Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.06.19. 17:51:45

Mihu írta:
Fernando írta:Iszonyat jártasnak nem nevezném magam az olasz foci ügyben, de az biztos, hogy Sánchez nagyon jó játékos. Nem egy kiguró szezonról beszélhetünk nála szerintem. Folyamatosan szezonról szezonra jobb lett, (egyébként a vb-n sem játszott túl rosszul), és a tavalyi szezon már klasszis színvonalra sikeredett. Az Udinese legjobbja volt, sőt az olasz bajnokság egyik legjobbja.

Az, hogy bevethető-e a szélen? Szélső játékos alapból.
De szereti a labdát? Sztárallűrök? Átlagtól nagyobb nagyképűség? Dobálja magát? Ilyenekre vagyok kíváncsi. Mert azt látom hogy gyors, jól cselez és jó a rúgótechnikája.
Még annyi hogy elég jól lát a pályán, és jó passzokat tud adni.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2011.06.19. 17:34:57

Mihu írta:
Fernando írta:Iszonyat jártasnak nem nevezném magam az olasz foci ügyben, de az biztos, hogy Sánchez nagyon jó játékos. Nem egy kiguró szezonról beszélhetünk nála szerintem. Folyamatosan szezonról szezonra jobb lett, (egyébként a vb-n sem játszott túl rosszul), és a tavalyi szezon már klasszis színvonalra sikeredett. Az Udinese legjobbja volt, sőt az olasz bajnokság egyik legjobbja.

Az, hogy bevethető-e a szélen? Szélső játékos alapból.
De szereti a labdát? Sztárallűrök? Átlagtól nagyobb nagyképűség? Dobálja magát? Ilyenekre vagyok kíváncsi. Mert azt látom hogy gyors, jól cselez és jó a rúgótechnikája.
Hát én se láttam többet 3-4 Udine meccsnél és kb ugyanennyi válogatott szereplésénél, de amiket én leszűrtem a látottakból, az az hogy igen, szereti a labdát, bár annyira sztem nem vészes a dolog, pozitív oldalon meg nem láttam nagyképűsködni, nem színészkedik, olyan mint egy kis levakarhatatlan bolha, súlypontja alacsonyan van, gyakran sikerül neki csínybe kapott labdákat megszerezni, továbbvinni, elég agresszív a szó jó értelmében. Néha talán könnyelmű, de ezt a fiatalságára lehet még írni.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.19. 17:17:54

Fernando írta:Iszonyat jártasnak nem nevezném magam az olasz foci ügyben, de az biztos, hogy Sánchez nagyon jó játékos. Nem egy kiguró szezonról beszélhetünk nála szerintem. Folyamatosan szezonról szezonra jobb lett, (egyébként a vb-n sem játszott túl rosszul), és a tavalyi szezon már klasszis színvonalra sikeredett. Az Udinese legjobbja volt, sőt az olasz bajnokság egyik legjobbja.

Az, hogy bevethető-e a szélen? Szélső játékos alapból.
De szereti a labdát? Sztárallűrök? Átlagtól nagyobb nagyképűség? Dobálja magát? Ilyenekre vagyok kíváncsi. Mert azt látom hogy gyors, jól cselez és jó a rúgótechnikája.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.19. 17:02:52

samy85 írta:Femenía-rólvalaki valamit? mivel nem volt más kérője, szerintem lehet csendben elhoztuk, v nem? :D
Ő, ha jön, akkor a B csapathoz megy. Araujot és Andrandat is írták még 1-2 hete. Páran távoznak az ificsapattól, ezért ott is meg kell erősíteni egy kicsit a keretet. Meg gondolom azt is remélik, hogy belőlük még lehet vki, ha ennyi pénz áldoznak rájuk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.19. 16:40:49

samy85 írta:Femenía-rólvalaki valamit? mivel nem volt más kérője, szerintem lehet csendben elhoztuk, v nem? :D
A sporton azt írják,hogy nagyon közel van a transzfer.Jó is lenne a kis Cesc maradjon a helyén és jöjjön Kiko.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.19. 16:37:06

Femenía-rólvalaki valamit? mivel nem volt más kérője, szerintem lehet csendben elhoztuk, v nem? :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.19. 16:34:44

Fernando írta:Iszonyat jártasnak nem nevezném magam az olasz foci ügyben, de az biztos, hogy Sánchez nagyon jó játékos. Nem egy kiguró szezonról beszélhetünk nála szerintem. Folyamatosan szezonról szezonra jobb lett, (egyébként a vb-n sem játszott túl rosszul), és a tavalyi szezon már klasszis színvonalra sikeredett. Az Udinese legjobbja volt, sőt az olasz bajnokság egyik legjobbja.

Az, hogy bevethető-e a szélen? Szélső játékos alapból.
Meg szerintem Messi középen való szereplése miatt, csak a szélen lesz neki helye. Ezért örülök neki jobban, mint egy tipikus centernek, mert az is szélen játszott volna.
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.19. 16:34:16

Mihu írta:Egyébként mondana róla valami olasz fociban jártak emberke egy pár szót? Számomra teljesen ismeretlen, a jutubos videók meg...Ha valaki nem ismeri CR-t, csak megnéz egy videót a tube-on, akkor azt mondja aaaaaaaaaaaaaaaaa :shock: :shock: :shock: mekkora császár, foci isten, stb. Csak utána megnéz egy meccset, és jön hogy mekkora önző, nagyképű, beképzelt féreg... :D
Ha fele annyi gólt rúg majd mint CR az előző idényben akkor azthiszem jó vételt csináltunk vele. 8)
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.19. 16:31:58

Iszonyat jártasnak nem nevezném magam az olasz foci ügyben, de az biztos, hogy Sánchez nagyon jó játékos. Nem egy kiguró szezonról beszélhetünk nála szerintem. Folyamatosan szezonról szezonra jobb lett, (egyébként a vb-n sem játszott túl rosszul), és a tavalyi szezon már klasszis színvonalra sikeredett. Az Udinese legjobbja volt, sőt az olasz bajnokság egyik legjobbja.

Az, hogy bevethető-e a szélen? Szélső játékos alapból.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.06.19. 15:57:38

Fernando írta:Bár a háttérbe mi sem látunk bele, de ez az ajánlat nem rossz. 28 milliót fizetünk most. Akkor még marad 17+, ha eladunk játékosokat szerintem olyan 30-35 marad még. Az a 11 meg jövőre vagy jövőre+jövő utánra tevődik át, az szerintem nem rossz ajánlat és ésszerű is.

Egy bajom van csak. Miért Alexisezi mindenki őt, mikor eddig úgy tudtam, hogy a Sánchezt használja. Vagy már akkora span, hogy keresztnevén hívjuk? :D

Viccet félretéve szerintem a várható befolyó összegek:
Bojan (10-12 millió), Milito 3-4, + még szerintem lesz egy távozó (vagy Jeffren vagy Keita) 4-5 millió. Ez olyan 15-20 körüli befolyó pénz.
Remélem ez lesz a legnagyobb problémád Sánchez-zel kapcsolatban :lol: :lol: :lol:


Egyébként mondana róla valami olasz fociban jártak emberke egy pár szót? Számomra teljesen ismeretlen, a jutubos videók meg...Ha valaki nem ismeri CR-t, csak megnéz egy videót a tube-on, akkor azt mondja aaaaaaaaaaaaaaaaa :shock: :shock: :shock: mekkora császár, foci isten, stb. Csak utána megnéz egy meccset, és jön hogy mekkora önző, nagyképű, beképzelt féreg... :D
Avatar
horybazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:03:36

2011.06.19. 15:36:13

Alexis Sanchez mennyire vethető be szélen?

Énis jobban örülnék Rossinak de aztán ki tudja. Eddig sokaknak az volt a kritikája, hogy a Barcások nem vállalják az 1-1 elleni játékot, hát most Alexis erre rácáfolhat.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.19. 15:36:02

Fernando írta:Viccet félretéve szerintem a várható befolyó összegek:
Bojan (10-12 millió), Milito 3-4, + még szerintem lesz egy távozó (vagy Jeffren vagy Keita) 4-5 millió. Ez olyan 15-20 körüli befolyó pénz.
szerintem Bojan 15 minimum, de mivel L.Enerique lett a ASR. edzője, lehet 12, a Milito válogatott min 4-6 szerintem, Jeffrenre szavazok én is, 9 milliót adna a L'Pool érte. tehát:27 milla.. nem említettül a kölcsönben lévőket sem még... Hleb, Henrique, Keirrison... belőlük is egy 20-as jöhet... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.06.19. 15:26:55

Bár a háttérbe mi sem látunk bele, de ez az ajánlat nem rossz. 28 milliót fizetünk most. Akkor még marad 17+, ha eladunk játékosokat szerintem olyan 30-35 marad még. Az a 11 meg jövőre vagy jövőre+jövő utánra tevődik át, az szerintem nem rossz ajánlat és ésszerű is.

Egy bajom van csak. Miért Alexisezi mindenki őt, mikor eddig úgy tudtam, hogy a Sánchezt használja. Vagy már akkora span, hogy keresztnevén hívjuk? :D

Viccet félretéve szerintem a várható befolyó összegek:
Bojan (10-12 millió), Milito 3-4, + még szerintem lesz egy távozó (vagy Jeffren vagy Keita) 4-5 millió. Ez olyan 15-20 körüli befolyó pénz.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
maki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.02.05. 04:51:08
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.19. 15:19:18

Sanama írta: Ez a hsz-ed is sokat ért :D
Talán ha kifejtenéd azt a nagy sarkítást, akkor érteni is lehetne.
De nem is értem... Talán nem 39be fog kerülni? Villa meg nem 40 volt? Ja de.
Akkor mi itt a sarkítás?
Villát még Laporta igazolta, nem? Ja de.
Egyelőre meg ennek nincs semmi értelme, mert a 45 milliós kereten belül vannak. Arról nem is beszélve, hogy a gazdasági alelnök is azt nyilatkozta 1-2 hete, hogy a 45 millió bővíthető játékosok eladásával, akár 60-70 millióra is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maki 2011.06.19. 15:42:19-kor.
Apart from a right foot, Rivaldo had everything.
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.19. 15:12:08

Sanama írta:Ez a hsz-ed is sokat ért :D
Talán ha kifejtenéd azt a nagy sarkítást, akkor érteni is lehetne.
De nem is értem... Talán nem 39be fog kerülni? Villa meg nem 40 volt? Ja de.
Akkor mi itt a sarkítás?
a lényeg az hogy 28 millát adunk érte most, a + 11 meg még rejtély.... végletes a szitu: vagy nagyon jól járunk, vagy nagyon rosszul! elöbbire van nagyobb esély... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.19. 15:04:49

Andris írta:
Sanama írta:39milla?
Villa volt ennyi. Vicc. Nesze neked Rosell politika....
Azért ez elég nagy sarkításokat tartalmaz, meg indokolatlan végletben is beszélsz.
Majd meglátjuk hogy mi hogyan lesz.
Ez a hsz-ed is sokat ért :D
Talán ha kifejtenéd azt a nagy sarkítást, akkor érteni is lehetne.
De nem is értem... Talán nem 39be fog kerülni? Villa meg nem 40 volt? Ja de.
Akkor mi itt a sarkítás?
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.06.19. 15:00:11

kanty írta: 26 éves Soriano. Nem hiszem, h őt sokat fogjuk látni a felnőtt csapatban, ha egyáltalán szerepelni fog.
Na ja, ráadásul az ide igazolásától kezdve a gólkirályságig soha nem is volt tervben az első csapatnál, viszont a jó szezonja lehetőséget ad arra, hogy jó pénzért elpasszoljuk
(kövezzetek meg, de nekem tökmind1, hogy a B csapat 3. vagy 12. lesz a másodosztályban, ha egy-egy ilyen játékos eladásával segíteni tud az üzletek megkötésében)
Sanama írta:39milla?
Villa volt ennyi. Vicc. Nesze neked Rosell politika....
Ha úgy nézzük, Villát pályafutása leszállóágára vettük meg ennyiért, hozzá képest egy fiatal tehetség jóval többe kerül

Amúgy semmit nem tudunk erről a +11ről, valahol azt írják, h ez egy játékos lesz, de az is lehet, h csak akkor fizetik ki, ha Alexis eljut 100 bajnoki gólig a Barcában (ez esetben meg bőven megéri)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.19. 14:58:11

Sanama írta:39milla?
Villa volt ennyi. Vicc. Nesze neked Rosell politika....
Azért ez elég nagy sarkításokat tartalmaz, meg indokolatlan végletben is beszélsz.
Majd meglátjuk hogy mi hogyan lesz.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
pityi13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2011.01.06. 20:04:33
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.19. 14:51:17

Majd az idő eldönti hogy jó döntés volt vagy sem.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.19. 14:48:20

kanty írta:
26 éves Soriano. Nem hiszem, h őt sokat fogjuk látni a felnőtt csapatban, ha egyáltalán szerepelni fog.

Sanchez, Rossi ügy:

Most lehet, h sokan megköveznek, de én Rossiban nem látok semmit, közepesnél egy kicsit magasabb szintet képes hozni, a játékában pedig semmi extra nincs. Nincs a játékának egyetlen olyan eleme se, amiben kiemelkedne, minden téren viszonylag tűrhető, de ez ide kevés.

Sanchezben nagyobb a kockázat, de jóval nagyobb a potenciál is. Azt kár taglalni, h mennyire csapatjátékos, vagy, h mennyit passzol, mert még ITT nem játszott, s mint tudjuk a Barca egy teljesen más kávéház.
Nekem személy szerint nagyon hiányzik a csapatból egy hozzá hasonló játékos, aki felmeri vállalni a cselezést, aki mer váratlant húzni és ha két védő előtte van, akkor nem a vissza passzt választja, mert Messi és Iniesta kivételével nagyjából az összes játékosunk ilyen.

Mi csak mezei szurkolók vagyunk, nem a mi zsebünkből veszik ki a pénzt, nekem legalábbis mindegy, h ki mennyiért jön. Éppen ezért nem az ár a lényeg számomra, hanem a minőség és ezen a téren szerintem a chillei a jobb.
Fabregast sem azért nem szeretném ide, mert drága, hanem azért mert látszik rajta, h neki a jelenlegi helyzet tökéletes, nem nagyon mozdít semmit azért, h itt játszhasson. Plusz még én ott sem tartom annyira jónak, mint a fórum nagy része, jó lenne ide, segíthetne nekünk, de az ő leigazolása sem létfontosságú.
Na a végére kicsit elkalandoztam.
:wink: :P
Egyetértek minden szavaddal, hibátlan összefoglalás :idea:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.19. 14:46:52

39milla?
Villa volt ennyi. Vicc. Nesze neked Rosell politika....
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.06.19. 14:39:45

ha SAF lát benne valamit, ha Pep lát benne valamit, akkor innentől kezdve nem értem a bizonytalanságot... és Pep nagy tanár... :D
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.06.19. 14:37:30

Andris írta:
Amúgy hogyhogy Soriano került a képbe? Eddig nem tudtam hogy akár felmerült volna a neve, hiszen óriási szezont futott a Bben.
26 éves Soriano. Nem hiszem, h őt sokat fogjuk látni a felnőtt csapatban, ha egyáltalán szerepelni fog.

Sanchez, Rossi ügy:

Most lehet, h sokan megköveznek, de én Rossiban nem látok semmit, közepesnél egy kicsit magasabb szintet képes hozni, a játékában pedig semmi extra nincs. Nincs a játékának egyetlen olyan eleme se, amiben kiemelkedne, minden téren viszonylag tűrhető, de ez ide kevés.

Sanchezben nagyobb a kockázat, de jóval nagyobb a potenciál is. Azt kár taglalni, h mennyire csapatjátékos, vagy, h mennyit passzol, mert még ITT nem játszott, s mint tudjuk a Barca egy teljesen más kávéház.
Nekem személy szerint nagyon hiányzik a csapatból egy hozzá hasonló játékos, aki felmeri vállalni a cselezést, aki mer váratlant húzni és ha két védő előtte van, akkor nem a vissza passzt választja, mert Messi és Iniesta kivételével nagyjából az összes játékosunk ilyen.

Mi csak mezei szurkolók vagyunk, nem a mi zsebünkből veszik ki a pénzt, nekem legalábbis mindegy, h ki mennyiért jön. Éppen ezért nem az ár a lényeg számomra, hanem a minőség és ezen a téren szerintem a chillei a jobb.
Fabregast sem azért nem szeretném ide, mert drága, hanem azért mert látszik rajta, h neki a jelenlegi helyzet tökéletes, nem nagyon mozdít semmit azért, h itt játszhasson. Plusz még én ott sem tartom annyira jónak, mint a fórum nagy része, jó lenne ide, segíthetne nekünk, de az ő leigazolása sem létfontosságú.
Na a végére kicsit elkalandoztam.
:wink: :P
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2011.06.19. 14:31:54

Andris írta:Hű ez a gyerek mi savat fog tőlem kapni, ha nem lesz valami extra gólvágó isten...
28+11, hihetetlen.
Röhej, én elöljáróban odaítélem neki a Csigrinszkij vándorkupát, mint akin a legtöbb pénzt vesztjük egy év alatt, 20-25M a reális piaci ára. Sokkal szívesebben láttam volna Rossit jövőre a csapatban, mint ezt a one-season wondert. Nagyon remélem, h azért majd rámcáfol, én lennék a legboldogabb...
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.19. 14:31:46

Bob_Marley írta:
lluisllach89 írta: Annyira meg tudjátok lovagolni a sztereotípiákat hogy az fájdalmas.

Aki technikás, gyors, az tud cselezni, vagyis mindig ezt csinálja, vagyis nagyképű, nem csapatjátékos, de ne csináljuk már ezt..

Meg tudja csinálni, ha kell meg is fogja, ha passzolni kell azt fog. Azt fogja tenni amit Pep mond és amit megkíván a csapatérdek. Ennyi.
Utolsó mondat legyen így!Ámen!Az elejéhez nem írtam, hogy nem csapatjátékos, tovább szőve, hogy nagyképű stb már túlzás részedről!Rossi jönne, jött volna fel sem merülne ilyen dolog, mert ő csapatjátékos, Sanchez meg legyen az, de igaz én nem láttam annyit játszani, mint ti, alapból olaszból spanyolba nem szoktak jól kijönni az igazolások, de fogjuk rá sztereotípia, a VB-n is kevés összjátékot láttam tőle, de mondom váljon be, én is megadom neki a türelmet, nem lesz egyszerű dolga!De továbbra is úgy érzem a kicsi olasz esetében sokkal kevesebb lenne a kérdőjel!!!!!!!!
Sry, nem rád akartam kivetíteni az egészet. Egyszerűen úgy gondolom hogy ő lenne a legmegfelelőbb erősítés, remélem a végén nem pár millió miatt fogunk lecsúszni egy ekkora fogásról.

Rossi vs AS dologhoz meg még annyi, hogy sokan úgy vélik hogy egyenes út vezet a Villareal játékrendszeréből a miénkig, valmint hogy Rossi tapasztaltabb. Ő tipikus góllövő, de a chilei meg sokkal dinamikusabb, kiszámíthatatlanabb ami a szélen nagy előnyére válik, másrészt játékintelligenciában is veri az olaszt, szerintem.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Válasz küldése
cron