Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.04.01. 18:06:55

Dembele es Griz egész jó mostanában, de simán "elcserélném" őket Haalandra. Kb. 100-120ért talán eladhatóak, az meg elég lehet.

Collado úgyis jön fel a B-ből, Depay jöhet ingyen, Fati meggyógyul, és jók vagyunk elől. A fizu még talán kevesebb is lenne.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.04.01. 17:53:52

Nem bosszankodom a gerontofileken - az idő úgyis ellenük dolgozik. Ami meg Raiolat illeti, ő nem kispályás. Nem árverésen licitál, hanem sok bábut mozgató stratéga. Ha ő lát fantáziát a jövő Barcajában, az nem rossz jel.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.01. 16:42:52

Mascherano14 írta:
2021.04.01. 16:15:47
Jobban illene ide Haaland, mint Ibra, aki negyven évesen is remek, csakhát a mentalitás más. Nem rossz, sőt, imádom (I don't take opportunities, I make them.), de nem Barca.
Ja, Ibra egy zseni, de tényleg nem idevaló, még akkor sem, ha az ellentétek nélkül azért itt is rúgta volna a gólokat. Annak fényében volt gáz, hogy szerintem a Barca modernkori történelmének legjobb - értsd legideillőbb - csatára helyett érkezett. Szerintem ha pusztán ideillőségről beszélünk, én még Suarezt is mögé tenném, még ha el is gondolkodnék rajta.

Haaland: A mostani 3-5-2-ben hihetetlenül jó lenne. Főleg erősebb csapatok ellen, akik ellen jobban visszahúzódunk, és élvezi is a nagy meccseket amúgy is. De még betömörülések ellen is van fegyvere - Dembélé lövőerejével bír, sőt, még tán keményebben is el tudja ereszteni a lasztit, csak épp a franciával ellentétben pontosan teszi.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.04.01. 16:17:42

Igazából nem tudni mennyiren megvalósítható, minden napmást hoznak le az újságok is. Mondjuk Laporta eléggé kampányolt Haalanddal, szóval ki tudja.

A másik dolog, ami miatt nem biztos, hogy kacsa, a múlt héten volt egy cikk a Marca-n (?), amiben egy sportjogász elemezte a helyzetet és valószínűsítette, hogy nem megvalósíthatatlan a transzfer. Valami hasonlóra emlékszem, hogy most csak egy részét kellene kifizetnie kifizetni a transzfernek, a fennmaradó összeget, amikor a klub a Covid enyhülése miatt újra nagyobb bevételeket tud generálni (plusz különféle könnyen teljesíthető bónuszok). Nyilván ezt nem ilyen egyszerű összehozni, de ha valaki, akkor Laporta képes lehet rá. Amellett Raiola sem hülye, elég dörzsölt, hogy ha számára is előnyös egy üzlet azt véghezviszi és a kapcsolatuk minőségét sem lehet elhanyagolhatni. Ez persze teoretikus, viszont alátámasztja, hogy nem csak egy április 1.-i tréfáról van szó.

De itt jönnek a képbe az eladások, amikre lehet, hogy vannak már tervek.
Forca Barca!!!!
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2021.04.01. 16:15:47

Jobban illene ide Haaland, mint Ibra, aki negyven évesen is remek, csakhát a mentalitás más. Nem rossz, sőt, imádom (I don't take opportunities, I make them.), de nem Barca.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.01. 15:45:38

soadroli írta:
2021.04.01. 15:43:25
The meeting between Mino Raiola, Erling Haaland’s father and President Laporta has been positive. They've held an initial meeting about Barça's project. [Fabrizio Romano]
Úgy utálom az április 1-et, még annyira sem lehet tudni hogy mi az ami igaz és mi az ami nem mint általában :lol:

Meglepődnék ha már most tárgyalnának
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.04.01. 15:43:25

The meeting between Mino Raiola, Erling Haaland’s father and President Laporta has been positive. They've held an initial meeting about Barça's project. [Fabrizio Romano]
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.04.01. 15:42:56

Szerintem tárgyalnak, elvégre ott a videó is. Ez még túl sokat nem jelent, gondolom Raiola meg Haaland mindenki ajánlatát/terveit meghallgatják aztán döntenek.

Nekem az a bajom hogy kétlem hogy mi ajánlanánk a legtöbbet. Haaland lehet hogy jönne, de nem fele annyi fizetésért mint ahol máshol kapna.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.01. 15:41:36

Én úgy tudom, hogy a Dortmund rábólintott, ezért mehetnek körútra, mert azt senki ne higyje, hogy hónapokon belül nem készül majd ilyen felvétel a Madridi vagy a Manchesteri repülőtérről is.

És logikusnak is tűnik, jövőre "csak" 75-ért már eladhatják, ha jól tudom, idén többet tudna leszakítani a Dortmund is.
És ha esetleg nem lesz meg a BL-hely, akkor pláne mindent meg fog mozgatni Raiola, hogy elmozdítsa Haaland-ot.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.04.01. 15:34:32

Nem értem miért akadnak fent sokan azon, hogy engedély nélkül nem lehet tárgyalni. Mintha a Dortmundnak hivatalos közleményt kéne kiadnia ha rábólint. Sokkal többet meg nem kell bele látni a sztoriba, nem a szerződés részleteiről tárgyaltak az már biztos.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2021.04.01. 14:57:03

Óriási április 1 :lol: :lol: :lol: :lol:

:arrow: Én is úgy tudom, hogy ha a Dortmund nem ad rá engedélyt, akkor nem tárgyalhat senkivel.
:arrow: Raiola pont az az ember, aki úgy kezdi a tárgyalást, hogy elmegy a vevőhöz... :mrgreen: :mrgreen:
:arrow: meg majd biztos olyan klub fogja érdekelni, ahol tudja, hogy üres a kassza, tehát se ő nem tud szakítani...
:arrow: Nem utolsó sorban ez egy túl sablonos szövegezésű cikk a szerkesztőségtől :D

Úgyhogy ez nekem egyelőre egy globális április 1 :D
Kép
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2021.04.01. 14:56:45

Remélem ez azt jelenti, hogy Coutinho, Pjanic, és Umtiti mellett Griezmannt is eladják.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2021.04.01. 13:51:32

Ez egyébként szabályos? Nem úgy szokott lenni, hogy a játékos illetve a képviselői akkortól egyezkedhetnek más klubokkal, ha a jelenlegi szerződése az évad végén lejárna? Vagy ilyenkor ráfogják hogy ez csak egy baráti trécselés?
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.01. 13:39:59

grgly50 írta:
2021.04.01. 13:15:57

Pénzt hoztak, hogy segítsék a klub tartozást. Egyébként Haaland apja anyai ágon ős katalán.
Na ezt nem is tudtam.

Közben a transzferguru Fabricio Romano is megerősítette:

Mino Raiola is in Barcelona right now, true and 100% confirmed as Sport reported. He’s landed today after meeting with BVB in Dortmund in the last days to talk about Erling Haaland’s future. The race is open with many clubs involved, Barça too. Work in progress. 🔴🇳🇴 #FCB #Barça

Ha csak nem egy globális átverésről van szó... :lol:

Egyébként azt írták még, hogy Laporta projektjét jöttek megismerni, sok klubbal fogják ezt meglépni és aszerint fognak dönteni Haaland sorsáról melyik a legjobb hely neki.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2021.04.01. 13:15:57

Titinho írta:
2021.04.01. 13:08:06
Na hoppá :!: :shock:

Haaland apja és Mino Raiola most szálltak le a Barcelonai reptéren, ahová a klub küldött értük kocsit.

https://amp.sport.es/es/noticias/barca/ ... ssion=true

Videó a cikkben.

Ez innentől már nem csak találgatás, a hírek szerint Laporta személyesen fog tárgyalni velük. :roll:
Pénzt hoztak, hogy segítsék a klub tartozást. Egyébként Haaland apja anyai ágon ős katalán.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.01. 13:08:06

Na hoppá :!: :shock:

Haaland apja és Mino Raiola most szálltak le a Barcelonai reptéren, ahová a klub küldött értük kocsit.

https://amp.sport.es/es/noticias/barca/ ... ssion=true

Videó a cikkben.

Ez innentől már nem csak találgatás, a hírek szerint Laporta személyesen fog tárgyalni velük. :roll:

Szerk:
Sokan megerősítették, hogy a videó mai, tehát valódi és nincs szó április 1-ei bolondozásról. :D
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.03.31. 14:20:09

Én nem értem honnan veszitek ezt a két-három év benne van dolgot. Ez sajnos nem így működik. Lőtt három gólt ebben az idényben, gondolom sérülés miatt játszott kevesebbet, egy ilyen sérülés biztosan nem fog meglátszódni? Felépül,mint a húsz éves?
Persze még lehet tíz éve is magas szinten,ha már nagyot mondunk mondjunk még nagyobbat. Valójában a két év ugyanúgy rizikós nála.

És bármilyen fura,nem biztos,hogy Messire jó hatással van a haver. Pláne nem most.
A mindenhol Messistűl mindenestűl leégő unalmas semmit játszó Valverde-Barca egyik baja pont a nagy kényelmes haverság volt, egekbe szökött az ego és a saját gyengeségeiket nem látták.
Lajos egy remek játékos és biztos remek ember is, de a góljai ellenére valójában nem vesztettünk az elmenetelével már. Lehet arról vitatkozni,hogy mennyire Messi irányít mindent,mert nem látunk a dolgok mögé,de az tény,hogy a legrosszabb meccsén sem merik lecserélni az edzők, ennek tükrében biztos jó,ha az edző nyakába varrunk egy játékost,akire külön kell figyelni,hogy Messi se bántódjon meg?
Én nem vagyok Depay fan, de elég sokoldalú és lövi a gólokat, nem is idős. És az edző akarta is. Jó,hogy marad Koeman, de akkor illene hagyni dolgozni is. Ha Laporta egyetlen célja valami Messi baráti kör,nosztalgia foci, akkor kár volt jönnie. Ehhez egy arab csapatot is vehetett volna.

Ja és míg Lajossal a pályán is jóban voltak, az argentin válogatottban szerintem soha nem voltak olyan jók együtt. Messi görcsösen kereste Agüerot, nekem ezek az emlékeim róla.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.31. 14:10:08

vinszentvega írta:
2021.03.31. 13:34:06
Szerintem össze se lehet hasonlítani egy Depay-t egy Kün-val... Persze, hogy Koeman Depayt favorizálja.. Hülye lenne, hiszen hollandok mindketten.
Remélem Laporta erélyesen kitolja majd a tányér szélére Marcust és Aguero-t hozza ide. Azért Aguero szerintem még vagy 2-3 évig tudna hozni egy elég magas szintet...
Arrol nem beszélve, hogy Leo-nak is lenne egy Máte pajtija megint, Lajosunk után....
Engem az aggaszt, hogy a Cityben már két éve csak dísznek van ott a sérülései miatt. Nem vagyok ugyan tisztában a sérülései pontos okai terén, de ha így megy tovább, lenne egy (lekopogom, régi) Dembélé 2 a sorainkban...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.03.31. 13:59:05

Szerintem azt se szabad elfelejteni, hogy az argentin válogatottban is jobban ment a játék Messinek egy Higuainnal, mint egy Agüeroval, ez nem biztos, hogy túl jó előjel a jövőre vetítve...
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.03.31. 13:34:06

Szerintem össze se lehet hasonlítani egy Depay-t egy Kün-val... Persze, hogy Koeman Depayt favorizálja.. Hülye lenne, hiszen hollandok mindketten.
Remélem Laporta erélyesen kitolja majd a tányér szélére Marcust és Aguero-t hozza ide. Azért Aguero szerintem még vagy 2-3 évig tudna hozni egy elég magas szintet...
Arrol nem beszélve, hogy Leo-nak is lenne egy Máte pajtija megint, Lajosunk után....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.03.31. 09:58:47

Szerintem a jelenlegi helyzetben ziccert hagynánk ki ha Aguerot nem igazolnánk le. Nincs 1 csatárunk se konkrétan, neki komoly BL rutinja van, 2-3 évig kiegészítőnek tökéletes akár padról is beállva később ha valami csodának köszönhetően jönne majd Haaland.

Én sajnos továbbra se értem a szélsőből centerré vált Depay preferálását.

A csúcs az lenne ha összeállna egy Aguero-Suarez duó az Atleticonál. :lol:
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2021.03.31. 07:05:40

Nézd meg a PSG második félidőt, ha szerinted kevés labdát veszít el. Botrányos.

Védekezésben nulla a pali, simán védhető álláspont, hogy miatta estünk ki a BL-ből ismét, az első meccsen a szakkommentátor (természetesen nem magyar)a. fejét fogta h az első bekapott gól után se kísérte el a PSG balhátvédjét, kaptunk is belőle megint gólt. Az első az hiba. A második butaság és itt még lehet sorolni a jelzőket minek a keveréke.

Miért buta még? Egy épeszű ember a szívét lelkét kiteszi és tanulni jön az FC Barcelonába, mindannyian tudjuk hogy teltek az első évek nála. Persze tanult belőle azóta, csak hány év kell neki ahhoz h leessen neki, h ne késsen?

Engem se zavar ha cselez és elveszíti a labdát. A fentiek zavarnak.

pezZy írta:
2021.03.30. 15:27:13
Nero. írta:
2021.03.30. 13:38:38
nem is tudom miből fakad.
Nem mi?

Elkezdhetnénk futni a szokásos köröket. Vételár, fizetés, Liverpool elleni helyzet, többet sérült mint egészséges, sikeres csel/kísérlet, stb. stb.
Én sem értem ezt a buta kifejezést?! Most abból, hogy sérülékeny, vagy helyzeteket ront, hogy következik, hogy buta?
Szétszórtságból, kapkodásból, vagy éppen a megfelelési vágy miatt nem lehet?!

Én inkább a fejlődést látom rajta, hogy már alig emlékszem arra, hogy elpasszolna labdákat, (nálam az, hogy cselez és úgy labdát veszít nem számít annak, inkább ez, mint a száz passz oldalra, vagy hátra) sokat erősödött, többször lepattannak róla a védők, stb..

Ez az első szezon, amit végig tudott játszani a csapattal, nálam jár Neki még 1 év, nem Ő a legnagyobb problémánk.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.03.30. 15:57:23

Liverpool elleni helyzet. :D

Nero ne nevettesd ki magad könyörgöm. Akkor mindenki buta aki ziccert ront.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.03.30. 15:52:49

Hülyeség "butázni" szerintem is. A focisták 90+ százaléka nem egy észlény, ezen nincs mit szépíteni. Nem az iskolázottságukból élnek, de nincs is ezzel baj. Ettől függetlenül a játékhoz lehet intelligenciájuk, ami fontos a képességeken túl, de ennek vajmi köze van a civil életben nyújtott agyi kvalitásokhoz, erre azért számtalan példát láthatunk :)

Dembi: én a hibái ellenére is kedvelem, de nagy reményeket már nem fűzök az igazi "beéréséhez". Mindenáron nem küldeném el, de egy jó ajánlat esetén nem is marasztalnám. Sajnos pótolható.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2021.03.30. 15:27:13

Nero. írta:
2021.03.30. 13:38:38
nem is tudom miből fakad.
Nem mi?

Elkezdhetnénk futni a szokásos köröket. Vételár, fizetés, Liverpool elleni helyzet, többet sérült mint egészséges, sikeres csel/kísérlet, stb. stb.
Én sem értem ezt a buta kifejezést?! Most abból, hogy sérülékeny, vagy helyzeteket ront, hogy következik, hogy buta?
Szétszórtságból, kapkodásból, vagy éppen a megfelelési vágy miatt nem lehet?!

Én inkább a fejlődést látom rajta, hogy már alig emlékszem arra, hogy elpasszolna labdákat, (nálam az, hogy cselez és úgy labdát veszít nem számít annak, inkább ez, mint a száz passz oldalra, vagy hátra) sokat erősödött, többször lepattannak róla a védők, stb..

Ez az első szezon, amit végig tudott játszani a csapattal, nálam jár Neki még 1 év, nem Ő a legnagyobb problémánk.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Válasz küldése