Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.06. 15:23:41

A vezetőség betlije a túl magas fizeetésekkel és a kikkuralom eltűrésével kezdődött, a rossz edzők szerződtetésével és a nevek hajhászásával folytatódott és a fiatalítás utolsó pillanatra hagyásával fejeződött be. Ezzel együtt ha nincs a Covid, a csőd nem lett volna ennyire látványos.
Joke
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.29. 13:16:34

2020.10.06. 14:12:18

"'A legnagyobb kérője az Everton és a Fulham volt, isteni szerencse hogy befutott a Benfica. Csak tudnám melyik volt az az 5-6 meccs amin ennyire meggyőző volt. :roll:
Ha akkora ász meg penge lenne a gyerek bármelyik csapat kifizette volna a kért 20 millát, de érdekes módon még kölcsönbe se akarta vinni egy nagy csapat sem."

Biztos, hogy én nem értek annyira a focihoz, de.. akárhány (és sajna ez nem túl sok) meccsét láttam a Barcában, engem Todibo megvett kilóra.
Laza volt, elegáns, erős, gyors.
Igen, francia, meg fiatal, meg könnyelmű... de hát 20 éves volt.
Már az első kölcsönét sem értettem, ezt a mostani helyzetet pedig nem is akarom elfogadni.
"Edzésen nem győzött meg" - ezt sportolóként sosem értettem igazán.A mérkőzés a döntő, nem az edzés! És nekem ne mondja senki, hogy - ha sportolt - nem látott olyant, hogy valaki az edzésen szétfutotta az agyát, az edző kedvére való módon végezte minden feladatát, majd a meccsen netto emberhátrány volt. De, vannak ilyenek - lehet a Barcában is.
Na, ahhoz kell az edző, hogy ezeket kezelje. az egyiket rávegye a munkára, a másikat helyén kezelje. De ehhez edző kell.
És Todibonak voltak azért most is ajánlatai és ne legyünk teljesen elszállva a saját csapatunktól: lehet egy Everton kezdő játékos bőven jó lenne nálunk is 4. embernek!!!
Szóval csak annyit akartam ezzel jelezni, hogy személy szerint sajnálom Todibo menesztését.
És hogy Koemannál van esélye a fiataloknak? Azért ezzel várjunk. Én kicsit fafejnek érzem, meg kockának, aki minden meccsen csak ugyanazt a cserét tudja meglépni (Pedri, Trincao), bármit is kívánna az adott mérkőzés.
Mindegyik mérkőzés kiáltott Puig játékáért (Coutinho lejövetele után), karmester és elképzelés nélkül folyt mindegyik ilyen mérkőzés azután. De Koemann már letette a voksát... szóval azért nem irigylem a fiatalokat - és az elegáns, könnyed, kreatív játékosokat sem Nála..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.10.06. 12:39:26

Léfe írta:
2020.10.06. 11:00:06
Persze az áron aluli eladás ráfizetés. De az nem a vezetés hibája, ha nem kell mondjuk Umtiti senkinek. Jóval elöbb kellett volna lépni és ha, mütetni. Talán ezeket a dolgokat
szerződesbe kellene rögziteni. Jobban csodálkozom, hogy Rafinha sem kellett sekinek, igy nehéz jól bóltolni.
Umtitivel nem az a gond, hogy nincs érdeklődés iránta, nem akarják a csapatok, hanem képtelenek állni a fizuját. A Lyonnak nagyon kellett volna, de ezt nem tudták volna kigazdálkodni, az pedig bármennyire nem tűnik szimpatikus húzásnak, de nem tudom elítélni, hogy inkább marad dupla fizetésért.

Dembélé esete azért érdekes. Ha tenne az egészre és csak a fizuja érdekelné nem hiszem, hogy élből nemet mondott volna a MU-nak. Biztosan megkapta volna ezt a bért az angoloktól, főleg, hogy ilyen kényszerhelyzetben voltak pénz pedig van, ha már Sanchora is rámentek. Lehet, hogy a vezetőség sem akarta adni, de a játékos is kijelentette, hogy itt akar sikereket elérni, ez számomra nem azt mutatja, hogy tesz mindenre. Plusz a Marca és a Mundo szerint a MU belement volna, hogy kölcsönveszik kötelező vételi opcióval. Ha mondjuk kapna 2-3 meccset a folyamatosan szerencsétlenkedő Griezmann helyett kiderülhetne, hogy egy tényleg besült, duplanulla ember vagy hasznára lehet a csapatnak. Engem személy szerint nem érdekel, hogy amióta itt van késett már 15 percet edzés előtt, vagy videojátékozik. A sérüléséről is annyit, hogy pl. ugyanúgy esett már ki, mint most Alba, ez pedig nem a Supermario-nak tudható be. De amikor edzés után ott maradt még a központban erősíteni és pluszban edzeni, arról pl. nem szól a fáma, de egy 15 perces késésért már tele van kürtölve a sajtó. Ugyanez volt Neymarral. Amikor ment a szekér és folyamatosan jó teljesítményt rakott le és Messi haverja volt, senkit nem érdekelt, hogy mit csinált a pályán kívül, pedig aztán ő is egy bulisztár volt.
Engem személy szerint az érdekel hogy ki tud többet adni a csapatnak. Nézzük a szenvedő Griezmannt vagy próbáljuk meg Dembélét/Trincaot, akikkel szinte biztos többre mennénk. Mert azt se felejtsük el, hogy Messi jövőre dobbant és akkor egy 18 éves Fatinak kellene a húzóembernek lenni (aki azért még egyelőre nem bizonyíthatta, hogy stabil kezdőként lehet vele számolni, nagyon ígéretes, de még semmi garancia nincs vele kapcsolatban) , vagy hozunk egy Depayt.

Én bíztam benne, hogy Rafinhat bele tudjuk vonni az EG transzferbe. Pepnek elvileg kellett volna, míg Garcia-nak olyan konkurenciája van amit nem hiszem, hogy meg tud ugrani. Egy 10+Rafinhara sztem akár rá is bólintottak volna.

Dest-tel is azért még vigyáznék. Azért egy 19 éves srácról beszélünk, akiben felnőtt szinten mindössze 1 szezon van Hollandiában. Csodát még ne várjunk, hagyni kell még időt neki. Ha hoz egy korrekt szezont és látni folyamatos fejlődést én nagyon elégedett leszek.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.06. 12:23:54

Balinho írta:
2020.10.06. 12:13:44
Lehet ezt csűrni-csavarni, de a vezetőség újabb betlit tolt..

Todibo két éves kölcsönéért kaptunk 2M-t és van egy 20M-s záradék, ami vicces, mert ha nem érvényesítik, Todibonak egy éve lesz hátra a szerződéséből, szóval kb bagóért fog menni. De ha be is válik, hülye lenne a Benfica kifizetni a 20M-t, egy évvel a szerződése lejárta előtt.

Rafinha ingyen a PSG-be? Abba a PSG-be, aki évek óta tart nekünk szándékosan keresztbe? Ennek mi a tököm értelme van? Mindkettejüknél 10+M-s ajánlatokról szóltak a hírek, ami persze lehet, hogy kacsa, de azért nagyjából beárazza a játékosok értékét.

Könyörgöm, a 30 éves Smalling 15M-t ért, Klaasen, Sarr, Marc Roca kb 10-et. Röhej ez az egész. Rakitic, Suarez, Todibo és Rafinha összesen nem hozott annyit, mint Smalling. És lehet jönni a fizetéssel, de nem hiszem, hogy Todibo vagy Rafinha olyan lehetetlenül sokat keresett volna. Ha valakit lett volna értelme kölcsönadni ingyen, vagy jelképes összegért (plusz a fizetésért) egy évre, az Umtiti és Dembele, hátha valaki ad nekik egy esélyt, ők meg emelnek valamit a piaci értékükön.

És akkor itt van szerencsétlen Koeman (akitől nem vagyok elájulva, és akkor finoman fogalmaztunk), aki feje fölül eladták az egyetlen értelmes 9-est, nem hozták azt az egy szem Depayt, akit kért, nem hoztak neki belső védőt.

Mondjuk Bartoéktól másra nem lehetett számítani.
Mindezt úgy, hogy közben 2 millió eurón civakodtak a Cityvel :lol: PSG-t meg ingyen tömjük Rafinhaval miközben ők egy gyeptéglát sem adnának nekünk 20 millióért sem [-X
Sikeresen kihozták azt, hogy a 2-8-as vereség után kemény 1 játékos jött pluszba, Dest(ő is nehezen), tavaly meg mindenáron felvettük a kölcsönt a láthatóan nem idevaló Griezmannra :lol:
Ez aztán a brutális változás, van egy olyan érzésem hogy továbbra is menni fog a Busi-Robi-Grizi a kezdőben, legyenek akármennyire gyengék.

Reméljük a mostani elnökségnek ez volt az utolsó átigazolási szezonja
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.10.06. 12:13:44

Lehet ezt csűrni-csavarni, de a vezetőség újabb betlit tolt..

Todibo két éves kölcsönéért kaptunk 2M-t és van egy 20M-s záradék, ami vicces, mert ha nem érvényesítik, Todibonak egy éve lesz hátra a szerződéséből, szóval kb bagóért fog menni. De ha be is válik, hülye lenne a Benfica kifizetni a 20M-t, egy évvel a szerződése lejárta előtt.

Rafinha ingyen a PSG-be? Abba a PSG-be, aki évek óta tart nekünk szándékosan keresztbe? Ennek mi a tököm értelme van? Mindkettejüknél 10+M-s ajánlatokról szóltak a hírek, ami persze lehet, hogy kacsa, de azért nagyjából beárazza a játékosok értékét.

Könyörgöm, a 30 éves Smalling 15M-t ért, Klaasen, Sarr, Marc Roca kb 10-et. Röhej ez az egész. Rakitic, Suarez, Todibo és Rafinha összesen nem hozott annyit, mint Smalling. És lehet jönni a fizetéssel, de nem hiszem, hogy Todibo vagy Rafinha olyan lehetetlenül sokat keresett volna. Ha valakit lett volna értelme kölcsönadni ingyen, vagy jelképes összegért (plusz a fizetésért) egy évre, az Umtiti és Dembele, hátha valaki ad nekik egy esélyt, ők meg emelnek valamit a piaci értékükön.

És akkor itt van szerencsétlen Koeman (akitől nem vagyok elájulva, és akkor finoman fogalmaztunk), aki feje fölül eladták az egyetlen értelmes 9-est, nem hozták azt az egy szem Depayt, akit kért, nem hoztak neki belső védőt.

Mondjuk Bartoéktól másra nem lehetett számítani.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.10.06. 12:06:41

Léfe írta:
2020.10.06. 11:00:06
Persze az áron aluli eladás ráfizetés. De az nem a vezetés hibája, ha nem kell mondjuk Umtiti senkinek. Jóval elöbb kellett volna lépni és ha, mütetni. Talán ezeket a dolgokat
szerződesbe kellene rögziteni. Jobban csodálkozom, hogy Rafinha sem kellett sekinek, igy nehéz jól bóltolni.
Ez egy ilyen helyzet, egyszerűen senki nem akart költeni. Pár éve még egy 30+os ingyen vihető Cavanit sem az utolsó pillanatban halásztak volna le..
De azért szerintem meglepően jól jött ki a Barca most őszre. Persze, el lehetett volna adni Dembelét, Grizest stb, de jó ez így. Depay szerintem nem rossz játékos, de arra em kellett volna, hogy Pedri-Trincao-Fati-Puig-tól vegyen el perceket(ami Puignál most is nulla).
Elég, hogy Messi valamiért lecserélhetetlen és elég, hogy Grizes kezdő..
Szerintem hátul is megvagyunk, Lenglet Pique nem olyan rossz, mint sokan ezt mondják. Csak annyi kellett, hogy ne egész meccsen az legyen a műsor, hogy lendületből vihetik egy az egyben rájuk a labdát az ellenfél támadói.
Araujo nem jobb, mint Lenglet, de nem is borzalmasan rossz, szóval jó csere.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.10.06. 12:03:52

Depay és EG télen? Hacsak nem Font lesz januárban az elnök és kivágja Koemant.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.10.06. 11:00:06

Persze az áron aluli eladás ráfizetés. De az nem a vezetés hibája, ha nem kell mondjuk Umtiti senkinek. Jóval elöbb kellett volna lépni és ha, mütetni. Talán ezeket a dolgokat
szerződesbe kellene rögziteni. Jobban csodálkozom, hogy Rafinha sem kellett sekinek, igy nehéz jól bóltolni.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.06. 10:49:06

davi10 írta:
2020.10.06. 09:50:02
Hát nem tudom, Todibo már akkor "eladó" volt, amikor koronás volt és Koeman még nem is látta őt. Rajta gyanúsan kaszálni akarunk, az árát már visszahozta a tavalyi kölcsönből, akkor fizetett 1,5 misit a Schalke.
Edzésen nyilván nem látni, de amikor játszott nem csak hogy nem lógott ki lefele, hanem többnyire rohadt meggyőző volt.

Ramos Mingo-ról nem tudom milyen, reméljük beugrósnak megfelel. Umtiti-re nem számítanék.
Én komolyan nem értem mire ez a fene nagy Todibo nyálazás.

Július végétől már nálunk volt a pali, mégsem kapkodtak érte a csapatok, sőt ugye a Schalke sem élt a vásárlási opciójával. Az elmúlt egy évben 3 edzőnél is "dolgozott", egyik sem számított rá. Valverdénél mennyit is játszott? Vagy 4 meccset? Már nála is lehetett hallani hogy hozzáállásbeli problémái voltak vele. A Schalkéban azért játszott, de nem volt beton stabil, se nem technikás, nem egy gólban volt benne a védelemben. Koeman már nem is játszatta, pedig azért is húzódott el ennyire az átigazolása - állítólag - mert szerette volna megnézni hogyan teljesít edzésen, ha esetleg a Garcia üzlet nem jön be. 1 év alatt tehát 3 edző sem számított rá, nekem ne mondja senki hogy mind vakok meg nem értenek hozzá.

A legnagyobb kérője az Everton és a Fulham volt, isteni szerencse hogy befutott a Benfica. Csak tudnám melyik volt az az 5-6 meccs amin ennyire meggyőző volt. :roll:
Ha akkora ász meg penge lenne a gyerek bármelyik csapat kifizette volna a kért 20 millát, de érdekes módon még kölcsönbe se akarta vinni egy nagy csapat sem.

Nem volt Barca szint a gyerek, ezt le kell nyelni.

Ramos Mingo is még fiatal, ha be is válik arra legalább 2-3 évet kell várni, nem most fog berobbanni, bár úgy lenne.

Elég sok fiatal összegyűlt azért most, jól mondta a kolléga, ha már a fele beválik és kezdő szintet elérik, már jók vagyunk. Gondolok itt első sorban a Dest-Araujo-Fati-Puig/Pedri-Trincao sorra.

Azt azért láthatjuk, hogy Koeman megköveteli a kemény munkát, reméljük élnek a lehetőséggel a fiatalok. :wink:

Depay és Garcia januárban pár milláért mozdíthatóak lesznek, vagy előszerződéssel jövő nyáron ingyen. A fiatalokon is múlik mennyire lesz rájuk szükség.

Koemannál azt hiszem a lehetőség adott, már csak élni kell vele. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.10.06. 10:17:09

Depay és Garcia a téli átigazolások során ismét téma lesz. Akkor már csak hónapjaik lesznek hátra a szerződésükből.
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2020.10.06. 09:57:11

Camp Nou99 írta:
2020.10.06. 09:41:40
zsoltfree írta:
2020.10.06. 09:30:38
wow.

Rafinha -> PSG ingyen + jövőbeni százalék az eladásból.
Üres a kasza mi mégis ingyen vagy bagóért engedjük el a játékosokat. =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Azt azért nehezen hiszem el hogy a kőgazdag PSG nem lehetett volna levenni mondjuk 10 millióra.
👍👏
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barca+ 2020.10.06. 11:44:44-kor.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.06. 09:50:02

Titinho írta:
2020.10.06. 08:59:57

Todibo hozzáállásával volt a problémája Koemannak, nem teljesített jól még edzésen sem. Az első heti edzés után látta rajta, nem is került be egyszer sem a meccs keretbe.

Ellentétben a Barca B-ből Ramos Mingo, aki az utóbbi két meccskeretben is szerepelt.
Hát nem tudom, Todibo már akkor "eladó" volt, amikor koronás volt és Koeman még nem is látta őt. Rajta gyanúsan kaszálni akarunk, az árát már visszahozta a tavalyi kölcsönből, akkor fizetett 1,5 misit a Schalke.
Edzésen nyilván nem látni, de amikor játszott nem csak hogy nem lógott ki lefele, hanem többnyire rohadt meggyőző volt.

Ramos Mingo-ról nem tudom milyen, reméljük beugrósnak megfelel. Umtiti-re nem számítanék.

A Rafinha-biznisz meg rosszul hangozhat, de 1 év volt a szerződéséből hátra, és az utolsó napig nem tudtuk elpasszolni senkinek. Gondolom a 3 millió bónusz ilyen BL-be jutásért jár, + egyszer továbbadják egy 10-esért, abból 3,5 misi a miénk. Nem tragikus üzlet valakiért, aki csak a lelátót koptatta volna.

Sajnálom, hogy Dembele-t nem sikerült elpasszolni, az MU vett helyette egy 18 éves gyereket az Atalanta-ból, valószínű lett volna zséjük a franciára...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.06. 09:43:26

Azért egy vérbeli csatár igazolásának a hiánya eléggé fájdalmas lesz szerintem a szezonban. Mármint akit az edző használna is, nem egy újabb Martin Braithwaite aki csak ül a padon egész szezonban... (esküszöm még mindig nem értem ezért minek igazoltuk, és aztán tartottuk is meg...) Depayt annyira nem sajnálom, mert szerintem nem Ő kellett volna ide, de a jelenlegi nagy semminél több lett volna.

Eric Garciat én nem érzem veszteségnek egyáltalán, mivel eddig is a Pique-Lenglet duó helyett csak akkor játszik más középen, ha eltiltották vagy lesérült. Akkor már inkább Arujo aki úgyis itt van várjon a lehetőségre. Umtitit sem adtuk el, így végképp felesleges lenne 5 középső védő (úgy hogy van egy Barca B is ahonnan fel lehet hívni játékost ha nagyon nagy a gáz). Én a szezonban végig Arujo + Lengleg/Pique duóval játszanék, hogy a fiatal srác fejlődjön, gyűjtse a tapasztalatot. Ha valaki kiesik Umtiti azért egy szintet még talán tud hozni a szép kis fizuért cserébe. :D

Rafinhát és Mirandát sajnálom, mert szimpatikus játékosok, de ha nem számoltak velük, nekik is jobb máshol. Todibot pedig nem értem, hogy egy ennyire tehetségesnek tűnő srác hogy lehet ennyire problémás, hogy egyik edzőnk sem volt elégedett a munkájával... Nagyon nagy kár érte, pedig jól láthatóan van érdeklődés iránta, tehát a tudás, és a technika megvan.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.10.06. 09:41:40

zsoltfree írta:
2020.10.06. 09:30:38
wow.

Rafinha -> PSG ingyen + jövőbeni százalék az eladásból.
Üres a kasza mi mégis ingyen vagy bagóért engedjük el a játékosokat. =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Azt azért nehezen hiszem el hogy a kőgazdag PSG nem lehetett volna levenni mondjuk 10 millióra.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2020.10.06. 09:30:38

wow.

Rafinha -> PSG ingyen + jövőbeni százalék az eladásból.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.10.06. 09:21:44

Titinho írta:
2020.10.06. 08:52:20
Araujo, Puig és Fernandes még tegnap este regisztrációra kerültek a Ligánál, mostantól hivatalosan az első keret tagjai, mezszámot is kapnak majd.
Szerintem ez még jól is lesülhet amúgy. Ha ez tényleg igaz, még örülni is fogok annak, hogy nem igazoltunk.

Araujó semmivel nem tűnik tehetségtelenebbnek, mint García. Nem tudom mire ez a kényszeres pénz költés, a fiatal tehetség megvan az Urug személyében, ha esetleg Umtitit pótolták volna, egy picit rutinosabb játékossal, azt még megértettem volna, de ezen a García üzleten nem tudok kiakadni. Továbbá ha igaz a hír, akkor kb 2 millió eurón ment a vita a Cityvel, nem értem mire ott ez a garasoskodás.

Depay meg amikor felmerült, mindenki el volt hűlve, hogy minek! Mostanra csalódás, hogy nem jön... nem értem néha mi folyik.

Eddig a magas átlag életkor volt a probléma, hát most veretes fiatalos sorunk lesz:
Dest (19) Araujó (21) Ferandes(22) De Jong (23) Puig (21) Pedri (17) Fati (17) Trincao (20)

Ha a fele beválik, már királyság van! Szerintem ez így sokkal érdekesebb lesz! Megalapozhatjuk a jövőt...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.06. 08:59:57

Atthis írta:
2020.10.06. 08:48:19
Sziasztok!

Kicsit értetlenül állok ehhez a tegnapi naphoz. Még a támadó posztot megoldhatjuk a rendelkezésre álló keretből, viszont nem értem, ha nincs bevethető középső védőnk a padon Araujo mellett, miért kellett Todibotól annyira megszabadulni...Pláne, ha azt nézzük, hogy a Celta ellen majdnem mindkét csodavédőnk kiállíttatta magát. Umtitiről tudtok valamit, fog valaha még játszani? Van esetleg valami fiatal gyerek a B-ből aki opció lehet?
Todibo hozzáállásával volt a problémája Koemannak, nem teljesített jól még edzésen sem. Az első heti edzés után látta rajta, nem is került be egyszer sem a meccs keretbe.

Ellentétben a Barca B-ből Ramos Mingo, aki az utóbbi két meccskeretben is szerepelt. A másodedző Schreuder szúrta ki a srácot a B-ben és imádja, pár hete már a nagy csapattal edz. 18 éves argentín középső védő, a Boca Juniorstól szereztük meg.

Umtiti múlt hét óta megkapta az engedélyt a játékra, de nem azámol vele Koeman, nála is hozzáállásbeli problémák vannak, már edzésen is.

Mondjuk egy eltiltás + sérülésnél Piqué és Lenglet esetében fogunk izgulni az Araujo-Ramos Mingo pároson.

Bár remélem hogy Araujo hozza tovább a jó formáját és ebben az évben valakit kiszorít a kezdőből. [-o<
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.10.06. 08:55:51

Titinho írta:
2020.10.06. 08:52:20
Na hát elég nagy bukó lett a tegnapi nap. :roll:

Depay ugye nem érkezett, mert nem tudtuk elpasszolni végül Dembelét a MU-nak, helyette a MU inkább az Atalanta 18 éves szélsőjét vette meg 40 milláért.
Az lett volna a terv, mint tavaly Cou esetében, hogy kölcsön, vásárlási opcióval, teljes fizu oda, plusz kapunk most pár millát. Dembelé mondta vissza az üzletet, nem akart távozni.

Eric Garciáért az utolsó percig ment az egyeztetés, az utolsó ajánlatunk 10+8 milla volt, csak ezen a 8 millán ment el az üzlet, nem tudtak megegyezni pontosan milyen feltételek mellett legyen ez kifizetve. Garcia állítólag be is pipult a Cityre amiért nem engedték el, ha lehetséges már Januárban jönne vissza, akkor 2-3 milláért jöhetne vagy jövő nyáron ingyen.

Rafinha :arrow: PSG
Ingyen engedtük el, plusz 3 millàt kapunk bizonyos feltételek teljesülése esetén, plusz a következő eladás 35%-a minket illet.

Todibo :arrow: Benfica
2 évre kerül kölcsönbe, 2 millát kapunk most, valamint 20 milláért megveheti végleg a Benfica. Visszamondta Todibo a Fulham üzletet, megvolt az egyezség 18 milláról, de Todibo többre tartja magát hogy egy frissen feljutott csapathoz igazoljon. (Lényegében ezen az üzleten ment el Garcia is).

Miranda :arrow: Betűs
Egy évre került kölcsönbe, vásárlási opcióval, árról nincs hír.

124 millió kiadás és 126 millió bevétellel zártuk az átigazolási szezont, valamint egy -70-75 millás bértömeggel.

Araujo, Puig és Fernandes még tegnap este regisztrációra kerültek a Ligánál, mostantól hivatalosan az első keret tagjai, mezszámot is kapnak majd.

Depaynak örülök hogy nem jött, Garciának viszont nem. Dest-en kívül ugyanazzal a védelemmel vágunk neki a szezonnak mint tavaly. Ettől azért szorul a gyomrom.

Jaaa...Umtiti 12 millás fizuval fogja végig ülni a szezont a lelátón.... =D>
Az összeg nem számít, csak a pénz forogjon! :D
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.10.06. 08:52:20

Na hát elég nagy bukó lett a tegnapi nap. :roll:

Depay ugye nem érkezett, mert nem tudtuk elpasszolni végül Dembelét a MU-nak, helyette a MU inkább az Atalanta 18 éves szélsőjét vette meg 40 milláért.
Az lett volna a terv, mint tavaly Cou esetében, hogy kölcsön, vásárlási opcióval, teljes fizu oda, plusz kapunk most pár millát. Dembelé mondta vissza az üzletet, nem akart távozni.

Eric Garciáért az utolsó percig ment az egyeztetés, az utolsó ajánlatunk 10+8 milla volt, csak ezen a 8 millán ment el az üzlet, nem tudtak megegyezni pontosan milyen feltételek mellett legyen ez kifizetve. Garcia állítólag be is pipult a Cityre amiért nem engedték el, ha lehetséges már Januárban jönne vissza, akkor 2-3 milláért jöhetne vagy jövő nyáron ingyen.

Rafinha :arrow: PSG
Ingyen engedtük el, plusz 3 millàt kapunk bizonyos feltételek teljesülése esetén, plusz a következő eladás 35%-a minket illet.

Todibo :arrow: Benfica
2 évre kerül kölcsönbe, 2 millát kapunk most, valamint 20 milláért megveheti végleg a Benfica. Visszamondta Todibo a Fulham üzletet, megvolt az egyezség 18 milláról, de Todibo többre tartja magát hogy egy frissen feljutott csapathoz igazoljon. (Lényegében ezen az üzleten ment el Garcia is).

Miranda :arrow: Betűs
Egy évre került kölcsönbe, vásárlási opcióval, árról nincs hír.

124 millió kiadás és 126 millió bevétellel zártuk az átigazolási szezont, valamint egy -70-75 millás bértömeggel.

Araujo, Puig és Fernandes még tegnap este regisztrációra kerültek a Ligánál, mostantól hivatalosan az első keret tagjai, mezszámot is kapnak majd.

Depaynak örülök hogy nem jött, Garciának viszont nem. Dest-en kívül ugyanazzal a védelemmel vágunk neki a szezonnak mint tavaly. Ettől azért szorul a gyomrom.

Jaaa...Umtiti 12 millás fizuval fogja végig ülni a szezont a lelátón.... =D>
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Atthis
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:22:33

2020.10.06. 08:48:19

Sziasztok!

Kicsit értetlenül állok ehhez a tegnapi naphoz. Még a támadó posztot megoldhatjuk a rendelkezésre álló keretből, viszont nem értem, ha nincs bevethető középső védőnk a padon Araujo mellett, miért kellett Todibotól annyira megszabadulni...Pláne, ha azt nézzük, hogy a Celta ellen majdnem mindkét csodavédőnk kiállíttatta magát. Umtitiről tudtok valamit, fog valaha még játszani? Van esetleg valami fiatal gyerek a B-ből aki opció lehet?
cykka22
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2020.09.01. 16:15:56

2020.10.06. 08:33:11

Nem Ede72 írta:
2020.10.06. 07:27:36
jelzem évi kb 70 milliós fizetési kiadással lett könnyebb a csapat azáltal, hogy eladtuk ezeket a játékosokat...azért az nem kevés...
Nagyon örülök ennek,csak hátul eléggé hiányosak vagyon, lassan játékos sincs hátra és persze nem mérvadó,de az előző évi formájuk sem a legjobb. előre viszont Messi és Griezmannon kívül nem igazán tudnak 9est játszani,de oda se erősítettünk. Busi helyett sincs senki, Oriolt B. vagy Todibot igazán kilehetet volna próbálni helyette. nyilván lehet okoskodni és minden mást csinálni reméljük ők tudják mit miért csinálnak,hogy a csapatnak jó legyen
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.10.06. 08:22:08

La Pulga írta:
2020.10.06. 00:36:52
Na meg sikerult majdnem ingyen eladni Rafinhat a PSG-nek. En klubbot, mint mienk ilyen rosszul eladni meg nem lattam.
Ez a rohadt nagy fizetések miatt van.
1) senki nem akar távozni emiatt
2) senki nem is akarja megadni a hasonló fizut
3) tudják, h emiatt szabadulni akarunk adott játékostól
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.10.06. 07:51:54

Igen,csak van 2 abszolút hiányposzt( 9-es,kh) valamint a bhv is lyukas,amennyiben Firpora nem fog számítani Koeman,az nem megoldás hogy az egyetlen valóban jhv-t átküldjük oda. Ez 3 poszt,egyikre sem tudtunk erősíteni végül. Miközben Todibo elment,nem tudom,hogy ennyire nem voltak vele megelégedve,hogy inkább 3 kh-val megyünk neki a szezonnak,mint hogy itt maradjon.
A következő szezonban szerintem menni fog Griezmann és Dembelé is,amennyiben nem történik csoda. Messi is nagy kérdés,hogy marad-e. Szóval tök jó,hogy annyi fizu felszabadul,csak lassan több lesz a lyuk mint a játékos.
Nem Ede72
Jugador del Barça
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2011.11.24. 15:04:14

2020.10.06. 07:27:36

jelzem évi kb 70 milliós fizetési kiadással lett könnyebb a csapat azáltal, hogy eladtuk ezeket a játékosokat...azért az nem kevés...
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.10.06. 02:41:36

La Pulga írta:
2020.10.06. 00:36:52
Na meg sikerult majdnem ingyen eladni Rafinhat a PSG-nek. En klubbot, mint mienk ilyen rosszul eladni meg nem lattam.
Nagyobb baj, hogy nem vettünk belső védőt se támadót, Araujo még úgy ahogy biztató, Sevilla ellen nekem nem tűnt gyengébbnek mint Piq, vagy LAngléét. Támadóba viszont meredekebb 17 éves gyerekre, a barcába sose volt formába Grizire, hasztalan Dembelére, és kiégett Messire támaszkodni. Utóbbi még formába lendülhet, és Couti meggyőző eddig. Fatit láttuk tündökölni, de nagy kérdés, majd ha kapja a negatívumokat is képes lesz e 17évesen felülemelkedni fejben és standard teljesítményt nyújtani egy idényen át. Grizi és Dembi nálam kuka, de már régóta, jó lett volna tőlük megszabadulni, voltak is kérők, nem is akartak annyira maradni, de megint jó döntések születtek =D> legalább 2 másik teher ment, mondjuk Suarezt 10 millió euróért leköpni kemény volt, Raki meg már 2 szezon óta mehetne nálam, főleg, hogy akkor 80-ért tette volna.
Trincao biztos jó játékos lesz, de most 30 milliót másra kellett volna elkölteni, Pedri nekem sokkal bíztatóbb amúgy is.
Idén a Madrid se szikla kemény, sőt az Atletico sem, sztm ezért bajnokságba nyerhetünk, bár lehet Sevilla ahogy elnéztem nagyobb versenyt jelent majd, mint a madridiak :shock: Bl felejtős és jelenlegi keretben nem látok olyan változásokat, hogy akár 2-3 éven belül ténylegesen ott legyünk. De az irány jó, várjuk az új vezetést, Kúman nekem bejött, szerintem jól kezeli a sztárokat. Ha lesz egy kis pénz igazolásra, kirakunk még pár léhűtőt és jöhet újból a BL.
Válasz küldése