Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.07.15. 08:36:44

Gali írta:
S.Agüero írta:Azt mondták, a VB után beindul a biznisz, szóval remélem, a héten legalább egy védőt leigazolunk.
Marquinhos/Mangala, Mathieu, meg ha megy Alves, Danilo/Cuadrado.
Mondtak ők már sok mindent.
Tavaly is egész nyáron középső védőt kerestek, aztán Puyi lett az "új" igazolás.
Láttuk mi lett belőle...
Egy egyszerű fotelszurkoló is látja, hogy évek óta a védelem a csapat leggyengébb láncszeme, de a félmegoldásokon kívül, eddig nem történt semmi a védőkérdés megoldására.
Két minőségi khv-t kellene igazolni és akkor még nem beszéltünk Piqué barátunkról, aki az elmúlt időszakban nagyobb teljesítményt adott le a twitteren, mint a pályán.
Ugyan van még 1,5 hónap az átigazolási piac zárásáig és korrekt módon lehetene orvosolni a problémát, de én már Zubiéknak azt sem hiszem el amit kérdeznek.
Már 2 hónapja azt hallani, hogy azt mondja a vezetőség, hogy igazolnak védő(ke)t, van rá pénz meg minden. Már a média is vagy 10-15 védővel összeboronálta a csapatot, de már marha unalmas, hogy kétnaponta ugyanazt nyilatkozzák.
De semmi konkrétum.
Kép
Kép
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.07.15. 08:18:38

Zsoma írta:
Kubla9 írta:http://www.mundodeportivo.com/20140714/ ... 94396.html Ugye ezt nem gondolják komolyan???
Nem, mert már megállapodott a Madriddal, megy Di Maria helyére:
http://futbol.as.com/futbol/2014/07/15/ ... 89701.html
Nem biztos,hogy rossz csere lenne. Maria nagyon rapszodikus teljesítményre képes. Vagy a csapat legjobbja vagy a pályán sem kéne lennie. Köztes állapot szinte nincs is.
De nem ezért kezdtem el írni,hanem mert a PSG jelenleg nem veheti meg. Sok játékost kell eladniuk,különben újra büntetni fogja őket a Fifa. James mélyen benyal a Realnak már hetek óta,de amíg a PSG nem ad el,addig ez az egész üzlet nem jöhet létre.
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2014.07.15. 07:35:32

Kubla9 írta:http://www.mundodeportivo.com/20140714/ ... 94396.html Ugye ezt nem gondolják komolyan???
Nem, mert már megállapodott a Madriddal, megy Di Maria helyére:
http://futbol.as.com/futbol/2014/07/15/ ... 89701.html
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.15. 00:10:16

Igazából ha én igazolhattam volna( játszunk menedzserjátékost) Akkor ezen a dos Santos, Oier, Tello, Cuenca, Affelay, Bojan pakkon kívül nálam, még Alves, Pique, Fabregas, Pedro és Xavi lettek volna a távozók.

Rakitic leigazolására nem gondoltam volna de így jól jött ki, de mindenképp sőt tűzön vízen keresztül hoztam volna Kroost, hátra Mangalat, Hummelst és azt hiszem talán Danilot, előre megtartom Alexist és ha már Suarez érkezett akkor mindenképp elgondolkodok azon, hogy Neymar Messi és Suarez egy csapatba sok túl nagy arc. Kapuba Ter Stegen adott volt Ochoa ott lett volna ingyen. A két visszatérőnk mellé pedig még felhoznám Dongut is.És két vkps mélységi irányítós rendszerre állnék. Egy két ponton megvalósult amit szerettem volna. De sajna csak egy két ponton. :(

Most az én kis fantáziavilágom félretéve csak én nem látom még mindig a felállást? Illetve ez így nem igaz mert van egy elképzelésem, de az nem tudom mennyire életképes.
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.14. 23:35:21

S.Agüero írta:Azt mondták, a VB után beindul a biznisz, szóval remélem, a héten legalább egy védőt leigazolunk.
Marquinhos/Mangala, Mathieu, meg ha megy Alves, Danilo/Cuadrado.
Mondtak ők már sok mindent.
Tavaly is egész nyáron középső védőt kerestek, aztán Puyi lett az "új" igazolás.
Láttuk mi lett belőle...
Egy egyszerű fotelszurkoló is látja, hogy évek óta a védelem a csapat leggyengébb láncszeme, de a félmegoldásokon kívül, eddig nem történt semmi a védőkérdés megoldására.
Két minőségi khv-t kellene igazolni és akkor még nem beszéltünk Piqué barátunkról, aki az elmúlt időszakban nagyobb teljesítményt adott le a twitteren, mint a pályán.
Ugyan van még 1,5 hónap az átigazolási piac zárásáig és korrekt módon lehetene orvosolni a problémát, de én már Zubiéknak azt sem hiszem el amit kérdeznek.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.14. 23:23:22

Feast4 írta: Jogos! Nem leszek népszerű azzal amit mondok, de Pique a VB-n ismét bizonyította azt amit ezer éve mondok, ő csak attól volt jó védő, hogy Puyol fedezte a hátát. A hollandok és a chileiek úgy forgatták mint Karcsika részegen a szalonnát a parázsban. Se nem gyors, se nem helyezkedik jól irányítás nélkül. sajna számtalanszor kijött a szezonban és nem a sérülése miatt. Igazából nem bántam volna ha ő is a távozók listájára csücsül. Igaz akkor Több védő kéne, de nagyon át káne alakítani a hátsó alakzatot. És nem hiszem, hogy csak az egyik oldalát.
Abszolút adom én is. Piqué addig nyújtott FOLYAMATOSAN jó teljesítményt, ameddig Puyol FOLYAMATOSAN játszott mellette és nem esett ki hónapokra. Piqué-vel fejben vannak gondok, amiket nem tud ellensúlyozni a jó adottságaival. Én innentől kezdve zokszó nélkül elcserélném Marquinhos-ra, ezzel akár három belső védőt is igazolva. pl.: Hummels, Matyi, Maquinhos. Bartra-Hummels kezdő egyelőre, aztán majd kiderülne, hogy a brazil mit is tud valójában, mehetne a verseny.
Persze ez Piqué hosszabbítása miatt tárgytalan marad, álom marad. Bár én bízom abban, hogy ha igazolunk mellé egy "vezért", aki gatyába rázza, akkor feljavul, vagy ha nem, akkor Bartra kiszorítja a kezdőből. A padra jó Mr. Celeb.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.14. 22:46:57

Boixos írta:emberek, okés, h nem kell az összes olyan gyerekkel foglalkozni, akik egy darab egyeneset rúgnak a labdába, de azért ne csináljátok már azt, mintha minden okés lenne hátul!
a két legjobbnak tartott hátsó emberünkből úgy csináltak folyamatosan hülyét a vb-n, h rossz volt nézni, a többi pedig szót sem érdemel.
Jogos! Nem leszek népszerű azzal amit mondok, de Pique a VB-n ismét bizonyította azt amit ezer éve mondok, ő csak attól volt jó védő, hogy Puyol fedezte a hátát. A hollandok és a chileiek úgy forgatták mint Karcsika részegen a szalonnát a parázsban. Se nem gyors, se nem helyezkedik jól irányítás nélkül. sajna számtalanszor kijött a szezonban és nem a sérülése miatt. Igazából nem bántam volna ha ő is a távozók listájára csücsül. Igaz akkor Több védő kéne, de nagyon át káne alakítani a hátsó alakzatot. És nem hiszem, hogy csak az egyik oldalát.
Kép
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2014.07.14. 22:45:14

kristop írta: mert nem rossz játékosokat akarnak venni, hanem jókat, plusz mi nem a newcastle meg a sevilla vagyunk, de tudom, ez elég furcsán hangzik :(

egyébként, hogy normálisan is írjak, egy jól összerakott védekezés nem egyenlő ám azzal, hogy maguk a védők is jók benne. ennyi erővel miért nem osasuna meg levante védőket nézünk, hát ők is hogy lehozták már ikszre mindig a barca meg a real elleni meccseket. ez a vlaar például klasszisokkal rosszabb mathieunél, dehát az előbbi volt a vébén, AKKOR IGAZOLJUK ŐT IS LE, MEG MINDENKI MÁST IS.
Az már régen rossz ha matyiő jó játékosnak minősül :D Jól összerakott védekezés...Oda azért védő is kellene,kutyaütőkkel max.papíron működne. Mr.Shakirát szemrebbenés nélkül elcserélném erre a Vlaar gyerekre. Belőle nem igen csináltak bohócot,ellentétben a mi fiunkkal.
Kép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.14. 22:38:21

S.Agüero írta:Azt mondták, a VB után beindul a biznisz, szóval remélem, a héten legalább egy védőt leigazolunk.
Marquinhos/Mangala, Mathieu, meg ha megy Alves, Danilo/Cuadrado.

Miért nem
Stefan de Vrij
Netherlands
Netherlands
Feyenoord Rotterdam
Stefan de Vrij
Getty Images
Date of birth: Feb 5, 1992 in Ouderkerk aan den IJssel Netherlands
Age: 22
Nationality: Netherlands Netherlands
Height: 1,89 m
In the team since: Jan 1, 2010
Contract until: 30.06.2015
Current club: Feyenoord Rotterdam
Position: Centre Back
Players' agents: SEG
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.14. 22:36:07

Azt mondták, a VB után beindul a biznisz, szóval remélem, a héten legalább egy védőt leigazolunk.
Marquinhos/Mangala, Mathieu, meg ha megy Alves, Danilo/Cuadrado.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.14. 22:18:09

emberek, okés, h nem kell az összes olyan gyerekkel foglalkozni, akik egy darab egyeneset rúgnak a labdába, de azért ne csináljátok már azt, mintha minden okés lenne hátul!
a két legjobbnak tartott hátsó emberünkből úgy csináltak folyamatosan hülyét a vb-n, h rossz volt nézni, a többi pedig szót sem érdemel. lehet itt okoskodni, h milyen a jól összerakott védelem, de sajnos az a helyzet, h a miénk egyrészt nincs jól összerakva, másrészt olyan gyerekekből áll, akikkel a mostani állapotukban nem is lehet jól összerakni a dolgokat. erre gondolják megoldásként a két legtöbbet elhangzó nevet a főnökség részéről, olyan embereket, akiknél nagyon kell igyekeznem, h úgy lássam őket, mint akik kihúznak bennünket hátul a szarból.
engem csak az bosszant, h eközben olyan teljesítményeket látni nem csak a vb-n, hanem máshol is folyamatosan, amikkel valószínüleg vastagon beljebb lennénk...
mindegy, egyelőre még csak a találgatásoknál tartunk, semmi végleges dolgot nem mondott senki sem, de nagyon kiváncsi vagyok, h az egybként borzalmas menedzsmentünk hogyan szándékozik megoldani ezt a szitut.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.14. 22:10:10

Erxy írta:Még mielőtt idehoznátok az összes vb-n játszó kh-t megjegyezném, hogy kicsit másabb egy proaktív csapatban védekezni, mint egy reaktívban.. Nem mindegy, hogy csak tolódsz balról jobbra, jobbról balra és kifejelgeted a beívelt labdákat. Nem mindegy, hogy egy 5x5 méteres területért felelsz, vagy 20x20-asért.
Demichelis egészen kiváló védőnek tűnt az argentinoknál, mert a meccs jelentős részén beásták magukat a 16-osra, neki meg nem kellett senkivel versenyt futnia, nem kellett labdákat kijátszania.. nyilván könnyebb úgy védekeznie, ha vannak előtted 5 méterre még négyen, meg melletted is.
Na, hálistennek nálunk nem ez lesz a jellemző.
Ezzel maximálisan egyet értek, ettől függetlenül ezek a gyerekek sem nagyobb zsábamacskák szerintem, mint pl. Marquinhos.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.14. 22:05:57

Még mielőtt idehoznátok az összes vb-n játszó kh-t megjegyezném, hogy kicsit másabb egy proaktív csapatban védekezni, mint egy reaktívban.. Nem mindegy, hogy csak tolódsz balról jobbra, jobbról balra és kifejelgeted a beívelt labdákat. Nem mindegy, hogy egy 5x5 méteres területért felelsz, vagy 20x20-asért.
Demichelis egészen kiváló védőnek tűnt az argentinoknál, mert a meccs jelentős részén beásták magukat a 16-osra, neki meg nem kellett senkivel versenyt futnia, nem kellett labdákat kijátszania.. nyilván könnyebb úgy védekeznie, ha vannak előtted 5 méterre még négyen, meg melletted is.
Na, hálistennek nálunk nem ez lesz a jellemző.
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.14. 22:03:35

Boixos írta: ezért nem értem, h mit szaroznak ilyen örökvesztes matyiő meg nullarutinnal rendelkező, lehet h örökigéretté váló markinnyoszokkal?
ott volt a vlaar és a de vrij akik akkorát játszottak, h eszméletlen, nem annyira ment át rajtuk senki sem, pedig páran próbálkoztak.
és ilyen gyerekekből van még pár a piacon. miért nem ilyenekről hallani?
mert nem rossz játékosokat akarnak venni, hanem jókat, plusz mi nem a newcastle meg a sevilla vagyunk, de tudom, ez elég furcsán hangzik :(

egyébként, hogy normálisan is írjak, egy jól összerakott védekezés nem egyenlő ám azzal, hogy maguk a védők is jók benne. ennyi erővel miért nem osasuna meg levante védőket nézünk, hát ők is hogy lehozták már ikszre mindig a barca meg a real elleni meccseket. ez a vlaar például klasszisokkal rosszabb mathieunél, dehát az előbbi volt a vébén, AKKOR IGAZOLJUK ŐT IS LE, MEG MINDENKI MÁST IS.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2014.07.14. 22:06:30-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.14. 21:59:39

Alcantara írta: A holland válogatott védekezése elég jól össze volt rakva, nagyjából ismeretlen palikból.
A leggyengébb láncszem mégis ez az ember volt, bántóan lassú, darabos volt, sokszor csak szabálytalanság árán tudott valakit megállítani. Nem véletlen, hogy volt egy meccs, ahol már a félidőben lekapták a rendszeres ütemtévesztései és fizikális felőrlődése miatt.
Ő semmiképen nem való ide, más sem hiányozna, mint egy ilyen bizonytalan gyerek.
Mondjuk ebbe igazat adok neked. A védelmünk annyira szét van, hogy nincs időnk megvárni, hogy lesz e belőle valaki vagy sem. Mondjuk én még azt mondom marha fiatal és azért VB. De az is tény, hogy nem igazán lenne szabad kockáztatni. Marquinhos esetében is ez a bajom! Nagyon jó lehet a srác de csak 20 vagy 21 éves. Nekünk most nem elsősorban fiatal tehetség kéne marha drágán hanem egy tapasztalt vezér. Mellé kéne egy fiatal tehetséget olcsón hozni. De ezzel a Marquinhos, Mathieau vonallal pont ellenkező irányba mozdulnak mozdulnának. És Mathieau marha drága! Vertonghen viszont ennyi pénzért ajándék lenne. nem hiszem el, hogy ennyire nem lát a vezetőség. ( Pedig tudom, hogy nem lát, de ez már tényleg vérfagyasztó! )
Kép
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.07.14. 21:45:09

Boixos írta:
Alcantara írta: A holland válogatott védekezése elég jól össze volt rakva, nagyjából ismeretlen palikból.
...
ezért nem értem, h mit szaroznak ilyen örökvesztes matyiő meg nullarutinnal rendelkező, lehet h örökigéretté váló markinnyoszokkal?
ott volt a vlaar és a de vrij akik akkorát játszottak, h eszméletlen, nem annyira ment át rajtuk senki sem, pedig páran próbálkoztak.
és ilyen gyerekekből van még pár a piacon. miért nem ilyenekről hallani?

A hollandokat le se kell írni, a mexikói válogatott klasszisokkal jobban védekezett, mint a Barca, onnan is bármelyik védőt megnézném nálunk.
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.14. 21:22:55

Alcantara írta: A holland válogatott védekezése elég jól össze volt rakva, nagyjából ismeretlen palikból.
...
ezért nem értem, h mit szaroznak ilyen örökvesztes matyiő meg nullarutinnal rendelkező, lehet h örökigéretté váló markinnyoszokkal?
ott volt a vlaar és a de vrij akik akkorát játszottak, h eszméletlen, nem annyira ment át rajtuk senki sem, pedig páran próbálkoztak.
és ilyen gyerekekből van még pár a piacon. miért nem ilyenekről hallani?
PUYOL-XAVI-INIESTA
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.14. 21:07:53

StickyFingaz írta:Verthongen 22 milla.Mire várnak Zubiék?
De jó lenne az nekünk ha ide jönne....
Csiga 2.0

Songért elcserélném de egy fillért nem adnék érte...

I.Martinez,Mangala páros kell ide,meg az hogy az játszon aki megérdemli ne az aki többet keres...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.14. 20:55:45

LG írta:
Feast4 írta:
Bob_Marley írta:Rojo belső védő, de játszik baloldalt is. Ha két védőt akarunk (és elvileg erről volt szó), akkor az egyiknek mindenféleképpen őt preferálnám. Erényeit nem firtatom, sokszor megetettem. Engem kilóra megvett ezen a VB-n.

Nagyobb részt szélen van ő a VB-n végig szélen volt, de ettől függetlenül engem is nagyon meggyőzött. Egyrészt Messinek lenne megint egy argentin span talán jobb lenne a hangulat is így, másrészt abból a gyerekből még bármi lehet. Még csak 24 éves szóval előtte a jövő másrészt Marquinhos árának a töredékéből meglenne. Megmondom én még Martins Indi-be is látnék fantáziát.
Martins Indit csak a VB-n láttam játszani, de ott ő tűnt a legsebezhetőbb pontnak a holland védelemben.
Jó de mennyi idős? Egyből mélyvíz.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.07.14. 20:54:31

[quote"] Martins Indit csak a VB-n láttam játszani, de ott ő tűnt a legsebezhetőbb pontnak a holland védelemben.[/quote]

A holland válogatott védekezése elég jól össze volt rakva, nagyjából ismeretlen palikból.
A leggyengébb láncszem mégis ez az ember volt, bántóan lassú, darabos volt, sokszor csak szabálytalanság árán tudott valakit megállítani. Nem véletlen, hogy volt egy meccs, ahol már a félidőben lekapták a rendszeres ütemtévesztései és fizikális felőrlődése miatt.
Ő semmiképen nem való ide, más sem hiányozna, mint egy ilyen bizonytalan gyerek.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.14. 20:53:23

StickyFingaz írta:Verthongen 22 milla.Mire várnak Zubiék?

Több észre? :D
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.07.14. 20:44:57

Verthongen 22 milla.Mire várnak Zubiék?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.14. 20:16:46

Feast4 írta:
Bob_Marley írta:Rojo belső védő, de játszik baloldalt is. Ha két védőt akarunk (és elvileg erről volt szó), akkor az egyiknek mindenféleképpen őt preferálnám. Erényeit nem firtatom, sokszor megetettem. Engem kilóra megvett ezen a VB-n.

Nagyobb részt szélen van ő a VB-n végig szélen volt, de ettől függetlenül engem is nagyon meggyőzött. Egyrészt Messinek lenne megint egy argentin span talán jobb lenne a hangulat is így, másrészt abból a gyerekből még bármi lehet. Még csak 24 éves szóval előtte a jövő másrészt Marquinhos árának a töredékéből meglenne. Megmondom én még Martins Indi-be is látnék fantáziát.
Martins Indit csak a VB-n láttam játszani, de ott ő tűnt a legsebezhetőbb pontnak a holland védelemben.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.14. 19:54:45

Bob_Marley írta:Rojo belső védő, de játszik baloldalt is. Ha két védőt akarunk (és elvileg erről volt szó), akkor az egyiknek mindenféleképpen őt preferálnám. Erényeit nem firtatom, sokszor megetettem. Engem kilóra megvett ezen a VB-n.

Nagyobb részt szélen van ő a VB-n végig szélen volt, de ettől függetlenül engem is nagyon meggyőzött. Egyrészt Messinek lenne megint egy argentin span talán jobb lenne a hangulat is így, másrészt abból a gyerekből még bármi lehet. Még csak 24 éves szóval előtte a jövő másrészt Marquinhos árának a töredékéből meglenne. Megmondom én még Martins Indi-be is látnék fantáziát.
Kép
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.07.14. 19:49:42

Rojo nagyon jó igazolás lenne tud ö középen is játszani sőt eredetileg khv is!Azért a vb elnézve nem vagyok benne biztos hogy nem e tudnánk valami olcsóbb de ugyan olyan jó védőt venni mint a 40millios barátaink.Ilyen számomra pl:Rojo, Héctor Moreno, M.Indi nem mondom azt hogy vannak olyan jók mint Hummels vagy Vertonghen de mint Mangala v Marquinhos simán lehetnek ugyan olyan jók akár jobbak is 8)
Válasz küldése