Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.07. 22:38:16

Tizenévesen egy emberről tudunk a közelmúltból aki már meghatározó játékosa volt a csapatnak.Egy bizonyos Lionel Messi.Bojan 17 évesen abból a csapatból emelkedett ki amelyik leszállóágban volt, tavalyi szezon végén volt egy jó időszaka egyenlőre ennyi.Szerintem megkéne tartani, de ha jön Sanchez akkor még kevesebb lehetőséget kapna...
Ha elmenne nem örülnék, de nem is sírnék utána.
csak Thiagot NE!!
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.06.07. 22:27:19

Fecooo írta:köszönöm OvaMind, megfogalmaztad a lényeget!

Iniesta még 23 évesen is inkább csere volt...

Bojannak még bőven van ideje!

ha Pedro és Ini 23 évesen került be igazán a csapatba, akkor Bojannak is van remény!
Nincsmit :D, egyébként is szerintem a Barcánál a többi egyesülethez képest későn kezdik meg a fizikális felkészítést, ezért is van, hogy sok későbbi világsztárt a pályájuk elején elnyomnak, stb. Ráadásul egy Barca-szintű csapatba sokkal nehezebb is meghatározónak lenni tizenévesen, mint egy vidéki középcsapatban. Hiába tömik a labdákkal a világklasszis társak, sokkal nagyobb a nyomás, amit fiatal fejjel nehéz elviselni. Egyrészt a közönség részérőlmásrészt egy gyengébb meccs után már kint vagy a csapatból.
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2011.06.07. 22:19:22

Thiago vs Assulin, Makó meg Jeruzsálem
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.06.07. 22:13:26

Tényleg vannak érdekes nézetek.... :wink:

Én mindig reális voltam/vagyok, szóval az én véleményem röviden a mostani hírekről:

Sancheznek nagyon örülök, egy kis mágia költözhet vissza a játékunkba, ha Pep nem a 75. perc környékén számít rá.

Bojan tőlem is mehet, lehet, h fiatal, de akkor is vmi plusz hiányzik belőle, van helyette 4 tehetség, aki feltör a B-ből.

Villa hihetetlenül gyenge volt a szezon 2. felében, bár tény, h ő vérbeli középcsatár és egész idényben szélső volt, ezért esett vissza Eto'o is anno.

Fabregas szépen nyugodtan várjon még a kupákra vagy 10 évig Londonban.Jól tette, h elment anno, én is elmentem volna, de nyugodtan szedje ott össze a sérüléseit.31 millió + Thiago!?Még az is bolond, aki ezen egy pillanatra is elgondolkodik.A vezetők elmondták, h saját nevelésekért nem adnak ki horribilis összegeket, akkor ez legyen is így.

Maradjunk annyiba, h Wenger nem hiába kérné ellenbe Thiagot, hatalmas potenciál van a srácban.CSAK ŐT NE! Bár ilyen esetekben, vetődik fel az Assulinok névsora, pedig neki is már majdnem odaadták előre az aranylabdát, aztán sehol semmi.....
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.07. 22:03:56

Hmm.. ez a Kiko gyerek érdekes lehet. Én nem vagyok képben vele, de lehet keresztül húzza a Cech(szándékosan írtam így.. :D ) féle üzletet, sztem két középpályást tuti nem hoznánk a nyáron.. úgy már egy kispad is kijönne, annyian lennének.. érdekes.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.07. 22:03:31

barca99 írta:Nem csodálom, hogy be szokott zárni a topic, ha valaki hülyeséget ír, egyből jön 6-8 jópofa komment. Így van közel 10 felesleges hozzászólás, ha senki nem venné figyelembe akkor lenne egy, amíg ki nem veszik.

A Sport mai hírei egyébként megdöbbentőek, fel van sorolva egy rakás fiatal, akiket pénzzé lehetne tenni, hogy legyen pénz egy világválogatottat összevásárolni. Egy páran kezdenek elszakadni a valóságtól.
Ez sajnos így van...mindkét része. A fiatalok pénzzé tétele, és helyükre világsztárok igazolása nem éppen jó út szerintem...
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.07. 21:46:59

Daweed írta:
noname írta:Villa pont azért volt pocsék formában, mert Bojan gyenge játéka miatt nem lehetett pihentetni.
Ja.. Meg Bojan miatt tört ki a második világháború is -.-"
Hatalmas :lol: :lol: :lol: :lol: És kb tökéletesen tükrözi az én véleményemet is arról amit noname leművel Bojan-nal kapcsolatban.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.06.07. 21:43:03

Nem csodálom, hogy be szokott zárni a topic, ha valaki hülyeséget ír, egyből jön 6-8 jópofa komment. Így van közel 10 felesleges hozzászólás, ha senki nem venné figyelembe akkor lenne egy, amíg ki nem veszik.

A Sport mai hírei egyébként megdöbbentőek, fel van sorolva egy rakás fiatal, akiket pénzzé lehetne tenni, hogy legyen pénz egy világválogatottat összevásárolni. Egy páran kezdenek elszakadni a valóságtól.
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2011.06.07. 21:39:31

noname írta:Villa pont azért volt pocsék formában, mert Bojan gyenge játéka miatt nem lehetett pihentetni.
Ja.. Meg Bojan miatt tört ki a második világháború is -.-"
norc9
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.05.31. 09:03:48

2011.06.07. 21:38:47

Szerintem el kell hozni, vagy Rossit, vagy Schanchezt csak pénzért, és ennyi!Jeffrent be lehet vonni mondjuk! :) Középpáján Thiago nagy igéret, Fabregasért ennyi pénzt nem szabad(tudunk) kiadni és már rég, amúgy is tőle függ legjobban az üzlet!Úgy gondolom Thiagot nem szabad elpzarolni érte, hogy aztán úgy járjunk, mint vele!Mondom ezt annak ellenére, hogy nagyszerű játékos és én is azt szeretném, hogy itt játszon!A hátvédsort a fiatalok megoldják szerintem, oda nem kell senki!
socio66

2011.06.07. 21:37:03

nocsak.
komolyodik a sánchez-ügy. :)
mondjuk az a 30 millió,amit az udine akar,nem kevés,ugye elvileg rossi-ért is 20-at adnánk,gondolom itt is ez a szitu.
de nagyon remélem hogy megszületik az egyezség,fantasztikus lenne.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.07. 21:32:23

noname írta:
Fecooo írta:megnéztem Villa statját...

átlagban 40 meccs fölött volt évente, nálunk 50 meccset játszott, ez nem sokkal több...
De, sokkal.
1: nem mindegy h hónapokig heti 2 mecscet játszot, vagy csak egyet
2. nem mindegy h betömörülő csapatok ellen őrlődsz folyamatosan vagy nem.
3. nem mindegy h bl elődöntőben gyilkolnak le vagy sem
4. itt nagyobb a nyomás
5. a középcsatárunk szinte mindig visszaesik szezon 2. felére kifullad az összes fenti ok miatt.
1. Itt nagyon ritkán játszott végig egy meccset, általában 75. percben lejött Keita helyett .
2. ez igaz,de a többieknek ez nem probléma
3. ez mit változtat?
4. azért jött ide
5. cserélni kéne év közben.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.07. 21:31:09

köszönöm OvaMind, megfogalmaztad a lényeget!

Iniesta még 23 évesen is inkább csere volt...

Bojannak még bőven van ideje!

ha Pedro és Ini 23 évesen került be igazán a csapatba, akkor Bojannak is van remény!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.07. 21:33:13-kor.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.07. 21:29:24

Fecooo írta:megnéztem Villa statját...

átlagban 40 meccs fölött volt évente, nálunk 50 meccset játszott, ez nem sokkal több...
De, sokkal.
1: nem mindegy h hónapokig heti 2 mecscet játszot, vagy csak egyet
2. nem mindegy h betömörülő csapatok ellen őrlődsz folyamatosan vagy nem.
3. nem mindegy h bl elődöntőben gyilkolnak le vagy sem
4. itt nagyobb a nyomás
5. a középcsatárunk szinte mindig visszaesik szezon 2. felére kifullad az összes fenti ok miatt.

Kész. Meguntam. Annyira elegem van már ebből. Egy nagy halom idióta, aki mást se csinál, csak vár bármilyen hszt, amibe beleköthet h akkor majd lecsapjon. Az emberek itt megosztják a véleményüket, amit el kell fogadni, esetleg kulturált hangnemben(azt várhatom) leírod, hogy mivel nem értesz egyet. De itt az megy h vártok a "prédára". Ha valaki olyat ír, ami nem tetszik, lecsaptok, egyből leugatjátok.
Az utóbbi időben nem sok időm volt írni ide, így már szinte el is felejtkeztem, miért írtam egyre ritkábban. Az ilyenek miatt! Ameddig nem volt tele ostoba divatszurkolókkal az oldal, addig komoly, érdekes beszélgetések folytak. Mostanában ami megy, főleg itt az igazolások topikban, katasztrofális és szégyen! Gondolok itt a fifásokra, a kölykökre, akik nem értenek semmihez, a divatszurkolókra, vagy csak egyszerűen azokra, akik csak veszekedni jönnek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2011.06.07. 21:34:48-kor.
A Fifa egy szégyen
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.06.07. 21:28:47

Hagyjátok már békén szegény gyereket :D
Én is így kezdtem, aztán jött néhány Troll, hogy "menny a Madridistákhoz" :lol:
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2011.06.07. 21:27:29

noname írta:Akkor a gyengébbek kedvéért(és azon bunkó kedvéért, aki pü-ben ócsárol) bővebben kifejtem h miért tartom Thaigot jelenleg nagyobb értéknek, mint Bojan, több szempontból.
Bojan egyre rosszabb. A legjobb szezonja 17 éves korában volt. Tavaly volt még 1 jó időszaka, idén már annyira gyenge volt h a 3 millióért érkezett és néha látványosan beilleszkedési problémákkal küzdő Afellay is fontosabb ember lett. Bojan leszállóágban van és már a vezetőség se ragaszkodik hozzá mindenáron. Valaki azt írta h a kölcsönjátéka ér 7-8 millát, nos, nem! Egy játékos, aki nincs a kezdő közelében, a media hype-ja eltűnt és ráadásul a csapat se ragaszkodik túlzottan hozzá sose ér meg töbebt 10-15 millánál. Nálam a reális ár 10 millió.

Thiago már tavaly is néha az első csapat közelébe került, idén már kapott többször lehetőséget és szinte mindig jó volt. Nem csak nekünk tűnt ez fel, másoknak is. Thiago látványosan felszállóágban van, ezenkívül elég nagy körülötte a media hype.

Bojan egy megtört tehetség látszatát kelti, míg Thiago egy feltörekvő csillagét. Melyik ér vajon többet?

Bojannal semmi bajom, egy szinttel lejjebb, mondjuk egy Villarealban megfelelő csatártárs mellett(aki valamelyest mentesíti a fizikai harcok alól, h jobban érvényesíthesse technikáját, passzait), remek csatár lehet belőle, de nem nálunk. Nálunk ő már valszeg csak rosszabb lesz, görcsösebb szezonról szezonra.

Éppen ezért örülnék, ha némileg olcsóbbá tenne vmilyen transzfert. Mindenki jól járna. Ronaldinhot is sokan imádták, nem akarták elismerni h sokszor már csak ártott a csapat játékának. De ő tett le vmit az asztalra.
Bojan mégis mivel érdemelte ki h ennyire ragaszkodjon hozzá mindenki?
Néha a fától nem látják sokan az erdőt. Aki ért ehhez a játékhoz, az láthatja h Bojan ideje itt lejárt. Rá már csak akkor számított Pep, amikor pihentetni akart vkit, míg Afellayt a meccs felpörgetéséért küldte pályára. Nem ugyanaz. Amikor vki már csak azért tartózkodik egy csapatnál h meglegyen a pályán a létszám, akkor tovább kell állni. Bojan amikor lehetőséget kapott, nem élt vele, így ez a sors jutott neki. Ilyenkor ideje továbblépni neki is, a csapatnak is. Az ellenfelek nem hülyék. Látják h Bojan ideje itt lejárt. Hozunk másik csatárt és akkor már égetően fontos lesz az eladása, így 10 milliónál többet sose ér, de ha valaki többet fizet érte, nos akkor köszönjük!

Sanchezhez. Rossi a favoritom(ezt már hangoztattam), de neki is nagyon örülnék. Sanchez ára a nagy hype miatt több, de alighanem hamarabb is le fog menni, főleg h a játékos nagyon fogja erőltetni a transzfert. A játékos reális ára véleményem szerint ott van ahol Rossié, vagyis 25 milla. Bojan belevonásával egyetértek, de a 30 milla sok. Egy olyan ajánlatot várok a vezetőségtől, ami az Udinenek és nekünk is megfelel. Pl: Jeffren+Bojan kezdetnek, majd mondjuk Jeffren+Bojan+10 millánál létrejöhetne a transzfer. Miért jó ez mindenkinek?
1. megszabadulhatnánk 2 játékostól, akiktől sajnos meg kell
2. Sok pénzbe így a játékos nem kerülne, a transzfer összértéke kb 30 milla, ami még elég reális
3. az Udine megkapná Jeffrent, aki sztem Bojannál jobban beleillik a játékba.
Erre annyit mondanék, hogy nem mindenki Messi, h 17 évesen közel van a világklasszis szinthez. Emlékezz vissza, Iniesta mit nyújtott 20-21 évesen? Sokan szintén nem látták benne a potenciált, akárcsak most Bojanban. Egyszerűen pedagógiai okokból is gáz lenne eladni Krkicet: ő hajt a legjobban edzésen (ezt olyantól hallottam, aki személyesen tekintett meg Barca-edzést), kivárja a sorát, példamutatóan tűri a padot. Ezek után mit gondolnának a fiataljaink?

Ráadásul úgy gondolom, hogy Sanchez esetében a 25-30 milliós vételárat ki tdjuk most perkálni az eredményes idény után, nem kellene egyúttal szűkíteni is a keretet.

Idén nagyon fontosnak tartom Thiasgo és Bojan megtartását, miközben Ibra, Milito, Jeffrén és Maxwell eladásából mindenképp fog "csurrani-csepenni". Sanchez mellett még 1-2 igazolás elférne nálunk, de pl. Fabregas leigazolását Wenger hozzáállása miatt neccesnek érezném.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.07. 21:26:39

megnéztem Villa statját...

átlagban 40 meccs fölött volt évente, nálunk 50 meccset játszott, ez nem sokkal több...

egyébként nem számítottam másra válaszként... majd szólj, ha felnőttél
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.07. 21:29:24-kor.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.06.07. 21:26:32

guardiola_16 írta:Rossi helyett inkább Drogba jönne! Jöhetne Balotelli vagy Tevez! Középpályára jöhetne Lampard vagy esteleg Nasri
Szerintem Maradona kell ide. Passzolna Puyol mellé középső védőnek, a frizurájuk talál. Meg kéne venni továbbá a Wembley fűnyíróját a kapuba és Muntarit, Nanit és Kakát. Nameg jól jönne még Neymar, Essien és Sergio Ramos. Tényleg na, elég sok ott a Fifa! :D

Amúgy én viszonylag örülnék Sáncheznek, inkább ő, mint Gui. Rossi. Bojan nem Olaszországba kéne menjen kölcsönbe, az nem fekszik a politikánkhoz, durva foci és folyamatosan esik a színvonal. 30 millió plusz Bojan azért szerintem túl sok.
més que un club
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2011.06.07. 21:24:13

lui1698 írta:
guardiola_16 írta:Rossi helyett inkább Drogba jönne! Jöhetne Balotelli vagy Tevez! Középpályára jöhetne Lampard vagy esteleg Nasri
Az én titkos álmom egy Ibra-Pepe-de Jong trió. Nem lenne olyan kumite amit ne nyernének meg. :lol:
Édesjóistenem...facepalm.jpg. :lol:

Van egy olyan érzésem hogy nem lesz hosszú életű ez a topik ha így folytatjátok :lol:
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.07. 21:23:40

Etoot nem üldöztem volna el. Nagyot tévedsz. Egyetértettem azzal h el kellett menjen, hiszen az ő fizetésének hirtelen megemelése igazi lavinát indított volna el, mindenki hirtelen több pénzt akart volna. Pénzéhes volt, ez tény, nincs mit szépíteni rajta. Egyetértettem azzal h el kellett adni, sajnos, nem örültem neki. Ibrával úgy voltam h ha Pep bízik benne, akkor én is, mind2en tévedtünk.

Más: Villa pont azért volt pocsék formában, mert Bojan gyenge játéka miatt nem lehetett pihentetni. Szezon első felében remek volt, majd ha kapott néhány hét pihenőt, a BL döntőre megint 100%os volt. Messi, Pedro már hozzá voltak szokva a rengeteg meccses szezonokhoz, míg Villa soha, egyik csapatában se játszott ennyit egy szezonban. Egy 20-23 éves szevezete lehet tudott alkalmazkodni ehhez a terheléshez, de Villa a maga asszem 29 évével már nem, így egyszerűen elfáradt. Majd kapott egy kis pihenőt e legfontosabb meccsünk előtt és jobban is játszott, mint bármikor hónapok alatt és hatalmas gólt lőtt. Villa sose került volna ilyen gyenge formába, ha nincs túlterhelve Bojan miatt.
míg a logikád egy szőke nő és egy rendőr szerelemgyerekére hajaz...
Erre pedig ha megfelelően reagálnék, akkor ki lennék tiltva egy időre.
Na deh azért ennyit megtehetek: ha szerinted én egyidős vagyok kb Bojannal(ami kb igaz is), akkor nagyon remélem h te fiatalabb vagy nála minimum 5 évvel, mert akkor még talán van remény...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2011.06.07. 21:26:36-kor.
A Fifa egy szégyen
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.06.07. 21:18:07

guardiola_16 írta:Rossi helyett inkább Drogba jönne! Jöhetne Balotelli vagy Tevez! Középpályára jöhetne Lampard vagy esteleg Nasri
Az én titkos álmom egy Ibra-Pepe-de Jong trió. Nem lenne olyan kumite amit ne nyernének meg. :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.07. 21:18:00

guardiola_16 írta:Rossi helyett inkább Drogba jönne! Jöhetne Balotelli vagy Tevez! Középpályára jöhetne Lampard vagy esteleg Nasri
Persze, Cé-t is hozzuk, nem hallottad még? Messivel elcseréljük, ő úgyis mostanság semmit nem csinál.... :lol: Ne fifázz annyit :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.07. 21:17:43

Bojan mégis mivel érdemelte ki h ennyire ragaszkodjon hozzá mindenki?
csak erre reagálok...

Samu mivel érdemelte ki anno, h TE személy szerint elüldözted volna, ha rajtad múlik? az nem érv, h pénzéhesnek nevezed...
keine logik?

Bojan egy gyerek! (tippem szerint kb egyidős veled, de akkor is gyerek...)
egy gyerek, akinek kell a bizalom!
Villa 3 hónapig szinte semmit se csinált, mégis folyamatosan kezdő volt...
Bojan nem talált be 5 perc alatt, vagy egy motiválatlan csapatban kezdőként?
utána nem is került be a csapatba...

az hogy, h Bojan 3, KEZDŐKÉNT, KOMOLY CSAPATBAN lejátszott meccs alatt lőtt 2x annyi gólt, mint Villa 3 hónap alatt az meg ugye nem számít...

addig ne várd, h komolyan vegyenek az emberek, amíg a logikád egy szőke nő és egy rendőr szerelemgyerekére hajaz...
engem könnyű meggyőzni, de a novellád következetes érveket nyomokban sem tartalmaz...
a te logikád mentén Villát is ki kéne dobni a 'csába, mert ő se csinált semmi értékelhetőt hónapokon keresztül... jah, de neked csak Bojan van a bögyödben...

azzal meg hiába dobálózol, h a vezetésnek nem kell Bojan...
akármennyire is érzem, h Pep nem bízik benne annyira, amennyire kéne, berosált sanyi van a pletykák mögött, ő az, aki pérez-módra szeretne igazolgatni, le...va a hagyományokat, neki csak az a lényeg, h igazolhasson egy nagy nevet...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2011.06.07. 21:22:31-kor.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.07. 21:13:56

guardiola_16 írta:Rossi helyett inkább Drogba jönne! Jöhetne Balotelli vagy Tevez! Középpályára jöhetne Lampard vagy esteleg Nasri
Neked meg jöhetne egy kicsivel kevesebb Fifa. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.06.07. 21:11:57

guardiola_16 írta:Rossi helyett inkább Drogba jönne! Jöhetne Balotelli vagy Tevez! Középpályára jöhetne Lampard vagy esteleg Nasri
:lol:
Vagy Adebayor, vagy De Jong. Védőnek Pepe. Esetleg Ibrát visszahozhatnánk, az a Messi úgysem csinál sokmindent mostanában.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Válasz küldése