Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.12. 12:25:13

Petr írta:szerk.: Barcelona are interested in Villarreal right back Mario (24), who is an option to replace Dani Alves. [md]
mario gaspart én is nézegettem már, bírom a játékát, meg az egész villarrealét is, de nem tudom komolyan venni. ő nem akkora név, hogy elfogadják a szurkolók.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kristop 2015.03.12. 12:28:49-kor.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.12. 11:28:30

bence-barca írta:Egyébként ez csak számomra hihetetlen, h annak ellenére, h el vagyunk tiltva ugyanolyan mennyiségen jönnek a transzfer hírek és ez a topic is pörög azért? Holott teljesen felesleges, ki a fene tudja, h 2 év múlva ki lesz mozdítható, kit lehet elhozni stb... lehet addig Pogba megjár még 2 csapatot, lehet Danilo már rég eligazol Kínába... jó, nyilván ezek túlzások, de a lényeg, h nem értem, h tud a sajtó még mindig cikkeket kiadni és ezzel lázba hozni a szurkolókat. A fenébe is, 2 év mire igazolhatunk, teljesen felesleges ezeken morfondírozni..... :lol:
Lehet igazolnunk, csak 2016 januárjáig nem játszhat Barca mezben a forma hivatalos mérkőzésen, de pl kölcsönbe lehet adni :wink:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.12. 11:24:03

Egyébként ez csak számomra hihetetlen, h annak ellenére, h el vagyunk tiltva ugyanolyan mennyiségen jönnek a transzfer hírek és ez a topic is pörög azért? Holott teljesen felesleges, ki a fene tudja, h 2 év múlva ki lesz mozdítható, kit lehet elhozni stb... lehet addig Pogba megjár még 2 csapatot, lehet Danilo már rég eligazol Kínába... jó, nyilván ezek túlzások, de a lényeg, h nem értem, h tud a sajtó még mindig cikkeket kiadni és ezzel lázba hozni a szurkolókat. A fenébe is, 2 év mire igazolhatunk, teljesen felesleges ezeken morfondírozni..... :lol:
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.03.11. 20:35:18

danianevem írta:a mundo szerint Pogba az első számú jelölt, rajta kívül Koke és Calhanoglu lehet az érkező a középpályára. A török ügynöke megerősítette a Barca megkeresését és annyit mondott, hogy Hakan jól érzi magát Leverkusenben.
Egyiknek sem örülnék, főleg Pogbának nem.Nem is tudom, hogy ki lenne a megfelelő ember a középpályára. A gond az, hogy egy játékos leigazolásával bezáródhatnak a kapuk az ifik előtt akár 2-3-4 évre is, ami kellemetlen, főleg megnézve a potenciát Halilovicban vagy Samperben, Rafinháról nem is beszélve. Egy játékosnak örülnék egyedül, őt is Iniesta helyett tudnám elképzelni: Mata.
Btw költsenek inkább pénzt egy jobbhátvéd felkutatására és leigazolására.

szerk.: Barcelona are interested in Villarreal right back Mario (24), who is an option to replace Dani Alves. [md]
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.11. 20:32:08

Még nincs hivatalos hír, főleg nem Daniloról...

PCsabi hsz-ét kibővítve: a mundo szerint Pogba az első számú jelölt. Ő, vagy pedig Koke és Calhanoglu közül lehet egy érkező a középpályára. A török ügynöke megerősítette a Barca megkeresését és annyit mondott, hogy Hakan jól érzi magát Leverkusenben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danianevem 2015.03.11. 20:35:36-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.11. 20:22:17

Danilot sajnálom,nyáron hozni kellett volna de elszabta a vezetőség ezt is.
Amúgy az már official?

Pogba, szerintem ő is madridban fog kikötni, őt kevésbé bánom, mint a brazilt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.03.11. 20:03:32

Ha már úgyis téma a gyerek.

Poll: "Pogba is the transfer Barcelona needs?" Yes 71% - No 29% #fcblive (4198 votes) [sport]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.03.10. 11:58:57

danilo, ha oda megy szerintem a saját karrierje szempontjából jó döntést hoz, illik oda. carvajal jó játékos, de számomra olyannak tűnik, aki addig, amíg nem igazolnak egy potenciális sztárt arra a posztra, addig megoldja és ennyi. a marcelo, coentrao és a danilo, carvajal páros meg több mint korrekt.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.10. 11:51:38

Auriert el kell csábítani a PSG-ből, aztán nincs probléma.. :^o
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.10. 11:47:30

Nem írtam, hogy rossz.
Csak a szurkolók véleményalakulásáról értekeztem.
Nálam is a jobbak között van ezekben a posztszegényes időkben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3934
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.03.10. 11:43:10

Szerintem sem rossz játékos Carvajal. Amikor Madrid meccset nézek (ha tippmixen rakom őket), általában nem rossz teljesítményeket nyújt, ahhoz képest kezdetben mennyire nem illett a csapatba.

Lehet azért cserélnék le, mert kinézetre nem illik a csapat imázsába. 8)
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.03.10. 11:38:19

csababarca írta:
visca el barca írta:vagy csak ancelotti tudja h carvajal jó indulattal is csak egy jó jobb bekk és soha nem lesz klasszis.
Most klasszisnak van beállítva,top 1 jobbhátvéd.
Aztán véletlen eligazol 1-2 év múlva, le lesz hurrogva,hogy mindig is egy kerékkötő volt.
(ld.: Di Maria-Özil esete, egekig magasztalták őket, Özil jobb is volt mint Iniesta, eligazolt, azóta nevetnek rajta, Higuain dettó)
Fölösleges Carvajalt bántani, mert jó kis jobbhátvéd. Jelenleg egyébként is eléggé hiányposzt a szélsőhátvédek pozíciója, úgyhogy jelenleg az elitbe tartozik (tény, hogy amikor még Maiconok, csúcsformában lévő Alvesek szaladgáltak a pályákon, akkor nem fért volna oda, de van der Wielek, Lichtsteinerek, Glen Johnsonok, Rafaelek, Montoyák-jelenkori Alvesek mellett azért jónak számít), és azért ide is bőven elférne.
defender3 írta:
Chino írta: Olyan összeget ígérhetett a Real? Más nem jut eszembe, mert nem indokolná. Azért kíváncsi leszek, hogy tényleg igaz-e. Az pedig röhej lesz, ha ott padozza végig a szezont Carvajal mögött.
Brazil, nem kell sokat várni tőle. Inkább a pénz érdekli mint az, hogy játszon. Vagy az lehet, hogy Perez előlünk akarja elvenni.
Hát... A játékosok átlagfizetése egyelőre nálunk magasabb, és ha igaz még a Porto is lejjebb adta az igényeit, hogy Danilo Madridba mehessen, szóval ez kicsit kifogásgyártásnak tűnik nekem.
MQuCsabi írta:..Vagy Real drukker. :roll:
Az ilyet meg sajnos el kell fogadni. Kár, hogy az egyébként is szűk jobbhátvédpiac egyre szűkül, még nagyobb kár, hogy magát a jobbhátvédkérdést úgy szrtuk telibe idény elején, hogy úgy tűnik évekig fogjuk nyögni (főleg, ha az egész folyamat eredményeként kénytelenek leszünk 2, de akár 3 évre aláíratni Alvest csilliárdokért)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.10. 10:57:10

ők mindig is ilyenek voltak, köpködnek orrvérzésig, igazi karakán szurkolói magatartás, amire büszkék lehetnek. de ez legyen az ő bajuk :D

mi meg majd hosszabbítunk alvessel 3 évre 50 milláért és kész :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.03.10. 10:15:38

visca el barca írta:vagy csak ancelotti tudja h carvajal jó indulattal is csak egy jó jobb bekk és soha nem lesz klasszis.

Most klasszisnak van beállítva,top 1 jobbhátvéd.
Aztán véletlen eligazol 1-2 év múlva, le lesz hurrogva,hogy mindig is egy kerékkötő volt.
(ld.: Di Maria-Özil esete, egekig magasztalták őket, Özil jobb is volt mint Iniesta, eligazolt, azóta nevetnek rajta, Higuain dettó)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.10. 09:55:13

vagy csak ancelotti tudja h carvajal jó indulattal is csak egy jó jobb bekk és soha nem lesz klasszis.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.10. 09:30:31

..Vagy Real drukker. :roll:
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.03.09. 23:30:55

Chino írta:Nincs megerősítve, de Rexach szerint Danilo már megegyezett a Madriddal. Mondjuk nem igazán értem az ürgét. Elmegy egy olyan csapatba, ahol van egy stabil, kezdő fiatal hátvéd, akit ki kellene szorítania, ami nem kis feladat, mert nem kutyaütő ráadásul még saját nevelésük is. Ha ez nem fog tökéletesen menni akkor még a válogatott tagságnak is lőhetnek. Itt, egy hasonlóan nívós klubban pedig betonbiztos helye lenne hosszútávon.
Olyan összeget ígérhetett a Real? Más nem jut eszembe, mert nem indokolná. Azért kíváncsi leszek, hogy tényleg igaz-e. Az pedig röhej lesz, ha ott padozza végig a szezont Carvajal mögött.
Brazil, nem kell sokat várni tőle. Inkább a pénz érdekli mint az, hogy játszon. Vagy az lehet, hogy Perez előlünk akarja elvenni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.09. 23:26:47

Nincs megerősítve, de Rexach szerint Danilo már megegyezett a Madriddal. Mondjuk nem igazán értem az ürgét. Elmegy egy olyan csapatba, ahol van egy stabil, kezdő fiatal hátvéd, akit ki kellene szorítania, ami nem kis feladat, mert nem kutyaütő ráadásul még saját nevelésük is. Ha ez nem fog tökéletesen menni akkor még a válogatott tagságnak is lőhetnek. Itt, egy hasonlóan nívós klubban pedig betonbiztos helye lenne hosszútávon.
Olyan összeget ígérhetett a Real? Más nem jut eszembe, mert nem indokolná. Azért kíváncsi leszek, hogy tényleg igaz-e. Az pedig röhej lesz, ha ott padozza végig a szezont Carvajal mögött.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.06. 12:52:13

visca el barca írta:carvajal meg a szűk elit? :lol: azért komoly h már péntek délelőtt elkezdted szürcsölni a 7végi adagodat :lol:
Mert miért ne? :D Megmondom őszintén nem sok fiatal jobbhátvédet ismerek - Danilo, Aurier meg Carvajal azok akik beugranak nagyobb klubokban -, de amilyen szűkös a piac ezen a poszton Carvajal szerintem még valamennyi fejlődéssel simán lehet top5-ben jobbhátvédek között pár év múlva.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.06. 12:44:21

palesz77 írta:Ezt a hírt én se venném készpénznek, egybehangzó sajtóértesülések szerint 3 hónapja Reus megegyezett a Reallal, azóta meg hosszabbított már.. Mondjuk benne van, hogy igaz, de közel sem biztos.

Viszont ha tényleg az, akkor Danilonak külön gratulálok, van kb 3 top klub, ahol van olyan fiatal jobbhátvéd, aki sanszos, hogy a szűk elitbe fog tartozni a posztján - vagy már most is annak mondható -, erre pont ilyenbe menne? Nem túl logikus..
carvajal meg a szűk elit? :lol: azért komoly h már péntek délelőtt elkezdted szürcsölni a 7végi adagodat :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.03.06. 12:35:09

Ezt a hírt én se venném készpénznek, egybehangzó sajtóértesülések szerint 3 hónapja Reus megegyezett a Reallal, azóta meg hosszabbított már.. Mondjuk benne van, hogy igaz, de közel sem biztos.

Viszont ha tényleg az, akkor Danilonak külön gratulálok, van kb 3 top klub, ahol van olyan fiatal jobbhátvéd, aki sanszos, hogy a szűk elitbe fog tartozni a posztján - vagy már most is annak mondható -, erre pont ilyenbe menne? Nem túl logikus..
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2015.03.06. 12:34:04

Balinho írta:
Fabinhot nem ismerem (őt amúgy végleg vette meg a Monaco, vagy csak kölcsönben van a Realtól, mert akkor felejtős), lehet, hogy tök jó, meg stb... D.
Most néztem,hogy a Rio Ave tulajdonában van, és ő adogatta kölcsönbe a Castillának is, meg 2. éve a Monaconak. Opciós joga van a Monaconak a srácra, ha jól értelmezem,akkor 4 millió font az ára. Gondolom a Monaco megvenné ennyiért, nekünk(vagy akik viszik, annak) meg többszöröséért.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2015.03.06. 12:25:55

visca el barca írta:Egybehangzó spanyol sajtóértesülések szerint Danilo, a portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Porto brazil bekkje döntött a jövőjéről, és a nyáron a Real Madridhoz szerződik.

fabinhonak én amugy örülnék. igaz nem világsztár, de egy-két monaco meccs alapján amit láttam, olyan mint habony, egy jómunkásember. talán egy próbát megérne.
Sajnálnám, ha igaznak bizonyulna, mert a Realnak igazán nincs szüksége rá, és ha Arbeloa megy is, Carvajallal olyanok lesznek, mint Coentrao meg Marci a balon. Valaki ki fog szorulni és meg fogja szívni. De ezzel is eléri a Real, hogy a jövő évi legnagyobb hiányposztunkra ne tudjuk az elérhetők közül az egyik legjobbat elhozni, úgyhogy nekik már ezért is megéri.

Fabinhot nem ismerem (őt amúgy végleg vette meg a Monaco, vagy csak kölcsönben van a Realtól, mert akkor felejtős), lehet, hogy tök jó, meg stb... De szeretném, ha a jobbhátvéd posztjára ne olyan játékost hoznánk, aki egy próbát megér, hanem olyat aki a lehetőségekhez képest a legbiztosabb megoldás. Verma is megért egy próbát, meg Matyi is (aki azért 4. khv-nek megteszi), csak istenigazából nem kerültünk ki velük a vízből.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2015.03.06. 12:23:03

Amennyiben igaz,hogy Danilo a habcsókosokhoz igazol,akkor én nem fogok utána könnyeket hullajtani.(Nem fog többet játszani,mintha nálunk kivárta volna a tiltás végét:)) A listából is látszik,-már,ha fele is igaz-,hogy a Milan-nál edződött Breida jó igazolás lehet,Ő biztos,hogy nem fog olyan "rentábilis" üzleteket kötni,mint Zubi (lsd. Matyi esete 10 milla sok, majd 1 év múlva elhozza 20-t:) bár, lehet,hogy egy év alatt megduplázta a tudását és ezzel az árát is:))
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2015.03.06. 12:20:21

visca el barca írta:Egybehangzó spanyol sajtóértesülések szerint Danilo, a portugál élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Porto brazil bekkje döntött a jövőjéről, és a nyáron a Real Madridhoz szerződik.

fabinhonak én amugy örülnék. igaz nem világsztár, de egy-két monaco meccs alapján amit láttam, olyan mint habony, egy jómunkásember. talán egy próbát megérne.
Utánanéztem, 2013-ban a Castillaban játszott kölcsönben :mrgreen: Nem láttam még játszani, de a francia bajnokságban elég jó védők vannak. Szerintem ilyesmi munkás védő kellene, ha tudna olyan szintet hozni jobbosan, mint Abidal a balon tudott,akkor már deal lenne. De egyébként ezzel a Danilos hírrel még várnak. Szerintem hápogós. Ha van topcsapat,ahol egy jó képességű jobb bekk fix kezdő lehet, az pont mi vagyunk.

Szerk:

Egyébként 2 jobb védő is kellene, mert szerintem Montoya meg Alves is koccol. Vagy talán Alvessel egy 1 éves szerződést kiharcolunk, és akkor januárban jönne Fabinho, az lenne neki a tanuló éve. Adrianorol os pletykálják,hogy távozna. Szóval Alba az egyedüli szélső védő aki fix,hogy marad jövőre is. Ha jól tudom Grimaldorol írtátok már páran,hogy elég penge a gyerek, lehet ő kapna esélyt. Én azt mondom,hogy a jövő szezonra még, mind Adrianot, mind Alves meg kéne tartani, mert amíg nem jön a helyükre senki,addig leves a helyzet. A középpálya ugyan ez, bár amit Xavi idén nyújt, azt lehet,hogy Halilovic vagy Denis Suárez is hozni tudná, talán Xavi az akitől már a nyáron meg lehetne válni nagyobb visszaesés nélkül. Ugyan ez Pedro, 2016ig van szerződése, nyáron 20 körül valamelyik idióta angol fizet, mehet is. Az MSN mögött Sandroban sokkal nagyobb volt a gólhelyzet, mint Pedroban, aki beleszürkült ebbe a körbe már.

Az biztos, hogy nem lesz egyszerű ez a nyár, de nem szabad egyből mindenkit elengedni a nyáron, aki kicsit is panaszkodik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LM10 2015.03.06. 12:27:22-kor.
Válasz küldése