Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.30. 15:31:05

barcalaci84 írta:a Reina utáni érdeklődést igazából nme értem a vezetőség részéről...
csak én emlékszem úgy hogy ő már megbukott a Barcában egyszer...
pl nem ő dobta seggbe F.de Boer-t? :D
és akkoriban gyengébbbnél gyengébb kapusaink voltak és még se sikerült megragadni...
persze azóta fejlődött, de azóta is potyakapusként ismert...

Benitez vitte a Pool-hoz , sajnos nem csak a seggbe dobásairól volt híres!
Igazából sosem értettem , hogy a picsibe tudott Angliában kapott gól nélküli rekordokat döntögetni??? :D
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.30. 15:25:45

barcalaci84 írta:
Capon írta:Pedig nagyon így rémlik.
Ha valaki még emlékszik mi volt az leírhatná.
akkor még nem volt profi szerződése Bojannak, de az első csapattal készült folyamatosan...
Pep -nek szüksége lett volna rá , de ő nem ment le hozzá a B-be...
utána az első csapat edzője lett , de ezt gondolom nem felejtette el ő sem...
már tiniként is degradált neki a B-csapat
Na akkor még régebben volt mint gondoltam. Köszi.
Ha tízen éves fejjel nem volt hajlandó...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.05.30. 15:20:32

sjd írta:Profi szerződéssel nem lehet játszani a B-ben, fordítva igen. Ennyi.
Abidal akkor hogyan játszott a sérüléséből visszatérve az egyik Barca B-s meccsen? Vagy az valami külön engedély volt?

Bojanról meg annyit, ha csak 5 millióért tudnánk max eladni, vagy kölcsönadogatni amíg utána ingyen nem távozik akkor inkább maradjon.
Inkább rúgjon egész szezonban 5 gólt de azzal nagyobb hasznot nyújt mintha 1-2 millárért megszabadulnánk tőle.
Akiket szóba hoztak legutóbb a Barcával Larsson-utódként. azok egy részénél jobb lenne ide.
Neymar-Messi-Alexis kezdő mellett, a keretbe csak Tello és Pedro van támadó, ha Deulofeu tényleg kölcsönbe megy. Így szerintem Bojan is beférne a keretbe. Azzal mindenki tisztában van, hogy komoly csapatban, ő nem lesz kulcsember, szerintem ő is. De itt lehetne egy hasznos kiegészítő ember, aki azért mindhárom támadó poszton bevethető.
Jövőre nem Messi rekordjaira, hanem a megfelelő rotálásra, ezáltal a csapat frissen tartására kéne rámenni.
De ehhez lehet hogy nem Vilanova az ideális.. de ez már egy másik téma.
Kép
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.30. 15:11:33

a Reina utáni érdeklődést igazából nme értem a vezetőség részéről...
csak én emlékszem úgy hogy ő már megbukott a Barcában egyszer...
pl nem ő dobta seggbe F.de Boer-t? :D
és akkoriban gyengébbbnél gyengébb kapusaink voltak és még se sikerült megragadni...
persze azóta fejlődött, de azóta is potyakapusként ismert...
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.05.30. 15:04:34

A goal.com szerint 17 milliós ajánlatot tettünk a Galatanak Musleraért, és elutasították. 2o-ért engednék.
Nem nagyon láttam bajnokikon védeni, csak a BL-ben.
Szerintetek megüti a szintet?
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.30. 14:53:58

Profi szerződéssel nem lehet játszani a B-ben, fordítva igen. Ennyi.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.30. 14:51:09

Capon írta:Pedig nagyon így rémlik.
Ha valaki még emlékszik mi volt az leírhatná.
akkor még nem volt profi szerződése Bojannak, de az első csapattal készült folyamatosan...
Pep -nek szüksége lett volna rá , de ő nem ment le hozzá a B-be...
utána az első csapat edzője lett , de ezt gondolom nem felejtette el ő sem...
már tiniként is degradált neki a B-csapat
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barcalaci84 2013.05.30. 14:55:38-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.30. 14:49:25

TT írta:ha jól tudom nincs ilyen hogy az első csapatból csak leugrálgatsz a másodosztályba (max ha valami más szerződést kötsz, amibe belefoglalják, hogy a b-ben kezdesz x ideig), fordítva oké. szóval nem bojan kénye-kedve miatt nem ment le segíteni a b-be, hanem mert erre nincs lehetőség
Nem tudom, hogy nálunk hogy van, de Angliában pl. hosszú sérülésből visszatért játékosoknál szokás lenyomni pár meccset a tartalékcsapattal.
Bár végül is mindegy, mert Bojan esetében ez nem reális dolog úgysem.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.30. 14:47:59

Pedig nagyon így rémlik.
Ha valaki még emlékszik mi volt az leírhatná.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.05.30. 14:44:55

ha jól tudom nincs ilyen hogy az első csapatból csak leugrálgatsz a másodosztályba (max ha valami más szerződést kötsz, amibe belefoglalják, hogy a b-ben kezdesz x ideig), fordítva oké. szóval nem bojan kénye-kedve miatt nem ment le segíteni a b-be, hanem mert erre nincs lehetőség
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.30. 14:35:46

Laza írta: Bojannak miért nem lehet adni még egy esélyt?
sokan vagyunk?ez igaz...de Barca B be is lehet bizonyítani.
félév alatt lőne 10gólt tavasszal kapna vagy 500percet lőnne vagy 2-3 gólt és máris 10millióért eltudnák adni...
Ha jól emlékszem ezen már túl vagyunk. Pep anno mintha Bojanra rágott volna be mert már akkor sem volt hajlandó visszamenni segíteni a B csapatnak. Volt valami meccs ahol szükség lett volna rá, de már akkor is degradált neki a B csapat. Majd most jó pár évvel később és idősebben visszamenne szerinted?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.30. 14:34:41

Laza írta:
delofeu dortmundban?
kiváló lehetőség lenne..de félek hogy ott is maradna....nem is tudom ki volt utoljára az a játékos akit kolcsön adtunk és 1év mulva ujra itt volt és számítottunk a játékára nem pedig azért jött vissza mert nem kell senkinek!
hirtelen senk nem jut eszembe...
ezrt félek :(
Épp azért volt ez igy, mert a kölcsönbe adott játékosaink olyan gyenge teljesítményt nyújtottak, hogy nem kellettek senkinek. Nyilván is Delofeunak vmi nagyot kéne alakítania, hogy visszatérhessen, és komolyan számoljanak vele az első csapatnál. Ha ez nem jönne össze, akkor ő is úgy járna, mint a többi kölcsönadott játékosunk.
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.30. 14:07:53

bali 15 írta: Vagy megtartja, vagy másnak adja ingyé'
nem hiszem hogy José döntené elhogy mennyiért adják el és kinek.
egyszerűen megmondja hogy nem kell és kész.
a tulajdonos meg eldönti hogy mennyiért kb.
persze biztos van bele szólása mert van.
de azért nem fog a tulaj(abramovics) 20milliókat bukni mert nem akarja hogy a barcában vagy a realban játszon.
ha lenne a barca real mellett mondjuk egy monaco psg ajánlat is ami mondjuk azt hogy közel hasonló mint a milyénl vagy a realé akkor valóban nem a spanyol csapatokét fogja elfogadni.de ha a Chelsea adne egy 20-30millós ajánlatot plusz D.Luizt Verane ért....hmm
nem lehet tudni mi lesz.

TS. szerintem pénz pazarlás.
Hummels szerintem marad.
D.Luiz...irtátok hogy 20-26millió FONT na most fele annyipénzből van ilyen játékos is a piacon.

másik..

Bojannak miért nem lehet adni még egy esélyt?
sokan vagyunk?ez igaz...de Barca B be is lehet bizonyítani.
félév alatt lőne 10gólt tavasszal kapna vagy 500percet lőnne vagy 2-3 gólt és máris 10millióért eltudnák adni...

delofeu dortmundban?
kiváló lehetőség lenne..de félek hogy ott is maradna....nem is tudom ki volt utoljára az a játékos akit kolcsön adtunk és 1év mulva ujra itt volt és számítottunk a játékára nem pedig azért jött vissza mert nem kell senkinek!
hirtelen senk nem jut eszembe...
ezrt félek :(
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2013.05.30. 13:43:15

Van egy poolos osztálytársam és mindig azt mondja hogy a barca reina kivásárlásán munkálkodik. Szerintem ez elég rossz lenne. Mennyi ennek a valóságalapja?!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.30. 13:29:27

kukeckeee írta:A nyár legrosszabb igazolása lenne reina. Azon kivul hogy tud nyalni a barcanak mashoz nem ert. A barca vezetőségét se érteném ha mellette döntenének. Remélem hülyeség... akkor jövőre lenne még pár gyors benzema gól...
Nyalni? Miért nyal ő a barcának. A vezetőink saját felelősége / hülyesége. Amúgy ha mondott is szépeket (nem tudok róla), az nem nyalás mindíg is jóba volt a Barca játékosokkal.

Amúgy meg Reinát mindenki szereti spanyolhonban, persze mint embert.

Szóval sportszakmailag oké ha valaki nem akarja itt látni, én sem, de ne induljon már meg hogy milyen hulladék ember.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2013.05.30. 13:15:59

A nyár legrosszabb igazolása lenne reina. Azon kivul hogy tud nyalni a barcanak mashoz nem ert. A barca vezetőségét se érteném ha mellette döntenének. Remélem hülyeség... akkor jövőre lenne még pár gyors benzema gól...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.30. 13:15:33

mess2009 írta:csak, hogy ne értsük félre egymást...: lentebb tettem egy megjegyzést, miszerint nem feltétlenül az a szempont a jó védelemhez, hogy egy "lassú"(nem én állítottam!) Pique mellé egy gyorsabb játékos kell.ez azért abszurd, mert egy kontránál akkor elosztják, hogy most jön a gyors akkor te menj?! az csak egy fikció volt ,hogy ha gyorsat akarunk akkor a lassút le kell cserélni és nem mellé venni egy gyorsat.
Szerintem itt te nem érted egyáltalán h miről van szó. Egy lassú és egy gyors ember közül választhatunk a lassú Pique mellé, logikusan mindenki azt mondja, h vegyük inkább a gyorsat. Erre jössz, h ez tök hülyeség, mert inkább Piquét kéne lecserélni egy gyors emberre. Magyarul felőled vehetünk egy lassú Hummels-t is, ha Piquét lecseréljük vkire, ami mennyivel is lesz jobb annál h Pique mellé veszünk egy gyors védőt?
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.05.30. 13:11:12

Nekem két bajom is van Hummels-szel.
Az egyik, hogy pontosan ugyanolyan felépítésű, mint Piqué, és bár a védelem közepének bal oldalán helyezkedik el, mégsem hiszem, hogy jó ötlet két ugyanolyan stílusú védővel felállni.
A másik problémám, hogy szerintem Hummels túl könnyelmű, túl laza, túl lágy, és úgy vettem észre, hogy dekoncentrált is helyenként. A piszkos munkát többnyire a védőtársai (főleg Subotic) végezték el, míg Hummels túlságosan elegáns. Önmagában nincs baj az eleganciával, de én úgy érzem, hogy nála a teljesítmény romlását is jelenti egyben.

David Luiz?
Mind illik rá is, amit Hummels-ről írtam, de emellett még állítólag fegyelmi problémák is szoktak vele lenni.

Őszintén szólva én csak Thiago Silva-t tudom elképzelni, vagy akkor inkább ne igazoljunk senkit. (Persze, én örülnék a legjobban, ha esetleg Luiz vagy Hummels leigazolása után nem lenne igazam)
rtomek
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2008.07.20. 19:34:38

2013.05.30. 13:09:31

kukeckeee írta:Van egy poolos osztálytársam és mindig azt mondja hogy a barca reina kivásárlásán munkálkodik. Szerintem ez elég rossz lenne. Mennyi ennek a valóságalapja?!
Ettől fél a Barca szurkolók jó része itt a fórumon is mint olvasható! :roll:
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2013.05.30. 13:06:30

Van egy poolos osztálytársam és mindig azt mondja hogy a barca reina kivásárlásán munkálkodik. Szerintem ez elég rossz lenne. Mennyi ennek a valóságalapja?!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.30. 12:56:15

csak, hogy ne értsük félre egymást...: lentebb tettem egy megjegyzést, miszerint nem feltétlenül az a szempont a jó védelemhez, hogy egy "lassú"(nem én állítottam!) Pique mellé egy gyorsabb játékos kell.ez azért abszurd, mert egy kontránál akkor elosztják, hogy most jön a gyors akkor te menj?! az csak egy fikció volt ,hogy ha gyorsat akarunk akkor a lassút le kell cserélni és nem mellé venni egy gyorsat. azt viszont beismerem, hogy valójában nem olvastam semmit arról, hogy Titó miért nem akarja Hummelst? azt is csak közvetve, hogy miatta nem szerepel(állítólag?!) a megszerzendők listáján, ha valaki ebben jol értesült szivesen venném, ha megosztaná. azt pedig, hogy melyik a legjobb, vagy hogy jó e egyáltalán úgysem eldönthető legfeljebb azt tudom hozzá tenni hogy szerintem(mondjuk Hummels biztosan jó lenne a Barca most megújuló védelmébe) és most látom a Spanyol lap szavazásának eredményét, nos ez megnyugtat, hogy nem vagyok annyira vak.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.30. 12:30:18

Amúgy az is lehet, hogy Mourinho már jobban utálja a Real-t mint a Barcát :D
Szóval az is megeshet, hogy sima transzfer lesz :lol:
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.30. 12:24:28

Továbbra is a Hummels-Thiago Silva páros egyik tagját favorizálom, de ha mindkettő esélytelen, akkor Luiz tényleg nem lenne hülyeség, a középhátvéd posztjára jó választás, csak vékápéként ne játszassuk, az a lényeg. :D

Más: A Marca által kiírt szavazás végeredménye
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.30. 12:24:00

Egyetértek teljesen. Csak úgy nyerhetünk ha gyorsak vagyunk. DE! de...

De szerintem a cselszki vezetőség már folyamatosan kapcsolatban állnak a Mouval. Telón megkérdezik, hogy kell -e Luiz, mert a Barca vinni akarja. Erre rávágja, hogy igen kell... Még akkor is ha még nem a Chelsea edzője...
Amennyiben újra José Mourinho lesz a Chelse vezetőedzője, könnyen lehet, hogy megválik majd David Luiztól, ugyanis mondjuk így nem méltatja sokra a brazil bekket.

A Daily Mail értesülése szerint a Special One sem szűrőként, sem pedig védőként nem tartja hasznos játékosnak David Luizt így elképzelhető, hogy tőle vállik meg majd először.

A 26 éves ereje teljében levő bekk eladásából kb. mintegy 20-25 millió fontot kasszírozhatna a klub, de Luiznak sem kell szomorkodni, ugyanis a Real Madrid és a Barcelona is szívesen soraiban látná.
Bár a katalánok első számú kiszemeltje Thiago Silva aki bár csak egy éve van a PSG-ben nem elégedett, és szóba jöhet a váltás is.

Mourinho, a helyére nem mást mint az ifjú franciát Raphael Varanet venné meg, akivel a Real Madridban nagyon jó kapcsolatot ápolt, és stabil kezdővé tette, bár nagyon nehezen lesz megszerezhető a Madrid egyik legnagyobb reménysége, bár tény az is, hogy Abramovics pénztárcája igen csak vastag.

Mourinho mester a Chelse csapat, védősorába, középpályájára, és csatársorába is egy-egy erősítést hozna.



Szerintem ha megtudja azt, hogy MI érdeklődünk Luiz iránt, akkor tuti keresztbetesz nekünk :lol:
Vagy megtartja, vagy másnak adja ingyé' [/quote]
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.30. 12:17:47

Varatrix írta:Hát vagy még most gyorsan pontot kell tenni az ügy végére.
Mondjuk én nem örülnék Luiznak, de ha őt akarják akkor nem szabad tökölni.
Egyetértek teljesen. Csak úgy nyerhetünk ha gyorsak vagyunk. DE! de...

De szerintem a cselszki vezetőség már folyamatosan kapcsolatban állnak a Mouval. Telón megkérdezik, hogy kell -e Luiz, mert a Barca vinni akarja. Erre rávágja, hogy igen kell... Még akkor is ha még nem a Chelsea edzője...
KépKép
Válasz küldése