21:50:37

Peter írta:
2020.09.13. 15:31:31
Tényleg szimpatikus, ahogy sokan bíznak....jók még a fiúk, csak ki kellene hozni belőlük....meg a tapasztalat, rutin, sztárok szöveg.....nos Nekik küldöm azt a kérdést, hogyan nyilatkoznának vagy milyen véleményük lenne egy olyan Realról, ahol ez lenne a felhozatal : SR - Piqué - Lenglet - Alba, előttük pedig Busi.....?

Százból kilencvenkilencen kiröhögnétek.....érdemes néha fordítva is belegondolni dolgokba
Ebből a sorból középen állnak jobban, de Ramos is lassan 35 éves, előttük pedig honnan tudod hogy Busquets lesz és nem mondjuk De Jong-Pjanic? De nézzük fordítva. Mit szólnál, ha nálunk egy Vinicius, Lucas Vazquez, Bale, egy folyton sérült (de akkor is kb. duplanulla), kétmázsás Hazard meg Rodrygonak kellene ontani a gólokat.
Plusz ne felejtsük már el azért Umtitit se. Mindenki úgy beszél róla, mintha már nem is itt játszana.
Éedemes objektíven is belegondolni a dolgokba.
Forca Barca!!!!
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.09.13. 17:11:14

Peter írta:
2020.09.13. 15:31:31
Tényleg szimpatikus, ahogy sokan bíznak....jók még a fiúk, csak ki kellene hozni belőlük....meg a tapasztalat, rutin, sztárok szöveg.....nos Nekik küldöm azt a kérdést, hogyan nyilatkoznának vagy milyen véleményük lenne egy olyan Realról, ahol ez lenne a felhozatal : SR - Piqué - Lenglet - Alba, előttük pedig Busi.....?

Százból kilencvenkilencen kiröhögnétek.....érdemes néha fordítva is belegondolni dolgokba
Azt ne mond hogy az a keret ami feljebb írtam megfelelő egyensúllyal kialakítva nem lenne versenyképes? 4 ember távozik úgy néz ki, jövőre majd a másik 4. Semmilyen nagy eredményt nem várok, erre kell várni 3 évet legalább. Nekem az már elég ha látom hogy elindukltunk egy úton. Amúgy meg teljesen felesleges is nagy dolgokat várni 1 év alatt amikor nagyon úgy néz ki hogy új edző lesz, akkor meg inkább ne is igazoljunk össze vissza.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.09.13. 17:07:52

davi10 írta:
2020.09.13. 14:34:30
RA7 írta:
2020.09.13. 13:46:29
Rakitic elment, Vidal, Suarez távozóban, ha még elmenne Umtiti idén elmenne akkor már így is rengeteg pénz felszabadulna a bérkeretből.
Figyelmen kívűl hagyva hogy egy harmad osztályú csapat volt az ellenfél nekem kifejezetten tetszik ez a 4-2-3-1. A szélső védőkkel még jobban széthúzzuk a pályát, de mivel nincs Suarez kell egy igazi ragadozó előre aki rug, csíp, harap(akár szó szerint is), mert Griezmann nem az a kaliber. A 2 középhátvédnek és a 2 szűrőnek megkell oldania a védekezést a szélsők hiányában is.
Ez így oké, de idén már Coutinho fizuját is mi álljuk, + Trincao, Pjanic, Pedri meg akiket nem tudunk kölcsönadni.
Ragadozó csatárnak én Braithwaite-ről még mindig nem mondanék le teljesen, több állatság van benne, mint Griezmann-ban.
Nem is kell már senkit kölcsön adni, csak kell egy center még.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1946
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.13. 16:30:41

csababarca írta:
2020.09.13. 13:10:21
Pedig jópár embertől bukóval is meg kellett volna szabadulni, bármi áron.

De hát ez van, reménykedjünk hogy majd jövő nyáron takarítás lesz. Addig meg marad a szintén reménykedés hogy nem nyalatják fel velünk a padlót annyira
nem akarnak menni és nem is kellenek senkinek. Suárez 21-ig, Piqué, Roberto 22-ig, Busquets 23-ig, Alba 24-ig itt lesz még. ha idén nem sikerült kirakni őket, már sosem fog összejönni.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3275
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.13. 15:31:31

Tényleg szimpatikus, ahogy sokan bíznak....jók még a fiúk, csak ki kellene hozni belőlük....meg a tapasztalat, rutin, sztárok szöveg.....nos Nekik küldöm azt a kérdést, hogyan nyilatkoznának vagy milyen véleményük lenne egy olyan Realról, ahol ez lenne a felhozatal : SR - Piqué - Lenglet - Alba, előttük pedig Busi.....?

Százból kilencvenkilencen kiröhögnétek.....érdemes néha fordítva is belegondolni dolgokba
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.13. 14:34:30

RA7 írta:
2020.09.13. 13:46:29
Rakitic elment, Vidal, Suarez távozóban, ha még elmenne Umtiti idén elmenne akkor már így is rengeteg pénz felszabadulna a bérkeretből.
Figyelmen kívűl hagyva hogy egy harmad osztályú csapat volt az ellenfél nekem kifejezetten tetszik ez a 4-2-3-1. A szélső védőkkel még jobban széthúzzuk a pályát, de mivel nincs Suarez kell egy igazi ragadozó előre aki rug, csíp, harap(akár szó szerint is), mert Griezmann nem az a kaliber. A 2 középhátvédnek és a 2 szűrőnek megkell oldania a védekezést a szélsők hiányában is.
Ez így oké, de idén már Coutinho fizuját is mi álljuk, + Trincao, Pjanic, Pedri meg akiket nem tudunk kölcsönadni.
Ragadozó csatárnak én Braithwaite-ről még mindig nem mondanék le teljesen, több állatság van benne, mint Griezmann-ban.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.09.13. 13:46:29

csababarca írta:
2020.09.13. 13:10:21
Fő probléma az, hogy akiket el kellene adni (évek óta), kutyának nem kellenek, mert olyan csapatok akiknek lenne pénzünk (nagy ligán top5-6 csapata) tudják hogy nulla teljesítményt vennének.

Pedig jópár embertől bukóval is meg kellett volna szabadulni, bármi áron.

De hát ez van, reménykedjünk hogy majd jövő nyáron takarítás lesz. Addig meg marad a szintén reménykedés hogy nem nyalatják fel velünk a padlót annyira.


De vicces, hogy félig poénból írtam hogy majd nézhetjük ezeket a lókötőket újra, aztán ez a realitás.
Rakitic elment, Vidal, Suarez távozóban, ha még elmenne Umtiti idén elmenne akkor már így is rengeteg pénz felszabadulna a bérkeretből.
Figyelmen kívűl hagyva hogy egy harmad osztályú csapat volt az ellenfél nekem kifejezetten tetszik ez a 4-2-3-1. A szélső védőkkel még jobban széthúzzuk a pályát, de mivel nincs Suarez kell egy igazi ragadozó előre aki rug, csíp, harap(akár szó szerint is), mert Griezmann nem az a kaliber. A 2 középhátvédnek és a 2 szűrőnek megkell oldania a védekezést a szélsők hiányában is.
Stegen
Semedo/Roberto - Pique/Todibo - Lenglet/Araujo - Alba/Firpo
Pjanic/Busquets - de Jong/Alena
Messi/Pedri-Coutinho/Puig- Dembele/Trincao
Griezmann/Braithwate
Pár edzés után ne várjunk csodát. A megfelelő kezdővel és intenzitással ez egy jó rendszer lehet Koeman alatt. Viszont kell egy megfelelő center ehhez a játékhoz illetve még egy védő és akkor idén egyszer meglehet nézni kire lehet alapozni a jövőben. Dembele ha egészséges tud lenni akkor az ő sebessége rengeteget érhet, a fiatalok szintén lendületet hoznak, csak megkell találni Koemannak a megfelelő egyensúlyt. Amit egy ideje szajkózok hogy teljesen felesleges cserékre 40 milliókat költeni amikor Alena teljesen jó rotációs embernek, ráadásul ingyen. A lényeg mindenképp kell egy befejező és egy védő. Egyenlőre mást nem szabad hozni mert 1 év múlva kitudja kivel vágunk neki a szezonnak, erre a 2 posztra így is úgy is igazolni kell idén vagy jövőre.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.13. 13:38:47

Peter írta:
2020.09.13. 13:30:02


Egyetértek....értem is, hogy vicces....de basszuskulcs, ez tragédia.... :mrgreen:
Szomorú, de ezek vagyunk.
Ilyet kb egyik topcsapat se enged meg magának, hogy ilyen nulla teljesítményű játékosok egyáltalán keretben vannak.
Jó a realban van egy Bale, ami szintén hasonló szitu, de legalább alig játszik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3275
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.13. 13:30:02

csababarca írta:
2020.09.13. 13:10:21

Pedig jópár embertől bukóval is meg kellett volna szabadulni, bármi áron.
De vicces, hogy félig poénból írtam hogy majd nézhetjük ezeket a lókötőket újra, aztán ez a realitás.
Egyetértek....értem is, hogy vicces....de basszuskulcs, ez tragédia.... :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.13. 13:10:21

Fő probléma az, hogy akiket el kellene adni (évek óta), kutyának nem kellenek, mert olyan csapatok akiknek lenne pénzünk (nagy ligán top5-6 csapata) tudják hogy nulla teljesítményt vennének.

Pedig jópár embertől bukóval is meg kellett volna szabadulni, bármi áron.

De hát ez van, reménykedjünk hogy majd jövő nyáron takarítás lesz. Addig meg marad a szintén reménykedés hogy nem nyalatják fel velünk a padlót annyira.


De vicces, hogy félig poénból írtam hogy majd nézhetjük ezeket a lókötőket újra, aztán ez a realitás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3276
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.13. 13:01:30

Szerintem meg nem fog érkezni senki már. Az egyetlen valós esély Depay érkezésére volt, de gondolom vártak mi lesz Suarezzel,legyen még pár millió a hollandra,aztán meg már nem akarják engedni se elvileg. Elkezdődtek a bajnokságok,most még nehezebb lesz igazolni,pénz nélkül.

Nyilván ha tudnánk eladni,lenne pénz,de kit?Coutinho marad,mert számít rá Koeman. Griezmann távozása fel sem merült, Dembelé az előző szezont kb kihagyta,szerintem ára sincs. Umtiti szintén. Vidalért alig fogunk kapni valamit,Suarezért szintén. Ehhez jön még hozzá az,hogy a covid miatt megcsappantak a bevételi források is.

Jó is meg rossz is,hogy nincs pénz. Nem tudnak újabb milliókat szórni,és olyanokat idehozni megint,akire szerintem semmi szükség magas áron(Lautaro). Így persze megint úgy vághatunk neki egy szezonnak,hogy nincs értelmes kilencesünk, és a védősorunkon sem sikerült erősítenünk semmit. A jó meg max az lehet,hogy ha Koeman akarja (és megengedik neki) akkor ki tudja próbálni a fiatalokat, aztán kiderül, hogy a sok tehetségből,ígéretből mi lesz,ha nem csak 200 perceket kapnak. Persze aztán lehet ez se jön össze,és ugyanaz a 12-13 játékos játszik majd végig,mint eddig.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3275
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.13. 13:00:29

Aki nem látta, nézze meg azt a gólt amit tegnap kaptunk....eredeti, utánozhatatlan, egyedi Barca mém....Busi láthatatlan....Lenglet imitátor....Piqué nagymamák mozdulatára hajazó, nehogy eltaláljon a labda "blokkolni kísérlő" mozdulat.... :mrgreen:

Itthon az a mondás, hogy nekünk Mohács kell.....Katalóniában Róma, Liverpool és Bayern is kevésnek tűnik....még kell az igazi durranás.... =D>
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.09.13. 12:18:36

LG írta:
2020.09.13. 12:05:18
Tök jó, hogy Koeman elviekben az összes meglévő támadónkban bízik, és fontos szerepet szán nekik, Suarezt kivéve, de még az ő maradása sem kizárt, ha pedig marad, akkor biztos vagyok benne, hogy neki is helyet kell majd szorítani, és még akarunk is támadót igazolni. Valószínűleg nem Salahot, szerintem őt csak a tegnapi mesterhármasa miatt dobták olyanok, akiknek kellett néhány kattintás. De a Depay/Lautaro vonal tényleg reális célpont lehet.

Nem tudom, hogy ebből mi fog kisülni, de sok jó nem hiszem. Vagy 100 milliós emberek fognak ülni a padon csillagászati fizetéssel, vagy a fiatalok nem kapnak majd elég lehetőséget, vagy esztelen rotáció lesz, hogy mindenki eleget játszhasson, és véget ér a szezon úgy, hogy nem nem alakul ki egy összeszokott csapat. Szóval én nem látom azt a komoly koncepciót, amit sokan magyaráztak Koemannal a kapcsolatban, sem a nagy fiatalítást, sem a tökösséget. Növekvő káoszt látok, és majd meglátjuk mi sül ki mentalitást.
Amíg nem tudsz eladni senkit addig igazolni se tud hála az elmúlt évek pénzköltéseinek. A fiatalokról meg annyit hogy minden számításba jöhető fiatal játszott, kivéve Ansu, aki sérült. Ne várjunk csodát a játékban pár nap alatt, de 1 év alatt se. A keret "megtisztításáról" nem is beszélve. Ő tudja csak hogy miért vállalta el 1 évre a padot.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.09.13. 12:13:48

tengit, visca el barca:
Salahra akkora esély van mint arra hogy én igazolok oda
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21117
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.13. 12:05:18

Tök jó, hogy Koeman elviekben az összes meglévő támadónkban bízik, és fontos szerepet szán nekik, Suarezt kivéve, de még az ő maradása sem kizárt, ha pedig marad, akkor biztos vagyok benne, hogy neki is helyet kell majd szorítani, és még akarunk is támadót igazolni. Valószínűleg nem Salahot, szerintem őt csak a tegnapi mesterhármasa miatt dobták olyanok, akiknek kellett néhány kattintás. De a Depay/Lautaro vonal tényleg reális célpont lehet.

Nem tudom, hogy ebből mi fog kisülni, de sok jó nem hiszem. Vagy 100 milliós emberek fognak ülni a padon csillagászati fizetéssel, vagy a fiatalok nem kapnak majd elég lehetőséget, vagy esztelen rotáció lesz, hogy mindenki eleget játszhasson, és véget ér a szezon úgy, hogy nem nem alakul ki egy összeszokott csapat. Szóval én nem látom azt a komoly koncepciót, amit sokan magyaráztak Koemannal a kapcsolatban, sem a nagy fiatalítást, sem a tökösséget. Növekvő káoszt látok, és majd meglátjuk mi sül ki mentalitást.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.13. 11:01:48

RA7 írta:
2020.09.13. 09:48:14
Új célpont állítólag Salah 😂
Vegulis csak 4 ember van arra a posztra, messi, griezmann, dembele es trincao szemelyeben.

Jobb ha biztosra megyunk.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
tengit
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2014.04.19. 12:34:39

2020.09.13. 10:58:13

RA7 írta:
2020.09.13. 09:48:14
Új célpont állítólag Salah 😂
Akkor miért nem inkább Mbappé? Kicsit olyan érzésem van, mint a skót viccet hallva, mikoris a gyerek az iskolából hazatérve örömmel újságolja az apjának, hogy egy csomó pénzt spórolt. Hogyan? - kérdi az apa. Hát úgy, hogy nem szálltam fel a buszra, hanem futottam utána - így a srác. Balga gyerek, miért nem egy taxi után futottál? - hangzott a jogos felvetés. Ha a templom egereként úgysem tudunk értelmesen igazolni, legalább álmondjunk nagyokat - az ingyen van. Persze, azt nem értem, hogy a feltörekvő, még viszonlag olcsó, reményteljes fiatalok közül miért nem hozunk valakit, főként, ha abszolut hiányposztról beszélünk (9-es). Mi van például azzal a Baodu (Boadu?) nevű gyerekkel, aki felkeltette Koeman figyelmét? Biztos, hogy sokat buknánk rajta? Kizártnak tartom, eleve nem kerülne sokba, és azt a teljesítményt, amit azon a poszton mostanság látunk, még akár felül is múlhatná - alulmúlni amúgy is nehezebb lenne.
RA7
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2020.05.12. 04:22:04

2020.09.13. 09:48:14

Új célpont állítólag Salah 😂
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.13. 09:32:47

Mióta Koeman az edző, nem igazoltak senkit. Pénz nincs, a bajnokságok elindultak. Szóval nagy durranás kizárt. De azt csak nem teszik meg az edzővel szégyen szemre, hogy senkit nem kap, akit kér.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.09.12. 19:57:55

barca_bome írta:
2020.09.12. 15:35:08
Szerintem a jelenlegi veztőséggel akkor lehetnénk eredményesek, ha az Enrique-féle focit tolnánk, csak annyi változtatással, hogy védekezésben még nagyobb robolókat kellene szerezni. Ezekből a játékosokból úgysem lesz soha sem csapat, de akkor legalább beton biztos védelem kellene, akik, ha kell vaktában elrúgdossák a labdát és akkor játszhatnánk a kontrákra. Anno nagyon élveztem a tiki-takát, de ami most megy tiki-taka címszóval attól a falra tudnék mászni. Anno, mikor még itt volt Xavi, akkor ő mondta, hogy 1 mp-nél tovább nem lehet nálad a labda. Szerintem a maestro azóta sírva ül le Barca-meccset nézni... (ha egyáltalán leül) :oops:
Szerintem a mostani játékunk bűn rossz és ami még durvább életveszélyes. Hátul passzolgatunk, mikor letámadtak ráadásul teljesen feleslegesen, mert normálisan nem is tudjuk előre üres embernek fellőni a labdát. Ter Stégennek is meccsenként be kell vállalni legalább 10 veszélyes passzt, amiből, ha csak egy rossz helyre megy már rögtön baj van. És ezzel a játékkal csak magunkat hozzuk kellemetlen helyzetbe.
Aztán nem tudunk kontrázni, hiába meg vannak hozzá a gyors emberek meg kell várni Messi-t mert csak ő lőheti rá. Ellenben nyugodtan passzolgatunk elől is a másik 5-8 méterre álló embernek és vissza.. Szinte semmi veszély nincs az ellenfél kapuja előtt kialakítva.
Szögletek picit talán jobbak mint régebben, de kicsit magasabb is lett a csapat, úgye már nincs, Xavi, Iniesta, Alves egyik se volt egy nyakigláb játékos.
Biztos, hogy változásra van szükség a keretben, de nem nagyon akar sikerülni vagy összejönni.
Soha nem az igazolásokból folyt be a lényegi jövedelem, ahogy egyik csapatnál sem.
Azért tudok csapatokat mondani, akik szépen keresnek a játékoseladásokkal. De nálunk biztos, hogy nem volt sose meghatározó. Most viszont szórják két kézzel a pénzt. Pl Griezzman-t is csak kivásárlási áron sikerült elhozni. Egyáltalán nem vált be. Ellenben 30 ért már lehet olyan játékokat találni, akik hasznosak tudnak lenni.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2020.09.12. 15:35:08

Szerintem a jelenlegi veztőséggel akkor lehetnénk eredményesek, ha az Enrique-féle focit tolnánk, csak annyi változtatással, hogy védekezésben még nagyobb robolókat kellene szerezni. Ezekből a játékosokból úgysem lesz soha sem csapat, de akkor legalább beton biztos védelem kellene, akik, ha kell vaktában elrúgdossák a labdát és akkor játszhatnánk a kontrákra. Anno nagyon élveztem a tiki-takát, de ami most megy tiki-taka címszóval attól a falra tudnék mászni. Anno, mikor még itt volt Xavi, akkor ő mondta, hogy 1 mp-nél tovább nem lehet nálad a labda. Szerintem a maestro azóta sírva ül le Barca-meccset nézni... (ha egyáltalán leül) :oops:
Válasz küldése