Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.08.11. 13:17:06

ZBarca írta:A klub tervezi egy jobbhátvéd igazolását, Alves maradásától függetlenül. Cuadrado a fő opció, Juanfran és Piszczek az alternatívák. [sport]

Nem értem.. Nagyon sokan lennének egy posztra. Azt tudnám elképzelni így, hogy Alvessel feljebb is számolnak támadóként, de ez abszurd.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.11. 13:13:41

A klub tervezi egy jobbhátvéd igazolását, Alves maradásától függetlenül. Cuadrado a fő opció, Juanfran és Piszczek az alternatívák. [sport]
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.08.11. 12:27:48

Subinho írta:Olvasom ezt a Vermalen transzfert és hát kb. így képzeltem el egy 3. számú védő igazolását, kb. ennyi pénzért. 10 milla+egyéb... Ez egy jó igazolás volt! Matyiővel sem a személye a problémás, hanem az ára. 4. védőnek jött, ezt tudja ő is és még így is egy 20-ast kiperkáltunk érte... No ez ami miatt sokan fanyalognak Matyiő miatt... Ilyan Vermalen árért senki nem emelte volna fel a szavát. Úgy gondolom, kettejük közül egyikük kellett volna csak (szerintem Vermalen) és egy igazi klasszis és drága védő kellett volna a kezdőbe... Jelenleg van 4 egész jó védőnk, lehet rotálni, helyettesíteni ha valaki kiesik, de azért arra kíváncsi leszek, ki lesz a 2 alap védő??? A tankhajó Piqué, aki 2 éve nincs formában, a fiatal Bartra, akit Bale úgy megforgatott, hogy még azóta is szédül, a 31 éves Mathieu, vagy az Arsenal padjáról érkező Vermalen??? Nem kell lehurrogni, de valahogy hiány érzetem van. Konkrétan első számú védő kellett volna, mellette mondjuk Piqué és tartaléknak Bartra ill. Vermalen VAGY Mathieu. Meglátjuk mi lesz... Remélem mindkét védő nagyon motivált lesz és imádni fogja mindenki őket itt még évekig!!!
Sztem ezt még senki sem tudja. 15-20 meccs múlva okosabbak leszünk. Előre ezt nem lehet megmondani.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.11. 12:27:08

Zubi szerint lehetnek még érkezők.
Én személy szerint még mindig nagyon bízom a Cuadrado transzferben, de őszintén szólva nem szeretném, ha a Chelsea-val kéne egymásra licitálnunk... :roll:
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.11. 12:23:43

Olvasom ezt a Vermalen transzfert és hát kb. így képzeltem el egy 3. számú védő igazolását, kb. ennyi pénzért. 10 milla+egyéb... Ez egy jó igazolás volt! Matyiővel sem a személye a problémás, hanem az ára. 4. védőnek jött, ezt tudja ő is és még így is egy 20-ast kiperkáltunk érte... No ez ami miatt sokan fanyalognak Matyiő miatt... Ilyan Vermalen árért senki nem emelte volna fel a szavát. Úgy gondolom, kettejük közül egyikük kellett volna csak (szerintem Vermalen) és egy igazi klasszis és drága védő kellett volna a kezdőbe... Jelenleg van 4 egész jó védőnk, lehet rotálni, helyettesíteni ha valaki kiesik, de azért arra kíváncsi leszek, ki lesz a 2 alap védő??? A tankhajó Piqué, aki 2 éve nincs formában, a fiatal Bartra, akit Bale úgy megforgatott, hogy még azóta is szédül, a 31 éves Mathieu, vagy az Arsenal padjáról érkező Vermalen??? Nem kell lehurrogni, de valahogy hiány érzetem van. Konkrétan első számú védő kellett volna, mellette mondjuk Piqué és tartaléknak Bartra ill. Vermalen VAGY Mathieu. Meglátjuk mi lesz... Remélem mindkét védő nagyon motivált lesz és imádni fogja mindenki őket itt még évekig!!!
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.11. 12:11:13

norc9
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.05.31. 09:03:48

2014.08.11. 12:06:55

Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.11. 11:53:16

SuperMessi írta:Brutálisan jó cikk a totalbarca-tól, mindenkinek ajánlom, a fanyalgóknak különösen. Akik nem értenek angolul azok hátrányban, de talán az eurobarcára is kikerül a fordítása, ebben szívesen segítenék, ha az illetékes megkeres piviben. Nem találtam jobb topicot a témának. Íme a cikk:

http://www.totalbarca.com/2014/opinion- ... d-at-last/" target="_blank

Nem tartom magam fanyalgónak, sőt rettenetesen bízom benne hogy mind Mathieu mind Vermaelen rettenetesen motiváltan érkezett és megfingatják "öreg" Piqué cimborkánkat, de hozzátartozik a cikkben említett védelmek működéséhez hogy többnyire már a középpályán elvettük a labdát az aktuális ellenféltől. Ezt a fajta presszionálást kéne folytatni a jövőben is.

A másik a sokat emlegetett "vezér" dolog. Én belülről nem látom a csapatot , de kívülről úgy tűnt hogy a védelem mind a 4 tagja jobban játszik ha Puyol pályán van, szóval nem egyedül védekezett, hanem segítette a többieket abban, hogy a saját dolgukat megtegyék.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.11. 11:33:48

krisztiantobias írta:Szerintem jönni fog cuadrado. Nem hiszem hogy nem gondolkodik a vezetőség előre az esetleges eltiltás miatt. Alves mehetne ingyen is szerintem, mert a horribilis fizetése miatt pénzt nem látunk belőle. Songrol semmi hír eddig, remélem nem marad rajtunk...
http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... al-3442440" target="_blank Szerintem is érkezik még valaki. Nem zörög a haraszt.....
krisztiantobias
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014.07.31. 16:41:26

2014.08.11. 11:16:05

Szerintem jönni fog cuadrado. Nem hiszem hogy nem gondolkodik a vezetőség előre az esetleges eltiltás miatt. Alves mehetne ingyen is szerintem, mert a horribilis fizetése miatt pénzt nem látunk belőle. Songrol semmi hír eddig, remélem nem marad rajtunk...
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.08.11. 11:01:58

Szerintem meg ne reménykedjetek.Zubi szerint Alves még tökéletes erre a szerepre,és ha Ő ezt mondja akkor több igazolás nem lesz.

Aztán meg ha neadjisten eltiltanak az igazolásoktól Alves meg jövőre ingyen elmegy marad egy Montoyánk a jobb oldalra...
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.11. 10:55:16

Itt egy táblázat a nyári transzferekről:
http://t.co/NCljwf5U6b" target="_blank
Eddig az összes kiadás 71,5M euró, tehát közel 50M maradt még a jhv pozíció/jobbszárny megerősítésére.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2014.08.11. 10:39:04

Brutálisan jó cikk a totalbarca-tól, mindenkinek ajánlom, a fanyalgóknak különösen. Akik nem értenek angolul azok hátrányban, de talán az eurobarcára is kikerül a fordítása, ebben szívesen segítenék, ha az illetékes megkeres piviben. Nem találtam jobb topicot a témának. Íme a cikk:

http://www.totalbarca.com/2014/opinion- ... d-at-last/" target="_blank
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.11. 10:21:21

http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... al-3442440" target="_blank

Csakhogy ma se unatkozzunk a Sport bedobta Juanfran nevét, mint lehetséges jhv alternatívát.
Tehát akkor a favorit Cuadrado mellett most már van két igazi jhv "jelöltünk" is.
Mondjuk a spanyol sem mai gyerek, de amióta a matracosoknál nyomja, elég korrekt teljesítményt tesz le az asztalra.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.11. 05:34:28

Ha Cuadradoról lecsúszunk, akkor le kéne állni az aktív tárgyalásokkal és csak akkor csapni le valakire gyorsan, ha valami konfliktus következtében egy nagyon jó játékos olyan helyzetbe kerül, hogy le tudunk rá csapni.

Viszont kell üres hely a keretben, úgyhogy Songtól és Alvestől sürgősen meg kell szabadulni.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2014.08.10. 21:57:48

Chino írta:
Kash írta:Micsoda üzletek vannak itt emberek, hát nehogy már :lol:
Jött egy Matyiő, most egy Verminátor, meg mostmár Piszce izé is szóba került...Áh komolyan... :lol:
Kifejtenéd, hogy ez a Piszce izé miért lenne rossz igazolás. Nem tudom hányszor láttad játszani, de a posztján elit játékosnak számít.
Az erősségei pont azok, amikre nekünk szükség van szemben mondjuk Cuadradoval, Alvessel, Montoyaval.
Elnézést, csak most nézem, hogy jobb-hátvéd pozícióban játszik. :oops:
Nem tudom miért, hirtelen azthittem középső-védő. Ebben az esetben jöjjön csak! :lol:
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.10. 19:38:09

Erxy írta:
dAve09 írta:Érdekesség:ezt már Puyol intézte.Bárcsak Mathieut is ő intézte volna,biztos nem nyúlnak minket le 20 millió euróra.
Az jó, mert Puyol csak Szeptember 1.-én áll munkába :lol: :lol: mondtam már, hogy ne kövessétek azt a facebook oldalt :mrgreen:
Hát te meg honnan tudtad, hogy onnan szerezte az infót? Lebuktál :mrgreen:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.10. 19:32:22

dAve09 írta:Érdekesség:ezt már Puyol intézte.Bárcsak Mathieut is ő intézte volna,biztos nem nyúlnak minket le 20 millió euróra.
Az jó, mert Puyol csak Szeptember 1.-én áll munkába :lol: :lol: mondtam már, hogy ne kövessétek azt a facebook oldalt :mrgreen:
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.10. 19:08:52

Chino írta:
Kash írta:Micsoda üzletek vannak itt emberek, hát nehogy már :lol:
Jött egy Matyiő, most egy Verminátor, meg mostmár Piszce izé is szóba került...Áh komolyan... :lol:
Kifejtenéd, hogy ez a Piszce izé miért lenne rossz igazolás. Nem tudom hányszor láttad játszani, de a posztján elit játékosnak számít.
Az erősségei pont azok, amikre nekünk szükség van szemben mondjuk Cuadradoval, Alvessel, Montoyaval.
Egyet értek egy valami szól ellene az, hogy velem egy idős.Viszont érett ügyes jól zár vissza jól támad, jól ad be és be is tudja vinni a labdát. Szerintem összességében zseniális játékos. Nem feltétlen fiatalitás, de Alves helyett mindenképp megoldás! Nem is akármilyen!
Kép
MR. TROMORT777

2014.08.10. 18:58:37

Komolyan medddig fogtok még Benatiáért sírni? Lehet, hogy LE-nek opció sem volt. Lehet, hogy mozdíthatatlan volt, mert lehet Ő sem akart volna ide jönni. Az áráért érkezett két rutinos védő és hátul teljességgel megvagyunk. Csapatszintű védekezést kell helyrerázni és kész. Ha az nincs akkor tökmindegy ki érkezik, ugyan úgy Benatia sem lenne elég. Teljesen megvagyunk. Alves posztja még kérdéses, de van idő. Mennyit lett itt szidva a vezetőség, hogy kivár és mennyire jól is tették. Vermaelen mozdítható lett és bőven időben megszereztük.Teljesen jól állunk. Egy két összeg igen meredek de a piaci ár annyi amennyit az eladó megszab. Ha nekünk xy kell akkor ez van. Az még apró kozmetika, hogy ezen játékosok fizetése mennyivel kisebb mint tegyük fel egy világbajnok Hummels-é lett volna. Az sem mindegy ha 5 éves szerződéseket nézünk...
Szóval lezáródott a lényegi védőkérdés és nem értem egyesek még miért kattognak neveken meg összegeken. Majd szépen elkezdődik a szezon és meglátjuk, ki, hogy teljesít. Ha netán valaki nem válik be, akkor lehet lehúzni, meg kárógni, de addig meg eléggé szerencsétlen dolog. Bár ezzel meg az a baj, hogy pl egy Mathieu nagyítóval lesz nézve és az itteni sok dilettáns fm-s még várni is fogja, hogy mikor kössön bele. De remélem ezen többség addig felébred.
Lényegében a keret teljes. Meglátjuk, alakul-e még valami szeptemberig. De bivalyerős keretünk van ami nagyon megnyugtató. Nem egy kezdős csapat, lehet bőven rotálni. Alves meg még kérdés, de majd elválik.
dAve09
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.08.08. 22:48:45

2014.08.10. 18:40:30

Vermaelen 10 millió+8 millió változóért bitang jó üzlet volt.
Érdekesség:ezt már Puyol intézte.Bárcsak Mathieut is ő intézte volna,biztos nem nyúlnak minket le 20 millió euróra.
Egyébként Vermaelen kellett ide,természetesen 1 Benatiának mindenki jobban örült volna,de Verminator megvételének hála,végre van valaki aki tudja irányítani a védelmet.
Piquének az is nagy baja volt,hogy nem volt konkurencia,így tudta,bármilyen rosszul is játszik,úgyis kezdő marad és celebkedhet tovább.Na ennek itt vége,aminek rohadtul örülök.
Piqué nem tehetségtelen,csak képtelen a vezérszerepre,Vermaelen erre pont megfelel, lesz aki leordítja Mr.Shakira fejét.
Szerintem jól igazoltunk,lehetett volna jobban is,de mostmár lényegtelen. Ha jön Cuadrado,annak nem tudom mennyire lehet örülni,támadásban lesz 1 klasszissal több,viszont védekezésben hatalmas kérdőjel a srác. Láttunk már klasszis szélsőket megfegyelmeződni(Ribéry,Robben),szerintem Lucho képes lehet erre,ha JHV-nak szánja őt.
Én adnék 1 esélyt Montoyának és felhoznám a B-ből Patric Gabarrónt. Alvesnél rosszabbat még úgysem láttam :mrgreen: :mrgreen:
Ter Stegen-Montoya/Cuadrado,Vermaelen,Bartra,Alba/Mathieu-Mascherano,Rakitic,Iniesta-Messi,Suárez,Neymar.

Vörös a szív,kék a lélek,culé leszek,ameddig csak élek!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.10. 18:32:33

Kash írta:Micsoda üzletek vannak itt emberek, hát nehogy már :lol:
Jött egy Matyiő, most egy Verminátor, meg mostmár Piszce izé is szóba került...Áh komolyan... :lol:
Kifejtenéd, hogy ez a Piszce izé miért lenne rossz igazolás. Nem tudom hányszor láttad játszani, de a posztján elit játékosnak számít.
Az erősségei pont azok, amikre nekünk szükség van szemben mondjuk Cuadradoval, Alvessel, Montoyaval.
Forca Barca!!!!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.08.10. 18:27:16

danianevem írta: A piac határozza meg az árat... Ha lesz, aki 2000-ért vesz kenyeret, akkor majd annyiért fogják árulni. A realitás meg megint szubjektív, a vezetőség részéről talán jobb döntés is volt két tapasztaltabb zsákbamacskát venni, mint egyet...

Benatia esetében is ez lehet.
Igen a piac, de attól, hogy egy marha adna 2000-et egy kilóért attól a többi ép eszű nem fog... :roll: így a piaci reális ár annak számít, amiért a józan többség vásárol.

A vezetőség részéről ez egy jó lehetőség arra, hogy takarózzanak azzal, hogy ők vettek két középhátvédet is, miközben ugyanennyit is kiadnának egy "sztárocskára" (Cuadrado), holott a jobb bekk pozíció fele annyira sem volt hiányposzt, mint a középhátvéd pozíció. Sőt mondhatnám azt is, hogy kiadtunk 81 milliót egy csatárra, miközben védőhiányban szenvedtünk, nem csak mennyiségileg, hanem minőségileg is. És nem, nem kellett volna kettő sztár középhátvéd, de egyre nagy szükség lett volna a kezdőbe. Lehet mondani, hogy ha Vermaelen visszanyeri a formáját, ha Mathieu beválik.... csak a sok a "HA". Benatía-ban vagy Vertonghen-ben fele ekkora kockázat (se) lett volna...
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.08.10. 18:19:24

crixus írta:...
A piac határozza meg az árat... Ha lesz, aki 2000-ért vesz kenyeret, akkor majd annyiért fogják árulni. A realitás meg megint szubjektív, a vezetőség részéről talán jobb döntés is volt két tapasztaltabb zsákbamacskát venni, mint egyet...

Benatia esetében is ez lehet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.10. 18:16:34

crixus írta:Viszont ha már őt támogattad a kora ellenére, akkor Piszczek-kel nem tudom, hogy mi a gondod. :wink:
támogatta a halál, én biztos nem

mess2009,

igen, lehet puffogtatni, hogy mindenki annyit ér amennyit fizetnek érte, de ez kb olyan, mintha elmész a boltba és veszel egy üveg kőbányait, 600 ft-ért. neked lehet megér annyit, mert épp készültél szomjan halni, de az a sör akkor sem ér többet 180 ft-nál. gondolom nem véletlenül röhögött rajtunk a fél világ mikor megvettük.
és lehet hámesz sem ért odaát 80-at (felét max) viszont lehet h 3 év mulva a világ legjobbja lesz és egyből megugrik az ára 200 millára. matyiőnél ettől nem félek. :roll:

de nem érdekel. itt van, majd lesz vhogy. meg most amugy is vannak nála nagyobb ellenségeim a csapatnál :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése
cron