Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2011.06.15. 12:44:32

Hát Keksz, ez már tényleg szánalmas:

http://www.sport.es/es/noticias/barca/2 ... 3470.shtml

A mai nagy izgalommal várt sajtótájékoztatójának fontosabb mondatai:
"Soy jugador del Arsenal y soy muy feliz allí" - az Arsenal játékosa vagyok és nagyon boldog is vagyok ott
"Wenger es el jefe, el que manda y el que decide si me quiere vender o no" - Wenger a főnök, ő dönti el el szeretne-e adni vagy nem
"El Barça es un gran equipo, el mejor del mundo ahora mismo". "Ir allí a todos los jugadores del mundo les garantiza títulos"- A Barca egy nagy csapat,jelen pillanatban a földkerekség legjobbja, az odaigazolás minden játékos számára garantálja a címeket...

Ha Sancheznek meg Rossinak van vér a pucájában lenyilatkozni, hogy csak itt szeretnék folytatni a pályafutásukat akkor egy katalánnak miért nincs...?
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.15. 12:23:38

http://www.topfoci.hu/index.php?heading ... ehets%E9ge
azért a fiatalokat is pótoljuk, és gyüjtögetjük...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.15. 10:53:18

Chino írta:Egy saját nevelésű játékos, aki azért még nem bizonyított annyit, józan gondolkodás szerint nem ér annyit, ráadásul nem is nagyon tesz érte.
Na ez... Fabregas nem bizonyított semmit? a PL legjobb irányítója...23 évesen... ez biztos mindennapi...szerintem meg igen is bizonyított már... és ha saját nevelésű ha nem, itt ez nem kell/kéne hogy szerepet játszon... az ami volt 8 évvel ezelött, az a mi klubunk hibája nagy vonalakban... Cesc elmondta hogy ő maradni szeretett volna, de a klub szakemberei azt mondták hogy a Kis Fabre nem elég tehetséges hogy az első csapatba kerüljön... ekkor ment el az Arsenalba... és lett világklasszis.
Szóval szerintem annyit kell érte adni amennyit még az arsenal elfogad de minél kisebb áron... és az hogy nem tesz semmit annak érdekében h jöjjön... azért mert a sajtó nem számol be ilyenekről nem jelenti azt hogy nem beszélget el mondjuk Wengerrel, v valaki mással a háttérben, arról hogy Barcelonában szeretné folytatni a pályafutását.... De ma lessz Cesc nyilatkozat... szerintem ránk nézve kedvező hatású lessz...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.06.15. 10:33:54

Silvát erre a szezonra még nem érzem égetőnek. A bajnokságba kisebb csapatok ellen be lehet akár Fontást is dobni (vagy Abidalt középre, vész esetén Mascheranot), szokja csak a meccseket. Nem hiszem, hogy olyan nagy gáz lenne 60-70. perc körül becserélni kétgólos előnynél, mert a legtöbb esetben annyival megyünk. (bár Pep nem igazán híve ennek) Addig Puyol pihenhetne, a fontosabb meccseken pedig kipihenten, egészségesen tudna játszani. Jövőre pedig rá lehetne menni Silvára. Bár ez egy kicsit rózsaszín napszemüveg + Fontástól is sok függ. Ráadásul Bojan is nagy kérdés.

Ha pedig akkora gond, hogy kihagyunk rengeteg helyzetet, az ellenfél meg egy helyzetből gólt lő, akkor talán a csatársort erősítsük, hogy ne hárman toljanak végig egy szezont.
Erre pont jó lenne Sanchez. 40 milla kicseszett sok érte, de talán 32-35-re le lehet tornászni, annyit talán megér. Arról nem igazán hallottam, hogy játékost próbálnának bevonni, vagy az olaszok elzárkóznának tőle. Pedig egy 30+Jeffren, egy kicsit sok de ennyi a játékosok ára most.

A Fabregas saga pedig már unalmas és egy kicsit dühítő. Nem kell nyalni a s..ét. Ha jönni akar ő is tegyen érte. Villa, aki már elég sokat letett az asztalra, ráadásul egy vb-győztes csapat húzóembere volt került 40-be. Egy saját nevelésű játékos, aki azért még nem bizonyított annyit, józan gondolkodás szerint nem ér annyit, ráadásul nem is nagyon tesz érte. Ez azonban már a vezetőség dolga.

Én egy Sanchez+JA (Maxwell távozása esetén) igazolással elégedett lennék, ha Pep használná Affelay-t is kp-n. A többi cash pedig maradna törlesztésre + jövő évi igazolásokra, mert akkor nagyobb szükség lesz rá szvsz. Akkor elnézegetnék egy Fabregas-Thiagos Silva kombinációt.
Bár ez sok mindentől függ. Thiago kap-e elég lehetőséget és beválik-e. Sőt!! Pep marad-e egyáltalán az edsző?! :-k
Forca Barca!!!!
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.15. 10:20:31

Fernando írta:Szerintem meg egyáltalán nem megkérdőjelezhetetlen a Puyol-Piqué páros. Puyol már az előző két szezonban is nem egyszer volt pados és Abidal középen. Ebben szerepet játszott a sérülése és a pihentetése is, de én nem látnám esélytelennek a Piqué-Silva párost középen. Remekül lehetne rotálni. Puyol akár a jobb ill. bal szélt is el tudja látni.

Ennek ellenére én szinte biztos vagyok benne, hogy nem fogjuk idén elhozni, már csak azért sem mert minimum 25 milla lenne az ára.
Hát én is szívesen látnám a címerünket viselvén Silva playert, de valljuk meg őszintén ő cserének biztos nem jönne el... mondjuk kp-n is megállja a helyét, sőt... de oda meg van Keita Busi, Masch, Thiago A., (Lehet)Cesc, és JDS.. sőt még Adriano is betehető arra a posztra... Silva húzó ember a Milánnál, és hiába igazoltak 2 védőt is a Rossonerik, Nesta "végét járja", és őt tényleg nem mindenki pótolhatja, Csak a Thiago Silva... ő rá fog épülni a védelem a jövőben... szal szerintem ebből irányból nézve, nem sok esély van erre...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.15. 10:18:38

LM10 írta:
Fernando írta:Thiago Silvát nem hinném, hogy elfogják engedni, idén biztos, hogy nem. Az egyik legfontosabb, ha nem a legfontosabb játékosuk.
A Mundo már le is hozott egy interjút a játékossal, mi szerint ő a Milanból akar visszavonulni.

Meg még annyit, hogy Sánchez ügynöke Barcelonában van még mindig.
Idejön játszik itt egy 5 évet, visszamegy a Milanba és visszavonul. A kettő nem zárja ki egymást. :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.15. 10:17:35

Fernando írta:Thiago Silvát nem hinném, hogy elfogják engedni, idén biztos, hogy nem. Az egyik legfontosabb, ha nem a legfontosabb játékosuk.
A Mundo már le is hozott egy interjút a játékossal, mi szerint ő a Milanból akar visszavonulni.

Meg még annyit, hogy Sánchez ügynöke Barcelonában van még mindig.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.15. 10:14:19

Thiago Silvát nem hinném, hogy elfogják engedni, idén biztos, hogy nem. Az egyik legfontosabb, ha nem a legfontosabb játékosuk.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.15. 10:11:48

Egy kis pletyka rovat:

A SPORT állítása szerint(az összeset innen vettem), Thiago Silva azért nem lehetetlen, mert Ibrahimovicot akarjuk belevonni az üzletbe.

Fabregas és ügynöke ma érkezik meg Barcelonába, és remélik , hogy képesek lesznek elérni vmit az igazolás kapcsán.

És van egy Sánchez cikk is, melynek csak a címét szeretném leírni: "Csak a Barcába akarok igazolni"
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 10:03:30

Fernando írta:Szerintem meg egyáltalán nem megkérdőjelezhetetlen a Puyol-Piqué páros. Puyol már az előző két szezonban is nem egyszer volt pados és Abidal középen. Ebben szerepet játszott a sérülése és a pihentetése is, de én nem látnám esélytelennek a Piqué-Silva párost középen. Remekül lehetne rotálni. Puyol akár a jobb ill. bal szélt is el tudja látni.

Ennek ellenére én szinte biztos vagyok benne, hogy nem fogjuk idén elhozni, már csak azért sem mert minimum 25 milla lenne az ára.
Egy jó formában lévő és egészséges Pique-Puyol párostól nem kell jobb, de idén mennyi ilyen volt? Sérülések, eltiltások, pihentetések, ilyenkor jó azért ha van egy olyan hátvéd a padon, akit be lehet állítani. Abidal Masch, jó volt ezen a poszton, de egy állandó megoldás nem ártana, mert van nekik saját posztjuk, valamint jó lenne ha valaki Puyol helyét a jövőben át tudná venni, és ez az év jó lenne hogy beleszokjon.

Itt van mindjárt az év eleje: 2 szuperkupa is lesz, az 3 meccs. Puyol szeptemberre még nem épül fel, Mascherano, ha minden jól megy a Copa America miatt később jön vissza edzeni. A szélső hátvédekkel is talán ez a helyzet: Adriano, Dani Alves, Maxvell (ő talán el is megy). Év elején pedig így lyukas a védelmünk. Az év eleje pedig fontos, mert mindig nehezen kezdődik (lást tavaly Hercules otthon). Szerintem egy ilyen évben mint a következő lesz, ahol ha minden jól megy megint 6 kupáért megyünk, jó ha van egy megbízható középső védő csere. Milito is tavaly nagyon jó volt, mégis pados volt és el kellett a segítsége. karácsonykor világkupa, év végén pedig még lesz EB is.... Sok meccs lesz idén.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.15. 10:00:04

Fernando írta: minimum 25 milla lenne az ára.
S még az is baráti ár... Nehéz jó középhátvédet olcsón találni...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.15. 09:59:54

Fölösleges olyan játékosokkal szétoffolni a topicot aki fel sem merült a vezetőségnél.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.06.15. 09:54:43

Nani a MU-ban nyilatkozta idén, hogy elmenne angliából más bajnokságba. sztem nagyobb erősítés lenne, mint az említett páros és ha már 30 mila, akkor annyiért ő is elhozható lenne... csak épp érte nem áll sorban a City...
Nani-t egyzer már én is felhoztam, de leugattak érte. Pedig tetszik vagy sem, nagyon beleillene a csapatba. Az ő posztja legalább létezik.
Azt a "nemkellmertnagyazarca" dolgot meg hagyjuk má'.
Nálunk mindenki kezes bárány lesz 8)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.15. 09:52:15

Szerintem meg egyáltalán nem megkérdőjelezhetetlen a Puyol-Piqué páros. Puyol már az előző két szezonban is nem egyszer volt pados és Abidal középen. Ebben szerepet játszott a sérülése és a pihentetése is, de én nem látnám esélytelennek a Piqué-Silva párost középen. Remekül lehetne rotálni. Puyol akár a jobb ill. bal szélt is el tudja látni.

Ennek ellenére én szinte biztos vagyok benne, hogy nem fogjuk idén elhozni, már csak azért sem mert minimum 25 milla lenne az ára.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 09:43:49

Thiago Silva nagyon jó lenne, de minek??? padra??? középen megkérdőjelezhetetlen a Puyol-Piqué páros, Abidal is klasszis volt ezen a poszton és Masc is jól tolta!!! vagyis megoldható a védő páros több módon! annak semmi értelme, hogy Silva jöjjön a padra Milito helyett!!! ugyanaz a helyzet, mint Fabregas: Xavi/Ini mögé a padra, csereként kicsit drága mulatság lenne!!!!! én sokkal jobban örülnék Afellay szintű játékosnak, aki tökéletes csere ember!!! Fabregast és Silvát ültetni a padon, hát.... ez olyan Real-Kaká szintű dolog....
egyébként folyik a Sanchez/Rossi igazolási őrület, embertelen pénzek forognak... és csak egy apró észrevétel: Nani a MU-ban nyilatkozta idén, hogy elmenne angliából más bajnokságba. sztem nagyobb erősítés lenne, mint az említett páros és ha már 30 mila, akkor annyiért ő is elhozható lenne... csak épp érte nem áll sorban a City...
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 09:23:04

Sanama írta:
Kluivertinho írta:Ami Cescet illeti: 1997-ben egy bizonyos Henrik Larsson odaállt a Feyenoord vezetői elé, és kérte, hogy engedjék el a Celtic-hez. Ők semmi pénzért nem eresztették. Henke válasza a következő volt: Ha nem engedtek el, akkor inkább visszavonulok. Elengedték.
Fabre is álljon szépen oda Wenger elé, hogy oké, nem játszhatok a Barcában, de akkor az Arsenalban sem fogok.
Engedjék el..
Klub válasza:
-szerződésed van,minek írtad alá?
Én is ezt mondom, és igazuk is van.... Ez teljesen normális dolog. Megszaladt neki, aláírt vagy 6 évre, aztán egy év múlva elkezdett sírni hogy nem nyernek semmit. Aztán azóta is. És mivel a Barca ez idő alatt szinte minden évben nyert kupá(ka)t, ezért persze hogy vissza akar jönni. Továbbra is azt mondom hogy nagyon sérülékeny és az elmúlt években nem sok mindent mutatott. Maximum de nagyon maximum 30-ért ok, jöjjön, de többet ugyan mi ér benne????

Egyébként változatlanul egy Neymarnak jobban örülnék mint egy Rossi-Sanchez-Fabregas trióból valakinek. Viszont, ha jobban belegondolok, szerintem ha jön nagyobb név nyáron, akkor annak középső védőnek kellene lenni... Egy 25 év alatti védőre gondolok, aki Puyol helyettese lehet. Ugye Puyolunk elég sokat volt sérült idén, és már ő sem lesz fiatalabb. A szezon pedig hosszú lesz, a végén még egy EB-vel is.
Pique-Puyol ha formában vannak (legtöbbször igen) és nem sérültek vagy eltiltottak akkor ok. Viszont idén is igazi cseréjük csak Milito volt. Ő már nem jó. Szerintem el is fog menni. Mascherano és Abidal jók voltak ezen a poszton, viszont nem ez az igazi helyük.... Fontás is ígéretes, de még nem az a BL-döntős középső védő. Ez a poszt pedig az egyik legfontosabb. Rendszerint tipikus olyan meccseink vannak, hogy az ellenfél helyzetkihasználása elég jó szokott lenni, mert ha megkapják a labdát és átjönnek vele a félpályán, akkor az sokszor ért gólt. Emlékezzetek mennyi olyan meccs volt hogy bosszankodtunk a végén, mert kb egy helyzetük volt és gól, nekünk pedig nagyon sok.... A lényeg hogy a középső hátvéd poszton nem lehet hibázni. Ha Pedro rosszul adja be, akkor egy helyzettel több, viszont ha A középső hátvéd téveszt egy ütemet, abból könnyen gólt kapunk és mivel ellenünk majdnem mindenki az ilyen ütemvesztésekre vár, hogy lekontrázhasson minket, ezért ez elég veszélyes dolog. Örültem hogy ma reggel legalább már Thiago Silva személyében egy védőről is olvashattunk....
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.15. 09:21:35

Más: Thiago Silva? Bár most még korai, de bevallottan beszélt a Barca vezetőivel, és jövő nyáron komoly erősítés lenne.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.15. 09:00:16

Tocy írta:Pontosan ez az, el vannak szállva az árak. Mert Cescben mi ér 60 milliót? Mer nem 40ért adja oda Wenger az fix. Vagy Rossiban 30at? Vagy Ibrában 70et? vagy...lehetne sorolni. Én azt mondom, inkább jöjjön Sanchez egy kicsit többért, mint Rossi, akiért 30at ki kéne fizetni. Mert rá tényleg sajnálnám...20ért még oké, kellene is, mert illik ide stb, leírták sokan az érveket. Normális esetben Sanchez se érne többet 25nél, de ha Rossiért 30at kérnek, akk érte 35 alatt tényleg nem nagyon lehet ringbe szállni...és ha garasoskodunk, akkor nem tudjuk megerősíteni úgy a keretet, ahogy Pep szeretné. Én se szeretném, ha kidobnánk ennyi pénzt 1 játékosért...de ha másképp nem megy, nem ülhetünk tétlenül, és tolhatjuk végig a jövő évet is ennyi csatárral.
az a helyzet, hogy ezek az árak nagyon el vannak szállva!!! a tavalyi CR + az elmúlt évek cseszi és a mostani city költekezések miatt. ezek a játékosok valójábankb. ennyit érnek:
sanchez, rossi: 15-20
cesc: 25-30
ibra: 30-35
eto'o: 40
Visca
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.07.21. 20:59:17
Tartózkodási hely: Gyor

2011.06.15. 08:34:13

Sanama írta:
Kluivertinho írta:Ami Cescet illeti: 1997-ben egy bizonyos Henrik Larsson odaállt a Feyenoord vezetői elé, és kérte, hogy engedjék el a Celtic-hez. Ők semmi pénzért nem eresztették. Henke válasza a következő volt: Ha nem engedtek el, akkor inkább visszavonulok. Elengedték.
Fabre is álljon szépen oda Wenger elé, hogy oké, nem játszhatok a Barcában, de akkor az Arsenalban sem fogok.
Engedjék el..
Klub válasza:
-szerződésed van,minek írtad alá?
De kétlem hogy a szerződésben benne lenne hogy muszáj játszania maximum olyan van benne hogy prémium stb ugrott de igy is keres 4-5-6 millát én megjátszanám a helyébe
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.15. 08:32:36

Pontosan ez az, el vannak szállva az árak. Mert Cescben mi ér 60 milliót? Mer nem 40ért adja oda Wenger az fix. Vagy Rossiban 30at? Vagy Ibrában 70et? vagy...lehetne sorolni. Én azt mondom, inkább jöjjön Sanchez egy kicsit többért, mint Rossi, akiért 30at ki kéne fizetni. Mert rá tényleg sajnálnám...20ért még oké, kellene is, mert illik ide stb, leírták sokan az érveket. Normális esetben Sanchez se érne többet 25nél, de ha Rossiért 30at kérnek, akk érte 35 alatt tényleg nem nagyon lehet ringbe szállni...és ha garasoskodunk, akkor nem tudjuk megerősíteni úgy a keretet, ahogy Pep szeretné. Én se szeretném, ha kidobnánk ennyi pénzt 1 játékosért...de ha másképp nem megy, nem ülhetünk tétlenül, és tolhatjuk végig a jövő évet is ennyi csatárral.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.15. 08:25:52

Tocy írta:
Ilúvatar írta:http://www.youtube.com/watch?v=ZgfMSkP7_eU

amúgy sztem a City -be fog kikötni, mert a Pénz beszél.
Ebből nekem főleg az jön le, és az tetszik a legjobban, hogy a zseniális technikai tudása mellett sprintben támad le végig, akárcsak Eto'o! Valamint hogy hátrajön védekezni, és szerelni is tud...nagyon értékes játékos! Nem kéne őt odaajándékozni a Citynek...oda kell érte adni 40 milliót...annyival már nem lehet baja az Udinesenek se, persze a City ráígérhet 60 milliót mondjuk...de 40-re már nem mondhatják azt, hogy nincs kifizetve az ára...Fabregast meg így el kell felejteni, csatár jelenleg fontosabb.
Hol ér meg Sanchez 40 milliót? Ez nagyon nagy túlzás! Gondoljuk már végig! Az a David Villa, aki hosszú éveken át kiló számra ontotta a gólokat a Valenciában, majd Európa bajnok és Világbajnok lett, ő érte adtunk ki 40-et. Fabregas, aki szintén évek óta a legjobb középpályások közé tartozik, az ő ára is 40 körül van. Nem értem, hogy érhet egy olyan játékos ugyanennyit, akinek volt egy jó éve? Biztos jó játékos, de még jó indulattal sem ér 25-nél többet. Megint el vannak szállva az árak.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.06.15. 08:19:34

Ilúvatar írta:http://www.youtube.com/watch?v=ZgfMSkP7_eU

amúgy sztem a City -be fog kikötni, mert a Pénz beszél.
Ebből nekem főleg az jön le, és az tetszik a legjobban, hogy a zseniális technikai tudása mellett sprintben támad le végig, akárcsak Eto'o! Valamint hogy hátrajön védekezni, és szerelni is tud...nagyon értékes játékos! Nem kéne őt odaajándékozni a Citynek...oda kell érte adni 40 milliót...annyival már nem lehet baja az Udinesenek se, persze a City ráígérhet 60 milliót mondjuk...de 40-re már nem mondhatják azt, hogy nincs kifizetve az ára...Fabregast meg így el kell felejteni, csatár jelenleg fontosabb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19558
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.15. 08:00:55

Cescen kár rágódni, abszolút érthető az álláspontja az angoloknak, vihetitek, úgyis menni akar, de fizessetek érte!Az meg hogy akadoznak a tárgyalások teljesen érthetőek, nem akar kapkodni a vzetés!És a rengeteg hsz-ben benne van, miért nem „haladunk”!”Nehogy odaadjuk Thiagot”, „Fabre nem ér 40-et…”!Ezekről van szó, Rossell nem akar ennyit fizetni érte, s keresi az alternatívákat!Rossi dettó!Az meg nem megoldás, hogy azt mondom, hogy ha nem engedtek nem játszok….Larsson lehet megoldotta, de nem elképzelhetetlen, hogy apró betűben ott van Fabregas szerződésében, hogy jól megbüntetik, ha orvosilag nem igazolt, hogy esetleg sérült, s nem játszik mert nem akar!Szóval nem ilyen egyszerű a helyzet!És el is tilthatja a klub, „egyszerű” a helyzet az Arsenal elengedi Cesc-t, de minimum 40-et kérnek érte….Innentől mindenki döntse el, hogy megéri vagy nem!Fordított esetben mi is a legtöbbet szeretnénk kapni egy meghatározó játékosért!A legfontosabb a türelem, s nem is kell, hogy kapkodjon Sandro, még van 2,5 hónap az átigazolás végéig!Rendben felkészülést levesszük, akkor is bő 1 hónap!Úgyhogy keine panik, dolgoznak az ügyön, s lesz majd eredménye!Elsődlegesen Rossi remélem :lol:
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.15. 07:39:31

Kluivertinho írta:Ami Cescet illeti: 1997-ben egy bizonyos Henrik Larsson odaállt a Feyenoord vezetői elé, és kérte, hogy engedjék el a Celtic-hez. Ők semmi pénzért nem eresztették. Henke válasza a következő volt: Ha nem engedtek el, akkor inkább visszavonulok. Elengedték.
Fabre is álljon szépen oda Wenger elé, hogy oké, nem játszhatok a Barcában, de akkor az Arsenalban sem fogok.
Engedjék el..
Klub válasza:
-szerződésed van,minek írtad alá?
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.15. 06:10:37

Az ilyen híreket felesleges kirakni...mi van nincs ebben a gyerekben vér?3 éve úgy csinál mint egy kis lány.Nem meri elmondani mit akar?Meg na ezek a nyilatkozatok meg voltak tavaly is.Nem bánom,ha jön,de komolyan mondom nagyon ellenszenvessé teszi ezzel magát a szememben.Ja és UNOM!!! :D
Kép
Válasz küldése