Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.07.13. 09:34:58

Amikor arról cikkeztek hogy David Luiz is a kalapban van, nem sok választott el hogy a leendő síromban forogjak. Még a 30 millió eurót is bőven sajnáltam volna érte, nem ám a 49-et :D És ezt nem az elmúlt két meccs alapján mondom. Ez a legnagyobb fail eddigi az átigazolási összegeket böngészve..
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.07.13. 08:50:15

Nevekkel nem dobálozóm, azt sem tudom mi lesz a felállás de, hogy Messi nem fog jobbra kimenni az holt biztos. Nagy butaság is lenne amikor ennyire gólerős középen és elvesztené a kreativitásának nagy részét is. Talán Neymár és Suarez kettős ékpár mögött kicsivel hátrébb jó lenne, igy is sokszor visszajárt akár félpályán tulra is. És udja azt amit Xavi tudott. D.Alvest nagyon nem szivesen látnám, a VB.-én is leégett. Nem jó már se elöl sem hátul. Még egy év és majd nagyon olcsón lehet eladni. Menjen. Montoya sem az igazi, ide kellene hozn. És középső védőt, egy minőségit és egy fiatalt, mert Pique is gyenge. Masheránó -Busi ketőst lehet válltogatni, Masherano a VB alatt ezen a poszton bizonyitott. Ezért Songbol pénzt kellene csinlni.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.13. 08:44:24

A sport szerint a psg még tárgyalni sem hajlandó marquinhosért. :roll: Remélem nem lesz saga belőle, így most már tényleg rá repülhetnének hummelsre vagy akár vertonghenre. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.13. 01:00:57

Örömteli számomra, hogy sikerül így vagy úgy megválni azoktól a játékosoktól is, akiknek soha nem jutna már itt szerep, nem lesznek remélhetőleg koloncok. Kölcsönjátékosaink sincsenek sokan, egyedül Denis Suárez, bár ő két évre és remélhetőleg profitál majd belőle.

Kapus poszton megvagyunk, bár én továbbra is tartom, hogy három kapus sok a felnőtt csapatba, amikor bármikor beugorhat valaki a padra a B-ből, olyan, akinek nem kell felvennie a ritmust a folyamatos padozás miatt.
Csatársorból még távoznia kellene a Tello-Bojan-Afellay hármasnak és kész is vagyunk. Bojan-on el lehetne gondolkodni a padra, ha Lucho nem számol Dongou-val. Amúgy készen vagyunk.
A középpályán én továbbra is hibának tartom amennyiben Xavi ÉS Song is távozik és nem igazolunk senkit, hanem Roberto-ra építünk. Létszámban Roberto-val meglennénk - 6-an 3 posztra - de ütközőnk továbbra sem lenne, illetve egy sérülés esetén kb. Roberto kerülne a kezdőbe, ami nem ígér sok jót. Továbbra is orbitális hibának tartom, hogy nem hajtottunk rá Kroos-ra.
A védősorba két középhátvéd mellé egy jobbszélső sem ártana Alves helyett, de Alves-szel is ki lehetne húzni még egy évet, ha Lucho képes lenne visszább fogni, rákényszeríteni arra, hogy visszazárjon, vagy ha nem elég gyors már hozzá, akkor óvatosabban menjen előre. Olyan kényszermegoldásokat, mint Mathieu középre, illetve Cuadrado szélre továbbra sem szeretnék látni. Egy Verthongen/Hummels - Fazio pakkal pl. elégedett lennék. De ha már a Valencia-ból halászunk, akkor miért nem lehet rárepülni Victor Ruiz-ra? De a Sociedad-ban sem csak Inigo Martinez van ám, pl. Mikel Gonzalez sem lenne rossz 4. számú kh-nek. De mondhatnám akár Hector Moreno-t, aki a VB-t is megjárta és az Espanyol játékosa. De lehetne még sorolni...
Miért kellenek nekünk mindig a kényszermegoldások... :roll:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.12. 21:39:41

Tello apja megerősítette, hogy a fia a Portoba tart.
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.12. 21:28:44

Buitre írta:
Nervo írta:divat lett itt leszólni, miközben egy jó adottságú, tapasztalt, kellően gyors és előre is sokat dolgozó védő
ezt mondjuk én sem értem, miért van itt annyira lesajnálva. Nem azt mondom, hogy top5, meg nem is építhetitek rá a jövő csapatát, de szerintem kifejezetten megbízható és gyors védő. Illetve nem tudom mi a tervetek Adrianoval, de ugye a francia elmegy balhátvédnek is Alba mögé.

Aztán ti tudjátok..
Bocs, hogy szólok, de ezt nem én írtam. :lol: Nehogy félre értsd.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2014.07.12. 21:18:15

Nervo írta:divat lett itt leszólni, miközben egy jó adottságú, tapasztalt, kellően gyors és előre is sokat dolgozó védő
ezt mondjuk én sem értem, miért van itt annyira lesajnálva. Nem azt mondom, hogy top5, meg nem is építhetitek rá a jövő csapatát, de szerintem kifejezetten megbízható és gyors védő. Illetve nem tudom mi a tervetek Adrianoval, de ugye a francia elmegy balhátvédnek is Alba mögé.

Aztán ti tudjátok..
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.12. 20:27:50

Messithebest írta:
mess2009 írta:én meg abból indulok ki, hogy láttam játszani az elmúlt idényben és igen: Piquet kivéve jobb bármelyik jelenlegi védőnknél, Alvestől - Albáig.
szval akkor hozunk 20 millióért egy kispadmelegítőt?
ha a mai piacon 35-40 misi egy klasszis védő (márpedig annyi) akkor a padra a feléért bizony lehet hozni, ha nem akarod hogy a cseresor használhatatlan legyen. egyébként félre ne értsétek nem én akarom megvenni...!! az az edző akit amúgy sokan istenítenek máris. mindössze azért írtam, mert szerintem divat lett itt leszólni, miközben egy jó adottságú, tapasztalt, kellően gyors és előre is sokat dolgozó védő.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.12. 19:28:13

Vertonghen nem zárja ki az ide való igazolását azt írja a noticias. Most hogy mangala megy a citybe, én a belga és hummels közül várnék valakit a csapatba. De sajnos nagyon félek attól hogy tényleg ez a szerencsétlen matyóhímzés fog érkezni helyettük. :mrgreen:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.12. 17:14:43

Egyébként nem gondolkodtatok egy csere kilencesben? Ugye ha Lucho középcsatárral akar játszani (márpedig azt fog, azért jött Suarez) akkor gondban leszünk novemberig mert nem lesz Luis.
Szerintem jó ötlet, de a vezetőség terveiben fel sem merült, szóval tárgytalan. Egyébként én (plusz szerintem sokan mások is) már régóta hiányolok egy Larsson féle cserecsatárt. Anno még Drogbát hírbe hozták a csapattal örültem volna, ha jön, szerintem hasznukra válhatott volna.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.07.12. 09:32:00

Hummelst hol írják jelöltnek? Mert idén még nem hallottam róla, csak tavaly nyáron. A Marquinhos-Mathieu párosról már nem cikkeznek. Ezek szerint még erősen tárgyalnak, mert a jól értesülő sajtó sem ír még semmi konkrétumot.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.12. 09:25:34

Vakmacska írta:
DaVeR írta:Vegyes érzéseim vannak =/ Örülök, hogy egy igazi klasszikus centerünk lesz viszont nagyon sajnálom, hogy Alexisnek mennie kellett a büdzsé miatt.. Mert én attól félek, hogy amit Sanchez szélen robotolt és hogy mindig mindenhol ott volt ugyan olyan nagy fegyver tény volt. Mert feltehetőleg most Messi lesz jobb szélen mögötte Alves. Ez nem az a két játékos aki szerintem a jobb oldalunkat letudná védeni. Szóval örülök, hogy egy igazi vadállatunk lett elől de sajnálom, hogy a legnagyobb akarású és legnagyobb küzdő játékosunktól szabadultunk meg :( Hiányolni fogjuk még úgy érzem =/
Nekem nem vegyesek az érzéseim. Szerettem Alexist, pont a leírtak miatt.
Neki nem a gólvágás volt a feladata- ahogy másnak sem az-, hanem Messi kiszolgálása.
A vadállat nagyon helyén való. Mert lehet, hogy eddig "csak" három alkalommal volt harapós kedvében, de most elég súlyos eltiltást kapott. És ha megint ezt teszi Barca mezben, az bizony nem tesz jót a csapatnak semmilyen téren. Az biztos, hogy a spanyol bírói kar nem pár hónapra fogja eltiltani. És ráadásul szép támadási felületet is ad majd. Arról nem beszélve, hogy ha megint eltiltják, akkor mi lesz?
És nekem aggályaim vannak így a jobb oldallal. Milyen átjáróház lesz így ott?
Sajna ez nagyon is igaz!!! Ha nem lesz változás a felállásban, marad a jelenlegi és a jobboson az Alves-Messi duo fog szaladgálni... Hát... az nagyon finoman is sz0pás... Elképzelem, ahogy Messi futkározik jobb szélen, letámad, szerel, kiszolgálja Suarezt... :twisted:
Én csak gratulálni tudok ennek a 80 millának az elköltéséhez!!! Persze védő még mindíg nincs... Nem baj, majd Matyi megoldja... =D>
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.07.12. 00:28:33

mess2009 írta:én meg abból indulok ki, hogy láttam játszani az elmúlt idényben és igen: Piquet kivéve jobb bármelyik jelenlegi védőnknél, Alvestől - Albáig.
szval akkor hozunk 20 millióért egy kispadmelegítőt?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2014.07.12. 00:19:47

Érdekes ez a Reus cikk, ha van valóságtartalma.Őszintén szólva, sztem az Alexis-Neymar-Suarez 3as hatékonyabb lehetne, mint a Messis, mert jelenleg az argentinben egy nagy 0 az akarás.... :oops:

Ha Messi nem javul, és folytatja ezt az idei évét, h hozzáérnek a mezéhez és megáll, reklamál, álldogál, labda nélkül nem mozog, akkor én nagyon örülnék egy Reus-Neymar-Suarez 3asnak, esetleg meglepibe még egy Iniesta-Kroos-Busquets kp. [-o< :oops: :D
Kép
zolcsy
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2010.05.22. 17:56:15

2014.07.11. 23:40:18

Most legalább mindenki a rendes posztján fog játszani , nem lesz össze-vissza az egész mint tavaly volt egyik meccsen Neymar volt középen másik meccsen Messi , legalább a posztok rendbe lesznek. Én nagyon örülök Suareznek :)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.07.11. 23:37:36

DaVeR írta:Vegyes érzéseim vannak =/ Örülök, hogy egy igazi klasszikus centerünk lesz viszont nagyon sajnálom, hogy Alexisnek mennie kellett a büdzsé miatt.. Mert én attól félek, hogy amit Sanchez szélen robotolt és hogy mindig mindenhol ott volt ugyan olyan nagy fegyver tény volt. Mert feltehetőleg most Messi lesz jobb szélen mögötte Alves. Ez nem az a két játékos aki szerintem a jobb oldalunkat letudná védeni. Szóval örülök, hogy egy igazi vadállatunk lett elől de sajnálom, hogy a legnagyobb akarású és legnagyobb küzdő játékosunktól szabadultunk meg :( Hiányolni fogjuk még úgy érzem =/
Nekem nem vegyesek az érzéseim. Szerettem Alexist, pont a leírtak miatt.
Neki nem a gólvágás volt a feladata- ahogy másnak sem az-, hanem Messi kiszolgálása.
A vadállat nagyon helyén való. Mert lehet, hogy eddig "csak" három alkalommal volt harapós kedvében, de most elég súlyos eltiltást kapott. És ha megint ezt teszi Barca mezben, az bizony nem tesz jót a csapatnak semmilyen téren. Az biztos, hogy a spanyol bírói kar nem pár hónapra fogja eltiltani. És ráadásul szép támadási felületet is ad majd. Arról nem beszélve, hogy ha megint eltiltják, akkor mi lesz?
És nekem aggályaim vannak így a jobb oldallal. Milyen átjáróház lesz így ott?
Avatar
horybazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:03:36

2014.07.11. 23:35:46

Azt lehet tudni, hogy Oier helyett miért Masipra esett inkább a klub választása 3. számú kapusnak?? Erről lemaradtam.
"A dicséretekkel nem sokra mész, ellenben a pofonok, amiket kapsz, jó útra téríthetnek. A kritikák nem befolyásolhatnak negatívan, csakis arra használhatod őket, hogy fejlődjél." Dani Alves
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2014.07.11. 23:19:51

Vegyes érzéseim vannak =/ Örülök, hogy egy igazi klasszikus centerünk lesz viszont nagyon sajnálom, hogy Alexisnek mennie kellett a büdzsé miatt.. Mert én attól félek, hogy amit Sanchez szélen robotolt és hogy mindig mindenhol ott volt ugyan olyan nagy fegyver tény volt. Mert feltehetőleg most Messi lesz jobb szélen mögötte Alves. Ez nem az a két játékos aki szerintem a jobb oldalunkat letudná védeni. Szóval örülök, hogy egy igazi vadállatunk lett elől de sajnálom, hogy a legnagyobb akarású és legnagyobb küzdő játékosunktól szabadultunk meg :( Hiányolni fogjuk még úgy érzem =/
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.11. 22:14:11

Nervo írta:Az elmundo egyre többet dobja be Vertonghen nevét, mondanom sem kell hogy én inkább őt szeretném itt látni a két valószínűleg érkező emberke helyett. :roll: :mrgreen: Sajnos olyan érzésem van hogy nem lesznek meglepetések ezen a téren.
UI: http://barcanoticias.blog.hu/2014/07/11 ... ore6501467" target="_blank
Hummelsnek mondjuk örülnék. :lol:
Ha ez igaz, akkor most azonnal írják alá azt a 35 milliót Hummelsért.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.11. 22:04:31

én meg abból indulok ki, hogy láttam játszani az elmúlt idényben és igen: Piquet kivéve jobb bármelyik jelenlegi védőnknél, Alvestől - Albáig.
Albánál jobb, Piquenél meg nem? Szerintem előbbi sokkal jobb volt az elmúlt szezonban, és azt megelőzőben is Mr. Shakiránál.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.11. 21:55:24

Messithebest írta:
S.Agüero írta:
Mathieut el lehetne felejteni sztem, mert akkor Bartra semmit sem játszik majd.
Miért, szerinted Mathieu Bartra előtt lenne a rangsorban? :lol:
hát ha abból indulok ki hogy képesek lennénk érte kiadni 20 misit, igen.
én meg abból indulok ki, hogy láttam játszani az elmúlt idényben és igen: Piquet kivéve jobb bármelyik jelenlegi védőnknél, Alvestől - Albáig.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.11. 20:56:04

Az elmundo egyre többet dobja be Vertonghen nevét, mondanom sem kell hogy én inkább őt szeretném itt látni a két valószínűleg érkező emberke helyett. :roll: :mrgreen: Sajnos olyan érzésem van hogy nem lesznek meglepetések ezen a téren.
UI: http://barcanoticias.blog.hu/2014/07/11 ... ore6501467" target="_blank
Hummelsnek mondjuk örülnék. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.07.11. 21:58:01-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.07.11. 20:44:19

Suárez megvan,oké, Alexisnél jobb játékos,stb,de ha belegondolok,hogy Reus féláron érkezhetett volna,akkor levetődöm arccal előre egy szikláról.
Most jöhet két védő és rendben lehetünk,bár nekem egy kp is hiányzik még.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.11. 20:22:04

kristop írta:ehhez viszont az kell, hogy ha xavi megy, akkor ne hozzunk a helyére se kroost, se senkit
Xavi teljesen kiment a fejemből. #-o Bár lehet, hogy nem sokára őt is bejelentik, de egyelőre jobban örülnék ha még maradna 1 évet. Úgy már elég hosszú lenne a középpálya.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.07.11. 18:47:40

Tello kb. 8 körül már el van adva szinte. Song szerintem bántóan olcsó fog elmenni, mivel mindenki tudja, hogy LE páros lábbal akarja kirúgni, szóval akár az is benne van, hogy ingyen elengedjük.... :? De ne legyen igazam. Alves meg legfeljebb 10-15-t ér, legalábbis aki látta az előző évben és a VB-n az többet nem ad érte.
Válasz küldése