Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.02.07. 23:23:59

A Sport taglalja Danilo lehetséges átigazolását. Szerintük a Porto majd 40 millió eurót fog kérni, ez redukálható Tello esetleges bevonásával.
"And my heart will leave you never."
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2015.02.07. 23:17:30

MessiNeymarSuarez írta:Azért akinek baja van Pedroval és el akarja küldeni, az mondjon olyan helyettest aki jobb nála, nem zavarja ha hosszú ideig padozik, és hajlandó jönni egy MSN trió mögé, lehetőleg olcsón.
ÉS azért azt se felejtsük el hogy Pedro eredetileg milyen jó képességű csatár, csak most nincs formában...
A fiataloknak meg kel a játékidő, plusz lehet úgy vanak vele hogy ha nem tudják kiszorítani az MSN trió valamelyikét akkor inkább lelépnek.
Pedrotól a nyáron 100,hogy megválunk tavaly óta 1-1 jó meccse volt, az is igen gyenge csapatok ellen, nyáron már 28 lesz, és ő is úgy gondolhatja , hogy a karrierje szempontjából jót tehet a váltás. Plusz jövőre jöhetnek a fiatalok, akikben ott a potenciál, mint Munir, Sandro, Delufeu, mind előtte lehetnek a sorban.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.02.07. 22:39:23

Azért akinek baja van Pedroval és el akarja küldeni, az mondjon olyan helyettest aki jobb nála, nem zavarja ha hosszú ideig padozik, és hajlandó jönni egy MSN trió mögé, lehetőleg olcsón.
ÉS azért azt se felejtsük el hogy Pedro eredetileg milyen jó képességű csatár, csak most nincs formában...
A fiataloknak meg kel a játékidő, plusz lehet úgy vanak vele hogy ha nem tudják kiszorítani az MSN trió valamelyikét akkor inkább lelépnek.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.07. 16:27:42

barca0000 írta:Szerintem ha tényleg Pedro lesz a védő én kétlem hogy az 4védös felállásba lenne, inkább egy 3-4-3 Albával és Pedróval a széleken ami szerintem katasztrófához fog vezetni, és most nem Pedro miatt hanem a 3 védős rendszer miatt. Nem véletlenül nem játszanak komoly csapatok 3 védővel. 8)
Ja, a PSG elleni hazai 3-1es győzelem is katasztrófa volt. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.02.07. 16:13:58

Szerintem ha tényleg Pedro lesz a védő én kétlem hogy az 4védös felállásba lenne, inkább egy 3-4-3 Albával és Pedróval a széleken ami szerintem katasztrófához fog vezetni, és most nem Pedro miatt hanem a 3 védős rendszer miatt. Nem véletlenül nem játszanak komoly csapatok 3 védővel. 8)
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2015.02.07. 15:35:20

csabimo írta:
djtrack írta:Szerintem Pedrot Alves helyén kellene megpróbálni kisebb csapatok ellen. gyorsasága meg van hozzá beadni is tud sőt még védekezni. Nem ő lenne az egyedüli aki kényszerből más posztra kell átnevelni. Döglásznál jobb lenne
Szerinted ez lenne a megoldas az évek ota tartó huzavonara hogy a védelmet meg kell erösiteni ami nyáron sem igazán sikerült..
Egy mindent megnyert vilagbajnok spanyol válogatott támadoból csinaljunk hátvédet? jo Isten..Gondolom Pedro meg bolinta hogy oké :)) inkabb leszek védő a Barcaban mint rugjam a golokat valahol angliaba peldaul.
ha már alves elmegy a nyáron van 1 döglász meg 1 montoya aki isten tudja mire képes... Szerintem ezt a két szinvonalat tudná hozna Pedrito is.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2015.02.07. 14:55:34

djtrack írta:Szerintem Pedrot Alves helyén kellene megpróbálni kisebb csapatok ellen. gyorsasága meg van hozzá beadni is tud sőt még védekezni. Nem ő lenne az egyedüli aki kényszerből más posztra kell átnevelni. Döglásznál jobb lenne
Szerinted ez lenne a megoldas az évek ota tartó huzavonara hogy a védelmet meg kell erösiteni ami nyáron sem igazán sikerült..
Egy mindent megnyert vilagbajnok spanyol válogatott támadoból csinaljunk hátvédet? jo Isten..Gondolom Pedro meg bolinta hogy oké :)) inkabb leszek védő a Barcaban mint rugjam a golokat valahol angliaba peldaul.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.07. 14:48:43

barca0000 írta:Pedro eladása a legnagyobb hülyeség ö a tökéletes csere ember a csapatba ! Most komolyan a Deu Sandro, Munir, Adama négyesnél jobb ha nem sokkal de jobb. Pedrónál jobb játékost hozni a padra felesleges és még szerintem csúnya pénzkidobási is lenne. Azt figyelembe véve hogy nem igazolhatunk és ha Pedro elmegy én nem lennék nyugodt ha az a Deulofeu lenne a cserecsatár, aki még a sevillába se tud kimagaslót nyújtani vagy csak csere vagy lecserélik a real ellen is egy katasztrófa volt.
Én ezt úgy fordítanám, hogy MÉG jobb. Vagy ha nem is jobb, ő jól elvan a padon, cserének meg tökéletes. Abból a négyesből mondjuk én kivenném Sandrot, de talán még Deulofeu-t is. Az ő helyzetük viszont teljesen más. Pedro már egy zenitjén túli játékos, aki fejlődni már nem fog, nem várhatjuk tőle, hogy kiszorítsa mondjuk Neymart. Munirban és Adamaban pedig benne van, hogy nagy játékosok lehessenek, de ehhez az kell, hogy folyamatosan játszanak. Egy Pedro-szerepben ők nem jók, ezt ki kell mondani. Még érniük kell, tapasztalatot, rutint kell szedniük és bekerülhetnek a rotációba. Azzal nem lennénk előbbre, ha valamelyiküket beraknánk Pedrito-helyére. A csapatnak és a játékosnak sem tenne jót.
Egy nagyobb nevet pedig teljesen felesleges hozni. A köv. szezont még bőven le lehet hozni a spanyollal, azután már, ha marad is, a fiatalok kiszoríthatják a 4. számú támadó szerepéből.

Egy dolog van ami miatt elgondolkodhat a váltáson. Legalábbis szerintem. Ha a válogatottból nem akar kiesni akkor nem csak epizódszerepeket kell vállalnia. Egy Arsenalban (csak egy példa) folyamatosan játszhatna, nem is kis csapat, a válogatottsága még biztosítva lenne, de így nem valószínű.
Forca Barca!!!!
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.02.07. 13:16:50

Pedro eladása a legnagyobb hülyeség ö a tökéletes csere ember a csapatba ! Most komolyan a Deu Sandro, Munir, Adama négyesnél jobb ha nem sokkal de jobb. Pedrónál jobb játékost hozni a padra felesleges és még szerintem csúnya pénzkidobási is lenne. Azt figyelembe véve hogy nem igazolhatunk és ha Pedro elmegy én nem lennék nyugodt ha az a Deulofeu lenne a cserecsatár, aki még a sevillába se tud kimagaslót nyújtani vagy csak csere vagy lecserélik a real ellen is egy katasztrófa volt.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2015.02.07. 13:01:31

Szerintem Pedrot Alves helyén kellene megpróbálni kisebb csapatok ellen. gyorsasága meg van hozzá beadni is tud sőt még védekezni. Nem ő lenne az egyedüli aki kényszerből más posztra kell átnevelni. Döglásznál jobb lenne
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.07. 13:01:02

visca el barca írta:
csababarca írta:Pedro meg maradjon,úgyse kell senkinek, ugyanaz az eset mint Busi,ő is itt fog megöregedni,mert egy lyukas garast nem ad értük komoly szakember, látják,hogy egy focit tudnak, így-úgy megoldani.
:lol: :lol: :lol:

-----------------------------------------
bocs,elfelejtettem,hogy az Messi kiváltsága,hogy máshol meghalna a játéka.... :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.07. 12:35:58

visca el barca írta:
csababarca írta:Pedro meg maradjon,úgyse kell senkinek, ugyanaz az eset mint Busi,ő is itt fog megöregedni,mert egy lyukas garast nem ad értük komoly szakember, látják,hogy egy focit tudnak, így-úgy megoldani.
:lol: :lol: :lol:

-----------------------------------------

nem tudom mit kell állandóan belekötni leonba, ismerhetnétek már, hogy ő ilyen :D

toljad neki mester én veled vagyok :lol:
Már csak Paleszt kell lefizetnem és akkor magam mellett tudhatom a fórum 2 legnépszerűbb tagját! 8) :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.02.07. 12:32:28

csababarca írta:Pedro meg maradjon,úgyse kell senkinek, ugyanaz az eset mint Busi,ő is itt fog megöregedni,mert egy lyukas garast nem ad értük komoly szakember, látják,hogy egy focit tudnak, így-úgy megoldani.
:lol: :lol: :lol:

-----------------------------------------

nem tudom mit kell állandóan belekötni leonba, ismerhetnétek már, hogy ő ilyen :D

toljad neki mester én veled vagyok :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.07. 12:21:54

Alves ügye érdekes, ha igazolhatnák zokszó nélkül engedném el, így viszont nehéz,mert Montoyara nem bíznám a jobboldalt.
Pedro meg maradjon,úgyse kell senkinek, ugyanaz az eset mint Busi,ő is itt fog megöregedni,mert egy lyukas garast nem ad értük komoly szakember, látják,hogy egy focit tudnak, így-úgy megoldani.
De Pedroval nincs is baj, kiegészítőnek tökéletes, 3 ilyen kaliberű támadó mellé nem kell 4.nek is egy világsztár, elég egy vízhordó. A baj ott szokott kezdődik,amikor jön egy égi áldás,és elkezdik túljátszatni a gyereket, na az gááz. De LE-nél ez nincs így szerencsére.

Szóval jah, most nem vagyunk olyan helyzetben,hogy ilyeneket agyaljunk,hogy kiket kéne kivágni a csapatból.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.07. 12:14:55

Bob_Marley írta: Takarodj kifejezés meg egyszerűen etikátlan bárkivel szemben.
Sajnos sokat hiányoztam illemtan órákról mert mert Pedro és Alves bestof videókat nézegettem a youtube-on. :oops:

A helyettesüket rég meg kellet volna oldani és nem hasztalan játékosokra (Vermalen,Daglesz) elverni a pénzt!De később sem fogják mert 2016ban kell majd a zseton a 100 millióba kerülő Pogbára vagy valaki más drága,az ára felét nem érő játékosra. =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.07. 12:03:52

Messi sem a játéka miatt került szóba az eladásnál. Ha jönne érte egy nagy ajánlat akkor el kellene gondolkozni, ezt pl én a mai napig tartom. Persze mélyen kiértékelt kockázatelemzések és marketing elemzések után. Ő a pályán kívül betöltött már túlzó szerepe miatt lett "kikezdve".
Takarodj kifejezés meg egyszerűen etikátlan bárkivel szemben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.07. 11:51:27

Elnézést de nekem amikor heti szinten felidegesítenek,nem az jut eszembe róluk,hogy x évvel ezelőtt milyen hasznára voltak a csapatnak. :roll:
Másrészt meg sokan egy "gyenge" tavasz és egy "gyenge" félősz miatt eladnák a túlértékelt Messit...
Szégyenlem is magam,hogy Pedrot meg Alvest ledegradáltam Leo szintjére. :oops:
Nekem édes mindegy kit hoznak a helyükre mert úgysem fognak senkit,Alves marad még 15 millióért 3 évig,Pedro meg a nyugdíj korhatárig.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.02.07. 11:44:31

Leon írta:Már évek óta jórészt kuka teljesítménnyel is eltűrik őket a csapatban,felveszik a súlyos eurómilliókat és elalibiznek a pályán. Ezt azért nem nevezném hátsó ajtón való kidobásnak.
Hát erről a legkevésbé ők tehetnek. Mivel évek óta nem igazán nézem a meccseket (inkább belenézek, de nem elejétől a végéig), az alibizést nem vágom, én Alves hajtásában nem láttam gondot, Pedro meg, ha annyit játszik, mint amennyit ez idő alatt láttam, akkor inkább tényleg ne nagyon kezdjen bele egyéni akciókba. Én nem azt vitatom, hogy nem itt a helyük, csak azt, hogy ők viselkednének etikátlanul a klubbal szemben.

szerk: Chino felvetése pedig eszembe se jutott, pedig tényleg fontos kérdés, hogy kik az alternatívák? Mert mostanában valahogy a híres utánpótlásunkból nem nevelődik ki senki.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.07. 11:38:30

Leon írta:A 3 trófea (BL,Liga,Kupa) megnyerése után számomra a legnagyobb öröm az lenne ha Pedro és Alves minél hamarabb eltakarodna a csapatból!Komolyan mondom ha milliárdos lennék vennék a Barcának helyettük 2 életképes játékost grátisz csak ezt a 2 szerencsétlent ne lássam többet Barca mezben!
Itt nem az a gond, hogy jobb lenne, ha eligazolnának, mert fékei a csapatnak (habár teszem hozzá a posztjukon egyelőre ők a legjobbak az idei keretből, nyáron meg nem jöhet senki), hanem, hogy olyan stílusban írsz azokról a játékosokról, akik a Barca alappillérei voltak, és hatalmas érdemeik vannak abban, hogy ilyen sikereket éltek át. Ez a "takarodjanak" meg hasonlók tényleg gyomorforgatók. Ha ilyen stílusban írná le ezt egy Real-szurkoló biztos keresztre lenne feszítve.

De mégegyszer kérdem kik lennének jobbak náluk? Legyen egy Montoya-Douglas párosunk jövőre? Vagy hozzunk fel valakit a B-ből 4. számú támadónak, akinek még seggén a tojáshéj?
Előbb gondolkodj, azután írj, főleg ilyen bicskanyitogató stílusban.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.07. 11:19:30

Már évek óta jórészt kuka teljesítménnyel is eltűrik őket a csapatban,felveszik a súlyos eurómilliókat és elalibiznek a pályán. Ezt azért nem nevezném hátsó ajtón való kidobásnak.
Bár utálom a Realt mint a kétnapos ....t de azt bírom bennük,hogy ők jó(!) áron hamar eladják a csapat fékjeit.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.02.07. 11:08:07

Leon írta:VOLTAK.

Nekem is volt pár jó csukám amiben nagy meccseket toltam,de elkoptak,törik a sarkam,kényelmetlenek.A játékban nem előre visznek hanem hátra. Már nem akarok velük több mérkőzést játszani.
Azt nem vitatom/vitathatom, ha csapaton kívül akarod látni őket, ezzel a nagy többség egyet is ért veled. De két olyan játékosról van szó, akinek a bűne annyi, hogy nem megy nekik a játék, ettől függetlenül tettek annyit a csapatért, hogy nem a hátsó ajtón kislisszanva kelljen eltakarodniuk. Ha már itt szinte mindenkinek könnyeket csal a szemébe, meg örömmel tölti meg a szívét meg megoldja a merevedési problémáit a 6 kupás Barca, az 5-0 meg a 6-2, akkor legalább egy kis hálát és tiszteletet is tanúsíthatna azok felé, akik miatt ez így van.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.02.07. 09:19:47

Pedroval mi a bajod, mint sokadik csere? Arra tökéletes, jobbat nem találnánk. A baj az h Alves a kezdőben van, miközben az utóbbi 2 évben kb annyi jó szerelése volt, mint ahány jogos tizit kapott a Real. :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.02.07. 09:04:40

jelwaz írta:
Leon írta:A 3 trófea (BL,Liga,Kupa) megnyerése után számomra a legnagyobb öröm az lenne ha Pedro és Alves minél hamarabb eltakarodna a csapatból!Komolyan mondom ha milliárdos lennék vennék a Barcának helyettük 2 életképes játékost grátisz csak ezt a 2 szerencsétlent ne lássam többet Barca mezben!
Gyomorforgató az a stílus, amiben két olyan játékosról nyilatkozol, akik a Barca legsikeresebb korszakának szerves részei voltak.
VOLTAK.

Nekem is volt pár jó csukám amiben nagy meccseket toltam,de elkoptak,törik a sarkam,kényelmetlenek.A játékban nem előre visznek hanem hátra. Már nem akarok velük több mérkőzést játszani.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2015.02.07. 01:50:28

Leon írta:A 3 trófea (BL,Liga,Kupa) megnyerése után számomra a legnagyobb öröm az lenne ha Pedro és Alves minél hamarabb eltakarodna a csapatból!Komolyan mondom ha milliárdos lennék vennék a Barcának helyettük 2 életképes játékost grátisz csak ezt a 2 szerencsétlent ne lássam többet Barca mezben!
https://www.youtube.com/watch?v=xansZc6Bcwk
Nem védeni szeretném, az ő ideje a Barcánál lejárt, sajnos egyáltalán nem képes már a videóban látott szintet hozni. De akárki is jöjjön helyettesnek, fel kell kötnie a gatyáját, nálunk kulcskérdés a szélső hátvéd pozíció, főleg támadásban. Azt kell mondjam, Alves még így jócskán visszaesve is bőven a jobbak között van, ha a támadójátékot nézzük, a 3-4 évvel ezelőtti Alvest meg nem nagyon fogja megközelíteni senki, a béna beadásaival együtt sem. Elképesztő Messivel mennyire érezték/érzik egymást. Én egyszerűen nem látok potenciális jobbhátvédet a piacon, aki képes lenne betölteni ezt a pozíciót. Nem sok Porto meccset láttam sem mostanában, sem régebben, így fogalmam sincs Daniloról. Legyen nektek igazatok, járjunk jól vele ha esetleg majd leigazoljuk. A videóban látott Alvest én sokáig visszasírom még ez meggyőződésem, de még lehet a jelenlegit is.
Egészen biztos vagyok benne, hogy Alves nélkül kevesebb címet szereztünk volna, ahogy abban is, hogy hatkupás Barcáról sem beszélnénk.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2015.02.07. 01:42:02

Leon írta:A 3 trófea (BL,Liga,Kupa) megnyerése után számomra a legnagyobb öröm az lenne ha Pedro és Alves minél hamarabb eltakarodna a csapatból!Komolyan mondom ha milliárdos lennék vennék a Barcának helyettük 2 életképes játékost grátisz csak ezt a 2 szerencsétlent ne lássam többet Barca mezben!
Gyomorforgató az a stílus, amiben két olyan játékosról nyilatkozol, akik a Barca legsikeresebb korszakának szerves részei voltak.
Válasz küldése