Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2012.07.17. 22:45:14

Csak nekem tűnik kicsit rövidnek a játékos keret vagy másnak is ?
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.07.16. 20:24:24

azt nem tudja valaki, hogy mi a helyzet Rami-val??? nyár elején Silva és Martinez mellett 3. lehetséges jelöltként említették, a francia válogatott és a Valencia alapembere lett. róla nincs szó, hogy érdeklődnénk utána???
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.07.16. 15:02:10

Mit tudni Bojánrol ? Ugy tudom a Róma elküldi.
Fecó
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2012.07.16. 14:52:38

Castiel írta:
Kluivertinho írta:... Említettétek itt Koscielnyt, hát: :lol: :lol: :lol: Kb. Csiga szint, fölöslegesen kidobott pénz lenne, én még az 5 milliót is sajnálnám rá.
Ezzel egyáltalán nem értek egyet. szerintem ő egy jó védő Vermaleen-el 2-en egy nagyon stabil középső védőpárost alkotnak. sokan kritizálták is Blanc-t, mert nem őt játszatta, hanem Mexés-t.(aki szerintem szintén nem olyan rossz mint ahogy azt a pályafutása igazolja) Koscielny egy kv-hez képest elég gyors játékos, s agilis is mellé, ami ugyan elengedhetetlen ezen a poszton, de mivel Angliában is kiemelkedik ilyen szempontból ide tökéletesen jó lenne. Főleg hogy nem Világklasszis, a fizetése nincs az egekben, s talán nem is reklamálna, ha nem minden meccsen lenne kezdő. :)
Viszont nagy hibaszázalékkal játszik, sokszor dönt rosszul, ide szerintem semmiféleképpen nem férne be, írtad Te is, hogy nem világklasszis. Jó ő ott, ahol van. :) Nem azt mondom, hogy minden áron világklasszist kell hozni, de olyat, aki azzá válthat és szerintem Koscielny nem ilyen emberke.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.16. 13:32:13

fanbarca írta:Stabil a teljesítményük. Stabilan kapnak minden meccsen 1-2 gólt. (Néha 8-at :D)
Azért nem igazán így van... nem volt középpályája az Arsenalnak, főleg nem védekező. Wili sérült volt sokáig diaby is... Song tolta végig a szezont... szerintem ő egy jó védő, s bizonyítani is fogja jó lenne ő nekünk... de igazad van Zubiék eldöntik.... Mást nem elviszik az Égert :D :D :D

Hoppá az előző hsz-om eltűnt, pedig jó volt, de lehet off lett azért...:)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.07.16. 13:23:21

Castiel írta:Ezzel egyáltalán nem értek egyet. szerintem ő egy jó védő Vermaleen-el 2-en egy nagyon stabil középső védőpárost alkotnak.
Stabil a teljesítményük. Stabilan kapnak minden meccsen 1-2 gólt. (Néha 8-at :D)

Nem gondolom, hogy jó lenne Koscielny megszerzése. Valaki mást kéne hozni. Említettétek Zapatat, én nem tudom. Szerintem ő sem lenne a legjobb döntés. Hagyjuk ezt a Zubira és Titora. Lehet, a végén egy teljesen ismeretlennel hozakodnak elő, ennek több az esélye, mint annak, hogy sztárt vegyenek. :) Vkp-t kell igazolni, Song-ot én is említettem, de nem elég jó a szűrésben, majd meglátjuk.
Castiel írta:Hát szerintem mi nem Real Madrid vagyunk.
Mondasz valamit. :wink:
més que un club
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.16. 12:47:09

S.Agüero írta: tényleg jó lenne szétnézni a kieső Villarrealnál.
Vannak ott jó védők. Zapata, Musacchio, Marchena.
Lehet itt is válogatni, és szerintem szívesen el is jönnének, drágák sem hinném, h lennének.
:wink: :)
A múltkor én is felvetettem ezt a lehetőséget,de hamar leoltott egy-két ember hogy ez nem FM...stb.Marchenát leszámitva, aki már azért eléggé koros játékosnak számit mostanság, én is inkább a Musacchio vs Zapata vonalat támogatom. :wink: Szerintem olcsón meg is szerezhetőek, és sztem nincs bennük nagy kockázat mint pl.koscielny-nél. :idea:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2012.07.16. 13:02:35-kor.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.07.16. 12:41:46

Castiel írta:
MichaaBee írta:...:shock: Isten őrizz, hogy a spanyol Pepe ide jöjjön. Hogy jut valakinek eszébe, hogy azt a hentest idehozzuk?
Hát szerintem mi nem Real Madrid vagyunk. kordában tudjuk tartani játékosainkat. Pl.: Mascherano a Liverpoolban amellett hogy villogtatta tehetségét, elég masszív formában henteskedett is.. talán negatív csúcsot is állított fel akkor piros lapjai számával. S mi lett belőle itt Barcelonában? Egy cikk után szabadon "Mascherano: Hentesből, tanár."
Meg amennyit itt játszana, csak pihentetésekkor lépne pályára.:)
Kevered a szezont a fazonnal. :) Nem ugyanaz kemény belépőkkel játszani Angliában, mint Spanyolországban 8 hónapos eltiltást érő cselekedetekkel előrukkolni. :roll: Mascherano csak simán egy pályán kemény, azonkívül ízig-vérig szerethető ember, míg Marchenáról, Pepéről, Ibrahimovicsról én ezt nem tudnám elmondani. Ne most össze a játékstílust a személyiséggel! :wink:

És nem kell megint jönni a Real Madriddal, hogy mekkora nyomorékok, akik nem tartják kordában a játékosaikat, ugyanis a henteskedés amit csinálnak (csak Clásicókon), az Mourinhón múlik és nem a Real Madridon. Mi sem vagyunk isteni adottságú lelkészek, a legjobb módunk az emberek kordában tartására az volt az elmúlt években, hogy vagy rögtön, vagy egy szezon után megváltunk tőlük. (Deco, Ronaldinho, Eto'o, Ibrahimovic)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
krosz31
Jugador del Barça
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.11.04. 13:08:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2012.07.16. 12:33:11

van egy fiatal játékos aki szintén az arsenal-ban játszik, mégpedig alex song...védekező középpályás de védőt is tud játszani...25 millió euró a kivásárlási ára...talán még beleférne a költségvetésbe,bár koscielny-t én is jónak találom...
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.07.16. 12:29:40

MichaaBee írta: Ha már Romeut nem hozzuk vissza, akkor vkp-t tényleg halászhatnánk a Villarrealból, de középhátvédet aligha ott fogunk megfelelőt találni.
Noha körülbelül az egyetlen a Villarreal komoly játékerőt képviselő játékosai közül, akit idén még nem hoztak szóba velünk (Volt itt ugye Soriano, Borja Valero, Rossi, Nilmar, Musacchio), de szerintem Gonzalo Rodriguez jó lenne. Annyira vészesen nem idős még, feltehetőleg jól tűrné, hogy Puyol, Pique és Masch is előtte van, nem is lehet túl drága.

Úgy érzem idén ne fogunk TS, Hummels, Javi Martinez-kalibert hozni, a fiatalokban egyelőre még nem 100% a bizalom (láttuk tavaly Fontást, idén halljuk a Muniesa-híreket), középhátvéd viszont kell, megőrülni nem fogunk, szóval szerintem ideje realizálni a vágyainkat és idén még nem Puyol hosszútávú utódját, hanem egy stabil 3-4. khv-t kell keresni.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.16. 11:57:43

MichaaBee írta:...:shock: Isten őrizz, hogy a spanyol Pepe ide jöjjön. Hogy jut valakinek eszébe, hogy azt a hentest idehozzuk?
Hát szerintem mi nem Real Madrid vagyunk. kordában tudjuk tartani játékosainkat. Pl.: Mascherano a Liverpoolban amellett hogy villogtatta tehetségét, elég masszív formában henteskedett is.. talán negatív csúcsot is állított fel akkor piros lapjai számával. S mi lett belőle itt Barcelonában? Egy cikk után szabadon "Mascherano: Hentesből, tanár."
Meg amennyit itt játszana, csak pihentetésekkor lépne pályára.:)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.07.16. 11:49:43

Castiel írta:Bár egy játékos elég lehet. mondjuk Marchena.
:shock: Isten őrizz, hogy a spanyol Pepe ide jöjjön. Hogy jut valakinek eszébe, hogy azt a hentest idehozzuk?

Ha már Romeut nem hozzuk vissza, akkor vkp-t tényleg halászhatnánk a Villarrealból, de középhátvédet aligha ott fogunk megfelelőt találni.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.16. 11:35:21

Kluivertinho írta:... Említettétek itt Koscielnyt, hát: :lol: :lol: :lol: Kb. Csiga szint, fölöslegesen kidobott pénz lenne, én még az 5 milliót is sajnálnám rá.
Ezzel egyáltalán nem értek egyet. szerintem ő egy jó védő Vermaleen-el 2-en egy nagyon stabil középső védőpárost alkotnak. sokan kritizálták is Blanc-t, mert nem őt játszatta, hanem Mexés-t.(aki szerintem szintén nem olyan rossz mint ahogy azt a pályafutása igazolja) Koscielny egy kv-hez képest elég gyors játékos, s agilis is mellé, ami ugyan elengedhetetlen ezen a poszton, de mivel Angliában is kiemelkedik ilyen szempontból ide tökéletesen jó lenne. Főleg hogy nem Világklasszis, a fizetése nincs az egekben, s talán nem is reklamálna, ha nem minden meccsen lenne kezdő. :) Mellé meg az az 5 millió amit írtál, hát szerintem gondolkodni sem kéne rajta. Más dolog hogy Wenger hallani sem akarna erről, teljesen pletyka szint ez még. én még azt is el tudom képzelni, hogy nem igazolunk senkit. lehet csak télen.
S.Agüero írta:Ahogyan mondja Attika25, tényleg jó lenne szétnézni a kieső Villarrealnál.
Vannak ott jó védők. Zapata, Musacchio, Marchena. Középre pedig ott van akit már pár éve is majdnem megszereztünk, Senna, de Borja Valero is jó kis spíler.
Lehet itt is válogatni, és szerintem szívesen el is jönnének, drágák sem hinném, h lennének.
:wink: :)
Szerinte sem rossz 5let :) Bár egy játékos elég lehet. mondjuk Marchena.
ő rutinos jó védő padra kb jó is lenne s beszállva segíthetne. amolyan perememberként. De csak akkor ha a fiatajainkkal tényleg nem számolnak, mert én azt mondom akkor is hogy a Bartra-Fontas 2 nem lenne rossz nekünk kupa meccseken(ahol még 2-3 osztályú csapatok az ellenfelek) játszhatnának is. s kiderülne mennyit fejlődtek, vagy legalább hogy milyen irányban haladnak.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2012.07.16. 11:20:21

sura írta:Afféle "hátha beválik" alapon már érkezett Lombán a B kerethez, nincs szükség még egyre. Kész klasszisjátékost kért Vilanova - aztán vagy megkapja, vagy jobb a semmi.
Lombánnak nincs semmi köze, és nem is lesz semmi köze az első csapathoz szvsz. Sokan távoztak. Azért jött, hogy bennt maradjon a B csapat a segunda divisiónban. Volt már ilyenre példa. Kizártnak tartom, hohy a nagycsapatba szánják.
Kép
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.07.16. 04:13:16

Afféle "hátha beválik" alapon már érkezett Lombán a B kerethez, nincs szükség még egyre. Kész klasszisjátékost kért Vilanova - aztán vagy megkapja, vagy jobb a semmi. Ha nem Muniesaban gondolkodik, akkor mindenki jobban jár, ha kölcsönbe az Ajaxhoz megy és ahol a Barca sok barátja állandóan látja. Tello ügyét meg nagyon elszúrták. Szerződtetni kellett volna és visszavásárlási opcióval eladni.
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2012.07.15. 14:03:04

Llorente simán ott van a legjobb csatárok között. daffy leírta, hogy a mérkőzéseinek 30%-án lő gólt. 53 meccsen 30 gólt szerzett, ami annyit jelent, h a meccseinek 55-56%án talált be a legutóbbi szezonban, de az elmúlt 3 év átlaga is 50%. Ha megnézed milyen kiszolgálást kap, ez elég jó aránynak számít. Martinez pedig egyáltalán nem rossz, hajtós, mindenhova odaér, sokszor volt a csapata legjobbja az elmúlt idényben. Említettétek itt Koscielnyt, hát: :lol: :lol: :lol: Kb. Csiga szint, fölöslegesen kidobott pénz lenne, én még az 5 milliót is sajnálnám rá.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.07.15. 13:39:20

Ahogyan mondja Attika25, tényleg jó lenne szétnézni a kieső Villarrealnál.
Vannak ott jó védők. Zapata, Musacchio, Marchena. Középre pedig ott van akit már pár éve is majdnem megszereztünk, Senna, de Borja Valero is jó kis spíler.
Lehet itt is válogatni, és szerintem szívesen el is jönnének, drágák sem hinném, h lennének.
:wink: :)
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.15. 12:20:56

Az a marha nagy helyzet, hogy dobálózunk itt a tuti igazolásokkal (T. Silva, Hummels), de a világon semmi garancia nincs rá, hogy nálunk is, a mi játékrendszerünkbe is olyan kimagaslót tudnának nyújtani. A spanyol egész más foci kultúra, a mi játékunkban meg különösen összetett a védők feladata. Martinez több poszton bevethető és a spanyol ligában játszik, ez mindenképp óriási előny, emellett ismeri a csapat felét és annak játékát is, ez sem mondható hátránynak. Tény, hogy az a 40 milla (48 milla) [auto_cenzúra] sok, de azt sem szabad figyelmen kivül hagyni, hogy 23 éves, tehát 8-10 évig megoldást jelentene védő és védekező középpályás poszton. Az ára pedig azért annyi amennyi, mert egyrészt nem eladó, másrészt nem is akar elmenni. Az meg elég hülye felfogás, hogy csak az a jó játékos aki nyert ezt vagy azt. Ronaldinho pl. semmit sem nyert mielött hozzánk jött, de még lehetne sorolni egy darabig az ilyen példákat. Ha azt nézzük, hogy ki mit nyert akkor gyakorlatilag 2-3 csapatból lehetne igazolni.

Szóval nem azt mondom, hogy hozzuk el 40+ milláért, de kockázatot tekintve talán nála lenne a legkisebb.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.07.15. 11:09:27

barca99 írta: Aztán kijött, hogy nem minőségi a keretük (vagyis a padról nem tudnak beállni igazán jó játékosok), teljesen elkészültek a szezon végére, és ez lett az eredménye. Bielsa pedig marad.
Véleményem szerint pont ezzel írod le miért lehet középcsapatnak hívni a Bilbaot.Ez nem degradálás vagy rossz minősítés.Vannak jó játékosaik,d e alapvetően a csapatuk a középmezőnyben van elég régóta (ha éppen nem a kiesés ellen harcol) a bajnokságban, s a Liga számít igazán ott mutatkoznak meg az erőviszonyok.

S amúgy abszolút szimpatikus csapat, az elvekkel a játékokkal, ahogy játszanak s pl azzal ha azt mondom rájuk középcsapat egy spanyol első osztályban nem gondolom, hogy lenézők lennénk velük kapcsolatban.
De látni kell nincs olyan keretük amely elég lenne.

A mondandód többi részével teljesen egyet értek!!!Martinez résszel, igazolás résszel
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.15. 11:02:49

daffy írta:
Barcaman1993 írta: Nem tudom Te hol élsz? Végülis sok csapat szeretne ilyen középszerű játékosokat, akik EB-t, VB-t nyertek, Copa del Rey és EL döntősök. Sztem sok csapat elfogadná azt a középszerű Llorrentét, aki 30 gólnál is többet vert 1 szezonban egy spanyol középcsapatban. Nevetséges ez az egész... Csak tudnám, hogy mit kéne még nekik felmutatni?
te hol élsz? eb,vb? melyikhez volt sok közük? sylvinho többszörös bl győztes,3 spanyol bajnoki címmel és 2 kupával. ettől ő nagy spíler volt?
llorente 27 éves korára a bilbaoban játszik, a meccsek 30%-án lő gólt,ez aztán a klasszis játékos
martinez mit mutatott? a nagyok ellen sokszor betlizik,hihetetlenül túl van értékelve
csak hogy a te megnyerő stílusodban válaszoljak :roll:
Nem tudnál 2 olyan játékost mondani, aki beférne jelenleg a spanyol válogatott kezdőjébe a középpályára... Azt meg mindannyian jól tudjuk, hogy a jó öreg Llorrentenek kellett volna az EB-n játszania, csak volt 1 jó edző.

Hozhatod itt a példákat, vagy LG, vagy akárki más (és igenis Sylvinho jó játékos volt, az már kérdés, hogy volt helyette egy Gionk, Abidalunk, stb.). De ezer számra lehetne sorolni a játékosokat, akik nem voltak világklasszisok, de zsákra nyerték a címeket, és olyanok is akik messze sokkal jobbak voltak annál amit elértek. Totti? Utóbbi 15 év sztem legjobb játékosai közé tartozik. Aztán a tudásához képest, mégis mennyivel szerényebb pályafutást tudhat be?

Úgy látom fölösleges magyarázni, mert ha jól veszem ki akkor, csak Messi és Ronaldo az igazán jó játékos. Az agyamat eldobom. Pocskondériázhattok itt a fórumon ameddig akarjátok, de ilyeneket írni... Mindenki más, de sztem összetennéd mondjuk a kezed, ha mondjuk Javi Martinez játszana Khedira helyett.

Ha jól tudom Te madridi kötődésű vagy. Akkor mit szólsz Modrichoz? Az ég egyadta világon semmit nem tett le ehhez a 2 emberhez képest, de az ára a hírek szerint még magasabb lehet, mint az említett 2 bilbaoinak... Úgyhogy ezt a témát hagyjuk, hogy ki jó játékos és ki mit tett le az asztalra... Ez az utolsó hsz-em ebben a témában, nem pocsékolom ilyen marhaságokra az időmet, hogy azt magyarázzam, hogy Javi Martinez jó játékos...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.07.15. 10:58:21

LG írta:Sztem várjunk még azzal, amíg bizonyít egy komolyabb csapatban is. A spanyol ligában az utóbbi években volt jó pár túlértékelt védő, akik mikor oda kerültek egy nagy csapatba, kiderült, h mégsem olyan jók. Elég ha visszagondolunk Caceresre, Garayra, Albiolra. Javi Martinezt is egyenlőre nagyon túlértékeltnek nézem, főleg, mikor 40 milliós árról írnak az újságok. Eleve a Bilbao játékosai közül sztem sokan túl van értékelve. Mintha vmi hatalmas szezont produkáltak volna. De én nem vagyok elájulva az EL és a Spanyol kupa döntőbe jutásuktól, főleg, h mind2ben nagyon sima vereséget szenvedtek. A bajnokságban meg sima középcsapat szintjét hozták. Sztem ennyi is a Bilbao, egy sima középcsapat, semmi több, tavaly egy kicsit jobban kijött a lépés nekik, de aztán láttuk, h igazán erős csapat ellen mire mennek(most nem kell jönni a MU-val, akik nem vették az EL-t komolyan). És sztem Llorente v. Javi Martinez is csak túlértékelt, jó közepes játékosok. Addig nem is változik a véleményem róluk, amíg nem tesznek le vmit az asztalra egy top csapatban. De valószínűbbnek tartom, h mind2 marad a Bilbaoban, akik edzőjük távozása után nem tudják majd megismételni az idei eredményeiket, és a jövő nyáron már korántsem lesznek ennyire felkapottak.
Javi Martínezről nem az újságok írnak 40 milliót, annyi a szerződésében foglalt kivásárlási ára, a Bilbao meg nem akarja eladni, szóval ha kell, így lehet "megkerülni" a klubot.

Persze minden igazolásban van kockázat, de azért nem túl életszerű, hogy mi csak a Bayern, MU, Juve (...) kezdőjéből igazoljunk, mert ott bizonyítottak.

A Bilbaot meg szerintem rajtad kívül mindenki elismeri, őszinte, támadófocival jutottak be két kupadöntőbe, sokáig a BL-helyekért is harcban voltak. Aztán kijött, hogy nem minőségi a keretük (vagyis a padról nem tudnak beállni igazán jó játékosok), teljesen elkészültek a szezon végére, és ez lett az eredménye. Bielsa pedig marad.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.07.15. 10:54:14

Barcaman1993 írta: Nem tudom Te hol élsz? Végülis sok csapat szeretne ilyen középszerű játékosokat, akik EB-t, VB-t nyertek, Copa del Rey és EL döntősök. Sztem sok csapat elfogadná azt a középszerű Llorrentét, aki 30 gólnál is többet vert 1 szezonban egy spanyol középcsapatban. Nevetséges ez az egész... Csak tudnám, hogy mit kéne még nekik felmutatni?
te hol élsz? eb,vb? melyikhez volt sok közük? sylvinho többszörös bl győztes,3 spanyol bajnoki címmel és 2 kupával. ettől ő nagy spíler volt?
llorente 27 éves korára a bilbaoban játszik, a meccsek 30%-án lő gólt,ez aztán a klasszis játékos
martinez mit mutatott? a nagyok ellen sokszor betlizik,hihetetlenül túl van értékelve
csak hogy a te megnyerő stílusodban válaszoljak :roll:
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.15. 10:31:08

LG írta:Sztem várjunk még azzal, amíg bizonyít egy komolyabb csapatban is. A spanyol ligában az utóbbi években volt jó pár túlértékelt védő, akik mikor oda kerültek egy nagy csapatba, kiderült, h mégsem olyan jók. Elég ha visszagondolunk Caceresre, Garayra, Albiolra. Javi Martinezt is egyenlőre nagyon túlértékeltnek nézem, főleg, mikor 40 milliós árról írnak az újságok. Eleve a Bilbao játékosai közül sztem sokan túl van értékelve. Mintha vmi hatalmas szezont produkáltak volna. De én nem vagyok elájulva az EL és a Spanyol kupa döntőbe jutásuktól, főleg, h mind2ben nagyon sima vereséget szenvedtek. A bajnokságban meg sima középcsapat szintjét hozták. Sztem ennyi is a Bilbao, egy sima középcsapat, semmi több, tavaly egy kicsit jobban kijött a lépés nekik, de aztán láttuk, h igazán erős csapat ellen mire mennek(most nem kell jönni a MU-val, akik nem vették az EL-t komolyan). És sztem Llorente v. Javi Martinez is csak túlértékelt, jó közepes játékosok. Addig nem is változik a véleményem róluk, amíg nem tesznek le vmit az asztalra egy top csapatban. De valószínűbbnek tartom, h mind2 marad a Bilbaoban, akik edzőjük távozása után nem tudják majd megismételni az idei eredményeiket, és a jövő nyáron már korántsem lesznek ennyire felkapottak.
Hát a dolog azon részével, hogy kell még bizonyítaniuk egyetértek, az indokok, s az említett játékosok nevei helytállóak. Nekünk szerintem Csiga fájt a legjobban. 24-ért érkezett, s 14-ért távozott...
Viszont az hogy "nem vagyok elájulva" a Bilbao teljesítményétől... nos ezt nem így látom... ugyanis szerintem nem volt olyan rossz az a szezon a szempontjukból. Talán inkább fájónak mondható! ASan Mamezben rendre megizzadnak a nagy csapatok, nem egy leányálom ott játszani. Mind2 döntőben kikaptak ugyan, de a CDR-ben mi voltunk az ellenfél, s akkor már csak az a cím maradt nekünk. Azt meg nagyon akartuk, a Bas.zkok szemszögéből, nem volt ez túl szerencsés. Martínez szerintem nagyon jó játékos potenciált hordoz magában, hiszen egy olyan csapatnak amely a királykupában, és a Európa Ligában is a döntőbe jut egyik kulcsfigurája volt 23 évesen. Ez nem lehet sima középjátékos... Én úgy gondolom hogy lesz belőle valaki, de abban tényleg igazat adok neked hogy bizonyítania kell még... A csapatuk meg költségvetésileg elég gyenge legalábbis hogy ilyen lekezelő "sima Középcsapat" -ként emlegessük. Tehát el kéne ismerni azt hogy egy olyan csapat aki saját nevelésű játékosokat vonultat fel s azzal ér el sikereket, vagy rész sikereket,(mint mi, csak kisebb költségvetéssel) az nem lehet rossz alakulat. és a Madridon-Barcán kívül egyedül ők Örök Liga résztvevők, tehát soha nem estek ki az élvonalból.
Barcaman1993 írta:...Csak tudnám, hogy mit kéne még nekik felmutatni?
szerintem LG arra gondolt ahhoz hogy Barca szintű klubokba kerüljenek ilyen horribils összegekért, ahhoz bizonyítani kell még nekik. és ezzel egyet is értek!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.07.15. 10:30:49

LG írta:Javi Martinez Hummels és Thiago Silva szintjén van? :shock: És jobb, mint Koscielny? :shock:
Sztem várjunk még azzal, amíg bizonyít egy komolyabb csapatban is. A spanyol ligában az utóbbi években volt jó pár túlértékelt védő, akik mikor oda kerültek egy nagy csapatba, kiderült, h mégsem olyan jók. Elég ha visszagondolunk Caceresre, Garayra, Albiolra. Javi Martinezt is egyenlőre nagyon túlértékeltnek nézem, főleg, mikor 40 milliós árról írnak az újságok. Eleve a Bilbao játékosai közül sztem sokan túl van értékelve. Mintha vmi hatalmas szezont produkáltak volna. De én nem vagyok elájulva az EL és a Spanyol kupa döntőbe jutásuktól, főleg, h mind2ben nagyon sima vereséget szenvedtek. A bajnokságban meg sima középcsapat szintjét hozták. Sztem ennyi is a Bilbao, egy sima középcsapat, semmi több, tavaly egy kicsit jobban kijött a lépés nekik, de aztán láttuk, h igazán erős csapat ellen mire mennek(most nem kell jönni a MU-val, akik nem vették az EL-t komolyan). És sztem Llorente v. Javi Martinez is csak túlértékelt, jó közepes játékosok. Addig nem is változik a véleményem róluk, amíg nem tesznek le vmit az asztalra egy top csapatban. De valószínűbbnek tartom, h mind2 marad a Bilbaoban, akik edzőjük távozása után nem tudják majd megismételni az idei eredményeiket, és a jövő nyáron már korántsem lesznek ennyire felkapottak.
Nem tudom Te hol élsz? Végülis sok csapat szeretne ilyen középszerű játékosokat, akik EB-t, VB-t nyertek, Copa del Rey és EL döntősök. Sztem sok csapat elfogadná azt a középszerű Llorrentét, aki 30 gólnál is többet vert 1 szezonban egy spanyol középcsapatban. Nevetséges ez az egész... Csak tudnám, hogy mit kéne még nekik felmutatni?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.15. 09:21:12

Puyol ly-al, grat. :wink:
Válasz küldése