Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.19. 13:41:34

Nem akarok beleszólni, de azért Kokét jobbnak tartani verrattinál elég kemény dolog. Nem tudom milyen szemüveg kell ezt így látni.
A kanyarban nincs az olaszhoz képest a játék egyetlen elemében sem, de Gündogan is sokkal jobb opció lenne, mint a spanyol.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.19. 12:49:21

Jó itt elvitatkozni nevekről de Ardara se számított senki. Úgyis az fog jönni akit Enrique akar nem az aki épp nekünk tetszik a tvbe. Pogba szerintem tuti nem jön. Enrique többször is jelezte, hogy neki nem kell.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.19. 11:50:01

palesz77 írta: Komolyan nem értem, hogy ha Koke - akit én is bírok - bent van a "kívánságlistádban", akkor pl Verratti, vagy Gündogan miért nincs. Azért, mert ők nem a La Ligában tolják? :-k A spanyolt amúgy nagyon sajnálom, hogy ennyire hazahúz a szíve, persze jó manapság ilyet látni, de "elpazarolja" magát Simeone csapatában, aki rendszerint inkább szélső középpályásként játszatja, pedig nagyon nem az - legalábbis az eddig látottak alapján. Egy, a mi szisztémánkhoz hasonlóan játszó csapatban sokkal jobb lehetne érzésem szerint. Pogbára meg én is baromi kíváncsi leszek, de én leginkább az idei évére, az EB nálam nem döntő faktor, vagyis kevésbé, mint az egész szezon. Eddig finoman szólva sem kezdte jól az idényt, a kérdés csak az, hogy ez idény eleji forma, vagy esetleg ilyen szinten megérzi Vidal és Pirlo hiányát, és kiderül, hogy mégsem akkora ász, mint amekkorának ki lett kiáltva a média által.
1; Gerson info-t köszönöm, akkor ha nagyon muszáj akkor Denis Suarez mint kézenfekvő megoldás.

Gundogan dolog elég egyértelmű, ő eljátszotta a kártyáit tavaly, hogy nem tudott megegyezni velünk. Innentől kezdve az én szememben ez a hajó elment. Verratti meg nem fog eljönni a PSG-től. És amúgy is jobbnak tartom a Koke-Pogba párost. Előbbi is gyakorlatilag megszerezhetetlen kategória, de ő rá úgy érzem azért van esély. Pogba-nak meg valóban itt a szezon, de úgy gondolom hogy egy nemzetközi torna, ahol otthon vannak és hatalmas a nyomás kiváló alkalom arra, hogy megmutassa mit tud. És nála leginkább a megérett faktor szerintem a kérdés, s ennél jobb alkalom hogy ezt bizonyítsa hogy felkészült a feladatra vagy sem EB-nél jobb nem is lehetne. A válogatott tornák mindig a fociban a legfontosabbak és a legnagyobb lépcsőfok. Ha ott megállja a helyét, akkor szintet tud lépni. Az hogy milyen szezonja van is egy faktor, de az igazi erőpróba az EB lesz.
Zozzy 5 írta:
Bob_Marley írta: Coutinho? Jó vicc, semmi szükség nincs ilyen típusú játékosra jelenleg. Januárban egy támadó ha Sandroék nem tudják hozni magukat és annyi...
mondjuk az egyre valószínűbbnek tűnik, hogy nem fogják hozni magukat, mert ha minimális eredménykényszer van és nem vezetünk 3 góllal, akkor Lucho be se meri rakni őket, inkább fent hagyja a fáradt MSN-t, legalábbis az eddigi meccsek erre példák. hosszútávon nem fog egyikőjük sem megragadni itt, most annyira jók, hogy üljön vki a padon és meglegyünk létszámban, úgyhogy januárban valakire mindenképp szükség lesz.
Még nagyon kevés meccs ment le, érdemben következtetést nem szabad levonni, de eddig valóban nem sok esélyt kapott a Munir-Sandro páros. Ha igazolunk, akkor Nolito lenne a legkézenfekvőbb megoldás, de mivel Arda pl mindkét szélső poziban bevethető és Vidal is lehet jobbszélső is akár, így lehet rá sem lesz szükség. Ezeket csak Lucho tudhatja, s Sandroék is megfogják kapni a lehetőséget még.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.09.19. 11:28:35

Ha kell kp. hívjuk vissza Xavit. 1000x inkább, mint az itt felmerülő nevek. Pogbát remélem a Real viszi el, van már elég játékos a keretünkben, akit nehezen vesz be a gyomrom, na meg kb. a tizedét tudja annak, mint amennyire a média felfújja. :?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.19. 10:25:20

Barcelona say they already received three months ago a letter from Fifa stating they only can start registering players on 4 January [sport]

Ez alapján nem fog Arda játszani január előtt.. Már ha igaz, ugye a Sportról van szó, úgyhogy kérdéses. De én is ilyet olvastam pár hete twitteren, hogy súlyos sérülés esetén sem pótolhatjuk az adott játékost. Meglátjuk, én csodálkoznék, ha még idén Barca mezben láthatnánk Ardát.
Bob_Marley írta:Nálam csak két név jöhet szóba, akik közül az utóbbi időben cikkezett a sajtó. Pogba vagy Koke. Utóbbit nem kell magyarázni, a Liga egyik legjobb középpályása, óriási munkabírással.
Komolyan nem értem, hogy ha Koke - akit én is bírok - bent van a "kívánságlistádban", akkor pl Verratti, vagy Gündogan miért nincs. Azért, mert ők nem a La Ligában tolják? :-k A spanyolt amúgy nagyon sajnálom, hogy ennyire hazahúz a szíve, persze jó manapság ilyet látni, de "elpazarolja" magát Simeone csapatában, aki rendszerint inkább szélső középpályásként játszatja, pedig nagyon nem az - legalábbis az eddig látottak alapján. Egy, a mi szisztémánkhoz hasonlóan játszó csapatban sokkal jobb lehetne érzésem szerint. Pogbára meg én is baromi kíváncsi leszek, de én leginkább az idei évére, az EB nálam nem döntő faktor, vagyis kevésbé, mint az egész szezon. Eddig finoman szólva sem kezdte jól az idényt, a kérdés csak az, hogy ez idény eleji forma, vagy esetleg ilyen szinten megérzi Vidal és Pirlo hiányát, és kiderül, hogy mégsem akkora ász, mint amekkorának ki lett kiáltva a média által.
Chino írta:Nem regisztráltuk Ardat a Bl-be. Attól, hogy januárig nem játszhat tétmeccsen még a mi játékosunk. Szerintem ugyanúgy játszhat majd az egyenes kiesési szakaszban.

Hank1ee szerintem az őszi Bl-re gondolt csak, a kieséses szakaszra úgyis újra kell regisztrálni a játékosokat, akkor már mindketten játszhatnának, függetlenül attól, hogy most Arda tolhatja-e vagy sem.
Bob_Marley írta:esetleg Gerson gyerek, bár vele meg nem tudom hogy áll a helyzet
A Roma megvette ha jól emlékszem, nekünk meg majd opciós jogunk lesz rá.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.19. 07:19:16

Bob_Marley írta: Coutinho? Jó vicc, semmi szükség nincs ilyen típusú játékosra jelenleg. Januárban egy támadó ha Sandroék nem tudják hozni magukat és annyi...
mondjuk az egyre valószínűbbnek tűnik, hogy nem fogják hozni magukat, mert ha minimális eredménykényszer van és nem vezetünk 3 góllal, akkor Lucho be se meri rakni őket, inkább fent hagyja a fáradt MSN-t, legalábbis az eddigi meccsek erre példák. hosszútávon nem fog egyikőjük sem megragadni itt, most annyira jók, hogy üljön vki a padon és meglegyünk létszámban, úgyhogy januárban valakire mindenképp szükség lesz.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.19. 06:44:59

Freixa érvelése logikusnak tűnik, de szerintem sem szabad tovább ráncigálnia Fifa bajszát, mert nagyobb baj is lehet belőle. Ezt a félévet ki kell bírni és megvannak az opciók Rafinha pótlására és lassan visszajön Alves is és akkor máris más a leányzó fekvése.

Coutinho? Jó vicc, semmi szükség nincs ilyen típusú játékosra jelenleg. Januárban egy támadó ha Sandroék nem tudják hozni magukat és annyi (esetleg Gerson gyerek, bár vele meg nem tudom hogy áll a helyzet vagy Denis Suarez vissza). Pedro elengedését szívjuk sok esetben, ebben azért Lucho-t kicsit hibásnak érzem, mert pl elől is ugyanúgy meglehetett volna oldani a forgatást. Olyan nincs, hogy valaki hisztizik, mert lecserélik. Középpályást meg nem kell igazolni, jövő nyáron meg kell nézni hogy állunk pl Rafinha sérülésével és eldönteni. Nálam csak két név jöhet szóba, akik közül az utóbbi időben cikkezett a sajtó. Pogba vagy Koke. Utóbbit nem kell magyarázni, a Liga egyik legjobb középpályása, óriási munkabírással. Előbbinek meg szerintem nagyon jót fog tenni a hazai EB és szintet tud ugrani. Nála csak a mentális dolgokban látom a gondot, hogy úgy érzem még nem teljesen érett, de azért tavaly sokat fejlődött és egy EB remek alkalom a továbbfejlődésre. A fizikai tulajdonságait és atletikusságát meg nem kell ecsetelni, lenyűgöző. Nála az ár lehet a legnagyobb gond, de ezt többször kibeszéltük.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.19. 04:28:57

hank1ee írta:
Az lenne a legjobb különben, mondjuk Aleix fejét megnézném, mikor közölnék a csapattal, hogy Arda a jövőhéten már ott lehet a bajnokin. :lol: Így már a BL-ben úgyse játszhatna a török, de a bajnokikon tudná nyomatni, nem kis haszna lenne annak rotáció, illetve játék szempontjából sem.
Nem regisztráltuk Ardat a Bl-be. Attól, hogy januárig nem játszhat tétmeccsen még a mi játékosunk. Szerintem ugyanúgy játszhat majd az egyenes kiesési szakaszban.

Freixa-éknek meg nem nagyon kellene pattogniuk. Ha megkérdezték a szövetséget és elutasították, akkor hagyni kéne a francba és nem arra építeni, hogy majd utána megvédjük az igazunkat. A végén megint szívhatunk valami új büntetést, amire semmi szükség sincs.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.19. 00:54:20

Nero. írta:Én Vidaltól személy szerint nen várok sokat. Szerintem ő ilyen Maxwell/Adriano szint lesz. Azért is írtam Turant mert csak egy játékost engedélyeznek ha minden úgy alakul.
És akkor Alves utána és Maxwell szint lesz a kezdő? :cry:
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.18. 23:57:49

Én Vidaltól személy szerint nen várok sokat. Szerintem ő ilyen Maxwell/Adriano szint lesz. Azért is írtam Turant mert csak egy játékost engedélyeznek ha minden úgy alakul.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.18. 23:28:11

Nero. írta:A spanyol szövetség elvileg engedélyezné, hogy akár már jövőhéten beregisztráljuk Ardat, de a FIFAnak meg jóvá kell hagynia. Mondjuk a korrupt férgek úgyse fogják, de azért reménykedjünk.
Az lenne a legjobb különben, mondjuk Aleix fejét megnézném, mikor közölnék a csapattal, hogy Arda a jövőhéten már ott lehet a bajnokin. :lol: Így már a BL-ben úgyse játszhatna a török, de a bajnokikon tudná nyomatni, nem kis haszna lenne annak rotáció, illetve játék szempontjából sem.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.18. 23:12:08

A spanyol szövetség elvileg engedélyezné, hogy akár már jövőhéten beregisztráljuk Ardat, de a FIFAnak meg jóvá kell hagynia. Mondjuk a korrupt férgek úgyse fogják, de azért reménykedjünk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.18. 22:27:37

hank1ee írta: Troll Football, mi lenne? :lol: Pedrot is ők hozták le, hogy megy a Unitedbe, a fele azért igaz volt annak is. Lehet Coutinhot nem is mi visszük el, hanem a Real... :-k :lol:
Pedig már kezdtem belelkesedni. :cry:
Amúgy Gündogant is lehozták.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.18. 22:23:58

Messias2 írta:Mondjuk nem tudom, h hol lehetne ebben a 4-3-3-ban a posztja. Azért ő eléggé támadószellemű.
Én kb úgy képzelem, mint ami Iscoval történt, Málagában szinte támadó volt, a Realban meg "megtanult" védekezni, és picit hátrébb játszik - és ha nem az árcédula döntene ott, akkor simán beépülhetett volna már. A brazil játszott többször is 433-ban középpályást, a poszt se lenne neki idegen. Amúgy a védekezése jobb, mint azt sokan hiszik szerintem, bele tudna szokni, bárhova is igazol, úgyis többet kell majd hátra is besegítenie, ilyenek ezek a nagy csapatok.. De szerintem ezt ő is tudja. Én a posztja miatt nem aggódnék.

Más kérdés, hogy egyáltalán nem olyan típusú játékos, mint amilyeneket az eddigiek alapján Lucho akarna, nem hiszem sajnos, hogy a hír igaz.

HankLee:
Most szivatsz remélem..:lol:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.18. 22:23:02

palesz77 írta:
hank1ee írta:Elvileg figyeljük Coutinhot, és ahogy a téli piac megnyílik, be is próbálkozunk.

Ennek mi a forrása?
Troll Football, mi lenne? :lol: Pedrot is ők hozták le, hogy megy a Unitedbe, a fele azért igaz volt annak is. Lehet Coutinhot nem is mi visszük el, hanem a Real... :-k :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.09.18. 22:19:12

hank1ee írta:Elvileg figyeljük Coutinhot, és ahogy a téli piac megnyílik, be is próbálkozunk.
Kép

Neki én is nagyon örülnék, csak nem tudom, hogy lenne-e helye itt.
palesz77 írta:Ennek mi a forrása? Csak mert egy az, hogy most jött Arda, nem érzem logikusnak - kivéve, ha mindketten megtestesítenék a támadó cseréket is -, na meg ekkora kalibert nem hiszem, hogy télen el lehet hozni.. Pedig örülnék én is, kis - sok - neveléssel nem lenne rossz, Ini is tud támadóbban játszani, ha akar. De szerintem kacsa, majd a forrás után megmondom..:D
A kiemelt részekkel egyetértek, viszont szerintem akár már télen is hozható lenne. Amúgy tudja valaki, hogy ha egy játékos ősszel játszik az EL-ben, akkor tavasszal nevezhető a BL-be?
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.18. 22:08:09

palesz77 írta: Ezt mondjuk TV előtt ülve is megmondtam volna..:mrgreen:
Szvsz ő inkább a technikai tudására gondolt. De igazad van. :mrgreen:
Mondjuk nem tudom, h hol lehetne ebben a 4-3-3-ban a posztja. Azért ő eléggé támadószellemű. Ha KP-ra raknánk, Lucho féle csapat középpályának szerepét elnézve, nem tudná kihasználni a képességeit. Coutinho miatt meg nem fogja LE megbontani a csapat szerkezetét.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.18. 21:34:36

hank1ee írta:Elvileg figyeljük Coutinhot, és ahogy a téli piac megnyílik, be is próbálkozunk.

Ennek mi a forrása? Csak mert egy az, hogy most jött Arda, nem érzem logikusnak - kivéve, ha mindketten megtestesítenék a támadó cseréket is -, na meg ekkora kalibert nem hiszem, hogy télen el lehet hozni.. Pedig örülnék én is, kis - sok - neveléssel nem lenne rossz, Ini is tud támadóbban játszani, ha akar. De szerintem kacsa, majd a forrás után megmondom..:D
Messias2 írta:Nem mintha sokat számítana, de Bogdán Adam is azt mondta, h Coutinho emelkedik ki a legjobban a Liverpoolból.
Ezt mondjuk TV előtt ülve is megmondtam volna..:mrgreen:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.18. 21:24:11

hank1ee írta:Elvileg figyeljük Coutinhot, és ahogy a téli piac megnyílik, be is próbálkozunk.
Örülnék neki. Most h lesérült Rafinha, le is igazolnám. Amit ebben szezonban, illetve az elöző szezonokban láttam tőle. Az nekem nagyon tetszett. Nem mintha sokat számítana, de Bogdán Adam is azt mondta, h Coutinho emelkedik ki a legjobban a Liverpoolból.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.18. 21:00:28

Elvileg figyeljük Coutinhot, és ahogy a téli piac megnyílik, be is próbálkozunk.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.10. 18:04:48

Oké, hogy nálunk Arda játszani fog a középpálya közepén is, de Pogba eredeti posztja az. És még ha erőben hasonlók is, stílusra különbözőek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.10. 17:46:08

Pedig jó eséllyel Arda nálunk box-to-box kp lesz. Pogba is olyasmi, csak gyengébb :P .

Most tényleg kiderül h Pogba mire képes. Nincs egy Vidal, aki fedezi a s.ggét, nincs egy Pirlo, akiben mindig benne van egy nagy passz, most ő kéne legyen a kp-n a vezért. Kiderül van-e olyan jó, mint amilyennek mondják. Szerintem nagy égés lesz a vége.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.10. 17:39:21

palesz77 írta: A török meg elég hasonló stílusú játékos, talán van annyi eszük, hogy presztízsből nem megyünk rá a franciára a nyáron..
A posztok is mások, a feladatkör is más.

Szerintem sincs még itt megállapodás, válogatott szünet volt most jön vissza az élet, el kell adni a lapokat. Ez igaz a Masia-s hírekre is.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.10. 16:47:27

a vicc az lesz majd, ha eltiltanak és megint megnyerünk mindent :P
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.10. 16:16:22

Itt van angolul a cikk, aki esetleg hozzám hasonlóan nem tudna spanyolul.. :D A lényeg, hogy még 11 játékost függesztettek fel ideiglenesen, amíg le nem zajlik a "nyomozás", de a klub állítja, hogy mindegyiküknél helyesen jártunk el, szóval remélhetőleg ők játszhatnak majd - remélem is, mert Xavi Simons is köztük van, a kis hajas csávót meg kedvelem. :D A mostani 11 közül amúgy már 6-ot 2014-ben pár hónapra felfüggesztettek, de ha jól értelmezem, akkor utána játszhattak tovább, nem tudom, hogy most mit találtak ismételten náluk.. :roll:

Vicc ami már itt folyik, viszont újabb transfer ban nem lesz emiatt az én olvasatomban, ettől nem kell tartani. Max attól, hogy a Masiát tönkreverik szép lassan - én legalábbis nem szívesen küldeném olyan helyre a gyerekem, ahonnan folyamatosan tiltják ki a játékosokat.
Válasz küldése