Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.09. 10:29:39

Roberto nem ügyetlen azért, még ha ez ugye egy összevágott videó is:
https://www.youtube.com/watch?v=FHy4uJjYqMg&t
Szerintem tökéletes 12. ember, csak ahogyan előttem is írták: "csak ne rá építsenek.".

Amúgy ez közben hivatalossá vált ahogy látom:
https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... ba-2803263

Vagy lehet csak én maradtam le itt az Eurobarcán a cikkről. Cutinho sérülése mellett kíváncsi vagyok ez milyen variációkat hoz majd a középpályán.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.09. 09:29:55

Nemrég valaki belinkelte Messi gólját a Madrid ellen, ahol SR hozza fel a labdát. Ott tisztán látszik, hogy. Marcelo majd megszakad, hogy utolérje. Sajnos kezdősebessége nem a legjobb, az meg nem ártana " védőként".

Ő egyébként innen vonul majd vissza valszeg, amivel nincs semmi gond,ccsak ne rá építsenek.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.08. 23:45:07

Mondjuk ez igaz hogy a gyerek soha nem akart jobbhátvédet játszani, csak rá erőltették, és “ahhoz képest” nem is volt rossz.

Igazából ekkor kezdődtek a problémák a csapat körül, amikor bizonyos posztokat, problémákat az “ahhoz képest nem is olyan rossz” mércével kezdtünk el “megoldani.”
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2021.01.08. 23:39:19

Középpályán fiatalon igen érett mérkőzéseket is hozott, hátvédként már közel sem tud(ott) már olyan jó benyomást kelteni, de a személyét illető negatív megnyilvánulások igen csak túlzóak vele szemben.
Jó hozzáállású gyereke lehet, mert szinte minden edző kedvelte és egynél sem lehetett látni azt, hogy túladna rajta.
Emellett a srác el is fogadta a státuszát, ott és akkor játszott, amikor azt a felette diszponáló szakemberek eldöntötték.
Érdekes a mozgása is, mert tud igazán gyorsan is közlekedni a pályán, ha van ideje "megfutnia" magát, de mint védő sokszor nem tud kellően gyors reagálású lenni.
Kíváncsi vagyok, hogy a sérüléséből vissza tud-e jönni megfelelő szintre vagy az itteni pályafutása közelgő végét jelenti-e ez a törés.
Barcaforever írta:
2021.01.08. 22:28:47
Barca_10 írta:
2021.01.08. 16:27:17
robertotól az életben nem szabadulunk meg, nincs még egy olyan lúzer csapat aki fizetést adna egy beszélő bójának.
Oleguer, Gabri mi szeretjük a sok színű saját nevelésű játékosokat. :D

Érdekes egyébként SR megítélése, anno még Pep hozta fel az első csapathoz, ahol persze esélye nem volt bekerülni Xavi helyére, mert Neki az az igazi pozíciója, de szerintem ő az igazi 12. ember mint Madridban anno Guti. Képviseli a klub eszméjét, de vmi mégis hiányzik. Alapból kényszerből lett jh mert nem volt kit odarakni, aztán egyszerűbb volt nem igazolni senkit, meg sztem LE-nek nem tetszett senkit vagy a szakmai stáb nem talált senkit.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.08. 23:06:06

szerintem ő az igazi 12. ember mint Madridban anno Guti.
Guti személyiséget mindig is utáltam, de azért a 2 játékost összehasonlítani elég meredek.
Előbbi minden idők egyik legjobb spanyol középpályása, egy Real legenda, a másik pedig a PSG elleni gólján kívül túl sok emlékezetes dolgot nem csinált. Az hogy sokáig meg tudott ragadni a kezdőben, vagy hogy 12. ember lett, az csak a gyenge keretnek köszönhető, illetve hogy képtelen voltunk olyan jobbhátvédet találni aki csak egy kicsit is megközelítené azt, amit anno Alves hozott.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.01.08. 22:28:47

Barca_10 írta:
2021.01.08. 16:27:17
robertotól az életben nem szabadulunk meg, nincs még egy olyan lúzer csapat aki fizetést adna egy beszélő bójának.
Oleguer, Gabri mi szeretjük a sok színű saját nevelésű játékosokat. :D

Érdekes egyébként SR megítélése, anno még Pep hozta fel az első csapathoz, ahol persze esélye nem volt bekerülni Xavi helyére, mert Neki az az igazi pozíciója, de szerintem ő az igazi 12. ember mint Madridban anno Guti. Képviseli a klub eszméjét, de vmi mégis hiányzik. Alapból kényszerből lett jh mert nem volt kit odarakni, aztán egyszerűbb volt nem igazolni senkit, meg sztem LE-nek nem tetszett senkit vagy a szakmai stáb nem talált senkit.
Kép
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.08. 17:02:45

Barca_10 írta:
2021.01.08. 16:27:17
robertotól az életben nem szabadulunk meg, nincs még egy olyan lúzer csapat aki fizetést adna egy beszélő bójának.
Lehet, hogy nem gálakezdő szint a Barcában, de az egyik leghasznosabb joker cserejátékos nálunk is aki több pozícióban is bevethető egy stabil szintet hozva. Ráadásul ingyen, saját nevelés és legjobb tudomásom szerint még sosem pattogott csillagászati fizetésért. Sok más csapatnál pedig simán fix kezdő lehetne. Azért 286 meccsen csak összelapátolt 10 gólt, 36 gólpasszt, leginkább jobbhátvédként játszva.
davi10 írta:
2021.01.08. 14:34:35
(...)
Egy Alba-Dest-Emerson trió tényleg működhetne a következő szezonra, főleg ha Emerson is tudna játszani a baloson néha gyengébb ellenfelek ellen, mert akkor elég jól lehetne rotálni. Plusz Roberto még ott van vésztartaléknak ha hirtelen ketten is lesérülnének vagy dupla pihentetést szeretne az edző. Nekem tetszene ez a felállás.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.01.08. 16:27:17

robertotól az életben nem szabadulunk meg, nincs még egy olyan lúzer csapat aki fizetést adna egy beszélő bójának.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.08. 16:12:24

Papíron góllövőink vannak / lennének. Olyan góllövő, akiben most tuti gólok vannak, úgysem elérhető nekünk jelenleg.
Hátul nem vagyunk ugyan acélból, de nem kilátástalan a helyzet.
Középen Busi helyzete viszont megoldásért kiabál. Ő már sajnos a mostani minőségétől jobb sosem lesz. Az egy dolog, hogy van Pjanic, de ő a legjobb formájában is az előre játékhoz tudna hozzátenni, a védekezés sosem volt erőssége a Juvéban sem. Puig, ha valamiért előkerülne, szintén előre hozhatna változatosságot. De Jong sem lehet mindenes. Persze Koeman kalkulálhat Sergi Robival....

Szóval az a fránya valóban védekező középpályás poszt az igazi hiánycikk.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.08. 14:34:35

A SPORT szerint a PSG kivásárolná négerEmerson-t és Dest érkezése miatt elvileg bele is mennénk a bizniszbe.

Jó nagy luxusnak érezném, Firpo úgyis menni fog, baloldalra marad egyedül Alba. Ha megtartanánk (ha jól tudom jövőre már fixen érkezne), Dest be-be ugorhatna balosra, ott is jól tolta. És végre elfelejthetnénk Roberto-t. Ha nem is teljesen, de legalább mint szélsővédő.

Az Alba-Dest-Emerson trió a két szélre elosztva szerintem jól hangzik. És akkor még ott van Mingueza, akit Koeman mostanában elkezdett próbálgatni a jobboson. Illetve ott van szerencsétlen Wague, de szerintem őt már nem érdemes számításba venni.

Kicsit más: Todibo-ról valaki talált valami hírt? Ugye pár hónapja megszellőztették, hogy a Benfica visszaküldi januárban, azóta semmi hír, hogy mikor térne vissza. Bár gondolom Araujo és Mingueza berobbanása után sok lehetőséghez nem jutna, de én még mindig nem engedném el a srácot, ha másnak nem, szűrőnek lehetne használni, ott is jó volt.

Na Football Managerből ki :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.01.08. 13:23:59

Atlantis írta:
2021.01.07. 16:16:32
Ha Wijnaldum ingyen érkezik és nem ragaszkodik csillagászati fizetéshez, akkor mindenképp hasznos lehet az érkezése.
Mondjuk még erőteljesen kérdéses, hogy a nyáron ki lesz az edző, és az Ő terveibe is beleillene-e.

David Alabat sajnálom ilyen téren, mert amúgy Ő is ingyen fog dobbantani a Bayernből, és 28 évesen ideális választás lehetne felváltva középhátvédnek a fiatalok mellé és balra Alba rotálására. Ha jól emlékszem az az eredeti posztja. Csak sajnos pont a fizetési igényei miatt lép le Münchenből, szóval nem biztos a gazdasági válságban lévő Barcelona versenybe tud szállni érte :D
Jelen helyzetben potom pénzért Garcia, Wijnaldum és Depay is hasznos lenne.
Alaba szerintem nem ide jön, pedig tökéletes lenne, bal belső védőnek vagy Alba versenyeztetésre.
Egy középcsatárt kellene csak pénzért venni nyáron.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.01.07. 16:16:32

Ha Wijnaldum ingyen érkezik és nem ragaszkodik csillagászati fizetéshez, akkor mindenképp hasznos lehet az érkezése.
Mondjuk még erőteljesen kérdéses, hogy a nyáron ki lesz az edző, és az Ő terveibe is beleillene-e.

David Alabat sajnálom ilyen téren, mert amúgy Ő is ingyen fog dobbantani a Bayernből, és 28 évesen ideális választás lehetne felváltva középhátvédnek a fiatalok mellé és balra Alba rotálására. Ha jól emlékszem az az eredeti posztja. Csak sajnos pont a fizetési igényei miatt lép le Münchenből, szóval nem biztos a gazdasági válságban lévő Barcelona versenybe tud szállni érte :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.01.07. 15:38:21

Több angol forrás szerint Wijnaldum nem akarja meghosszabbítani a szerződését, ami a szezon végén lejár, úgyhogy ugyanaz a szitu mint Garciaval. Ha minden igaz a Barca és a játékos is benne lenne a klubváltásban.

Ennek mondjuk kifejezetten örülnék, de illik hellyel kezelni, mert csak a Mirror és hasonlók hozták le.
Forca Barca!!!!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.01.03. 10:55:14

vg99 írta:
2021.01.02. 12:30:27
Túl sok a felállás, pozíció és személycsere, nagyobb stabilitás kellene, hogy szokják ki hol van fixen. A Barca nevelés pont arról szólt, hogy gyerekkoruk óta egyezett a felállás, pozi. Most meg, Pedri volt már minden, De Jong vagy 3 poszton, Braitwaite megint, hol szélső, hol 9es, Messi összevissza, és igy tovább. Plusz jó páran bele sem illenek sehova..
Pontosan. Koeman már a Girona elleni meccsen azzal dicsekedett az előszezonban, hogy milyen sokszor fogják majd a játékosok váltogatni a pozíciójukat, ezzel viszont eddig inkább önmagunkat zavarjuk össze, nem az ellenfeleket.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.01.02. 12:30:27

gránit írta:
2021.01.02. 12:00:12
Peter írta:
2021.01.02. 00:45:11
Leginkább csapattá kell gyúrni nálunk a játékosokat és fizikálisan, mentálisan rendbe kell tenni mindenkit.
Na igen, ha lenne elől némi kémia, jóval beljebb lennénk. És megint kilyukadunk oda, hogy tudatosabb támadójátékkal, begyakorolt figurákkal, egymás minden rezdülését érző csapattal előrébb tartanánk. Emellett néhány új ember kell majd nyáron. Középcsatárra is szükség lesz a kezdőbe, Braithwaite akármilyen szimpatikus, befejező csatárként, középcsatárként sosem volt igazán hatékony, sosem volt igazi gólgyáros.
Túl sok a felállás, pozíció és személycsere, nagyobb stabilitás kellene, hogy szokják ki hol van fixen. A Barca nevelés pont arról szólt, hogy gyerekkoruk óta egyezett a felállás, pozi. Most meg, Pedri volt már minden, De Jong vagy 3 poszton, Braitwaite megint, hol szélső, hol 9es, Messi összevissza, és igy tovább. Plusz jó páran bele sem illenek sehova..
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.01.02. 12:00:12

Peter írta:
2021.01.02. 00:45:11
Leginkább csapattá kell gyúrni nálunk a játékosokat és fizikálisan, mentálisan rendbe kell tenni mindenkit.
Na igen, ha lenne elől némi kémia, jóval beljebb lennénk. És megint kilyukadunk oda, hogy tudatosabb támadójátékkal, begyakorolt figurákkal, egymás minden rezdülését érző csapattal előrébb tartanánk. Emellett néhány új ember kell majd nyáron. Középcsatárra is szükség lesz a kezdőbe, Braithwaite akármilyen szimpatikus, befejező csatárként, középcsatárként sosem volt igazán hatékony, sosem volt igazi gólgyáros.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.01.02. 06:27:07

A mennyi pénzünk van nagyon kétarcú.
Most semmi, igazolni sem, fizukra sem.
De ne felejtsük, hogy covid előtt mienk volt a legnagyobb budget és fizu keret,
És szerintem most is top3as.
Azaz télen nem, de nyáron, ha az új elnökkel már, de mondjuk a Coutinho/Griezmann/Messi 3asból megy 2, nyugdíjazzuk Umtitit, Busquetset, őszre visszatérnek a nézők, akkor nyáron a mozgástér jelentősen nő. (Fizukra előbb, mint igazolásokra, node az új elnök is csináljon vmit..)
És szükség is lesz 2-3 húzóemberre.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.02. 00:45:11

gránit írta:
2021.01.01. 20:42:59
A téma meg jócskán túlmutat önmagán, körülbelül jelzi, hogy hol tartunk jelenleg. Szabadon igazolható játékosokat hajkurászunk, mert arra nincs pénz, hogy a játékosokat rendesen kifizesse a klub.
Leginkább csapattá kell gyúrni nálunk a játékosokat és fizikálisan, mentálisan rendbe kell tenni mindenkit.
Képzeletben összehasonlítva posztonként a játékosainkat (B.M, Pool, City, Juve, Psg) egyéni képességek alapján, mindenkit úgy, hogy kivesszük a jelenlegi saját csapatából, nem hiszem, hogy szégyenben maradnának a játékosaink. Innentől kezdve pedig már minden a csapatépítésen, fizikális és mentális állapoaton múlik.....ez pedig egy komplett edzői stáb feladata.....mondjuk Pjanic szerintem hasznosabb tagja volt a tavalyi Juvénak, mint amennyire egyelőre nálunk produkál....de átláthatóbb példa a Nico Kovac féle Bayern kontra Flick féle....
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.01.01. 20:42:59

Peter írta:
2021.01.01. 20:13:08
gránit írta:
2021.01.01. 19:57:25
Nyáron a szabadon igazolható játékosok között tudunk majd elsősorban szétnézni. Garcia ingyen jöhet, emberre pedig mindenképpen szükség lesz, főleg, hogy Umtitire nem valószínű, hogy valaha komolyan számíthatunk már. Behatároltak lettek sajnos a lehetőségeink.
Valamelyik topicban már írtam korábban, hogy az adottságait figyelmbe véve középpályán szűrőként sem lenne téves gondolat....nem világklasszisra jellemző a pályafutásának kezdete, az tény....
Ez már csak azért is lenne jó, mert a Wijnaldum-dolog nem valószínű, hogy összejön. A téma meg jócskán túlmutat önmagán, körülbelül jelzi, hogy hol tartunk jelenleg. Szabadon igazolható játékosokat hajkurászunk, mert arra nincs pénz, hogy a játékosokat rendesen kifizesse a klub. A Depay-történetből valószínűleg azért nem lesz télen semmi, mert kb. rongyos 10 millió eurót nem tudnánk kifizetni, és arra ácsingózunk, hogy a célpontjaink nyáron szabadon igazolhatók legyenek. Jelenleg itt tartunk. Garcia helyett nyilván nagyobb szükség lenne egy, már befutott és tapasztaltabb játékosra, csak ilyenre most túl sok esélyünk nincs. Amit bence0330 felvetett, az is teljesen jogos - a scout-rendszer gyengesége, lásd Alphonso Davies leigazolásának elmulasztása -, egyáltalán nem biztos, hogy Garcia a legjobb ingyen igazolható játékos, de jelenleg itt tart a klub.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.01.01. 20:14:58

gránit írta:
2021.01.01. 19:57:25

Igazad van abban, hogy semmivel nem jobb, mint a mostaniak. Nyáron viszont jönnie kell valakinek, mert kell a mélység - ezt most a sérülések közepette világosan látjuk -, és ő ingyen jöhet. Mivel volt tavaly 97 millió eurós veszteségünk, és még a játékosok kifizetésével is gondok vannak, az egyik fő szempont, hogy az illető ingyen jöhessen. Nyáron a szabadon igazolható játékosok között tudunk majd elsősorban szétnézni. Garcia ingyen jöhet, emberre pedig mindenképpen szükség lesz, főleg, hogy Umtitire nem valószínű, hogy valaha komolyan számíthatunk már. Behatároltak lettek sajnos a lehetőségeink.
Félek tőle, hogy felesleges igazolás lesz, nem érdekel az sem, ha ingyen jön. Fiatal van elég, ha védőt akarunk, szerintem legyen legalább 24-5 éves, de még a 30 sem zavarna. Legyen tapasztalata, és legyen játékban. Ha kicsit vezéregyéniség, akkor annál jobb. Közepes képességű is lehet, már előrébb tartanánk, mert vezérünk nincs, tapasztalatunk nincs, nem pedig fiatalunk.
Mondanám én is, hogy ingyen van és nincs más, de egy ilyen szintű klubnak szerintem kell, hogy olyan scout-rendszere legyen, hogy találjanak simán olcsón vagy ingyen valakit hátulra, aki most tényleg kellene. (Lásd Milan, 1-2M euróért megvették Kjaert, és hirtelen nem kaptak gólokat, és mindent hoz a srác amit csak el lehet várni egy védőtől. Pedig nem is volt nagy nevű, de stabil, tapasztalt vezértípus. És csak egy kiépített scout-rendszer kellett hozzá, nem pedig valami isteni csoda. Az Atalanta pl. kimagaslik ebben a szekcióban.
Nem létezik, hogy valahol Zégrábban, vagy Kijevben, vagy Katymarupurinban vagy bárhol nincs egy olyan védő, aki jelenleg nekünk kellene. Egyszerűen nem hiszem el.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.01.01. 20:13:08

gránit írta:
2021.01.01. 19:57:25
Nyáron a szabadon igazolható játékosok között tudunk majd elsősorban szétnézni. Garcia ingyen jöhet, emberre pedig mindenképpen szükség lesz, főleg, hogy Umtitire nem valószínű, hogy valaha komolyan számíthatunk már. Behatároltak lettek sajnos a lehetőségeink.
Valamelyik topicban már írtam korábban, hogy az adottságait figyelmbe véve középpályán szűrőként sem lenne téves gondolat....nem világklasszisra jellemző a pályafutásának kezdete, az tény....
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.01.01. 20:08:42

ezt az Eric Garcíát én sem értem már, miért nyomatja ennyire a média. vettük, idejön, saját nevelés, tékozló fiú hazatér blabla. de azért nem egy világklasszis a gyerek, aki megoldja a védelmünk problémáit, sztem max egy Lenglet lesz ő is. kicsit gáznak érzem, h már az 50. hírt olvasom róla a nyár óta.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.01. 20:05:49

Hát igen, 5-10 évvel ezelőtt ezt úgy oldottuk volna meg hogy az aktuális edző kiejti mondjuk Van Dijk nevét, másnap az elnök pedig elhozza, kerül amibe kerül, Van Dijk pedig boldogabb mint valaha, hiszen álmai klubjába került.

Csak a pénztárca vastagsága már nem ugyanaz, a Barca pedig nem feltétlenül egy álom.

Erről beszéltem a másik topicban, jelenleg ez a reális. És ezt a kölyköt is úgy hozzuk hogy valamiért minden áron ide akar jönni, egyébként más csapatok simán ránk licitálnak.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2021.01.01. 19:57:25

Camp Nou99 írta:
2021.01.01. 09:54:21
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... y-11430015
Na,ő minek? Mivel jobb ő mint a mostaniak?
Igazad van abban, hogy semmivel nem jobb, mint a mostaniak. Nyáron viszont jönnie kell valakinek, mert kell a mélység - ezt most a sérülések közepette világosan látjuk -, és ő ingyen jöhet. Mivel volt tavaly 97 millió eurós veszteségünk, és még a játékosok kifizetésével is gondok vannak, az egyik fő szempont, hogy az illető ingyen jöhessen. Nyáron a szabadon igazolható játékosok között tudunk majd elsősorban szétnézni. Garcia ingyen jöhet, emberre pedig mindenképpen szükség lesz, főleg, hogy Umtitire nem valószínű, hogy valaha komolyan számíthatunk már. Behatároltak lettek sajnos a lehetőségeink.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.01.01. 09:54:21

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... y-11430015
Na,ő minek? Mivel jobb ő mint a mostaniak?
Válasz küldése