Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.20. 18:16:33

JOseppe írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/01/20 ... n=blhshare
Minek kellene még egy csatár??? #-o Nem ez a pioritás. :?
Én azonnal hoznám.

23 éves
Fiatalabb, mint Messi.

188 centi magas
Magasabb, mint Messi.

hatszoros válogatott
kolumbiai

Többször lépett pályára a kolumbiai válogatottban, mint Messi.

2011 óta van a Cagliarinál, azóta 94 mérkőzésen...
Többször lépett pályára a Serie A-ban, mint Messi.

11 gólt rúgott
Több gólt rúgott a Serie A-ban, mint Messi.

Ráadásul:
Kép
Még a bőre is sötétebb.

Messi-Ibarbo-Neymar 8)

On: nem kell komolyan venni ezeket a híreket, ez például akkora kacsa, hogy majdnem belesüketülök a hápogásába.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2014.01.20. 18:05:36

http://barcanoticias.blog.hu/2014/01/20 ... n=blhshare" target="_blank
Minek kellene még egy csatár??? #-o Nem ez a pioritás. :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2014.01.19. 18:22:51

Chino írta:
messideco írta:Elég könnyen leírtad Chino az Arsenal belső védőit, pedig a legstabilabb teljesítményt az idén ők nyújtják a PL-ben.
Nem leírom őket, de a valós képességeik alapján ez a realitás. Csiga szintén hatalmas statokkal büszkélkedett és a stabilitását szem előtt tartva is teljesen rendben volt, aztán, amikor egy Barca-ban kellett bizonyítani...

A PL egy kicsit felborult, habár véleményem szerint a Chelsae-nél magabiztosabb és stabilabb a védelem. De ezen nem veszünk össze. :)
Azért Csiga Ukrajnából jött nem PL-ből ami szerintem a legerősebb bajnokság :D
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.19. 17:57:04

messideco írta:Elég könnyen leírtad Chino az Arsenal belső védőit, pedig a legstabilabb teljesítményt az idén ők nyújtják a PL-ben.
Nem leírom őket, de a valós képességeik alapján ez a realitás. Csiga szintén hatalmas statokkal büszkélkedett és a stabilitását szem előtt tartva is teljesen rendben volt, aztán, amikor egy Barca-ban kellett bizonyítani...

A PL egy kicsit felborult, habár véleményem szerint a Chelsae-nél magabiztosabb és stabilabb a védelem. De ezen nem veszünk össze. :)
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.19. 15:36:06

Elég könnyen leírtad Chino az Arsenal belső védőit, pedig a legstabilabb teljesítményt az idén ők nyújtják a PL-ben.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.19. 15:24:42

StickyFingaz írta:"Koscielny az idei évben máris több közbeavatkozást csinált (91), mint a tavalyi szezonban a legjobb védő (85)."

Ő kéne ide.20-25M környékén már meg lehetne szerezni.28 éves,szval 4 évig meg lenne oldva a védő gond.

Hátvédet a kezdőbe kell igazolni, Koscielny pedig nem üti meg azt a szintet. Szép ez a stat, de nem ez alapján kell dönteni.
Vermaalent meg hagyjuk. Ha egy Mertesacker-t nem tud kiszorítani a kezdőből, akkor mit keresne itt.
Jelenleg két olyan játékost látok, aki megszerezhetőnek tűnik (az áruk más kérdés) és minőséget képvisel. Az egyik Luiz, a másik Verthongen. Nyilván vannak még rajtuk kívül hasonló, sőt jobb centerek, de nem a megszerezhető kategóriák. Ha TS tavaly sem jött, most még kevesebb esély van rá. Degeszre keresi magát, a PSG egyre komolyabb tényező az európai élfutballban, ráadásul több, mint egy vagyonba kerülne.

Én inkább a belgának örülnék. A legjobb korban van és képes vezéregyéniséggé előlépni. Luiz képességekben talán még Verthongent is veri, viszont egy Piqué 2.0. Túl szeleburdi, szintén képtelen egy védősort összefogni, ennek ellenére ő is hatalmas előrelépés lenne. A KK-n mondjuk Silva-t elég szépen elhomályosította.
Nagyon remélem, hogy kettőjük közül fog kikerülni a nyári hátvéd-igazolásunk. A brazil minden valószínűség szerint olcsóbb lenne. Hiába a Chelsae-ben játszik, akik köztudottan nem kedvelnek minket és szívesen alánk tennének, de rá nem számítanak már a klubjában annyira, Levy-vel pedig nem könnyű egyezkedni. Bízom benne, hogy nem úgy sülne el a dolog, mint a Reallal.
Bartraval és Piquével rotálva nagyszerű trió lenne, és még Masc is ott lenne negyedik számúnak.

Ha Ter Stegen-t sikerülne egy 10 millió körüli összegért leigazolni, mellé még bőven maradhatna annyi, hogy top-igazolás legyen a nyáron.
Forca Barca!!!!
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.01.19. 13:54:08

ab1daL írta:
StickyFingaz írta:"Koscielny az idei évben máris több közbeavatkozást csinált (91), mint a tavalyi szezonban a legjobb védő (85)."

Ő kéne ide.20-25M környékén már meg lehetne szerezni.28 éves,szval 4 évig meg lenne oldva a védő gond.
Ha már (ismét :D) az Arsenalból akarunk igazolni, akkor inkább Vermaelen-re kéne rámozdulni. Ő is 28 éves, és Koscielny-Mertesacker kettős mögött egyértelműen csak csere. Őt könnyebben mozdíthatnánk, és mivel az utóbbi időben nem is nagyon játszik, nem kerülne olyan őrületes összegbe. Amúgy továbbra is tartja magát a pletyka, hogy José elengedné megfelelő ajánlat esetén Luizt.
Verma a Senal kezdőjébe nem fér be.Nálunk szerinted beférne?Maximum cserehátvédnek jöhetne,Piqué meg Barta mögé.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2014.01.19. 13:43:29

StickyFingaz írta:"Koscielny az idei évben máris több közbeavatkozást csinált (91), mint a tavalyi szezonban a legjobb védő (85)."

Ő kéne ide.20-25M környékén már meg lehetne szerezni.28 éves,szval 4 évig meg lenne oldva a védő gond.
Ha már (ismét :D) az Arsenalból akarunk igazolni, akkor inkább Vermaelen-re kéne rámozdulni. Ő is 28 éves, és Koscielny-Mertesacker kettős mögött egyértelműen csak csere. Őt könnyebben mozdíthatnánk, és mivel az utóbbi időben nem is nagyon játszik, nem kerülne olyan őrületes összegbe. Amúgy továbbra is tartja magát a pletyka, hogy José elengedné megfelelő ajánlat esetén Luizt.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.01.19. 13:00:25

"Koscielny az idei évben máris több közbeavatkozást csinált (91), mint a tavalyi szezonban a legjobb védő (85)."

Ő kéne ide.20-25M környékén már meg lehetne szerezni.28 éves,szval 4 évig meg lenne oldva a védő gond.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.01.16. 20:04:53

Szerintem jól jönne majd a csapatba valaki, aki annyira labdabiztos, mint Xavi. Jelenleg nem nagyon van a piacon ilyen játékos más, csak Gündogan.

Amúgy remélem tényleg érdeklődnek majd ilyen New York szintű csapatok Xaviért. Szerintem ő még szívesen játszana 2-3 évet, de már most is messze elmarad a teljesítménye Cesc és Iniestáétól. Jövőre még gyengébb lesz. Nem érdemes itt tartani nagy fizetéssel, miközben igazából már csak egy csere lesz. Amúgy is kell majd itt-ott vérfrissítés(Puyol,Alves).

Thiago pedig tényleg nagy marha volt.
A Fifa egy szégyen
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2014.01.16. 19:12:21

Xavi: “Interest from New York Red Bulls? I know nothing of it. Nobody has offered me anything. I haven't talked to Thierry Henry.” [md]

Lehet, hogy nem itt fejezi be, de szerintem kizárt, hogy már most nyáron elmenjen.

Én igazából ezt a Gündogan mániát sem értem, ez pedig csak megerősít, hogy nem azt játssza, mint Xavi.

Ráadásul itt van Iniesta, Fábregas, mögéjük Sergi Roberto, és valószínűleg Rafinha is visszajön, igazából akkor sem létszükséglet egy középpályás, ha eligazol. Persze most nem fog, csak a média megint híreket gyárt. :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.16. 18:59:03

A Dortmundból nem hoznék senkit. Eddig már két játékosuk fürdött be rendesen a csapatváltással. Götzéről még nem tudok nyilatkozni.
"And my heart will leave you never."
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2014.01.16. 18:58:14

Thiago most foghatja a fejét...
Gündögan jó döntés lenne.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.01.16. 18:47:55

Hogy őszinte legyek, nem bánnám ha jövőre Gündogan játszana már itt Xavi helyett. Minden tiszteletem a Xavié, de ő már nem bírja ezt a szintet, ahogy Puyol sem.
Gündogan lenne a logikus csere.
A Fifa egy szégyen
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.16. 17:55:18

S.Agüero írta:Jön Gündogan?
Hát érte a Reallal nagy harc lenne...
amúgy ez abszólút csak én agyamban jött fel, de ha pl Gündogan Madridba menne az így is kijjebb szorult Isco vajon miként teljesítene nálunk? Feküdne neki a Xavi poszt? Mert inkább előrébb szokott játszani. :-k
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.01.16. 16:49:16

Jön Gündogan?

Barcelona midfielder (33) Xavi has accepted an offer from American team New York Red Bulls to join them after the World Cup. [sky]
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.09. 20:27:25

tatesz1990 írta:Nos akkor beszéljünk egy kicsit komolyabban a reális dolgokról.
Olvasgattam az írásaitok és olyanokat olvastam, hogy Reus, Gündogan, Agüero, Diego Costa, Suárez meg Hummels vagy éppen David Luiz. Szerintem ezek felesleges találgatások, valamint a mi, illetve a ti ábrándjaitok.
Ennek egyik része trollkodás, a másik pletyka, a harmadik elképzelhető nyári igazolás.
tatesz1990 írta:Alapjában véve a szurkoló sosem elégedett. Mindig valaki/valami mást akar. Sosem jó az ami épp van. :-D .
A védősorba igenis szükséges igazolni, és ha ezt már a vezetés is belátja azt jelenti tényleg gondok vannak. Ezt speciel nem jól látod, jelenleg nem erről van szó, hogy a szurkoló elégedetlen Gipsz Jakabbal és inkább Bödét szeretné a csapatban látni.
tatesz1990 írta:Ha jól értesültem a támadósorba és a középpályára nem akar senkit szerződtetni a klub. (Kivéve, ha jön egy bomba üzlet: valakit nagyon olcsón vagy akár ingyen meg lehet szerezni. / pl.: Afellay annak idején/) Tehát a vezetés a védelmet szeretné majd erősíteni illetve Valdés helyett biztosan kell majd valaki, és még Pinto maradása sem biztos. A nyáron már az is kiderült, hogy ezekre a posztokra őrült összeget senkiért nem hajlandó kifizetni a klub. Ezzel már ki is zárhatjuk a Hummels, Thiago Silva, David Luiz hármast! :-)
Nyáron ezzel kapcsolatban szerintem semmi nem derült ki. Volt egy Puyol, akinek a visszatérése a küszöbön állt és joggal lehetett bízni abban, hogy idén még lehet számolni vele, másrészt érkezett Neymar egy vagyonért, így elkönyvelhető volt, hogy egy 40+-os igazolás már nem fog beleférni. Idén nyáron viszont (ha valami a visszájára nem fordul) a védelem lesz a prioritás, így jó esély van rá, hogy egy nagyobb összeget is hajlandó áldozni rá a vezetőség.

tatesz1990 írta:Courtois papája lenyilatkozta a minap, hogy fiának nem opció a Barca. Emellett a Chelsea biztosan nem adná ide bagóért. Tehát őt is kihúznám.
Maradt Ter Stegen, aki nem hosszabbít, ezzel egyértelművé tette távozási szándékát. Guaita sem kerülne túl sok pénzébe a klubnak, és úgy tudom még ő is a kalapban van. Kettőjük esetleges megszerzésével jó eséllyel legalább 10 évre megoldanák a kapuskérdéseket.
A védelemben Puyol lehet a kulcs. Ha visszavonul, vagy nem lesz jó formában és jó állapotban, akkor szerintem a nyáron igazolni fognak a posztjára valakit. Ez a dolog még elég képlékeny. Nincs igazi favorit a posztra, Vertonghen neve hallható mostanság, de ő sem apró pénzbe kerülne.
Ezek az igazolások viszont nem sürgősek, és a vezetőség sem szokott elhamarkodottan dönteni, tehát nem látok rá nagy esélyt, hogy most januárban bárki is érkezne a Barcába.
Az valószínűsíthető volt, hogy januárban nem igazolunk senkit. Zubi és Bartomeu is már rég lenyilatkozta, hogy nem lesz változás télen a keretben. Amúgy is maximum egy olcsó kiegészítő embert lehetett volna hozni, egy klasszis játékos (aki már a Bl-ben sem játszhat) megszerzése ilyenkor szinte lehetetlen.
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.09. 19:43:03

Én azt mondom, hozzuk el Vermaelent. Mozdítható, tapasztalt és véleményem szerint semmivel sem gyengébb védő, mint Piqué vagy Mascherano, MB :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
tatesz1990
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010.02.06. 14:52:14

2014.01.09. 19:19:54

Nos akkor beszéljünk egy kicsit komolyabban a reális dolgokról.
Olvasgattam az írásaitok és olyanokat olvastam, hogy Reus, Gündogan, Agüero, Diego Costa, Suárez meg Hummels vagy éppen David Luiz. Szerintem ezek felesleges találgatások, valamint a mi, illetve a ti ábrándjaitok.
Alapjában véve a szurkoló sosem elégedett. Mindig valaki/valami mást akar. Sosem jó az ami épp van. :-D
Ha jól értesültem a támadósorba és a középpályára nem akar senkit szerződtetni a klub. (Kivéve, ha jön egy bomba üzlet: valakit nagyon olcsón vagy akár ingyen meg lehet szerezni. / pl.: Afellay annak idején/) Tehát a vezetés a védelmet szeretné majd erősíteni illetve Valdés helyett biztosan kell majd valaki, és még Pinto maradása sem biztos. A nyáron már az is kiderült, hogy ezekre a posztokra őrült összeget senkiért nem hajlandó kifizetni a klub. Ezzel már ki is zárhatjuk a Hummels, Thiago Silva, David Luiz hármast! :-) Courtois papája lenyilatkozta a minap, hogy fiának nem opció a Barca. Emellett a Chelsea biztosan nem adná ide bagóért. Tehát őt is kihúznám.
Maradt Ter Stegen, aki nem hosszabbít, ezzel egyértelművé tette távozási szándékát. Guaita sem kerülne túl sok pénzébe a klubnak, és úgy tudom még ő is a kalapban van. Kettőjük esetleges megszerzésével jó eséllyel legalább 10 évre megoldanák a kapuskérdéseket.
A védelemben Puyol lehet a kulcs. Ha visszavonul, vagy nem lesz jó formában és jó állapotban, akkor szerintem a nyáron igazolni fognak a posztjára valakit. Ez a dolog még elég képlékeny. Nincs igazi favorit a posztra, Vertonghen neve hallható mostanság, de ő sem apró pénzbe kerülne.
Ezek az igazolások viszont nem sürgősek, és a vezetőség sem szokott elhamarkodottan dönteni, tehát nem látok rá nagy esélyt, hogy most januárban bárki is érkezne a Barcába.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.08. 20:39:05

Pedig a belga igen jó kis játékos, a korát tekintve pedig védőként most jöhetnek a legjobb évei. Kellően technikás, magas és jól fejel. Mondjuk én inkább tavaly néztem PL-meccseket, de arra alapozva szerintem legalább olyan jó, mint Hummels. Ha érkezik védő, remélem kettőjük közül lesz valamelyik. A németnek viszont, ha a válogatott jó VB-t fut (amire minden esély megvan) nagyon megnövekedhet az ára, ráadásul a szerződése se ma fog lejárni. (asszem '17-ig hosszabbított)

Luiz is jó képességű játékos, a KK-n például lejátszotta Silvat, de egy Piqué 2.0. Sokszor szertelen, könnyelmű és a legkevésbé sem vezér-típus, ami mind Bartra, mind Piqué mellé kellene.
Forca Barca!!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.01.08. 17:08:01

zola8787 írta:
Ez a Verthongen mit tud?! Kifejezett kérésem, h erre NE GT válaszoljon.
GT miatt néztem meg idén 2 Tottenham meccset is, az egyiken a City ellen kaptak egy 6ost, a másikon a Pool ellen egy 5öst. Azokon a meccseken nem volt rosszabb, mint a többiek. :twisted: :P
:lol:
Én már meg is vagyok győzve.

Ter Stegenért túl sokat úgy sem kérhetnek ha 1 év van hátra a szerződéséből és a játékos is menni akar.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.01.08. 16:55:47

Ez a Verthongen mit tud?! Kifejezett kérésem, h erre NE GT válaszoljon.
GT miatt néztem meg idén 2 Tottenham meccset is, az egyiken a City ellen kaptak egy 6ost, a másikon a Pool ellen egy 5öst. Azokon a meccseken nem volt rosszabb, mint a többiek. :twisted: :P
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.08. 16:25:54

Azért Ter Stegent nem vegyük még biztosra:
Barcelona are willing to pay 10-12M for goalkeeper Marc-Andre ter Stegen (21). Monchengladbach want at least 20M. [el9 express] :oops:
recrea írta:Ez a Verthongen mit tud?! Kifejezett kérésem, h erre NE GT válaszoljon. [-X :twisted:
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2014.01.08. 15:51:55

shutterisland írta:na, azért előrelépés lenne bármelyik név (már ha csak pedro vagy tello helyett jönnek, akkor is) viszont nem érné meg jelenleg, ez biztos.

kapustéma : ter stegen egyre közelebb, remélem, lezárjuk majd minél hamarabb.
a német kapusiskola is jó, mindig termelnek ki jó és klasszis kapusokat is.
illgner,köpke,kahn,weidenfeller,butt,lehmann,enke,neuer,stb.
reméljük, pont belenyúlunk a jóba, én sokat látok a srácban. :)

azt pedig a csoportban olvastam, hogy vidicre lehet lecsapnánk, ingyen.
hát ha puyol szögre akasztja, szerintem elférne.
rutinos védő, aki levegőben gyilkos, bár pénzt már nem adnék érte.
A kérdés számomra mindig az, h mennyire tudna illeszkedni a mi rendszerünkbe. Ezt amúgy nagyon nehéz lehet meglátni. Azt látjuk, h kontrajátékossal, erőcsatárral, technikátlan hátvéddel nem tudunk mit kezdeni, más típus kell. Szerintem mondjuk Reus vagy Gündogan kifejezett erősítés lenne, nem kell kezdőnek lenni mindig, Tata ráadásul jól alkalmazza a rotációt. Most is hirtelen jött 4-5 kulcsjátékos sérülése.

Kapusban az említett nevek közül szerintem mindenki erősítés lenne.

Vidicet én nem erőltetném, nagyon magas színvonalon játszott, onnan aztán nagyot is zuhant...vagy még mindig abban a körhintában ül, amibe Eto'o ültette 2009-ben. :mrgreen:

Ez a Verthongen mit tud?! Kifejezett kérésem, h erre NE GT válaszoljon. [-X :twisted:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.01.08. 15:09:44

sörvirsli írta:Én úgy vagyok vele,hogy vagy Hummels vagy senki.
Vertonghen.
kamcore írta:11-11 gólos a Pedro-Alexis kettős. Nevetségesen sok tavalyhoz képest, DE még így is el akarják páran cserélni/adni, stb.
Sánchezt én semmiképpen sem adnám el, Pedro viszont mehetne, ha a PSG vagy valaki más jön egy 30-35 körüli ajánlattal. De azzal sem lenne bajom ha maradna, Tello távozna és Deulofeu visszajönne. Messi-Neymar-Alexis-Pedro-Deulofeu, ez így bőven elég szerintem.
Válasz küldése