Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2014.05.19. 10:35:24

Llorente véleményem szerint Larson szerepkörbe kéne hogy érkezzen. Kezdőhöz gyenge, lomha. Arra jó lenne hogy néha beálljon és gólt fejeljen. Egyébként ha ez a lényeg akkor jöjjön Samaras inkább.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.19. 10:15:27

gyuri03 írta: Amíg "csak" 28 gólt lő egy idényben lehet, hogy elfér :) tudsz mondani még egy embert aki ilyen mennyiségben termeli a gólokat Ronaldo-n és a múlt szezonbeli Suárezen kivül mint ez a gyenge Messi?
Nem tudom mióta vagy szurkoló, de 2006/07 után (egy ideihez kísértetiesen hasonló szezon) R10 teljesítményét is sokan azért védték, mert sok gólt szerzett. Miközben aki látta játszani is annak nyilvánvaló volt, hogy már nem olyan jó, nem olyan motivált. Mégis vártunk vele, mindenki tudja, hogy mi lett a vége.
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2014.05.19. 09:49:13

Csak egy név Alves helyére Debuchy. Angliába befér az év csapatába a francia válogatott?
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.19. 09:45:58

Gio anno az Arsenalból igazolt hozzánk, ha minden igaz :) SZép kis összeverbuvált brigád volt. Az biztos, hogy hajtottak egymásért.
Kép
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.19. 06:45:39

Alighanem az edző kinevezése és a távozók listája dönti el, hogy kik fognak érjezni. (Hacsak Ter Stegenen kívül nincsenek máris aláírt megállapodások.)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3737
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.05.19. 00:56:08

bence-barca írta:Juventus forward Fernando Llorente (29) could be included in a deal on the transfer of Alexis Sanchez to the Italian club.

Na itt lehet a klasszikus 9-es amit szeretnének sokan. :D
Nála nem sok statikusabb, lassabb klasszikus 9-es van perpillanat, de jó csatár, fejjel, meg fizikailag bika erős. Viszont nem tudom hogy illeszkedne ide a gyors passzos-bemozgásos játékba, valahogy nehezen bírom elképzelni ahogy futkározik Pedro meg Messi között. Alves mondjuk neki már lehet tudna ívelgetni. :)
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.19. 00:47:26

bence-barca írta:Juventus forward Fernando Llorente (29) could be included in a deal on the transfer of Alexis Sanchez to the Italian club.

Na itt lehet a klasszikus 9-es amit szeretnének sokan. :D
Na hát az aztán csodálatos lenne.. :roll: Llorentet én nagyon nem szeretném itt látni, igaz, hogy van tapasztalata a ligában, de emlékeim szerint a helyzetkihasználása egyáltalán nem mondható jónak. Remélem csak valami kacsa ez a hír. Én szeretném ha jönne egy 9-es ide, de azért nem mindenáron.

Bob meg amit lejjebb írt azzal részben egyetértek. Habár nagy David Luiz fan vagyok, de ilyen 39 milliót azért én is sajnálnék rá. 30 még talán beleférne, de annál többet nem kéne, van még jó pár esélyes védő a piacon azért. Nekem a lényeg, hogy a magassága mellett relatíve gyors is legyen az a valaki, nem kell még egy Pique középre..

Amúgy arról jutott eszembe amit Bob írt, hogy tudtommal Deco a Portóval Bl döntős volt - és meg is nyerték ha jól rémlik. Most meg az Atletico van döntőben.. Hasonló kaliberű a két csapat "nagyságra". Szóval erről jutott eszembe, hogy Koke most akkora névnek számít, mint anno Deco számított? Akkoriban még Tv-nk se volt, úgyhogy focit nem tudtam követni, ezért kérdem. Bocsi ha kicsit off, remélem azért még nem szegek ezzel szabályt..
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2014.05.19. 00:39:52

crixus írta:Én nagyon sajnálom, hogy Messivel hosszabbítottunk, mert egyértelműen elindult a lejtőn.
Amíg "csak" 28 gólt lő egy idényben lehet, hogy elfér :) tudsz mondani még egy embert aki ilyen mennyiségben termeli a gólokat Ronaldo-n és a múlt szezonbeli Suárezen kivül mint ez a gyenge Messi?
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.19. 00:37:38

Juventus forward Fernando Llorente (29) could be included in a deal on the transfer of Alexis Sanchez to the Italian club.

Na itt lehet a klasszikus 9-es amit szeretnének sokan. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.18. 23:57:24

Subinho írta:! Kik jöttek akkor? Belletti, Marquez, Edmilson, Gio, Deco, Ronaldinho, Eto'o, Giuly és januárban Davids!!! Azért az nem gyenge névsor volt... Most is hasonlóra lenne szükség, nem pedig ilyen Lukaku, Musacchio, Abdennour... Ne már! Ne vicceljünk már! Ez a Barcelona, nem a Valencia, Sevilla, vagy az Inter, Milan, stb...
Belletti ha jól emlékszem a Villareal-ból jött, Marquez Monaco, Edmilson akkor tényleg top játékos volt, Gio nem tudom honnan jött. :D Deco Porto, Ronaldinho PSG, Etoo Mallorca, Giuly is vagy Monaco vagy valamelyik francia csapat. Mind olyan játékos volt, aki sikeréhes de nem egy hú de topcsapatban volt, s nem is gigászi összegekbe kerültek. Okos igazolások voltak. Mussachio rossz játékos??Egyáltalán nem, Lukaku is baromi ígéretes, Abdennour-t én nem ismerem. Arra akarok célozni, hogy nem a neve határozza meg, hogy valaki jól illik be a gépezetbe vagy nem. Spanyol ligában is lehet kincseket találni. Hasonló okos igazolásokkal én is kiegyeznék, de már előre látom, hogy jön valami hú de nagy név (mint anno Ibra is pl, aki nem illett ide) és mindenki elhiszi, hogy na akkor ez aztán hú de jó volt. Vagy elhozzuk Luizt 40 millióért, mikor Verthongen, Mangala, Martinez, Laporte is lehetne nem ennyiért.

Én is kíváncsi vagyok mi lesz, én többször leírtam 3-4 igazolást tartok reálisnak. És nem biztos, hogy Suarezekben meg Agüerokban meg nem tudom ki még a sláger kellene gondolkozni. Suarezt én pl anno nagyon preferáltam nem hoztuk, most már 80 millióért meg már felesleges vagy ki tudja mennyibe kerül.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.18. 21:29:29

visca el barca írta:az biztos h a kezdőbe a kapuson kívül legalább 3-4 ÚJ ember kell. és minőségi. félek attól h majd LE is meghunyászkodó lesz, örül annak h egyáltalán itt van és ha igazoltat is, akkor is beéri a fontas szerű középszerrel...
3-4 azért szerintem nem kell a kezdőbe a kpuson kívül, de összességében mindenképp, és úgy, hogy ebbe nem számolom bele a kölcsönből hazatérőket.
Kapus,Hátvéd, és egy támadó(ha sanchez-pedro egyike megy) kell a kezdőbe szerintem.
(Én Monotya-t kezdőbe tenném.)
kapus-montoya-hátvéd-pique/bartra-alba-busi-fabregas-iniesta-neymar-messi-tamado

Amúgy ami a probléma, hogy hozhatnak akármilyen edzőt, ameddig ez a vezetőség van, sok jóra nem számítok. Ameddig Zubi dönt arról, hogy melyik játékos kell, vagy nem, addig kb. annyira fogunk menni az igazolásokkal, mint anno a Real, amikor az edző nem kérhetett játékost.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.18. 19:59:17

Én nagyon sajnálom, hogy Messivel hosszabbítottunk, mert egyértelműen elindult a lejtőn. Mentálisan biztosan. Lehet filozofálgatni rajta, hogy mi baja lehet, de az igazság az, hogy nem tudjuk és valószínűleg nem is fogjuk megtudni, hogy miért nem teljesít úgy, mint a sérülése előtt. Ami tény: tavasszal nagy ívben tett a Barcelona meccseire, csak a meze volt a pályán. Ez pedig biztosan nem a véletlen műve. Lassan, körülményesen és rengeteg hibával játszott, ráadásul csak sétálgatott, ha épp nem volt nála labda. Volt 1-2 jó momentuma, de egy ekkora zseninél ez édes kevés. Talán jobbak lettünk volna nélküle. Ennek tetejébe pedig erre a teljesítményre kapott egy álomfizetést... mos komolyan nem értem, hogy mire számít a vezetés... ha megdicsérünk valakit a rossz teljesítményért, akkor majd jobban fog utána hajtani, amikor azt látja, hogy neki nem kell hajtani a fizetésemeléshez? hát nem. Szépen el kellett volna vele beszélgetni már a kupadöntő után (legkésőbb), hogy "barátom vagy nekiállsz dolgozni vagy mehetsz amerre akarsz"... ehelyett még meg is veregették a vállát... Abból a 200 millió feletti összegből, amit érte kaptunk volna egy komplett csapatot vehetett volna a tisztelt vezetőség. Futotta volna bőven mindenre, nem kellene azon filozofálni, hogy merjünk-e költeni annak tudatában, hogy jövő nyáron lehet, hogy tilos lesz...

Mindenesetre abban biztos vagyok, hogy ameddig olyan celebekre építünk, mint Messi, Cesc vagy Piqué, és azokat a melósokat eladjuk, akik mindent megtesznek a csapatért, addig itt nagy trófea nem lesz.
Kíváncsi leszek az edzőre jövőre, de én elvárnám, hogy az argentin pénzeszsákot szépen padoztassa, ha annak büdös az edzés... :roll:

Mindenesetre én annyi játékost szórnék ki idén, amennyit csak lehet. Sajnos 2 középső védő, egy jobbszélső, egy középpályás és két csatár igazolás csupán álom kategória. Természetesen Rafinha visszahozatala mellett. Pedig ha belegondolok, akkor ez "csupán" 7 érkező lenne, ami bőven elférne.

szerk.: a kapusokról megfeledkeztem: két kapussal 9 érkező lenne, de a cserekapust simán meg lehetne oldani a b-ből.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.18. 17:22:12

Nervo írta:
Subinho írta:Ezek komoly nevek??? Lukaku, Insigne, Musacchio, Abdennour... Komolyan???
A 35 milliós értékű D.Luizra, vagy a 30 milliós Verthongenre szerinted van esélyünk :?: Ennek a klubnak nem ez az átigazolási politikája, nem a real vagyunk akik 100 milliókal játszanak minden évben. :lol: Az általam említett játékosok elismert jó játékosok, szerinted majd Bartóék majd pont a fene nagy költekezésükről váltak híressé, amikor egy teljes évet védő vásárlás nélkül kezdtünk el :?: . Majd kiderül mi lesz, de nem hiszem hogy nagy nevekre lesz esélyünk.

Nem egy 100 milliós játékos kell, de minimum 100 milliót el kell költeni, aminek jó részét kiteszik a távozók. Az Alexis/Pedro duó egyike, legrosszabb esetben is 20-25 millió, Telloért is kaphatunk kb. 10-et, ami itt nem indokolt, de egy másik csapatnak simán érhet ennyit. Az Alves-Masch párosért szintén bezsebelhetünk 20-25 millió körül. A perememberekről, mint Afellay, SR, JDS stb. nem is beszélve. Ez olyan 60 millió, amihez hozzátéve 60-70 milliót, ami -ha tényleg megújulást sürgetnek- akár reális is lehet, már van esély több minőségi játékosra.
Song lehet még kérdéses. Ha elmegy őt is pótolni kell, ami biztos deficites lesz, mivel 10 millió körül rebesgetik az árát.
Két klasszis védőre nem biztos hogy szükségünk lenne. Ha Masch maradna 4. számú védőként és vkp-ként is bevethető, csak kérdés Piqué és Bartra jövőbeni formája. Bartra nagyon biztató, de azért kicsit kockázatosnak tartom rá építeni. Viszont ha hozunk 2 védőt nagyon hátra húzódhat, ami egyenlő azzal, hogy nem lesz a jövő Barcajanak meghatározó játékosa. Ezt csak azzal tudnánk talán kivédeni, ha jönne egy védő, mellette lenne Piqué, Bartra és esetleg Masch vagy egy hasonló játékos. Így lenne esélye, hogy bizonyíthasson, ha végül nem sikerül, jövő nyáron pótolható, csak van egy buktató. Lehet, hogy nem igazolhatunk. Szóval ez fogas kérdés.

Alves pótlása rejtély még. Itt LE-nek kell dönteni, hogy Montoyat akarja és mögé igazolni vagy a kezdőbe venni egy embert. Én utóbbiban bíznék. Fóleg a fentebbi probléma miatt. Nálam Danilo lenne az elsőszámú opció, de nem nagyon hallani róla, viszont van der Wiel-el is erősödnénk ott szerintem. Nem is hiszem, hogy egy vagyon lenne, mert ha megveszik Alvest minden bizonnyal a hollandhoz se ragaszkodnának annyira, főleg, hogy ott van Marquinhos is.
Mondjuk érdekes, hogy arra a posztra még kacsák se nagyon repkednek, pedig nyílt titok Alves távozása.

A kp egyelőre nem hiszem, hogy akkora gond lenne. Egy Iniesta, Cesc, Xavi, Rafinha négyesfogatnál több 2 posztra nem igazán indokolt. Legfeljebb, ha távozik valaki. A kezdőbe ki az, aki alkalmasabb lenne Cesc-nél? Pjanic? Vicc. A szívem Thiagot mondja, de az eszem nagyon jól tudja, hogy lehetetlen. Ha pedig a kezdőbe nem tudunk senkit hozni, akkor felesleges. És a kis Alcantarat is be kellene építeni, emiatt mondjuk örülök Luchonak. Ő már nem egy B-csapatból felhozott tacskó, rutinnal is rendelkezik már és bizonyította, hogy lehet rá építeni.
Viszont itt is fenn áll a jövőbeni igazolások lehetőségének kérdése.

A támadósor is fogas kérdés. Egy Tello- Deulofeu csere kézenfekvőnek tűnik, de még ebben sem lehetünk biztosak.
Ide az igazolásaknál sokkal fontosabb megtalálni az okát Messi visszaesésének és orvosolni azt.
Neymar adott. Sajnos idén is nagyon rosszkor jöttek a sérülései, de eddig úgy tűnik jó vétel volt. Tegnap is látszott mennyit változott vele a játék. Belőle középcsatárt csinálni viszont szerintem nem szabad. Nyilván lehet forgatni és behúzódhat meccs közben oda is, de alapvetően meg kell hagyni a posztját.
Alexistől nagyon fájó szívvel válnék meg. Lehet rá akármit mondani, de nagyon jó szezont futott. Nem valószínű, hogy a bajnoki címért küzdöttünk volna nélküle. Sokan így is mindig ki tudnak találni valami negatívumot, ha gólt lő, akkor sz..ul játszott, ha nem lő gólt, akkor meg kit érdekel milyen mezőnyben neki gólt kell rúgnia. De ezt már megszokhattuk.

Mindent összevetve szerintem a kapuson kívül a kezdőbe 3 j MINŐSÉGI játékos érkezése lenne indokolt, illetve Xavi kihámozása a kezdőből.
De akárhogy is legyen engem elsősorban az érdekel, hogy az edző állíthassa össze a keretet és ne a vezetőség. Habár egy bombaigazolást szinte biztosra veszek, Bartomeu-ék meg akarják szilárdítani a pozíciójukat.
Bocs az esszéért.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.18. 14:45:02

az biztos h a kezdőbe a kapuson kívül legalább 3-4 ÚJ ember kell. és minőségi. félek attól h majd LE is meghunyászkodó lesz, örül annak h egyáltalán itt van és ha igazoltat is, akkor is beéri a fontas szerű középszerrel...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.18. 14:39:00

etooka9 írta:
visca el barca írta:abdennour jó lenne pedig. megvesszük mellé masit és ütős páros lesz hátul.
Igen minket fognak utni. :mrgreen:
Új vagy még itt, még nem látod, hogy Masi a tökéletes emberünk. Mellette pedig Depay aki kell nekünk, a tökéletesség, de ezek csak reménytelen álmok :(
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.18. 14:10:59

visca el barca írta:abdennour jó lenne pedig. megvesszük mellé masit és ütős páros lesz hátul.
Igen minket fognak utni. :mrgreen:

Viccet felreteve, a vedelembe egyertelmuen kell egy vilagklasszis. Luiznak orulnek legjobban (Hummels utan), legjobb talan az lenne, ha mar a vb elott letudnank igazolni. Aztan kell egy fiatal srac is khv posztra, ide Laporte lehet a legeselyesebb. Mascheranot nem adnam el, 4-5. szamu khv-nek vagy Busi moge konkurencianak megfelelne, persze csak, ha o is vallalja ezt a szerepkort. Alves csak akkor engednem el, ha tudnank potolni es nem Cuadradoval, mert o nem!! vedo.
Kép
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2014.05.18. 13:40:21

Komolyan mondom, annyira várom már az átigazolási-szezon kezdetét, hogy az nem igaz. Mindig van bennem egy nagy adag gyermeki kíváncsiság, hogy vajon kik jönnek-mennek a klub háza táján, még akkor is, ha a névsor legjava többnyire már előre könyvelhető :twisted: . Másrészt, ilyenkor nem is nagyon merek olvasgatni itt a fórumon, amilyen okoskodások és oltások mennek itt egyesek részéről. =D> Amúgy megmondom, engem abszolút nem érdekel, hogy kit hoznak ki, Lukaku, Reus, David Luiz, már befutott vagy feltörekvő, ismertebb vagy noname embereket, ha mélyen magamba nézek, akkor KÉT dolog van, ami fontos számomra:

- Hozza magával a tisztelet a klub iránt, a csapatérdek iránt, és szűnni nem akaró akarást a sikerek iránt
- Az idejövő ember illeszkedjen tökéletesen a csapat-gépezetébe. Ahogy egyik kedvenc filmes idézetem szól: "Nekem nem a legjobb játékosok kellenek, hanem a legmegfelelőbbek!".

Lásd Atletico Madrid...legjobb játékosok? Nem. Sikeréhesek? Igen. Csapat volt? Abszolút. Meg lehet nézni, ki lett a bajnok.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.18. 13:26:16

abdennour jó lenne pedig. megvesszük mellé masit és ütős páros lesz hátul.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.18. 13:08:26

Nervo írta:
Subinho írta:Ezek komoly nevek??? Lukaku, Insigne, Musacchio, Abdennour... Komolyan???
A 35 milliós értékű D.Luizra, vagy a 30 milliós Verthongenre szerinted van esélyünk :?: Ennek a klubnak nem ez az átigazolási politikája, nem a real vagyunk akik 100 milliókal játszanak minden évben. :lol: Az általam említett játékosok elismert jó játékosok, szerinted majd Bartóék majd pont a fene nagy költekezésükről váltak híressé, amikor egy teljes évet védő vásárlás nélkül kezdtünk el :?: . Majd kiderül mi lesz, de nem hiszem hogy nagy nevekre lesz esélyünk.
Nos, akkor erre reagálnék kicsit... :)
1., Valóban nem a Real vagyunk, hogy 100 millás játékosokkal dobálózzunk, mint pl. idén a Béla... :D DE ha versenyben akarunk maradni és BL-t, Ligát nyerni és a világ legjobb csapata akarunk lenni, mint pár éve, nem pedig az UEFA kupás helyekért küzdeni, akkor igenis minőségi játékosok kellenek!!!
2., Ezekkel a játékosokkal kb. azt érnénk el, mint az Inter, vagy a Milan... Van sok új játékosuk és lecserélték a régi agyonnyert csapatot, csak épp minek? Harcolnak a 8-9 helyért kb... Gondolom nem ezt akarjátok! Vagy valaki tényleg azt gondolja, hogy majd jön Lukaku, vagy Abdennour és megint a csúcson leszünk... :D Volt ilyen időszaka a Barcának, ha emlékeztek még rá, csak akkor Rochembach, meg Geovanni, meg ilyen "nagy" nevek jöttek... :) És akkor a 4. helyért küzdött a csapat!!!
3., Nem kellett évekig komolyabb igazolásokat megtenni, mert itt voltak a fiatalok! Ha nem lett volna ez a generáció és ilyen csapatot akartunk volna építeni, mennyi pénzt kellett volna kiadnunk azért, hogy itt játszon Xavi, Iniesta, Puyol és Messi??? Nagyon sokat!!! Ezt nem kellett, tehát nem voltak nagy kiadások, így most bele lehetne nyúlni a pénztárcába, hiszen jöttek a bevételek bőven ezen évek alatt, hiszen rengeteg kupát nyert a csapat... JA, hogy a vezetés "elcseszte" a pénzt és most nincs elég igazolásokra... Hm... hát ez cumi!
Olyan mértékű igazolásokra van szükség, mint legutoljára 2003-ban, amikor jött Rijkard és a fél csapatot lecserélte! Azon a nyáron hosszú idő után nagyon jói igazolt a csapat! Kik jöttek akkor? Belletti, Marquez, Edmilson, Gio, Deco, Ronaldinho, Eto'o, Giuly és januárban Davids!!! Azért az nem gyenge névsor volt... Most is hasonlóra lenne szükség, nem pedig ilyen Lukaku, Musacchio, Abdennour... Ne már! Ne vicceljünk már! Ez a Barcelona, nem a Valencia, Sevilla, vagy az Inter, Milan, stb...
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.18. 11:51:13

barcafacan írta:Azt írja az ujság, hogy Pepnek Busquetsre féj a foga. Adja érte Martinezt és Pizzarot - és viheti.
bár igaz lenne... rajta és a Barcán kívül úgysem kellene senkinek. tudom ez itt vörös posztó, de én Mascheranót játszatnám a helyén és inkább töle szabadulnék. az a játék amiben őt istenítitek éppen most van kifulladóban, szerintem vele együtt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.18. 11:48:13

visca el barca írta:
Subinho írta:Ezek komoly nevek??? Lukaku, Insigne, Musacchio, Abdennour... Komolyan???
unják már a bl-t, két év mulva uefa kupát akarnak :lol:

Még Musacchio csak csak,de a többi.
A kedvencem,hogy még mindig vannak itt a fórumon is olyanok,akik szerint nem kell igazolni,mert utánpótlás bőven jó...omg...komolyan,mennyire vakon vannak néhányan. Azt hiszik,hogy középcsapat vagyunk, akkor erősítések lennének ezek a nevek.

Kíváncsi vagyok,mikor lesznek hivatalos infók,VB előtt jó lenne bejelentgetni az érkezőket,távozókat...mert ha megint itt van július közepe,és még sehol egy középhátvéd igazolás,akkor megint nem fogunk már igazolni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.05.18. 11:41:34

A következő szezon

"Már egy ideje dolgozunk az új projekten, és már számos pontja ennek a tervnek előrehaladott állapotban van. Vannak olyanok a keretben, akik már tudják, hogy nem itt folytatják. Hétfőtől kezdődően elkezdjük megvalósítani ezt a projektet, melynek vezetője Zubizarreta lesz."

most komolyan, csodálkozunk ha ilyen lelketlen sz*r teljesítményt nyújtanak egyesek, mikor már az arcukba lett mondva hogy köszi az eddigieket....?
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.18. 11:31:24

Subinho írta:Ezek komoly nevek??? Lukaku, Insigne, Musacchio, Abdennour... Komolyan???
unják már a bl-t, két év mulva uefa kupát akarnak :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.05.18. 10:59:08

Véleményem szerint a csapat középpályája és csatársora nagyobb problémát fog jelenteni, és nehezebb döntések meghozását, mint a védelem és a kapus poszt.

Kapus kell, ezt már tudjuk 2 éve, de mi csak bambultunk. Most már nincs mese, hozni kell valakit. Ter Stegen jön is, jó igazolásnak tűnik. Itt annyi kérdés maradt, hogy Pinto marad, vagy jön helyette valaki. És sokáig úgy voltam, hogy maradjon, de most azt mondom menjen, már csak azért is, hogy Messi lássa nem minden az ő kedve szerint zajlik!
Védelemben a visszavonuló Puyol helyére kell egy klasszis védő. Ez sem új probléma, több éve kellett volna venni. Most már itt sem lehet b.szakodni. Így Piqué, Bartra és az új igazolás lenne. Masc mehet, mert nem hátvéd. Inkább egy tényleges középhátvédet kell hozni helyette. Balon megvagyunk, míg jobbon Alvesnek tényleg mennie kell. Mondjuk itt azért Masc és Alves is pótolható eladási árából.
Középen mennie kell Affelaynak, Dos Santosnak, S. Robredonak, előle meg Tellonak és Cuencanak.
Eddig sima ügy. De mi legyen középen? Ini, Busi, Cesc nálam maradnak, Rafinha visszajön. De mi legyen Xavival és Songgal? Xavival a baj az, hogy mindenkinek megvan a nagy 3-as játéka, aminek Xavi volt a motorja. De éppen ő kopott meg leginkább közülük. Viszont mindenki emlékszik rájuk, tökéletesen kiegészítették egymást a pályán. Bárkit raksz a helyére, nem lesz olyan, mint ő, mert egy az egyben nem lehet pótolni. Szerintem 2 lehetőség van: vagy leül vele az új edző, és megmondja, hogy kiegészítő ember leszel, Cesc lesz a vezér. Másik, hogy el kell adni őt is. Song is kérdéses, mert cserének nem rossz, de nem illik ide igazán. Én azt mondom, hogy itt lesz nagyon nehéz az új edző dolga, mert ki kell találni egy új rendszert, ehhez összerakni az új embereket, de tartok tőle, hogy ez jóval bonyolultabb lesz annál, mint hogy xavi helyére Fabregast tegyük, és meg is vagyunk.
Elől Deu visszajön Tello megy nálam. Messi és Neymar helyét meg kell találni a pályán, mert ezt egy év alatt nem sikerült. Alexis és Pedro egyikének mindenképpen menni kell. Jó lenne egy klasszikus 9-es, aki leköti a védőket. Tudom, hogy a támadás is az egész csapaton múlik, de nekem itt nagy hiányérzetem van, mert alig tudtunk az utolsó meccseinken helyzetet kialakítani. És ez nagy baj.
Összességében én ezért gondolom, hogy a csatár és középpálya játék összerakása nehezebb lesz, mert a védelem és a kapusposzt csak személycserét kíván. Elől nehezebb lesz!
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.18. 10:44:37

barcafacan írta:Azt írja az ujság, hogy Pepnek Busquetsre féj a foga. Adja érte Martinezt és Pizzarot - és viheti.
Melyik ujsag, a kepes sport? ](*,) Hagyjuk mar az ilyen hulyesegeket, majd pont Busit fogjuk eladni..

Hetfotol remelem tenyleg beindulnak a dolgok az atalakitasokkal kapcsolatban, jo lenne mar a vb elott egy kh-t lerendezni.
Kép
Válasz küldése