Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.30. 19:57:30

messideco írta:
S.Agüero írta:Már a Diario Sport szerint is 20 milliót ajánlottunk Yarmolenkóért.
Palesz videóját elnézve ez a gyerek arany. Ha brazil ,Portoban játszó, Mendes ügynökkel lenne, már 75 misit is elkérnének érte...

Majd két méteres szélső... bakker. Na jó, 189 cm, de akkor is. A gyorsasága milyen?
Ha a másik szélen is hasonló teljesítményre lenne képes, szerintem hatalmas vásárt csinálhatnánk vele, de elég egylábasnak tűnik és csak a jobboson látni. Az Everton ellen is alig tűnt fel a baloson, de semmi sem biztos.

Viszont ennyi erővel akkor Adama is maradhatott volna. Pedro-nak ez volt nagy erőssége, hogy mindkét oldalon bevethető volt.
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.08.30. 18:42:48

S.Agüero írta:Már a Diario Sport szerint is 20 milliót ajánlottunk Yarmolenkóért.
Palesz videóját elnézve ez a gyerek arany. Ha brazil ,Portoban játszó, Mendes ügynökkel lenne, már 75 misit is elkérnének érte...

Majd két méteres szélső... bakker. Na jó, 189 cm, de akkor is. A gyorsasága milyen?
"And my heart will leave you never."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.08.29. 03:25:32

palesz77 írta:Denis Suarez elvileg tenyleg megy a Villarrealba - 4 millioert -, jovore 3-ert, utana 1 evvel 6 millioert tudjuk visszavasarolni. Igy legalabb tobbet fog jatszani, bar en nem teljesen ertem a bizniszt, marmint hogy ez hogy lehetseges.
Csak úgy tudom elképzelni, hogy a Barca hozzájárult, a Sevillanak pedig nem kell a játékos.

Kiváncsi vagyok, hogy az utolsó napokban mégis igazolunk-e valakit.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.28. 22:23:37

Denis Suarez elvileg tenyleg megy a Villarrealba - 4 millioert -, jovore 3-ert, utana 1 evvel 6 millioert tudjuk visszavasarolni. Igy legalabb tobbet fog jatszani, bar en nem teljesen ertem a bizniszt, marmint hogy ez hogy lehetseges.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.27. 10:30:04

Szép meg minden, but can he do it on a cold, wet night in San Sebastian? :D
Szóval itt is tudna így játszani, vagy csak a - La Ligához képest - gyenge orosz bajnokságból tud kimagaslani? Szerintem eléggé zsákbamacska jellege van a dolognak, de ha Luchoék tényleg szeretnék a csapatban látni, akkor áldásom rá.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.27. 03:04:06

MichaaBee írta:Palesz videója alapján azért vannak fenntartásaim a sráccal kapcsolatban. Tényleg nagyon ügyes és jobboldalra azt mondom, hogy bőven jó megoldás lenne. Viszont baloldalt nem tudom mennyire állná meg a helyét, márpedig nekünk olyasvalaki kellene, aki ott is tudja hozni ezt a szintet. Neymart azért többször kell/lehet pihentetni, pótolni, mint Messit. Bár Sandro nekem tetszik azon az oldalon, lehet Luchóék is így vannak vele. De ha meg is vesszük Yarmolenkót, azzal számolni kell, hogy valószínűleg csak Messi oldalán hozza majd azt, amit elvárunk.

Aztán persze lehet, hogy rámcáfol, bár még mindig úgy vagyok vele, hogy januártól nem lesz baj, ha itt lesz Arda és Vidal.
Nekem is ez a problémám ezekkel a játékosokkal. Mondjuk egy "egész" meccsét láttam, az Everton ellen (nem kis gólt ragasztott) Ott volt többször középen és a bal oldalra is kihúzódott néha, ott sem volt elveszett, persze ez csak egy meccs, a videokón is szinte mindig a jobboson vagy középen tűnik fel. Pont ez a gondom többek között Adamaval is. A bal szél nagyon nem fekszik neki, ami furcsa mert általában a jobblábasoknak az az ideális, de az ő játékstílusa más. Nem tudom mennyire tudná bejátszani azt az oldalt. Hátha a Villaba néha odakerül. Ha sikerülne ott is feltalálni magát aranyat érhetne nekünk. Rafinhanak is teljesen idegen az a pozíció, nem is értem miért került oda. Akkor már érdemesebb lett volna Init kitenni és az ő helyére a brazilt. Azt sem tudom, hogy Arda tud-e ott alkotni, mert Messi helyén már láttam, de a másikon nem nagyon.
Munirnak szintén totál homály a bal oldal, nem is érdemes ott próbálgatni. Nem véletlenül volt folyamatosan ő középen a B-ben még akkor is ha Sandro/Dongou is játszott.
Forca Barca!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.08.27. 00:24:28

Palesz videója alapján azért vannak fenntartásaim a sráccal kapcsolatban. Tényleg nagyon ügyes és jobboldalra azt mondom, hogy bőven jó megoldás lenne. Viszont baloldalt nem tudom mennyire állná meg a helyét, márpedig nekünk olyasvalaki kellene, aki ott is tudja hozni ezt a szintet. Neymart azért többször kell/lehet pihentetni, pótolni, mint Messit. Bár Sandro nekem tetszik azon az oldalon, lehet Luchóék is így vannak vele. De ha meg is vesszük Yarmolenkót, azzal számolni kell, hogy valószínűleg csak Messi oldalán hozza majd azt, amit elvárunk.

Aztán persze lehet, hogy rámcáfol, bár még mindig úgy vagyok vele, hogy januártól nem lesz baj, ha itt lesz Arda és Vidal.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.27. 00:09:53

Ha ez a gyerek minden meccsen így tolja akkor a Dynamo nyert velem egy nézőt a szezonra :D. Félelmetes bal lába van...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.27. 00:02:31

Bob_Marley írta:Yarmolenkot én kevésbé ismerem, de annyira rossz nem lenne a statjait nézve és egyáltalán nem vicc kategória, amiket összehozott.
Én is most néztem meg, azért ez elég jó, még ha "csak" ukrán ligában is játszik. Douglas Costának például rosszabbak voltak elvileg hasonló poszton, aztán egyelőre nagyon jó igazolásnak tűnik - lehet csak kezdeti lendület mondjuk, de eddig nagyon hasít. Mindenesetre most "okosodok" a fiatalokból youtubenak hála, hát, ő nem a te embered szerintem, megy a dribbli vakulásig. :D

Neki szerintem amúgy úgy lenne értelme, ha Munir nem válna be. Ebben az esetben ha jobbosra kell beugró, akkor mehetne ő. Nem mintha sok ilyen meccs lenne, de néha Messit hátrébb küldi Lucho, Xavi kiválásával lehet többször is lesz ilyen idén, akkor nyugodtan mehetne - bár Arda és Vidal is tud ott játszani, szóval.. Ha meg balra, vagy középre kell ember, akkor mehet Sandro, vagy ha ő nem válik be, akkor egy jobblábas szélső - Nolito például -, és így annyira nem változna a játék képe sem, ha cseréknek kell játszania. Nyilván minőségben komoly romlás lenne, de a múltkor amikor Munir balról csak beadogatni próbálta meg a labdákat, azt rossz volt nézni, Sandro sokkal természetesebben mozgott azon az oldalon, és Haddadinak is jobban fekszik amikor befelé húzhat. Persze lehet, hogy ez most tök hülyeség lett, de így kómásan éjjel egészen értelmes ötletnek tűnik.. :lol:
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.26. 23:26:16

Komolyan mondom, akkor sem dőlnék a kardomba, ha Yarmolenko érkezne, valamiért jót érzek vele kapcsolatban. Nolito sem lenne rossz ötlet, kiegészítő embernek mindkettő megfelelhet. Azért remélem nem robbantanak senkiért sem kasszát.
Bob_Marley írta:Azért ez a nap beírása. :D Remélem nem ezért lenne jó vétel.
Természetesen irónia volt, nem ment el az eszem :D.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.26. 23:20:35

Petr írta:
Ez volt már? Fifában jól fejlődik, remek vétel lenne!
Azért ez a nap beírása. :D Remélem nem ezért lenne jó vétel.

Viccet félre téve, fiatal agilis játékos, aki már tavaly is megmutatta oroszlánkörmeit és most már biztos pont a Monaco-ban. 20 millió azért elég sok érte, de nyilván nem akar a Monaco megválni tőle.

Yarmolenkot én kevésbé ismerem, de annyira rossz nem lenne a statjait nézve és egyáltalán nem vicc kategória, amiket összehozott.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.26. 22:42:49

Petr írta:Barcelona sounded out Monaco on forward Anthony Martial (19), who is valued by Monaco at 20M. He is among options to replace Pedro. [ser]

Ez volt már? Fifában jól fejlődik, remek vétel lenne!
A firkászok nagyon unatkozhatnak, gondolván a háromból egy csak bejön...
Szerintem nem hülyeség amúgy, ügyes gyerek. :D
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.26. 22:37:07

Barcelona sounded out Monaco on forward Anthony Martial (19), who is valued by Monaco at 20M. He is among options to replace Pedro. [ser]

Ez volt már? Fifában jól fejlődik, remek vétel lenne!
A firkászok nagyon unatkozhatnak, gondolván a háromból egy csak bejön...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.26. 21:21:43

Már a Diario Sport szerint is 20 milliót ajánlottunk Yarmolenkóért.
Richmond82
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2015.08.03. 09:03:03

2015.08.26. 17:14:11

CsacsMate írta:Úgyis már régen volt Csigrinszkij. Jöhet a következő.
Azért Yarmolenko komoly karriert futhat be európai komoly bajnokságban is. Rettentően jól képzett srác. Volt alkalmam párszor megnézni. Szerintem sokkal inkább ő ,mint Nolito.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.26. 15:08:00

Subinho írta:Nolito amikor itt volt, jól játszott, ügyes volt, csak hát a kevés játék lehetőség. Kb. mint Tello esetében. Nolito jöhetne, ha megelégedne a Pedro szerepkörrel. Tényleg Tello nem kölcsönben van? Mikor jön vissza? Ha Munirék nem válnak be, vele is lehetne számolni sztem...
Azért elég merész kijelenteni, hogy ha Munir és Sandro nem válna be. Két olyan játékosról beszélünk, akik még most jöttek fel és például Sandro abban a szerepkörben nem mutatott rosszat, sőt, de nem lehet elvárni, hogy fél év alatt robbantsanak egy MSN mögött, plusz még jön Arda is, aki mindkét szélen bevethető. Szerintem felesleges Nolito, bár ő játszott LE alatt így lehet hogy előnnyel indul, és inkább tudná a bal szélt vinni, mint a török. Ugyanaakkor az a 37 meccs alatt 14 gól 2 assist nem a legveretesebb. A tavalyi éve már valamivel jobb volt, de személy szerint nem tartom a legjobb megoldásnak. Csak akkor nem tudom miért hozta fel mindkét fiatalt Lucho. Amúgy is jobb lett volna szerintem az egyik mellé letenni a voksot, mindkettő úgysem fog eleget játszani, még egynek sem jósolok túl sok játékpercet.
Egyik maradhatott volna simán a B-ben, a három legjobb támadónkat elvitték onnan, (még számban sincsenek meg) azt is megnehezítették, hogy visszakerüljenek a másodosztályba. Semmi baja nem lett volna Munirnak vagy Sandronak, ha ott marad. Egy-egy kupameccsre fel lehet hozni. Nem tudom miért gátolná jobban a fejlődését ha a harmadosztályban folyamatosan játszik, mintha itt játszik egy szezon alatt 200-250 percet.
Forca Barca!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.08.26. 09:12:58

Subinho írta:Nolito amikor itt volt, jól játszott, ügyes volt, csak hát a kevés játék lehetőség. Kb. mint Tello esetében. Nolito jöhetne, ha megelégedne a Pedro szerepkörrel. Tényleg Tello nem kölcsönben van? Mikor jön vissza? Ha Munirék nem válnak be, vele is lehetne számolni sztem...
Egyet értek, de Nolito bizony visszalépés Pedro után. Kis szerencsével télig kiderül h mit tud Sandro és Munir. Ha nem válnak be, hát nehéz megmondani mi a jó döntés. Adott Nolito, aki biztos megoldás, de tudjuk mire képes és mire nem. Vagy lehet kockáztatni egy nála érdekesebb játékossal, akiben több a potenciál, de mindig ott a nagy bukta veszélye.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.26. 06:47:30

Nolito amikor itt volt, jól játszott, ügyes volt, csak hát a kevés játék lehetőség. Kb. mint Tello esetében. Nolito jöhetne, ha megelégedne a Pedro szerepkörrel. Tényleg Tello nem kölcsönben van? Mikor jön vissza? Ha Munirék nem válnak be, vele is lehetne számolni sztem...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.26. 01:49:17

Én az ukrajnai eb-n láttam először, jól nyomta. Bal lábas jobbszélsőről van szó egyébként, és azt is megértem, hogy nem feltétlen első számú opció a 28 éves Nolito, aki anno azért ment el, mert nem szeretett volna kimaradni a csapatból, Guardiola pedig nem tudott neki lehetőséget biztosítani. Egy Pedro szerep szerintem neki se lenne jó, kérdés, Yarmolenko mennyire elégedne meg ezzel, mert nagyobb részt csak egy sérülés következtében tudna vállalni a csapatban.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2015.08.26. 01:32:05

Úgyis már régen volt Csigrinszkij. Jöhet a következő.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.26. 01:09:20

Petr írta:
Andriy Yarmolenko
Valaki világosítson fel... ő ki? Mit érdemes róla tudni? Nem csak hogy nem ismerem, de még csak nem is hallottam róla, pedig elég tájékozott vagyok.
Ukrán bajnokságban eddig 5 meccs alatt rúgott 3 gólt és adott 2 gólpasszt. Viszont jövőre lejár a szerződése, szóval nem értem ezt a 20 milliót. Inkább akkor 18-ért Nolito. :)
Tavaly 26 meccsen 14 gól, 14 gólpassz. Nem rossz statok amúgy.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.08.26. 01:01:34

Andriy Yarmolenko
Valaki világosítson fel... ő ki? Mit érdemes róla tudni? Nem csak hogy nem ismerem, de még csak nem is hallottam róla, pedig elég tájékozott vagyok.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.08.26. 00:52:11

Barcelona made a 20M bid for Dynamo Kyiv winger Andriy Yarmolenko (25). The Ukrainian club set deadline for a transfer on Friday [sport]

azert ahhoz kepest, hogy legutobb meg csak azt hazudtak, hogy januarban igazoljuk le eleg nagyot ugrottak a sportnal :lol:
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.25. 02:38:22

Nolito bőven megfelelne ide, Yarmolenko a vicc...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.25. 01:39:57

S.Agüero írta:Besides Celta player Nolito, Dynamo Kyiv winger Andriy Yarmolenko is also an option for FC Barcelona for January transfer window. - SPORT

Remélem, csak valami vicc... :roll: :lol:
Amennyi név elhangzik egy nyár alatt lehet vagy 2% esély a transzferre. :D Nolito ügyes gyerek, de szerintem valami komolyabb kaliber kéne ide 4. számú támadónak. Olyan, aki mindkét szélen bevethető, tud adni a csapatnak pluszt, és eltűri a padot. Nem nagyon jut eszembe senki. :-k
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése