Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.01. 13:39:59

grgly50 írta:
2021.04.01. 13:15:57

Pénzt hoztak, hogy segítsék a klub tartozást. Egyébként Haaland apja anyai ágon ős katalán.
Na ezt nem is tudtam.

Közben a transzferguru Fabricio Romano is megerősítette:

Mino Raiola is in Barcelona right now, true and 100% confirmed as Sport reported. He’s landed today after meeting with BVB in Dortmund in the last days to talk about Erling Haaland’s future. The race is open with many clubs involved, Barça too. Work in progress. 🔴🇳🇴 #FCB #Barça

Ha csak nem egy globális átverésről van szó... :lol:

Egyébként azt írták még, hogy Laporta projektjét jöttek megismerni, sok klubbal fogják ezt meglépni és aszerint fognak dönteni Haaland sorsáról melyik a legjobb hely neki.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.04.01. 13:15:57

Titinho írta:
2021.04.01. 13:08:06
Na hoppá :!: :shock:

Haaland apja és Mino Raiola most szálltak le a Barcelonai reptéren, ahová a klub küldött értük kocsit.

https://amp.sport.es/es/noticias/barca/ ... ssion=true

Videó a cikkben.

Ez innentől már nem csak találgatás, a hírek szerint Laporta személyesen fog tárgyalni velük. :roll:
Pénzt hoztak, hogy segítsék a klub tartozást. Egyébként Haaland apja anyai ágon ős katalán.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.01. 13:08:06

Na hoppá :!: :shock:

Haaland apja és Mino Raiola most szálltak le a Barcelonai reptéren, ahová a klub küldött értük kocsit.

https://amp.sport.es/es/noticias/barca/ ... ssion=true

Videó a cikkben.

Ez innentől már nem csak találgatás, a hírek szerint Laporta személyesen fog tárgyalni velük. :roll:

Szerk:
Sokan megerősítették, hogy a videó mai, tehát valódi és nincs szó április 1-ei bolondozásról. :D
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.03.31. 14:20:09

Én nem értem honnan veszitek ezt a két-három év benne van dolgot. Ez sajnos nem így működik. Lőtt három gólt ebben az idényben, gondolom sérülés miatt játszott kevesebbet, egy ilyen sérülés biztosan nem fog meglátszódni? Felépül,mint a húsz éves?
Persze még lehet tíz éve is magas szinten,ha már nagyot mondunk mondjunk még nagyobbat. Valójában a két év ugyanúgy rizikós nála.

És bármilyen fura,nem biztos,hogy Messire jó hatással van a haver. Pláne nem most.
A mindenhol Messistűl mindenestűl leégő unalmas semmit játszó Valverde-Barca egyik baja pont a nagy kényelmes haverság volt, egekbe szökött az ego és a saját gyengeségeiket nem látták.
Lajos egy remek játékos és biztos remek ember is, de a góljai ellenére valójában nem vesztettünk az elmenetelével már. Lehet arról vitatkozni,hogy mennyire Messi irányít mindent,mert nem látunk a dolgok mögé,de az tény,hogy a legrosszabb meccsén sem merik lecserélni az edzők, ennek tükrében biztos jó,ha az edző nyakába varrunk egy játékost,akire külön kell figyelni,hogy Messi se bántódjon meg?
Én nem vagyok Depay fan, de elég sokoldalú és lövi a gólokat, nem is idős. És az edző akarta is. Jó,hogy marad Koeman, de akkor illene hagyni dolgozni is. Ha Laporta egyetlen célja valami Messi baráti kör,nosztalgia foci, akkor kár volt jönnie. Ehhez egy arab csapatot is vehetett volna.

Ja és míg Lajossal a pályán is jóban voltak, az argentin válogatottban szerintem soha nem voltak olyan jók együtt. Messi görcsösen kereste Agüerot, nekem ezek az emlékeim róla.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7268
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.31. 14:10:08

vinszentvega írta:
2021.03.31. 13:34:06
Szerintem össze se lehet hasonlítani egy Depay-t egy Kün-val... Persze, hogy Koeman Depayt favorizálja.. Hülye lenne, hiszen hollandok mindketten.
Remélem Laporta erélyesen kitolja majd a tányér szélére Marcust és Aguero-t hozza ide. Azért Aguero szerintem még vagy 2-3 évig tudna hozni egy elég magas szintet...
Arrol nem beszélve, hogy Leo-nak is lenne egy Máte pajtija megint, Lajosunk után....
Engem az aggaszt, hogy a Cityben már két éve csak dísznek van ott a sérülései miatt. Nem vagyok ugyan tisztában a sérülései pontos okai terén, de ha így megy tovább, lenne egy (lekopogom, régi) Dembélé 2 a sorainkban...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.03.31. 13:59:05

Szerintem azt se szabad elfelejteni, hogy az argentin válogatottban is jobban ment a játék Messinek egy Higuainnal, mint egy Agüeroval, ez nem biztos, hogy túl jó előjel a jövőre vetítve...
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.03.31. 13:34:06

Szerintem össze se lehet hasonlítani egy Depay-t egy Kün-val... Persze, hogy Koeman Depayt favorizálja.. Hülye lenne, hiszen hollandok mindketten.
Remélem Laporta erélyesen kitolja majd a tányér szélére Marcust és Aguero-t hozza ide. Azért Aguero szerintem még vagy 2-3 évig tudna hozni egy elég magas szintet...
Arrol nem beszélve, hogy Leo-nak is lenne egy Máte pajtija megint, Lajosunk után....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.03.31. 09:58:47

Szerintem a jelenlegi helyzetben ziccert hagynánk ki ha Aguerot nem igazolnánk le. Nincs 1 csatárunk se konkrétan, neki komoly BL rutinja van, 2-3 évig kiegészítőnek tökéletes akár padról is beállva később ha valami csodának köszönhetően jönne majd Haaland.

Én sajnos továbbra se értem a szélsőből centerré vált Depay preferálását.

A csúcs az lenne ha összeállna egy Aguero-Suarez duó az Atleticonál. :lol:
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2021.03.31. 07:05:40

Nézd meg a PSG második félidőt, ha szerinted kevés labdát veszít el. Botrányos.

Védekezésben nulla a pali, simán védhető álláspont, hogy miatta estünk ki a BL-ből ismét, az első meccsen a szakkommentátor (természetesen nem magyar)a. fejét fogta h az első bekapott gól után se kísérte el a PSG balhátvédjét, kaptunk is belőle megint gólt. Az első az hiba. A második butaság és itt még lehet sorolni a jelzőket minek a keveréke.

Miért buta még? Egy épeszű ember a szívét lelkét kiteszi és tanulni jön az FC Barcelonába, mindannyian tudjuk hogy teltek az első évek nála. Persze tanult belőle azóta, csak hány év kell neki ahhoz h leessen neki, h ne késsen?

Engem se zavar ha cselez és elveszíti a labdát. A fentiek zavarnak.

pezZy írta:
2021.03.30. 15:27:13
Nero. írta:
2021.03.30. 13:38:38
nem is tudom miből fakad.
Nem mi?

Elkezdhetnénk futni a szokásos köröket. Vételár, fizetés, Liverpool elleni helyzet, többet sérült mint egészséges, sikeres csel/kísérlet, stb. stb.
Én sem értem ezt a buta kifejezést?! Most abból, hogy sérülékeny, vagy helyzeteket ront, hogy következik, hogy buta?
Szétszórtságból, kapkodásból, vagy éppen a megfelelési vágy miatt nem lehet?!

Én inkább a fejlődést látom rajta, hogy már alig emlékszem arra, hogy elpasszolna labdákat, (nálam az, hogy cselez és úgy labdát veszít nem számít annak, inkább ez, mint a száz passz oldalra, vagy hátra) sokat erősödött, többször lepattannak róla a védők, stb..

Ez az első szezon, amit végig tudott játszani a csapattal, nálam jár Neki még 1 év, nem Ő a legnagyobb problémánk.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.03.30. 15:57:23

Liverpool elleni helyzet. :D

Nero ne nevettesd ki magad könyörgöm. Akkor mindenki buta aki ziccert ront.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.03.30. 15:52:49

Hülyeség "butázni" szerintem is. A focisták 90+ százaléka nem egy észlény, ezen nincs mit szépíteni. Nem az iskolázottságukból élnek, de nincs is ezzel baj. Ettől függetlenül a játékhoz lehet intelligenciájuk, ami fontos a képességeken túl, de ennek vajmi köze van a civil életben nyújtott agyi kvalitásokhoz, erre azért számtalan példát láthatunk :)

Dembi: én a hibái ellenére is kedvelem, de nagy reményeket már nem fűzök az igazi "beéréséhez". Mindenáron nem küldeném el, de egy jó ajánlat esetén nem is marasztalnám. Sajnos pótolható.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2021.03.30. 15:27:13

Nero. írta:
2021.03.30. 13:38:38
nem is tudom miből fakad.
Nem mi?

Elkezdhetnénk futni a szokásos köröket. Vételár, fizetés, Liverpool elleni helyzet, többet sérült mint egészséges, sikeres csel/kísérlet, stb. stb.
Én sem értem ezt a buta kifejezést?! Most abból, hogy sérülékeny, vagy helyzeteket ront, hogy következik, hogy buta?
Szétszórtságból, kapkodásból, vagy éppen a megfelelési vágy miatt nem lehet?!

Én inkább a fejlődést látom rajta, hogy már alig emlékszem arra, hogy elpasszolna labdákat, (nálam az, hogy cselez és úgy labdát veszít nem számít annak, inkább ez, mint a száz passz oldalra, vagy hátra) sokat erősödött, többször lepattannak róla a védők, stb..

Ez az első szezon, amit végig tudott játszani a csapattal, nálam jár Neki még 1 év, nem Ő a legnagyobb problémánk.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.30. 13:38:38

nem is tudom miből fakad.
Nem mi?

Elkezdhetnénk futni a szokásos köröket. Vételár, fizetés, Liverpool elleni helyzet, többet sérült mint egészséges, sikeres csel/kísérlet, stb. stb.

Ettől függetlenül már korábban is írtam, hogy most nem adnám el, mert talán elindult valami... Mondjuk nem ő lesz az új Neymar, az is biztos.

A United most van azon a határon, hogy újra vissza kerüljenek oda, ahol Fergussonnal voltak, erősen kétlem hogy nekik most mindenáron Dembele kellene. Még Spanyolországba is nehezen illeszkedett be, Angliába pláne szenvedne.

Arsenalról vagy Dortmundról szóló híreket még el is hinném, de a Unitedet nem nagyon.

Persze ettől függetlenül még igaz is lehet.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.30. 13:04:24

Nero. írta:
2021.03.30. 10:53:12
Igencsak meglepne ha Solsjaker a buta Dembelét akarná Sancho helyett, főleg hogy így is vannak jó szélsőik. Martial, Rashford, James, Greenwood mind jobbak vagy legalább olyan jók mint a mi Dembelénk.

Mostanában pont van egy kis reménysugár vele kapcsolatban, 60 alatt ne adjuk el.
Nem tudom miért kell ezt a buta Dembélézést, néhány embernél már berögződés és nem is tudom miből fakad. Amellett a MU-val nyáron komoly tárgyalások voltak, ezért is ülte végig az első két meccset, aztán a maradás mellett döntött. Szóval nem egy légből kapott dolog. Az általad felsoroltak közül, pedig Rushford és Greenwood lehet riválisa, ráadásul Dembélé mindkettejük helyén tud játszani. Sanchot megszerezni pedig... Hát nem tudom mennyi esély van, vagy mennyiért adnák el. A francia pont illene hozzájuk.

Alabáról már leszakadtunk, mert amellett, hogy nettó 12 milliós bére lenne, még olyan aláírási pénzt kellene fizetni, ami egy igazolással ér fel. Úgy néz ki a Real lesz a befutó.
Koemant saját bevallása szerint nem is hatná meg, ha nem jönne balhátvéd, mert Baldét késznek látja, hogy megoldja a csere posztot. De szó volt róla, hogy a Villareal inkább Estupinannal számolna így Pedraza felesleges lett, akit olcsón elhozhatnánk. Gondolom így Firpot így akarják nagyobb összegért eladni..

Sajnos Coutinhoból úgy tűnik nem fogunk pénzt látni. Ez a sérülés végképp betett. Aki eddig elvitte volna valószínűleg az is visszatáncolt. A legjobb eset szerintem egy kölcsön lesz, hogy legalább a fizetését ne kelljen állni, plusz ne teljesüljenek a bónuszok.
Forca Barca!!!!
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.30. 12:31:58

Korukból adódóan jogos felvetés, de szerintem aki a Barcelonába igazol, az biztos nem csak levezetni jön, még csereként sem. Azért még mindig a világ egyik legismertebb, legkedveltebb csapata vagyunk. Ez az utolsó nagy dobásuk letenni valamit az asztalra és növelni a hírnevet, hogy a valóban utolsó szerződésük valahol kínában vagy az arab emírségekben tényleg zsíros legyen. :D
(és nagyon remélem, hogy nem fognak rámcáfolni :D )
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1981
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.03.30. 12:25:02

Ezt gondolom én is, amit írtál. De Messi és Koeman nélkül rezeghetne a léc. Alaba baromi rizikós sztem is, és komoly bérfeszültséget kelthet, ha ingyen van, ha nem.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.30. 12:15:41

NovaProspekt írta:
2021.03.30. 11:54:44
Agüero jó lehet cserének. Vele és Wijnaldummal kapcsolatban is az az egy félelmem van, h levezetni jönnének ide egy zsíros uccsó szerződéssel. De Messi (ha marad, és sztem marad) és Koeman meg tudják majd őket úgy szólítani sztem, h ilyen gond ne legyen.
Valahogy belőlük nem nézném ezt ki. Agüero Messi-vel már család, Wijnaldum pedig Koeman embere. Mindkettő haver.

Alaba-val lennének fenntartásaim (Ő abszolút külsős, a Bayern-nel eléggé jóllakott, és ez a licitháború se túl meggyőző), de ez a 2 játékos, plusz Garcia, plusz Depay kétlem, hogy félvállról vennék a melót.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1981
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.03.30. 11:54:44

Agüero jó lehet cserének. Vele és Wijnaldummal kapcsolatban is az az egy félelmem van, h levezetni jönnének ide egy zsíros uccsó szerződéssel. De Messi (ha marad, és sztem marad) és Koeman meg tudják majd őket úgy szólítani sztem, h ilyen gond ne legyen.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7268
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.30. 11:48:37

Atlantis írta:
2021.03.30. 11:22:05
Wijnaldum-nál a 8 millás fizut azért kicsit sokallom, még ha bruttó, akkor is. Azért 30 éves, és sosem volt akkora sztár. Inkább egy 6+bónuszok lenne reális.
Persze tény, hogy ingyen érkezne cserébe, szóval nem dölnék kardomba így sem.

Agüeronak nagyon örülök, így hogy ingyen érkezik. A fizetésére mondjuk kíváncsi lennék, de tökéletes kiegészítő csatár lesz előre. Tapasztalt, gólérzékeny, technikás. Ezen kívül spanyol állampolgársága is van és nyelvi problémái sem lesznek, ami biztos felgyorsítja a beilleszkedését. Bár remélem inkább kiegészítő embernek érkezik csak, és lesz egy komolyabb csatárigazolásunk is, még lehet egy szezonra Braithwaiteel is elegek lennének. Meglátjuk.
Ingyen érkezve a 8 milla szerintem bőven jó, úgyis 2-3-4 évről beszélünk, és érett, stabil, bizonyított játékos, akit ráadásul az edző akar. Nyilván nem Griezéhez kell hasonlítani a fizuját, de nehéz nem megtenni... :D
Agüeronak én is nagyon örülök. Mindketten 2-3 évre jönnének, de olcsó, és mégis klasszis játékosok, és félig ideiglenes lehetőséget biztosítanak arra, hogy szinten maradjunk, és közben legyen időnk probléma nélkül kikeveredni a kulimászból.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.30. 11:22:05

Wijnaldum-nál a 8 millás fizut azért kicsit sokallom, még ha bruttó, akkor is. Azért 30 éves, és sosem volt akkora sztár. Inkább egy 6+bónuszok lenne reális.
Persze tény, hogy ingyen érkezne cserébe, szóval nem dölnék kardomba így sem.

Agüeronak nagyon örülök, így hogy ingyen érkezik. A fizetésére mondjuk kíváncsi lennék, de tökéletes kiegészítő csatár lesz előre. Tapasztalt, gólérzékeny, technikás. Ezen kívül spanyol állampolgársága is van és nyelvi problémái sem lesznek, ami biztos felgyorsítja a beilleszkedését. Bár remélem inkább kiegészítő embernek érkezik csak, és lesz egy komolyabb csatárigazolásunk is, még lehet egy szezonra Braithwaiteel is elegek lennének. Meglátjuk.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.03.30. 10:53:12

Igencsak meglepne ha Solsjaker a buta Dembelét akarná Sancho helyett, főleg hogy így is vannak jó szélsőik. Martial, Rashford, James, Greenwood mind jobbak vagy legalább olyan jók mint a mi Dembelénk.

Mostanában pont van egy kis reménysugár vele kapcsolatban, 60 alatt ne adjuk el.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.03.30. 08:34:00

Subinho írta:
2021.03.30. 07:56:15
https://www.fociclub.hu/2021/03/29/a-mu ... -sajtohir/

Nem tudom mennyire igaz ez a hír, de én elgondolkodnék rajta. Nálam Dembelé nagy kérdés, vannak biztató meccsei, de 3 és fél év alatt nem váltotta meg a világot, meddig várjunk a nagy áttörésre? Nem tenném átadólistára mindenképp, de ha kapnánk egy szép kövér ajánlatot, akkor elengedném. 105 (vagy 115) volt az ára. Jelenlegi helyzetben ennyit nem adna senki, de mondjuk ha megkínálna a MU minket egy 60+ -os ajánlattal, akkor már lehet tárgyalni róla. Eleve ott játszana Fati, Depay is tud ott, nem játszana ennyit, mint most.
Annyi kitalációt közölnek tényként újságok, internetes oldalak a nézettség miatt, hogy egy szót sem szabad már elhinni. Csak a kész tényeket.
Én is olvastam például, hogy Dembele-Dybala csere is napirenden van.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.30. 07:56:15

https://www.fociclub.hu/2021/03/29/a-mu ... -sajtohir/

Nem tudom mennyire igaz ez a hír, de én elgondolkodnék rajta. Nálam Dembelé nagy kérdés, vannak biztató meccsei, de 3 és fél év alatt nem váltotta meg a világot, meddig várjunk a nagy áttörésre? Nem tenném átadólistára mindenképp, de ha kapnánk egy szép kövér ajánlatot, akkor elengedném. 105 (vagy 115) volt az ára. Jelenlegi helyzetben ennyit nem adna senki, de mondjuk ha megkínálna a MU minket egy 60+ -os ajánlattal, akkor már lehet tárgyalni róla. Eleve ott játszana Fati, Depay is tud ott, nem játszana ennyit, mint most.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 749
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.03.30. 06:07:02

Nem kell minden leigazolható játékost leigazolni, aki tud valamit és jönne. Ki kell választani a kulcsjátékosokat és köréjük építeni csapatot. Meglepetésnek elegek a saját nevelésű fiatalok akik év közben helyet követelnek maguknak,
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3289
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.29. 23:55:03

Hozzon magával 15 fontos gólt :lol:
Beparkolt busz esetén hasznos lehet.
Ezzel a Depay kérdés is talán eldőlt
Válasz küldése