Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2014.05.20. 13:28:01

YAYA BACKKKKKKKKKKKKK [-o<
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.05.20. 13:08:49

palesz77 írta:Kiemelnék egy részt a Luis Enrique interjúból:

"Úgy gondolod, ha a világ legjobbjaival rendelkezel, azokat el kell adni? Hát nem! Bár senki sem örök, és senki sem pótolhatatlan, de a Barcában, ha egy játékos jó, akkor nem fogják eladni. Emlékszel bárkire is aki jó játékos volt, és elment? Ez túl nagy felzúdulást okozott volna."

Ez alapján nekem nem az jön le, hogy ő fontolgatná Fabregas eladását. Legalábbis kétlem, hogy rossznak gondolná Cescet..
Még jó hogy 2007-ben nyilatkozta ezt...amugy emlékszem olyan játékosra aki jó volt és elment! Rivaldo, Ronaldo, Figo, csak igy kapásból ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csabimo 2014.05.20. 13:19:04-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.20. 13:07:08

én azt mondtam, ma is tartom, hogy Zubinál kellett volna kezdeni, erről már lecsúsztunk, emiatt kaptuk L.E.-t ez a második megalkuvás. a tabula-ráza az állomány "nem használt" részén az nem minőségi munka csak egy régen hurcolt ostobaság eltakarítása(persze még ne kiabáljuk el !! meg is kell csinálni!) az hogy "kijelölnek piacra szánt embereket" ?! na ez ismét egy dilettáns hozzáállás! ezt jobb helyen úgy csinálják, hogy ha egy játékost valaki jó pénzért vinni akar, akkor mérlegelnek és az illetővel összhangban cselekszenek. milyen mentalitással fog itt játszani a kijelöltekből az aki nem "kelt" el?
én már lemondtam arról hogy játékosokról ábrándozzak, azt sem tudjuk mit akar az új edző? milyen játékot?(ok. állítólag az új csoda-politika vele már egyeztetve van) amit viszont nagy biztonsággal megjósolok, ha a Barca állománya nem lesz erősebb, gyorsabb, magasabb, akkor esélytelen marad. a mai foci ugyanis nem úgy néz ki, hogy kis (gyenge-lassu)labdazsonglőrök etetik a robusztus atlétákat, hanem úgy hogy azok (is!) zsonglőrként bánnak a labdával. amíg itt Fabregasért sóhajtoznak egyesek aki EGYEDÜLIKÉNT jó volt és jó is lehet egy csapatban, ahol már három ugyanilyen van: oda nem kell! Alexis -Delou?! egyik már bizonyítottan kevés, a másik még valószínű az - ebből így nem lehet jól kijönni.
azt persze én nem tudom, hogy mi a recept,( kit érdekel?!) de Zubizarreta már bizonyította hogy ő sem és mégis ő lenne a siker atyja? vannak kétségeim.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.20. 13:00:19

Kiemelnék egy részt a Luis Enrique interjúból:

"Úgy gondolod, ha a világ legjobbjaival rendelkezel, azokat el kell adni? Hát nem! Bár senki sem örök, és senki sem pótolhatatlan, de a Barcában, ha egy játékos jó, akkor nem fogják eladni. Emlékszel bárkire is aki jó játékos volt, és elment? Ez túl nagy felzúdulást okozott volna."

Ez alapján nekem nem az jön le, hogy ő fontolgatná Fabregas eladását. Legalábbis kétlem, hogy rossznak gondolná Cescet.. :D

Yayanak amúgy örülnék én is persze, de semmivel sem megalapozottabb hír, mint Agüero, Reus, Suárez, Pogba és a többiek. Szóval azért nem kéne ennyire beleélnie magát pár embernek a dologba szerintem. Meg az is kérdés, hogy hova jönne, kinek a helyére? Xavit még azt mondom, hogy belevenném egy ilyen üzletbe némi ráfizetéssel, de Fabregast nehogy már komolyan elcserélnétek.. Cescnek talán még jobb statjai is voltak a Pl-ben mint Yayanak - gólpontok száma alapján -, de ha egyszer nem adjuk meg neki azt a szerepet, amit előző csapatában betöltött, akkor ugye nem fog ugyanúgy brillírozni. :roll: Yaya szerintetek itt lőhetne 35-ről, meg rúghatna szabadot, stbstb..? Szép dolog az álmodozás, de azért na.. :D

szerk.:
csabimo írta: Még jó hogy 2007-ben nyilatkozta ezt...
#-o #-o #-o #-o Na most megyek és elásom magam.. #-o Ez fel se tűnt ahogy olvastam, sorry.. :oops: De a többi rész ettől még igaz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.20. 13:15:19-kor.
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2014.05.20. 12:56:47

Leon írta:Korábban volt arról szó,hogy a MAN U mellet a City is vinné Fabregast.Én elbírnék viselni egy Yaya Fabregas cserét! 8)
Hát, ez finoman szólva is vicc kategóriába esne, a Citynek nem hiszem hogy szüksége van egy olyan Fabregasra, aki szezonok óta csak alibizik tavasszal, pláne nem Touré-ért cserébe, aki vitán felül a manchesteri kékek legjobb játékosa.

Más:
Tudom, ez még pletyka szinten sem merült fel sehol sem, de számomra szívesen látott játékos lenne Bony a Swansea keretéből. Nem feltétlen ő lehetne a csapat célja az átigazolási piacon, azonban ha klasszikus 9-est akar igazolni a klub, megfontolandó lenne egy olyan játékstílusú, fizikumú és habitusú ember leigazolása, mint az elefántcsontparti: nem túl magas, de fizikálisan gyakorlatilag elnyűhetetlen, zömök testfelépítésű, de jól fordul le a védőkről, és nem utolsó sorban mindig a lábában van a gól. Csak keveset passzol a társaihoz.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2014.05.20. 12:52:48

MQuC írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... na-2336943

Lehet benne valami mégis. Csak még mindig nem értem, miért kellett eladni :(
Felejtős a dolog. Annyi pénzt sosem adnak egy 31 éves játékosért, amit kérnének, és fizetést se kapna annyit. Ez esetleg PSG lesz, ha valóban menne.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.20. 12:49:30

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... na-2336943" target="_blank

Lehet benne valami mégis. Csak még mindig nem értem, miért kellett eladni :(
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.05.20. 12:41:50

Sanama írta:Napi pletyka
Egyedül azzal tudnék kibékülni, ha Masch feljebb lenne tolva. Más alternatívát nem tudok, ha Song elmegy. (bár Masch sem egy Sergio, de igazából senki sem hajaz a mi Busink stílusára)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.20. 12:08:41

Korábban volt arról szó,hogy a MAN U mellet a City is vinné Fabregast.Én elbírnék viselni egy Yaya Fabregas cserét! 8)
Tudom,hogy Fabregas fiatalabb meg Barca gén meg stb de a hullámzó teljesítményével szemben Touré sokkal jobb,ráadásul ha Febregas lehúz itt még 2-3 évet hasonló bizonytalan szinten akkor már ős is 30 lesz és kb 15-20ért adhatjuk csak el.
Félre értés ne essék,egyáltalán nem támogatom az eladását (50 M alatt biztos nem) de az "elefántért" cserébe odaadnám! :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.20. 12:08:26

Dr.Dre írta:
Simán tudna játszani akár Xavi, akár Iniesta helyén. A Cityben is van mikor támadó középpályásként játszik, van mikor irányítóként... Szóval bármelyik poszton bevethető a középpályán.
Így igaz, idén Fernandinho volt a klasszikus szűrő, Touré irányít, nem véletlen a sok gól. Mindamellett hogy örülnék a visszatérésének, nem a hosszútávú pótlása lenne Xavinak.

Én ugyanakkor még egy témát felvetnék, és eddig az ellenzék pártját fogtam, de lassan a felállást is újra kéne gondolnunk.

Én preferálnám a két szűrős felállást, olyan gyalogkakukkok mellett mint Alba, és talán Cuadrado, de amúgy Alves. 4-2-3-1 akár.

Nem tudom én mondjuk Luchoban nem az az embert látom aki totál belenyúlna, és borítana mindent, de a nagy változást nem abba látom, hogy kicseréljük a keretet és folytatjuk ugyanazt más játékosokkal, ez a harmadik helyre lenne elég.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.20. 11:52:28

Sanama írta:Napi pletyka:

Alexis Sanchez has approved a possible transfer to Juventus. The teams are talking. Juventus midfielder Vidal could be part of a deal. [gds]
Tetszik ez a része, korábban is felvetették már.

Cescet azért szívesen megnézném, hogy milyen az öltözőben, de egy játékost a teljesítménye alapján lehet objektíven megítélni, az pedig nem hiszem, hogy olyan rossz lett volna bármikor. A tavaszai szürkébbek voltak, de nem minden meccse, és még mindig Xavinál van a bizalom. Át kell neki adni, az Arsenalban még kölyök volt, mikor megkapta, láttuk is, mi lett belőle. Egy zseni az ember szerintem, még ha sokan nem is tartják akkora tehetségnek. Semmiképp nem adnám el, a vezetőséget tényleg komolyan számon kellene kérni, ha ezt meglépnék.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.05.20. 11:51:57

Mascheranot 3 év után a középpályára akarják feltolni? :D Érdekes ötlet, tudtommal a válogatottban VKP volt a mai napig is. Anno emlékszem, hogy 1 meccset játszott VKPként és szidta mindenki. Az biztos, hogy védőként már nem számítanék rá, majd Lucho eldönti, hogy ha van helye itt, akkor hol.

Fabregas meg nagyonnagyon remélem, hogy marad... de Enrique nem hiszem, hogy belőle akarna pénzt, inkább Alexisből.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.20. 11:40:45

Napi pletyka:

Alexis Sanchez has approved a possible transfer to Juventus. The teams are talking. Juventus midfielder Vidal could be part of a deal. [gds]


If Barcelona get a good offer for Cesc Fabregas (27), they could consider to let him go this summer. They think they can get 40M. [marca]

Ha ez meglépi a vezetőség, remélem rájuk gyújtják az egész stadiont.

If Mascherano stays, he will be back-up for Busquets next season, as Barcelona plan to sign two centre backs this summer. [el esportiu]
Barcelona want Mascherano to continue at the club next season. They will talk with the midfielder to hear what he wants. [md]
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2014.05.20. 11:35:00

Sokan írják, hogy Deulofeu-t Sanchez helyére. De kérdem én miben jobb ő mint Sanchez? Nem Sanchezt akarom védeni bár számomra szimpatikus és csak 19gólt lőt a ligában, de nem látom mi az a plusz amivel őt elkell adni elkell küldeni és egy olyan 20évest állítani a helyére aki még alig játszott valamelyik élvonalban.

Nem láttam sokat játszani az Evertonban de amennyire tudom, nem nagyon jött vissza védekezni, segíteni a társaknak, passzai közül elég sok pontatlan volt. Persze tehetséges játékos, de én először Sanchez-el állítanám versenyhelyzetbe. És ha valóban meggyőzőbb a teljesítménye, hozzáállása akkor szorítsa ki. Persze meglehet cáfolni, azt amit írtam ez csak a véleményem.

Továbbá szóba jött, hogy középpályára is az ifiből kéne erősíteni. Nos nekem úgy rémlik, hogy ez a Sergi Roberto sem egy nagy eresztés egyenlőre ( legalább is Barca szinthez képest ). De adnék neki esélyt. Ugyan azt mondanám, hogy szorítson ki a csapatból egy Xavit vagy egy Iniestát vagy egy Fabregast. Amíg ezt nem tudja megtenni ő vagy valamelyik ifi addig szerintem nem is lenne erősítés.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.05.20. 11:34:10

Hát kb besza-behu lenne, ha visszatérne Yaya. Imádom :D Nem mai gyerek, de egy generációba még pont benne van. A Citynél támadólag is rengeteget fejlődött, nagyon komplex. Azonban, ha Busquets,Xavi,Iniesta,Cesc,Rafinha lesz a kp-n, szerintem nem jön. Ha Xavi vagy Cesc távozik, akkor látok rá lehetőséget sajnos. De ne legyen igazam, maradjon Cesc, és jöjjön pluszba az elefánt 8)
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.05.20. 11:21:38

Yaya mikor távozott akkor elmondta, hogy nem kizárt, hogy még visszatér, remélem most jött el a come back ideje. :D Nagyon bele kéne nyúlni a zsebbe de vele mindenképp jól járunk.

Írtam már korábban is, hogy őt szeretném leginkább a középpályára. És így tudnám elképzelni :

Neymar - Messi

Iniesta (Yaya) Cesc

Busquets - Yaya


De képességei alapján, előrébb is tud játszani, láthattuk mennyire gólerős illetve technikás. Jöjjön! [-o<

Amúgy a tegnapi napon szépen felpörögtek az események. Enriqe, Ter Stegen, Rafinha, Delofeu, Messi aláírt. Eddig mind jó döntés. Egyedül az edzőnél nincs egyetértés, de azt hiszem, olyan soha nincs, hogy biztosan állítható, hogy ez az edző főnyeremény. Én a mentalitása miatt bízok benne, játékosként is ellentmondás nem tűrő volt, edzőként szerintem ez csak hatványozódik. Úgyhogy eddig tetszenek a változások, várom a továbbiakat.

Visca el Barca
Jester
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.04.30. 08:37:51

2014.05.20. 11:13:56

Nem Xavi helyén, hanem kompletten HELYETT kellene játszania. Busi sajnos marad a vkp-n egyszál magában mint élő mandiner :D de legalább lesz előtte valaki aki jól tud védekezni is.


Megjegyzés: tudom, hogy ez nincsen kőbe vésve, de én vkp poszton mindig valamilyen robosztus felépítésű gepárdlábú fekagyereket játszatnék. Ez a poszt egyszerűen az ilyeneknek áll a legjobban. Kb. mint az NFL-ben a wide reciver. Meglehet, hogy Busquetsel elégedettek, de én mindig is ferde szemmel tekintettem rá...
100% pure awesomeness
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.20. 11:09:22

Deus írta:Örülnék Touré visszatérésének, egyik kedvencem.

DE :!: De belegondoltátok abba, hogy HOVA? Busquets -t nem fogja kiszorítani. kb Song sorsára jutna, és azt meg nem szeretném...
Hát képes bárhol játszani a középpályán, és 3-ik volt a góllövőlistán a PL-ben.
Nyilván nem lesz semmi ebből az üzletből, mert túl szép lenne, de én nagyon örülnék neki.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.20. 11:06:50

Touré tavaly írt alá új szerződést a gyárvárosiakkal. 31 éves, szerintetek majd 30-40 milliót adunk érte? Nehogy már. A jövő csapatát kéne építeni, nem a múltét.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.05.20. 11:03:31

Sociedad állítólag vinné Cuencat és Tellot. Cuenca simán mehet, Tello meg akkor ha jobb helyről nem érkezik megfelelő ajánlat. Bár kétlem mivel elég sok csapattal összehozták a nevét.
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2014.05.20. 10:44:37

Deus írta:Örülnék Touré visszatérésének, egyik kedvencem.

DE :!: De belegondoltátok abba, hogy HOVA? Busquets -t nem fogja kiszorítani. kb Song sorsára jutna, és azt meg nem szeretném...
Simán tudna játszani akár Xavi, akár Iniesta helyén. A Cityben is van mikor támadó középpályásként játszik, van mikor irányítóként... Szóval bármelyik poszton bevethető a középpályán.
Gondolom nem lesz semmi a leigazolásából, de én nagyon örülnék neki...Lelkét kitenné a pályán,és ha igaz ez hogy még fizetéscsökkentést is vállalna, meg lehetne próbálni leigazolni(Bár nemtudom a City mit szólna hozzá... :? )
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.20. 10:43:17

Jester írta:Ez mind szép és jó. De mekkora ára lehet egy ilyen jó szezon után?


http://www.mirror.co.uk/sport/football/" target="_blank ... ya-3573456
Nekem mindegy csak jöjjön! [-o<
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.05.20. 10:15:08

Adama-Dongu kettőst látom magam elött ahogy megeszik mondjuk a Reált. Tök röhej. Szegény Boján ezerszer nagyobb lufi volt és semmi. Delufeu és Rafinha felhozatalnak bőven elég. Kezdőkkel mit lehet tenni, nagy-néha kiprobálni oszt annyi.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.20. 10:11:59

Deus írta:Örülnék Touré visszatérésének, egyik kedvencem.

DE :!: De belegondoltátok abba, hogy HOVA? Busquets -t nem fogja kiszorítani. kb Song sorsára jutna, és azt meg nem szeretném...
Xavi helyére :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.20. 10:06:51

Örülnék Touré visszatérésének, egyik kedvencem.

DE :!: De belegondoltátok abba, hogy HOVA? Busquets -t nem fogja kiszorítani. kb Song sorsára jutna, és azt meg nem szeretném...
KépKép
Válasz küldése