Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.26. 12:40:56

kilibarca írta:Egyre többet foglalkoznak Rooney-val sport és az elmundo is. Thiago+12m€ = Rooney cserét emlegetnek , mivel a MU 30m€-ért engedné el Thiago meg ugye (elvileg 18ért mehet).

Tudom hogy ez csak egy pletyka. De ebbe így simán bele mennék. Így Thiagon se vesztenénk.Villa is több mint valószínű ,hogy elmegy. Rooney meg a nem az a tipikus középcsatár visszavontan és a széleken is tudna játszani ,de persze ha kell középen is.

Ja és ez sem lehet véletlen -> RooNeymar :lol:
Szépen néznénk ki. Szögezzük le, ha Thiago megy, akkor bukunk rajta. :wink: A reális ára 25-30 között mozog, a 18 mindenképpen kevesebb, ha jön Rooney, ha nem.

Azt meg nagyon merem remélni, hogy nem jön. 30 millió nem kevés pénz, inkább védőre van szükség. Csatárokból meg egyébként is el vagyunk eresztve. Ráadásul Rooney 2 éve teljesen formán kívül játszik. Messi nem fog kimenni szélre, Rooney meg max. a baloson játszhatna, ahol ugye ott van Neymar. A fizetése sem utolsó dolog, heti 250-300 ezer font, padra elég durva lenne. És az a nem elkerülendő tény, hogy az angol játékosok közül évtizedenként, ha 1 játszik nálunk, az is megbukik. Sőt ő még a balhés játékosok közé is tartozik, ami nem elkerülendő tény. Most is azért borult ki nála a bili, mert nem játszott. Itt se játszana.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2013.06.26. 12:38:47

kilibarca írta:Egyre többet foglalkoznak Rooney-val sport és az elmundo is. Thiago+12m€ = Rooney cserét emlegetnek.
Én nagyon örülnék Rooneynak, nagyon bírom a játékát, még ha nincs is mostanában formában. Nála nem lennének gondok a letámadással és a védekezéssel, mindemellett alázatos, mondjuk kérdéses, hogyan bírná ilyen sztárok mellett (nem csak Neymar és Messi), ha RVP miatt távozna. Vagyis ha jól tudom leginkább azzal volt baja, hogy nem az eredeti posztján kellett játszania az utóbbi időben. Megszerezni szerintem nem lenne nehéz, hiszen Moyes-szal nem jó a kapcsolata. Viszont kérdés, hogy szükségünk van-e rá. Én elfogult vagyok vele kapcsolatban, de ha már Thiago megy a MU-ba, akkor nem lenne olyan nagy dolog megszerezni, csak ugye még védőt sem vettünk... :roll:
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.06.26. 12:13:15

Egyre többet foglalkoznak Rooney-val sport és az elmundo is. Thiago+12m€ = Rooney cserét emlegetnek , mivel a MU 30m€-ért engedné el Thiago meg ugye (elvileg 18ért mehet).

Tudom hogy ez csak egy pletyka. De ebbe így simán bele mennék. Így Thiagon se vesztenénk.Villa is több mint valószínű ,hogy elmegy. Rooney meg a nem az a tipikus középcsatár visszavontan és a széleken is tudna játszani ,de persze ha kell középen is.

Ja és ez sem lehet véletlen -> RooNeymar :lol:

Persze egy középhátvéd kellene aki remélem nem Thiago Silva lesz. Ha ide akart volna jönni tavaly jött volna ő a pénzt választotta , semmi pénzért nem hoznám el , nem is fiatal és nagyon drága. David Luizt inkább de érte is max 25m€ adnék ő harcos , küzdő szellem benne van még ami a védelmünkből hiányzik elég sokszor.

Bojant az Atletico Madriddal , Deulofeut pedig a Liverpoollal hozták hírbe.
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.06.26. 09:31:20

mess2009 írta:a hollandus megint megmondta a frankót! szerintem: bizony ez a (rabiátus)vélemény a Rosell gyűlöletből fakad. ezzel a klubnak és az ügynek biztosan csak árt, magának esetleg hozhat egykis kárörömöt.abban egyetértek vele - ha ez a dolog nem jön be - az egyértelműen Rosell személyes hibája de nem Neymar leigazolása hanem Tito Villanova miatt. (mármint, hogy őt nem cserélte le.) Messi eladása úgy egyébként egyenlő lenne a csapat teljes amortizálásával.
Messi nélkül is nagy csapat volt/jelenleg vele van/és lesz vele és nélküle is.
Nem egy játékoson múlik egy egész csapat...ha ez így van, akkor nagyon nagyok a problémák.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.26. 08:34:46

a hollandus megint megmondta a frankót! szerintem: bizony ez a (rabiátus)vélemény a Rosell gyűlöletből fakad. ezzel a klubnak és az ügynek biztosan csak árt, magának esetleg hozhat egykis kárörömöt.abban egyetértek vele - ha ez a dolog nem jön be - az egyértelműen Rosell személyes hibája de nem Neymar leigazolása hanem Tito Villanova miatt. (mármint, hogy őt nem cserélte le.) Messi eladása úgy egyébként egyenlő lenne a csapat teljes amortizálásával.
Avatar
kamcore
Jugador del Barça
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.08.12. 13:39:17

2013.06.25. 15:09:55

Azért a BarcaNoticias (imádom az oldalt, mert minden hírt lehoznak!) kb. Blikk szintű pletykákat hoz le. :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.25. 14:23:23

"A Barca legfelsőbb vezetéséből arról tájékoztatták a SunSportot"

Nálam már itt megbukott a dolog.
Forca Barca!!!!
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2013.06.25. 14:20:51

Na ne............Torghelle Sanyit is lehetne ilyen alapon. :P
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.25. 13:57:26

http://sportgeza.hu/futball/2013/06/25/ ... _gyoztest/

Mindenki!!
Megvan VV utódja! Nem kell ide Ter Stegen, Handanovic vagy De Gea!
Idén még edződjön egy évet, aztán ha VV lelép meg is van a kezdő kapusunk egy olyan 20 évre! 8)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.24. 23:20:26

Nekem Handanovic nagy kedvencem, 2-3 éve szerintem a legjobb kapus, többet érdemel, mint egy olasz középcsapatot. Örülnék az érkezésének, kicsit lehetne fiatalabb, bár kapusban nem idős. Illetve pl. lábbal sem rosszabb, mint VV, a többit összehasonlítani meg felesleges.

Mondjuk részemről Ter Stegen is jöhet.
BrO
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.06.18. 13:11:39
Kapcsolat:

2013.06.24. 19:40:55

Sziasztok:) Új vagyok a forumon, de élvezem, hogy mások véleményét olvashatom:) Bár, talán senkit sem érdekel, én is elmondom az enyém:)) Sztem kapusposztra Ter Stegen a legjobb megoldás.(Nála csak Courtois lenne jobb). Védőnek egyértelmű, h TS. a legjobb, viszont nagyon nehét megszerezni, én nagyon örülnék egy David Luiznak is:D Más nem is kéne a csapatba. Vigyázzunk arra amink megvan, sztem Montoya, Bartra, Thiago, Tello és Sergi Roberto csiszolatlan gyémánt számunkra, vigyázni kéne rájuk:D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12232
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.24. 19:13:47

Nincs esélye, mert az Inter megvásárolta a tulajdonjogának a második felét is (jó olasz szokás szerint) az Udinesétől, szóval egyből nem fognak túladni rajta. Vagy épp ezért tették? :-k
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.24. 18:56:11

A múltkor Ter Stegenre mondták, hogy szinte már a Barçáé, most Handanovicra...

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2256589
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.24. 17:35:48

Alcantara írta:A Thiago Silva féle részhez csak annyit tennék hozzá a Chino által említett "új kedvező" adótörvény csábító hatása sajnos nem áll fenn.

Létezett ugyanis az ún. Beckham adó a külföldi játékosokra, akik 24%-ot fizettek 5 évig. Jövő évtől Spanyolországban ezt eltörlik és mindenkinek 600 ezer euró felett 52%-ot kell adózni. (Nagyjából ez volt a hiszti tárgya legfőképpen CR-nél az ősszel)

Ez még így is kedvezőbb, mint Franciaország új adózási szabálya, mely szerint évi 1 millió felett 75%-ot kell fizetni. Ezt Silva már akkor tudta, amikor odaigazolt. Valószínűleg olyan gázsija van, hogy marad bőven abból. :wink:

Max. a különbség miatt lehet csábító anyagilag neki idejönni, bár ahhoz tudni kellene milyen zsíros jövedelemmel rendelkezik Párizsban.
Tényleg, pedig pont erről beszélgettem a napokban egy haverommal. Ennek ellenére is tartom az álláspontomat. Viszont itt nagyobb esélye lenne a különböző prémiumokra és gondolom nem akarna komoly kupa/kupák nélkül visszavonulni, mert a PSG még néhány évig sztem erre esélytelen (bár a Dortmundról sem gondoltuk, ki tudja...) és a brazil válogatott is inkább a Copa Americán lehet komoly esélyes, hazai vb ide vagy oda.
Lehet, hogy a pénz csábítóbb, de ha igaz lenne ez a 30%-os fizucsökkentés abszolút nem lehetetlen.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.24. 16:46:31

A Thiago Silva féle részhez csak annyit tennék hozzá a Chino által említett "új kedvező" adótörvény csábító hatása sajnos nem áll fenn.

Létezett ugyanis az ún. Beckham adó a külföldi játékosokra, akik 24%-ot fizettek 5 évig. Jövő évtől Spanyolországban ezt eltörlik és mindenkinek 600 ezer euró felett 52%-ot kell adózni. (Nagyjából ez volt a hiszti tárgya legfőképpen CR-nél az ősszel)

Ez még így is kedvezőbb, mint Franciaország új adózási szabálya, mely szerint évi 1 millió felett 75%-ot kell fizetni. Ezt Silva már akkor tudta, amikor odaigazolt. Valószínűleg olyan gázsija van, hogy marad bőven abból. :wink:

Max. a különbség miatt lehet csábító anyagilag neki idejönni, bár ahhoz tudni kellene milyen zsíros jövedelemmel rendelkezik Párizsban.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.24. 16:31:29

Chino írta:Annyit nyilatkozott tudtommal, hogy szeretne ott lenni a vb-n és ehhez több játéklehetőségre lenne szüksége. Ebben szerintem nincs olyan sok kivetnivaló
egyértelmu h állandó kezdő akar lenni vhol, ez a vb-s duma csak jol jött neki pluszba, h vmivel el tudja adni az igényeit

ha elmegy a muba és játszik folyamatosan, attol még nem fog xavi, fabre, ini (mata, silva, cazorla) elé kerülni a válogatottban.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.24. 16:10:53

Az lenne a legjobb, ha VV-t sikerülni belevonni a Ter Stegen üzletbe, mondjuk 5 millióért. Ez a Gladbachnak is jó lenne, nekünk is, TS-nek is, csak Valdes nem hiszem, hogy elmenne egy relatíve kis csapatba kb. 3 millás fizuért. Inkább végigpadozná itt a szezont. Kár, hogy a Monaco érdeklődése alábbhagyott.

Thiago esete számomra még mindig rejtély egy kicsit. Sokakat nem értek azért. Néhányan úgy állítják be, mintha az egész szezont végigrinyálta volna + most is csak a nyávogását lehetne hallani. (nézd meg a Realban a 20 éves Jesé a szezon közben meg most is olyan mint egy rinyap..a) Annyit nyilatkozott tudtommal, hogy szeretne ott lenni a vb-n és ehhez több játéklehetőségre lenne szüksége. Ebben szerintem nincs olyan sok kivetnivaló. Az egy dolog, hogy a papa egyszer-kétszer kinyitotta a száját, de ezért nem Thiagot kéne folyamatosan szidni. Mondjuk azt nem tudom, hogy az MU-ban mennyivel több lehetőséget kapna, ráadásul teljesen új közeg, stílus, játékrendszer. Közel sem vagyok biztos benne, hogy ez jelentené a belépőjét a vb-keretbe. A 14/15-ös szezonban pedig jó esélye lenne itt is a komolyabb játékpercekre. Habár lehet, hogy Moyes ígért neki valamit, de kíváncsi leszek, hogy mennyi időt tölt majd a pályán, arra pedig még inkább hogyan alkalmazkodik az angol focihoz. Nem hiszem hogy a flikk-flakkok ott érvényesülnének.

Az pedig, hogy Silvahoz Tito ennyire ragaszkodik számomra kifejezetten pozitív. Végre kitartunk valaki mellett és nem a legegyszerűbb megoldást keressük, az edzőnek konkrét elképzelése van jó jel. Tavaly, ha jól tudom azért nem tudtuk hozni, mert a büdzsé nem tette lehetővé, idén viszont szerintem beleférne + az új adótörvények is a kezünkre játszanak, illetve ha a hírek igazak a brazil sem zárkózik nagyon el az üzlettől. Nem is indítottunk legutóbb túl nagy offenzívát érte, így nem is csoda, hogy a PSG-t választotta.
Ha mégsem jönne össze talán David Luiz lenne a legjobb megoldás. Elég rutinja van, védőhöz képest relatíve fiatal. Úgy emlékszem a Chelsaeben az utóbbi időben vkp-t játszott a válogatottban viszont nagyon jól tolja. Igaz ott nem Piqué a párj, de akkor is jobb mint egy feltörekvő tehetség. Ha tényleg nem számolnak annyira vele 25 körül akár hozni is lehetne.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6663
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.23. 22:15:29

Lionel85 írta:Sajnos jótékonysági intézet vagyunk. Van olyan kenyérre kenhető vezetőségünk, aki ingyen enged el játékosokat, nem VV az egyetlen, aki ingyen távozik. Milito, Márquez, Keita és még sorolhatnám...
Azért ez más tészta.
VV akárhogy is nézzük csak púp a hátunkon, és a kapusposzt nem egy olyan poszt, mint bármely mezőnyjátékosi helyzet.
Egy kapuson meccsek mehetnek (és mennek is) el, míg egy kp-t ha rossz napja van lecserélünk, leül és minden megy tovább.
Valdeshez viszont úgy néz ki ragaszkodunk, legalábbis nem látom affelé a lépéseket, hogy végre megszabaduljunk tőle.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.23. 22:02:51

Stalkyard írta:A legtöbb esetben minden kritikával egyetértek, ami a vezetőség felé irányul, de itt Valdés ügyében szerintem nem sárosak. Mivel úgy elég nehéz eladni valakit, hogy ha senki sem akarja megvenni. Hallottatok érdeklődőket Valdés felé, még csak pletyka szintjén is? Szerintetek nem adták volna el most nyáron, ha egy komolyabb ajánlat is érkezik érte? Így viszont nem tehetnek semmit, a játékos nem akar szerződést bontani, megvenni sem akarják, szóval patthelyzet.
már leírtam: előttem ez egyértelműen Valdesék átverése, stikában megállapodott egy jól fizető csapattal aki jövőre ingyen elviheti! itt majd el lébecol a csúcs fizetésével egy évet és részükről az ügy lezárva.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.23. 20:41:53

A legtöbb esetben minden kritikával egyetértek, ami a vezetőség felé irányul, de itt Valdés ügyében szerintem nem sárosak. Mivel úgy elég nehéz eladni valakit, hogy ha senki sem akarja megvenni. Hallottatok érdeklődőket Valdés felé, még csak pletyka szintjén is? Szerintetek nem adták volna el most nyáron, ha egy komolyabb ajánlat is érkezik érte? Így viszont nem tehetnek semmit, a játékos nem akar szerződést bontani, megvenni sem akarják, szóval patthelyzet.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.23. 20:13:47

Lionel85 írta:
davi10 írta:Valdest páros lábbal rúgnám ki, nem jótékonysági intézet vagyunk, hanem a világ egyik legjobb futballcsapata.
Sajnos jótékonysági intézet vagyunk. Van olyan kenyérre kenhető vezetőségünk, aki ingyen enged el játékosokat, nem VV az egyetlen, aki ingyen távozik. Milito, Márquez, Keita és még sorolhatnám...
Én nem értem amúgy. Sokan dicsérik a mostani fejeseket, hogy mekkora üzleti királyok. Akkor most VV helyzetében mi lesz? Mert hogy ha idén nem adjuk el, akkor 0 pezót fogunk érte kapni az biztos. Rosell...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.23. 19:58:30

davi10 írta:Valdest páros lábbal rúgnám ki, nem jótékonysági intézet vagyunk, hanem a világ egyik legjobb futballcsapata.
Sajnos jótékonysági intézet vagyunk. Van olyan kenyérre kenhető vezetőségünk, aki ingyen enged el játékosokat, nem VV az egyetlen, aki ingyen távozik. Milito, Márquez, Keita és még sorolhatnám...
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.23. 19:30:22

visca el barca írta: simán fel lehetne bontani közös megegyezéssel a szerzodest.
Az elég nehéz lesz, tekintve, h Valdes ki akarja tölteni a szerződését :lol:
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.06.23. 19:27:35

Szerintem utolsó évében fele annyit fog keresni sőt Gladbach és Barcelona között fog ingázni , hogy segítse Stegen fejlődését! De nagyon örülök , hogy igazoljuk jövőre!
Nagy jövő előtt áll!
Válasz küldése