Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2020.09.28. 19:08:04

A tegnapi meccs alapjan:
1. A Villareal azert na sem vedekezesben sem tamadasban nem allitotta kihivas ele a csapatot amiben valszeg minsket csapat tudasa benne volt majd kiderul h mi voltunk erosek vagy ok ennyire gyengek
2. Ebbol kifolyolag a vedelem es a vkp nyomasturo kepessegerol egylore nagyon nincs mit mondani, inkabb az elejet neznem
3. 4-2-3-1 ben ( ahogy Koaman is igerte) valiban latvanyosan gyorsabban megyunk at tamadasba es tamadas befejezesig mint korabban!
4. 2 vkp: itt azert nekem valahigy nagyon hianyzik a topszint: Busquets botrany, De Jong dinamika okes de meg mindig tul sokat csavarodik a labdan es a meccsenketi 1 eletveszely labda eladas ezuttalbis megvolt, Pjanic ..keveset jatszott
5. Tamadasok.:
Bal oldal bomba: Alba Fati Coutinho De Jong nagyon jol tettek vettek
Jobb oldal halott: Roberto Busquets Griezman teljes homaly ...ami azert gaz mert komolyabb csapatok mar evek ota nem engedelyezik Albanak ezt konnyed felfutasait meccsemkemt 5x
-
De van remeny: Dest + Trincao/Dembele eletet vinne a jobb oldalba, remelem erkezik elobbi
9 es poziba kivancsian varom mi lesz szerintem semmi
+ 1 :Messi bantoan svegig nagyon sokat setalt .... es az az unott fej
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.09.28. 18:10:28

Akik szerint erre a szezonra megvagyunk: szerintetek Messi ebben a szezonban sikeres tudna lenni mint hamis 9es?
Mert jelenleg ez a helyzet: 4-3-3 van (nem 4-2-3-1, mert nincs center :!: ), ahol elöl Fati-Messi-Griezmann van, Griezmann pedig tolodik annak megfelelöen hogy Messike pont a jobboson vagy a közepen kullog. A francia rosszul tolja, ez vilagos, viszont ebben benne van az is, hogy az argentin szent tehenünkkel nem tud mit kezdeni az aktualis edzö. Padoztatni nem lehet, de futni ,hajtani nem fog, lassan pedig ott vagyunk hogy a legtöbb tamadas is rajta akad el. 33 eves Messi, nem 23.
Ez a csapat akkor tudna ujra ütökepes lenni, ha
1. Messi kikerül az alapcsapatbol
2. jön egy center, aki mögött Messi szabadon setalgathat egy 4-4-2-es felallasban.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.28. 15:22:39

Stalkyard írta:
2020.09.28. 14:51:56
Feast4 írta:
2020.09.28. 13:59:35


Nálunk mi van?" Te figyi már Lautaro Martinez kivásárlási ára 100 millió, argentin ráadásul, lőtt legalább 10 gólt tavaly. Ne már ÓÓÓÓ! Na akkor irány Milánó, hátha egy marék szotyiért elhozhatjuk!"
Ehhez nem kell játékos megfigyelőnek lenni. Ezt a feleségemmel is meg tudom csináltatni, pedig három éve magyarázom mi a les. De azt meg tudja csinálni, hogy szívem ebből a listából válassz ki 19-23 év közötti csatárt, aki legyen top ligás és jó drága.
Bármilyen mértékben jogosan kritizálható a sportszakmai vezetése a klubnak, de azért nemár... :D Egyrészt ne akarjuk már itthonról a fotelből megmondani, hogy működik a játékosmegfigyelés egy profi klubnál. Másrészt, honnan tudod, hogy ez nálunk így zajlik? Csak mert megjelennek jól csengő, éppen felkapott nevek a jelöltek között a SAJTÓban (azért emelem ki, mert kétségeim vannak, egy nyári átigazolási szezonban hány olyan név ténylegesen célpont, aki a sajtóban pörög folyamatosan)? Ez minden nagy klubnál megvan. De szerinted akkor Trincaot hogy találtuk meg? Vagy Destet? Esetleg nemrég Arthurt, stb. Ezek nem felkapott nevek.
Nem is akarom megmondani, mert ilyen szinten sose láttam, hogy csinálják, de érdemes megnézni a Bayernt. Ilyen szinten az Ő gazdálkodásuk szerintem mintaszerű. Csak akkor vásárolnak drágán, ha valaki tényleg nagyon egyedi és hiányposzt, csak akkor veszik meg ha nem verik magukat a gazdálkodásukat hosszú évekre meghatározó költségekbe.

Nálunk látványosan a reklámérték alapján megy az igazolás. Griezmann a tökéletes példa. Mindenki látta, hogy nem kell mégis addig űztük addig hajtottuk, ameddig ide jött. Aztán látjuk, hogy egyenlőre nem tudunk vele mihez kezdeni.

Ami meg az Artur féle vételt, illeti abban az évben vettük Malcomot, Lenglet, Vidalt, Todibot, Murillot kölcsön, Boatenget kölcsön. 7 játékos, egy van akit ezek közül nem akarunk még eladni, egyet el akarunk adni, a többi már rég itt sincs.7-ből egy beválhat. Egyébként meg szerintem Artur leigazolására, nem kell sikerstoryként gondolni.

Trincao egyenlőre jónak néz ki, de várjuk meg a végleges ítélettel a szezon végét.

Dest még itt sincs, másrészt nem egy nagy kaland kiválasztani az Ajax játékosát úgy, hogy a korábbi holland szöv kap. az edzőnk.

Barto minden évében szinte volt egy sláger igazolás, meg mellé egy Andre Gomes , egy Arda Turan, Firpo, egy Douglas, egy bárki akit eladni is alig tudtunk, de akit meg kellett szerezni. Ennek eredménye az hogy van 3 játékosunk több, mint 400 millióért és nem tudunk mihez kezdeni velük, meg volt egy raklap (vagy két csapatra való) perememberünk, akinek a csapat közelébe se lett volna szabad kerülni. Ne mond, hogy ez egy tervezett átigazolási politika eredménye.
Nézd meg ennek az érának az igazolásaiból hány van itt, vagy hány aki itt van, de nem tudjuk rásózni senkire.
Ezért mondom, hogy ez tuti így működik, Hasra ütés szerűen, tervezetlenül.

sansz írta:
2020.09.28. 14:30:31
Egyrészt az edző is megmondta,hogy nem baj,ha jön még valaki, de megvagyunk plusz csatár nélkül is. És ez szerintem is így van, őszintén, mikor Trincao játszott Grizes helyett szerintem totál jók voltunk. Kinek a helyére akarsz egy olcsójánost? Max Messi helyére lehet, de őt még padoztatni sem lehet.
Na most Koeman taktikai zsenije engem még annyira nem nyűgözött le, hogy elfogadjam azt, hogy nem kell plusz csatár, mert megoldja.

Amúgy nem olcsó Jánosra gondolok, de ha ennyire pénzügyi gond van akkor sem hiszem, hogy legalább egy olyan játékost akinek nem posztidegen a 9-es ne tudnánk venni. Arra akarok kilyukadni, hogy nehogy már megint a balszélső Depayra költsünk x milliót, aztán úgy járunk vele, mint Griezmannal. Vagy betesszük szélre vagy erőltetjük ott ahol nem tud játszani. Azt a pénzt nem hiszem, hogy értelmesebben nem lehet elkölteni.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.09.28. 14:51:56

Feast4 írta:
2020.09.28. 13:59:35


Nálunk mi van?" Te figyi már Lautaro Martinez kivásárlási ára 100 millió, argentin ráadásul, lőtt legalább 10 gólt tavaly. Ne már ÓÓÓÓ! Na akkor irány Milánó, hátha egy marék szotyiért elhozhatjuk!"
Ehhez nem kell játékos megfigyelőnek lenni. Ezt a feleségemmel is meg tudom csináltatni, pedig három éve magyarázom mi a les. De azt meg tudja csinálni, hogy szívem ebből a listából válassz ki 19-23 év közötti csatárt, aki legyen top ligás és jó drága.
Bármilyen mértékben jogosan kritizálható a sportszakmai vezetése a klubnak, de azért nemár... :D Egyrészt ne akarjuk már itthonról a fotelből megmondani, hogy működik a játékosmegfigyelés egy profi klubnál. Másrészt, honnan tudod, hogy ez nálunk így zajlik? Csak mert megjelennek jól csengő, éppen felkapott nevek a jelöltek között a SAJTÓban (azért emelem ki, mert kétségeim vannak, egy nyári átigazolási szezonban hány olyan név ténylegesen célpont, aki a sajtóban pörög folyamatosan)? Ez minden nagy klubnál megvan. De szerinted akkor Trincaot hogy találtuk meg? Vagy Destet? Esetleg nemrég Arthurt, stb. Ezek nem felkapott nevek.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.09.28. 14:47:30

A Mundo szerint a City rajta van Ruben Dias leigazolásán, így lehet, hogy olcsóbban elengdnék EG-t.
Így lenne nekik Laporte, Stones, Akhé, Dias, Eric Garcia vldősoruk (Otamendi lehet hogy lép). Nem hiszem, hogy annyira rászorulnának a spanyolra.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.09.28. 14:30:31

Feast4 írta:
2020.09.28. 13:59:35
Az a vicc amit évek óta mondok: a játékos megfigyelő rendszerünk is 0.

Nem hiszem, hogy a jelen anyagi helyzetben ne lenne mód, találni egy csatárt.

Fellépsz a transfermarktra beütöd center-foward megadod a korcsoportot és millió játékost kidob. Na most tuti nekik ennél átfogóbb fejlettebb adatbázisuk van, ami a lábméretét is megmondja mindegyiknek.

Kiadom neki, hogy na emberek kerekedjetek fel és nézzétek őket végig. Kiválasztjátok azt a 10-20 játékost akit megfelelőnek gondoltok. Idehozzátok a mesternek átnézzük és eldöntjük ki az aki lehet beválna itt.

Ha leszűkítettük akkor még egy párszor megvizsgáljuk, újabb szempontok alapján megszűrjük, ismét megnézitek őket.

Végül pedig ha megvan a döntés akkor, a sportigazgató felkerekedik és elindul leigazolni az alanyt.

Nálunk mi van?" Te figyi már Lautaro Martinez kivásárlási ára 100 millió, argentin ráadásul, lőtt legalább 10 gólt tavaly. Ne már ÓÓÓÓ! Na akkor irány Milánó, hátha egy marék szotyiért elhozhatjuk!"
Ehhez nem kell játékos megfigyelőnek lenni. Ezt a feleségemmel is meg tudom csináltatni, pedig három éve magyarázom mi a les. De azt meg tudja csinálni, hogy szívem ebből a listából válassz ki 19-23 év közötti csatárt, aki legyen top ligás és jó drága.

Értem én, hogy kell a reklámérték stb. De könyörgöm ebben a helyzetben tudjunk már akkor választani egy embert, aki legalább posztra jó. Könyörgöm Haalandot a Salzburg 5+3 millióért hozta a Moldeből, bakker. Legalább ilyenkor erőltessük már meg magunkat és ne a 2021-es Fifa kártyák alapján igazoljunk.
Szerintem egy kicsit túlgondolod.
Egyrészt az edző is megmondta,hogy nem baj,ha jön még valaki, de megvagyunk plusz csatár nélkül is. És ez szerintem is így van, őszintén, mikor Trincao játszott Grizes helyett szerintem totál jók voltunk. Kinek a helyére akarsz egy olcsójánost? Max Messi helyére lehet, de őt még padoztatni sem lehet.

Itt van Trincao, itt van Pedri, szerintem jó fogások voltak. Haaland meg a többi szerencsétlen,persze kiteljesedhetnek bizonyos csapatokban, de a Barcában egy icipicit több kell a fizikumnál. Egy Mbappet szívesen látnék itt, de Haalandra semmi szükség.
Bárkit ismeretlent hoznának, csak a vezetőséget szidnák, főleg,ha Trincaoék miatt csak padra jönne.
Én nem akarom,hogy Lótúró jöjjön jövőre, de nem bánom,ha a Barca mélyen a zsebébe nyúl egy csatárért, nem az a klub feladata,hogy kineveljen, bevásároljon kérdőjeles fiatalokat. Azt csinálja az Ajax, meg a Dortmund, aztán szökőévente nyernek Európában valamit.
Ha igaz,itt lesz Dest is, most legalább nincs magasan a mérce, Semedohoz és SRhez fogjuk hasonlítani, nem Alveshez.
Csak azt remélem,hogy SRt cserébe nem más helyére teszi be az edző.
Busi, Messi és a tegnapi meccs után nekem de Jong is kérdőjel,hogy mennyit fognak hozzátenni..
Grizest pedig úgy kéne pótolni,hogy nem pótoljuk, Trincaot és Pedrit játszatni.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.28. 14:20:34

Oda kell adni Griezmannt a Real Sociedadnak Isak-ért cserébe s meg is vagyunk. :)) Visszamehetne régi csapatába keresgélni magát.

Nagy lenne amúgy, ha utolsó napokban robbanna a bomba. Egy Martinez-Griezmann csere, vagy egy Lukaku-Griezmann csere vagy egy Icardi-Griezmann csere. Persze minimális az esély, de ugye Semedo is érinthetetlen volt.
més que un club
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.28. 13:59:35

Az a vicc amit évek óta mondok: a játékos megfigyelő rendszerünk is 0.

Nem hiszem, hogy a jelen anyagi helyzetben ne lenne mód, találni egy csatárt.

Fellépsz a transfermarktra beütöd center-foward megadod a korcsoportot és millió játékost kidob. Na most tuti nekik ennél átfogóbb fejlettebb adatbázisuk van, ami a lábméretét is megmondja mindegyiknek.

Kiadom neki, hogy na emberek kerekedjetek fel és nézzétek őket végig. Kiválasztjátok azt a 10-20 játékost akit megfelelőnek gondoltok. Idehozzátok a mesternek átnézzük és eldöntjük ki az aki lehet beválna itt.

Ha leszűkítettük akkor még egy párszor megvizsgáljuk, újabb szempontok alapján megszűrjük, ismét megnézitek őket.

Végül pedig ha megvan a döntés akkor, a sportigazgató felkerekedik és elindul leigazolni az alanyt.

Nálunk mi van?" Te figyi már Lautaro Martinez kivásárlási ára 100 millió, argentin ráadásul, lőtt legalább 10 gólt tavaly. Ne már ÓÓÓÓ! Na akkor irány Milánó, hátha egy marék szotyiért elhozhatjuk!"
Ehhez nem kell játékos megfigyelőnek lenni. Ezt a feleségemmel is meg tudom csináltatni, pedig három éve magyarázom mi a les. De azt meg tudja csinálni, hogy szívem ebből a listából válassz ki 19-23 év közötti csatárt, aki legyen top ligás és jó drága.

Értem én, hogy kell a reklámérték stb. De könyörgöm ebben a helyzetben tudjunk már akkor választani egy embert, aki legalább posztra jó. Könyörgöm Haalandot a Salzburg 5+3 millióért hozta a Moldeből, bakker. Legalább ilyenkor erőltessük már meg magunkat és ne a 2021-es Fifa kártyák alapján igazoljunk.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.09.28. 12:53:21

Feast4 írta:
2020.09.28. 12:40:52
Ne olyat vegyünk már aki nem egyszer játszott azon a poszton nem új neki, hanem olyat akinek az a posztja! Ebből lett a legtöbb baj. Griezmann a Socieddban bal szélső volt, de igazán nagy játékossá az Atletiben vált árnyékékként. Néhányszor játszott kényszerből 9-est. Megvettük, mit játszatunk vele, szélsőt, meg 9-est. Nem ott ahol bevált és jó, mert oda tudunk tenni mást. Akkor minek vettük meg?

Coutinhoból is szélsőt, meg irányítót akarunk, holott hol játszik jól? Csatár mögött, nagy térrel.

Dembelet megvesszük, aki jobb szélső. Igaz kétlábas ezért erőltetjük balra.

Csodálkozunk, hogy mind a három befarbázott. A három legdrágább igazolásunkat, nem tudjuk használni, nincs meg a posztjuk, hülye helyekre cserélgetjük be őket.

Coutinho helye lehet meg lesz, Dembelének szerintem annyi, de Griezmann egyértelműen pl. nem 9-es ezért hozunk egy játékost, aki szintén nem 9-es.

Ráadásul amúgy is érdemes vigyázni vele, mert égett már meg nagy elvárásoknál.

Röhej az egész.
Röhej szerintem is. A helyzet ugyanez Robertoval aki tud szélsőt játszani de nem az a pozíció az ami neki a legjobban fekszik. Ha pedig arra a posztra van jobb is, még a padon is, akkor nincs helye itt a srácnak.
Ebbe a csapatba nagyon kellene még egy kezdő 9-es és egy középhátvéd még Dest érkezése mellé. És én mondjuk Todiboval mindenképp számolnék középen Umtiti rovására.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.28. 12:40:52

Barca+ írta:
2020.09.28. 12:24:29

Elvileg 9es ként szeretnék itt játszatni!Nem egyszer játszott már azon a poszton...nem lenne új neki

Ne olyat vegyünk már aki nem egyszer játszott azon a poszton nem új neki, hanem olyat akinek az a posztja! Ebből lett a legtöbb baj. Griezmann a Socieddban bal szélső volt, de igazán nagy játékossá az Atletiben vált árnyékékként. Néhányszor játszott kényszerből 9-est. Megvettük, mit játszatunk vele, szélsőt, meg 9-est. Nem ott ahol bevált és jó, mert oda tudunk tenni mást. Akkor minek vettük meg?

Coutinhoból is szélsőt, meg irányítót akarunk, holott hol játszik jól? Csatár mögött, nagy térrel.

Dembelet megvesszük, aki jobb szélső. Igaz kétlábas ezért erőltetjük balra.

Csodálkozunk, hogy mind a három befarbázott. A három legdrágább igazolásunkat, nem tudjuk használni, nincs meg a posztjuk, hülye helyekre cserélgetjük be őket.

Coutinho helye lehet meg lesz, Dembelének szerintem annyi, de Griezmann egyértelműen pl. nem 9-es ezért hozunk egy játékost, aki szintén nem 9-es.

Ráadásul amúgy is érdemes vigyázni vele, mert égett már meg nagy elvárásoknál.

Röhej az egész.
Kép
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2020.09.28. 12:24:29

MatyiG írta:
2020.09.28. 12:05:09
És O lenne az a minőségi 9-es? :D
Elvileg 9es ként szeretnék itt játszatni!Nem egyszer játszott már azon a poszton...nem lenne új neki
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.28. 12:17:58

MatyiG írta:
2020.09.28. 12:05:09
És O lenne az a minőségi 9-es? :D
Főleg annak a fényében, hogy balszélső. :lol:

Azt megmondom, hogy ha idehozzuk Fatival lesz kicseszve. és 9-es továbbra sem lesz.
Kép
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.09.28. 12:12:16

Az előre játékban elég nagy a variációs lehetőség,
szerintem fontosabb lenne egy középhátvéd és egy vkp,
ráadásul minőségi, mert, hogy Garcia tuti kiszorítja Piquét, az azért nem biztos.
De Pjanics érkezése mellett én még oda is hoznék valakit. Nem véletlen, hogy Thiago és Vijnaldum is felmerült.
Businak nincs helye a kezdőben, de de Jongnak is javulni kell, mert az ígéret még mindig nagyobb, mint a teljesítmény.
Elöl meg vagyunk rendesen, nekem a Trincao,Coutinho,Fati - Messi felállás tetszene legjobban.
Ha jön Depay, akkor Messi jobb oldalra kerül és Gríz, Trincao játszik keveset, ha középre irányítani, akkor Cou nem játszik.
Akkor viszont felesleges tízmilliós fizukkal embereket tartani a padon.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.09.28. 12:05:09

És O lenne az a minőségi 9-es? :D
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2020.09.28. 11:45:29

MatyiG írta:
2020.09.28. 11:41:21
Depay tok fölösleges, nélküle is többen vagyunk előre, mint kellene.
Ez tény...de minőségi 9es nincs egy sem....vagy aki legalább tudna ott megfelelően játszani🤔
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.09.28. 11:41:21

Depay tok fölösleges, nélküle is többen vagyunk előre, mint kellene.
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2020.09.28. 10:55:08

A Mundo szerint még 2 játékos érkezik a Barcába!
Dest: Ma hivatalos lehet
Depay: Hamarosan csatlakozhat...
Tudom Mundo... de Destet már mindenhol lehet olvasni...sztem Depay is erősítés lehetne előre...legalábbis a tegnapi Grizes helyett/helyén megnézném, h mit tud produkálni a srác!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.09.28. 10:27:49

sojal írta:
2020.09.27. 19:19:59
Nézte valaki a Man. City meccset, én csak beleolvastam az összefoglalóba, amiből úgy tűnik E. Garcia elég sokat hibázott. Tudnátok esetleg erről írni? Én még nem láttam őt játszani, ha valaki esetleg követi a PL-t, mi a véleménye róla?
Azért ehhez a témához írom, mert őt épp le szeretné a Barca igazolni.

Csak bele-bele néztem, de azt láttam, hogy a fiúnak nem sok fogalma volt a játékról. 1-1-nél Vardy úgy etette meg, hogy fájt nézni.

Az egyik büntető is az övé volt.

Maddison lövésénél se tudom mit csinált. Az ötből három gólt róla kaptak.

Nem vagyok meggyőzve, hogy kell-e ő ide. :lol:
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.27. 21:18:56

blade59 írta:
2020.09.27. 20:58:43
1.Ez a kezdcsapat hivatalos védelme.
2.Todibot játszott jvh.már a Barcelonában.Sajnos megy az Evertonba .mert nem kell.
3,Van egy Mirinda aki Bhv.,Umtiti,Arujo,Todibo ,Firpo.
4.Nem a bukta után regisztráltam.1982 óta vagyok Barca szurkoló.Eddig nem írtam csak olvastam.
Az első VB amit láttam az 1966 volt.
Rendben, viszont továbbra se látom az eredeti kérdés értelmét.
Miranda eddig 2 edzőt nem tudott meggyőzni, Umtiti ha jól tudom még mindig/már megint lábadozik. Todibo-t akármennyire bírnám, kiadták, hogy el kell adni. Firpo meg nem szint, vagy ha mégis, akkor jól titkolja.
Nem maradt sok ember.

Todibo amúgy mikor játszott jhv-et? Nekem max. az Inter elleni meccs ugrik be, de ott nem a szokásos 4-3-3-mal álltunk fel, ott azért mások voltak a szerepek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
blade59
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2020.01.26. 10:37:22

2020.09.27. 20:58:43

davi10 írta:
2020.09.27. 12:57:59
blade59 írta:
2020.09.27. 12:09:58
Sergi Roberto, Gerard Piqué, Clément Lenglet, Jordi Alba miért játszanak ?
1. Még nincs meg a kezdőcsapat.
2. Ki a francot raknál be mondjuk Roberto helyére, amikor egy jhv sincs a keretben?
Meg amúgy te milyen védelemmel állnál fel? Mert ha kivesszük ezeket az embereket marad egy Araujo meg egy Firpo.
3. Ennek mi köze a Barca Igazolások topic-hoz?

Nagyon jó, hogy a bukta után ennyi új tag van, de egy kicsit ügyeljünk már a színvonalra basszus, néha rendesen fáj ezeket a rinyákat olvasni...
1.Ez a kezdcsapat hivatalos védelme.
2.Todibot játszott jvh.már a Barcelonában.Sajnos megy az Evertonba .mert nem kell.
3,Van egy Mirinda aki Bhv.,Umtiti,Arujo,Todibo ,Firpo.
4.Nem a bukta után regisztráltam.1982 óta vagyok Barca szurkoló.Eddig nem írtam csak olvastam.
Az első VB amit láttam az 1966 volt.
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2020.09.27. 19:19:59

Nézte valaki a Man. City meccset, én csak beleolvastam az összefoglalóba, amiből úgy tűnik E. Garcia elég sokat hibázott. Tudnátok esetleg erről írni? Én még nem láttam őt játszani, ha valaki esetleg követi a PL-t, mi a véleménye róla?
Azért ehhez a témához írom, mert őt épp le szeretné a Barca igazolni.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2020.09.27. 15:47:07

Dest végre egy olyan igazolás lenne aki hiányposztra érkezik és lehet belőle fontos játékos is. Amit nem szeretnék az hogy Roberto mögött ücsörögjön a padon. Az a pali akármilyen halk, szimpatikus játékos de hányingerkeltően sokat játszatják ahhoz képest hogy mennyit tud. Pláne a jobboson egy nulla.
Ettől függetlenül hiányzik egy kezdő középhátvéd és középcsatár a csapatból ami vicc ha azt veszem hogy aprópénzért adtuk el Suárezt egy közvetlen riválisnak.
Ilyesztő hogy mennyire kezdem megutálni azt a csapatot amelyiknek 17 éve kizárólagosan szurkolok.
Szerk. : ja és ha a távozókról van szó akkor én előbb szórnám ki az Umtiti, Dembelé, Firpo, Rafinha, Griezmann 5öst mint Busquets-et vagy Pique-t. Bár nálam Suárez is ez a kategória lett volna.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.27. 14:50:35

Most Rafinhával mi a helyzet? Egy percet nem játszott a felkészülés alatt tudtommal,erre most bekerült a meccskeretbe. Nem tudtuk elpasszolni sehova,és úgy voltak vele,hogy akkor üljön ő is a padon?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.27. 12:57:59

blade59 írta:
2020.09.27. 12:09:58
Sergi Roberto, Gerard Piqué, Clément Lenglet, Jordi Alba miért játszanak ?
1. Még nincs meg a kezdőcsapat.
2. Ki a francot raknál be mondjuk Roberto helyére, amikor egy jhv sincs a keretben?
Meg amúgy te milyen védelemmel állnál fel? Mert ha kivesszük ezeket az embereket marad egy Araujo meg egy Firpo.
3. Ennek mi köze a Barca Igazolások topic-hoz?

Nagyon jó, hogy a bukta után ennyi új tag van, de egy kicsit ügyeljünk már a színvonalra basszus, néha rendesen fáj ezeket a rinyákat olvasni...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
blade59
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2020.01.26. 10:37:22

2020.09.27. 12:09:58

Sergi Roberto, Gerard Piqué, Clément Lenglet, Jordi Alba miért játszanak ?
Válasz küldése