Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.10. 14:31:17

Maxi írta:Azért vicces, hogy pár ember azért dobálja sárral Thiago Silvát mert nem áll ki, hogy ő mindenáron itt akar játszani.
Először is nem minden játékos álma, hogy Barcelona kereti közé tartozzon.Az sem mellékes, hogy Párizsban jól keres, ő a csk és mint írta, jól is érzi magát.
Viszont ha mégis szeretne itt játszani, akkor se fog ki állni hepciáskodni, hogy márpedig ő ide akar jönni.nem is értem, hogy gondolja ezt sok ember. (nekem ne mondja senki, hogy jöhetett volna tavaly, nem akart a pénzt választotta-érdekes, most meg lemond egy részéről?-, mivel szerintem meg nem is igazán hívtuk(ha hívjuk jön)....
Kicsit magamra veszem a dolgot...ez mind szép és jó, és tapsolok is neki, de akkor miért áll szóba velünk, hovatovább miért egyezik meg velünk.

Ha nekem van egy jól fizető munkahelyem, ahol jól érzem magam, akkor nem állapodok meg más céggel. Igen, meghallgatom a lehetőségeket, de nyilvánosságra biztosan nem hozom.

Vagy ez csak nekem furcsa?! Lehet bennem van a hiba... :roll:
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.07.10. 14:12:12

Varatrix írta:Thiago és Villa eladása hoz kb 23 millát a konyhára.... Asszem tökön szúrom magam. Persze mindezt megkoronázhatják azzal hogy vagy senkit nem hozunk belső védő poszta vagy tényleg eszméletelen összegeket kifizetünk Marquinhos szintű futballistákért.

Nemtudom miért jó ez nekünk hogy rendszeresen áron alul adunk el, és áron felül vásárlunk. (Nyilván Thiagot köti a kivásárlási ár.)

Tényleg megvezethető német turisták vagyunk a balatonon?
Igazából van négy opció középhátvéd posztra, csak Puyol sérülékenysége miatt lényegesebb igazolni. A védelem látványos javulásához vissza kell térni a régi rendszerhez, és sokkal jobbak le kell támadni, vagy együtt kell játszatni Songot és Busquetset. Bár a pontrúgások így is veszélyesek lesznek.

Egyébként Marquinhos lehozott egy Thiago Silvához hasonló teljesítmányt első európai szezonjában, amit nem árt komolyan venni. Persze benne van, hogy csak egy kiugró jó éve volt, de én inkább arra tennék most pénzt, hogy jövőre még drágább lesz. Most 25 millió körül lenne, legalábbis olasz források szerint valami római fejes egy telefonos interjú után nem tette le a telefonját, majd folytatódott valami privát megbeszélés, amin elhangzott az is, hogy aki leteszi a brazilért a fent említett összeget, annak el is eladják.

A vásárlásokat meg nem nehéz megfejteni, ide a legjobbakat akarják hozni, akiknek meg is kérik az árát, eladni viszont csak olyanokat szoktunk aki nem mutatott itt semmit, vagy már kiöregedett, így nem túl meglepő az alacsony ár.

Akiket meg ennyire felhúz minden nyáron az átigazolásokhoz köthető pénzek (valljuk be, azért szurkolóként nem igazán vagyunk érintettek), azok szurkolhatnának mondjuk a Portonak, ők kis pénzért vesznek, óriási haszonnal eladnak, ők lehetnének a legelégedettebb emberek.
Avatar
Xaby Hernandez
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013.03.01. 10:37:54
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2013.07.10. 14:10:09

Xavi a Legnagyobb!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.10. 14:06:38

augusztus 31-ig betölti a pozícióját. és ez nem jó, mert sztem még odateszi magát idénre.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.07.10. 14:00:55

"Leonardo, a Paris Saint-Germain sportigazgatója benyújtotta a lemondását, amelyet a klub el is fogadott. Az átigazolási időszak végéig marad Párizsban.

Leonardo ma tájékoztatta a Paris Saint-Germaint azon szándékáról, miszerint lemond sportigazgatói feladatairól az átigazolási idény végeztével. Sajnáljuk, hogy ekképp határozott, de tiszteletben tartjuk a döntését” – írja a PSG hétfői közleményében.

A klub hozzátette, nagyon hálásak Leonardónak azért, amit az elmúlt években értük tett, és hangsúlyozták, elévülhetetlen érdemei voltak a PSG felfuttatásában.

A sportvezetőt az egész 2013-14-es idényre eltiltották mindenféle sporttevékenységtől azt követően, hogy tavasszal a Valenciennes elleni bajnokit követően meglökte a játékvezetőt.

A brazil 2011-ben írt alá a Paris-hoz, amelyhez olyan játékosokat csábított az évek folyamán, mint Zlatan Ibrahimovic, Thiago Silva, David Beckham, Ezequiel Lavezzi vagy Javier Pastore."

Ha jól tudom Silva neki "tartozott" valamiféle szóbeli egyességgel.Most,hogy lemondott Leo papa Silva úgy is dönthet,h "Oké beteljesítettem a tartozásom és mivel nincs itt Leo ezért elhúzok Barcelonaba." :D
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.07.10. 13:58:22

Varatrix írta:Thiago és Villa eladása hoz kb 23 millát a konyhára....
Thiago még mindig a mi játékosunk, addig amíg nem hivatalos a dolog ne beszéljünk múltidőben róla. :)
Varatrix írta:eszméletelen összegeket kifizetünk Marquinhos szintű futballistákért.
Marquinhos-ról épp ma olvastam, hogy 25M-ért vihető. katt
17+2+1 millióért meg pár meccsért hozható lenne talán :mrgreen: Viszont én nem láttam még őt játszani, csak pár videón.. Te láttad? Írhatnál róla pár szót..
Kép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2013.07.10. 13:47:46

http://barcanoticias.blog.hu/2013/07/10 ... n=blhshare
Most mehet a vita hogy ez csak kamu-e, vagy valós...
Ez eddig is így volt, csak a cikkíró nincs képben. A Santos kapott ennyit, de mindhárom tulajnak fizetnünk kellett. :) ... meg aláíráspénz, meg előszerződés, meg mittudomén mik voltak még, szóval kijön az a kifelé kommunikált 57 millió.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.10. 13:34:50

Thiago és Villa eladása hoz kb 23 millát a konyhára.... Asszem tökön szúrom magam. Persze mindezt megkoronázhatják azzal hogy vagy senkit nem hozunk belső védő poszta vagy tényleg eszméletelen összegeket kifizetünk Marquinhos szintű futballistákért.

Nemtudom miért jó ez nekünk hogy rendszeresen áron alul adunk el, és áron felül vásárlunk. (Nyilván Thiagot köti a kivásárlási ár.)

Tényleg megvezethető német turisták vagyunk a balatonon?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.10. 13:09:09

http://barcanoticias.blog.hu/2013/07/10 ... n=blhshare
Most mehet a vita hogy ez csak kamu-e, vagy valós... :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.07.10. 12:38:45

Azért vicces, hogy pár ember azért dobálja sárral Thiago Silvát mert nem áll ki, hogy ő mindenáron itt akar játszani.
Először is nem minden játékos álma, hogy Barcelona kereti közé tartozzon.Az sem mellékes, hogy Párizsban jól keres, ő a csk és mint írta, jól is érzi magát.
Viszont ha mégis szeretne itt játszani, akkor se fog ki állni hepciáskodni, hogy márpedig ő ide akar jönni.nem is értem, hogy gondolja ezt sok ember. (nekem ne mondja senki, hogy jöhetett volna tavaly, nem akart a pénzt választotta-érdekes, most meg lemond egy részéről?-, mivel szerintem meg nem is igazán hívtuk(ha hívjuk jön), abból állt a nyár, hogy olyan középpályást keresünk aki Keitát és adott esetben a középső védőinket pótolni tudja, lám jött muzsika:))
szóval jó lenne elgondolkodni, nem úgy működik ahogy sokan gondolják, HA jönni akar arról már rég tudnak párizsban.
és ahogy culinho írta, nem igazán szoktunk olyan ember után futni aki elérhetetlen.én majd hogy nem biztosra veszem az érkezését.
Forca Barca
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.10. 12:27:58

Nem hinném, hogy 1 év után máris lelépne Párizsból, ahol ráadásul elég szépen összejöttek neki a dolgok. Alapember, bajnok lett és a BL szereplésre sem panaszkodhat és valószínűleg jövőre is tűz közelben lesznek minden fronton.

Ugyanígy pedig a PSG fejesei sem hiszem, hogy azért adtak ki érte egy halom pénzt és ragaszkodnak ennyire hozzá, hogy 1 év után továbbálljon.

Abban pedig kár bízni, hogy nyomást fog gyakorolni a vezetőségre, mert a nyilatkozatai alapján, azért nem adná oda a fél karját, hogy nálunk játsszon. Szimplán adott egy sablon nyilatkozatot, ennyiről van szó szerintem.

Nekem úgy tűnik, hogy itt tárgyalhatunk akármeddig, nem fog össze jönni Thiago Silva.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2013.07.10. 12:15:10

Fiúk, kicsit szélsőséges irányba mentetek el. Ő nem nyilatkozta, hogy: nekem mindegy, itt is jó, meg ott is, ez itteni szurkolói vélemény. Thiago eddig nagyon éretten - ahogy egy profihoz illik - nyilatkozott, elmondta, hogy jól érzi magát Párizsban. Ennyi. Persze, hogy ezt mondta, mindenki ezt mondja, így is kell.
A Párizzsal nyílván nem lesz egyszerű megegyezni, de megfognak. Nem szokásunk olyan emberről tárgyalni, akinél nincs esély. Thiagonak elég egyszer elmondania az elnöknek, hogy menni szeretne - ez lehet már meg is történt -, aztán már csak a pénz a kérdés. Amit nyilatkoznak, az csak szájkarate és az ár emelése. Ancelottit se akarták elengedni..
socio66

2013.07.10. 11:58:51

recrea írta:Ha akar, akkor meg tegyen érte.
Párizsban szeretik, megbecsülik, csapatkapitánnyá választották ha jól tudom, teljesen érthető döntés, hogy most kivár, nem nehezíti klubja tárgyalópozícióját különböző buta nyilatkozatokkal.
csak a szurkolók gondolják mindig, hogy ha egy játékos hajlik egy transzferre, akkor majd kiköti magát a klub székházához, és éhségsztrájkol amíg el nem adják.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.10. 11:54:23

mindorokke_barca írta:Gondolom az első ajánlatunk olyan 15 millió körül lesz + 2021-ig kb 17 barátságos meccs :)
emelem 2 zacskó savanyú cukorral, meg egy pár használt adidas futócipővel.

ugy tudtam eddig az volt a legnagyobb baj h sok pénzt akar. állitolag most már ez sem akadály. aztán h az arabokat mivel győzik meg arrol fingom sincs... mert hogy pénzzel nem lehet az biztos. az talán könnyíthetné a helyzetet ha luizt megszereznék...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.10. 11:24:22

Deus írta:
recrea írta:Akkor mégis mi a jó anyáért áll velünk szóba, minek állapodik meg velünk?! (már ha igazak a hírek)
Ha nem akar Barcelonába jönni, akkor maradjon, aztán játsszon a francia pusztákon 15.000 néző előtt. Ha akar, akkor meg tegyen érte.
Arról van szó, hogy ő simán belemenne a transzferbe (neki jó így is meg úgy is), de P$G -n múlik a dolog. Na, ők nem akarják elengedni. Itt nem a Silván van a hangsúly, hanem a P$G -n.
Tehát akkor neki mindegy, h ott marad vagy jön Barcelonába? Most komolyan, kell egy ilyen hozzáállású játékosra pazarolni időt és energiát? Akarjon itt játszani, a BDSRSTNT!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.10. 11:20:27

salas9 írta: A megállapodás, amiről az újság ír, abban az van, hogy Silva 5 évre írna alá és nagyságrendileg Xavi és Iniestahoz hasonló fizetést kapna plusz bónuszok.

Értem én, de P$G -ben többet keres mint Xavi és Iniesta nálunk, nem?

Nincs kedvem utánanézni, hogy Silva mennyit keres, illetve Xavi-Iniesta is :P
KépKép
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.10. 11:17:51

Deus írta:Azt se felejtsük el, hogy Silvának ott a P$G -ben piszok magas a fizuja. Ha idejönne hozzánk, akkor le kell mondania a fizetése egy részéről (Ha jól emlékszem ő maga ajánlotta hogy hajlandó lejjebb vinni a fizetését). De akkor is, még mindig P$G felé billen a mérleg a fizu miatt.
A megállapodás, amiről az újság ír, abban az van, hogy Silva 5 évre írna alá és nagyságrendileg Xavi és Iniestahoz hasonló fizetést kapna plusz bónuszok.
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.10. 11:13:24

salas9 írta:Én azért egy picit bízok benne, hogy meggyőzi őket... :wink:
Azt se felejtsük el, hogy Silvának ott a P$G -ben piszok magas a fizuja. Ha idejönne hozzánk, akkor le kell mondania a fizetése egy részéről (Ha jól emlékszem ő maga ajánlotta hogy hajlandó lejjebb vinni a fizetését). De akkor is, még mindig P$G felé billen a mérleg a fizu miatt.
salas9 írta: Az enyémet levághatod, úgyis el van törve, így legalább a tiédnek nem lesz baja. Nekem meg úgyis mindegy :mrgreen: :D
Áll az alku :D

recrea írta:Akkor mégis mi a jó anyáért áll velünk szóba, minek állapodik meg velünk?! (már ha igazak a hírek)
Ha nem akar Barcelonába jönni, akkor maradjon, aztán játsszon a francia pusztákon 15.000 néző előtt. Ha akar, akkor meg tegyen érte.
Arról van szó, hogy ő simán belemenne a transzferbe (neki jó így is meg úgy is), de P$G -n múlik a dolog. Na, ők nem akarják elengedni. Itt nem a Silván van a hangsúly, hanem a P$G -n.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2013.07.10. 11:19:09-kor.
KépKép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.07.10. 11:10:35

Deus írta:
salas9 írta:Hopppácska! Gondoltam feladom a mai napra a labdát :twisted:

Thiago Silva vs. Barcelona ---> Megállapodás?! :roll:

http://www.sport.es/es/noticias/barca/a ... va-2492310
De hiába van ez a megállapodás, ha P$G nem akarja elengedni... :/ Csak akkor működhet a dolog ha Silva beadja a kérelmét a P$G vezetőségnek, hogy Barcába igazolhasson. De szerintem nem fogja megtenni.
Külön megemlítette Silva, hogy P$G -ben jól érzi magát.
Akkor mégis mi a jó anyáért áll velünk szóba, minek állapodik meg velünk?! (már ha igazak a hírek)
Ha nem akar Barcelonába jönni, akkor maradjon, aztán játsszon a francia pusztákon 15.000 néző előtt. Ha akar, akkor meg tegyen érte.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.10. 10:43:50

Deus írta:P$G -nek televan a lóvéjukkal tehát őket nem érdekli a pénz. Ezért lehetetlen rávenni őket hogy adják el nekünk Silvát...
Tudom, és írják is, hogy innentől Silvan a sor, hogy nyomuljon a vezetőknél. Csak ahogy te is írtad, nem hiszem, hogy odamenne és megmondja, hogy engedjetek el.... Jóba van az ottani vezetőséggel, és nem akar semmi galibát velük. Én azért egy picit bízok benne, hogy meggyőzi őket... :wink:
Deus írta:Komolyan, felteszem a bal kisujjamat. Ha jön Silva, akkor Yakuza módon levágom a kisujjamat. Biztos vagyok benne, hogy nem jön.
Az enyémet levághatod, úgyis el van törve, így legalább a tiédnek nem lesz baja. Nekem meg úgyis mindegy :mrgreen: :D
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.07.10. 10:34:30

salas9 írta:Hopppácska! Gondoltam feladom a mai napra a labdát :twisted:

Thiago Silva vs. Barcelona ---> Megállapodás?! :roll:

http://www.sport.es/es/noticias/barca/a ... va-2492310

De hiába van ez a megállapodás, ha P$G nem akarja elengedni... :/ Csak akkor működhet a dolog ha Silva beadja a kérelmét a P$G vezetőségnek, hogy Barcába igazolhasson. De szerintem nem fogja megtenni.
Külön megemlítette Silva, hogy P$G -ben jól érzi magát.


P$G -nek televan a lóvéjukkal tehát őket nem érdekli a pénz. Ezért lehetetlen rávenni őket hogy adják el nekünk Silvát...


Komolyan, felteszem a bal kisujjamat. Ha jön Silva, akkor Yakuza módon levágom a kisujjamat. Biztos vagyok benne, hogy nem jön.
KépKép
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2013.07.10. 10:32:56

Hopppácska! Gondoltam feladom a mai napra a labdát Twisted Evil

Thiago Silva vs. Barcelona ---> Megállapodás?! Rolling Eyes

http://www.sport.es/es/noticias/barca/a ... va-2492310

Silvával egyezett meg a klub szóban, a személyes feltételekről, a PSGnél csak ezután próbálkozunk.

Gondolom az első ajánlatunk olyan 15 millió körül lesz + 2021-ig kb 17 barátságos meccs :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mindorokke_barca 2013.07.10. 10:34:40-kor.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.10. 10:17:26

messideco írta:Nagy a csend a mi Thiagonk körül ismét. Nem arról volt szó, hogy kedden mutatják be a Unitednél? :twisted: :D
A Barcelona szóvivője Freixa azt nyilatkozta itt kezdi meg a felkészülést. Remélem maradni is fog, bár még mindig kevés esélyt látok rá... :?
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.07.10. 10:12:40

Hosszú távú befektetés, stabilan 4-5 év szerintem akár még benne lehet, de ha 3, akkor is megérné. Kérdés, hogy Piqué folytassa-e a saját mélyrepülését, vagy visszatér az első és másodéves barcás szezonjában tapasztalt teljesítményéhez.

Nagy a csend a mi Thiagonk körül ismét. Nem arról volt szó, hogy kedden mutatják be a Unitednél? :twisted: :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.07.10. 10:09:19

messideco írta:Gondolom maximum a személyes feltételekről állapodtak meg, nagyon nehéz lesz a P$G vezetőit meggyőzni, hogy eladják TS-t...
Igen, erről van szó. A játékost pedig most arra kérik helyezze nyomás alá a PSG vezetőit. De szerintem ha meg is töri(törjük) őket akkor is baromira nehéz lesz...
Kép
Válasz küldése