Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.31. 19:56:10

Gareth Tello írta:Walkert mondjuk én nem hoznám, pár oldallal ezelőtt leírtam, miért, nem illene bele a csapatba. :) Vertonghen viszont tényleg nagy erősítés lenne, és igen, veb, Bentaleb az új Busquets, hoznám őt is, "kár", hogy itt van Samper. :mrgreen:
Alvesről sem lehetett tudni,hogy jó összjátékban,meg a kispasszos dolgot érzi. Sevilában csak futott meg lőtt jóformán. Lehet Walker is belerázódna... :)

Ez a Samper van olyan jó,mint Depay és Masi?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.31. 19:51:41

Walkert mondjuk én nem hoznám, pár oldallal ezelőtt leírtam, miért, nem illene bele a csapatba. :) Vertonghen viszont tényleg nagy erősítés lenne, és igen, veb, Bentaleb az új Busquets, hoznám őt is, "kár", hogy itt van Samper. :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.31. 19:49:55

messideco írta:Lloris, Walker, Vertonghen, Dembele meg Eriksen talán elég is lenne :)
Mondjuk Vertonghen jöhetne simán, illene ide,de Walkert is hoznám szó nélkül :) (2-3 év múlva)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.03.31. 19:47:51

Lloris, Walker, Vertonghen, Dembele meg Eriksen talán elég is lenne :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.31. 19:33:50

hank1ee írta:
Gareth Tello írta: Vannak mások is, akiket szívesen hoznék
Soldado előre?
sztem bentalebre gondolt :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.31. 19:21:46

Gareth Tello írta: Vannak mások is, akiket szívesen hoznék
Soldado előre?
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.31. 18:08:31

MichaaBee írta:GT, Te most belátván, hogy a Tottenhamnél úgyse lesz eredmény, kapkodnád szét a csapatot és mentve menthetőt hoznád a kedvenceket Barcelonába? :D Újabban felerősödött a Vertonghen kampány is, most Sandro... :)
Amúgy hoznám Eriksent is, ha már itt tartunk, tökéletes Xavi-utód lenne. 8)
:mrgreen:

Egyébként annyi, hogy nyilván jobban szem előtt vannak a Spurs játékosai, látom őket hétről hétre, tudom, mire képesek, ezért merek kampányolni mellettük. Vannak mások is, akiket szívesen hoznék, de nem láttam őket olyan sokszor játszani, hogy teljes bizonyossággal ki merjem jelenteni, jó igazolások lennének. :)

(Off, de úgyis szét lesz kapkodva a csapat, ahogy az szokott lenni... Modric, Bale stb. után példának okáért Vertonghen, Eriksen, Paulinho, Dembélé is egy nagyobb klubba fog igazolni pár szezonon belül, ebben szinte biztos vagyok. :? )
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.31. 18:06:59

ránk férne egy nagytakarítás

valdes, puyolugye alap
a töltelék játékosok is mehetnek, cucu, sergi roberto, afellay, jds, ha deu jön akkor tello is, érte még talán pénzt is kaphatnánk. az előző 4esből max 1-et tartanék meg, jól jöhetnek egy extrém sérüléshullám esetén, bár ha olyan nagy a baj, akkor b-ből is lehet felhozni játékost, az legalább játékban van
én szívem szerint az alves, masche, sanchez trióból is túladnék kettőn, de 1000000% h mind maradni fog. songot felesleges elküldeni, jobbat usem találnánk helyette arra az évi 10 meccsre.

ez min. 5-6 játékos, helyettük ter stegen, x védő, rafinha, deu, a töltelékek helyére 1-2 b keretes gyerek, sokat nem játszanának usem

még egy jó védő nagy öröm lenne, de senkinek ne legyenek kétségei, 2 igazolásunk lesz nyáron és annyi
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.03.31. 17:59:38

Gareth Tello írta:Egyébként, lehet, hogy hülyeségnek hangzik (és lehet, hogy ténylegesen az is :mrgreen: ), de ha esetleg Song távozna, akkor bepróbálkozhatnánk Sandrónál. :D Busquets mögé tökéletes lenne, és középhátvédként is bevethető, szóval lehetne belőle egy Mascherano 2.0. :twisted: Viccet félretéve, tényleg kiváló játékos a brazil, csak nem tudom, bevállalná-e a rendszeres padozást.
GT, Te most belátván, hogy a Tottenhamnél úgyse lesz eredmény, kapkodnád szét a csapatot és mentve menthetőt hoznád a kedvenceket Barcelonába? :D Újabban felerősödött a Vertonghen kampány is, most Sandro... :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.31. 17:53:34

Hasonlóan gondolkodom, mint a többség. Reust nagyon bírom, de nem prioritás a leigazolása. Ha már megvan a két védőigazolás, Alexis vagy Pedro esetleg távozott, és van pénz rá, akkor lehet róla szó.

Viszont az sem gond, ha nem jön, a Messi-Neymar-Sánchez-Pedro négyessel nekem nincs problémám, sőt, aztán lesz melléjük egy Deulofeu, Rafinha szintén tud a szélen játszani, illetve a B-ben is nyüzsögnek a tehetségesebbnél tehetségesebb támadók, gondoljunk csak Adamára, Dongou-ra, Sandro Ramírezre, Munirra... :)

Egyébként, lehet, hogy hülyeségnek hangzik (és lehet, hogy ténylegesen az is :mrgreen: ), de ha esetleg Song távozna, akkor bepróbálkozhatnánk Sandrónál. :D Busquets mögé tökéletes lenne, és középhátvédként is bevethető, szóval lehetne belőle egy Mascherano 2.0. :twisted: Viccet félretéve, tényleg kiváló játékos a brazil, csak nem tudom, bevállalná-e a rendszeres padozást.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.31. 17:36:09

Majd ha igazoltunk 2 biztos védőt meg egy biztos kapust, utána majd érdemes rátelefonálni Reus-ra, addig remélem nem is tárgyalnak vele. Amúgy vicces, hogy már Mascheránónak kérői akadtak és lehet, hogy megy, nagy lenne ha senkit sem igazolnának és 2 védő mínusz lenne :D (Puyol + Masch). Jajj tuti, hogy lesz minimum 2 védő igazolás, úgy izgulok, de komolyan :D
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.03.31. 17:34:21

Azt nem értem miért nem lehet felfogni, hogy minimum 4-5 azonnal játszatható fazon kell. Mert persze megint egyesével kimutatható, hogy jo ez is -az is. Csakhát egybe nem jó. Ha nem lesz nagyobb változás, majd kell jövöre, mert nem gyenge most a Barca csak gyengül. Az elmult pár évben csak 1-1 ember jött. A válltozatlanság maga a vég. Alves, Pique?, Mascheranó, Song, Alexis
Tello nálam mehet. Hogy kik lennének jók arról sosem irtam, mert ez nem egyszerü dolog -ezt oldja meg a vezetés.
Fecó
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.31. 16:49:57

Cooltiszo írta:Hát Reus-t én is kicsit pazárlásnak érezném. Jövőre bőven elegendőnek tűnik a Messi, Neymar, Sanchez, Pedro, Deulofeu és Dongou.

A védelembe egyértelműen kell valaki és kapus is kell (gondolom Ter Stegen már le van zongorázva a háttérben). Ezen kívül fontos posztnak érzem még a középpályát. Xavi kifelé van, nagy kérdés hogy helyette kit képzelnek el a jövőben. Az Ini Fabregas kettős jó lesz, de mögöttük nincs igazi mélység. Sergi Roberto nem kezdő szint és jó eséllyel nem is lesz az, Rafinha-t én nagyon bírom, de kérdéses h mennyire lenne itt meg a posztja, Dennis Suarez talán még fiatal és nem tudom hogy tolja B-ben egyáltalán. Ide egy esetleges Gündogan húzás ellen sok rossz szavunk nem lehetne, de ha megpróbálják még Xavi mellett egy fiatallal akkor nagyon remélem hogy Rafinha fog kapni jövőre rengeteg lehetőséget, mert akkor jövőre van az utolsó év hogy kdierüljön hogy kell-e Xavi helyére hozni minőségi embert vaskos pénzért, vagy felnő a kis Alcantara.
Reusnak maximum akkor lenne értelme, ha Alexis vagy Pedro menne, de nem létszükséglet, inkább a védelmet kellene megoldani. A góllövéssel nincs igazán gond, még Messi hiányában sem, ezt láttuk. Dongout nem lenne értelme felhozni (főleg ha jön Deulofeu). Nagyon fiatal, érnie kell, ráadásul engem a B-ben sem kápráztat el. Akkor már inkább várjunk vagy 1,5-2 évet és hozzuk fel Adamat.

A középpályát sem érdemes bolygatni. Szerintem is Gündögan az aki leginkább hasonlít Xavira, de még mindig tartom, hogy nem kell mindenáron egy Xavi 2.0, kicsit más stílusú játékos is lehet az utódja. Gündögant nem lenne értelme elhozni. Jövőre még ott lesz Xavi is, négy kezdőszintű játékost 2 posztra luxus és értelmetlen, főleg ha minimum 30 millió lenne és más poszt inkább pótlásra szorul. Amellett ott van Rafinha. Ő a középpálya bármely posztján bevethető, sőt nem egyszer játszott szélsőt is. Azzal nem lenne gond, hogy nem találnánk a posztját. Ha hoznánk rá egy Gündögant még annyi lehetősége lenne a játékra, mint Xavi, Cesc és Ini mögött. Denis nagyon jól tolja a B-ben, annak ellenére, hogy szezon közben érkezett, nagy kedvencem. Nagyon jól lát a pályán, lövőtechnikája jóval átlagon felüli és nem sz@rja össze magát ha lehetősége van gólt szerezni. Ha hasonlítanom kéne valakihez, akkor Init mondanám, de valahogy úgy érzem, nem ő lesz a jövő Barcajanak az alappillére.

Emlegették itt Musacchiot. Hát nem tudom. Én szoktam Villarreal meccseket nézni, mert szimpatikus csapat, de nem tűnik olyan spílernek, hogy igazán előrébb legyünk vele. Martinezt inkább hoznább, de őt is csak egy rutinosabb, Verthongen/Hummels féle védő mellé.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.31. 15:47:49

Nálam ahogy már korábban is írtam-simán lenne helye Reusnak, főleg a Xavi utáni időkben. Középpályást felesleges keresni a mester helyére ugyebár, hasonlót sem találunk a piacon ( Gündogan oké, de a gerince egy éve partvonalon kívülre szorítja...), így ha a City és a madrid ellen látott taktikát hosszabb távon gondoljuk, akkor kell a Cesc-Busi-Ini hármas mellé egy univerzális, a rövidpasszos játékban kiemelkedő emberke ( nálam Ini vissza, Reus meg balra). Így a labdajáratásban meglévő fölényünk továbbra is megmaradna, nem beszélve azokról a plusszokról, amit még ezen felül tudna nyújtani a német, mert mindent tud. Jól lő, gyors, sokat fut, és eszméletlenül labdabiztos, a passzokat is nagyon érzi. Persze nyílván nálunk nem a támadóhármas szorul erősítésre, hanem a védelem. Ha az megvan-és még pénz is van továbbiakra, be lehetne támadni a Dortmundot .
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.31. 15:26:00

Természetesen én is csak a védő kérdés megoldása után tartom fontosnak meg akkor ha elölről mennek el játékosok. Utána jártam amúgy: Pedro 25 millió,Alexis pedig 30 millió eurót ér jelenleg. Az idei szezonjuk után nem hiszem,hogy el kéne őket adni,de azért kiegyeznék mondjuk egy Pedro+15 millió - Reus cserével. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.03.31. 15:15:47

Szerintem sem kell a német. Nagyon jó player, biztos hasznára lenne a csapatnak, sok meccsen játszana nagyon jól, de klasszis csatár már van kettő + ugye Ini is fel van tolva balszélsőnek és a padon van az idén remek formát mutató Alexis, Pedro kettős, és közben meg olyan fialalok vannak a csapatban Deulofeu meg Dongou. Annak ellenére, hogy Iniestát szép lassan beépíteném Xavi helyére, még úgy is bőven megvagyunk ezen a poszton. A védelembe kell 2 ember Musacchio tökéletes lenne egyiknek a másikat megmég meglátjuk.A középpályáról meg menjen Song, a Busi, Ini, Fabre hármas perfekt, mögöttük ott van Xavi és Rafinha. A védelmet kell erősíteni nyáron, és akkor tökéletes minden.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2014.03.31. 14:55:15

Hát Reus-t én is kicsit pazárlásnak érezném. Jövőre bőven elegendőnek tűnik a Messi, Neymar, Sanchez, Pedro, Deulofeu és Dongou.

A védelembe egyértelműen kell valaki és kapus is kell (gondolom Ter Stegen már le van zongorázva a háttérben). Ezen kívül fontos posztnak érzem még a középpályát. Xavi kifelé van, nagy kérdés hogy helyette kit képzelnek el a jövőben. Az Ini Fabregas kettős jó lesz, de mögöttük nincs igazi mélység. Sergi Roberto nem kezdő szint és jó eséllyel nem is lesz az, Rafinha-t én nagyon bírom, de kérdéses h mennyire lenne itt meg a posztja, Dennis Suarez talán még fiatal és nem tudom hogy tolja B-ben egyáltalán. Ide egy esetleges Gündogan húzás ellen sok rossz szavunk nem lehetne, de ha megpróbálják még Xavi mellett egy fiatallal akkor nagyon remélem hogy Rafinha fog kapni jövőre rengeteg lehetőséget, mert akkor jövőre van az utolsó év hogy kdierüljön hogy kell-e Xavi helyére hozni minőségi embert vaskos pénzért, vagy felnő a kis Alcantara.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.31. 13:37:20

visca el barca írta:
arabék hogy hogy nem vették akkor meg? :roll:

Valószínűleg nem akart menni, ezt nyilatkozta is.
Amúgy is hol itt az összefüggés? az araboknak aztán mindegy,hogy 35 vagy 50, ha kell nekik valaki,akkor pénz van, a játékoson múlik hogy akar e váltani.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.03.31. 13:34:20

Minek kéne ide Reus?!
Lenne egy Sanchez 2, akinek szoknia kéne a közeget?!

Ha tényleg ilyen sok pénz áll rendelkezésre, akkor se érdemes a csatársorra pazarolni. Esetleg, ha Martino akar egy tényleges középcsatárt, akkor lehet pl Llorentére gondolni, de amúgy elől teljesen rendben vagyunk sztem. Pedro idén remek, Messi az Messi, Sanchez(még ha sokan nem kedvelik) sztem teszi a dolgát, Neymar csak jobb lesz az eddiginél(pedig már igen hasznos). Azonkívül ott van Iniesta, Cesc, aki néha fent játszik, továbbá Tello, aki ha megy, jön helyette Deulofeu, ahogy Rafinha is tud elől játszani.
Nem is értem minek hoznak velünk ilyen játékosokat szóba. Ha valaki, jönne, az olyan, aki új dimenziót teremt, nem pedig ugyanolyan típusú játékosból még pár, amilyen van.

Van Persie pl lehet jó ötlet lenne, kétlem h az EL-ban vagy még ott se akar játszani majd jövőre.

Amúgy remélem h védőt/védőket veszünk. Felőlem Alves, Masch mehet nyugodtan.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.31. 13:25:51

csababarca írta:
visca el barca írta:
Leon írta:Reus-nak 2017-ig van szerződése a Dortmunddal és jelenleg 35 millió a piaci értéke.
Tehát akkor 35+5-ért hozható kb. :)
aha. 50, minimum.
http://dortmundfanatics.hu/cikk/3849/a-" target="_blank ... rlasi-arat

nem ismerem az oldalt,de van kivásárlási ára, és nem gondolom,hogy több mint Götzének volt (37M körül), szóval 50 semmiképp.
arabék hogy hogy nem vették akkor meg? :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.03.31. 13:13:25

Nemrég olyan nyilatkozatot olvastam Reustól, hogy ő Dortmundban akar maradni, mert jól érzi magát és csak azért, hogy többet keressen nem fog eligazolni.
A másik, hogy a Barca először próbáljon kapust és belső védőt igazolni, a csatársorral van a legkevesebb gondja jelen pillanatban.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.03.31. 12:47:38

visca el barca írta:
Leon írta:Reus-nak 2017-ig van szerződése a Dortmunddal és jelenleg 35 millió a piaci értéke.
Tehát akkor 35+5-ért hozható kb. :)
aha. 50, minimum.
http://dortmundfanatics.hu/cikk/3849/a- ... rlasi-arat" target="_blank

nem ismerem az oldalt,de van kivásárlási ára, és nem gondolom,hogy több mint Götzének volt (37M körül), szóval 50 semmiképp.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.31. 12:41:59

Leon írta:Reus-nak 2017-ig van szerződése a Dortmunddal és jelenleg 35 millió a piaci értéke.
Tehát akkor 35+5-ért hozható kb. :)
aha. 50, minimum.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.31. 12:31:40

Reus-nak 2017-ig van szerződése a Dortmunddal és jelenleg 35 millió a piaci értéke.
Tehát akkor 35+5-ért hozható kb. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2014.03.31. 10:19:25

szerintem is jó húzás lenne elhozni a németet. 4o misiért eljönne szerintem. Egyébként én azt hallottam, hogy van kivásárlási ára neki, ahogy Götzének is volt. Ha jól tudom 35-4o millió között van. Erről esetleg valaki tud valamit?
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Válasz küldése