Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.17. 11:00:10

danianevem írta:Bruno Peres (bár nem ismerem) max. kényszerigazolásnak tűnik, alapemberként aligha számítana rá a vezetőség. Aztán lehet, hogy egy csiszolatlan gyémánt...
Lassúnak nem lassú az biztos.. :D Kommentátor marha jó.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.17. 10:47:26

P.U.Y.O.L. írta:Szerintem Alvestől függetlenül kell egy ember oda, már ha a jövőre is gondolnak...
Montoya semmilyen, Duglászról meg sosem fogjuk megtudni, hogy milyen játékos.
Szerintem sem. Amit írtam rövid távra értettem, ha Alves hosszabbít, akkor 2016. nyara előtt aligha érkezik "nagyobb név". Bruno Peres (bár nem ismerem) max. kényszerigazolásnak tűnik, alapemberként aligha számítana rá a vezetőség. Aztán lehet, hogy egy csiszolatlan gyémánt...
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2015.05.17. 09:45:38

danianevem írta: -bedobták a lehetséges érkezők kalapjába Miralem Pjanic és Bruno Peres (Torino jobbhátvédje) nevét. Utóbbi, vagy más érkezése a posztra gondolom Alves maradásának függvényében alakul.
Szerintem Alvestől függetlenül kell egy ember oda, már ha a jövőre is gondolnak...
Montoya semmilyen, Duglászról meg sosem fogjuk megtudni, hogy milyen játékos.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.05.17. 09:45:02

Egy sikeres előrehozott sztár-igazolás Bartomeu kampányát nagyban segítené.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.17. 08:23:15

Hírmorzsák:
-Alves 2+1 éves szerződést írhat alá, állítólag Albával is megkezdték a tárgyalásokat a hosszabbításról.
-bedobták a lehetséges érkezők kalapjába Miralem Pjanic és Bruno Peres (Torino jobbhátvédje) nevét. Utóbbi, vagy más érkezése a posztra gondolom Alves maradásának függvényében alakul.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.17. 08:05:24

herlius írta:
Leon írta:Reus-on (mielőbb a Barcában akarom tudni 8) ) kívül én senkit nem sajnálok a Realtol. Idén is megvettek Kroost meg Hameszt és velük sem váltották meg a világot,ha nem 2013után megint összehoztak egy jól megérdelmelt 0 kupás szezont. =D>
Ha nincs a hihetetlen sérüléshullám náluk, most nagyjából már gratulálhatnánk nekik a bajnoki címhez. Játékban még így sincsenek tőlünk nagyon elmaradva, ezt azért megmutatták a Klasszikuson is.
Ebben nagyot tévedsz. A Real játéka teljesen stílustalan idén is. Leginkébb arra alapoznak, hogy az ő játékosaik jobbak, mint az ellenfélé és valaki majd alkot valamit. Lásd a Clasicon is. Mégha a pályán nagyon agresszívak is voltak, rendesen kidolgozott helyzetük alig volt. A gólt Benzema hatalmas villanása hozta a semmiből. Ezzel szemben a Barcánál elég egyértelműen látszik mi a terv, még akkor is, amikor az nem működik. Kutya legyek, ha a Juve ellen rájöttem, hogy a Real mit akart játszani. :roll: Továbbá ugyanilyen alapon, ha tavaly Messi jobb formában van, most címvédésről beszélnénk. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.17. 00:59:42

herlius írta: Ha nincs a hihetetlen sérüléshullám náluk, most nagyjából már gratulálhatnánk nekik a bajnoki címhez. Játékban még így sincsenek tőlünk nagyon elmaradva, ezt azért megmutatták a Klasszikuson is.
Hihetetlen sérüléshullám? Modric volt az egyedüli, aki hosszabb ideig, és többször volt sérült a kulcsemberek közül, James és Benzema kiesését közel sem nevezném olyan drasztikusnak, ráadásul nem is egyszerre voltak harcképtelenek ők ketten. Azt értem, hogy minket egyáltalán nem sújtott szinte semmiféle sérülés a szezonban, de náluk sem kellett volna, hogy ez akkora problémát okozzon, hogy a mindhárom sorozatból simán kizúgjanak. Főleg olyan mélységű kerettel, ami nekik van... az már nem Modric sérülésének a hibája, hogy Ancelotti egész évben nem rotált, így lényegében az egész kezdője totál hullafáradt lett a szezon érdemi részére.
Azt értem, hogy Modric szerepe kulcsfontosságú, de egyrészt Carlo kitalálhatott volna valami új taktikát a hiányában, ami működik is, másrészt télen kinyithatták volna a pénztárcát ( sőt, már nyáron is nézhettek volna alternatívát, ahelyett hogy megveszik 60-ért az aktuális VB sztárt), ehelyett egy Lucas Silva-ra futotta. Szóval azért én annyira nem sajnálom őket emiatt az "óriási" sérüléshullám miatt, amit rendre felhoznak a védelmükben.

Mégegyszer: arról nem a sérülések tehetnek, hogy a Real láthatóan nem csapat, láthatóan nincs szisztéma a játékukban, és e mellé még Ancelotti teljesen kifullasztotta a kezdőjét, míg Illara és Khedira véresre ülték a seggüket a padon.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2015.05.17. 00:07:31

Leon írta:Reus-on (mielőbb a Barcában akarom tudni 8) ) kívül én senkit nem sajnálok a Realtol. Idén is megvettek Kroost meg Hameszt és velük sem váltották meg a világot,ha nem 2013után megint összehoztak egy jól megérdelmelt 0 kupás szezont. =D>
Ha nincs a hihetetlen sérüléshullám náluk, most nagyjából már gratulálhatnánk nekik a bajnoki címhez. Játékban még így sincsenek tőlünk nagyon elmaradva, ezt azért megmutatták a Klasszikuson is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.05.16. 23:23:22

Leon írta:Reus-on (mielőbb a Barcában akarom tudni 8) ) kívül én senkit nem sajnálok a Realtol. Idén is megvettek Kroost meg Hameszt és velük sem váltották meg a világot,ha nem 2013után megint összehoztak egy jól megérdelmelt 0 kupás szezont. =D>
Mondjuk szerintem pont nem Krooson, meg a Hameszen múlott a Real kudarca.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.16. 19:33:30

Reus-on (mielőbb a Barcában akarom tudni 8) ) kívül én senkit nem sajnálok a Realtol. Idén is megvettek Kroost meg Hameszt és velük sem váltották meg a világot,ha nem 2013után megint összehoztak egy jól megérdelmelt 0 kupás szezont. =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.05.16. 19:20:52

Szerintem Gündogannal pont azért járhatnánk nagyon jól is, mert az utóbbi időben jelentősen lejjebb ment az értéke, így viszonylag olcsón leigazolhatnánk. Ha befut, hatalmas üzlet, ha meg nem, hát, veszett már több is 25 milliónál.
Mi valóban nem bukhatunk ennyiért nagyot rajta, de a játékosnak nem mindegy, jó példa erre a Bob által felhozott Sahin. A Guardiola éra árnyoldala ez volt, vettünk egy csomó játékost, akire nem is volt szükség, és mivel szinte semmit nem játszottak, törést okozott a pályafutásukban. Én addig semmikép nem hoznám, amíg nem nyeri vissza egyértelműen a sérülés előtti formáját.
Lehet, hogy lecsap rá a MU 60 millióért, ha a csapatba szeretnénk látni akkor azonnal cselekednie kell az elnökségnek. Egy 80+ milliós ajánlat talán elrettent mindenkit. Nagyon remélem, hogy nem a Realban köt ki, nem szeretném, hogy ők uralják az angol szerződésének végéig az összes frontot.
Amúgy is az a problémánk, hogy nincsen igazi, meghatározó cserecsatárunk. Az MSN egyik tagja szerintem elég meghatározó lenne cserének.
Én nem sokat láttam játszani a srácot, de ha PL-ben, ami ugye a világ legerősebb bajnoksága, ekkora sztár, akkor csak jó lehet. Hozni kell, nem kérdés. =;
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.16. 17:42:17

noname,

valóban, így hogy mondtad, nekem is dereng valami. próbáltam utána nézni vhol de nem találtam a pontos szabályt

feast,

rafinha nem hinném hogy ennél valaha is többet fog itt játszani.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.16. 17:25:18

Én Coutinho párti vagyok , bődület nagy tehetség van abban a srácban.
Rendre kiemelkedik a Pool-ból , meccseket dönt el , nekem nagyon tetszik a játéka.
Kovacicot szerintem értelmetlen lenne idehozni , akkor már bőven játszhatna Rafinha is.
Mondjuk én még mindig abban bízom , hogy Rafinha egyszer mutat egy olyat , hogy elájulunk , de sajnos erre kevés esélyt látok.
Nálam Verratti vagy Coutinho lenne a befutó.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.16. 16:30:25

visca el barca írta:
Taibi írta:Kérdés: ha egy játékos ősszel pályára lép az Európa Liga csoportmérkőzésein, akkor tavasszal nevezhető a BL-be egy másik csapat színeiben? Vagy az UEFA szabályzata ezt is tiltja, és kezdjünk el drukkolni a Wolfsburgnak hogy megverje ma a Dortmundot? :mrgreen:
sztem ez tilos. nekem mintha vmi olyasmi rémlene, hogy csak egy nemzetközi sorozatba lehet nevezni.
Régebben(lehet akkor még UEFA kupa néven futott az EL) valamim olyasmi volt a szabály, hogy ha a játékos játszott a BL-ben a korábbi csapatával, akkor az újjal már nem játszhatott, ellenben, ha csak az EL-ban játszott a korábbi csapatával, akkor 1 játékos esetében megengedték, hogy az játsszon a BL-ben. Ha emlékeim nem csalnak, a kavarodás a Real kapcsán volt, akik 2 játékost vettek úgy, hogy az már játszott az EL-ben és az egyiküket nem lehetett nevezni a BL-re: Huntelaar volt az egyik érintett. Javítsatok ki a tévedek.

Azóta nemtom mennyit változtattak a szabályzaton.


Kovacichoz: Még mindig igencsak fiatal, ráadásul ott van Alex Song, akinek azért egész jó a piaci értéke, szóval ő lenne a cserealap. Deulofeu nevét azért dobtam még be, mert az Inter pont az a szint,ahol ő lehetne kiskirály, de kétlem, hogy valaha a Barcában játsszon. Túl sokszor, túl sokan mellőzték már ahhoz, valszeg nem ok nélkül.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.16. 15:33:04

Én annak idején nem tagadom teljesen egyet értettem volna Gündogan elhozatalával. Csak asztán jött az a sérülés... Azóta nekem kicsit olyan, mint aki nem rázódott vissza. Tényleg félelmetesen jó képpességű és úgy hiszem teljesen beleillene a játékunkba csak az az egy év látszik rajta. Viszont ennyi pénzért nincs benne kockázat.

Az is igaz, hogy Rafhina felé igen csak jelnéz értékű lesz ha hozzák.

Kovacsics pedig egy érdekes kérdés. Nekem teljesen Modricra hajaz a srác. Viszont nem tudom ebben a felállásban hol lenne a helye.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.05.16. 14:40:10

Koket nagyon sajnálom, ő lett volna szerintem ideális. Gundogan meg nehogy úgy járjon mint Sahin.

Kovacic meg minek, Rafinha-Roberto megoldja.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.16. 14:17:26

Stalkyard írta:Szerintem Gündogannal pont azért járhatnánk nagyon jól is, mert az utóbbi időben jelentősen lejjebb ment az értéke, így viszonylag olcsón leigazolhatnánk. Ha befut, hatalmas üzlet, ha meg nem, hát, veszett már több is 25 milliónál.
az még hagyján, hogy lement az értéke, de jövőre a szerződése is lejár. ha a tevehajcsárok nem szállnak be a buliba (nem fognak sztem) akkor 20-25-ért akár hozható is.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.16. 14:15:08

Szerintem Gündogannal pont azért járhatnánk nagyon jól is, mert az utóbbi időben jelentősen lejjebb ment az értéke, így viszonylag olcsón leigazolhatnánk. Ha befut, hatalmas üzlet, ha meg nem, hát, veszett már több is 25 milliónál.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.16. 13:14:32

S.Agüero írta:Azért 2016 januárjában már Iniesta is a 33. életévében fog járni, szóval nem hinném, hogy Gündogan csere lenne. Egyébként is jobb, mint Rakitic.
igazából továbbra is egy zsákbamacska. egy, azaz EGY jó éve volt eddig. idén semmi extrát nem mutatott. reális áron lehet megvenném, de 50 milliót meg hasonlókat biztos nem ér. max 25.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.05.16. 13:08:24

Azért 2016 januárjában már Iniesta is a 33. életévében fog járni, szóval nem hinném, hogy Gündogan csere lenne. Egyébként is jobb, mint Rakitic.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.16. 13:02:03

Taibi írta:Kérdés: ha egy játékos ősszel pályára lép az Európa Liga csoportmérkőzésein, akkor tavasszal nevezhető a BL-be egy másik csapat színeiben? Vagy az UEFA szabályzata ezt is tiltja, és kezdjünk el drukkolni a Wolfsburgnak hogy megverje ma a Dortmundot? :mrgreen:
sztem ez tilos. nekem mintha vmi olyasmi rémlene, hogy csak egy nemzetközi sorozatba lehet nevezni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.05.16. 12:59:55

Én Coutinho-t szeretném nagyon leigazolni, de a neve sajnos még pletyka szinten sem merült még fel. :( A második jelöltem pedig Verratti. Ő illene a játékrendszerünkbe, egyedül a magassága a gond, de ezt egy újféle "szögletlevédekezési" variációval Unsué-ék akár orvosolhatják is. 8)

Bár én úgy vagyok ezzel, hogy a vezetőség majd eldönti, ki lesz a legjobb megoldás és azt igazoljuk le. Láthattuk ezt Mathieu esetében is. A fórum 99%-a ellenezte az érkezését - köztük én is - , de bebizonyította, hogy befér ő ide, és fontos gólokat lőve belopta magát a szívekbe. :)
Azért ez a "Barca faktor" dolog nem is olyan hülyeség... :D
Kép
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.05.16. 12:45:30

Kérdés: ha egy játékos ősszel pályára lép az Európa Liga csoportmérkőzésein, akkor tavasszal nevezhető a BL-be egy másik csapat színeiben? Vagy az UEFA szabályzata ezt is tiltja, és kezdjünk el drukkolni a Wolfsburgnak hogy megverje ma a Dortmundot? :mrgreen:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.16. 12:31:36

visca el barca írta:"Ilkay Gündogan, a Bundesligában szereplő Borussia Dortmund labdarúgója Barcelonában járt a minap, és nem várost nézett. A Bild úgy tudja, a német válogatott középpályás a Bajnokok Ligája-döntős FC Barcelona képviselőivel tárgyalt az átigazolásról, és 2016 januárjától a katalán alakulatban szerepelhet"

kell vki vermaelen mellé a rehabra h szerencsétlen ne unatkozzon annyit :mrgreen:
1 hosszú sérülése volt, amúgy nem mondható túlzottan sérülékenynek, javarészt 1-1 meccset hagyott ki ezek miatt. Ha Januárig nem esik vissza, és formába is lendül - fizikailag és "játékilag" is -, akkor bőven jó lehetne ő ide. Anno Xavi is volt, hogy kiesett azt se tudom hány hónapra, aztán mégse törte ketté a karrierjét, Gündogan is simán visszatérhet ebből a sérüléséből "következmények" nélkül.

Verratti után ő lenne a következő jelöltem a középpályás posztra, de ezt már mondtam. :D
Kb ez lenne a reakcióm, ha az olasz maradna a PSG-ben, Gündi meg jönne:
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.16. 12:26:46

noname írta:Szerintem kell a csapatba egy Xavi típusú játékos még mindig. Gündogan ideális lenne erre, még ha sérülékeny is. Itt nem lenne alap kezdő, inkább amolyan elsőszámú csere, mint most Xavi. Így a sérülések is elkerülhetik.
azt mondjuk erősen kétlem, hogy idejönne csak azért, h évi néhány sörmeccset letoljon
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése