Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.24. 22:53:13

Eddig sem voltam nagy Alaba rajongó, remélem most már forumtársak is, akik hiányolták látták ezt a meccset :lol: Ilyen fizetéssel és teljesítménnyel hívhatnánk Jordi Alabanak is nem :lol: =P~ ?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.24. 21:22:08

fanbarca írta:
2020.09.24. 21:16:39


Mondjuk ez speciel nem igaz. Kb. középső hátvédnek hozták.
szerintem kevered Hernandezzel. őt többet láttam a bm-ben középhátvédet játszani, mint Pavardot.

de az tény hogy nekik semmi szükség rá, Pavard és Kimmich mögé, még ha Kimmich tud fentebb is játszani. (mondjuk nem azon a szinten mint a mi Robertinhonk :lol: :lol: :lol: )
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.24. 21:17:51

Ilyen Szerdzsinnyónk már most is van, nem? :D
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.24. 21:16:39

Chino írta:
2020.09.24. 15:49:11
A németeknél ott van egy kb. kirobbanthatatlan Pavard.
Mondjuk ez speciel nem igaz. Kb. középső hátvédnek hozták.
més que un club
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.24. 20:40:37

Feast4 írta:
2020.09.24. 16:08:39
Én ebbe a Dest dologba azt látom, hogy most egy kicsit mutatni kell, hogy Koemannak bizony nagyon kedvezünk. Nincs pénz de mégis igazolunk. Ugyanakkor alapvetően a képlet nem változik, csak akit lehet hollandra cserünk.

Engem nem lepne meg, ha lenne még egy-két ilyen olcsó holland csikó transzfer.

Engem cseppet se lepne meg ha benyögnének egy Donyell Malen/Myron Boadu nevet még,ami úgy lett volna kiválasztva, hogy keresd meg a legjobb holland fiatal csatárt a statok szerint a transfermarkton.
Én meg úgy látom, hogy Barto fűt fát ígérhetett Koemannak, hoögy vállalja a kispadot, a negatív személyi döntéseket vele üzenték meg, azután meg úgy cserben hagyják, hogy csak győzze.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.24. 16:08:39

Én ebbe a Dest dologba azt látom, hogy most egy kicsit mutatni kell, hogy Koemannak bizony nagyon kedvezünk. Nincs pénz de mégis igazolunk. Ugyanakkor alapvetően a képlet nem változik, csak akit lehet hollandra cserünk.

Engem nem lepne meg, ha lenne még egy-két ilyen olcsó holland csikó transzfer.

Engem cseppet se lepne meg ha benyögnének egy Donyell Malen/Myron Boadu nevet még,ami úgy lett volna kiválasztva, hogy keresd meg a legjobb holland fiatal csatárt a statok szerint a transfermarkton.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.24. 15:49:11

Samper írta:
2020.09.24. 15:08:32

Ha ma megérkezik Barcelonaba, akkor nincs miről beszélni. De ha nem, tovább nem szabadna a tétet emelni. Jogos, ha egy 19 éves játékos habozik, ha alá kell írnia 4 évet. De ha túl erősek a kétségei, akkor ez a döntés után is megmaradhat. Ezért a Club helyében újra meggondolnám, hogy at "A" vagy a "B" terv a hasznosabb.
Gondolom azt is szem előtt tartja (legalábbis ha van egy kis esze), hogy a Bayernben és itt milyen konkurenciája van.
A németeknél ott van egy kb. kirobbanthatatlan Pavard, aki nem fog egyhamar kiöregedni és nincs is oka távozni, mellette pedig sérülés esetén mondjuk Kimmich, aki jelenleg top 3-as játékos a posztján. Itt viszont egyhamar simán kezdőjátékos lehet. A bajorok pedig nem is hiszem, hogy magasabb fizetést adnának neki.

A jövő nyári átigazolási szezon elég érdekes lehet. Egy kicsit elmerengve nem tartom kizártnak, hogy rámegyünk Mbappéra. (bár ez a hosszabbításától is függ). Ha a Griezmann-Coutinho--Dembélé trióból kettő lehoz egy korrekt teljesítményt még komolyabb pénz is állhat a házhoz, előbbit akár bele is lehet vonni az üzletbe. És ami a legnagyobb ütőkártya lehet, hogy megy Messi és mondjuk Griezmann-Coutinho, akkor 70-80 millió felszabadul a bértömegből. Egy Fati-Mbappé-Dembélé-Trincao sor nem nézne ki rosszul. Persze a fél világ őt akarja majd leigazolni.
Rendben, nem sok alapja van, csak kicsit elkalandoztam.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.24. 15:11:35

drobika írta:
2020.09.24. 07:51:51
crixus írta:
2020.09.24. 07:30:14
Elképesztő hogy egy ilyen pocsék szezon után gyengül a csapat szinte következmény nélkül.
Ennyire csalódott még sosem voltam egy nyáron sem.
Teljesen igaz!
És akkor még itt van, csak kérdés, hogy miért Busi és SR!!!! Busi úgy néz ki alapember lesz, és SR meg megint jobbhátvéd, ha nem tudjuk Desket leigazolni, aki közel sem biztos, hogy jobb Semedo-nál...
Pique és Alba... mindkettő továbbra is vetélytárs nélkül...
At egyetlen kilences játékos, aki nem mellesleg a legnagyobb ászunk haverja meg ingyen Madridban. Puig irány a fakó :) Tragédia amit Barto,és Koeman csinál.
Nyilván Barto a hibás, mert ő az elnök.....de összejátszik az öltöző katalán magjával....miközben a paliravett szurkolók lerágják a körmüket, hogy mikor hány gólt kap a zseniális klasszis kvártett... :mrgreen:
Piqué, Alba, Busi, SR....és ráadásul CSK helyettesek.....szóval feleslegesen rugózunk, ők a saját csapatukat építik önmaguk köré
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.24. 15:08:32

Varatrix írta:
2020.09.24. 14:32:14

Minden sajtó beszámolt róla, hogy személyesen tárgyaltak Münchenben a Bayernnel, és utána kapcsolt rá a Barca. Szóval ez a poszt önmagában nem jelent semmit, persze ettől még lehet hogy ott köt ki, mi ezután tettük hivatalos ajánlatot, tehát ebből kell választania. Az Ajax mindkettőt elfogadja, csak rajta múlik, hogy hova igazol.

Időrendi sorrendben 22-én volt Münchenben, Mi tegnap tettünk érte hivatalos ajánlatot.

Most nézem, hogy még a német érdekeltségű twittelők, is azt mondják, hogy épp Barcelonába van úton. Már arról is szó van, hogy nyúlják a B tervünket, és kölcsönveszik Aarons-t.

Ha ma megérkezik Barcelonaba, akkor nincs miről beszélni. De ha nem, tovább nem szabadna a tétet emelni. Jogos, ha egy 19 éves játékos habozik, ha alá kell írnia 4 évet. De ha túl erősek a kétségei, akkor ez a döntés után is megmaradhat. Ezért a Club helyében újra meggondolnám, hogy at "A" vagy a "B" terv a hasznosabb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.24. 14:42:27

Feast4 írta:
2020.09.24. 14:22:54
Titinho írta:
2020.09.24. 09:56:37
Gerard Romero (Rac1) egy sejtelmes üzenetet dobott twitterre pár perce.

❗️ Gerard Romero (RAC1 journalist): "☎️🔥🛫" [@gerardromero]

Tegnap este hozta le elsőként a hírt hogy olyan előrehaladott státuszban van Dest leigazolása, hogy már ma Barcelonába érkezik az ifjú holland. Megvan az egyezség az Ajaxal is, már csak a fizetési struktúrát kell letárgyalni.

🚪 The players that will leave next are: Umtiti, Rafinha and Todibo. Umtiti's contract ends in 2023 but he has no offers. Celta want Rafinha but Barça want 16M and they can't pay it. Barça want 15M for Todibo but he could be sold for less. His departure could be soon [lesportiu]

A klub következő feladatai pedig Umtiti, Rafinha és Todibo távozásának lezárása. Todibo iránt a legnagyobb érdeklődő most a Fulham.
Közben Németországból is volt elvileg egy bejelentkezése twitteren, szólal tudja a ráspoly mit csinál, a srác.

Közben a The Guaridan szerint kölcsönvesszük Max. Aaronst (ugyanarra a posztra )vételi opcióval:

https://www.theguardian.com/football/20 ... s-transfer

Igaz ez keddi hír, de van itt zavar eléggé.
Ez az Aaronsos még korábbi hír, ha jól tudom. A németek meg először 10-et akartak fizetni elvileg, aztán 15-re mentek fel mint a max. De ez nem biztos.
A német források sem nagyon foglalkoznak Desttel, szóval lehet hogy csak kavarás.
A Guardian megbízhatósága meg.....
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.24. 14:32:14

Feast4 írta:
2020.09.24. 14:22:54
Nem tudom mennyire hiteles, de ezek szerint Münchenben van a srác.
Minden sajtó beszámolt róla, hogy személyesen tárgyaltak Münchenben a Bayernnel, és utána kapcsolt rá a Barca. Szóval ez a poszt önmagában nem jelent semmit, persze ettől még lehet hogy ott köt ki, mi ezután tettük hivatalos ajánlatot, tehát ebből kell választania. Az Ajax mindkettőt elfogadja, csak rajta múlik, hogy hova igazol.

Időrendi sorrendben 22-én volt Münchenben, Mi tegnap tettünk érte hivatalos ajánlatot.

Most nézem, hogy még a német érdekeltségű twittelők, is azt mondják, hogy épp Barcelonába van úton. Már arról is szó van, hogy nyúlják a B tervünket, és kölcsönveszik Aarons-t.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.24. 14:22:54

Titinho írta:
2020.09.24. 09:56:37
Gerard Romero (Rac1) egy sejtelmes üzenetet dobott twitterre pár perce.

❗️ Gerard Romero (RAC1 journalist): "☎️🔥🛫" [@gerardromero]

Tegnap este hozta le elsőként a hírt hogy olyan előrehaladott státuszban van Dest leigazolása, hogy már ma Barcelonába érkezik az ifjú holland. Megvan az egyezség az Ajaxal is, már csak a fizetési struktúrát kell letárgyalni.

🚪 The players that will leave next are: Umtiti, Rafinha and Todibo. Umtiti's contract ends in 2023 but he has no offers. Celta want Rafinha but Barça want 16M and they can't pay it. Barça want 15M for Todibo but he could be sold for less. His departure could be soon [lesportiu]

A klub következő feladatai pedig Umtiti, Rafinha és Todibo távozásának lezárása. Todibo iránt a legnagyobb érdeklődő most a Fulham.
Közben Németországból is volt elvileg egy bejelentkezése twitteren, szólal tudja a ráspoly mit csinál, a srác.

Közben a The Guaridan szerint kölcsönvesszük Max. Aaronst (ugyanarra a posztra )vételi opcióval:

https://www.theguardian.com/football/20 ... s-transfer

Igaz ez keddi hír, de van itt zavar eléggé.
Chino írta:
2020.09.24. 11:13:04
A legújabb név akit bedobtak az Rüdiger, a MU meg még állítólag továbbra sem hagyja békén Dembélét.
Rüdiger tud már járni a sérülése után?

Amúgy meg ha ez a Dembele féle hír igaz, úgy oda kéne adni mint a sicc.
Kép
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.24. 14:19:56

vg99 írta:
2020.09.24. 12:41:03
Sokan siratjátok Suarezt,
de szerintem az elmúlt 2 évben többször okozott csalódást, és volt -1 ember a pályán, mint amikor csoda dolgokat művelt.
Szóval az idő szerintem felette is eljárt.
Ő nem az a típus, aki fél órára beállva világot vált,
folyamatos játék mellett is csak minden 3,4. meccse volt olyan, ami elvárható.
Megtette a magét, az érdemeit elismerjük, de ideje váltani.
Persze nem Griezmannra, Braithwaitere vagy Stuanira, vagy hasonló csodákra.

Kíváncsi vagyok sikerül-e elpasszolni a Rafinha, Umtiti, Todibo blokkot,
azért marad még így is felesleg.
SR-t és Busit nagyon nyugdíjazni kellett volna.

Dembele kölcsönvétele kapcsán trükkös azért a konkurencia,
fele fizetését állnák, persze kötelező vételi opció nélkül.
tehát nekik nem lenne veszítenivaló.

Csodálom, hogy Barto az idei szerelmét (Lautaro) nem hozta úgy, hogy idei kölcsön és kötelező jövő évi vétel.
Pedig biztos akart villantani.
Mondjuk a kérdőjel ellenére, hogy mit ér meg, és Grizire bármikor elcserélném.
Jobban mondva Grizit szinte bárkire elcserélném. :)
Hmm szerintem sokan nem Suarezt síratják, hanem több dolgot is vele kapcsolatban, pl.: hogy vezetés inkompetens és rossz szerződéseket kötött, Suareznek sosem kellett volna ekkora pénzt keresnie, sztm 2015-óta Ő is lefelé megy, ehhez képest egyre több pénzt kapott. Ingyen engedjük el. Ami pedig a legrosszabb nem hozunk helyette minőségi játékost, ne haragudj, de Bénawraith felesleges igazolása 2024-ig ugye annyi pénzbe fog fájni, mint 2 évig itt látni még Suarezt... Persze jó hogy elment cserének drága lett volna, de sokmindenki követhetné példáját...
Rafi szerintem simán eladható, Todibo megy kölöcsönbe és sztm se kell eladni, Umtiti esélytelen, már most horror fizetése van, gyenge a játéka és nem hajlandó műteni magát, vicc a csávó, eladhatatlan.
Sergi R.-el vigyáznék, jobb bekk nélkül nehéz lesz, ráadásul több posztin is bevethetó, mégha nem is kiemelkedő, de nagyon hasznos játékos, Busit én már évekkel ezelőtt elküldtem volna.
Dembele hát nem tudom, sztm legrosszabb mind közül, nálam Griezman alatt van, ebbe a csávóba már annyi sincs, hogy visszatérjen, hatalmas tehetség, de mentalitása, döntő helyzetekben a hibái, ő belőle sosem lesz nagy játékos, Grizire kiváncsi lettem volna Messi nélkül, így marad szenvedni még egy évet, aztán lehet lépnek együtt :mrgreen:
Lautaro, hát az aztán az újabb lyukra futás, és kétség nem fér hozzá jpbb mint Depay, minőségi pótlása Suareznek, de 80-90 millióért, Neymarért nem adnék annyit [-X :D
Avatar
csaby23
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2009.06.16. 15:20:36
Tartózkodási hely: Schalchen, Oberösterreich, Ausztria

2020.09.24. 14:02:18

https://bayernszektor.hu/2020/09/22/des ... 1P2bvNtBPE

Nem tudom mennyire hiteles, de ezek szerint Münchenben van a srác.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.24. 13:34:11

Samper írta:
2020.09.24. 13:24:18
Ha Dest képtelen dönteni, nem jobb megoldás Aarons kölcsönben, vételi opcióvaql?
Megkockáztatom, hogy nem fogsz válaszolni, de miből gondolod, hogy képtelen dönteni, mikor egybehangzó sajtó értesülés, hogy ránk várt? Tárgyaltak a Bayernel, de Ő ide szeretett volna igazolni. Amikor eladtuk Semedot, akkor pénzünk is lett rá. Végül nem teljesen egyértelmű, hogy Gerard Romero erre utalt volna, de nagy valószínűséggel már a repülőn ül éppen Barcelona felé.

Ha hinni lehet Romeronak, Romanonak, a Mundonak, és a SPORT.nak, akkor 90% hogy a mienk lesz az amerikai.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.24. 13:24:18

Ha Dest képtelen dönteni, nem jobb megoldás Aarons kölcsönben, vételi opcióvaql?
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2020.09.24. 13:11:08

Chino írta:
2020.09.24. 11:13:04
A legújabb név akit bedobtak az Rüdiger, a MU meg még állítólag továbbra sem hagyja békén Dembélét.

Az mondjuk sokat elmond a játékospolitikánkról, hogy Roma óta 16 igazolásunk volt és abból jelenleg 3 még a keret tagja.
Rüdiger, istenem... ACL szakadása is volt szerencsétlennek, mehetne a verseny közte, Dembele meg Umtiti között, hogy ki bírja tovább egészségesen.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.09.24. 12:41:03

Sokan siratjátok Suarezt,
de szerintem az elmúlt 2 évben többször okozott csalódást, és volt -1 ember a pályán, mint amikor csoda dolgokat művelt.
Szóval az idő szerintem felette is eljárt.
Ő nem az a típus, aki fél órára beállva világot vált,
folyamatos játék mellett is csak minden 3,4. meccse volt olyan, ami elvárható.
Megtette a magét, az érdemeit elismerjük, de ideje váltani.
Persze nem Griezmannra, Braithwaitere vagy Stuanira, vagy hasonló csodákra.

Kíváncsi vagyok sikerül-e elpasszolni a Rafinha, Umtiti, Todibo blokkot,
azért marad még így is felesleg.
SR-t és Busit nagyon nyugdíjazni kellett volna.

Dembele kölcsönvétele kapcsán trükkös azért a konkurencia,
fele fizetését állnák, persze kötelező vételi opció nélkül.
tehát nekik nem lenne veszítenivaló.

Csodálom, hogy Barto az idei szerelmét (Lautaro) nem hozta úgy, hogy idei kölcsön és kötelező jövő évi vétel.
Pedig biztos akart villantani.
Mondjuk a kérdőjel ellenére, hogy mit ér meg, és Grizire bármikor elcserélném.
Jobban mondva Grizit szinte bárkire elcserélném. :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.24. 11:13:04

A legújabb név akit bedobtak az Rüdiger, a MU meg még állítólag továbbra sem hagyja békén Dembélét.

Az mondjuk sokat elmond a játékospolitikánkról, hogy Roma óta 16 igazolásunk volt és abból jelenleg 3 még a keret tagja.
Forca Barca!!!!
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.09.24. 09:56:37

Gerard Romero (Rac1) egy sejtelmes üzenetet dobott twitterre pár perce.

❗️ Gerard Romero (RAC1 journalist): "☎️🔥🛫" [@gerardromero]

Tegnap este hozta le elsőként a hírt hogy olyan előrehaladott státuszban van Dest leigazolása, hogy már ma Barcelonába érkezik az ifjú holland. Megvan az egyezség az Ajaxal is, már csak a fizetési struktúrát kell letárgyalni.

🚪 The players that will leave next are: Umtiti, Rafinha and Todibo. Umtiti's contract ends in 2023 but he has no offers. Celta want Rafinha but Barça want 16M and they can't pay it. Barça want 15M for Todibo but he could be sold for less. His departure could be soon [lesportiu]

A klub következő feladatai pedig Umtiti, Rafinha és Todibo távozásának lezárása. Todibo iránt a legnagyobb érdeklődő most a Fulham.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.09.24. 08:15:13

Szerintem,ha ilyen rossz a csapat anyagi helyzete akkor 9es posztra igazolják le Szalait Ádit a Mainz már elengedte. Legalább igazi 9es padra ugyanúgy megfelel mint Braithwaite
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.24. 07:51:51

crixus írta:
2020.09.24. 07:30:14
Elképesztő hogy egy ilyen pocsék szezon után gyengül a csapat szinte következmény nélkül.
Elmegy Suarez, Semedo és Rakitic minőségi pótlás nélkül, úgy hogy közben Puigot és Waguet is kitesszük akikben lenne potenciál.
Majd nézhetjük hogy a Griezmann, Roberto, Pjanic trio beég majd ezeken a posztokon.
Ennyire csalódott még sosem voltam egy nyáron sem.
Teljesen igaz!
És akkor még itt van, csak kérdés, hogy miért Busi és SR!!!! Busi úgy néz ki alapember lesz, és SR meg megint jobbhátvéd, ha nem tudjuk Desket leigazolni, aki közel sem biztos, hogy jobb Semedo-nál...
Pique és Alba... mindkettő továbbra is vetélytárs nélkül...
At egyetlen kilences játékos, aki nem mellesleg a legnagyobb ászunk haverja meg ingyen Madridban. Puig irány a fakó :) Tragédia amit Barto,és Koeman csinál.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.09.24. 07:30:14

Elképesztő hogy egy ilyen pocsék szezon után gyengül a csapat szinte következmény nélkül.
Elmegy Suarez, Semedo és Rakitic minőségi pótlás nélkül, úgy hogy közben Puigot és Waguet is kitesszük akikben lenne potenciál.
Majd nézhetjük hogy a Griezmann, Roberto, Pjanic trio beég majd ezeken a posztokon.
Ennyire csalódott még sosem voltam egy nyáron sem.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.24. 02:17:12

sansz írta:
2020.09.23. 23:45:41


Szerintem ezekkel az adatokkal inkább azt bizonyítod,hogy nem is olyan katasztrofális a helyzet.
Igazából azt nem akarod látni,hogy arab olajmilliárdok nélkül mik a lehetőségek Spanyolországban jelenleg. Csak nézd meg a nagyon "erős" galaktikus Realt,hogy mennyit tudtak vásárolni.
Rakiticért pénzt, ne viccelj. A kutyának nem kell,pláne most. Cavani szintű játékosok kóborólnak csapat nélkül, de még a fizetésüket is vonakodnak kifizetni.
Ez a brutális helyzet. Most komolyan, Rakéta veszteség volt,mert szinte ingyen engedjük levezetni a szeretett klubjába? Ezerszeresen visszahozta a pénzét.
Ilyen alapon Iniesta és Xavi is teljes csőd neked,mert ingyen mehettek el?

Lajos ugyanez. Ultrajó üzlet volt anno, nagyon megérte, de már többet ártott,mint segített, ha akar még magas szinten játszani, akkor hajrá, engedni kell,sokszorosan megszolgálta az árát és megérdemli az ingyen eligazolást, pénzért senkinek nem kellett volna.

Semedo menni akart ingyen jövőre,vagy maradni óriási fizetésért. A kutyának nem kellett komolyan, mostani viszonyok közt nagyon jó áron ment el, ha marad, akkor ingyen megy jövőre, na az bukás lenne.
Vidal 11 milliója is röhej, lényegében hozzánk is ingyen jött az akkori árakat nézve. Sehova nem vették volna most, ha kell érte fizetni. Ez a mostani kemény helyzet. Kiöregedő sztárokkal nehéz mindig,most meg csak ingyen tudnak vándorolni.
Grizes oltári felesleges igazolás volt, de Haaland meg a többi túlsztárolt troll sem lett volna jobb, Neymar miatt volt pénz, Bartoékat akkor is szidták volna,ha nem vesznek senkit.
Az ára meg annyi volt amennyit tudott fizetni a Barca, ez így megy, a Barca akkor bárkire mutat rá,ennyibe került volna. Ettőlmég baklövés volt, ez tény. De a Barca nem egy kiscsapat, aminek az a dolga,hogy eladásokból legyen nyereséges és a csúcson adja el a legjobbjait. A Barca az a csapat, aki kinevel jó játékosokat és mellé megveszi a legjobbakat, Figo, Ronaldo, Ronaldinho, Messi, Etoo, Suarez, Mascherano, Abidal, Ter Stegen stbstb, akik itt fogják lejátszani a csúcs éveiket és vagy olcsóbban vagy ingyen mennek majd el, miután szétnyerte magát a klub velük. Ez van a haszon oldalán, nem az,hogy 30+osan mennyiért mennek el.(ebből is látszik,hogy Grizes tényleg bukta,mert vele nem nyertünk semmit)
Neymarból pénzt csinált a klub, de látod ettől még nem örült senki.
Fejemet vakarom, Te mégis miről beszélsz, egyrészt olyan dolgokat hozol fel, amiknek köze nincs ahhoz amit írtam. Xavi Ini, meg akkor Henry, meg Villát is mondjuk ide, az ő eladásuk inkább visszavonulás, egy pénzügyileg stabil helyzetben, most teljesen másért adjuk el őket, és legtöbbjük még maradt is volna.
Az hogy nem katasztrófális a helyzet =P~ csak megbukott az elnök, nincs pénz 30 millás játékosokra, snki nem akar ideigazolni, Messi lépni akar stb stb. Katasztrófa van vak vagy ha nem létod. Pénzügyileg pedig 5 éb alatt 1 milliárd euro ment igazolásra, 500 millio jött vissza, tehát 500 milló eltapsolása után ott tartunk, hogy Suarez helyére nem tudunk egy Depayt venni. Griezmanhoz képest egy Haaland se lett volna jobb, nem is ugyanaz a pozició, de mindegy, mert egyelőre 17 éves gyerek is jobb nála ott ahol 19-ben játszott.

Na mindegy csak reagáltam néhány dologra, mert nagyon máshogy látjuk a világot, szerintem leírtam azt is idén nem tudtak nagy blamát csinálni mert nincs rá pénzük =P~ :mrgreen: az igazi gázt nem most csinálták, hanem az elmúlt 5 évben, erkölcsileg megbuktak, leköpték a Barca értékeit múltját, jelenét ellehetetlenítették, sehol nem vagyunk esélyesek idén, jövőjét meg elvették a klubbnak azzal, hogy szétbarmolták az utánpótlást, és 500 millóból egy olyan csapatot csináltak, amire még 500at kéne költeni, hogy versenyképes legyen és ez évekig nem lesz lehetséges! Magasról lehet nagyot esni, de ehhez tehetség kell ennyire elbarmoljanak egy ekkora klubbot, mint ők...
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2458
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.09.24. 00:46:24

sansz írta:
2020.09.23. 23:45:41

arab olajmilliárdok nélkül mik a lehetőségek Spanyolországban jelenleg.
Itt hozzá kell tenni, hogy a világ négy legnagyobb bevételű klubjából három semmiféle "olajmilliárdost" nem tűr meg a klubnak még a közelében sem. A FIFA Financial Fairplay bevezetése óta ezek az olajmilliárdosok nem sokat érnek, lehet próbálkozni a szabályok kijátszásával kiskapukon át, a FIFA viszont ez esetben lazán eltilthatja az adott klubot minden nemzetközi kupasorozattól. A PSG meg a City is alaposan visszacsúszott így a legnagyobb bevételű klubok rangsorában, messze a Barca és a Real Madrid mögött. Ráadásul ha jön egy válság, ezek az olajmilliárdosok a fontosabb bizniszeik megmentésére irányítják át a pénzt, ahogy az Olaszországban is történik.

sansz írta:
2020.09.23. 23:45:41

De a Barca nem egy kiscsapat, aminek az a dolga,hogy eladásokból legyen nyereséges és a csúcson adja el a legjobbjait. A Barca az a csapat, aki kinevel jó játékosokat és mellé megveszi a legjobbakat, Figo, Ronaldo, Ronaldinho, Messi, Etoo, Suarez, Mascherano, Abidal, Ter Stegen stbstb, akik itt fogják lejátszani a csúcs éveiket és vagy olcsóbban vagy ingyen mennek majd el, miután szétnyerte magát a klub velük.
Erről van szó. A top kluboknak nem elsősorban az a dolguk, hogy a játékosaikból pénzt csináljanak. Az a kiscsapatok dolga. Hogy melyik játékoson mennyit "bukunk", ahhoz azért hozzá kell tenni, hogy az általuk elért sikerek mennyit hoztak anyagilag a csapat számára, a megnyert trófeáktól kezdve a mezeladásokig.
Válasz küldése