Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2013.05.29. 11:24:42

Zozzy 5 írta:hát én behányok, ha idehozzák, megmondom őszintén. megint bohócot csinálunk magunkból amiatt, hogy átesünk a ló túloldalára a saját nevelésekkel. játszott itt? tud spanyolul? gyorsan összehaverkodna azokkal is akikkel még nem? ja, hogy potyakirály? az mind1, hozzuk. taps, ha ezt meglépik. eleve az is érdekes, hogy a pool egy másodpercig nem ragaszkodik hozzá...
Dettó. Hihetetlen, hogy egy Reina neve szóba kerülhet, több tizenegyest hárít, mint kapura tartó lövést..

Ráadásul miért lenne baj, ha Ter Stegennel érkezne egy kicsit más kultúra, más kaliber és más mentalitás. Egyáltalán nem lenne baj. Ez a nyelvi probléma meg nagyon vicces, kb. a pályán 10 szó van, amit tudni kell, egy este leül a gép elé és megtanulja. Ráadásul 20 éves [akörül] a srác, övé a jövő.
.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.29. 11:09:21

Gareth Tello írta:Közben az AS is lehozott egy hasonló listát: Higuaín, van Persie, Ibrahimovic, Anelka, Giroud, Robinho, Böde, Coulibaly, Tarmo Kink.
És hol van Xanyi?! :roll:
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.29. 11:04:00

Szavazzatok, akire akartok :D :
http://www.marca.com/debate/2013/05/358 ... s3582.html
(Szegény Montoyáról jó képet sikerült berakni. :lol: )

A középcsatár-igazolás érdekes kérdés, szerintem is szükség lenne egy ilyen poszton kiváló játékosra, de nem kellene a védő-, illetve a kapuskérdés elé helyezni ezt a dolgot.
Jöjjön Ter Stegen, egy védő (most már nem tudom, ki :D), aztán el lehet gondolkodni azon, hogy hozzunk-e valakit előre is, és ha igen, akkor kit. (Csak Gomezt ne...)
Lukaku, Klose nem lenne rossz, illetve én nagyon kedvelem Santa Cruzt, neki is örülnék, csak hogy footballmanagerkedjek egy kicsit.

Közben az AS is lehozott egy hasonló listát: Higuaín, van Persie, Ibrahimovic, Anelka, Giroud, Robinho, Böde, Coulibaly, Tarmo Kink.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.29. 11:03:16

Én még azt is el tudom képzelni, hogy idén jön Reina, és jövőre, amikor Pinto visszavonul, helyére jon ter Stegen. Olyan feltétellel, hogy egy évet védene a B-ben, kupában, és ha jól szuperál következő évben szerepcsere, és ő lenne az 1-es, Reina a második számú kapus.

Így nem lenne se nyelvi sem beilleszkedési probléma

Bár kérdés, eljönne-e egy ilyen fiatal tehetség második számúnak...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2013.05.29. 10:57:12

Robcsyy írta:
salas9 írta:
Mundodeportivo által lehozott nevek:
Rooney, Suárez, Soldado, Negredo, Gomez, Agirretxe, Pizzaro, Klose, Santa Cruz, Postiga.
Sport.es által felvázolt játékosok:
Chicharito, Leandro Damiao, Lukaku, Klose, Torres, Gomez, Osvaldo, Bony.
Negredot bírom nagyon, jó kis fricska lenne a habfehéreknek. Bár kizárt, hogy jönne padozni, olcsó sem lenne, úgyhogy szvsz kizárt a leigazolása.
Negredo nekem is nagyon szimpatikus, de nem lennék szomorú, ha Torres kerülne valamilyen csoda folytán ide, kezdett a szezon végén egyre jobban játszani és mutatni valamit régi önmagából
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.29. 10:41:16

salas9 írta:Mundodeportivo által lehozott nevek:
Rooney, Suárez, Soldado, Negredo, Gomez, Agirretxe, Pizzaro, Klose, Santa Cruz, Postiga.
Sport.es által felvázolt játékosok:
Chicharito, Leandro Damiao, Lukaku, Klose, Torres, Gomez, Osvaldo, Bony.
Klose közös nevező, ennek külön örülök :) A Sport inkább fiatal legényeket favorizál, őket nehezen lehetne szerintem mozdítani, közülük Bonynak örülnék, a Suarez-Rooney páros meg szerintem a Neymar-üzlet után teljesen esélytelen.

Nálam ezek lennének a favoritok: Klose, Bony, Pizzaro, Chicharito
"And my heart will leave you never."
socio66

2013.05.29. 10:21:38

nem dőlnék a kardomba, ha végül reina lenne a befutó, nagyjából ugyanaz a kaliber, mint valdes, ha összekapja magát, nagyon jó kapus tud lenni, egyébként meg hajlamos a bizonytalanságra, ez nekünk nem lenne új. :)
ő az, akivel nem nagyon lehet mellényúlni, beilleszkedési problémái nem lennének, valószínűleg azt hozná, amit várunk, valdes szintjét.
nem rajta fognak elmenni a kupák, ha esetleg ide kerül.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2013.05.29. 10:18:45

salas9 írta:
Mundodeportivo által lehozott nevek:
Rooney, Suárez, Soldado, Negredo, Gomez, Agirretxe, Pizzaro, Klose, Santa Cruz, Postiga.
Sport.es által felvázolt játékosok:
Chicharito, Leandro Damiao, Lukaku, Klose, Torres, Gomez, Osvaldo, Bony.
Negredot bírom nagyon, jó kis fricska lenne a habfehéreknek. Bár kizárt, hogy jönne padozni, olcsó sem lenne, úgyhogy szvsz kizárt a leigazolása.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.29. 09:47:44

salas9 írta:Az angol lapok szerint a Barcelona nagyon közel került, hogy leigazolja Pepe Reinat a Liverpooltól. A kapusnál elsőbbséget élvez a katalán csapat, ám ha nem jönne össze neki úgy az Arsenal vagy a PSG is szóba jöhet.
hát én behányok, ha idehozzák, megmondom őszintén. megint bohócot csinálunk magunkból amiatt, hogy átesünk a ló túloldalára a saját nevelésekkel. játszott itt? tud spanyolul? gyorsan összehaverkodna azokkal is akikkel még nem? ja, hogy potyakirály? az mind1, hozzuk. taps, ha ezt meglépik. eleve az is érdekes, hogy a pool egy másodpercig nem ragaszkodik hozzá...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.29. 09:29:46

salas9 írta:ezen kívül a klub elgondolkozik még egy támadó leigazolásán. A pikantéria az, hogy a vezetőség illetve a szakmai stáb egy igazi 9-est szeretne hozni, amennyiben lenne rá lehetőség.(Leginkább pénz)

Mundodeportivo által lehozott nevek:
Rooney, Suárez, Soldado, Negredo, Gomez, Agirretxe, Pizzaro, Klose, Santa Cruz, Postiga.
Sport.es által felvázolt játékosok:
Chicharito, Leandro Damiao, Lukaku, Klose, Torres, Gomez, Osvaldo, Bony.
Azt hiszem a Mundodeportivo is akkor süllyedt egy bulvárlap szintje alá, amikor az "igazi 9-est", illetve Rooney és Suarez nevét egy mondaton belül írták le.
Egyébként ez tényleg jelentős probléma, én is azt mondom, hogy bárcsak lett volna egy valódi középcsatárunk, egy vérbeli befejezőnk. pl. Villa. De hát ugye ilyen nem volt, pedig igazán megpróbálkozott Tito középcsatárral játszani, szinte minden meccsen így álltunk fel, nem csak a Milan elleni visszavágón.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.29. 09:12:10

salas9 írta: Mundodeportivo által lehozott nevek:
Rooney, Suárez, Soldado, Negredo, Gomez, Agirretxe, Pizzaro, Klose, Santa Cruz, Postiga.
Sport.es által felvázolt játékosok:
Chicharito, Leandro Damiao, Lukaku, Klose, Torres, Gomez, Osvaldo, Bony.
Nem fukarkodtak a nevekkel. :D Ezek közül nem soknak lenne értelme, mert így, hogy jött Neymar, nemhogy középen, de még szélen sem lenne helyük. Az elképzelés nem lenne rossz, miszerint hozunk egy vérbeli 9-est, aztán ha szorult helyzet van vagy ha pihentetni akarunk elől, akkor bedobjuk, de ebből nem sok valósulna meg a gyakorlatban.

Egyébként erre a célra Klose lenne a legmegfelelőbb szerintem. Olcsón el tudnánk hozni, a korából kiindulva tökéletes kiegészítő ember lenne, tipikus gólvágó, akinek a fejjátéka is igen veszélyes. Emellett pedig rendkívül alázatos is.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.29. 09:12:06

Mundodeportivo által lehozott nevek:
Rooney, Suárez, Soldado, Negredo, Gomez, Agirretxe, Pizzaro, Klose, Santa Cruz, Postiga.
Sport.es által felvázolt játékosok:
Chicharito, Leandro Damiao, Lukaku, Klose, Torres, Gomez, Osvaldo, Bony.
Ezek a nevek közül talán Suárez illene a legjobban a csapat stílusához... Egyébként ha ez igaz, akkor változások lesznek a szerkezetben....
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.29. 09:03:33

Az angol lapok szerint a Barcelona nagyon közel került, hogy leigazolja Pepe Reinat a Liverpooltól. A kapusnál elsőbbséget élvez a katalán csapat, ám ha nem jönne össze neki úgy az Arsenal vagy a PSG is szóba jöhet.

A sport.es azt írja, hogy a Barcelona megkezdte a tárgyalásokat a Dortmunddal Deulofeu kölcsönadásáról.

ezen kívül a klub elgondolkozik még egy támadó leigazolásán. A pikantéria az, hogy a vezetőség illetve a szakmai stáb egy igazi 9-est szeretne hozni, amennyiben lenne rá lehetőség.(Leginkább pénz)

Mundodeportivo által lehozott nevek:
Rooney, Suárez, Soldado, Negredo, Gomez, Agirretxe, Pizzaro, Klose, Santa Cruz, Postiga.
Sport.es által felvázolt játékosok:
Chicharito, Leandro Damiao, Lukaku, Klose, Torres, Gomez, Osvaldo, Bony.
Kép
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2013.05.29. 08:45:11

Ez a hármas kapus posztra szerintem a magassága miatt került előtérbe ugyanis 190 cm Guaita és Ter Stegen is,Reina pedig 188cm azért azt látjuk hogy a szögleteknél,beíveléseknél szokott probléma lenni,ugyhogy ezen a téren szerintem bármelyikkel előre lépnénk.Valdes 183 cm volt igaz a rugói nem voltak rosszak de hátha magabiztosabbak lennénk ilyen szituációkban is.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.29. 05:10:42

Bestbarca írta:
Nem a legjobb,valszeg...De a felkötöm magam részek erősek voltak azért...Vetekedtek a Hummels visszautasítása akkor hiba mint anno Ronaldo elküldése hozzászólással... :D

Az meg hogy ismeri a játékosokat nem feltétlen meccsre értettem,hanem emberileg...Egy csapatnál igenis fontos hogy tud beilleszkedni a közösségbe,hogyan kezelik,fogadják...Nála ezzel nem lenne baj...Ennyi...

Visszalépésnek sem érezném,VV nem kis lepkés azért...
Nem igazán vagy ezek szerint képben. Egyrészt nem Ronaldo elküldéséről, hanem visszautasításáról volt szó, ami van Gaal 2. "korszaka" kezdetén történt ,amikor Rivaldo távozott. Bár a hiba hasonló mértékű. És azt is elég valószínűnek tartom, hogy a Hummels-ről alkotott véleményedet csak a Real elleni meccsre és a BL-döntőre alapozod és nem az utóbbi 2-3 évben letett teljesítményére.

Reina-val kapcsolatban sem lehetsz túl tájékozott. Felejthetetlen pl. az Arsenal vagy a Steaua elleni bohóckodása. De valószínűleg nem néztél Pool meccseket. Ha Valdes "nem kis lepkés", akkor Reina-t nem tudom minek fogod tartani, mert ő ebben "profi". :roll: De ha eddig nem láttad védeni majd rájössz, ha "véletlenül" nálunk köt ki. Fogadni mernék, hogy akik most védik azok fogják az elsők között bírálni ha majd itt is potyázik.

A második részeddel meg: :lol: :lol: :lol:
Nehogymár azért hozzuk ide őt, mert van 1-2 haverja a csapatban. Milyen profi hozzáállás lenne....
Nem hinném, hogy pl. Sánchezt kiközösítették volna amikor megérkezett vagy Mascherano-t. Nem hiszem, hogy a bárkit is csak úgy kiközösítenének, "rosszul fogadnának". Ez úgy marhaság ahogy leírtad. Nem hiszem, hogy pl. Neuer-t (csak, hogy olyan nevet írjak, aki komolyan nem merült fel) nem fogadnák be, ha normálisan viselkedne (nem úgy,mint Ibra). Szóval ezt nem igazán lehet indokként elfogadni.

A nyelvi problémák meg beilleszkedés kapcsán. Miért nem reaktiváljuk Oleguer-t a védelembe? nyelvi problémái nem lennének, ismeri a csapatot... tökéletes középső védő lenne. :lol:
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.29. 03:46:06

connor írta:Azt azért ne hozzuk már ki a végére, hogy Reina lenne a legjobb megoldás. Lassan ott tartunk - a felkötöm magam hozzáállástól. :lol: :lol:

Én sem tartanám tragédiának, de visszalépésnek mindenképp.
Ismeri a játékosainkat? Maximum a válogatott edzéseiről. Meccsekről nem sűrűn. A válogatottból amúgy is Villa a nagy spanja. A Barcelona-ból biztos ismeri Puyol-t és Xavi-t, de kb. ennyi. A fiatalokkal nem nagyon játszhatott együtt a korosztályos rendszer miatt, legfeljebb csak hírből ismerheti őket. Ja, még Mascherano-t ismeri a Pool-ból. De kb. klubszinten a Xavi, Puyol, Masch hármasnál ki is merül.
Annyiban biztos előnyös lenne, hogy ismeri a nyelvet, de kb. ennyiben ki is merül a dolog. Öregnek nem öreg, de a közte és pl. Ter Stegen között lévő 10 év azért csak 10 év...
Remélem, hogy végül nem ő lesz az érkező.
Nem a legjobb,valszeg...De a felkötöm magam részek erősek voltak azért...Vetekedtek a Hummels visszautasítása akkor hiba mint anno Ronaldo elküldése hozzászólással... :D

Az meg hogy ismeri a játékosokat nem feltétlen meccsre értettem,hanem emberileg...Egy csapatnál igenis fontos hogy tud beilleszkedni a közösségbe,hogyan kezelik,fogadják...Nála ezzel nem lenne baj...Ennyi...

Visszalépésnek sem érezném,VV nem kis lepkés azért...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.29. 03:27:09

Azt azért ne hozzuk már ki a végére, hogy Reina lenne a legjobb megoldás. Lassan ott tartunk - a felkötöm magam hozzáállástól. :lol: :lol:

Én sem tartanám tragédiának, de visszalépésnek mindenképp.
Ismeri a játékosainkat? Maximum a válogatott edzéseiről. Meccsekről nem sűrűn. A válogatottból amúgy is Villa a nagy spanja. A Barcelona-ból biztos ismeri Puyol-t és Xavi-t, de kb. ennyi. A fiatalokkal nem nagyon játszhatott együtt a korosztályos rendszer miatt, legfeljebb csak hírből ismerheti őket. Ja, még Mascherano-t ismeri a Pool-ból. De kb. klubszinten a Xavi, Puyol, Masch hármasnál ki is merül.
Annyiban biztos előnyös lenne, hogy ismeri a nyelvet, de kb. ennyiben ki is merül a dolog. Öregnek nem öreg, de a közte és pl. Ter Stegen között lévő 10 év azért csak 10 év...
Remélem, hogy végül nem ő lesz az érkező.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.29. 02:05:48

én inkább úgy fogalmaznék, hogy hatalmas baklövés biztos nem lenne reina, egyszerűen csak nem adnánk meg az esélyt a fejlődésre kapusposzton, maradna minden ugyanúgy. ami sokszor elég volt, és párszor meg nem. szóval nem örülnék neki, de azért a felkötős brigádhoz se csatlakoznék.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.29. 01:45:22

Bestbarca írta:...
Ezzel teljesen egyet értek (ha már Neymar dologban totálisan nem, illik megemlíteni ezt is :D )
Biztos vagyok, hogy rengeteget számít, hogy ismeri a klubbot, a játékosokat, rutinos kapus, PL-ben edződött, rengeteget megélt, abszolút nem lenne olyan hú de nagy baklövés.
ter Stegen is jó megoldás lehet, de sok ellenérv is van ami miatt mégse.Reina egyből betudna "állni" ráadásul ki ne találjuk már hogy azért mert 31 éves lesz idén öreg :D Pont hogy van benne még legalább 5-6 év, s adott esetben az az alternatíva is elképzelhető, hogy pár év s akkor ő lenne a második számú kapus.Most úgy érzem a kis variálásokkal (védő-csatár) a kapu egy rutinróka (kapuba pláne) kifejezetten bölcs gondolat lenne, mint egy nagyon fiatal abszolút más közegből érkező fiatal játékos.
Kép
Kép
Kép
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.29. 00:58:39

CsacsMate írta: Jövő ilyenkor már Iniesta is 30 felett lesz. Igen, halad az idő. :)
Tulajdonképpen igen, jövőre tölti a 30-at, de kicsit tágabban vettem a 30 felett kategóriát: értsd 31 vagy idősebb.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.05.29. 00:51:50

[quote="connor"][/quote]

Jövő ilyenkor már Iniesta is 30 felett lesz. Igen, halad az idő. :)
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.29. 00:39:22

Azért annyiban egyetértek az előttem szólóval, hogy nem dől össze a világ, ha Reina jön. Sima baklövés lesz, mert hozhatnánk egy 10 évvel fiatalabb és tehetséggel sokkal inkább megáldott hálóőrt. De ennyi.
Egyébként én el tudom képzelni, hogy a vezetőség elhozza "tűzoltásként" Reina-t és jövőre igazolunk egy "alapkapust", Reina meg lesz tartalék. De akár az is benne lehet, hogy jövőre megversenyeztetjük Reina-t az egyik ifi kapussal és egyáltalán nem igazolunk majd akkor sem nagy nevet. A spórolás jegyében.

Újabb támadó igazolásáról szóló hírek pedig mindaddig kacsák, ameddig hivatalos oldalon nem jelennek meg mint tények vagy ameddig Pedro vagy Sánchez nem távozik. Neymar, Messi, Sánchez, Pedro, Tello. 3 helyre 5 játékosunk van így is.

Egyébként azt nem igazán értem - nyilván nem vagyok gazdasági szakember, de itt ki az? :D -, hogy ha már tavaly félretettünk 7 milliót (állítólag) az elkölthető 50-ből, akkor idén miért nem költhetünk 60 milliót azzal a kikötéssel, hogy jövőre 40-et fogunk. Ha sikerülne egy jó kapust és védőt ezért az összegért igazolni, akkor jövőre tulajdonképpen nem lenne olyan poszt előreláthatólag, ahová égetően fontos lenne hozni valakit.
Ha ugyanis a távozók listáját nézzük, Abidal, Valdes és Villa távozásával és Pinto jövő nyári visszavonulásával jövő ilyenkor csupán Puyol, Xavi és Alves lesznek a 30 év feletti játékosok. Puyol pótlása a keretben Bartra-val elég megoldott lenne és nem feltétlen vonulna vissza Puyi jövő ilyenkor, Xavi-nál és Alves-nél pedig még szóba sem kerülne a visszavonulás, azonban mindkettőjük helyére van már (normál esetben) alternatívánk Montoya és Thiago személyében.
Magyarul a visszavonuló Pinto-t kellene csak pótolni, ami házon belül megoldható, illetve ha Sánchez és/vagy Pedro egy újabb rossz szezon után átadólistára kerülne, akkor ezt a lyukat kellene betömni. Erre az egy igazolásra 40 milliónak elégnek kellene lenni. És akkor még fel sem merült, hogy esetleg Deulofeu ezt az űrt kitölthetné ugyancsak házon belül.
Szóval ha az utánpótlást és a jelenlegi keretet nézzük, akkor elég jól kijöhetünk pénzügyileg. Persze ez csak spekuláció és lehet már ott megdől, hogy Thiago távozik...
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.28. 22:54:18

Amúgy érdekes,de a Pool fanek nem akarják hogy elmenjen Reina,és szeretik...Igen jópár nagy lepkéje volt neki az évek alatt...De azért a Pool már jó régen nem top csapat,szal nincs egyszerű dolga...Amúgy sztem semmivel nem rosszabb mint VV...Igaz ez nem feltétlen bók... :D

Az is igaz,hamár váltunk nem ártana előre lépni...De az is egy szempont,hogy egy fiatal 21-22 éves tapasztalatlan kapus egy ekkora klubban lehet nem bírná a nyomást...Plusz tuti több idő lenne beleszokni a közegbe egy idegennek,lásd De Gea...igen már jól nyomja,de az első fél évben a halálba kívánták a MU ban,volt hogy az öreg nem is játszatta...Itt erre meg nincs idő hogy majd beleszokik...Meg a kedves spanyolok alig kezdenék ki az első rossz meccsen...

Reina itt nevelkedett,együtt a jelenlegi keret jó részével,ismer, jóba van mindenkivel...Ugyanakkor tapasztalt,sokat megélt,és csak 30,ami kapusoknál kb a legjobb kor...Ez is tény...

Én sem őt akarnám,de azért ez a felkötöm magam dolog kicsit erős...Túléljük mi őt ha úgy alakul, nem kell félni...Amúgy megha azon fog múlni ki áll a kapuban már régen rossz,egy ilyen kerettel az ellenfélnek el se szabadna jutni a kapuig...Most az hogy anno az 5-0ás Real meccsen a Real előszőr és utoljára ha jól emlékszem a 87.percben rúgott kapura...Most az hogy 5-0,vagy 5-1 édes mind1... :D :D :D (nyílván vicc)

Amúgy meg Zubi az átigazolásokért felelős emberke,hát ha vki ő csak ért már a kapusokhoz...Így vagy úgy reméljük jól döntenek...És majd gyakorlatban elválik,mert lehet hogy mi most jól hangzik gyakorlatban nem válna be és fordítva...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2013.05.28. 22:53:08

Szerintem idén nyáron ha a barca vezetősége valóban szeretne venni mégegy csatárt akkor az Edison Cavani legyen szerintem :)
Csak az a baj,hogy ő is kb, annyiba kerülne mint amennyi az új ronaldinho volt :(
mindegy jöjjön ter stegen 15 millióért max.
egy klasszikus jó középhátvéd
és így meg is lennénk sztem a kövi szezonra
akik mennek sztem V.Váldes,D.Villa,J.d.Santos,A.Fontás,Keirrison,Afellay,
Több játékosnak sztem nem kellene távoznia
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.28. 22:33:46

Reménykedem benne én is , hogy nem az új török csillagot hozzuk el megint kapuba :D

Ter Stegen tényleg jó kapus de még nagyon fiatal és kell neki a tapasztalat!
Biztosan kellene neki egy 1 tanuló év!
Szeretem a német ligát sok meccsét láttam a srácnak!
Borzasztó erőszakos és energikus!
Válasz küldése