Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.01. 11:56:13

Messithebest írta:
Feast4 írta: És ha már csatárra váltunk Traorét fel kéne hozni. Nem sokat láttam játszani, de nekem ő tiszta Eto. A mozgása a helyezkedése, az ütemérzéke. Nem kéne őt is megégetni. Sose lesz tapasztalata, ha a B-be ül ezer évig.
Traoré szélső, akire te gondolsz az Dongou.

Egyébként én úgy gondolom hogy LE belátta hogy a tiki-takának annyi, és megpróbál egy defenzívebb Barcát összetenni, 2 vkp-val, ékkel. szerintem ezért fog érkezni Suarez, a 2. vkp pedig szerintem Rakitic lesz majd. Messi pedig lényegében ugyanazt a posztot fogja játszani mint eddig, csak most lesz előtte egy ék, Suarez, egy plusz lehetőség, nem csak oldalra a szélsőknek fog majd tudni passzolni.
Ezt hogy gondolod? Két vkp, 0 kreatív középpályás, 4 támadó? :shock: Ez böszmeség szvsz.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.07.01. 11:38:33

Feast4 írta: És ha már csatárra váltunk Traorét fel kéne hozni. Nem sokat láttam játszani, de nekem ő tiszta Eto. A mozgása a helyezkedése, az ütemérzéke. Nem kéne őt is megégetni. Sose lesz tapasztalata, ha a B-be ül ezer évig.
Traoré szélső, akire te gondolsz az Dongou.

Egyébként én úgy gondolom hogy LE belátta hogy a tiki-takának annyi, és megpróbál egy defenzívebb Barcát összetenni, 2 vkp-val, ékkel. szerintem ezért fog érkezni Suarez, a 2. vkp pedig szerintem Rakitic lesz majd. Messi pedig lényegében ugyanazt a posztot fogja játszani mint eddig, csak most lesz előtte egy ék, Suarez, egy plusz lehetőség, nem csak oldalra a szélsőknek fog majd tudni passzolni.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.01. 11:30:34

A Porto elméletileg a Bartra-Roberto-Tello hármast akarta leigazolni, de az első kettőre kiakasztottuk a "nem eladó" táblát, úgyhogy már csak Telloról fogunk velük tárgyalni.
Robertot miért nem lehet elengedni..? :roll: Bár ha nem jön középpályás már, akkor létszámban szükség lesz rá is..

A Fio meg akarja tartani Cuadradot, de tudják, hogy ez szinte lehetetlen lesz. Aki lerakja ért a 34 milliót, az jó eséllyel viheti.

Sergi Gomez a Celtába igazol.

A Juve meg lemond Alexisről, mert nem karnak érte 25 milliónál többet fizetni, helyette Iturbe lesz a célpontjuk.

Valdes nagy eséllyel mégis a Monacoban fog kikötni.

Ez meg egy nagyon kétes forrású hír szerintem:
De eszerint - az ürge szerint - a Barca megkéri Alexist, hogy távozzon a klubtól, és a Poolt válassza.
hank1ee írta:...Amit viszont ritkán látok felbukkanni, az Busquets alternatívájának/posztjának a kérdése...
99%, hogy LE Mascheranot tervezi oda, ezért nem is igazolunk senkit oda..

Amúgy lejjebb írták, hogy Yaya kérni fogja a távozását.. Problem Sovled. :mrgreen:
Feast4 írta:...És ha már csatárra váltunk Traorét fel kéne hozni. Nem sokat láttam játszani, de nekem ő tiszta Eto. A mozgása a helyezkedése, az ütemérzéke. Nem kéne őt is megégetni. Sose lesz tapasztalata, ha a B-be ül ezer évig...
Adama szélső nem? Amúgy megmondom őszintén, lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de amit én láttam belőle, az nem volt túl meggyőző. Nekem eddig úgy tűnik, hogy inkább Tello 2.0 egy kicsit jobb kiszerelésben, mintsem Eto'o..
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.07.01. 11:28:20

Én meg remélem, hogy ezentúl nem lesz bérelt helye, sőt, nálam nem is lenne kezdő.Pont az ő posztja és feladata miatt voltunk annyira jók és most pont az ő feladata és posztja miatt vagyunk szarok védekezésben.Egyszerúen nem alkalmas rá.Bár Rakitic sokat levehet a válláról.
Forca Barca
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2014.07.01. 11:13:20

Én nálam egyértelműen Busi kerülne Xavi helyére. Vkp-ra meg Mascherano. Jelentősen javulna a csapatvédekezés ami fontos lenne. Főleg ha a Neymar-Suárez-Messi támadó hármas lesz elöl, amit nagyon remélek.
Busquets jó középpályás, de amit ő csinál azt előrébb is tudná kamatoztatni. Mascherano pedig sokkal több segítséget nyújtana a 2 középső védőnek.
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.01. 10:30:47

Sok minden szóba kerül, legfőképp a védelem, oda még nem is hoztunk senkit ugye. Amit viszont ritkán látok felbukkanni, az Busquets alternatívájának/posztjának a kérdése. Én úgy látom, hogy a sebessége miatt nem tudja ellátni a szerepkörét a legnagyobb, vagy legjobb hatásfokkal, bár nagyon okos, de lomha játékos, és a várható újítások miatt nem mondanám beton kezdőnek a jövő csapatában, már eddig is kellett volna komolyabban versenyeztetni. Én egy jó felépítésű néger játékost látnék szívesen, aki igen gyors is, nem úgy, mint Song, de mellette tudjon labdát kezelni. Ezek befutják az egész pályát, és egyszerre segítenek aktívan támadásban és védekezésben folyamatosan, úgy, hogy nem fáradnak el. Elfogult vagyok vele szemben, de megnézném, mit tudna itt Matuidi, biztos, hogy nem csalódnánk benne, de ez nem róla szól, ha nem ő, akkor egy ilyen típusú játékos - nem is szükséges feltétlen négernek lenni, pl. Vidal is alkalmas erre a szerepkörre maximálisan, csak ő ugye kezdőbe jönne, ha jönne, itt meg az nem lesz. Busquets-cel szemben, akit nagyra tartok, azért érzek egy bizonyos elfogultságot, mind a csapatban, mind a szurkolókban...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.07.01. 09:54:37

Feast4 írta:
szarvasember írta:Olvasom a hsz-eket és hát annyira elvagytok keseredve... Itt van előttünk 2 hónap átigazolási időszak és attól mert a barcanoticias azt írja nem lesz több igazolás a védelembe vagy kp-n nem kell feltétlen elhinni. Biztos vagyok abban, hogy a vezetőség látja, még jobban is mint mi hogy 2 kulcsember távozott és csak 1 Rakitic jött. A védőproblémára pedig nyilatkozták még májusba azt hiszem, hogy minimum 2 embert hoznak. Én személy szerint nagyon örülök Suarez érkezésének így meglenne a hiányzó gólvágó emberünk.
Hát vitatkoznom kell veled. Rakitic leigazolása szerintem egy nagyon nagy húzás volt, de önmagában kevés a megváltáshoz. Koke elhozhatatlan, épp úgy mint Pogba. Nagyon kéne egy Kroos, mert ez az Iniesta, Rakitic, Busquets középpálya vékony lesz. Egyik megsérül mehetünk amerre látunk. Két szerekkel akarja ezt megoldani, akikről tudható, hogy az egyik tök jól passzol csak az a gond, hogy csak szélre tud? A másik szerintem tök véletlen volt, hogy igazoltunk egy jót.
Claudiao Barvo jött, de nem értem minek. Semmi bajom nincs vele, nem rossz kapus de felesleges pénzköltés.Ott volt Ochoa ingyen igazolható fiatalabb, tapasztalt, a VB-n bebizonyította amit ezer éve mondok, jó kapus. Ha mindenárom a gazdag szomszédot akarjuk utánozni, ott volt ő. Ter Stegennel ők is elmeccseltek volna.
Marquinhos esetében állítólag már 40 millámál tartunk. Na már most Mangala 45. Kb úgyanaz a korosztály, sokkal több játszott meccsel, elképesztően erős, robbanékony és fejjel tényleg szinte verhetetlen. Marquinhos egy igazi tehetség, látom benne a jövő Thiago Silváját, de ennyi egyenlőre. Én örülnék az érkezésének, de indokolatlanul drága. Mangala esetében, meg ha tényleg kell Tello be lehetne vonni az üzletbe, vagy amit Claudio Bravon sporoltunk volna abból a 45-öt ki lehetett volna tenni.
Jérémy Mathieu ez mind szép és jó, ennyi pénzért marha drága cserepadra ha a kezdőbe szánja meg elsírom magam. És mégegy dolog Piqué-re akarja bízni a védelem irányításást? Bakker ő akkor volt jó amikor még Puyol a vezér irányítgatta és ha valamit elszúrt ott volt az öreg aki megvédte a hátát. Nekünk hátra vezér kell nem egy tacskó vagy egy zeniten től lévő játékos.
Cuadrado nagyon szép és nagyon jó az idehozatala. Minek? Ném védő. Egy iszonyatosan gyors szélső kb, ő is úgyanaz lenne mint Bale bekként kezd aztán beteszik a támadósorba. Nem zár vissza.
És a kedvencem Suarez. Elismerem, ő a világ jelenlegi legjobb formájában lévő támadó és marhára örülök, hogy leigazolnánk, de az érkezése ezer problémát vet fel. Átálunk csatáros játékra? Jó szerintem is át kéne, de Messi vissza fog menni szélre? Aha persze! #-o Másik odaadjuk Alexist is érte. Király Szép munka! =D> A harmadik és szerintem a legnagyobb gond. Messi nem nagyon zár vissza nem segít a védősornak, Neymar sintén zenész. Suarez se fog. Ezt egy vkp-val és egy gyenge védelemmel akarja majd megoldni. Hiába lesz egy erős támadosorunk Busquetsen átrohannak 2-en 3-an és már ott fognak járna az isteni Mr. Shakira előtt akit egy holland támadó úgy forgatot, mint karcsika piásan a szalonnát. Ezek hárman meg ott fognak elől állni és ezt végignézikik. Ha ezt akarjuk játszani egy sokkal erősebb védősor kell amibe szerintem még Pique is kevés és Busquets melé még egy vkp. Mert Rakitic inkább irányító tipusú játékos. Igaz besegít a védekezésben rengeteget, de egy iylen helyzetben nem tudom mennyit érnénk vele. Től komplex probléma lenne az érezése aminek lehet több lenne a haszna mint a kára. Másrészt ha kifizetünk érte egy valag pénzt Messi megint besértődik, hogy nem hoztunk egy havert sem és egy újabb évig nézhetjük, ahogy áll a pályán. És ha már csatárra váltunk Traorét fel kéne hozni. Nem sokat láttam játszani, de nekem ő tiszta Eto. A mozgása a helyezkedése, az ütemérzéke. Nem kéne őt is megégetni. Sose lesz tapasztalata, ha a B-be ül ezer évig.
A másik dolog Pedrot teényleg meg akarjuk tartani?
Mindezt összegezve, marhára úgy látom, hogy a vezetőségnél nincs kocepció, bedobnak egy nevet és mennek akkor is ha marhaság. És ez nagyon nem fog jó irányba mozdulni. :(
Én szinte biztos vagyok abban, hogy hozni fognak 1-2 KH-t idén és nem mathieu lesz az. Amitől viszont "félek" az az, hogy dani alvessel mi lesz. Már támadásban sem olyan jó mint régen ezek az elvetemült beadásai.. hát hogy is mondjam "már nem az igaziak". Másrészt már nem zár vissza (nem tud). rengeteg gólt kaptunk miatta és fogunk is ha nem hozunk egy normál JH-t
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.01. 09:06:13

szarvasember írta:Olvasom a hsz-eket és hát annyira elvagytok keseredve... Itt van előttünk 2 hónap átigazolási időszak és attól mert a barcanoticias azt írja nem lesz több igazolás a védelembe vagy kp-n nem kell feltétlen elhinni. Biztos vagyok abban, hogy a vezetőség látja, még jobban is mint mi hogy 2 kulcsember távozott és csak 1 Rakitic jött. A védőproblémára pedig nyilatkozták még májusba azt hiszem, hogy minimum 2 embert hoznak. Én személy szerint nagyon örülök Suarez érkezésének így meglenne a hiányzó gólvágó emberünk.
Hát vitatkoznom kell veled. Rakitic leigazolása szerintem egy nagyon nagy húzás volt, de önmagában kevés a megváltáshoz. Koke elhozhatatlan, épp úgy mint Pogba. Nagyon kéne egy Kroos, mert ez az Iniesta, Rakitic, Busquets középpálya vékony lesz. Egyik megsérül mehetünk amerre látunk. Két szerekkel akarja ezt megoldani, akikről tudható, hogy az egyik tök jól passzol csak az a gond, hogy csak szélre tud? A másik szerintem tök véletlen volt, hogy igazoltunk egy jót.
Claudiao Barvo jött, de nem értem minek. Semmi bajom nincs vele, nem rossz kapus de felesleges pénzköltés.Ott volt Ochoa ingyen igazolható fiatalabb, tapasztalt, a VB-n bebizonyította amit ezer éve mondok, jó kapus. Ha mindenárom a gazdag szomszédot akarjuk utánozni, ott volt ő. Ter Stegennel ők is elmeccseltek volna.
Marquinhos esetében állítólag már 40 millámál tartunk. Na már most Mangala 45. Kb úgyanaz a korosztály, sokkal több játszott meccsel, elképesztően erős, robbanékony és fejjel tényleg szinte verhetetlen. Marquinhos egy igazi tehetség, látom benne a jövő Thiago Silváját, de ennyi egyenlőre. Én örülnék az érkezésének, de indokolatlanul drága. Mangala esetében, meg ha tényleg kell Tello be lehetne vonni az üzletbe, vagy amit Claudio Bravon sporoltunk volna abból a 45-öt ki lehetett volna tenni.
Jérémy Mathieu ez mind szép és jó, ennyi pénzért marha drága cserepadra ha a kezdőbe szánja meg elsírom magam. És mégegy dolog Piqué-re akarja bízni a védelem irányításást? Bakker ő akkor volt jó amikor még Puyol a vezér irányítgatta és ha valamit elszúrt ott volt az öreg aki megvédte a hátát. Nekünk hátra vezér kell nem egy tacskó vagy egy zeniten től lévő játékos.
Cuadrado nagyon szép és nagyon jó az idehozatala. Minek? Ném védő. Egy iszonyatosan gyors szélső kb, ő is úgyanaz lenne mint Bale bekként kezd aztán beteszik a támadósorba. Nem zár vissza.
És a kedvencem Suarez. Elismerem, ő a világ jelenlegi legjobb formájában lévő támadó és marhára örülök, hogy leigazolnánk, de az érkezése ezer problémát vet fel. Átálunk csatáros játékra? Jó szerintem is át kéne, de Messi vissza fog menni szélre? Aha persze! #-o Másik odaadjuk Alexist is érte. Király Szép munka! =D> A harmadik és szerintem a legnagyobb gond. Messi nem nagyon zár vissza nem segít a védősornak, Neymar sintén zenész. Suarez se fog. Ezt egy vkp-val és egy gyenge védelemmel akarja majd megoldni. Hiába lesz egy erős támadosorunk Busquetsen átrohannak 2-en 3-an és már ott fognak járna az isteni Mr. Shakira előtt akit egy holland támadó úgy forgatot, mint karcsika piásan a szalonnát. Ezek hárman meg ott fognak elől állni és ezt végignézikik. Ha ezt akarjuk játszani egy sokkal erősebb védősor kell amibe szerintem még Pique is kevés és Busquets melé még egy vkp. Mert Rakitic inkább irányító tipusú játékos. Igaz besegít a védekezésben rengeteget, de egy iylen helyzetben nem tudom mennyit érnénk vele. Től komplex probléma lenne az érezése aminek lehet több lenne a haszna mint a kára. Másrészt ha kifizetünk érte egy valag pénzt Messi megint besértődik, hogy nem hoztunk egy havert sem és egy újabb évig nézhetjük, ahogy áll a pályán. És ha már csatárra váltunk Traorét fel kéne hozni. Nem sokat láttam játszani, de nekem ő tiszta Eto. A mozgása a helyezkedése, az ütemérzéke. Nem kéne őt is megégetni. Sose lesz tapasztalata, ha a B-be ül ezer évig.
A másik dolog Pedrot teényleg meg akarjuk tartani?
Mindezt összegezve, marhára úgy látom, hogy a vezetőségnél nincs kocepció, bedobnak egy nevet és mennek akkor is ha marhaság. És ez nagyon nem fog jó irányba mozdulni. :(
Kép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.07.01. 08:06:11

Na Suarez megtette a Klub elvárását, bocsánatot kért és elismerte a harapást. Bár a közlemény nekem elég erőltetettnek tűnt. Gondolom már végstádiumban lehet az átigazolása. Kiváncsi vagyok hányan gyűlnek majd össze a bemutatásán a stadionban és éljenezni fogják-e.

Faus alelnök szerint minden kiszemeltre van elég pénz, nem kell aggódni.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.01. 04:35:56

szarvasember írta:Olvasom a hsz-eket és hát annyira elvagytok keseredve... Itt van előttünk 2 hónap átigazolási időszak és attól mert a barcanoticias azt írja nem lesz több igazolás a védelembe vagy kp-n nem kell feltétlen elhinni. Biztos vagyok abban, hogy a vezetőség látja, még jobban is mint mi hogy 2 kulcsember távozott és csak 1 Rakitic jött. A védőproblémára pedig nyilatkozták még májusba azt hiszem, hogy minimum 2 embert hoznak. Én személy szerint nagyon örülök Suarez érkezésének így meglenne a hiányzó gólvágó emberünk.

Elfelejtitek, hogy minden azon múlik, hogy hogy válik be LE. Ha jól, akkor egy sor játékos megtáltosodik és többé nem lesz vita, hogy klasszisok-e, vagy nem. Ha pedig nem válik be, akkor leigazolhatjátok az összes vágyálmotokat, akkor is vesszőfutás lesz.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.01. 00:30:45

Plusz védőként is bevethető, szóval Matyiőt is el lehetne felejteni. :mrgreen:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.07.01. 00:23:33

crixus írta:
miihii írta: Yayát bármikor, bármennyiért támogatnám. El is kelne itt, főleg ha nem klasszik vkp-t tolna. Húzza is a száját a City-re pár dolog miatt, koccolhatna. Visszavárunk, Nagyember 8)
Touré elhozatalával megoldódnának a gondjaink a kp-án. Busquets-cel ketten megoldanák a védekezést, Iniesta-val kiegészülve elég erős kp lenne. Ha már Kroos-t hagyjuk elúszni, akkor Touré-ra le kellene csapni. Anno is borzasztóan sajnáltam, hogy elment, már az első szezonjában megmutatta, hogy milyen ember is ő, amikor sérülten letolta a szezon végét úgy is, hogy már nem nyerhettünk semmit. Így Song is mehetne Isten hírével, lehetőleg minél többért.
Hejjj, de jó álmodozni róla, de úgysem lesz ebből semmi.
Pedig már irányítanám is át az állítólagosan Suarezre tervezett pénzmagot az elefánt srácra. Jobban is kellene és jobban is passzolna ide sztem.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.30. 23:54:53

miihii írta: Yayát bármikor, bármennyiért támogatnám. El is kelne itt, főleg ha nem klasszik vkp-t tolna. Húzza is a száját a City-re pár dolog miatt, koccolhatna. Visszavárunk, Nagyember 8)
Touré elhozatalával megoldódnának a gondjaink a kp-án. Busquets-cel ketten megoldanák a védekezést, Iniesta-val kiegészülve elég erős kp lenne. Ha már Kroos-t hagyjuk elúszni, akkor Touré-ra le kellene csapni. Anno is borzasztóan sajnáltam, hogy elment, már az első szezonjában megmutatta, hogy milyen ember is ő, amikor sérülten letolta a szezon végét úgy is, hogy már nem nyerhettünk semmit. Így Song is mehetne Isten hírével, lehetőleg minél többért.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.06.30. 23:50:01

LG írta:
azonnal csapjunk rá
Őt mondjuk bármikor elfogadnám, nem rohannának át olyan könnyen a középpályánkon.
Yayát bármikor, bármennyiért támogatnám. El is kelne itt, főleg ha nem klasszik vkp-t tolna. Húzza is a száját a City-re pár dolog miatt, koccolhatna. Visszavárunk, Nagyember 8)
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.30. 23:05:07

diagonal írta:de a tény tény marad és Rakiticsekkel, meg Rafinhákkal a világon sehova nem fogunk jutni. Sajnos.
Szerintem a horvát nagyon le van becsülve, de ha megnézzük a statisztikáit, nem rosszabb mint a sztároltabb arcoké, sőt. Rafinhát mondjuk nem sokat láttam játszani, de korábban azt mondták, hasonló tehetség, mint a bátyja. Ha ez így van, akkor nagy baj nem lesz. Bár mondjuk Kroost elnéztem volna itt én is.
azonnal csapjunk rá
Őt mondjuk bármikor elfogadnám, nem rohannának át olyan könnyen a középpályánkon.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.30. 23:00:09

http://www.sport.es/es/noticias/inglate ... da-3341940" target="_blank azonnal csapjunk rá.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.30. 22:53:44

Sanama írta:Pogba Pogba Pogba, mintha egy 2szeres aranylabdásról beszélnétek. Volt 1 jó éve a srácnak,de máris ő a megváltó, stb.
Egy ígéretes tehetség, és lehet majmolni (sokan teszik is), ezért folyik a csapból is ő.
Nem megváltó, erről szó nincs. Csak sajnos kelleni fog valaki, de inkább valakik a középpályára legalább most a 24dik órában ha már az elmúlt másfél évben ( ezt mindig hozzáteszem mert kihagyhatatlan ) ez a szerencsétlen vezetőség nem gondolkodott rajta hogy mi lesz ha majd az aranygeneráció kimegy lassan.
Ezt meg ragozhatjuk, hogy Pogba ezért, Kroos azért, nemtudomki meg amazért nem jó meg nem szimpatikus, de a tény tény marad és Rakiticsekkel, meg Rafinhákkal a világon sehova nem fogunk jutni. Sajnos.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.30. 22:10:06

Pogba Pogba Pogba, mintha egy 2szeres aranylabdásról beszélnétek. Volt 1 jó éve a srácnak,de máris ő a megváltó, stb.
Egy ígéretes tehetség, és lehet majmolni (sokan teszik is), ezért folyik a csapból is ő.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.30. 22:04:47

S.Agüero írta:Pogba túlértékelt? Az egyik legtechnikásabb középpályás a piacon. Méghozzá jól is ütközik, jól irányít. Mi kell még?
Hát, nekem az a legnagyobb bajom Pogbával - szigorúan a VB alapján, úgyhogy javíts, ha a Juvéba nem így van -, hogy habár vannak jó meglátásai, a kivitelezés nem megy neki. A 3-4 meccs alatt egy olyan mélységi labdája volt, ami hajszálpontosra sikeredett - Benzemának a külsős gólpassz -, amúgy rendre épphogy hosszúak a védelem mögé belőtt labdái. És ha ilyen arányban rosszak az átadásai, az már nem a szerencsén múlik szerintem, hanem azon, hogy nem tud olyan pontosan passzolni, még ha a meglátásai rendre jók is - jobbak, mint hittem volna róla.
Plusz elég buta játékos is, majdnem minden meccsen van egy paraszt mozdulata/belépője amiért kaphatna sárgát/pirosat..
csababarca írta:Nézem a vb-t amennyire tudom itt kint amcsiban munka mellett,és azt kell mondanom,hogy ez a Cuadrado gyerek szimpatikus nekem,mint támadó ember. Védőként felesleges,egy olyan mozdulata sincs,ami védekezésre emlékeztetne.
Ha tudnám fixre,hogy nálunk is ezt az előretörő játékot hozná,akkor leigazolnám szó nélkül.
Támadóként amúgy a VB alapján én is elnézegetném itt, kíváncsi lennék mit tudna hozni.. De ahhoz az kéne, hogy elmenjen Pedro és Alexis is, és e mellé ő elfogadja, hogy 4. számú csatár lesz a Messi-Neymar-Suárez trió mögött - már ha jön az uruguayi. Szóval ez csak ilyen nagyon szurkolói álmodozás kategória, indokolt se lenne a leigazolása jelenleg, Deulofeunak is kellenek majd a percek például.. De azért a szívem mélyén kíváncsi lennék rá mit alkotna nálunk - szigorúan nem jobbhátvédként!
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.30. 22:03:55

LG írta:Róla a véleményem: túlértékelt középszerű antipatikus nagyképű fos. Szerencsére nem merült fel a neve, ez maradjon is így. Az lenne a szép, ha jönne ő is, meg Suarez is. A pár éve még oly szimpatikus csapatból lassan egy gyökérgárda lenne. :evil:
Egy szimpatikus csapatot akarunk amely nem ér el semmit vagy egy olyat amelyik esetleg újra bajnok lehet + BL esélyes? Én utóbbit szeretném. Lehet igazolni persze olyanokat akik nem rossz játékosok egyébként és még jófiúk is ráadásul csak éppen kevesek ahhoz, hogy Barcához méltó célokért küzdjünk.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.30. 21:52:15

Pogba túlértékelt? Az egyik legtechnikásabb középpályás a piacon. Méghozzá jól is ütközik, jól irányít. Mi kell még?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.30. 21:43:04

Jobbhátvédről szó sem esik, ami azért szomorú. Ha Cuadrado jönne oda, Suarez meg középcsatárnak, Messi kimenne jobb szélre, az is mókás lenne, jobb szélen 0 lenne a védekezésünk, idén is sok gólt kaptunk onnan, hát még így mi lenne.
mondjuk el bírnám képzelni Pogbát nagyon
Róla a véleményem: túlértékelt középszerű antipatikus nagyképű fos. Szerencsére nem merült fel a neve, ez maradjon is így. Az lenne a szép, ha jönne ő is, meg Suarez is. A pár éve még oly szimpatikus csapatból lassan egy gyökérgárda lenne. :evil:
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.30. 21:37:21

roby122 írta:
Gali írta:
Erxy írta:Barcelona and Porto will close a deal on a loan of Cristian Tello (22) in the coming days. Barcelona ask 1M for loan, or 12M for sale. [dn]

Nem tudom mennyire hiteles a forrás, de remélem hogy nem fogunk kölcsönadásokkal szórakozni. 12 millió nekem korrektnek tűnik Telloért, eladnám ennyiért.
Most kellene azt az egyszerű pénzügyi megoldást választani, hogy Tello + 25-30M euró és jöhet Mangala a hátvédsor tengelyébe. Egy khv kihúzva.
Tálcán kínálja magát ez a lehetőség. Mi ebben olyan bonyolult?

Igen szerinted ilyen egyszerűen megy , hogy Tello + 25 millió és miénk Mangala. Ez nem a Fifa , vagy valami féle Gazdálkodj okosan játék. :mrgreen:
Üzlet az egész ...
Bizony az, ami a kereslet-kínálat függvénye. Nyilván fontos, ki milyen alkupozícióban van illetve mennyire tudja érvényre juttatni álláspontját a tárgyalások során.
Most hadd ne részletezzem, talán két mondatból te is megérted.
A hírek szerint 33M euró a különbözet a két játékos ára között, ugyanis a Porto 45M-t, a Baraca pedig 12M-t kér a játékosáért. A Porto szeretné leigazolni Tellot, a Barca pedig Mangalát. Amennyiben nem történik változás az árak tekintetében és a két fél kezet ráz, akkor létre jön a játékoscsere + a különbözetnek a kifizetése.
Most komolyan, 3M (8M) euró miatt nyomod nekem a FIFA-s szövegedet?
Ezért kár volt használnod a klaviatúrát.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.30. 21:25:41

visca el barca írta:
roby122 írta: Elég csak annyi Hulkot vették anno 8 millióért eladták 55 ért. Vagy akár Jackson MArtinez már most ér 40 milliót és őt is poton pénzért vették. És ez még csak egy töredéke , amit ez a csapat Európának adott. Erről ennyit.
james rodriguezt 5x áron adták el :D ott tudják mi a biznisz.
Zseniálisan igazolnak és értékesítik utána többszörös áron ezeket a játékosokat. Nagyon jó szemű scoutjai vannak a Portónak az biztos, de ez már régen így van.
Ami a Barca igazolásokat illeti, Suárez jön nem jön, nem tudom, én nagyon örülnék ha jönne, legutóbb azt írtam ez csak álom, de már kezdek hinni most benne kicsit.
Ne áltassuk magunkat, kellett Ter Stegen meg a másik kapus is, Rakitic sem rossz játékos, de ezek nem klasszisok, ha vissza akarunk jutni a csúcsra nem fog menni ez komoly igazolások nélkül tényleg, a középpályás sor pl. ha így marad ahogy most kinéz akkor régen rossz. Suáreznél egyébként sokkal fontosabb lenne a milliószor leírt középső védő és a középpályára kész, klasszis játékost igazolni, Kroost én továbbra is szeretném és mondjuk el bírnám képzelni Pogbát nagyon, de ő fel sem merült, a Realnál viszont igen, van eszük, mondhatnám tudják mi a jó:-)
Alexist sajnálnám ha elmenne, mostanra megszerettem és a vb-n is nagyon jól játszott, de szinte kizárt hogy maradjon ha Suárez jön.
Avatar
k!nG
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.06.25. 09:06:30

2014.06.30. 21:02:50

Boixos írta:suarez meg addig lesz rendben, amig meg nem harapja messit.
Szvsz nyugodtan megharaphatja, ha jovore is csak setalgatni fog a palyan. Messi igy, Messi ugy, kivancsi lennek mi lenne akkor ha Neymar tobb teret kapna es mondjuk Suarezzel ketten megoldanak a tamadasokat. Vagy csak en latom ugy, hogy Messi teljesen elnyomja Neymart a klubnal? En azert kivancsi lennek, hogy ha szabadabban jatszhatna akkor 2 ev mulva mennyivel lenne elorebb a brazil. (eleg csak megnezni a valogatottban)
Szerintem merfoldekkel jobb jatekos lehetne, mint most. (megjegyeznem most is egy zseni)

Szerintem Messinek ideje lenne ujra aldozatokat hoznia a klubja irant, mert amit iden csinalt az ilyen szinten kicsit vicces.
"A poszméh szárnyai a potrohához képest oly parányiak, hogy jelenlegi aerodinamika-ismereteink szerint a poszméh nem repülhet. A poszméh azonban ezt nem tudja, és repül."
Válasz küldése