Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2021.04.27. 15:27:17

Coutinho ha valóban az Evertonban fog kikötni, minden este elmond majd egy imát hogy a COVID örökké tartson, mert amit egy teltházas Anfielden kapna, abban nem lenne köszönet. A Pool tábort már a hozzánk igazolásával kiakasztotta, hát még ha tőlünk az ősellenség Evertonba menne tovább. Engem persze nem érdekel hova megy tovább, ha valaki leakasztja rólunk és még egy 40-est is hajlandó kicsengetni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.27. 12:06:34

Köszi az összefoglalót!

Úgy néz ki szépen alakul jövőre a védősor, Pique és Lenglet is az eddigiekhez képest összekapta magát, de gondolom nem vagyok egyedül, aki nyomatná a Garcia-Araujo-Mingueza sort orrvérzésig.
Szerintem meg fog ragadni Emerson, a balosra meg kíváncsi leszek erre a Baldé srácra, jó lenne, ha meg tudnánk oldani Alba pótlását házon belül.

Pjanic mehet amerre lát, ha jól tudom már tavaly se volt olyan stabil kezdő a Juvéban.
Roberto meg vagy elfogadja a csökkenést a nulla teljesítményére (ahogy ha jól tudom Pique el is fogadta), vagy mehet. Egyáltalán nem olyan fontos eleme ő a csapatnak.
Dembele-vel lövésem nincs, mi legyen. Ha lenne még 3 év a szerződésében akkor felőlem maradhatna, de nem igazán fejlődik, és idén kaphatunk érte pénzt utoljára. Én bíznék abban, hogy Fati használható lesz, Trincao és Collado ellesznek a szélen.
Umtiti, Firpo szevasz.
Coutinho-t nagyon sajnálom, de biztos, hogy el fog menni, nem fog még 20 milliót elbírni a klub, ha csak Messi nem marad 0 fizuért :D
Szerintem amúgy egy Everton-nál többre hivatott a brazil, de ha nincs más jelentkező, akkor tényleg megint köszi nekik, lassan eljöhetnének egy Gamper-kupára :D

Alena velem idén sikeresen elhitette, hogy még akár meg is maradhat az első csapatban, én nem passzolnám el csak úgy. Busi már most se nagyon bír 90 percet, Puig nem hiszem, hogy jövőre több lehetőséget kapna, De Jong és Pedri rommá vannak járatva, kell valaki még a kp-ra Moriba-n kívül.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2021.04.27. 12:04:49

Dembelével kapcsolatosan még annyi, hogy állítólag azért is nehéz vele tárgyalni a szerződés hosszabításal kapcsolatban, mert tavaly értékesíteni akarta a Barca és ez még mindig bántja…

[Esport 3, katalán sportcsatorna]
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1975
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.27. 12:01:22

MessiNeymarSuarez írta:
2021.04.27. 11:16:26
Tetszik hogy elindult a hírek szerint a selejtezés és fizucsökkentés.
Normál esetben is meg kellett volna lépnie az új elnöknek, akik meg nem képesek elfogadni hogy jelenlegi helyzetben minden garas számít azok mehetnek Isten hírével. Igen amúgy tipikus hogy itt verik az asztalt az extra fizuért, aztán ha nemet mondunk mi az opció? az hogy a jelenlegi feléért elmennek máshová :lol: :lol: Minden jó végetér egyszer, így a Barto-féle kizsebelős korszak is, eddig volt gyereknap
Jah, én is remélem, hogy Laporta megálljt parancsol ennek a jelenségnek, hogy egyes játékosok csak úgy lógnak a Barca csecsein megkérdőjelezhető teljesítménnyel. Különösen a spanyol/katalán/La Masiás magra igaz ez, akiknek úgy dobálták Bartoék az 5 éves szerződéseket már vénkorukban is, mintha tartoznának nekik valamivel. Még egy Piquét, Busquets-t megértek valahol, de hogy egy SR hogy tud akár már most is ennyit keresni, az talány.

A másik meg az Umtiti/Dembélé féle játékosok esete, akik kaptak egy jó fizut egy - a klub által prognosztizált - KÉSŐBB várható jó teljesítményre, ami aztán nem valósult meg (enyhén szólva). Arról már sokszor leírtam a véleményemet, hogy az ő magas fizujukról ki mennyire tehet/nem tehet, és most már nem is fontos ez nekem.
Csak az, hogy most hosszabbításkor legyen pl. Dembinek tálalva, hogy ő igenis maximum egy csere szint volt itt az eddigi évei alapján, nem Neymar utóda. Ahhoz, hogy Neymar utóda legyen, ne négy szezon alatt rúgja a 30 gólt, hanem egy szezon alatt. Majd ha ez teljesül, akkor lehet visszatérni arra, hogy járjon-e a sztárgázsi.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.27. 11:16:26

NovaProspekt írta:
2021.04.27. 10:38:09
Titinho írta:
2021.04.27. 10:31:10
...
Köszi a híreket. Emerson, García, Baldé jöhetnének. SR és Dembélé marginális szerepet vállalt a mostani csapat működtetésében, emiatt ha így adják elő, én mindkettőtől búcsút vennék (aztán irány egy Juve fele ekkora fizuért). SR-nek kérője mondjuk nem hiszem, hogy lesz. Dembélé esetében viszont valahogy sejtettem, hogy ezt a figurát fogja hozni hosszabbításkor, pedig az ittléte alatt nem sok mindent produkált. Ha tényleg így áll hozzá, nálam nincs kérdés. Pjanic-csal megint nem tudunk sokat kezdeni, de kérője neki sem lesz sztem.

Más: https://www.marca.com/en/football/barce ... b45e2.html

Az Everton adna 40 milliót Coutinhoért. Ismét megmentenének minket, köszönjük nekik.
Pjanic szerintem nem kérdés hogy vissza kell adni a Juventusnak akár ingyen is. Ott alapember volt és jól teljesített, lehet hogy az ő hiányát is megérzik most, így hátha igényt tartanának rá. Mivel Ronaldo sok pénzt visz(bár hoz is vszinű) így nem hiszem hogy sok pénz lenne arrafele is erősíteni

Garcia számomra valamiért nagyon ígéretes, ingyen nagyon jó üzlet lesz, lehet hogy nem hangzik bíztatóan hogy alig játszik a Citynél de azt kell nézni hogy kik vannak előtte amit érthetően Pep nem szívesen bontana meg, az a névsor valószinűleg 35 évesen is komolyabb szintet képviselne mint a jelenlegi védősorunk.

Tetszik hogy elindult a hírek szerint a selejtezés és fizucsökkentés.
Normál esetben is meg kellett volna lépnie az új elnöknek, akik meg nem képesek elfogadni hogy jelenlegi helyzetben minden garas számít azok mehetnek Isten hírével. Igen amúgy tipikus hogy itt verik az asztalt az extra fizuért, aztán ha nemet mondunk mi az opció? az hogy a jelenlegi feléért elmennek máshová :lol: :lol: Minden jó végetér egyszer, így a Barto-féle kizsebelős korszak is, eddig volt gyereknap


Everton meg lassan már felkerülhetne a mezünkre szponzorként :mrgreen:
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1975
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.27. 10:38:09

Titinho írta:
2021.04.27. 10:31:10
...
Köszi a híreket. Emerson, García, Baldé jöhetnének. SR és Dembélé marginális szerepet vállalt a mostani csapat működtetésében, emiatt ha így adják elő, én mindkettőtől búcsút vennék (aztán irány egy Juve fele ekkora fizuért). SR-nek kérője mondjuk nem hiszem, hogy lesz. Dembélé esetében viszont valahogy sejtettem, hogy ezt a figurát fogja hozni hosszabbításkor, pedig az ittléte alatt nem sok mindent produkált. Ha tényleg így áll hozzá, nálam nincs kérdés. Pjanic-csal megint nem tudunk sokat kezdeni, de kérője neki sem lesz sztem.

Más: https://www.marca.com/en/football/barce ... b45e2.html

Az Everton adna 40 milliót Coutinhoért. Ismét megmentenének minket, köszönjük nekik.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.04.27. 10:31:10

Na egy kis infó morzsa így kedd reggelre, bár inkább hosszabbításokról. Infók csak, kezeljük is úgy.

- Pjanic: Szinte biztos a nyári távozása, Firpo és Umtiti mellett ő az akit egyértelműen és elsőként akar értékesíteni a klub. Jelenleg 8 millát keres, az utóbbi 11 meccsen egy percet sem játszott, legutóbb a PSG elleni 1-1-es meccsen állt be csereként, a bajnokságban legutóbb február 24-én lépett pályára.

- Dembelé: Csak az idény végén szeretne a klub leülni vele tárgyalni a hosszabbításról, de az elmúlt hét/napok hírei szerint nem is biztos hogy Dembelé belemenne. A hírek szerint ugye fizetés csökkentés mellett kapna egy +3 éves szerződést, ami nem tetszik neki. A Juve és a Pool nagyon érdeklődik iránta, előbbi már egyeztetett az ügynökével is. Amennyiben nem fogadja el a hosszabbítást, úgy piacra dobja a Barca, 50-60 millát szeretnénk kapni érte.

- Sergi Roberto: Alemany már találkozott vele egyeztetni a 2022-ben lejáró szerződéséről, de nem tetszik Robinak, hogy csak 1 évvel hosszabbítanának vele 2023-ig, és itt is fizu csökkentés lenne az új szerződésben. Ezzel inkább csak a fizuját akarják csökkenteni, mintsem hosszútávra lekötni. Amennyiben nem sikerül, úgy ő is piacra kerülhet.

- Juan Miranda: Neki jelenleg idén nyáron jár le a szerződése, de neki is mint sok La Masiás játékosnak szerepel benne a +2 év opció, amit a klub érvényesíteni akar. Jelenleg nagyon jól érzi magát a Betisben, amennyiben aktiválják 2023-ig, akkor a jövő évre is a Betisben szerepelne kölcsönben.

- Emerson: Szintén felkapott téma, jelenleg úgy néz ki, hogy nyáron visszahozzuk az előszezont mindenképpen nálunk töltené és csak egy nagyon jó ajánlat esetén engedjük el. Szerepel viszont egy olyan megegyezés a Betissel a szerződésében, hogy vagy fizetünk fix 9 milliót most érte, vagy hozzánk kerül de akkor az eladás 50%-a a Betist illetné meg. Ezért a 9 milláért tehát a jövőbeli eladás százalékot váltanánk ki. Ha eladjuk 30 milláért pl. akkor abból 15 a Betist illeti. Ez még tavaly került bele a szeződésébe.

- Eric Garcia: Az ő szerződtetése sínen van, ő lehet az első érkező, viszont hivatalos bejelentés csak az idény végén várható mindkét fél részéről, tekintettel az idény végi hajrára.

- Alejandro Baldé (balhátvéd, Barca B): Állítólag teljes mértékben elvetette a szakmai stáb egy új balhátvéd érkezését, bíznak Baldéban aki a nyáron a nagycsapattal fog készülni az új idényre. Firpo helyét venné át, ha sikerül értékesíteni.

Alenaról semmi hír, hogy mit akarunk vele, a Getafe kölcsönszerződésben nem szerepel vásárlási opció, így valószínű hogy visszatér és értékesítve lesz.

Hát úgy röviden ennyi az elmúlt egy hét. :D
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.04.27. 09:59:31

MatyiG írta:
2021.04.26. 17:38:47
Egy kapufán múlt az a sima győzelem.
Nem vitatkozok, nem is ez a lényeg, hanem, hogy a csapatnak szintet kell lépnie nyáron. Ha sikereket akarunk. Például, ha sikerülne megnyerni a bajnokságot, az se azért van mert olyan jó a csapat, hanem mert a többiek is gyengék, és lehet hogy jobbak nálunk, csak nekünk jön ki jól a lépés. De még bármi lehet, első helytől a negyedikig elég egy rossz meccs.

Remélem nyáron erősödünk és ha igen akkor olcsón kevés pénzből. Ebbe kell bízni. Illetve megszabadulni a fölöslegtől, bár ezt is tudja mindenki.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.04.27. 07:58:05

Belső védőt és befejező csatárt minden egyébtől függetlenül kell igazolni A többi erősen a távozóktól függ: hely a keretben és az értük kapott pénz Nem szabad továbbá megfeledkezni a kölcsönből visszajövőkről sem. Továbbá 2-3 La Masiásnak mindenképpen az első csapattal kell alapozni
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.26. 17:38:47

Egy kapufán múlt az a sima győzelem.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.04.26. 17:36:18

MatyiG írta:
2021.04.26. 15:46:42
a Real Madriddal se voltunk képesek felvenni a versenyt
Ezt a múltkori meccsből sikerült leszűrni? Ott nem vettük fel velük a versenyt?
Igen, a tartalékos Madrid simán vert minket. Ezen kár vitatkozni, változtatni kell, és ha jön nyáron hozzájuk nyáron a francia vagy a norvég srác nem lesznek gyengébbek. Mondjuk sok minden múlik Messin. Aki lehet, hogy megy.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1975
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.26. 16:57:28

2-3 évig sztem se ülünk fel Európa csúcsára, de azért ha idén a hazai duplát behúzzuk, nem kellene felkötnünk sem magunkat.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.04.26. 15:46:42

a Real Madriddal se voltunk képesek felvenni a versenyt
Ezt a múltkori meccsből sikerült leszűrni? Ott nem vettük fel velük a versenyt?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.26. 15:21:25

Nem érdemes nagyon remenykedni, még mindig üres a kassza.
Nálam tökmindegy ki jön, ki megy, nem lesz elvárás a BL. Ugyanúgy fogok nekimenni, mint a mostani szezonnak:
Játsszanak a fiatalok, dőljön el, hogy kit kell elküldeni, hozzuk le kupával a szezont és ne égjünk akkorát a BL-ben, mint az elmúlt 3 évben.

Szerintem legalább 2 év kell még, mire ebből BL-esélyes csapat lesz, és én hiába tartanám meg Koeman-t még jövőre is, szerintem nem vele leszünk legközelebb BL-győztesek.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2180
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.04.26. 15:07:25

Nyáron nagyon jó lenne összerakni egy olyan Barcelonát, amely képes felülni Európa tetejére.
Jelenleg a Bayern PSG hozzánk képest teljesen más dimenzióban játszik és bizony a Real Madriddal se voltunk képesek felvenni a versenyt. Gondolom a City, LIverpool is jobb nálunk. Szóval lenne hova fejlődni.

Pedig nevek alapján nem rossz ez a csapat, csak össze kell rakni. Nem is tudom kit lehetne igazolni pl előre. Haaland nagy pénzért ne jöjjön, igazából helye se nagyon lenne, ha mindenki marad.
Szeretnék egy erős Barcelonát és bízom benne, hogy összejöhet.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7238
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.04.25. 13:26:39

davi10 írta:
2021.04.25. 11:13:36
Kb. csak ellenünk láttam játszani a csávót, de akkor elég jónak tűnt, kiforrottabbnak, mint Dest. Így, hogy kb. bagóért a miénk lenne, nagy vétek lenne elengedni, leírtam többször, hogy az Alba, Dest, Emerson (+ a B-s srác akinek nem jut eszembe a neve) egy olyan sor a két szélre, amivel neki lehetne menni a következő szezonnak.
És akkor még ott van Mingueza a jobbosra, meg ha nagyon nincs más akkor Robi. Miranda homály, de nem hiszem, hogy ha eddig nem tudott itt megmaradni, akkor majd pont most fog.

Ja és ott van még a szerencsétlen Wague, mivel sérülten senki nem fogja kölcsön venni, ezért valószínűleg Ő is becsatlakozik a szezon közbe. Az, hogy mennyire lesz használható, az majd egy másik kérdés.
Minden összefoglalót megnézek minden héten, külön nem látom a Betis meccseit, és tudom, hogy az nem ugyanaz, de nagyon meggyőző nekem Emerson mindkét irányban. Gyors, Destnél jóval erősebb. Attól tartok viszont, hogy SR és Dest jelenlétében késznek fogják venni a jobboldalunkat... :(
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.25. 11:13:36

NovaProspekt írta:
2021.04.25. 09:14:24
Emersont lehetne hozni nyáron, tegnap jól küldte a RM ellen. Roberto meg mehetne a kp-ra backupnak. Mondjuk ez utóbbi is olyan dolog, ami minden szezonban ki van találva, aztán sosem valósul meg. :D
Kb. csak ellenünk láttam játszani a csávót, de akkor elég jónak tűnt, kiforrottabbnak, mint Dest. Így, hogy kb. bagóért a miénk lenne, nagy vétek lenne elengedni, leírtam többször, hogy az Alba, Dest, Emerson (+ a B-s srác akinek nem jut eszembe a neve) egy olyan sor a két szélre, amivel neki lehetne menni a következő szezonnak.
És akkor még ott van Mingueza a jobbosra, meg ha nagyon nincs más akkor Robi. Miranda homály, de nem hiszem, hogy ha eddig nem tudott itt megmaradni, akkor majd pont most fog.

Ja és ott van még a szerencsétlen Wague, mivel sérülten senki nem fogja kölcsön venni, ezért valószínűleg Ő is becsatlakozik a szezon közbe. Az, hogy mennyire lesz használható, az majd egy másik kérdés.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1975
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.25. 09:14:24

Emersont lehetne hozni nyáron, tegnap jól küldte a RM ellen. Roberto meg mehetne a kp-ra backupnak. Mondjuk ez utóbbi is olyan dolog, ami minden szezonban ki van találva, aztán sosem valósul meg. :D
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.04.19. 08:14:33

Ha valóban megvalósul a szuperliga, viszont csapatait kizárják az UEFA és a nemzeti bajnokságok rendezvényeiről, akkor a La Masianak annyi. Ebből pillanatnyilag az következik, hogy minden nagyobb tehetségű fiatalt most kell a Clubhoz kötni, hogy a Barcanak saját arca legyen. Ez sokkal fontosabb, mint sztárigazolások után kajtatni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.04.18. 20:32:07

Cavani is elkezdte rúgni a gólokat MU-ban az utóbbi meccsein. Én sajnáltam, hogy amikor már tudni lehetett, hogy elmegy Párizsból, nem is érdeklődtünk utána. Szerintem padon egyáltalán nem lett volna rossz egy ilyen játékos.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2021.04.17. 15:35:49

Kellő stabilitást is tud adni, jól szerel és emellett nem egy favágó, nem véletlenül "monitorozta" annak idején a Barca.


Időnként belenézek egy-egy angol meccsbe. Érdekes, hogy bennem is felmerült, Ügyes gyerek. Annyira nem mélyedtem bele, de az tetszett, ahogyan második hullámban érkezik és ügyesen lő 16-20 méter körülről.
Pedri fejlődését jó lenne ilyen irányba is terelgetni
[/quote]
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3286
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.04.17. 14:24:58

Gaillard írta:
2021.04.17. 07:19:20
Youri Tielemansnak két év múlva lejár a szerződése és még mindig csak 23 éves, de már rengeteg tapasztalattal a háta mögött.
Annak idején a Barca is érdeklődött iránta, szerintem nem lenne rossz megoldás a következő 5-10 évre, ha mondjuk jövő nyáron még el lehetne hozni már olyan áron, ami belefér a költségvetésébe a csapatnak.
Időnként belenézek egy-egy angol meccsbe. Érdekes, hogy bennem is felmerült, Ügyes gyerek. Annyira nem mélyedtem bele, de az tetszett, ahogyan második hullámban érkezik és ügyesen lő 16-20 méter körülről.
Pedri fejlődését jó lenne ilyen irányba is terelgetni
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.04.17. 14:13:55

Nem tudom, hogy Haaland mennyire kellene. Kicsit el van szállva magától, 30 millás fizetést akar állítólag.

Állítólag Dani Olmót is meg akarjuk szerezni. Erről tud valaki valamit?
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.04.17. 13:34:31

Nagyon kéne Haaland. Vagy egy helyzetet nagy százalékban beverő igazi 9es.
Mbappe is klasszis, de csak ha van befutható terület. Felállt védelem ellen szinteket esik vissza.
Remélem Laporta valahogy idehozta a norvégot.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1975
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.17. 12:57:32

Peter írta:
2021.04.16. 14:33:15
...
Rendben, nos én nem vitatom ezeket egyáltalán, amiket itt leírtál. Koeman tudatosságával kapcsolatban még annyit hozzátennék (ami nem nagyon hangzott még el itt soha), hogy azért ő is JELENLEG is tanulja még az új szerepkörét (mint ahogy a pályán lévő fiatalok), mert ekkora klub kispadján nem ült még. Így nyilvánvalóan tőle is jönnek a bakik.
Válasz küldése