Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.12. 12:30:53

FtcSikiHun írta:és honnan a francból veszítek, hogy Villanova ugyan azt akarja játszani ami már egy jó éve nem nagyon működik?
112-27-es jelenleg a gólkülönbség, ez sok mindenről árulkodik, csak arról nem, hogy ne működne. Egy tökéletes rendszer meg utópia, senki nem csinálta még meg.
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.05.12. 12:26:12

és honnan a francból veszítek, hogy Villanova ugyan azt akarja játszani ami már egy jó éve nem nagyon működik?
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.12. 12:24:32

Bob_Marley írta:Én is csak hüledezve olvasom kiket akarunk igazolni.
socioval egyet értek, lehet itt beválna Bale, de Jordi Alba ezerszer hasznosabb nekünk mint ő.
Se Neymar, se Bale ne jöjjön, végre eljutottunk oda, hogy az utóbbi pár évben a régi gyökerekhez visszatérve a csapategységre, törekszik a vezetés s a saját nevelésekre, erre most Bale meg Neymar hírek....Kérdezem ki fog itt védekezni?Mert Bale nem védő, Alves oldala eddig is puskaporos hordó volt, Bale-el mindkét oldalon 2 futóember lenne.Vagy amit itt írtak 3 védős felállás...És Alves-Bale két szélső, továbbra is tartom a 3 védős felállás kockázatos.

Én azért bízom Rosellékben meg Zubiban meg Titoban is, hogy csak a sajtó kreálja ezeket a híreket, mert egyik játékos sem illik bele a koncepciónkba.
Szerintem Adriano - Bale - Alba kb. hasonló stílusú játékos. Persze csak nagyvonalakban, de kb. ugyanaz az inkább-támadok-mint-védekezek hátvéd. És az Alves - Adriano párossal sem voltak hatalmas gondok.

Csak emlékeztetőül mondanám, hogy Adriano-t úgy igazoltuk, hogy legtöbbször bal oldali középpályás volt a Sevillában, kényszerből tették be néhányszor védőnek.

Ez a Bale hol jó kérdés kb. olyan, mint a Messi szélen vagy középen. Azt is láttuk, hogy simán megoldás a jobbszélen Messi, középen meg ugye szezononként közel 90-100 gólban benne van. Bale is oda van téve, ahol a legjobb a csapat számára, de hátvédként is lehetne rá számítani.

Alba előnye a hét évnyi La Masia, de én nem vagyok meggyőződve, hogy jobban védekezik, mint pl. Adriano. Ráadásul 170 centi, totál elfogyunk magas emberekben. Mondjuk 30 millió pluszt nem ér 10-15 centi. :D

szerk.: Ezen a beadás dolgon gondolkozzatok már. Alves miből szórja az évi 10-15 gólpasszát? Beadásból. Igenis fontosak a szélről betett labdák, amelyből nem csak az létezik hogy fut a hátvéd, és lendületből beíveli a csatár fejére.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barca99 2012.05.12. 12:28:17-kor.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.05.12. 12:22:03

Ez a topic is kezd olyanná válni mint a Barca vs. Real topic...

A barca játékába nem illik bele Bale. Teljesen adom Daffy véleményét. Egyszer már leírtam még egyszer nem akarom.
Ha van eszünk nem vesszük meg 40-50 millióért. Az akkora pénz kidobás lenne... Mint kb az Eto'o-Ibra ügy.

Ő egy futóbolond, szélső, aki jól ad be. Mi mikor apelláltunk kontrákra,beadásokra ? soha.

Mondjátok hogy alapból balhátvéd... akkor ennyi erővel vegyük meg Djourou-t mert ő meg régen csatárt volt. :roll:
Nem hiába nem játszik ott.



Neymar...max ha ingyen jön 2 év múlva.
Abi & Tito
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.12. 12:15:30

látom, gyors a gyerek, meg minden, de mit is csinál tulajdonképpen?? elfut a szélen, villámgyorsan és aztán szélről beadás...
1., mikor van olyan, hogy a Barca ilyen üres területre fut be??? semmikor! felállt védelem ellen ez nem menne.
2., kinek adja be? pl. Messi fog bent álldogálni és fejelgetni a gólokat???
3., amikor majd megy a tiki-taka és körbepasszolgatás, mert az fog menni, ezt játsza a csapat évek óta, ezt tudja xavi, busi és a többiek, akkor mit fog csinálni???
4., egyszer nem láttam védekezni!!!
albát ezért jobbnak tatom, bár való igaz, ő sem igazi balhátvéd...
kövezzetek meg, de alves válogatott társát is elnézném itt: andré santost. adrianotól azért jobb!!! persze abidalt nem éri fel.... :)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.05.12. 12:09:30

FtcSikiHun írta:
Messa írta:Nem láttam sok Spurs meccset, de erre emlékszem:

http://www.youtube.com/watch?v=Pp0ZUdopxjY

Összevágott videó meg minden, de azért na..

És itt nem egy brazil másodligás védőt bolondított, hanem egy bizonyos Maicont...
És akkor ez:

http://www.youtube.com/watch?v=R_0HvOtr ... re=related
és szerintetek mikor sprintelne ilyeneket? nem kontracsapat a barca,bale legnagyobb erénye ezzel meghal. mikor van lehetősége mindent ellődözni? soha. vennétek egy csórit,aki a gyorsaságából él egy olyan csapatba,akik az ellenfél tizenhatosán passzolgat. hát,eszem-fszom megáll
mutasson valaki 3 olyan meccset,amikor egy futó hiányzott a barcából
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.05.12. 12:00:47

Messa írta:Nem láttam sok Spurs meccset, de erre emlékszem:

http://www.youtube.com/watch?v=Pp0ZUdopxjY

Összevágott videó meg minden, de azért na..

És itt nem egy brazil másodligás védőt bolondított, hanem egy bizonyos Maicont...
És akkor ez:

http://www.youtube.com/watch?v=R_0HvOtr ... re=related
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2012.05.12. 11:57:48

Messi-Ini írta:Azaz,ócsároljátok csak a gyereket,osszátok orrba-szájba,annál jobb lesz...
A fórum nagy része ugyanúgy ellenezte Guardiolát,Masch-ot,sőt,még Sanchezt is,mert sokan inkább Rossit preferálták,és láttuk mi lett belőlük...
Mascheranot egy agyatlan favágónak tituláltátok,és hát láttuk mi lett abból a bizonyos "agyatlan favágóból"!
Amúgy meg,Alves mivel csinál többet annál,hogy elfut és beadja a semmibe???Bale is kb. ezt csinálná,csak ő mondjuk be is tudná adni normálisan a labdákat,amiből azért veszély is lehetne...Mert azért elég sok olyat láthattunk,hogy Alves elment a szélen, PONTOSAN tette középre,és gól lett a vége...Amúgy tényleg,Alba ennél mivel tudna többet nyújtani???Ő végigcselezné magát az ellenfél védőin,és bevágná az üres kapuba?Ő balhátvéd lenne,nemtudom mit vártok tőle...
Ja és amúgy,egyszer már leírtam,de akkor senki nem reagált rá,ezért megteszem még1x.:
Bale eredeti posztja balhátvéd,ő 1-2 éve játszik balszélsőt,míg Jordi Alba életében nem volt védő...Attól hogy egy meccsen néha helyet cserél Mathiuvel pár támadás erejéig,attól nem lesz balhátvéd emberek...
A csapat kb. 170cm-es átlagmagasságára tényleg lehet építeni a jó beadásokkal :lol:
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.12. 11:53:42

Nem láttam sok Spurs meccset, de erre emlékszem:

http://www.youtube.com/watch?v=Pp0ZUdopxjY

Összevágott videó meg minden, de azért na..

És itt nem egy brazil másodligás védőt bolondított, hanem egy bizonyos Maicont...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.12. 11:28:47

MessiFan írta:Na akkor mindenki egyetért abban, hogy vegyük meg Ashley Cole-t! :)
Ő amúgy sosem volt szimpatikus, talán még az Arsenalos korszakában, de tény hogy jelenleg a posztján talán a legjobb.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.05.12. 11:05:26

Neymar minek ide-.-.- Elvenné a figyelmet Messiről.Messi tuti nem jönne ki vele jól..idejön és lopja a góljait meg ugrál jobbra balra. Nem kell Neymar,mert van egy Messink aki 3 Neymarral felér -.-
Ez elég primitív hozzászólás volt, de valami sajnos van benne. Messi egyértelmű első számú sztár akar lenni a csapatban. Nekem mindaddig nincs is vele bajom, amíg így teljesít.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.12. 11:03:42

Na akkor mindenki egyetért abban, hogy vegyük meg Ashley Cole-t! :)
Persze nem gondoltam komolyan, de ha már baloldali VÉDŐT akarunk venni, akkor ne egy olyan legyen aki csak azért rohan vissza védekezni, hogy egyel többen legyünk hátul.
Én is azt vallom, hogy egy Abidalhoz hasonló védőt kellene venni, aki jól védekezik, de a támadásoknál is hasznos, még ha nem is olyan szinten mint 1 Bale.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.05.12. 10:47:48

Bob_Marley írta:Én is csak hüledezve olvasom kiket akarunk igazolni.
socioval egyet értek, lehet itt beválna Bale, de Jordi Alba ezerszer hasznosabb nekünk mint ő.
Se Neymar, se Bale ne jöjjön, végre eljutottunk oda, hogy az utóbbi pár évben a régi gyökerekhez visszatérve a csapategységre, törekszik a vezetés s a saját nevelésekre, erre most Bale meg Neymar hírek....Kérdezem ki fog itt védekezni?Mert Bale nem védő, Alves oldala eddig is puskaporos hordó volt, Bale-el mindkét oldalon 2 futóember lenne.Vagy amit itt írtak 3 védős felállás...És Alves-Bale két szélső, továbbra is tartom a 3 védős felállás kockázatos.

Én azért bízom Rosellékben meg Zubiban meg Titoban is, hogy csak a sajtó kreálja ezeket a híreket, mert egyik játékos sem illik bele a koncepciónkba.
Tegnap én is hasonlóra gondoltam, amikor azt írtam, hogy nem kéne visszatérni a Laporta-Txiki féle Csigrinszkij, Keirrison, Hleb, Henrique lúzervonalba. Na Bale vagy Neymar nem gyenge játékosok, de nem hiszem, hogy pont ebbe a csapatba valók. Bale igazi brit futballista, brit csapatba való. Neymar a színezgetés mestere, az európai fociba nem egyszerű belerázódni. Ráadásul itt fegyelem van, ami Brazíliában nem erőssége a játékosoknak. Amíg az a legnagyobb gondja, hogy milyen legyen a haja, addig nem ő lesz az a játékos, akinek a Barçának szüksége van!
Kép
Kép
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.05.12. 10:28:46

Neymar minek ide-.-.- Elvenné a figyelmet Messiről.Messi tuti nem jönne ki vele jól..idejön és lopja a góljait meg ugrál jobbra balra. Nem kell Neymar,mert van egy Messink aki 3 Neymarral felér -.-
És akkor mi van?
Már évek óta mondogatjuk azt, hogy ne csak 1 személyes legyen a csapat.
De Pep ezen baszott változtatni...
Mellesleg szerintem se jöjjön. Ezen a kontinensen nem élne túl 2 fordulót...
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2012.05.12. 09:57:06

Barcaman1993 írta: Csak, hogy tiszta vizet öntsek a pohárba: Alves olyan 40-50 milliót ér jelenleg, míg Tourét 30 milláért passzoltuk el. A többi, amit meg írsz a Laporta rendszer hülyesége volt...
Mindenki annyit ér amennyit adnak érte. Alves konkrétan 29 éves múlt, a reális piaci értéke 20, nagyon max. 30 millió körül lehet főleg annak fényében, hogy az idei szezonja eléggé közepesre sikeredett. Noname értékelésével tökéletesen egyetértek, Bale és Alves egyszerre nem férne meg a pályán és Bale hosszútávú megoldás lehetne a maga 22 évével. Verthongent a héten már összeboronálták a Spurs-szel 8millió font körüli összegért így szerintem (ha tényleg igaz a hír, hogy Frank De Boerral BCN-ban van) 10 millió euró körüli összegért már mozdítható lenne.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.05.12. 09:50:37

Kis összefoglaló. A legújabb hírek szerint Bale a kiválasztott. Először is: a fene meg fogja az egész kasszát egy emberre elhasználni. Bale remek játékos, de védekezésben nem az! Ő támadásban jó. A Tottenhamnek láttam pár meccsét régebben és most. Régebben valóban balszélső védőt játszott Bale, de azóta vannak ilyen remek statjai, mióta feljebb lett tolva. Bale egyetlen esetben érné meg: ha Alves megy kb 30ért, akkor Bale jöhet 35-ért és így a védekezőbb felfogású Montoyáé lenne a másik szél. Alba kiegyensúlyozottabb és jobban illik a játékunkba, szerintem legalább olyan jól járunk vele és kb 15ből megszerezhető.
Középső védő posztra ugyebár mindenkinek T.Silva a favorit, de kérdéses h megszerezhető-e. Ellenben de Boer Vertonghenes ötlete szerintem kiváló. Hiányoznak a csapatból a magas emberek, Verthonges magas, kiegyensúlyozott, és bár nem sok Ajax meccset láttam idén, de nem ügyetlen, továbbá nem lassú. Ha T.Silvát nem lehet megszerezni, akkor 15-ért jó eséllyel elhozható lesz Vertonghen.
A Neymaros cikkek pedig vicckategóriák. Ahhoz h jöjjön Villa le kéne lépjen. Nos, kétlem h el akarjuk adni Villát, vagy le akar lépni.


Azért mondjuk az jó dolog h legalább olyanokat kovácsol össze velünk a sajtó, akik valóban erősítést jelentenének.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiBarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2011.08.22. 14:44:34
Tartózkodási hely: Érd

2012.05.12. 09:46:09

Messi-Ini írta:
K900 írta:A bale,neymar,vertonghen 3-as azért ütne. :D

áááá ne is most,mindjárt a nadrágomba élvezek :D ha ez a 3-as jönne,szerintem széttütnénk mindenkit :D
Neymar minek ide-.-.- Elvenné a figyelmet Messiről.Messi tuti nem jönne ki vele jól..idejön és lopja a góljait meg ugrál jobbra balra. Nem kell Neymar,mert van egy Messink aki 3 Neymarral felér -.-
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.12. 09:37:41

K900 írta:A bale,neymar,vertonghen 3-as azért ütne. :D

áááá ne is most,mindjárt a nadrágomba élvezek :D ha ez a 3-as jönne,szerintem széttütnénk mindenkit :D
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.12. 09:09:41

Én is csak hüledezve olvasom kiket akarunk igazolni.
socioval egyet értek, lehet itt beválna Bale, de Jordi Alba ezerszer hasznosabb nekünk mint ő.
Se Neymar, se Bale ne jöjjön, végre eljutottunk oda, hogy az utóbbi pár évben a régi gyökerekhez visszatérve a csapategységre, törekszik a vezetés s a saját nevelésekre, erre most Bale meg Neymar hírek....Kérdezem ki fog itt védekezni?Mert Bale nem védő, Alves oldala eddig is puskaporos hordó volt, Bale-el mindkét oldalon 2 futóember lenne.Vagy amit itt írtak 3 védős felállás...És Alves-Bale két szélső, továbbra is tartom a 3 védős felállás kockázatos.

Én azért bízom Rosellékben meg Zubiban meg Titoban is, hogy csak a sajtó kreálja ezeket a híreket, mert egyik játékos sem illik bele a koncepciónkba.
Kép
Kép
Kép
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.05.12. 08:52:22

matador írta: Ha egy játékost kell mondani, aki illene ebbe a rendszerbe: Mario Götze. Nálam amúgy jobb játékos is, mint Neymar.
Sztem Götze az inkább középályás és nem pedig csatár. :) Egyébként sztem Vertonghen érkezésére van most a legtöbb esély.Árrban is megfelelő lehet, és ráadásként Franck de Boer kölyke a srácc. :lol:
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2012.05.12. 08:43:01

Neymar és Bale pont ezért nem illik a Barcába, mert ők az egyéni villanások emberei, nem pedig a csapatszintű megoldásoké.
Az egyéniség elnyomása az ami miatt idén csak egy kupát nyerhetünk.
Remélem Tito ezt észrevette a kispadról, és változtat ezen majd.
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2012.05.12. 08:37:43

En ugy latom, h meg lehetne oldani az Alves-Bale egyutt jatszatasat. Legalab lenne ket szelunk is tamadasban. Mikor az egyik fellepne a masik visszazar es kesz. Szerintem variacioban, es az ellenfel osszezavarasaban igen is jol jonne (csak ugye nehogy mi is osszezavarodjunk)!
En megoldhatonak latom!
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.05.12. 08:32:42

A bale,neymar,vertonghen 3-as azért ütne. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.11. 23:05:54

Mikaos írta:Bale és Alba:
Nem látok olyan nagy különbséget a két játékos posztja között. Mindketten ugyanúgy képesek hátvédet és szélső középpályást is játszani.
Alba Barca-nevelés, jobban ismeri a játékunkat, és a Ligában játszik évek óta.
Bale új színt hozhatna a játékunkba, ő is jól bánik a labdával, a gyorsasága mellett erőteljes a felépítése.

A pénz kérdése meg nem a mi dolgunk.
Egyébként, ha Bale jönni fog drágán, akkor biztos vagyok benne, hogy a két játékos közötti árkülönbözet előbb-utóbb ki fog egyenlítődni - Bale a világ (második) legerősebb bajnokságának egyik sztárja, szóval én akkor sem fogom félteni a Barca pénzügyi helyzetét, ha nem Albát választják 15-ért.
Sztem sem kell a Barca anyagi helyzetét félteni, de nem tartom szimpatikusnak az eltúlzott költekezést, de erről majd akkor irok, ha tényleg jön Bala, és tényleg nagyon drágán. A legnagyobb bajom nekem az, h sztem Alves-zel együtt már sok lenne Bale is. Már Rijkaard alatt Belettii-Gio párosnál megvolt, h mig előbbi támadóbb felfogású volt, is többet ment fel, utóbbi defenzívebb, többet maradt hátul. Most ez így borulna, és lehet, h ez már a védekezésünk kárára menne. Bale-t csak akkor tudnám itt elképzelni, ha Alves menne, és egy védekezőbb szellemű jobbhátvéd jönne a helyére. De annak örülnék, ha minden maradna a helyébe. Alves maradna, és olyan balhátvédet igazolnánk, aki úgy ahogy pótolni Tudná Abidal hatalmas védelmi munkáját.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2012.05.11. 22:46:28

Bale és Alba:
Nem látok olyan nagy különbséget a két játékos posztja között. Mindketten ugyanúgy képesek hátvédet és szélső középpályást is játszani.
Alba Barca-nevelés, jobban ismeri a játékunkat, és a Ligában játszik évek óta.
Bale új színt hozhatna a játékunkba, ő is jól bánik a labdával, a gyorsasága mellett erőteljes a felépítése.

A pénz kérdése meg nem a mi dolgunk.
Egyébként, ha Bale jönni fog drágán, akkor biztos vagyok benne, hogy a két játékos közötti árkülönbözet előbb-utóbb ki fog egyenlítődni - Bale a világ (második) legerősebb bajnokságának egyik sztárja, szóval én akkor sem fogom félteni a Barca pénzügyi helyzetét, ha nem Albát választják 15-ért.
Válasz küldése