Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.18. 21:22:54

1994barca írta:
2022.08.18. 16:51:52


Èn kb mindennel egyetértek kivéve azzal a résszel nem, hogy mind2 csatárt elkéne adni.
Egyrészt ki lenne az a fiatal csatàr? Nem sok van…megint keresgélni húzni vele az időt és, ha végül nem találunk senkit majd “Torres megoldja” a posztot duma lenne! Én az egyiket tartanám és a megérzéseim azt súgják, h azt hiszem Bence által említett kis Brazil srác( azt hiszem Endrik a neve) fog érkezni és ő fiatal is és biztos vagyok benne, h nagy karriert fog befutni! Annyi aggodalmam van a kis sráccal kapcsolatban, h érzèsem szerint a Real is ugyan ezt tervezi mint mi( Benzema sem lesz fiatalabb) és félő, h őket választaná..
Endricket szinte minden nagy klub figyeli, de mi állunk elvileg a legközelebb hozzá. Eddig nem lehetett tárgyalni vele, mert még nem töltötte be a 16-ot, de most már a Palmeiras-sszal is van egyfajta megállapodás. A részleteket nem pontosan ismerem, de két évig még a braziloknál marad, utána jöhet át.
2024-ig még Brazíliában marad, akkor egy jelenlegi 40 milliós záradékkal távozhat, ami 60-ra is ugorhat. Leginkább a PSG és a Real a rivális, de a megegyezés értelmében az első hivatalos ajánlatot mi tehetjük.
A srác már több mint egy tehetség, 15 évesen a felnőttek közt folyamatosan MVP meg gólkirály, ráadásul úgy eteti őket ahogy akarja. Persze még nagyon fiatal, de talán csak egy hasonló korú Messi lenne előtte.
Lewa addigra pont kimenőben lenne, olyan idősen tudna még rutint adni neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.18. 19:05:58

visca el barca írta:
2022.08.18. 18:58:32
bence0330 írta:
2022.08.18. 18:22:24
Ami biztos, hogy fiatal, ügyes, és erős. A potenciál benne lenne
Ugyanezeket az ures lozungokat elsutottuk dinnyénél, destnél, emersonnál, vidalnal. Lattuk mennyit értek...
Oké, de más ötlet alapján nehéz igazolni. A különbség egy Dest és egy új, esetleg beváló fiatl igazolás közt kb csak Xavi-Alemany szeme lehetne.
TAA, Cancelo, James, Hakimi, Pavard, Azpilicueta kb akik tuti magas szintet képviselnek, és nem lenne zsákbamacska, de hát nem is megszerezhetőek.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.18. 18:58:32

bence0330 írta:
2022.08.18. 18:22:24
Ami biztos, hogy fiatal, ügyes, és erős. A potenciál benne lenne
Ugyanezeket az ures lozungokat elsutottuk dinnyénél, destnél, emersonnál, vidalnal. Lattuk mennyit értek...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.18. 18:22:24

Nekem annyi maradt meg halványan a meccsekből, amin láttam, hogy nagyon ügyes, hátra semmi nem rémlik. De ezekkel a posztokkal az a baj azoknál a csapatoknál, amit nem követ az ember, hogy ha néz pár meccset, Paquetát, vagy Dembélét figyeli, esetleg Aouart, de az biztos, hogy nem a középső/szélső védőket. :D Szerintem majdnem mind csak highlightsokból tudunk tájékozódni...

Ami biztos, hogy fiatal, ügyes, és erős. A potenciál benne lenne, és az vakon is tuti, hogy nem olyan elnyomható, mint Dest meg SR.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
ukjent140
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2021.12.14. 09:48:43

2022.08.18. 18:02:12

| FC Barcelona are interested in Malo Gusto, right-back of Olympique Lyon.
@lequipe

Valaki aki esetleg ismeri, tudna valamennyi információval szolgálni a srácról? :D
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.08.18. 16:51:52

Troym írta:
2022.08.18. 15:05:08
Én ezeket tenném:

1 Balde maradna csere bhv, Alonsot hagynám ahol van
2. BS sem kéne
3. Ha Bellerin ingyen hozható, akkor megpróbálni megszerezni
4. Eladnám Aubát és Depayt is! Helyettük hozni egy 20-22 éves csatárt, aki Lewa mellett fejlődhet és a helyére léphet 2024-ben
5. FdJ esetén meg ha szükséges FFP, vagy edző döntése alapján, akkor eladni. Ennyi ide-oda hír után fizetéscsökkentés már nem hiszem, hogy arcvesztés nélkül összejönne. Viszont az érte befolyó pénzt félre kéne rakni télre, mert tavaly is szinte az egész csapat sérült volt, most meg VB is jön.
6. Regisztrálni Koundet
7. Torre maradna a keretben
8. Elküldeni BW és Umtitit szerződésbontással

Ez 2 db igazolás, 2-3 eladás, 2 szerződésbontás
Mit gondoltok?


Èn kb mindennel egyetértek kivéve azzal a résszel nem, hogy mind2 csatárt elkéne adni.
Egyrészt ki lenne az a fiatal csatàr? Nem sok van…megint keresgélni húzni vele az időt és, ha végül nem találunk senkit majd “Torres megoldja” a posztot duma lenne! Én az egyiket tartanám és a megérzéseim azt súgják, h azt hiszem Bence által említett kis Brazil srác( azt hiszem Endrik a neve) fog érkezni és ő fiatal is és biztos vagyok benne, h nagy karriert fog befutni! Annyi aggodalmam van a kis sráccal kapcsolatban, h érzèsem szerint a Real is ugyan ezt tervezi mint mi( Benzema sem lesz fiatalabb) és félő, h őket választaná..
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.18. 15:05:08

Én ezeket tenném:

1 Balde maradna csere bhv, Alonsot hagynám ahol van
2. BS sem kéne
3. Ha Bellerin ingyen hozható, akkor megpróbálni megszerezni
4. Eladnám Aubát és Depayt is! Helyettük hozni egy 20-22 éves csatárt, aki Lewa mellett fejlődhet és a helyére léphet 2024-ben
5. FdJ esetén meg ha szükséges FFP, vagy edző döntése alapján, akkor eladni. Ennyi ide-oda hír után fizetéscsökkentés már nem hiszem, hogy arcvesztés nélkül összejönne. Viszont az érte befolyó pénzt félre kéne rakni télre, mert tavaly is szinte az egész csapat sérült volt, most meg VB is jön.
6. Regisztrálni Koundet
7. Torre maradna a keretben
8. Elküldeni BW és Umtitit szerződésbontással

Ez 2 db igazolás, 2-3 eladás, 2 szerződésbontás
Mit gondoltok?
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.18. 14:37:32

Köszi az infókat!

Akkor a legegyszerűbb az lesz, ha a 3 balhátvédből egyet átképzünk jobbra szokás szerint és meg is van oldva a poszt ;)

Kíváncsi vagyok, mi fog kisülni ebből. Baldé megy kölcsönbe gondolom, amit sajnálok, de 3. számú védőnek végképp nincs értelme maradnia.

Augusztus végéig tudunk igazolni, ugye? Jó lesz már végre a játékra koncentrálni a sok pletyka helyett.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.08.18. 13:40:31

Guille írta:
2022.08.18. 12:21:13
Én is csak akkor ruháznék be egy jobb bekkbe, ha Dest árából meg lehet oldani. Azért ez a 40 misi tényleg vicc, ezt senki nem gondolhatja komolyan. Ha ekkora spíler ez Foyth a srác, és eladó, már elkapkodták volna.

A Chelsea is érdekesen tolja az átigazolást. Visszapaterolták Wernert most, meg Aubat akarják tőlünk? Ott is komoly projektek mehetnek.

Mindenesetre Depay/Auba közül az egyik tényleg mehet, mert túl sokan vagyunk.

M. Alonsorol nincs hír? Jó lenne megúszni, de a napokban már megint tényként volt kezelve, hogy megállapodtunk, nem?
Ez a Foyth 42 millió is olyan mint az összes játékos, akit a klub nem akar elengedni vagy nagyon felvernék az árát. A Sevilla is hetekig szajkózta, hogy 60 millió a minimum, de maguk se gondolták komolyan. A Chelsea-nek is azt mondta a Napoli, hogy 45 alatt nem adja Koulibalyt, de mi is 100 milliós cimkét raktunk Fatira.
Szóval ha nagyon rámennénk Foyth-ra szerintem 25-30 körül hozható lenne. Kérdés, hogy megéri-e annyiért. Jobb bekkekből évek óta nagyon szűk a piac, de még a megszerezhetetlenek közül sincs túl sok. Egy Bellerin vagy Meunier jelenleg nem is tűnik rossz játékosnak, azok közül akiket hozni lehet. Nem röpködnek a Maiconok, Alvesek, Cafúk stb. Még a top 3 sem olyan minőség, amitől el kellene ájulni.

Koundé regisztrálása szerintem ki van már találva, ha csak a fele igaz annak, hogy új játékosokat keresünk azokat is regisztrálni kellene. Ha ennyire nem lenne a franciára pénz nem valószínű hogy embereket akarnánk igazolni, meg ha több mint a fele koholmány is.

Foythot személy szerint nem nagyon ismerem, de Morenon, Torresen esetleg Pinan kívül nem nagyon van olyan játékos, akiről a többség valamelyest objektív véleményt tudna alkotni. Ha tévedek megkövetem magam.
De Meunier-nek és Bellerinnek is inkább egy ígéretes karrier vezetett lefelé.

A Chelsea tényleg nagyon tökös. Elvesztettek két kezdő védőt, hoztak a kerekesszékes Silva mellé egyet. Elment a két minőségi centerük nem vettek senkit, augusztus közepén kezdenek filléreskedni Aubaval.
Jó kis projektet hoz össze eddig ez az új tulaj.
Forca Barca!!!!
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.18. 13:20:26

Guille írta:
2022.08.18. 12:21:13

M. Alonsorol nincs hír? Jó lenne megúszni, de a napokban már megint tényként volt kezelve, hogy megállapodtunk, nem?
Van hír róla: minden változatlan... Mindenkivel (klub+játékos) megvan a megállapodás, csak regisztrálni kéne előbb Kounde-t, aztán majd őt is...
Ehhez pedig el kéne adni vki(ke)t...
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2022.08.18. 12:21:13

Én is csak akkor ruháznék be egy jobb bekkbe, ha Dest árából meg lehet oldani. Azért ez a 40 misi tényleg vicc, ezt senki nem gondolhatja komolyan. Ha ekkora spíler ez Foyth a srác, és eladó, már elkapkodták volna.

A Chelsea is érdekesen tolja az átigazolást. Visszapaterolták Wernert most, meg Aubat akarják tőlünk? Ott is komoly projektek mehetnek.

Mindenesetre Depay/Auba közül az egyik tényleg mehet, mert túl sokan vagyunk.

M. Alonsorol nincs hír? Jó lenne megúszni, de a napokban már megint tényként volt kezelve, hogy megállapodtunk, nem?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.18. 11:35:30

szilva írta:
2022.08.18. 10:54:48
Andris írta:
2022.08.18. 10:39:23
Igen, őszintén szólva abban reménykednék, hogy egy edző pont nem a meccsen látott dolgokból indul ki, legalábbis nem ezek a döntések alapjai(!). Nyilván fontos hogy az adott intenzitás mellett ki mit bír, és ki mit tud megvalósítani, meg az is hogy mentálisan ki hogy bírja a tétmeccseket. De az alapvető képességek, fizikum, és a megvalósítandó játékelemek kivitelezése nem olyan dolgok, amikre a meccseken derül fény, elsősorban a mindennapi edzésen. Aztán persze a meccsen is, de ahhoz meg amúgy nem is kell sok meccset játszani, hogy lássa az edző, hogy valaki milyen fegyelmezettséggel és milyen eredményességgel csinálja azt, amit előtte elvileg hetekig, hónapokig gyakoroltak edzésen, amit adott embertől adott poszton kér.
Ebben nincs teljesen igazad. Van aki edzésen olyan dolgokat csinál, hogy csak tátod a szád, de meccsen nem képes ugyanerre. Nem azért mert tele a pelus a stadionban lévő nézők miatt, hanem nem birja a versenyhelyzetet.
Ugyanezt írtam más szavakkal, szerintem.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
szilva
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.09.29. 22:46:05

2022.08.18. 10:54:48

Andris írta:
2022.08.18. 10:39:23
Igen, őszintén szólva abban reménykednék, hogy egy edző pont nem a meccsen látott dolgokból indul ki, legalábbis nem ezek a döntések alapjai(!). Nyilván fontos hogy az adott intenzitás mellett ki mit bír, és ki mit tud megvalósítani, meg az is hogy mentálisan ki hogy bírja a tétmeccseket. De az alapvető képességek, fizikum, és a megvalósítandó játékelemek kivitelezése nem olyan dolgok, amikre a meccseken derül fény, elsősorban a mindennapi edzésen. Aztán persze a meccsen is, de ahhoz meg amúgy nem is kell sok meccset játszani, hogy lássa az edző, hogy valaki milyen fegyelmezettséggel és milyen eredményességgel csinálja azt, amit előtte elvileg hetekig, hónapokig gyakoroltak edzésen, amit adott embertől adott poszton kér.
Ebben nincs teljesen igazad. Van aki edzésen olyan dolgokat csinál, hogy csak tátod a szád, de meccsen nem képes ugyanerre. Nem azért mert tele a pelus a stadionban lévő nézők miatt, hanem nem birja a versenyhelyzetet.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.18. 10:39:23

Igen, őszintén szólva abban reménykednék, hogy egy edző pont nem a meccsen látott dolgokból indul ki, legalábbis nem ezek a döntések alapjai(!). Nyilván fontos hogy az adott intenzitás mellett ki mit bír, és ki mit tud megvalósítani, meg az is hogy mentálisan ki hogy bírja a tétmeccseket. De az alapvető képességek, fizikum, és a megvalósítandó játékelemek kivitelezése nem olyan dolgok, amikre a meccseken derül fény, elsősorban a mindennapi edzésen. Aztán persze a meccsen is, de ahhoz meg amúgy nem is kell sok meccset játszani, hogy lássa az edző, hogy valaki milyen fegyelmezettséggel és milyen eredményességgel csinálja azt, amit előtte elvileg hetekig, hónapokig gyakoroltak edzésen, amit adott embertől adott poszton kér.

Ettől függetlenül én úgy gondolom, hogy idén Busquets többet fog már padozni, és remélem FdJ lesz majd a helyén.

25nél többet szerintem nehéz elkérni Aubáért, de mondjuk gólszámtól, játékpercektől és kupáktól/BL eredményektől lehetne függővé tenni még 5-10 milliót. Sztem azzal ők is bőven kiegyeznek, ha tényleg ennyire kell nekik.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.08.18. 10:35:56

visca el barca írta:
2022.08.18. 10:28:44


Ki se próbált senki mást tartósan azon a poszton.
De azt ne felejtsük el, hogy ő nem csak meccsen látja őket, edzesen biztosan kipróbált több játékost is és valszeg annak az eredmenye, hogy meg kirobbanthatatlan Busi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.18. 10:28:44

Andris írta:
2022.08.18. 10:17:22
ő képes azt legjobb hatásfokkal megoldani, amit Xavi kér.
Ki se próbált senki mást tartósan azon a poszton.

Kozben auba egyre kozelebb a cseszihez. Ha tenyleg elmegy, remelem legalabb 30 millaval legomboljuk oket. Depayt akkor viszont nem adnam, elferne lew4 cserejenek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.08.18. 10:17:22

visca el barca írta:
2022.08.18. 08:49:56
csak azt nem értem, ha buszkecc ennyire nem akar maradni, akkor xavi mi a francnak erőlteti még mindig. Tegye le a padra, játsszon helyette fdj/kessie/pjanic, bárki, épitsük a jövő csapatát...
Pedig szerintem elég egyértelmű, hogy erre, meg egyáltalán a folyamatos játszatására csak az a válasz létezik, hogy ő képes azt legjobb hatásfokkal megoldani, amit Xavi kér.
Olyan ez, amilyen, de még mindig ő a legjobb a poszton? Tényleg csak ezt tudom elképzelni.
Nem véletlen maradt itt valószínűleg Pjanic is, ő is egy inteligens, hatalmas rutinnal rendelkező játékos.

Én Kessié jelenlétét nem tudom továbbra se feldolgozni, se gazdasági szempontból, se az alapján, amit eddig láttam tőle. Persze majd alaposan figyelem továbbra is, hogy mit tud nyújtani, de eddig a posztfüggetlen alapokkal sem vagyok megelégedve, egyszerűen nem tetszik amit csinál labdával és anélkül. Remélem, hogy változik.

Auba és Dest is mehet tőlem isten hírével ha kapunk értük 20-30 milliót... amelyik meccsen Lewa és Fati nem tudnak gólt lőni, azon Auba se fog. Dest meg szerintem nem üti meg a szintet, erről a topikjában írtam részletesen.

Erről a F. gyerekről is most hallok először életemben, és máris 30-40 milliót adnánk érte? Inkább játszon Robi, Araujo, Koundé felváltva, meg játsszunk 3 középső védővel.. meg hozzuk vissza Alvest. Én nemtom mégis mi a jó élet van, hogy ilyen elképzelések meg ajánlatok röpködnek. Törlesszünk vissza inkább némi adósságot végre, akár idő előtt, a keretet meg mostmár fogadjuk el úgy, ahogy van. Ha van benne hiányosság, legalább kisebb lesz annyival is a nyomás. Összességében így is világszínvonalú kell hogy legyen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.08.18. 10:05:40

visca el barca írta:
2022.08.18. 06:20:43
Par reggeli twitteres hirmorzsa

- a juvenak még logunk pjanicert penzzel, azt akarjak elengedni memphisert cserebe. az osszeg ismeretlen

- a cselzi tett aubaert egy ofisol 27 milliot

- foythert ment egy 30+valtozók, de a villarreal ragaszkodik a 42 milliohoz

- a manutd tovabbra is akarja destet, lassan jon egy hivatalos ajanlat.

- busi belemegy a fizetes csokkentesbe, es nem akarja a jovore lejaro szerzodeset meghosszabitani

- meunier meg mindig játszik

- busi utódjanak a zubimendit szánják a sociedadbol

Teljesen olyan mint amikor az FM üzenőfala fut. :mrgreen:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.18. 08:49:56

csak azt nem értem, ha buszkecc ennyire nem akar maradni, akkor xavi mi a francnak erőlteti még mindig. Tegye le a padra, játsszon helyette fdj/kessie/pjanic, bárki, épitsük a jövő csapatát...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.18. 08:26:04

visca el barca írta:
2022.08.18. 06:20:43
Par reggeli twitteres hirmorzsa

- a juvenak még logunk pjanicert penzzel, azt akarjak elengedni memphisert cserebe. az osszeg ismeretlen

- a cselzi tett aubaert egy ofisol 27 milliot

- foythert ment egy 30+valtozók, de a villarreal ragaszkodik a 42 milliohoz

- a manutd tovabbra is akarja destet, lassan jon egy hivatalos ajanlat.

- busi belemegy a fizetes csokkentesbe, es nem akarja a jovore lejaro szerzodeset meghosszabitani

- meunier meg mindig játszik

- busi utódjanak a zubimendit szánják a sociedadbol
Elvileg 20 körül szeretnének Depayért kapni, annyival lógnának még a zebráknak? Ez esetben inkább maradjon, főleg, ha a gaboni megy,aki annyiért részemről mehetne is.
Foyth szerintem jó, ha a felét éri,vagy inkább a harmadát.
Dest, amennyire Xavi nem látja a helyét a csapatban,egy szabadszemmel jól látható összegért mehetne.
Busi utódnak a sport Ruben Nevest írja, aki januárban jönne.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.08.18. 06:20:43

Par reggeli twitteres hirmorzsa

- a juvenak még logunk pjanicert penzzel, azt akarjak elengedni memphisert cserebe. az osszeg ismeretlen

- a cselzi tett aubaert egy ofisol 27 milliot

- foythert ment egy 30+valtozók, de a villarreal ragaszkodik a 42 milliohoz

- a manutd tovabbra is akarja destet, lassan jon egy hivatalos ajanlat.

- busi belemegy a fizetes csokkentesbe, es nem akarja a jovore lejaro szerzodeset meghosszabitani

- meunier meg mindig játszik

- busi utódjanak a zubimendit szánják a sociedadbol
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.08.17. 21:20:37

Deluigi írta:
2022.08.17. 20:44:02
azert azt mar varjuk meg, hogy jarjanak le az igazolasok es kezdodjenek a meccsek elesben :)

ez meg csak a bemelegites
Ezen a szinten nem fér bele, elesnek kell lennünk az elejétől, idén már ezzel a kerettel ne a BL hely legyen a cél.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.08.17. 20:44:02

azert azt mar varjuk meg, hogy jarjanak le az igazolasok es kezdodjenek a meccsek elesben :)

ez meg csak a bemelegites
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.17. 20:10:52

Deluigi írta:
2022.08.17. 18:29:59
drobika írta:
2022.08.17. 17:51:13
nem őt akarják szidni, hanem a jobbítás szándékával szólnak hozzá!
ketlem, hogy Xavi olvassa a forumot
Én sem azt gondolom, hogy olvassa :) De abban szinte biztos vagyok, hogy Spanyolhonban is vannak ilyen fórumok, amiket lehet, hogy ó vagy más már olvas.
Azoknak a véleménye azért lehet hogy már számít. A foci valahol a közönségért van, ha jól gondolom. Ha valaki itt hozzászól a fórumon egy témához, nem azt kellene látni, hogy beleköt az edzőbe, meg miért ezt a csapatot nézte ki magának meg hasonló beszólások. Ilyeneket fel sem kellene egymásnak tenni... Itt szerintem mindenki a véleményét azért mondja el, hogy hogyan lehet szerinte jobbá tenni a csapatot!
És nekem továbbra is az a véleményem, hogy az igazolásainkat már be kellene fejezni, és összerakni a csapatot posztokon versenyeztetve, mint ahogy azt a vezetés kommunikálta kifelé, és nem olyan felállásokat már unalomig tapasztalva nyomatni, ami már 100X bukott.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2022.08.17. 20:08:09

Arthur8 írta:
2022.08.17. 18:19:55
Ez a negativitás, ami itt megy valami elképesztő....

Minden szavaddal egyetértek! Szépen összefoglaltad.

Ami még változni fog, vagy kellene hogy változzon, hogy FDJ kezdjen Gavi helyett.

Sőt Frenkiet megnézném most Busquets helyén, Pjanicnál azért csak jobb...
Válasz küldése