Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.20. 15:35:09

B. Tamás írta:
Varatrix írta:Most itt komolyan bárki meglepődött? És ezt úgy értem hogy tudták előre a vezetők is, ráadásul ha minden igaz meg is érdemeljük.

Én nem tudom hibáztatni a Fifát. Együk meg amit főztünk!
Kiskorúak védelme és a Barça neve együtt egy büntetési tételben? Abszolút nonszensz.

Nem kizárt, hogy hibázott a Barcelona, és ejtett néhány formai hibát, azaz nem tartotta be a szabályokat, ez bőven lehetséges. A kiskorúak pályafutását, lelki fejlődését, életét azonban nem befolyásolta negatívan a klub, ez egészen biztos, márpedig a FIFA kiskorúak védelmét illető szabályának célja ugye ez lenne..

Ennek értelmében szerintem a hiba súlya és a büntetés mértéke egyáltalán nem arányos.
Pláne , hogy az összes nagy klub egész biztosan ezt csinálja csak őket most nem piszkálják
Zsandarova Olga
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2014.08.20. 15:32:37

Varatrix írta:Most itt komolyan bárki meglepődött? És ezt úgy értem hogy tudták előre a vezetők is, ráadásul ha minden igaz meg is érdemeljük.

Én nem tudom hibáztatni a Fifát. Együk meg amit főztünk!
Kiskorúak védelme és a Barça neve együtt egy büntetési tételben? Abszolút nonszensz.

Nem kizárt, hogy hibázott a Barcelona, és ejtett néhány formai hibát, azaz nem tartotta be a szabályokat, ez bőven lehetséges. A kiskorúak pályafutását, lelki fejlődését, életét azonban nem befolyásolta negatívan a klub, ez egészen biztos, márpedig a FIFA kiskorúak védelmét illető szabályának célja ugye ez lenne..

Ennek értelmében szerintem a hiba súlya és a büntetés mértéke egyáltalán nem arányos.
.
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.20. 15:30:37

Varatrix írta:Most itt komolyan bárki meglepődött? És ezt úgy értem hogy tudták előre a vezetők is, ráadásul ha minden igaz meg is érdemeljük.

Én nem tudom hibáztatni a Fifát. Együk meg amit főztünk!
Ez igaz lenne EU-n belül , de :

Futballisták nemzetközi átigazolása kizárólag 18 éves kor felett engedélyezett ill a játékos 16 és 18 év közötti életkorú, és az Európai Unió területéről, vagy az Európai Gazdasági Térség területéről származik.
Zsandarova Olga
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.08.20. 15:26:36

Most itt komolyan bárki meglepődött? És ezt úgy értem hogy tudták előre a vezetők is, ráadásul ha minden igaz meg is érdemeljük.

Én nem tudom hibáztatni a Fifát. Együk meg amit főztünk!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.20. 15:24:25

Chino írta:Van der Wiel-en én is sokat gondolkoztam és örülnék is neki. Igaz, hogy nem tartozik a szük elitbe, de a jelenlegi Alvesnel és Montoya-nál főleg jobb. A PSG-ből igaz, hogy nehéz igazolni, de így, hogy megtartották Marquinhost és megvették egy vagyonért Luist nem biztos, hogy létszükséglet nekik a holland, eddig sem volt kirobbanthatatlan alapember . Még ha áron felül is, akkor is megérné. A legjobb persze az lenne, ha Alvest is be lehetne vonni, ők állni tudnák a fizetését és érdeklődtek is iránta.

Piszcek, Zabaleta, Juanfran pedig mozdíthatatlan. A BVB biztosan nem adná el, még egy komoly összegért sem ebben biztos vagyok, ahogy az Atleticoból és a Cityből sem valószínű hogy el tudnánk hozni a két alapemberüket, főleg ilyen későn.

Cuadrado lehetetlennek tűnik, nem is nagyon kellene tovább foglalkozni vele, a hollanddal viszont meg lehetne egy hasonlót csinálni, mint Douglas-al. Idén még maradna Párizsban, ha jövőre Alves lépne, akkor pedig jöhetne.

Az a legnagyobb gond, hogy jövőre a riválisaink (legalábbis jó részük) erősödni fog, mi pedig még a lyukakat sem nagyon tudjuk foltozni. Főleg, hogy ennyi új ember érkezett. Max. az utánpótlásból, de azt nem tartom jó ötletnek. Annak a sok fiatalnak most kellene folyamatosan játszani és nem feljönni pad/lelátókoptatónak.
Egyetértek veled :)
Másrészt mi a vicces ? Van a cityben (U18) egy 17 éves nigériai fiú :) ott miért nincs bünti ????
Zsandarova Olga
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.20. 15:23:06

Lehet hogy most így hogy nagyon szorít minket az idő megfognak emelkedni az árak de csak nekünk.
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.20. 15:21:47

StickyFingaz írta:
Zsando írta:
Kubla9 írta:Remélem nem kapkodva fogunk igazolni.Reus, Koke?? Hát nem is tudom ,Reus még mozdítható lenne,de Koke biztos hogy nem.
Csak 1 a gond ok egy bizonyos média szerint Reus ..stb, de kit adunk el ?????? Pénzügyi fairplay ne feledjük
A hir az FFP túllépéséről kacsa volt.Még simán beleférne egy 40 millás üzlet.Remélem Zubi már úton van Firenze felé.
És szerinted 40 misiért Odaadnák a kolumbiaim áááááá lesz ott 50-es kérés is
Zsandarova Olga
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.20. 15:18:29

Van der Wiel-en én is sokat gondolkoztam és örülnék is neki. Igaz, hogy nem tartozik a szük elitbe, de a jelenlegi Alvesnel és Montoya-nál főleg jobb. A PSG-ből igaz, hogy nehéz igazolni, de így, hogy megtartották Marquinhost és megvették egy vagyonért Luist nem biztos, hogy létszükséglet nekik a holland, eddig sem volt kirobbanthatatlan alapember . Még ha áron felül is, akkor is megérné. A legjobb persze az lenne, ha Alvest is be lehetne vonni, ők állni tudnák a fizetését és érdeklődtek is iránta.

Piszcek, Zabaleta, Juanfran pedig mozdíthatatlan. A BVB biztosan nem adná el, még egy komoly összegért sem ebben biztos vagyok, ahogy az Atleticoból és a Cityből sem valószínű hogy el tudnánk hozni a két alapemberüket, főleg ilyen későn.

Cuadrado lehetetlennek tűnik, nem is nagyon kellene tovább foglalkozni vele, a hollanddal viszont meg lehetne egy hasonlót csinálni, mint Douglas-al. Idén még maradna Párizsban, ha jövőre Alves lépne, akkor pedig jöhetne.

Az a legnagyobb gond, hogy jövőre a riválisaink (legalábbis jó részük) erősödni fog, mi pedig még a lyukakat sem nagyon tudjuk foltozni. Főleg, hogy ennyi új ember érkezett. Max. az utánpótlásból, de azt nem tartom jó ötletnek. Annak a sok fiatalnak most kellene folyamatosan játszani és nem feljönni pad/lelátókoptatónak.
Forca Barca!!!!
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.08.20. 15:18:09

Zsando írta:
Kubla9 írta:Remélem nem kapkodva fogunk igazolni.Reus, Koke?? Hát nem is tudom ,Reus még mozdítható lenne,de Koke biztos hogy nem.
Csak 1 a gond ok egy bizonyos média szerint Reus ..stb, de kit adunk el ?????? Pénzügyi fairplay ne feledjük
A hir az FFP túllépéséről kacsa volt.Még simán beleférne egy 40 millás üzlet.Remélem Zubi már úton van Firenze felé.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.20. 15:17:51

Kövezzetek meg de én Pedrót gondolkozás nélkül eladnám,Song is csak a port fogja nálunk.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.20. 15:17:05

1 nap alatt döntést hoztak.. :lol: :lol: komolytalan bohóc brigád a Fifa is, nevetséges.. =D>

kíváncsi vagyok, hogy ez mennyire fogja megváltoztatni az átigazolási időszak hátralévő részét, hogy próbálunk-e betárazni egy-két játékost..
Kép
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.20. 15:12:58

Kubla9 írta:Remélem nem kapkodva fogunk igazolni.Reus, Koke?? Hát nem is tudom ,Reus még mozdítható lenne,de Koke biztos hogy nem.
Csak 1 a gond ok egy bizonyos média szerint Reus ..stb, de kit adunk el ?????? Pénzügyi fairplay ne feledjük
Zsandarova Olga
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.20. 15:10:53

Remélem nem kapkodva fogunk igazolni.Reus, Koke?? Hát nem is tudom ,Reus még mozdítható lenne,de Koke biztos hogy nem.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.08.20. 15:07:01

visca el barca írta:
Boixos írta:a fifának aszem azzal volt problémája, h a más országokból elhozott fiatal gyerekeknek roppant az élete azzal, h bcn-ba költöztették őket.
szégyen, hogy a szerencsétlen éhező afrikai gyerekeket mennyire ki akarjuk zsigerelni :D lehet 2 hét múlva emberkereskedelemmé változik a vád :mrgreen:
igen, már anno a messi nevű beteg kiskölökkel is eljátszották ezt, akit a faterjával együtt költöztettek bcnba annak idején, h meggyógyítassák az akkori rohadtszemétállatok.
többszörös visszaeső a Klub, nem csodálom, h besokalltak tőle az igazság bajnokaiból álló fifánál.

de egyébként az a kemény ezzel az egésszel, h ezek közül a gyerekek közül sokakat tényleg olyan körülmények közé hozzák el, amivel az otthoni állapotaik köszönő viszonyban sincsenek. olyan ellátást kapnak, amilyenre otthon esélyük sem lenne, utána, ha felnőtt korukban csapatokhoz kerülnek, akkor az ott keresett pénzekből konkrétan családokat, közösségeket, FALVAKAT tartanak el. végülis csak ennyire kúrt ki a pl a barcelona ezekkel a fiatalokkal.
ez nem tetszik a fifának.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Boixos 2014.08.20. 15:13:48-kor.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.20. 15:06:33

visca el barca írta:
Boixos írta:a fifának aszem azzal volt problémája, h a más országokból elhozott fiatal gyerekeknek roppant az élete azzal, h bcn-ba költöztették őket.
szégyen, hogy a szerencsétlen éhező afrikai gyerekeket mennyire ki akarjuk zsigerelni :D lehet 2 hét múlva emberkereskedelemmé változik a vád :mrgreen:
Viccnek szántad de lényegében ezt gondolja a fifa . csak azt nem értem van olyan kölök aki lassan 6 éve itt van, akkor mi a lótőkébe belé kellet nekik majd 6 év hogy erre rájöjjenek???????
Zsandarova Olga
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.20. 15:02:32

Boixos írta:a fifának aszem azzal volt problémája, h a más országokból elhozott fiatal gyerekeknek roppant az élete azzal, h bcn-ba költöztették őket.
szégyen, hogy a szerencsétlen éhező afrikai gyerekeket mennyire ki akarjuk zsigerelni :D lehet 2 hét múlva emberkereskedelemmé változik a vád :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.20. 15:00:15

Érdekes az biztos mert úgy tudom 16 év alatt nem lehet szerződést kötni
Nem EU asszem 18
Zsandarova Olga
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.08.20. 14:55:51

Zsando írta:
visca el barca írta:amugy sztem az is bunkosag, hogy csak most döntöttek. 10 nap alatt, nem lehet komoly transzfereket lezavarni.
Lehet bunkóság , de lehet szándékos is .
Nem beszélve cikkeztek egy 15 éves norvég kölökről aki a norvég elsőosztályban játszik......... neki, hogy van szerződése ???????
az a gyerek most lesz felnőtt válogatott. :shock: de ezért a norvégokat biztos nem fogják megtalálni, mert helyi gyerekről van szó.
a fifának aszem azzal volt problémája, h a más országokból elhozott fiatal gyerekeknek roppant az élete azzal, h bcn-ba költöztették őket.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.20. 14:52:09

visca el barca írta:az mondjuk tény, h a sportlapoknak ez az ítélet felért egy orgazmussal. sztem az elkövetkezendő 2-3 napban, hirtelen vagy 52 játékost fogunk "igazolni" :D
Nem beszélve a sok divateellendrukiről , ők már üzik a fity.acsattogást
Zsandarova Olga
Avatar
Zsando
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2010.05.24. 22:03:12
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.20. 14:50:46

visca el barca írta:amugy sztem az is bunkosag, hogy csak most döntöttek. 10 nap alatt, nem lehet komoly transzfereket lezavarni.
Lehet bunkóság , de lehet szándékos is .
Nem beszélve cikkeztek egy 15 éves norvég kölökről aki a norvég elsőosztályban játszik......... neki, hogy van szerződése ???????
Zsandarova Olga
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.08.20. 14:50:29

remélem, volt arra terve a Klubnak, h mit tesznek, ha elutasítják a fellebbezést.
nagyon nem lenne jó, ha most kezdenének el kapkodni ilyen cuadrado-saga szintű dolgokkal.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.20. 14:49:50

az mondjuk tény, h a sportlapoknak ez az ítélet felért egy orgazmussal. sztem az elkövetkezendő 2-3 napban, hirtelen vagy 52 játékost fogunk "igazolni" :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.08.20. 14:41:10

Gali írta:A Sporton már meg is jelent, hogy 12 napunk van arra, hogy leigazoljuk Reust, mégpedig oly módon, hogy a játékos a szerződés aláírása után még egy évig kölcsönben a BVB-nél maradna.
A hátralévő időben lesz még itt 1-2 igazolás.
Majd pont Reust fogjuk leigazolni,amikor a világ legerősebb csatársora a miénk... :lol: Egy jhv kell,más nem.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.20. 14:41:02

amugy sztem az is bunkosag, hogy csak most döntöttek. 10 nap alatt, nem lehet komoly transzfereket lezavarni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.20. 14:34:34

A Sporton már meg is jelent, hogy 12 napunk van arra, hogy leigazoljuk Reust, mégpedig oly módon, hogy a játékos a szerződés aláírása után még egy évig kölcsönben a BVB-nél maradna.
A hátralévő időben lesz még itt 1-2 igazolás.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Válasz küldése